Обговорення користувача:A1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


Архіви обговорень
Архіви 2009-2012 що це?
Архіви: квітень 2007травень 2007червень-липень 2007серпень 2007вересень 2007жовтень 2007листопад 2007грудень 2007січень 2008жовтень 2009січень-лютий 2010
Архіви 2013: 010203040506070809101112
Архіви 2014: 010203040506070809101112
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Статус файлу Файл:Анатолій Білошицький.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Анатолій Білошицький.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 15:40, 13 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:En номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:En, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Максим Підліснюк (обговорення) 23:28, 17 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:It номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:It, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Максим Підліснюк (обговорення) 23:30, 17 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Mk номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Mk, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Максим Підліснюк (обговорення) 23:30, 17 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Pl номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Pl, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Максим Підліснюк (обговорення) 23:30, 17 жовтня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Віктор Шпортько.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Віктор Шпортько.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 14:21, 31 жовтня 2015 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Токата[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Токата, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із сайту http://term.in.ua/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Токата. Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Юрій Булка (обговорення) 19:45, 4 листопада 2015 (UTC)

GoogleTrans gadget can do machine translation on Content Translation system[ред. код]

Hi there,

I noticed your request for Ukranian language support for the Content Translation system at

[[1]]

You can try the GoogleTrans gadget, if you wish. It now does machine translation for Ukranian to other languages, using the Google translation engine.

Help for this is at:

[[2]]

You can try the version of the gadget that uses the Yandex translation engine if you are translating from Cyrillic languages. Help for this is at:

[[3]]

I, myself, am an intermediate French reader, but since the French-English pair is quite good for Google, I have translated 24 frwiki articles on French forts to the enwiki in the last 6 weeks.

You may want to try the YandexTrans gadget. It's for free right now, and you can get a free Yandex Key and place it at the top of the YandexTrans.js code and have your own private gadget in your common.js file with your own key.

Endo999 (обговорення) 21:11, 25 листопада 2015 (UTC)

Thanks for information, but it is not the tool I spoke about. --А1 11:32, 26 листопада 2015 (UTC)