Обговорення користувача:A1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


Архіви обговорень
Архіви 2009-2012 що це?
Архіви: квітень 2007травень 2007червень-липень 2007серпень 2007вересень 2007жовтень 2007листопад 2007грудень 2007січень 2008жовтень 2009січень-лютий 2010
Архіви 2013: 010203040506070809101112
Архіви 2014: 010203040506070809101112
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Запрошення до співпраці[ред.ред. код]

Доброго дня! Ми займаємось створенням енциклопедичного проекту, призначення якого - накопичення і систематизація доказів російської агресії, спростування російської пропаганди, а також - системне впорядкування ключових знань про Україну. На відміну від вікіпедії, наш формат дозволяє і навіть вітає оціночні судження щодо тих чи інших питань. Посилання на головну сторінку проекту: Брехня-стоп!

Якщо вас зацікавила ця ініціатива та її форма - зв'яжіться зі мною через мою сторінку обговорень на вікіпедії, або напишіть листа на адресу brekhnyastop@meta.ua

Дякую за запрошення, але мовою агресора не послугуюсь --А1 15:33, 14 січня 2015 (UTC)
Мова агресора використовується виключно у пропагандистських цілях. У перспективі, проект треба перекладати українською та англійською, але не на цьому етапі. Я можу особисто перекладати матеріали російською, якщо треба)
Мета проекту - пропаганда правди на окупованих територіях, серед суміжних земель, а також - збір та систематизація доказів. Формат - не лише енциклопедійний, але й допускаються елементи оціночних суджень.Ми хочемо впевнити світ в тому, що ми праві, а для цього недостатньо наводити сухі факти, на жаль. Це особливість людського розуму - більшість чекає не фактів, а відповідей. Позицій. І ми виступаємо з позиції націоналізму) Але - покищоросійською, бо з україномовними немає проблем в нас)--Cotus.vga (обговорення) 12:14, 15 січня 2015 (UTC)
Це вірно. Наскільки я знаю, ІнформНапалм цінну інформацію збирає. Але я таки залишусь захисником україномовного простору. --А1 22:14, 15 січня 2015 (UTC)
Найкращий захист - це атака) Інфонапалми лише публікують невідсортовані матеріали, ви ж на вікіпедії робите колосальну працю з систематизації знань. Вікіпедія за форматом не дає повної свободи думок, тому для пропаганди правди я вирішив створити окремий сайт на вільному двиглі вікі. Але це так, деталі.
Що я пропоную? По-перше, я так розумію, на вікіпедії є такий собі клан націоналістів?)) Розповсюдьте будь-ласка інформацію про мій проект серед знайомих активістів. Може, хтось захоче долучитись. По-друге, ступінь долучення може бути будь-якої - від підписки на соцмережі проекту - до безпосередньої участі у розробці текстів. Для навіжених фанатів можу запропонувати розробку української версії сайту, але я боюся про таке думати - дуже багато роботи))) По-третє - для подальшого спілкування можу запропонувати як механізми вікі (анонімні чат або форум на головній сторінці проекту), або мої обговорення у вікіпедії. Або ж соцмережі)
Проект систематизації доказів російських злочинів та системного спростування російської пропаганди - був потрібен ще роки тому. Нажаль, здається, лише я здогадався розпочати проект не просто збору фактів, але й створення з цих фактів правдивої картини світу. Це колосальна робота за обсягами, сам я буду це робити роками, тому мені потрібні надійні та розумні співавтори. І я вирішив шукати їх на українській вікіпедії, бо мені подобається те, що ви зробили, cтатті "російсько-українська війна" (якщо я не помиляюсь з формулюванням назви), та подібні - це просто безцінний внесок у Справу. Але потрібні не лише переліки сухих фактів, потрібні ще матеріали типу цього: Российско-Украинская война. Багато що з матеріалів за посиланням, тупо не відповідає формату вікіпедії. Тому тим, кому є що сказати, але неможна за форматом - пропоную писати у проект "Брехня-Стоп!". Те, що наразі проект російськомовний - це просто економія часу, передусім, ми маємо розпропагандувати вату та обдурених російскомовних. Бо україномовний контингент не замислюється про те, чи бути українцем, чи "новоросом". Саме російськомовні та росіяни відповідальні за розпалювання війни, тому треба зупиняти, передусім, їх. Якщо їх не зупинити... Cotus.vga (обговорення)
Ну дик як? Немає бажання долучитись? Або вікі-знайомих, що хотіли би взяти участь у нашому неполіткоректному проекті? --Cotus.vga (обговорення) 13:48, 19 січня 2015 (UTC)
На одній із сторінок Вашого сайту я прочитав стосовно Вікіпедії таку річ: "Там есть сырые разделы, их нужно расширять и развивать". На жаль не можу з цим не погодитись. Дійсно є. Я докладав чимало зусиль, щоб заповнити білі плями і якось систематизувати і Євромайдан, і війну на Сході, і буду надалі займатися. Але українською, бо мова путіна для мене як самопальна водка, навіть після невеликої дози викликає нудоту. Більше того, я вважаю, що порятунок України лише тоді наступить, коли останній українець забуде нахєр кацапську мову (окрім вчених-лінгволохів хіба). Бо, як відомо, апетити хуйлоїдів визначаються саме ареалом поширення кацапомовних. Але все те що тут є - хронології, історії окремих міст, і все таке інше, можна копіпастити (можна і творчо копіпастити з усуненням надокучливої нейтральності), щодо мого принаймні внеску то навіть без зайвої фапократії з "сс-ву". --А1 18:44, 19 січня 2015 (UTC)
Тексти у принципі я можу писати і сам, але є проблема з систематизацію та збором фактичного матеріалу (хоча, буду радий помічникам, може, хтось з Ваших колег захоче приєднатись??). Найбільш потрібні матеріали стосуються створення доказових баз, що наведен за посиланнями на сторінці. Матеріали по обстрілам, по вбивствам, тощо... Це колосальна робота, цю роботу має провадити СБУ та "мінстець", якщо чесно, але наша держава цього не робить((
Крім допомоги цими матеріалами, проект потребує свіжих ідей, може є якісь думки з приводу структури подання інформації і організації розідів?)))
Щодо мови, перехід на українську - це справа часу, але час має минути. Нове покоління буде більш патріотичним. Процес вже йде, а допоки ми маємо вести пропаганду цих змін мовою окупанта. На жаль. Патріотів не треба агітувати не вбивати українців за Путіна і русскій язик...--Cotus.vga (обговорення) 16:58, 20 січня 2015 (UTC)

