Обговорення користувача:213.179.250.180

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з грубе порушення ВП:Е для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

За коментар ред.№ 26543711. Мене однаково праві Ви чи ні. Хоч проти Вас весь світ. Дотримуйтесь культури етикету. --Fosufofiraito Обг. 03:06, 17 листопада 2019 (UTC)

Про категорії[ред. код]

Вітаю. Ваша активність з перенесення сюди всіх недоліків з англвікі попри думку спільноти викликає в мене захват щодо Вашої настирливості, але все ж прошу не починати війн редагувань. Прошу не повторювати також порушень ВП:Е.--Brunei (обговорення) 19:25, 23 листопада 2019 (UTC)

@Brunei: не зовсім зрозумів про які Ви недоліки. Міжпроектна категоризація, головним чином, виконується у Вікісховищі (яке, так, є англійською мовою). На мою думку — чим більше міжмовна сумісність (у фундаментальних загальносвітових галузях, щонайменше) — тим більше горизонт знань читача-дослідника, бо в рази збільшується коло його знань, — через збільшення кола колег, — усіма іншими мовами.--213.179.250.180 17:03, 8 грудня 2019 (UTC)
В англвікі та Вікіданих категоризація остаточно переплуталася вже багато років як. Калькування цієї категоризації у нас призвело до того, що донедавна до категорії Біологія входили ВСІ статті УкрВікі, а зараз до категорії Економіка входить 60% усіх статей. Категоріями переважно користуються автори, а не читачі. Задача категорій - легко знаходити прогалини, недосконалі статті, організовувати тижні поліпшення. На жаль, хаотична та надлишкова категоризація заважає цьому процесу. Варто не захламляти категорії надлишковими елементами оформлення, а супроводжувати коротким повідомленням, що за об'єкти туди мають потрапити, а які ні. --Brunei (обговорення) 20:28, 8 грудня 2019 (UTC)
Я, як колишній користувач, і бачив обговорення, і приймав у них участь. Результатом є те, що вікіпедію покидають користувачі.. Ви зробили опис Власного сприйняття категоризації вікі, як дерева, — Дерево категорій Вікі і Категорії Вікі — не є відповідниками, але є сутностями, які мають частковий перетин, частково-умовно-співпадають. За часу допишу різницю концептів, щодо всесвітнього знання, розподілу Знання за культурно-моаними ознаками...--213.179.250.180 17:32, 9 грудня 2019 (UTC)
Ви не колишній користувач, Ви продовжуєте ним бути. Щодо мого уявлення, то я розумію, що категорії це не дерево, а граф. Я, можливо, неточно висловився: хотілося б, щоб наукові категорії на 5-10 рівнів униз містили б дотичні теми, а не все на світі. --Brunei (обговорення) 12:44, 15 грудня 2019 (UTC)
Якщо коротко, — категоризація робиться за назвою сутності (іменника, як із уточненням, — то із уточненням у родовому відмінку — як сутностей—статей, так і їх власних категорій, як класу, що має вміст. Німці категоризуть за ознакою-приналежністю (головне, первинно — адмін-тер) — в них нема категорій із назвами, які співпадають зі словосполученнями німецької мови (уважно читаємо і розуміємо текст курсивом,зокрема щодо політики назв категорій, зокрема в Українській вікіпедії). — То про яку (інтервікі-)категоризацію, за ознакою держави-мови-тощо...чи то... Це лише "междомєтіє" контексту теми.--213.179.250.180 18:45, 9 грудня 2019 (UTC)
Вам важко висловлювати власні думки. Це ключова проблема, чому Вам тут незручно. Замість учитися популяризувати свої погляди, Ви вважаєте всіх невігласами. Але ми всі в чомусь невігласами, тому в цьому нема нічого поганого. Головне, щоб було бажання співпрацювати. --Brunei (обговорення) 12:44, 15 грудня 2019 (UTC)

1[ред. код]

ДОбридень! Ви вже не перший рік у Вікіпедії. Що це таке Сіверка (річка)? Вікіпедія не Ваша чернетка. Якщо Ви як анонім не можете перейменувати, то створіть запит до патрульних. --Fosufofiraito Обг. 06:57, 4 грудня 2019 (UTC)

@AlexKozur: ДОбридень. Скільки Вам ще... треба років у вікі, щоб навчитися уважно переглядати і розуміти історію редагувань сторінки, а саме — навчитися розрізняти внесок кожного користувача відокремлено?, — А не так як Ви відпроецирували власне at-glance-сприйняття, у цьому дописі вище? Див. Сіверка (річка), уважно дивись, Ваша цитата: "однаково, праві ви чи ні". Щоб потім не ображатися. Вам щось ще порадити, як адміністратору ukwiki!?--213.179.250.180 17:15, 8 грудня 2019 (UTC)

