Обговорення користувача:93.126.95.15

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Cup-o-coffee-simple.svg
Цей користувач п'є каву.


Nuvola apps korganizer.svg «Аноніми» — такі ж дописувачі Вікіпедії, як і ви. Їх внесок у створенні вільної енциклопедії не менш цінний.

Аби уникнути зайвих запитань, сюди будуть вноситись окремі енциклопедичні статті і вікіпедійні есеї, створені з цієї IP-адреси:Попередження[ред. код]

Доброго дня. Звертаю вашу увагу на необхідність дотримання правила ВП:НО. Зокрема, ось ця ваша репліка містить негативно забарвлену лексику щодо користувача Jphwra та його однодумців: слово стадо в усіх його значеннях є негативно забарвленою лексикою (або полягає в називанні користувача господарською твариною, або ранньою первісною людиною, або, що більш імовірно, несвідомою людиною). Прошу вас утримуватися від таких негативно забарвлених порівнянь у подальшому, оскільки висловити свою думку можна й не змішуючи опонента з брудом. Звертаю вашу увагу, що в разі продовження таких дій до вас можуть бути застосовані інші адміністративні заходи, зокрема, блокування. Сподіваюся на ваше розуміння — NickK (обг.) 10:06, 6 серпня 2019 (UTC)

Знаєте NickK такий вираз wolf in a sheep‘s clothing? Цікава історія його походження... «У XVII–XVIII століттях вівчарство у Великобританії сягало свого розквіту, а такі хижі тварини, як вовки завжди полювали на овець, застосовуючи різні хитрощі, щоб відволікти або обманути пастухів. Існувала легенда-казка, в якій один з вовків уліз в овечу шкіру, щоб підібратися ближче до стада. Пастух не помітив його та закрив у загоні разом з іншими вівцями, але потім повернувся, щоб заколоти одну з тварин на м'ясо. Так сталося, що він натрапив на вовка в овечій шкірі та вбив його, тим самим врятувавши своє стадо. Саме тому люди говорять «вовк в овечій шкірі» на того, хто прагне приховати злі наміри під маскою чесноти» (М. Ю. Геккер, А. Ф. Головенченко, Б. И. Колесников. Американская литература. — М. : «Просвещение», 1978. — С. 49.). Це Вам інформація для роздумів --82.207.20.35 10:56, 6 серпня 2019 (UTC)

Блокування від 13 серпня 2019[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушенням ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Оце редагування (а конкретніше, образа до Sergento) суперечить правилам Вікі. Не робіть так. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 07:37, 13 серпня 2019 (UTC)

З приводу питання з АК[ред. код]

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2019/Helixitta#Запитання від 93.126.95.15

Вітаю. Вам не вдалося задати питання без того аби там не було приниження моєї гідності, як окремої самостійної людини зі своєю власною точкою зору. Більше того, (образа вилучена), адже лише мені ви пишете про те, що я ніби то чийсь додатковий голос. Ігноруючи мій персональний доволі великий внесок у проекти. Я вважаю що така ваша поведінка не гідна користувача з великою кількістю добрих та вибраних статей, який робив раніше серйозний внесок у розвиток проекту. Тепер ви його руйнуєте сварками та тролінгом. Я дуже рекомендую вам змінити таку свою поведінку. І буду старомодною і додам, що це не солідна поведінка і мені дивно як вам не соромно (буквально)
Більше того, ви пишете з ip адреси, коли в вас є аж 2 акаунти. Що це взагалі таке? Це погіршує спілкування. До того ж, не всі користувачі знають, хто ховається за цим незареєстрованим користувачем, і перешкоджає дізнатися про ваш внесок. Дуже рекомендую змінити і цей аспект поведінки. --Helixitta (t.) 11:17, 16 вересня 2019 (UTC)

