Обговорення користувача:Ahatanhel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 09:55, 30 липня 2017 (UTC)

Інші імена:шаблон[ред. код]

Добрий день! Ось цей шаблон {{Інші імена}} ставиться тільки у статтях, якщо є сторінки-багатозначностей. Якщо таких сторінок немає - відповідно і сенсу ставити шаблон немає у якусь статтю. Однак існує сторінка Джордж, яка вміщує інформацію про інших Джорджів. Сам же шаблон от в стількох статтях наявний по тій самій причині: тобто до них є сторінки-багатозначностей. І ніхто не сміє звідти видаляти такий шаблон. Тому оскільки він використовується, і його використовують - підстав для видалення вами його зі статті я не бачу взагалі. --Flavius (обговорення) 12:07, 2 вересня 2017 (UTC)

Flavius1, а те, що це не ім'я, а псевдонім не є причиною?--Ahatanhel (обговорення) 20:46, 2 вересня 2017 (UTC)
Не є. Про те, що це псевдонім, читач дізнається зі статті, але потім той же читач може поцікавитися, перейшовши посиланням того шаблону, і почитати про інших носіїв того імені, серед яких теж можуть бути носії псевдоніма (наприклад, Джордж Майкл). Це підвищує відвідуваність статей. P.S. На сторінці-багатозначностей Джордж, куди перенаправляє той шаблон у статті з Орвелла, я навіть спеціально виокремив підрозділ "Псевдоніми" окремо від імен, аби читач також поцікавився іншими постатями, що носять ім'я Джордж і яке є псевдонімом. --Flavius (обговорення) 07:22, 3 вересня 2017 (UTC)

Подальше обговорення цієї теми перенесли в Кнайпу.

Залізний закон олігархії[ред. код]

@Ahatanhel вдруге видаляєте посилання Шаблон:ПЛЕ. На Ваше зауваження «для чого замикати коло додаючи в статтю посилання на плагіат з неї?» відповідаю:

  • По-перше, копіювання з Вікіпедії не є плагіатом. Матеріали з вікі можуть бути використані на певних умовах;
  • По-друге, текст статті «Залізний закон олігархії» в Вікіпедії може невпізнанно змінитися (є багато прикладів), а стаття в Політологічній енциклопедії вже нікуди не щезне;
  • Політологічна енциклопедія рекомендована Вченою радою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, як навчальний посібник для студентів гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів, рецензія надана трьома докторами наук.

Якщо у Вас немає інших аргументів, прошу більше не видаляти посиланнь на статті з Політологічної енциклопедії.
Shynkar (обговорення) 17:56, 30 вересня 2017 (UTC)

    • По-перше, матеріали з вікі можуть бути використані на певних умовах. але в Політологічній енциклопедії їх не дотримали — посилання на Вікіпедію як джерело там нема. Тому це плагіат.
    • По-друге, текст статті якщо й буде змінюватися, то в сторону покращення. При цьому старі версії будуть доступні в історії редагувань. Навіть якщо стаття зміниться — для чого давати посилання на застарілий копіпаст із Вікіпедії, зроблений із порушенням авторських прав, для мене незрозуміло.
    • І по-третє. Таке видання — ганьба і для тих трьох докторів наук, і для Уманського педагогічного, і для всієї системи вищої освіти України. З повагою --Ahatanhel (обговорення) 22:06, 30 вересня 2017 (UTC)

Тобто тексти в Вікіпедії це не ганьба, а точно такий текст в академічному виданні - ганьба? Якщо текст буде змінюватися, то змінюйте! Але навіщо видаляти посилання ? Видання академічне? По темі? Боріться з вандалами, а не з академіками. Інших у нас немає. І посилання може бути не на джерело, а просто зовнішнє посилання по темі. Не забороняється, якщо інших посилань українською знайти не вдається. А то виходить, як в обговоренні: «Ця стаття містить текст... з помилками Без джерел, Без Посилань, без вікіфікації Виносок, тощо» , - тобто складається враження, що українських енциклопедій взагалі не існує. Shynkar (обговорення) 11:58, 1 жовтня 2017 (UTC)