Мала піхотна лопата[ред.ред. код]

Перевірте будь-ласка, сторінку Мала піхотна лопата, колись створену Вами. Виявивши, що вона є перекладом відповідної російськомовної статті, я визнав доречним переробити її (замість зазначення перекладу). Відтепер вона найкраща за всі відповідники. Саме так треба писати статті...

З повагою

--В.Галушко (обговорення) 19:54, 18 січня 2015 (UTC)

Дякую, що переробили. Краще. Єдине що слід виправити - це порожні розділи - або заповнити, або усунути. --А1 21:08, 18 січня 2015 (UTC)
Недолік виправлено. Перегляньте.
--В.Галушко (обговорення) 17:28, 21 січня 2015 (UTC)

Реузультати[ред.ред. код]

Доброго дня, шановний пане А1. Дякую вам та іншим членам журі за якісну та плідну роботу. Хочеться дізнатися, коли будуть оголошені остаточні підсумки конкурсу?--Миша историк (обговорення) 16:32, 30 січня 2015 (UTC)

Координатором "військового" конкурсу є @Romkobomko:, тож він має ці результати "затвердити". --А1 18:25, 30 січня 2015 (UTC)

Нові зображення[ред.ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 22:25, 2 лютого 2015 (UTC)

Дорогий боте, чи ти чув коли небудь про {{нофоп}}? --А1 22:26, 2 лютого 2015 (UTC)

Патрулювання Вікіфлешмоба[ред.ред. код]

Привіт!