Шановна @Helixitta:, якби ви відповіли на тій сторіночці просто «ні» — я б повірив у ваші добрі наміри. Втім ви обрали тактику погрожувати мені тут, тихцем. Це дуже негарно.
І не притягуйте за вуха сексизм та інші смертні гріхи. Я переглянув список претендентів в Арбком. Відзначив для себе ймовірну недостатню кваліфікацію кандидата Andriy.v — поставив запитання аби зрозуміти так це чи ні. Невідповідність, знову ж таки, на мою особисту думку, психологічних характеристик Jphwra вакантній посаді — знову цілком коректно запитав про це у нього. Відмітив вірогідну вашу зв'язку в номінації з Brunei — запитав вас чи це так. Якби я помітив ймовірний конфлікт інтересів у інших претендентів — звісно ж запитав би і їх. Це нормально. Краще, якщо кандидати озвучать свої позиції зараз, ніж це зі скандалом відкриється в процесі їх роботи в АК. Щодо наявності чи відсутності у мене зареєстрованих облікових записів — якщо вони і є, то не активні (автозаблоковані). Чому, з чиєї вини попитайте у Вашого колеги Brunei. І не забувайте IP-адреси теж люди і про рівність користувачів. З повагою, --93.126.95.15 12:00, 16 вересня 2019 (UTC)
Я не притягую за вуха питання сексизму. Ви помітили "йомвірний зв'язок" як ви кажете з іншим користувачем. А лише мені пишете, що я додатковий голос. Потім віднікуєтеся що сексизм мені тут здається. Ні, вибачте, це абсолютно типовий випадок сексизму. Як і типова спроба зробити вигляд що це не так. Ви не зробили цей запит симетрично, не запитали в іншого користувача чи він є додатковим моїм голосом. Ні, питання до мене, ігноруючи мій самостійний внесок і роблячи мене чиїмось придатком.
Більш того, де я вам погрожую? Я вам написала свою рекомендацію, що я бачила ваш гарний внесок а тепер бачу якусь дивну та незрозумілу деструктивну діяльність і мені з цього приводу просто прикро і сумно. Навіть натяку на погрозу не було, якщо ви бачите її в якихось словах, запитайте, я уточню що мала на увазі. --Helixitta (t.) 12:36, 16 вересня 2019 (UTC)
@Helixitta: 1. Послідовність дій — Piramidion об 1:54, 3 вересня 2019 (UTC) висунув Brunei. Після цього Ви самовисунулись об 07:18, 9 вересня 2019 (UTC). А об 09:31, 9 вересня 2019 (UTC) Brunei дав згоду на свою номінацію. То ж кого я маю запитувати? Знаючи бекграунд вашої взаємодії (маю на увазі дії виключно в межах проектів Вікімедіа) з колегою, припущення про залежність і конфлікт інтересів при номінації є цілком обрґрунтованим. Якщо це конспірологія і я не правий, Ви б відповіли прямо, що не маєтне стосунку до номінації Brunei. Втім ні, Ви свідомо не хочете розвіяти мої сумніви. Мені власне байдуже, хто з вас, Ви чи Brunei, переконає спільноту на сторінці обговорення в тому, що номінації між собою не пов'язані і наступні ваші з ним дії не будуть націлені на досягнення переваги при рішенні позовів. Це не принципово. 2. Не погрожуєте. От і добре. Значить я помилився. 3. Там ще я задав питання, які Ви теж проігнорили. Стовідсотково несексистські ;) --93.126.95.15 12:57, 16 вересня 2019 (UTC)
Давайте ще раз, бо ваші аргументи про час дуже дивні — висунуті перші кандидати були за пів години після створення сторінки, мені важкувато було б випередити це. Ви вбачаєте якусь взаємодію між двома користувачами. Далі чи ви приходите до кожного з них і запитуєте чи цей користувач буде самостійно приймати рішення, чи він віддає голос іншому користувачу? Ні, ви так не робите. Натомість ви приходите лише до одного користувача жіночої статі, і питаєте чи вона буде самостійною, чи буде віддавати свій власний голос іншому. Це абсолютна неповага до цієї користувачки, інакше ваше питання сприйняти не виходить. Ви в принципі можете мене не поважати, це ваше повне право як самостійної людини якій ніхто не вказує як щось відчувати. Але тут я вам намагаюсь роз'яснити чому таке питання є дуже некоректним, і чому таким чином його запитувати — автоматично отримати штамп сексизму. --Helixitta (t.) 16:09, 16 вересня 2019 (UTC)
