Обговорення користувача:A1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


Архіви обговорень
Архіви 2009-2012 що це?
Архіви: квітень 2007травень 2007червень-липень 2007серпень 2007вересень 2007жовтень 2007листопад 2007грудень 2007січень 2008жовтень 2009січень-лютий 2010
Архіви 2013: 010203040506070809101112
Архіви 2014: 010203040506070809101112
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Мы оперу, мы оперу, мы очень любим оперу...[ред. код]

Добридень, Андрію! Я оце побачив Вашу репліку про чеську вікі-статтю. Чи не маєте наміру перекласти? Якщо так, то попрошу Вас передати її в повному обсязі, поки хтось ще не пукнув і ріденько пуркнув котрим уже з ліку стабом. Обіцяю допомогти в цій справі. Якщо ж не маєте, то, мабуть, я сам візьмуся до цього діла, хоча це й не моя парафія. Волію, щоб таки Ви переклали, бо Ваша стаття, як у автора-фахівця, безумовно вийде повніша і краща від оригіналу. Олег-літредобг. 09:27, 6 грудня 2015 (UTC)

Пане Олеже, маю бажання перекласти, але скрутно з часом і чеську я розумію не так щоби вільно. --А1 09:31, 6 грудня 2015 (UTC)
Тоді, може, так зробимо: я її перекладу, а Ви від душі доповните. Гаразд? Це ж справді встид-сором, щоб чехи та про нас краще писали, ніж ми про себе. У мене теж із часом скрутно, але робота ніяк не хоче йти, тому й виливаюсь у Вікіпедії. Он уже й другу з ліку статтю пишу на тему «Мы оперу...»... Олег-літредобг. 15:00, 6 грудня 2015 (UTC)
Гаразд, дякую за допомогу! --А1 20:32, 6 грудня 2015 (UTC)

Що ви таке робите?[ред. код]

Навіщо ви перейменовуєте категорії з додаванням року? --Микола Василечко (обговорення) 17:17, 18 грудня 2015 (UTC)

Відновлюю як було. Хтось її незрозуміло нащо зіпсував. --А1 17:18, 18 грудня 2015 (UTC)
Вікіпедія:Обговорення категорій/Архів 5#Уніфікація категорій Категорії за роками.--Микола Василечко (обговорення) 17:22, 18 грудня 2015 (UTC)
Ваші дії вважаю вандалізмом. Вимагаю припинити і пояснити свої діі.--Микола Василечко (обговорення) 17:28, 18 грудня 2015 (UTC)
Вандалізмом є Ваші дії, бо я створював систему категорій творів по десятиліттях, а не Ви. І якщо хочете псувати чужий труд, тол спочатку хоча би не полінуйтеся звернутися до вікіпедиста, який цей труд виконав. --А1 17:39, 18 грудня 2015 (UTC)
Уніфікація категорії без «року» є доцільною, в обговоренні заперечень не було, продовження теми тут, Максим Підліснюк обіцяв ботом все зробити, але обіцянки не виконує. Я потихеньку вручну уніфіковував категорії. А ви, замість того, щоб пришвидшити цей процес, взялися за відкоти і повернення до старої категоризації. Хочете з «роком» — будь ласка, тоді всі решта категорії, де нема «року» в назві також уніфікуйте. Так само дописуйте «року» до назв статей, як вам так ся хоче... Але щоб все було однаково, а не одне так, інше сяк... Але при тому спитайте в інших, чи вони на таке пристають, бо ви тут не один. --Микола Василечко (обговорення) 17:45, 18 грудня 2015 (UTC)
Ось вам тема для роздумів. гляyьте. чого там більше: з «роком» чи без «року».--Микола Василечко (обговорення) 17:49, 18 грудня 2015 (UTC)
Вам слід було не полінуватися звернутися до автора категорій / статей, а Ви погребували. Некрасиво з Вашого боку, дуже некрасиво. --А1 17:50, 18 грудня 2015 (UTC)
Невже ви автор цих усіх категорій, підкатегорій і статей? І я що, маю перед кожним редагуванням питатися в автора дозволу на редагування? «Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.» — це не я придумав. Face-grin.svg --Микола Василечко (обговорення) 17:52, 18 грудня 2015 (UTC)
Усі категорії творів по десятиліттях створені мною. В історії редагувань це легко перевірити. І практично всі статті по музичних творах під ці категорії теж створені мною. Так що спершу потрудіться будь ласка звернутися до мене, перш ніж робити глобальні зміни. --А1 18:04, 18 грудня 2015 (UTC)
Та я взагалі не починав з десятиліть! Я спершу бачив тільки по окремих роках, бо більшість категорії за роками є, власне, за окремими роками, а не десятиліттями. Так що, давайте без отої впертості. Ви поки що ніяких аргументів тут не сказали за суттю перейменування, тільки акцентуєте на «я», та «я». Я знаю, що то ви, але ви дайте відповідь: ви проти вилучення «років» з назви? Тоді аргументуйте свою позицію, бо наразі в згаданих обговореннях ніхто не був такої думки.--Микола Василечко (обговорення) 18:10, 18 грудня 2015 (UTC)
Я не отримав аргументованої відповіді на поставлені запитання. Скільки часу вам треба, щоб визначитися? Мені насправді не надто принципово, чи буде «рік» у назві, чи ні, але мені принципове питання уніфікації назв цієї гілки категорій. Якщо ви не згідні з вилученням «року» з назв категорій, то аргументуйте свою позицію і/або розпочинайте нову тему з уніфікації категорій за роками зі залученням інших користувачів до повторного обговорення. Інакше на ваші дії з поверненням старих назв перейменованих мною категорій подаватиму скаргу адміністраторам.--Микола Василечко (обговорення) 18:37, 18 грудня 2015 (UTC)
Саме по собі слово "рік" не було би принциповим, якби Ви робили заміну цивілізовано. Але Ви чомусь вирішили змінювати систему тишком-нишком. Звідки мені було знати, що Вам раптом прикортіло вийти на ВП:ОК з пропозицію про "уніфікацію", тим більше в період коли я був малоактивним у Вікіпедії? Не робіть так більше. Хочете глобально змінювати систему категорій, не полінуйтеся спитати думку тих, хто її створював. Як це з'ясувати Ви тепер знаєте. Головне, не вздумайте знищувати сам вміст категорій, я не маю часу відслідковувати всю Вашу діяльність. --А1 20:31, 18 грудня 2015 (UTC)
Я вміст категорій не знищую. Але цю уніфікацію треба зробити. На майбутнє візьму собі такий нюанс на замітку — перевірити, хто автори і залучити їх до обговорення. Я аж ніяк не хочу ані собі. ані іншим настрій псувати. Знав би про таку прикрість, то однозначно запінгував би вас. Але те обговорення було ще півроку тому, попередньо ще минулої зими я піднімав це питання. А тепер маю трохи часу, то вирішив навести лад з тою гілкою категорій. Тож, як не хочете помогти — ваша справа, але я таки це все в один порядок доведу, чи так, чи інакше.--Микола Василечко (обговорення) 20:44, 18 грудня 2015 (UTC)
Допомогти в чому? В тому, щоб повилучати слово "років" з геть усіх категорій? Ні, дякую, маю важливіші справи. --А1 15:23, 24 грудня 2015 (UTC)