Щойно дивився список статтей. Дякую, що створив! Чи можна туди додати ще один рядок - НЕВІДПАТРУЛЬОВАНІ статті? Щоб їх можна було відпатрулювати відразу? --Nickispeaki (обговорення) 02:54, 3 лютого 2015 (UTC)

На жаль я не знаю, яким чином їх автоматично можна виявити, а вручну всі 200 я ж не перегляну. --А1 08:14, 3 лютого 2015 (UTC)

Файли для перенесення[ред.ред. код]

Вітаю! Дайте, будь ласка, якомога швидше список NoFoPів для перенесення. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:54, 3 лютого 2015 (UTC)

Файли номіновані 27-го січня, які я не встиг особисто врятувати - втрачені вже безслідно. А нові, як згенерую - заллю сюди commons:User:A1/планові перевірки вахтерів. Думаю навіть за півгодинки і зроблю. --А1 22:59, 3 лютого 2015 (UTC)
Сподіваюсь, до ранку нові не вилучать? Буду радий дати запит на їх перенесення, але за декілька годин. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:23, 3 лютого 2015 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікіфлешмобі[ред.ред. код]

Доброго вечора! На Вашу електронну пошту надіслано листа для уточнення деталей відправлення сувенірів. --Friend 17:26, 6 лютого 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Вибух у Донецьку.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Вибух у Донецьку.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 11:33, 9 лютого 2015 (UTC)

Статтю Андрій Гаврилов номіновано на вилучення[ред.ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Андрій Гаврилов, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2015. --Анатолій (обг.) 10:47, 10 лютого 2015 (UTC)

Вікінерівність[ред.ред. код]

А що, окремим користувачам вже дозволено більше, ніж решті? ред.№ 15597736 Користувачі з більшим досвідом мають показувати приклад новачкам та дотримуватись усіх правил, а не займатись казна-чим --RLuts (talk) 14:36, 11 лютого 2015 (UTC)

Ну то й не займайтесь. --А1 09:09, 12 лютого 2015 (UTC)

Статистика Вікіфлешмобу[ред.ред. код]

Привіт. Чим ти цю таблицю генерував? Мені потрібно оновити дані — зараз в категорії 235 статей, а в таблиці 200. Очевидно, люди не зразу ставили шаблон. --Юрій Булка (обговорення) 18:05, 11 лютого 2015 (UTC)

Використовував AWB і скан-кет. 35 шаблонів було поставлено не менше ніж через годину після закінчення флешмобу, тому я і не міг їх побачити. --А1 09:09, 12 лютого 2015 (UTC)

нова тема[ред.ред. код]

Дякую за підтримку але краще буду просто писати статті. Jphwra (обговорення) 19:44, 13 лютого 2015 (UTC)

Прошу допомогти Леоніду Панасюку, проголосувавши тут ПРОТИ зняття статусу патрульного з нього. З повагою Jphwra (обговорення) 07:30, 20 лютого 2015 (UTC)

«Дунаю, Дунаю, чому смутен течеш»[ред.ред. код]

Вітаю. У нас відсутня інформація про найдавнішу з записаних укр. нар. пісень (принаймні, я не знайшов). Враховуючи Ваш фах, чи не моглиб Ви написати відповідну статтю з медіафайлом? Дякую.--SitizenX (обговорення) 23:41, 20 лютого 2015 (UTC)

Прохання відпатрулювати[ред.ред. код]

Доброго дня! Оскільки знаю тільки Вас, як музичного фахівця, прошу відпатрулювати наступні статті (особливо першу - про себе любимого, як засіб реклами), оскільки відчуваю, що там не все добре:

Заздалегідь вдячний --VPrypin (обг.) 15:57, 22 лютого 2015 (UTC)

ох жеж і ребус Ви мені завдали :) Почну певно зі звань. --А1 20:52, 22 лютого 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Військова справа у Вікіпедії[ред.ред. код]

Будь ласка, дайте відповіді на запитання Обговорення Вікіпедії:Проект:Військова справа у Вікіпедії/Конкурсні статті#Учасник Sas1975kr. А то складається враження що питання тупо ігнорується. Це не добре. І іміджу ВМУА і конкурсу балів не добавляє. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 21:22, 25 лютого 2015 (UTC)