:: порада для Вас не писати в статтях "Прохання перейменувати на "Віта (притока Дніпра)"". Скільки треба Вам років у вікі, щоб знайти шаблон {{Перейменування}}? Або сторінку обговорення статті? --Fosufofiraito Обг. 17:18, 8 грудня 2019 (UTC)

Не йдіть по колу— Вам дано посилання щоб уважно переглянути історію редагувань. Наведена Вами теза лишилася від автора 'до моїх редагувань:!!--213.179.250.180 17:26, 8 грудня 2019 (UTC)
Мда... я видно добряче вже перевтомився. Та й не завжди я розумію Ваш текст. Коротко: Пробачте. --Fosufofiraito Обг. 19:00, 8 грудня 2019 (UTC)
Зробіть висновки власної діяльності. Проміжні виснисновки у віртуальному вашому внеску є ций milestone, — вашого власного життя-існування-цілеспрямованності, '.--213.179.250.180 19:49, 8 грудня 2019 (UTC)

Модуль:Wikidata/date[ред. код]

Вітаю. Я відкинув зміни. Якщо вони дуже потрібні, то спершу треба замінити існуючі категорії (на зразок Категорія:Народились у 16 столітті). --AS 10:20, 13 грудня 2019 (UTC)

Основна (центральна) зміна стосувалась посилань на статті тисячоліть, див. Обговорення модуля:Wikidata/date.--213.179.250.180 14:03, 15 грудня 2019 (UTC)

Стаття Тафт (місто)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Тафт (місто). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 22:43, 24 грудня 2019 (UTC)

Блокування від 27 грудня[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з підривом нормального функціювання Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Детальніші пояснення див. на ВП:К-А--Piramidion 19:26, 27 грудня 2019 (UTC)

Щодо категоризації[ред. код]

Вітаю. Я бачу, що Ви активно категоризуєте Вікіпедію. У мене є багато питань до неї. Я не звертаю уваги щодо використання прикметників, бо це потребує обговорення і перейменування можна зробити ботом. Я звертаю увагу насамперед такого. По-перше Ви створюєте категорії, які мають одне-два включення, що немає сенсу. По-друге Ви створюєте і включаєте деякі категорії позбавлені сенсу. У багатьох випадках потрібно включати статті, а не відповідні їм категорії. Наприклад у категорію Суходіл включили категорії, штучно прив'язанні, які я вилучив. Залишив дві, але і до них є питання. Взагалі я маю сумнів, щодо існування такої категорії, принаймні у такому вигляді. Я перегляну Вашу категоризацію і якщо побачу щось нелогічне, то буду виправляти. Ви якщо не погоджуєтесь, то обговорюйте, бо інакше я буду розглядати можливість обмеження Вас до простору категорій. --Submajstro (обговорення) 08:53, 24 січня 2020 (UTC)

