Обговорення користувача:Ahatanhel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Апостроф.[ред. код]

Апостроф в українській мові. Шановний, Вікіпедія – це щось досі для багатьох людей з простого народу незрозуміле. Найбільш незрозуміла вона саме для українців, які не мають часу вдосталь, не мають сил, не мають коштів стільки, скільки потрібно. Тому ваші начебто ліві погляди простий народ України ставить під сумнів (переважно). Апостроф – це ще не все, що ви у Вікіпедії не так бачите, як воно повинно бути. Висновки кожен зробе сам собі окремо. Майте на увазі. Зрозумійте. Всього найкращого вам, шановний. Фиолето (обговорення) 06:08, 31 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:13, 1 листопада 2018 (UTC)

Національний корпус[ред. код]

Абсолютно не розумію причин настільки значного видалення доданої інформації на сторінці Національного корпусу. Ви прибрали більшу частину тих проектів, які були створенні партією. Крім того, статтю було значно доповнено програмними пунктами партії. Я розумію, що наявність у користувача-патрульного лівих поглядів вносить свою лепту в упередженість. Але врешті-решт, це не є причиною прибирати майже всю інформацію зі сторінки партії і залишати її майже пустою. — Це написав, але не підписав користувач Skoffild (обговореннявнесок).

@Skoffild: вітаю. Я в описі своїх редагувань вказав причину. В такому вигляді текст суперечив правилам Вікіпедії. Статті мають базуватися на незалежних вторинних джерелах, офіційний сайт організації чи інші афілійовані джерела можна використовувати лише як допоміжні. Раджу ознайомитися з ВП:НЕТРИБУНА, ВП:АД. --Ahatanhel (обговорення) 17:40, 7 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:30, 15 листопада 2018 (UTC)

Львівський погром (1941)[ред. код]

На Вашу тезу «згадок про польських колаборантів я не зустрічав. наведіть джерела» пораджу прочитати будь-які неупереджені джерела, тобто підходять навіть польські з елементами самокритики. Перше джерело під руку — Микола Наконечний. «Шоа» у Львові. ч. 29: «міське шумовиння, підбурюване німцями», вчинило у Львові єврейський погром.» «Львівське «міське шумовиння» — розбещений люмпен-пролетаріат і споріднені кримінально-авантюрні елементи — в силу історичних і соціальних причин були польськими, а точніше — польськомовними.» Тож прошу повернути усунуте Вами слово. --Oleh z Kalusha (обговорення) 20:49, 26 листопада 2018 (UTC)

Шановний Oleh z Kalusha, по-перше, зміст статей бажано обговорювати на сторінках обговорення відповідних статей. А по-друге, я в описі свого редагування писав: «під місцевими мешканцями маються на увазі звичайні люди, а не колаборанти». Ту групу учасників погрому, про яку Ви пишете, у шаблоні описує фраза «місцеве населення». Але «колабораціоністи» — це вже не просто люди, які стихійно взяли участь у спровокованому німцями погромі, а ті, хто свідомо пішов на співпрацю з окупаційною владою в певних структурах — допоміжній поліції, наприклад. «Міське шумовиння» — це не колаборанти. Тому Ваша пропозиція щодо формулювань у шаблоні не відповідає ні джерелам, ні тексту самої статті. --Ahatanhel (обговорення) 10:27, 27 листопада 2018 (UTC)
Шановний Ahatanhel, згадана Вами допоміжна поліція на початок погрому мала анекдотичну чисельність — тільки самого начальника без підлеглих, призначеного напередодні пізно ввечері. Тож поки начальник шукав кандидатів — тривав погром. Тільки пізніша (чітко прослідковується за датами на посвідченнях) поява допоміжної поліції як органу влади спричинила пов’язування її до попередніх львівських подій у свідомості частини львів’ян. Незначна частка людей спроможна чітко фіксувати хронологічно зміну обставин і деталей у калейдоскопі подій, зате це можна точно вирахувати і перевірити за бюрократичними документами. Призначення поліцаєм знаменувалось видачею посвідчення, форма з’явилась пізніше. Тож попрошу на звання українських колаборантів-учасників погрому підшукати вірогіднішого кандидата, до появи якого дана теза залишається непідтвердженою. --Oleh z Kalusha (обговорення) 04:34, 30 листопада 2018 (UTC)
Шановний Oleh z Kalusha, а я не стверджував, що допоміжна поліція брала участь у погромі. Перечитайте мій коментар вище — я лише навів її як приклад, щоб пояснити Вам різницю між «колабораціоністами» і «міським шумовинням». А щоб зрозуміти, хто мається на увазі під «українськими колабораціоністами» у шаблоні — прочитайте текст самої статті, для чого Ви мене питаєте? Не я її писав. --Ahatanhel (обговорення) 09:54, 30 листопада 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Сторінку Мартинюк Ольга Володимирівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мартинюк Ольга Володимирівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 червня 2019. Що ще можна зробити? --yakudza 20:39, 7 червня 2019 (UTC)