Якби вони самі написали такий текст, то це була б не ганьба. Але коли в академічному енциклопедичному виданні копіюють статті з Вікіпедії, не посилаючись при цьому на неї — це ганьба! Який взагалі сенс у такому виданні? --Ahatanhel (обговорення) 12:04, 1 жовтня 2017 (UTC)

Редагування[ред. код]

Не розумію ВАших редагувань. Ви скрізь прибираєте книгу Абліцова В.Г "Київ. Енциклопедія". В чому річ?--Білецький В.С. (обговорення) 16:19, 13 січня 2018 (UTC)

Вітаю. Володимире Стефановичу, посилання на цю книгу було додано в десятки статей, але всюди однаково — просто як бібліографічний опис, у список літератури. Хоча в назві книжки є слово «енциклопедія» і тому можна припустити, що в ній є окремі гасла про тих людей, у статті про яких її було додано, посилання було дано не на конкретні статті зі сторінками, а на всю книжку. Детальної інформації про те, що це за видання знайти не вдалося, але навіть ті невеликі цитати з книжки, які в інтернеті є, викликають запитання щодо його наукового рівня. Наприклад: «За доби існування Готської імперії Київ був Данпарштадтом (місто на Дніпрі). А ще раніше – Самбатасом, як нарік його візантійський імператор Константин Багрянородний» (тут). Данпарштадт у цьому реченні подано як безсумнівну назву Києва, хоча історична наука такої однозначної відповіді щодо цього не дає. Ну а назва Самбатас пізніша за Данпарштадт, а не раніша. З нею простіше, але теж до кінця не ясно ([1]). З огляду а все це, масове додавання її у список літератури виглядало дивним, і тому я вирішив відкотити ті редагування, де це не забирало багато часу. З повагою--Ahatanhel (обговорення) 16:47, 13 січня 2018 (UTC)
Я розумію, що у Вас як історика можуть бути сумніви з приводу доречі дуужжеее дискутабельних, спірних, неднозначних тощо моментів у будь-якій з книг. Але тут про інше - про ОСІБ. По суті - їх короткі біографічні відомості у енциклопедії Києва. Чим в цьому ракурсі "не годиться" книга Абліцова? --Білецький В.С. (обговорення) 17:32, 13 січня 2018 (UTC)
Якби у статті були додані хоча б посилання на конкретні гасла з тієї енциклопедії, зі вказанням сторінок, то я би не видаляв. Але коли в десятки статей додається просто посилання на книжку сумнівної якості, то який у цьому сенс?--Ahatanhel (обговорення) 17:36, 13 січня 2018 (UTC)
Я як читач навіть не можу переконатися, є в тій енциклопедії конкретна стаття на якусь тему, чи ні.--Ahatanhel (обговорення) 17:37, 13 січня 2018 (UTC)
За такою логікою треба ВСЮ бібліографію яка не підкріплена електронно вилучити. Бо як можна бути переконаним в тому, що в тих книгах дійсно є інформація про предмет статт? Очевидно, що така ПІДОЗРІЛІСТЬ до правки доктора педагогічних наук Г.Онкович - то "занадто". Думаю, що це дуже схоже на напад на нового науковця, який прийшов на сторінки Вікіпедії--Білецький В.С. (обговорення) 17:43, 13 січня 2018 (UTC)
Прошу Вас все поставити назад.--Білецький В.С. (обговорення) 17:44, 13 січня 2018 (UTC)
Володимире Стефановичу, я цього робити не буду. Якщо дається посилання на якусь енциклопедію, то його треба давати на конкретну статтю. Сенсу в цих посиланнях я далі не бачу, вище обґрунтував чому. Ви вчепилися за мій останній аргумент, проігнорувавши інші. Для чого тут усе драматизувати до «нападу на науковця»? Зрештою, не в мене одного виникли питання тут, і не я один відкочував (напр.: ред.№ 21679847, ред.№ 21678171). З повагою --Ahatanhel (обговорення) 18:08, 13 січня 2018 (UTC)
Знищенням посилань Ви нанесли шкоду Проекту. Знищувати щось "За підозрою" чи "З метою покращання" не можна . Ви це знаєте. --Білецький В.С. (обговорення) 19:50, 13 січня 2018 (UTC)
Я не вважаю, що своїми редагуваннями наніс шкоду Вікіпедії. Але посилання на цю книжку видаляти надалі не буду, щоб зекономити час і собі, і іншим. Хоча вважаю її зайвою, але великої шкоди посилання на неї не несуть. Окрім того, перечитав правила використання відкоту, і зрозумів, що мої дії можна розцінювати як зловживання цим інструментом. Тут визнаю, моя помилка.--Ahatanhel (обговорення) 14:02, 14 січня 2018 (UTC)

