Обговорення користувача:Aeou

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5

Людкевич[ред. код]

Помилково, не побачив, що це чернетка Oleksandr-LV
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 13:46, 11 травня 2018 (UTC)

Щодо моїх обіцянок.[ред. код]

Вітаю. Я дав Вам обіцянку й не хочу її порушувати. Але я не зможу її дотримуватись, якщо Ваш недолугий візаві знов візьметься за своє. Вгамуйте його, будь ласка. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:50, 15 березня 2018 (UTC)

Привіт. @SitizenX:, я ціную позицію, яку Ви зайняли тоді. Але зараз явно бачу, що ми не порозумілись тоді по самій суті. Скажіть, Ви користуєтесь скайпом? З Вами можна переговорити в голосовому режимі? Я би не хотів світити тут тим дифом і рештою. Якщо «розмазуватиму» цю історію на наших сторінках обговорення (публічних), то боюсь, шанс пригасити все це впаде до нуля.--Aeou 20:11, 15 березня 2018 (UTC)
наразі мені зручніше листування. Як Вам не важко - краще на пошту. Або вже у режимі розмов на вихідних. Дякую.--SitizenX (обговорення) 20:21, 15 березня 2018 (UTC)
@SitizenX: розумієте, я довго пишу-переписую. Той маленький пост тоді зайняв кілька годин. Але Ви не вчитались…:) Скажу чесно, скільки я не спілкувався з Вами письмово, я майже ніколи не отримував розуміння з Вашого боку. Це не докір якийсь. Це така взаємна «мовна» несумісність — річ доволі часта. Таким людям краще спробувати усно.--Aeou 20:39, 15 березня 2018 (UTC)
У мене справді заважкий тиждень. Тому, якщо Вам зручно, на вихідні або скайп, або що ще там є. Дякую.--SitizenX (обговорення) 20:53, 15 березня 2018 (UTC)
@SitizenX: Добре. Мій скайп aeou_lv. Дайте знати на вихідних, коли зможете. Я спробую підлаштуватись по часу.--Aeou 22:02, 15 березня 2018 (UTC)
Вітаю, я маю час до 12-ої. Підтвердіть можливість, я наберу (свій скайп ніяк не запам'ятаю). Дякую.--SitizenX (обговорення) 07:25, 17 березня 2018 (UTC)
@SitizenX: Я готовий. Чекаю.--Aeou 07:47, 17 березня 2018 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Читайте отут, http://project.weekend.today/wiki, шостий і сьомий абзаци :) --Perohanych (обговорення) 08:00, 4 квітня 2018 (UTC)

1 хвилина — непоганий результат:)--Aeou 08:56, 4 квітня 2018 (UTC)
 :) --Perohanych (обговорення) 11:36, 4 квітня 2018 (UTC)

Про аніме-клуб[ред. код]

Чувак, ти нормальний так статтю порізати? А як же купа інших статей про купу інших суб'єктів анімешників україни? Там і джерел нема і роблять вони менше. Давай вже тоді всім займайся по одному шаблону, (образа вилучена)— Це написав, але не підписав користувач 37.73.199.14 (обговореннявнесок).

Доброго дня. Ціную Вашу щирість. Але перш ніж щось з'ясовувати, було би непогано спочатку прибрати зі сторінки Вашої спільноти це[1].--Aeou 13:03, 17 квітня 2018 (UTC)
Наявність цієї статті без джерел уже 4 роки як тебе не хвилює, (образа вилучена)?
Український_Аніме-фендом
У тебе багато роботи, (образа вилучена)— Це написав, але не підписав користувач 37.73.133.148 (обговореннявнесок).
Вище я вже зазначив, що мене хвилює. Не розфокусовуйтесь:) Видалите образу користувача з Вашої групи - буде розмова.--Aeou 13:09, 17 квітня 2018 (UTC)
Тебе чекає купа роботи. (образа вилучена)
Група не моя, але я попросив щоб і тебе додали. Я чекаю кардинальних змін в покращені якості вікіпедії, якщо ти вже взявся. (образа вилучена)— Це написав, але не підписав користувач 37.73.241.236 (обговореннявнесок).