Вам є що сказати?[ред. код]

Я теж вважаю, що Парус веде себе неприйнятно. Может вам є що додати до моіх слів ось тут? --Perfect Mask (обговорення) 13:11, 18 липня 2019 (UTC)

чому скасовуєте моє редагування до статті П'ята колона, адже я доповнив статтю до того ж я надав більш ніж одне джерело? прошу відповісти

П'ята колона[ред. код]

чому скасовуєте моє редагування до статті П'ята колона, адже я доповнив статтю, до того ж я надав більш ніж одне джерело? прошу відповісти — Це написав, але не підписав користувач Степан Ігорович (обговореннявнесок).

@Степан Ігорович: по-перше, більше одного джерела там було до твердження, що члени «Голосу» вчилися в американських університетах. Але ця інформація не має жодного відношення до теми статті. А по-друге, сайт, на головній сторінці якого висить величезна кнопка «Продать компромат», не може вважатися надійним джерелом. --Ahatanhel (обговорення) 13:56, 4 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Жовтнева революція, а не переворот![ред. код]

Доброго дня! Прошу висловити свою позицію щодо перейменування цієї сторінки--Гуманіст (обговорення) 15:20, 5 січня 2020 (UTC)

Гуманіст, добрий вечір. Якщо вам і далі небайдужа доля цієї статті, раджу зайнятися її змістом. Переписавши її з використанням хороших наукових джерел, можна створити ґрунт для перейменування. Змінити назву, коли в самій статті написано те, що там зараз написано — місія неможлива. Переписування забере купу часу і нервів, але це єдиний можливий шлях. --Ahatanhel (обговорення) 20:13, 9 лютого 2020 (UTC)
Ahatanhel, добрий. Будьмо реалістами, цей шлях теж ні до чого не приведе. Ви слідкували за історією статті? Зверніть увагу на досвід правок Lumpenigent. Всі конструктивні спроби будуть відкидатися і наводитимуться ті ж «аргументи», що і щодо перейменування. --Гуманіст (обговорення) 09:37, 10 лютого 2020 (UTC)
Гуманіст, мій досвід показує, що це можливо (хоча й до певної межі). Просто треба багато часу й сил, в тому числі на дискусії на сторінці обговорення. Ну і з розумом підбирати джерела. Як приклад можу навести статтю С14. --Ahatanhel (обговорення) 10:15, 10 лютого 2020 (UTC)
Ahatanhel, можливо, Ви й праві. Але для цього треба занурюватися у цю тему з головою. Наразі занурений в іншу тему. Можливо Ви (чи хтось інший) будете займатися вдосконаленням статті — обіцяю сприяння і посильну допомогу--Гуманіст (обговорення) 10:22, 10 лютого 2020 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2019 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 07:45, 10 січня 2020 (UTC)