Обговорення користувача:Aeou

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5

Про запити до адміністраторів[ред. код]

Пане Aeou, дякую за рекомендації щодо того, як саме складати запит. Маючи доволі скромний внесок у Вікі за понад 8 років участі у проекті запитів робив всього декілька - тому не засвоїв, перепрошую. Щодо наруги: можливо ситуація, коли користувач (не автор статті) починає війну редагувань на сторінці про загиблого воїна для Вас - просто війна редагувань. Щоб зрозуміти про наругу спробуйте поспіль, протягом дня-двох, створити десяток-другий статей про загиблих. Ви зрозумієте. --Ветер (обговорення) 08:30, 15 серпня 2017 (UTC)

Пане Ветер, перестановка деталей адмінподілу з одного розділу в інший не має нічого спільного з наругою. І не треба оцих зворушливих маніпуляцій.--Aeou 08:41, 15 серпня 2017 (UTC)
Пане Aeou, не перекручуйте. Під наругою маю на увазі війну редагувань, а не "перестановку деталей". Мною створено десятки статей про загиблих в одному стилі (який, як мені здається, є консенсусним, оскільки і інші автори застосовують такий самий стиль). І я не бачу причини, чому лише одна стаття повинна мати відмінний (і неконсенсусний!) стиль (можливо Ви мені це поясните?). Тому мені зовсім не зрозуміла прискіплива увага саме до зазначеної статті - аж настільки, щоб вести у ній війну редагувань. --Ветер (обговорення) 08:48, 15 серпня 2017 (UTC)
Пане Ветер, я вже доволі давно бачу Ваші тертя з користувачами щодо оформлення преамбул. І вже давно відмітив для себе Ваші доволі маніпулятивні підходи. Під час попередньої хвилі Ви відкрили два, або й три паралельних обговорення в різних кнайпах і СО в надії, що дискусія піде вигідно для Вас як не тут, то там. Всі ці гладкі забалакування про нібито консенсус, про те що "й інші автори застосовують". Але сьогодні ж Ви перейшли до нового рівня спекуляції — «наруга над загиблими». Банальний спір щодо офомрлення, нещасний перенос кількох слів між розділами, дріб'язковий спір гостроконечників з тупоконечниками щодо преамбул, просто чергова війна відкотів. Тепер це «наруга над загиблими». Мне нудить. Вибачте.--Aeou 09:17, 15 серпня 2017 (UTC)
"Попередню хвилю", як мені здається, ми вже давно закрили. В її обговоренні приймали участь з десяток, а може й більше, учасників. І жоден з них, окрім Вас, не побачив ні маніпуляцій, ні "тертя". То може справа у Вашому особистому погляді на речі? Щодо наруги, ще раз повторю: спробуйте створити поспіль хоча б з десяток статей про загиблих воїнів протягом одного дня - Ви мене, можливо, зрозумієте. Ще раз повторю: війна редагувань на обраній сторінці про загиблого воїна на мою думку є наругою і ніяк не інакше. Якщо "перенос" є "нещасним" то тим більше не розумію Вашої позиції щодо цього переносу, коли у Вас винуватим стає той, хто створив статтю, а не той, хто намагається зробити в ній неконсенсусні правки. Можливо це Ваше упереджене ставлення, як вважаєте? Те, що Вас нудить від того, що я звертаю на це увагу - справа Вашого особистого світосприйняття і жодного стосунку до предмету обговорення і Вікі не має. І останнє: замість відповіді на поставлені питання, Ви перейшли до обговорення особи опонента. З чого б це? --Ветер (обговорення) 09:55, 15 серпня 2017 (UTC)

Категорія Педагоги[ред. код]

Вітаю! Визнаю свою помилку при видаленні категорії Педагоги у статті Тадеуш Врубель. В мене погано працював інтернет в той день. Але наскільки я отримав зауваження від адмінстратора. категорія "педагоги" більш загальна і статті мають бути конкретизовані до рівня її підкатегорії. Дякую за розуміння. --Олександр Гаврик (обговорення) 16:20, 29 серпня 2017 (UTC)

@Олександр Гаврик:Привіт, Олександре. Я згідний, там є що уточнювати. З категорією було можна здогадатись, що вийшла механічна помилка. Просто Ви видалили ще й згадку з преамбули. Мені це видалось трохи дивним.--Aeou 17:12, 29 серпня 2017 (UTC)
Хотів редагувати здається. Дуже лагало. Сьогодні краще. Перепрошую дуже.--Олександр Гаврик (обговорення) 18:49, 29 серпня 2017 (UTC)
Без проблем, Олександре.--Aeou 18:53, 29 серпня 2017 (UTC)

Юзеф Ріхтер[ред. код]

Вітаю, те копивіо радше звідси Ріхтер Юзеф, як звідси Ректори...; оте друге я додав просто, щоб хоч якесь джерело було... видається, що час до часу хтось запускає такі статті, копіюючи їх з Електронної енциклопедії Львівської політехніки --G.Tuono (обговорення) 16:41, 25 жовтня 2017 (UTC)

Шаблони, параметри, Вікідані[ред. код]

Вітаю. Видаляю поля виклику шаблонів, коли їх назва не за стандартом, але взагалі назви параметрів (полів, аргументів) карток не стандартизовані, зокрема купи проблем із великими/маленькими літерами в їх назвах, бо парсер їх відрізняє, А більшість коду шаблонів, як і статей з їх вмістом, автоперекладаються з рувікі, яка вирішила їх називати з великої за відображенням назви параметра в картці. Користувачу зручно, можливо, але чи зручно, коли він додає параметр за аналогією, А картка його не відображає? Це риторичне питання. Також заповнення Вікіданих в рази корисніше для перекладу-поширення знань в інші мови (через переклади статей і автозаповнення карток зокрема) --Avatar6 (обговорення) 19:03, 22 грудня 2017 (UTC)

Моя позиція проста і стосується лише поля із зображеннями. Різні вікіпедії повинні мати можливість ставити різні зображення у картку. А не лише те, яке прописано на Вікіданих.--Aeou 19:12, 22 грудня 2017 (UTC)

Контакт[ред. код]

Христос рождається! Бачу, що є від Вас лист про Родовід, але чомусь ніяк не можу відкрити. Раніше листи зі "сповіщень" якось нормально відкривалися. Перешліть мені, будь ласка, на triphilon@i.ua. Дякую! --Dytyna (обговорення) 09:34, 9 січня 2018 (UTC)