(образа вилучена)

 • Доброго дня! @Aeou: та @Рассилон: я як один з анімешників вибачаюсь перед Вами за таку поведінку київських анімешників. Не гнівайтесь на усіх анімешників. Дякую за увагу! --Чорний Кіт Обг. 16:57, 17 квітня 2018 (UTC)
 • Не зважаючи на запит, мав прибрати сміття. Я розумію, що вам, Aeou, на ці репліки начхати, — і це правильно, — але порядок є порядок. Немає жодної потреби увіковічнювати бруд. --VoidWanderer (обговорення) 18:02, 17 квітня 2018 (UTC)
  @AlexKozur:, мені аж незручно. Ви не мусите вибачатись. Я не вдаюсь до жодних узагальнень щодо анімешників:) Хочу прояснити одну річ. Спочатку вони атакували лише Рассилона і я тому подав на ВП:ЗА. Потім на свою голову вилучив той текст. І за це вони мстяться мені у Фейсбуку. Дописали мене туди вже пост-фактум і тепер пишуть, що в мене був конфлікт інтересів, що Фейсбук став причиною. Насправді, зовсім не став. Я ще не настільки озвірів, щоб за пост у Фейсбуку видаляти текст статті.--Aeou 18:10, 17 квітня 2018 (UTC)
  @VoidWanderer: дуже Вас прошу, не треба приховувати деталі цього обговорення. Так не люблю цих приховувань. Принаймні на своїй сторінці. Хай краще буде оригінальний текст. Я ціную можливість говорити про мене все що думають.--Aeou 18:10, 17 квітня 2018 (UTC)
  Зрозумійте мене правильно — я ціную вашу витримку та здатність абстрагуватися, — багатьом такі якості не завадили б. Проте я не збираюся залишати жодної шпарини, де комусь можна було б відводити душу, — ви, певне, чули про теорію розбитих вікон. Чисто має бути всюди, бо ці розмови не є вашими приватними — інші користувачі заходитимуть до вас на СО і одні бачитимуть допустимість подібної поведінки, відтворюючи її на інших користувачах, інші — робитимуть висновок про відсутність порядку та пасивніть адмінкорпусу, відчуватимуть образу за вас та розчарування у проекті, треті ще щось. Іншими словами — користі від збереження бруду немає. Це моя послідовна позиція. --VoidWanderer (обговорення) 18:27, 17 квітня 2018 (UTC)
  Повністю вас підтримую щодо теорії розбитих вікон - купа статей такого штибу зумовлює до питання "а чому б не створити ще одну", тим паче якщо є джерел і значимості більше ніж у тих перших. А Аеоу - (образа вилучена) і добре, що анімешне товариство його опускає. Це і є народний контроль. Хіба це погано?— Це написав, але не підписав користувач Анімешник (обговореннявнесок).
  Від самого початку і до кінця мене цікавило лише вирішення питання із переслідуванням користувача Рассилон. Про мене особисто Ви можете писати що завгодно. Доречі, дивно, що після всього, що Ви написали на моїй сторінці не пройшло і двох днів, як закінчилось Ваше блокування.--Aeou 09:09, 21 квітня 2018 (UTC)
  І це теж не має тебе хвилювати. Якщо наїхали неправдиво, то можна уваги не звертати. Але ж народний коньтроль необхідний, аби муштрувати таких кадрів як ти. Робиш маячню - то тебе так і запам'ятають.— Це написав, але не підписав користувач Анімешник (обговореннявнесок).
  Aeou, як я вже писав на ВП:ЗА, блокування аноніма з динамічною адресою є неможливим, тому термін тут не грає ролі. Я перепитав у користувача, який щойно зареєструвався, чи не він є автором попередніх образ — після його відповіді будемо вже діяти відповідно. --VoidWanderer (обговорення) 09:53, 21 квітня 2018 (UTC)
  До Анімешник. Ні, саме це і має хвилювати. Можна це назвати цеховою солідарністю. Я Рассилона не знаю взагалі. Він, очевидно, вирішив не звертатись до адмінів зі скаргою на Ваші переслідування (я його розумію). Ну і добре тоді це зробив я. І робитиму далі. Переслідування дописувачів за межами Вікіпедії — це серед вікіпедистів одне з небагатьох безумовних табу.--Aeou 11:48, 21 квітня 2018 (UTC)
  VoidWanderer. та це й не запит. Однак тотожність написаного анонімно, потім під ніком «Анімешник» і зрештою одним з дописувачів тієї групи, і врешті текстів від імені самої групи мені очевидна. В деталі дак-тесту не вдаватимусь, щоб не полегшувати користувачу життя.--Aeou 11:48, 21 квітня 2018 (UTC)
  А мені все також очевидно. Але ми маємо керуватися правилами Вікі щодо поведінки в таких ситуаціях. У даному випадку — це процедурою ВП:ЗПК та застереженнями про нерозголошення персональних даних. --VoidWanderer (обговорення) 11:55, 21 квітня 2018 (UTC)
  Анімешник, попередження я вам вже виписав на вашій СО. Наступний випадок спілкування у подібному тоні із користувачами Вікіпедії призведе до вашого блокування. --VoidWanderer (обговорення) 09:50, 21 квітня 2018 (UTC)
  @AlexKozur: Та пусте ). Прикро те, що вся ця метушня лише через вилучення копіпасту з апріорі неавторитетного джерела, яким є Фейсбук Face-sad.svg. --Рассилон 18:19, 17 квітня 2018 (UTC)