У Вікіпедії достатньо категорій, які не мають включень взагалі (тобто порожні категорії УкВікі), але існують як поняття, або перетин понять, і мають непорожні інтервікі-категорії, переклад сторінок з яких до УкВікі автоматично наповнить такі «порожні категорії». Щодо «Суходіл» — усі гасла-поняття, що мають прикметник-означення «сухопутний», «наземний», «земельний» (відносно поверхні суходолу) мають право саме за цим означенням бути вікікатегоризовані. Не вважаю вищенаведені означення-поняття чимось «штучним», з Ваших слів.--213.179.250.180 11:45, 24 січня 2020 (UTC)
Щодо льоду і спорту. Гляньте на дерево категорій. Яке відношення має спорт до температури, математичного аналізу і т.п.. Це відбувається тому, що порушується настановf ВП:КАТ. --Submajstro (обговорення) 13:46, 24 січня 2020 (UTC)
Пояснюю: кожний вид спорту для спортивного процесу потребує певних умов, також температурних. Льодовий спорт має безпосереднє відношення до середи, яка зветься твердий стан води, і яка є базовою основою на якій і відбувається льодовий спорт. Власне він тому так і зветься. Якщо у Вас є бажання любуватися графом, тобто деревом, категорій, то є єдиний вихід — кожну категорію надкатегооизувати до єдиної надкатегорії, але, і тільки, у цьому випадку категорії будуть деревом, але настанови так не вважають. Адже категорії призначені для навігації користувачам системою знань людини.--213.179.250.180 15:14, 24 січня 2020 (UTC)
Я погоджуюся, що лід має безпосереднє відношення до льодового спорту. Але це не причина включати всю категорію. Достатньо в категорію Лід включити статтю Льодовий спорт (якщо її створити) через неї буде перехід на Льодовий спорт, якщо когось це зацікавить. Це буде логічно і цього досить для зв'язку. Так має бути всюди. --Submajstro (обговорення) 15:37, 24 січня 2020 (UTC)
Частково згоден. dewiki має систему категорій, де статі-теми категоризовані окремо, а категорії-теми — окремо від статей (als Thema), — тобто метакатегоризовані. Недоліки: збідненість інтервікі, синтетичні назви категорій, тощо. Переваги: чітка структура графа, імхо. В ukwiki навіть назви категорій часто автоперекладають. Дотично: Спеціальна:Потрібні категорії, яка зветься в інтерфейсі УкВікі Необхідні категорії. Складнощі перекладу, ага.--213.179.250.180 16:00, 24 січня 2020 (UTC)
ред.№ prev Не зрозумів — Категорія:Списки:Здоров'я не створена. Але існує в 7 іншомовних версіях Вікі Q7470225: Категорія:Списки:Здоров'я. Оскільки її включення Ви вже вилучили, скажіть, будь-ласка, в якому порядку робиться створення категорії на Вашу думку:
  1. створюються її сторінки-включення, потім створюється сторінка категорії;
  2. навпаки;
  3. не має значення??
Щодо кількох статей: будь-ласка, список, хоч для перекладу, хоч для ознайомлення із вмістом, хоч категорії, хоч її сторінок:
This category has the following 9 subcategories, out of 9 total.
The following 38 pages are in this category, out of 38 total. This list may not reflect recent changes (learn more).
Так спочатку створюються сторінки-включення (ВП:КАТ Разом з тим, створювати підкатегорії слід обережно, і уникати зовсім другорядних тем, до яких можуть бути віднесені лише одна-дві статті.). Я вважаю, що це не стосується якщо створюються однотипні підкатегорії (наприклад країни, роки). Пусті категорії не повинні буті і є причиною швидкого вилучення (див. ВП:КШВ). Наявність аналогічної категорії в іншій вікі значення не має. --Submajstro (обговорення) 16:12, 24 січня 2020 (UTC)
Так я і створив, спочатку сторінку-включення Категорія:Списки:Смерть яка є включенням сторінки Категорія:Списки:Здоров'я (включення, яке Ви вилучаєте!). "не повинні буті", — невже? Якось конфліктує з "не стосується якщо створюються однотипні підкатегорії"! Також, "до яких можуть бути віднесені лише одна-дві статті", — не відповідає кількості уже наявних сторінок в інших Вікі (вищенаведена категорія має 38 списків безпосереднього включення і ще 9 підкатегорій:списки), адже можуть бути віднесеним, — у випадку наявності кількості вмісту сторінок категорії в інших Вікі, — це лише питання часу і бажання перекладачів. Але означення-назва теми категорії надає доступ до інформації іншими мовами.--213.179.250.180 16:42, 24 січня 2020 (UTC)
Вікіпедія не пророкує майбутнє. Будуть статті тоді і будуть категорії. Як що я казав про однотипні, то це не стосується пустих. Якщо користувач прийшов в українську Вікіпедію, то він повинен тут отримати наявну інформацію, а переходити на інші, раптом він там нічого не зрозуміє. --Submajstro (обговорення) 16:56, 24 січня 2020 (UTC)
Так-так, і про майбутнє Вікіпедія також не пише (Категорія:Майбутнє), як частину сучасного погляду людства на власні перспективи. Звісно, незрозуміє, ... раптом..., якщо його постійно обмежувати — не лише, власне, в доступі до інформації, — але, навіть, у доступі до засобів, які спеціально призначені для полегшення доступу до інформації, користувачами будь-яких мов.--213.179.250.180 17:05, 24 січня 2020 (UTC)

Геостаціонарна орбіта[ред. код]

Вітаю. Вважаю, що назва цієї категорії невдала, вона прив'язана до категорій про супутники. Її наповнити статтями важко, крім самого поняття. Я пропоную відв'язати її, а створити в ній підкатегорію Супутники зв'язку на геостаціонарній орбіті, яку можна наповнити звідси і прив'язати замість поточної. Якщо не заперечуєте, то я це зроблю. --Submajstro (обговорення) 09:36, 25 січня 2020 (UTC)

  1. Саме поняття гс-орбіта, так чи інакше пов'язане із поняттям гс-супутник, але категорії створюються від загального до конкретного.
  2. Hispasat, SA є назва компанії, супутники якої отримують назви Hispasat # (номер) і містяться на гс-орбіті. Про супутники є окремі сутності, — от їх туди, — до категорії Геостаціонарні супутники.--213.179.250.180 14:26, 25 січня 2020 (UTC)

Це сторінка обговорення анонімного користувача, який ще не зареєструвався або не скористався зареєстрованим обліковим записом.

Тому ми вимушені використовувати IP-адресу для його ідентифікації. Одна IP-адреса може використовуватись кількома користувачами. Якщо ви — анонімний користувач і вважаєте, що отримали коментарі, адресовані не вам, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть до системи, щоб у майбутньому уникнути можливої плутанини з іншими анонімними користувачами.