Давайте ще раз. Останній! В номінації було лише одне самовисування на підтримку іншого користувача. Ваше. Від відповіді на прямо поставлене запитання Ви ухиляєтесь, використовуючи класичний прийом «чорної риторики» — абсурдне зустрічне звинувачення. Це обман шляхом замовчування. Щодо Ваших звинувачень мене в «сексизмі» — у вікіпедії нема чоловіків і жінок, є обліківки-логіни, яким в штани не заглянеш. Є ще «аноніми» — це взагалі скопці, безправні недолюди, яким можна заткнути рота, відкинувши їх допис, закрити для їх редагувань сторінки обговорень, статті тощо, можна мовчки забанити, навіть автоматично, за злочини, яких вони не здійснювали, і багато ще чого. Давайте без демагогії, добре? Доброго Вам вечора і якісних редагувань --93.126.95.15 17:32, 16 вересня 2019 (UTC)
Чому це раптом самовисування в мене йде як підтримка іншого кандидата? Це нісенітниця. Мене висували на інші вибори раніше, але я відмовлялася. Це ви забераєте в мене моє право голосу своїми вигадками. А потім починаєте щось писати про незареєстрованих користувачів. Я вас блокую? Тру ваші записи? Ні, це ви змінюєте мої записи. Ви прийшли, облили мене екскрементами, вимагаєте відповіді на питання наче все норм і нічого поганого ви не сказали, не хочете визнати що ваші питання дуже некоректні, продовжуєте наполягати що я людина без власної точки зору, а потім скаржетеся що незареєстрованих користувачів за людей не сприймають, банять, витирають їхні коментарі. Перше, де я таке зробила? Ніде. Ми з вами і в кнайпі говорили з приводу статистики і вас було сприйнято як людину з власним голосом (чого, до речі, ви мені не даєте) Друге, це ж ваша власна поза-протест, редагувати з ip-адреси. Ви її довго тримаєте і ведете таку поведінку, при цьому внесок ваш, м'яко кажучи, під питанням, бо ви берете участь у сварках та тролингу. Ви ж це робите в якийсь протест, і це ваш добровільний вибір. Не гоже скаржитися що це не сприймають райдужно. Я вам вже втретє рекомендую повернутися до конструктивної діяльності у проекті. Вас зараз знають як скандаліста, я пам'ятаю часи коли до вас у всіх було купа поваги. --Helixitta (t.) 07:53, 17 вересня 2019 (UTC)
Я не збираюсь у вікі розбирати (образа вилучена). Вибачте --93.126.95.15 08:12, 17 вересня 2019 (UTC)
я розбираю не комплекси, а порушення логіки ваших дій в розмові зі мною та ваші ВП:Е щодо мене. За які ви не вибачилися, між іншим і все продовжуєте робити. --Helixitta (t.) 08:29, 17 вересня 2019 (UTC)
Ваша відповідь не зрозуміла. До чого відноситься слово "вибачте". Чи усвідомили ви некоректність вашого закиду? Чи не повториться це з іншими користувачами? --Helixitta (t.) 12:47, 17 вересня 2019 (UTC)
Дайте тут відповідь на питання, які не «сексистські». На «сенксистські» питання я відповідати не прошу. І не виносьте мені мозок! Я не психотерапевт! --82.207.20.35 13:10, 17 вересня 2019 (UTC)
Але ж це ви прийшли до мене зі звинуваченнями. Не треба робити вигляд що це просто запитання. Я вам зверху доволі детально пояснила що робить їх некоректними звинуваченнями. Я їх всіх заперечую. І все ще очікую від вас розуміння того, що власне ви зробили з порушенням ВП:Е і вибачення. --Helixitta (t.) 13:50, 17 вересня 2019 (UTC)

Це сторінка обговорення анонімного користувача, який ще не зареєструвався або не скористався зареєстрованим обліковим записом.

Тому ми вимушені використовувати IP-адресу для його ідентифікації. Одна IP-адреса може використовуватись кількома користувачами. Якщо ви — анонімний користувач і вважаєте, що отримали коментарі, адресовані не вам, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть до системи, щоб у майбутньому уникнути можливої плутанини з іншими анонімними користувачами.