Шановні вікіпедисти, прохання висловити ваше відношення щодо цієї номінації. Дякую.--SitizenX (обговорення) 09:59, 24 грудня 2015 (UTC)

Вікіцитати[ред. код]

Прохання глянути обговорення.--Сергій Липко (обговорення) 07:32, 29 грудня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:24, 29 грудня 2015 (UTC)

Notice of removal of global bot status from one or various accounts of yours[ред. код]

Hello PAGENAME}}. You are being contacted as owner of one or more accounts flagged with global bot status. This is to inform you that pursuant §1.1.4 of the global bot policy as amended by this RFC one or various of the global bots which you operate are inactive in the terms laid out by the global bot policy. As such, global bot status from those account(s) have been removed. This message is being left on Meta-Wiki and on your homewiki. We thank you for your work as global bot operator. If you have any questions or concerns, you can raise them at the Stewards' Noticeboard on Meta-Wiki. Best regards. —MarcoAurelio ~~~
— This message has been automatically delivered by on behalf of MarcoAurelio.


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 21:09, 30 січня 2016 (UTC)

Global bot[ред. код]

This message is being left on your talk page at Meta-Wiki and those of your home wiki(s). Sorry for the duplicates.

Dear global bot operator: Some days ago you received a message in which you were informed that one or various accounts you hold lost a global bot flag because of inactivity. Due to a mistake, messages informing about this were not sent before removal took place as policy mandates. As such, if you think your bot will be active again on global bot duties, you can request the restoration of the global bot flag on the stewards' noticeboard at Meta-Wiki within the next two (2) weeks after this message has been posted. Please note that this removal was purely procedural based on inactivity. If you have any questions, you can reach me on my talk page at Meta-Wiki. Please accept my apologies in advance for this. Best regards. -- MediaWiki message delivery (обговорення) on behalf of MarcoAurelio at 18:11, 2 лютого 2016 (UTC)

GoogleTrans gadget can do machine translation on Content Translation system[ред. код]

Hi there,

You can try out the GoogleTrans gadget content translation feature. You enable the gadget in your destination wiki (see [[1]] and [[2]] for help on this). The Yandex translation engine is supported now if you select it in the language change box of the gadget. Once the gadget is set in the common.js file of your destination wiki, you can select a paragraph in the middle column of the content translation system (the paragraph to be translated), hold the CTRL and ALT keys down at the same time. Then the paragraph will be translated to the destination wiki language and the HTML markup will be kept. This aids in translation. I have done 75 simple French articles to English this way.

You can translate, using the Yandex translation engine, from Russian to Ukranian, vice versa. In fact any of the language pairs supported by Yandex or Google are possible.

Endo999 (обговорення) 03:46, 4 лютого 2016 (UTC)

Статтю Шаблон:Окуповане Місто України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Окуповане Місто України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2016. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 23:59, 8 лютого 2016 (UTC)