Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/липень 2009

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Тролейбус Е183

Закінчив статтю. Як думаєте, гідна статусу доброї ? Можете сфотографувати обклеєний ЛАЗ 183-й у Києві? — Anatoliy 024 046 14:06, 1 липня 2009 (UTC)

Вулиця Гусовського

Численні проблеми: ілюструвати зможу, питання, що? Асфальт з автомобілями на обочині і тротуарі? Інтервікі може не бути ще декілька років (чи то проблема). Не сходь з розуму--Kamelot 17:37, 8 липня 2009 (UTC)

Не я шаблон придумував про проблеми :)--Анатолій (обг.) 17:43, 8 липня 2009 (UTC)
Так він для розумних (думаючих) придуманий:), а не щоб його тикати куди попало--Kamelot 17:46, 8 липня 2009 (UTC)

Емблема «Арсеналу»

Нині шукав щось нове про Реброва і випадково побачив, що на оф. сторінці «Арсеналу» емблема трішки інша, ніж у Вікі. Думаю, скажу Вам — Ви ж зазвичай ладуєте ті всі емблеми. --Friend 18:40, 13 липня 2009 (UTC)

На тому самому сайті є фото гравців і тренерів, там видно, що на футболках емблема така, як у нас.--Анатолій (обг.) 19:49, 13 липня 2009 (UTC)

Кіровоград

Зроби, будь ласка, таблицю показників населення у 2 стовпчики (по 9) --Turzh 15:09, 15 липня 2009 (UTC)

Yes check.svg Зроблено Але там 17 показників. На два не ділиться.--Анатолій (обг.) 15:19, 15 липня 2009 (UTC)
вже 18. Дякую. --Turzh 15:32, 15 липня 2009 (UTC)
Зробив таблицю збоку.--Анатолій (обг.) 15:49, 15 липня 2009 (UTC)
Кіров уїхав. Може, зроби в три колонки 6х6х6... --Turzh 15:55, 15 липня 2009 (UTC)
Я їду в справах — повернусь цієї неділі. Повичитуй статтю, якщо буде нагода. По поверненні закінчу як кандидата на добру. З повагою. --Turzh 22:15, 16 липня 2009 (UTC)

Шаблон:Площі Києва

А Дзержинська і Либідська не одне і теж?--Kamelot 16:17, 18 липня 2009 (UTC)

На карті дві різних.--Анатолій (обг.) 17:14, 18 липня 2009 (UTC)
Не врубаюсь. З опису це площа Дзержинського. Можна детальніше?--Kamelot 17:32, 18 липня 2009 (UTC)
Завтра поясню детальніше. Зараз тої карти під руками нема.--Анатолій (обг.) 17:40, 18 липня 2009 (UTC)
Не може бути, щоб дві різних - я досить добре той район знаю, то там просто нема двох різних площ (хіба що одну розпиляти на дві). Я не сумніваюся, що перша назва - до Незалежності, друга - після (разом з аналогічним перейменуванням тамтешньої станції метро). --pavlosh ҉ 18:04, 18 липня 2009 (UTC)

Тут: «Офіційно існує також площа Дзержинського, хоча народ її давно вже перейменував на Либідську.»--Kamelot 04:46, 19 липня 2009 (UTC)

Карти ДНВП «Картографія» подають назву площа Дзержинського, а от електронна карта Транснавіком у пошуку за назвами вулиці має і Либідську, і Дзержинську.--Анатолій (обг.) 22:32, 19 липня 2009 (UTC)

Bot flag on bs.wikipedia

Pozdrav, Vaš bot AHbot sad ima flag na bs.wikipedia. Hi, your bot AHbot now has a flag on bs.wikipedia. Have a nice day, ;-) --CERminator 11:42, 23 липня 2009 (UTC)

AHbOT@sr.wikipedia

Sr.wikipedia does not follow global bot policy, so, if you want to working with AHbot you must request a bot flag here. Regards, --Bokim 20:15, 27 липня 2009 (UTC)

Вікіфікація у Кіровограді

Ти так ретельно вікіфікуєш підприємства, можна подумати, що ти збираєшся створити відповідні статті — шкода, що ти не «опускаєшся» до такого чи просто не вмієш писати статті, а лише вказуєш і лізеш з ЦУ, але все одно дуже дякую. Хоч яка, а допомога; хоч який, а інтерес... І — припини видаляти речення (підтверджене джерелом !) про розташування міста в центрі області і району — це видно неозброєним оком, а як треба «озброй» око, і переконаєшся... З надією на подальшу співпрацю, принаймні в Кіровограді... --Turzh 20:46, 27 липня 2009 (UTC)