Позбавлення прав адміністратора[ред. код]

Поставлю вас на позбавлення прав адміністратора. Мені не подобається ваша запальність і тон, з яким ви обговорюєте всі ті статті, не наводячи аргументів. Серед них, наприклад, одна із провідних студій україномовного перекладу. Яку ставили раніше на вилучення і залишили.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:38, 22 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня, Олександре. Я радий бачити Вас на своїй сторінці. Йдеться про номінацію UkrDub і FanVoxUA, я правильно розумію? Якщо так, то Ви маєте рацію щодо тону. Я визнаю. Але тут я мав би принаймні дещо пояснити контекст. Ну і друге — це щодо адмінства. Адміном я не є і ніколи навіть не планував бути. Ролі адміна я ніколи не відповідав за особистими якостями, в цьому з Вами теж згідний.--Aeou 14:55, 22 квітня 2018 (UTC)
Я мав на увазі UkrDub. Я там додав одне авторитетне джерело зі згадкою. Я поясню свою позицію в захисті самої статті.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:11, 22 квітня 2018 (UTC)

Правила вікіпедії дуже хитрі, зводяться до "вікіпедист нічого не зобов'язаний" і дозовляють (персональний випад приховано) типу Аеоу чмирити кого захочеться. (персональний випад приховано). Ми не забудемо про жоден з суб'єктів фендому у яких таки є АД і певний рівень КЗ, а ти чмириш і підставляєш, намагаючись іще й ворожнечу між ними розпалити. Руки відмити не вдасться.— Це написав, але не підписав користувач Анімешник (обговореннявнесок).

Доброго дня. Не переймайтесь, я не адмін, статті вилучати не можу. Тому «лизати» мені точно нічого не треба.
Щодо номінацій на вилучення. Їх би навіть близько не сталось, якби не наполегливість клубу «Міцурукі». Наголошую — не когось там, а саме адміністрації вашої фейсбучної групи. Пости і посилання прямим текстом спрямовували людей у Вікі. І до нас справді набігла пачка анонімів, які з різних ІР вандалили статті пишучи прямо в тексті, щоб на них звернули увагу, щоб їх чистили[2][3][4]. Все це ви робили з простим меседжем — «он є інші статті, вони не кращі». Ось теж феєрично[5]. Тут[6] навіть Ви особисто приплели FanVoxUA. Ви добились. Я сподіваюсь, вам скажуть дякую.--Aeou 07:28, 23 квітня 2018 (UTC)
Попрошу не непокоїтися за правильну розстановку пріоритетів. Ми будемо продовжувати вважати нормальним називати лицемірів лицемірами. Ми всі розуміємо, що у видаленнях статей винен ти (і навіть не чорний кіт) і не будемо гризтися одне з одним через те, що хтось (образа вилучена). Запам'ятаємо ми тебе і "дякую" тобі може сказати довільний анімешник України в довільній формі. Сховатися за спідницею правил вікіпедії не вийде. Крім них є ще правила здорового глузду. Удачі на вулицях міст і сіл. — Це написав, але не підписав користувач 37.73.240.245 (обговореннявнесок).
Анімешник, ви вже діставали попередження за порушення ВП:НО. Ви не прийняли їх до уваги, і цього разу дістаєте блокування. --VoidWanderer (обговорення) 09:07, 23 квітня 2018 (UTC)
тобто не можна критикувати дії вікіпедистів поза вікіпедією, за це вони можуть мститися не дивлячись на рівень дотримання стандартів по категоріях в цілому, і це вважається нормальним? Поганенька у вас вільна енциклопедія. — Це написав, але не підписав користувач 37.73.240.245 (обговореннявнесок).
Ви чомусь не здатні провести лінію між конструктивною критикою і образами та персональними випадами, хоча між ними — прірва. Захистив сторінку для запобігання обходу блокування вами.
Також, ви порушили норму про неприпустимість погроз: ВП:НО. --VoidWanderer (обговорення) 09:57, 23 квітня 2018 (UTC)