Запрошення до проекту[ред. код]

Вітаю. Запрошую Вас взяти участь у проекті Вікіпедія:Проект:Історія. Пропоную гуртуватися наволо історичних тем, з якими у нас у Вікіпедії є низка проблем. А гуртом легше й батька бити. )--Brunei (обговорення) 19:48, 28 січня 2018 (UTC)

Brunei, дякую, намагатимусь брати участь.--Ahatanhel (обговорення) 14:05, 29 січня 2018 (UTC)

Більшовицький заколот в УНР → Українська Народна Республіка Рад[ред. код]

Цікаво, а може спершу підсумок на сторінці перейменувань, а потім саме перейменування? Я бачу, що у вас там є "консенсус" з кількома користувачами. Але підсумку я не бачив. Чи така дорога вашому серцю "республіка" не може більш чекати свого оновлювача? Mykola Swarnyk (обговорення) 08:56, 6 березня 2018 (UTC)

Я повернув усталену назву, яка використовується в історіографії й використовувалася у Вікіпедії протягом десяти років, доки статтю не перейменували, давши самостійно вигадану назву (і те редагування досі не відпатрульоване — в принципі, можливо зразу треба було скасувати). В цьому випадку заявку на перейменування мав би подавати не я, а той, хто хотів змінити усталену назву. Але її подав я і почекав більше місяця. --Ahatanhel (обговорення) 11:01, 6 березня 2018 (UTC)
І та, давайте тут без "дорогих серцю". Ви не знаєте моїх поглядів, і я тут ніде свою думку на ту тему не викладав. А соціалістичними на той момент були фактично обидві УНР, тою чи іншою мірою. І з обох сторін тоді воювали люди лівих поглядів (звісно, з однієї — не лише лівих). --Ahatanhel (обговорення) 11:12, 6 березня 2018 (UTC)
Ви про назву і світогляд, а я про Вікіпедію як процес. Справді, якщо бачите очевидну дурницю, мабуть краще скасувати без винесення на перейменування. Хто зна, як складеться ситуація. Але розпочате обговорення перейменування має своє формальне завершення, підсумок. Зверніть увагу на інші обговорення, побачите що я не вигадую. В ідеалі підсумок має містити короткий аналіз всіх наведених аргументів, джерел. Правда, якщо підсумок підведений без консенсусу, він може бути оскаржений. Після оскарження підводити остаточний підсумок має лише адмін. Весь цей час назва, винесена на перейменування, має лишатись такою як була. Після остаточного підсумку на сторінці обговорення статті виставляється шаблон перейменування. З ваших дій у мене склалося враження, ніби ви мали бажання вчинити згідно з правилами і з власної волі розпочали обговорення наазви з іншими користувачами. Ви можете бути лівим, правим, академіком, хоч Папою Римським — правила однакові. Думаю, що в даній ситуації назву треба повернути і дочекатися підсумку, як довго б це не тривало. Ви б могли й самі запропонувати "попередній підсумок", але тут уже виникла конфліктна ситуація, то ж мабуть хай підсумовує хтось інший. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:17, 7 березня 2018 (UTC)
Про світогляд я згадав через те, як Ви написали свій коментар. Не було би «дорогих серцю», я би й не писав би, як зазвичай і роблю. --Ahatanhel (обговорення) 10:51, 7 березня 2018 (UTC)