Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/березень 2019

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Файл:Батько Мілєнка Єрговича обкладинка укр.jpg

Привіт. Глянь, будь ласка, чи є дозвіл для цього файлу.--Piramidion 15:51, 23 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 00:52, 16 березня 2019 (UTC)

Перейменовувач файлів на Вікісховищі

Вітаю. Я думав над тим, щоб стати перейменовувачем файлів на Вікісховищі. З усіма правилами я ознайомлений і маю невеликий досвід з цим у нас у вікі. Але є одна проблема, велика кількість мною завантажених файлів порушували АП. Зараз я їх не порушую, бо розібрався з ними, але боюся, що це вплине на результат. Також у мене дуже мала активність там. Але ніяких критеріїв на сторінці commons:Commons:File renaming я не знайшов, тому звертаюся до тебе, як до адміна там з проханням порадити, що можна зробити, аби виправити ситуацію. Наперед вдячний!--DiMon2711 20:56, 15 березня 2019 (UTC)

ОТГ

Привіт. Тут є два шляхи. Або ти повертаєш мою правку, де я змінив дані згідно з джерелом. Або взагалі прибираєш звертання до твого шаблону, адже він використовує дані лише твого джерела. А це вже монополія, тим більше кожне джерело має право на існування і не факт, що твоє джерело правильне. Обирай. --Вальдимар 10:14, 14 березня 2019 (UTC)

Тільки не треба мені ультиматуми ставити. Суть шаблону в тому, що при оновленні даних по громадах достатньо змінити в одному місці, а не міняти 800 статей. У мене були в статтях дані 2015—2016 років, вийшла постанова з даними 2017 року, довелося змінювати кількасот статей. Аби наступного разу не міняти сотні статей. Щодо джерела, як на мене, логічно, що всі дані взяті з одного джерела (он для населених пунктів всюди Держкомстат, а для дрібних ВРУ — ніби нема заперечень). Наразі вони взяті з постанови КМУ. На основі цих даних Кабмін розподіляє бюджети громадам (там населення і площа входять до формули), тож в разі помилки громада недоотримає, або отримає більше грошей. У джерела КМУ є ще одна перевага в тому, що там а одному документі всі дані, в разі виходу оновленої постанови легко оновити ці дані швидко. Тоді як на сайті децентралізації це зробити складніше. Але основна проблема сайту децентралізації в тому, що там не вказано рік обчислення населення. А для населення це важливо. Тому я проти використання даних з цього сайту. Якщо ви запропонуєте інший, де є рік, можна розглянути цей варіант. Але знову ж таки, майте на увазі, що дані рано чи пізно доведеться оновлювати, бо вони застаріють.--Анатолій (обг.) 10:43, 14 березня 2019 (UTC)
Може ти і хочеш зробити добру справу, але ти монополізуєш дані. А це, як мінімум, не демократично. Якщо я маю дані, підтверджені досить авторитетним джерелом - я не можу їх використати, тому що подаються лише дані, внесені у шаблон. Це не правильно. Наприклад, я на сайті громади можу знайти оновлені дані за 2018 рік, як же мені їх подати. Маю ще третій шлях вирішення. Прописати використання таким чином, що якщо немає інших даних - лишаються ті, які у шаблоні. За інших випадків - подаються нові. --Вальдимар 06:13, 15 березня 2019 (UTC)
Він так і працює. Там є параметр для джерела — стандартна конструкція switch.--Анатолій (обг.) 07:10, 15 березня 2019 (UTC)
Ану покажи на прикладі Мліївська сільська громада як він працює, бо у мене не виходить. Ось джерело - https://decentralization.gov.ua/gromada/517 --Вальдимар 12:07, 15 березня 2019 (UTC)
Мліївська там уже є, і я не знаю, на який рік дані на сайті децентралізації. Давайте візьмемо громаду 2018 року для наочності.--Анатолій (обг.) 00:31, 16 березня 2019 (UTC)
Нічого не працює. У картці цифра із твого шаблону, у тексті - моя цифра. Як мені у картку додати мою інфу з посиланням? --Вальдимар 11:02, 25 березня 2019 (UTC)
Навіщо? Я не розумію, чого ви намагаєтеся домогтися. Я вважаю, що статті про подібні об'єкти мають бути однаково оформлені. Чому статті про сотні громад оформлені одним чином, а черкаські ви хочете зробити іншими? Дотримуйтеся вже стандарту. Ви вирішили мені допомогти з написанням, то робіть уже так, як в інших статтях. Я ж про села Казахстану вам не заважаю писати. Мені теж не всі шаблони там подобаються, але я не вимагаю їх повиправляти.--Анатолій (обг.) 18:55, 25 березня 2019 (UTC)
Це не стандарт, а монополія інформацією. Я лише вказую на те, що за відсутності інших даних, повинні висвітлюватись дані шаблону. А якщо я знайшов інші дані, які також мають авторитетне джерело для підтвердження, то я не можу їх додати до картки. Адже там висвітлюється лише одна інформація лише з одного джерела. Це МОНОПОЛІЯ інформації. Чому інша інформація не має право на існування, так не можна. Я це питання буду піднімати на загал, бо до тебе не достукаюсь. --Вальдимар 10:02, 26 березня 2019 (UTC)
Я не бачу, в чому монополія. За відсутності даних якраз будуть відображатися дані, внесені в картці. Але якщо дані присутні в HromadaPopAreaData, то вони і відображаються в картці. Власне я вище вже пояснював, для чого це. Але я все ж не розумію вас: для міст у нас схожа ситуація Шаблон:Населення міст Хмельницької області — населення віх населених пунктів з одного джерела і в одному шаблоні. Проте мій шаблон більш гнучкий, він дозволяє зазначати різні джерела, роки, а також робити математичні дії над числами. Чому для міст можливі дані з одного джерела, а для громад — ні?--Анатолій (обг.) 19:06, 26 березня 2019 (UTC)
То чому, коли я змінив дані по населенню, ти їх прибрав? Бо вони не угодні тобі? Ось і монополія. Якщо хтось інший захоче внести змінені дані, він навіть шаблон не знайде. Я його знайшов не одразу, але я вже досвідчений - порився і знайшов. Якщо хтось новенький - він не знайде. Тому треба дати можливість без зміни даних у шаблоні, вносити дані у саму картку. Ось про що я говорю. --Вальдимар 06:13, 27 березня 2019 (UTC)
Я вже пояснив вище. Там не були вказані рік і джерело. Не можна оновлювати дані, не оновлюючи джерело даних. Так порушується верифіковність. Я такі зміни завжли скасовував і буду скасовувати. Щодо картки я теж пояснив: коли з'являться оновлені двні, я не буду ходити ао еожній ствтті і шукати, де змінили руками. Я просто оновлю в одному шаблоні і у 800 статтях дані поміняються.--Анатолій (обг.) 07:22, 27 березня 2019 (UTC)
Я, я та знову я. А як же інші користувачі? Як їм оновити чи замінити інформацію? Чи потрібно писати та звертатись лише до тебе. Ось і монополія, про яку я вказував. --Вальдимар 14:46, 27 березня 2019 (UTC)
Наприклад, додав для Чигиринської [1].--Анатолій (обг.) 00:44, 16 березня 2019 (UTC)