Фото старого Львова[ред. код]

Доброго дня,

Ви робили багато фотографій в районі вул. Кастелівка. Я шукаю кілька ракурсів, можливо у вас є. Як з вами можна зв"язатись?

З повагою, Олександр

Доброго дня, Олександре. Напишіть, будь ласка, тут.--Aeou 10:49, 1 червня 2018 (UTC)

Номінації.[ред. код]

Вітаю! А який досвід був у нас з Вами до прямих розмов?) Дякую--SitizenX (обговорення) 20:38, 10 червня 2018 (UTC)

@SitizenX: Привіт. Та я не вважаю наш давній досвід поганим. Ціную, коли мені говорять в очі, що думають. А там інше. Я би не хотів розвивати, щоб не перетворювати в тролінг.--Aeou 06:36, 11 червня 2018 (UTC)
та ні, Ваша думка - це Ваша думка. Але я вважаю Алекса однім з найбезконфліктніших дописувачів. Й нагадувати йому весь час що він провів вдалу номінацію Підліснюка, який відверто вже випробував терпець усіх, не бачу у цьому доцільності. --SitizenX (обговорення) 09:20, 11 червня 2018 (UTC)
@SitizenX:, номінація Підліснюка — це протистояння за визначенням. Я не вважаю, що там якась проблема. Йдеться про інше. У подальшому мав низку моментів у розмовах, які взагалі його не стосувались, не з ним і не про нього. Якісь прискіпування, їдкі коментарі до моїх голосів у номінаціях, ще щось… Взагалі не розумію, навіщо, я ж не маю з ним справ. Як я і писав у своєму голосі — досвід спілкування невеликий, але увесь негативний.--Aeou 11:14, 11 червня 2018 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Aeou, як відносно спробувати свої сили адміністратором? --Jphwra (обговорення) 19:10, 24 червня 2018 (UTC)

