Обговорення користувача:Aeou

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5

Впертість[ред. код]

Вітання! Від чого впертість та притаманність у першу чергу російській традиції над українською щодо слова «біографія» над «життєпис»?--Arxivist (обговорення) 20:43, 22 липня 2017 (UTC)

Привіт. Я давно спостерігаю за цією ситуацією, читав дискусії. Досі не бачив якихось реальних аргументів. Те, що це російська традиція, звучить час від часу, але голослівно (при цьому похідні, такі як «біографістика», «біограф», «біографічний» та ін. замінити нема чим). За весь цей час я побачив лише одну перевагу «життєпису» над «біографією» — його прихильники активніші. Роблять масові заміни, воюють, відкочують і клали на все (мова зараз не про Вас, а про кількох реальних сподвижників), тож заголовок Ви обрали вдало:) Тож я перестав встидатись і собі беру з них приклад.--Aeou 20:55, 22 липня 2017 (UTC)

Докази буття Бога[ред. код]

Може тут також треба лад, бо я з цим не дуже, а там ті самі кадри працювали. --Jphwra (обговорення) 13:34, 28 липня 2017 (UTC)

@Jphwra: Привіт. Там потрібен користувач, який знається на філософії цього питання. Точно не я. Плюс там ще специфічна суто вікіпедійна проблема з так званим «відгалуженням» (стаття-сателіт — «Докази неіснування Бога»). В нас про це немає. Хіба що в росіян ru:Википедия:Ответвление мнений. Статті треба об'єднувати і вибивати з них мотлох. Але я не компетентний.--Aeou 14:25, 28 липня 2017 (UTC)
Це погано, а хто в нас профі з цього питання? --Jphwra (обговорення) 14:27, 28 липня 2017 (UTC)
@Jphwra: Не знаю кого порадити. В нас є Вікіпедія:Проект:Філософія. Там можна було би на СО написати. Але скоріш за все портал мертвий. Є ще Категорія:Інтерес:Філософія і Категорія:Інтерес:Релігія. Якби в нас був такий фахівець, стаття не висіла би в такому стані роками. Той же шаблон про об'єднання висить з 2013 року, але нікого не зацікавило.--Aeou 13:15, 29 липня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:14, 10 серпня 2017 (UTC)

Дякую, Jphwra, але я відмовився. Вибачте.--Aeou 17:51, 10 серпня 2017 (UTC)

Про запити до адміністраторів[ред. код]

Пане Aeou, дякую за рекомендації щодо того, як саме складати запит. Маючи доволі скромний внесок у Вікі за понад 8 років участі у проекті запитів робив всього декілька - тому не засвоїв, перепрошую. Щодо наруги: можливо ситуація, коли користувач (не автор статті) починає війну редагувань на сторінці про загиблого воїна для Вас - просто війна редагувань. Щоб зрозуміти про наругу спробуйте поспіль, протягом дня-двох, створити десяток-другий статей про загиблих. Ви зрозумієте. --Ветер (обговорення) 08:30, 15 серпня 2017 (UTC)

Пане Ветер, перестановка деталей адмінподілу з одного розділу в інший не має нічого спільного з наругою. І не треба оцих зворушливих маніпуляцій.--Aeou 08:41, 15 серпня 2017 (UTC)
Пане Aeou, не перекручуйте. Під наругою маю на увазі війну редагувань, а не "перестановку деталей". Мною створено десятки статей про загиблих в одному стилі (який, як мені здається, є консенсусним, оскільки і інші автори застосовують такий самий стиль). І я не бачу причини, чому лише одна стаття повинна мати відмінний (і неконсенсусний!) стиль (можливо Ви мені це поясните?). Тому мені зовсім не зрозуміла прискіплива увага саме до зазначеної статті - аж настільки, щоб вести у ній війну редагувань. --Ветер (обговорення) 08:48, 15 серпня 2017 (UTC)
Пане Ветер, я вже доволі давно бачу Ваші тертя з користувачами щодо оформлення преамбул. І вже давно відмітив для себе Ваші доволі маніпулятивні підходи. Під час попередньої хвилі Ви відкрили два, або й три паралельних обговорення в різних кнайпах і СО в надії, що дискусія піде вигідно для Вас як не тут, то там. Всі ці гладкі забалакування про нібито консенсус, про те що "й інші автори застосовують". Але сьогодні ж Ви перейшли до нового рівня спекуляції — «наруга над загиблими». Банальний спір щодо офомрлення, нещасний перенос кількох слів між розділами, дріб'язковий спір гостроконечників з тупоконечниками щодо преамбул, просто чергова війна відкотів. Тепер це «наруга над загиблими». Мне нудить. Вибачте.--Aeou 09:17, 15 серпня 2017 (UTC)
"Попередню хвилю", як мені здається, ми вже давно закрили. В її обговоренні приймали участь з десяток, а може й більше, учасників. І жоден з них, окрім Вас, не побачив ні маніпуляцій, ні "тертя". То може справа у Вашому особистому погляді на речі? Щодо наруги, ще раз повторю: спробуйте створити поспіль хоча б з десяток статей про загиблих воїнів протягом одного дня - Ви мене, можливо, зрозумієте. Ще раз повторю: війна редагувань на обраній сторінці про загиблого воїна на мою думку є наругою і ніяк не інакше. Якщо "перенос" є "нещасним" то тим більше не розумію Вашої позиції щодо цього переносу, коли у Вас винуватим стає той, хто створив статтю, а не той, хто намагається зробити в ній неконсенсусні правки. Можливо це Ваше упереджене ставлення, як вважаєте? Те, що Вас нудить від того, що я звертаю на це увагу - справа Вашого особистого світосприйняття і жодного стосунку до предмету обговорення і Вікі не має. І останнє: замість відповіді на поставлені питання, Ви перейшли до обговорення особи опонента. З чого б це? --Ветер (обговорення) 09:55, 15 серпня 2017 (UTC)

Категорія Педагоги[ред. код]

Вітаю! Визнаю свою помилку при видаленні категорії Педагоги у статті Тадеуш Врубель. В мене погано працював інтернет в той день. Але наскільки я отримав зауваження від адмінстратора. категорія "педагоги" більш загальна і статті мають бути конкретизовані до рівня її підкатегорії. Дякую за розуміння. --Олександр Гаврик (обговорення) 16:20, 29 серпня 2017 (UTC)

@Олександр Гаврик:Привіт, Олександре. Я згідний, там є що уточнювати. З категорією було можна здогадатись, що вийшла механічна помилка. Просто Ви видалили ще й згадку з преамбули. Мені це видалось трохи дивним.--Aeou 17:12, 29 серпня 2017 (UTC)
Хотів редагувати здається. Дуже лагало. Сьогодні краще. Перепрошую дуже.--Олександр Гаврик (обговорення) 18:49, 29 серпня 2017 (UTC)
Без проблем, Олександре.--Aeou 18:53, 29 серпня 2017 (UTC)

Юзеф Ріхтер[ред. код]

Вітаю, те копивіо радше звідси Ріхтер Юзеф, як звідси Ректори...; оте друге я додав просто, щоб хоч якесь джерело було... видається, що час до часу хтось запускає такі статті, копіюючи їх з Електронної енциклопедії Львівської політехніки --G.Tuono (обговорення) 16:41, 25 жовтня 2017 (UTC)