Вікідані

Вітаю. Дуже прошу Вас підтримати мене тут. Мені зі права конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду надзвичайно сильно Вам вдячний!--DiMon2711 16:55, 10 березня 2019 (UTC)

переіменування єпархій

Звернути увагу Преосвященних архієреїв Білгородської, Богородської, Білгород-Дністровської, Івано-Франківської (Преосвященного митрополита Іоасафа), Ужгородсько-Хустської, Кіровоградської, Мукачівсько-Карпатської, Запорізької, Хмельницької єпархій на обов’язок вчасного подання річних звітів. --Rausch (обговорення) 09:22, 5 березня 2019 (UTC)

І де там про перейменування? Те, що єпархії часто називають за титулом архієрея, — поширена практика. Щодо єпархій можуть уживатися дві, іноді навіть три, паралельних назви. Так у журналах Синоду УПЦ КП можна зустріти як назви Львівська, Одеська, так і Львівсько-Сокальська, Одесько-Балтська. Так само в теперішніх новинах часто можна зустріти, що в одній статті паралельно вживається і Житомирська, і Житомирсько-Овруцька єпархія. Але це ж зовсім не значить, що поки писалася стаття, єпархію хтось перейменував. Також нещодавно мене один користувач переконував, що єпархія в Кіровоградській області називається Кропивницькою, бо так написали на її сайті, а ж тут за вашою цитатою вона Кіровоградська… Тож я пропоную зараз нічого не перейменовувати, а дочекатися, коли єпархії офіційно зареєструють і відповідно вже називати статті відповідно до назв у реєстрі.
Проте мене в текстах рішень синоду насторожило інше. У цитованому вами журналі є ще перше речення, де сказано, що затверджено 34 звіти. Ще 9 (перелічених вище) не затверджено. Також одна єпархія створена нова. Разом маємо 34+9+1=44, але єпархіальних архієреїв у ПЦУ 48 (з Філаретом і Епіфанієм). Як так? І ще одне виникає питання: вікарієм якої єпархії є єпископ Коломийський Павло (Мисак) (до Об'єднавчого собору він був вікарієм Івано-Франківської єпархії УАПЦ, яку очолював митрополит Галицький Андрій)?--Анатолій (обг.) 19:40, 5 березня 2019 (UTC)
Так, ти маєш рацію. Дійсно краще дочекатися, коли єпархії офіційно зареєструють і відповідно вже називати статті відповідно до назв у реєстрі. А як слідкувати за оновленням реєстру? Тобто як мені дізнатись що якусь єпархію вже зареєстрували там? --Rausch (обговорення) 11:57, 17 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Чек'юзер

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, тому пишу тут. Номінував Вас на права чек'юзера. Ви дуже активний, а інші 2 чек'юзери не дуже (у NickK то віківідпустка, то часу нема, а VictorAnyakin малоактивний на ВП:ЗЧ). Прошу Вашої згоди.--DiMon2711 22:17, 2 березня 2019 (UTC)

Та бачив я. Подивимося, хто дасть згоду з номінованих, чи будуть інші достойні кандидати.--Анатолій (обг.) 22:30, 2 березня 2019 (UTC)