Привіт, Jphwra. Дякую за пропозицію. Я не візьмусь за цю роботу, вибачте.--Aeou 19:15, 24 червня 2018 (UTC)
А чому ні? Про другий том Тернопільський перекрутили, не посоромились - якраз дорога в адміни... Mykola Swarnyk (обговорення) 08:46, 6 липня 2018 (UTC)
Сподіваюсь, колись Ви візьмете другий том до рук.--Aeou 08:55, 6 липня 2018 (UTC)
Беру свої слова назад. Я особисто побачив там таке: Б. Волинський, П. Гуцал, Б. Заставецький . Кубійович Володимир Михайлович (23. 09. 1900, м. Новий Санч на Лемківщині, нині Нови-Сонч, Польща – 02. 11. 1985, м. Сарсель, побл. м. Париж, Франція) ТЕС-2, с.261. Ну а ви побачили Ткачов, Ханас с.640 Новий Сонч. І що це доводить? Лише що апарат ТЕС недоопрацьований. Наша бабця, моя перша теща довгі роки, в т.ч. війну пережила в Лабовій коло Н. Санча, вчителювала там. Поляки спалили їхнє господарство, а тесть, г.-к. священик, мусив переховуватись у лісі під загрозою вбивства. Людям добре відомо, що було "питомо польським", а що - українським/лемківським і як що називалось. І джерел предостатньо. "Дуже принциповими" якраз є ті, (персональний випад приховано). Ваша позиція мені не зовсім зрозуміла. Mykola Swarnyk (обговорення) 15:03, 6 липня 2018 (UTC)
────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Миколо, я не обговорюватиму позиції, коли через слово йдуть натяки то про Ваші ідеали адмінства, то про нібито службу родичів в окупаційних військах.--Aeou 15:24, 6 липня 2018 (UTC)
І я не прагну обговорювати. Але перекидання амбівалентного джерела з однієї рубрики в іншу з подальшим захистом від редагувань... це , гм, (персональний випад приховано). Mykola Swarnyk (обговорення) 17:37, 6 липня 2018 (UTC)
────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Судячи з того, що Ви тут лише хамите, справді не прагнете. Щодо решти, то я, по-перше, не «перекидав», а лише додатково подав, можете перевірити диф (те що джерело амбівалентне — це не до мене питання). По-друге, не захищав (і впринципі, проти цього захисту, бо хотів додати ще дещо). Це все щодо Вашого «симптоматично». Дякую.--Aeou 18:07, 6 липня 2018 (UTC)
 • Mykola Swarnyk, ви дістаєте попередження за порушення ВП:Етикету. Будьте ласкаві, докладайте зусиль, щоб вести дискусію гідно. --VoidWanderer (обговорення) 13:21, 8 липня 2018 (UTC)
  • Ви щось уже перебільшуєте. Слово "симптоматично" не є ніякою лайкою, ані "медичним діагнозом" і аж ніяк не більш образливе, аніж слово "хамите". По суті, це іронія на пропозицію адмінства "в стилі" Jphwra. Якби Aeou серйозно сприйняв цю "естафету", це нібито передбачало б, що він буде провадити її "в дусі" Jphwra. Тим більше, що Aeou якраз підкріпив варіант "Сонч" додаванням джерела, яке в іншому місці має варіант "Санч". Свого часу Jphwra аргументував свою "більшу авторитетність" у питанні назв польських міст українською мовою своїм перебуванням у Польщі разом з радянськими військовими. Jphwra захистив статтю від "вандалів" з одночасною пропозицією до Aeou стати адміном (очевидно, щоб мати змогу захищати свої "єдиноправильні" редагування силовим адміністративним способом). В цьому контексті його пропозиція звучить а)іронічно, в)симптоматично, тобто характерно до загального стилю поведінки Jphwra. Aeou, вочевидь, моєї іронії не сприйняв, за що я вибачився (дослівно "беру свої слова назад") з наведенням джерел. Захист статті далі висить. Нема проблеми. Mykola Swarnyk (обговорення) 23:36, 8 липня 2018 (UTC)
   • Приємно бачити, як Ви викручуєтесь:). І справді, захистив 6 липня «з одночасною пропозицією» 24 червня. Jphwra передбачав і все продумав:)--Aeou 04:50, 9 липня 2018 (UTC)
    • Радий, що справив вам цю насолоду. Але джерело все одно, по суті, не підходить, хіба лише якщо прикидатись принциповим. Mykola Swarnyk (обговорення) 05:03, 9 липня 2018 (UTC)
 • У мене не було жодного натяку на те, що слово «симптоматично» є лайкою чи медичним діагнозом. У тому контексті воно виглядало як продовження натяків на пов'язаність із окупаційними військами. А точніше як спільні, «скоординовані» дії користувача і адміністратора, де останньому ви виносите негативну оцінку щодо його реальних чи гіпотетичних зв'язків з окупаційними військами.
Далі відповім на вашій СО. --VoidWanderer (обговорення) 08:10, 9 липня 2018 (UTC)

Попередження — ніяких образ[ред. код]

Вітаю, пане Aeou.

Ваш допис ред.№ 22922164 порушує правило ВП:НО. Дозвольте процитую:

Загальні негативні оцінки внеску даного користувача у Вікіпедію («він — троль», «вона — поганий редактор» тощо)

Тут не має особливого значення, насправді, чи йдеться про групу користувачів, чи про одного, і чи наведене обґрунтування, чи ні. Окрім відвертих вандалів, всі решта постійних дописувачів Вікіпедії можуть триматися певної поведінки не від бажання тролити, а через певну манеру спілкування чи щирі переконання. Навряд знайдеться хтось, хто міг би ґрунтовно довести зворотнє, див: ВП:ПДН, ВП:Е.

З цих причин маю до вас запит — утримайтеся від вживання подібних визначень-ярликів в подальшому. Це трактуватиметься як повторне порушення правила і потягне більш суворі адмінідії. Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:45, 9 липня 2018 (UTC)

VoidWanderer, дякую за попередження. Безперечно, Ви маєте рацію.--Aeou 14:08, 9 липня 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

.

Вітаю. Я побачив з вашого боку декілька демонстративних дій, які не лише порушують рішення АК50 але й є на мою думку свідомою грою з правилами. Я думаю, що ви розумієте про що я. Хоч я й не слідкував детально за всіма деталями, але думаю, що я розумію причину. Тим не менше, існують шляхи вирішення ситуації в межах правил, можливо ви певною мірою в них розчарувались але вони працюють. --yakudza 19:25, 9 липня 2018 (UTC)

Доброго вечора. Єдиний дієвий шлях вирішення ситуації в межах правил — це гра «хто перший добіжить» і нашепче свою версію подій. Особливо добре виходить, коли опонент взагалі в такі ігри не грає. Хоч від моменту останнього блокування у цій справі (рік чи скільки) мав безліч нагод. Задовбало вкрай.--Aeou 19:42, 9 липня 2018 (UTC)
Aeou, ви чудово знаєте, яким чином конфліктну ситуацію можна вирішити, бо ви не новачок у Вікіпедії, розумієте її механізми. Звісно, що є людський фактор, тобто адміни теж люди і не хочуть потрапляти у неприємні ситуації. Але я не знаю чому ви вже досить давно обрали дещо інший шлях, замість вирішення ситуації відповідно до правил (шляхом запитів, обговорень у спільноті, АК тощо) такі от артилерійські наскоки. --yakudza 20:02, 9 липня 2018 (UTC)
Персональним обмеженням, АК, фактично, заборонив мені виносити ці питання на обговорення спільноти і подавати запити на ВП:ЗА (окрім як до Вас — посередника). До втручання АК я обговорення використовував. Успішно, з чітким результатом — накладались персональні обмеження (при чому, технічні, не усні). Запити я теж подавав. АК закупорив це все.--Aeou 07:32, 10 липня 2018 (UTC)

Самвидав в Вікіпедіі[ред. код]

Чи вважаються самвидавом пісні і кричалки з п.7.1 статті Карпати(Львів) в Вікіпедіі?--Rpvmlviv (обговорення) 05:35, 24 серпня 2018 (UTC)

Привіт. У тому розділі справді є проблема з верифікацією — немає джерел-приміток. Цілком можливо, що і там по-своєму самвидав. Я взяв для тесту останню «Вперед Карпати…», задав у пошук і знайшов її у вторинному джерелі (ЗМІ)[7]. Тож конкретно ця — не самвидав. Щодо інших не знаю, треба всі первіряти і проставляти джерела. А де джерел немає — повидаляти. Якщо маєте бажання, можете це зробити.--Aeou 05:47, 24 серпня 2018 (UTC)

Cześć[ред. код]

Słyszałem że trochę znasz się na języku polskim. Może zaczniesz redagować w polskiej wikipedii. pozdrawiam 178.214.9.193 20:18, 6 вересня 2018 (CEST) 178.214.9.193(обговорення)

потрібна єдність проти вандалізму[ред. код]

І Вам красно дякую за аж три подяки щодо diff, diff, diff. Тепер прошу захистити, diff. Я не маю права, ВП:ВІЙ. — Юрій Дзядик в) 11:07, 9 вересня 2018 (UTC).

Пане Юрію, я не адміністратор, вибачте.--Aeou 11:38, 9 вересня 2018 (UTC)
Я мав на увазі лише скасувати diff. Щоправда, це вже двічі зробив Vujko Mytró. Чи можу я розраховувати, що ви скасуєте подібну деструктивну правку, якщо ще колись буде необхідність? — Юрій Дзядик в) 13:59, 10 вересня 2018 (UTC).
Та й я би не говорив тут про вандалізм, щоб не загострювати конфлікт. Бо це значить, опосередковано назвати одного з учасників вандалом. При чому найбільш імпульсивного учасника. Справжніх вандалів я там, якщо чесно, не бачу.--Aeou 12:22, 9 вересня 2018 (UTC)
Скільки разів чув/читав, що ВП:НО#Підробка й фальсифікація, "Навмисна зміна чужих повідомлень, що впливає на їхній зміст, або їхнє видалення" називають вандалізмом обговорень. Ви згодні? — Юрій Дзядик в) 14:03, 10 вересня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вітаю! Що б це значило? --Олег (обговорення) 11:13, 5 жовтня 2018 (UTC)

Привіт. Я знав, що рано чи пізно доведеться давати пояснення. У мене доволі саркастичний погляд на все і я часом дякую за якісь екстравагантні речі, кумедний вандалізм чи нікнейм. За безглузді чи безмежно тупі витівки. Що було конкретно тут — вже не пригадаю. Там внесок, очевидно, вилучений.--Aeou 12:23, 5 жовтня 2018 (UTC)