Про географічний центр області написав в обговоренні (у мене короткозорість, але не косоокість), щодо вікіфікації — «червоні» посилання ніхто не скасовував (чи може я не в курсі? останніми днями рідко заходжу в Інтернет). Якщо не я чи ти, то хтось інший напише. Оті Фокстроти, Технополіси, Укртатнафти теж мають бути вікіфіковані. А ти припини вилучатиміняти зображення. Хіба тільки твої зображення там можуть бути? Див. також пошту.--Анатолій (обг.) 20:53, 27 липня 2009 (UTC)
Не припиню, ти не знімав, а що ти там вирівнював мене це не обходить, хай тим зображенням милуються на Вікі-Сховища. І хотів би я подивидись, як ти створиш статтю про підприємствр, сам хоч не розсміявся, коли писав... --Turzh 21:00, 27 липня 2009 (UTC)
Підприємства — не мій профіль. У нас Білецький часто пише про підприємства.--Анатолій (обг.) 21:06, 27 липня 2009 (UTC)
Твій профіль кивати на інших :-). Валяй, вікіфікатор... :-) --Turzh 21:16, 27 липня 2009 (UTC)
Прибиральники теж потрібні, інакше б уже втопилися у смітті… :)--Анатолій (обг.) 21:20, 27 липня 2009 (UTC)
Які прибиральники ? --Turzh 21:35, 27 липня 2009 (UTC)
Такі як я. Сам пишу мало, але за іншими виправляю часто.--Анатолій (обг.) 21:40, 27 липня 2009 (UTC)
Ну знаєш, дорогенький, для когось, мабуть що частенько лише для себе, ти і «прибиральник» в якомусь сенсі, а для декого — такі «прибирання» відбивають охоту писати статті. Уяви......... — буде в УкрВікі писати статті нікому, але «прибиральників» хоч греблю гати :-)...
Молодчина — Файл:Будівля в стилі модерн на центральній вулиці Кіровограда.jpg ! Ти ж можеш бути непоганим хлопцем, особливо, коли мова про твоє рідне місто... Я вже не дочекаюсь, коли допишу Кіровоград, виставлю на голосування на добрі, і побачу вперше твоє «за»... --Turzh 21:42, 27 липня 2009 (UTC)
Усмішка Там ще буде багато зауважень. Воно не зовсім рідне — я народився на Хмельниччині.--Анатолій (обг.) 21:45, 27 липня 2009 (UTC)

Президент

Анатолію, не можна перед іноземцями обзивати обраного народом нашого Президента. Приберіть, будь-ласка, Вашу репліку. --Perohanych 19:55, 21 липня 2009 (UTC)

По-перше, за нього голосувало лише трохи більше половини народу; по-друге, на мою думку, не тільки я про нього так думаю, по-третє, навіщо ви це пишете тут? Слід було писати в обговорення в російській Вікіпедії. Ви досі вірите нашим політикам? Он та сволота обіцяла повністю контрактну армію вже з 2008 року, а вже середина 2009, а вони тільки те й роблять, що блокують трибуни і б'ються в Парламенті, а про свої обіцянки вже давно забули. А Ющенко такий самий, вони ж тоді були в одному таборі.--Анатолій (обг.) 19:59, 21 липня 2009 (UTC)
Ооо :(((
Пан не може не знати, що Вікіпедія - не трибуна.
Прошу вважати це офіційним попередженням за свідоме порушення вказаного правила.
--pavlosh ҉ 21:50, 21 липня 2009 (UTC)
Саме тому й звернувся тут, що перед іноземцями негоже бідкатися, а також обговорювати наші українські проблеми, а особливо охаювати лідерів нації. Завважте, також думку Павла --Perohanych 09:48, 22 липня 2009 (UTC)
От тільки не «лише трохи більше половини народу», а «аж трохи більше половини народу». Треба все ж таки поважати вибір людей, хай надурених, але якщо мені пам’ять не зраджує за перший уряд Тимошенко голосувала й більша частина фракції Партії регіонів. Більше того, довести що було б краще за іншого Президента неможливо. Та й не треба подібними репліками далі роз’єднувати країну й народ, не треба опускатися до рівня політиків. --Drundia [ˈd̪r̠ʲʊnʲd̪ʲɐ] 20:23, 31 липня 2009 (UTC)
Перепрошую, що втручаюся, але помітив це обговорення і не зміг утриматися... Анатолію, я хотів би трохи на іншому закцентувати Вашу увагу. Висловлюючи свою думку про наших політиків, Ви явно забуваєте, що за загальновідомою істиною народ заслуговує тієї влади, яку має. Україна та українці - це суспільство, що живе (та не може звільнитися) у полоні численних міфів та стереотипів, один з яких звучить наступним чином: "...А ми змінити нічого не можемо, бо від нас нічого не залежить, вибір вже давно зроблено за нас". І саме цей міф, напевно, найбільше нам і шкодить. Бо насправді все абсолютно діаметрально протилежно. Саме народ (усі ми з Вами) визначає владу та її якість і саме народ (населення, сукупність громадян - як Вам зручніше) творить ту об'єктивну реальність, в якій живе та існує країна. Можу дати Вам кілька банальних прикладів: 1) група осіб при владі може сфальсифікувати будь-які вибори, але для цього та політ сила, чий результат будуть фальсифікувати має мати хоча би якусь реальну підтримку у суспільстві. Як не крути, а це усі ми нашими переконаннями і голосами визначаємо "вагу" політ сил; 2) приклад з релігії: скажіть, чи не було б у нас єдиної помісної автокефальної української церкви (православної), якби народ (або переважна його більшість) цього не хотів? Була б! І тоді московському патріарху не було би необхідності їздити з гастролями і розповідати про "велікую восточнославянскую православную цивілізацию" і про "братство двух народов", бо його би тут ніхто не слухав! А так - слухають з роззявленими ротами і аплодують!; 3) так само і ще одне: чи не жила би Україна зараз інакше, якби значна частина її населення не була настільки лояльна до російської пропаганди? Абсолютно інакше жила би, якісно інакше! А так спрацьовують банальні закони життя та економіки. Неправильною є теза про те, що "москалі такі погані, вони заважають нам жити" - об'єктивно москалі не погані, вони просто відстоюють власні інтереси і користаються з наших слабкостей. Те ж саме і про нашу владу: неправда, що "влада така погана, вона нічого не робить, а тільки краде" - влада (а влада - це такі ж самі живі люди, як і ми з Вами) лише користається тим, що ми дозволяємо їй робити!. І я можу Вам гарантувати на 1000%, що якби зараз взяти і в один момент замінити президента на якогось дядю Стьопу, а прем'єра - на тьотю Мотю, то красти вони будуть так само, і користі з них буде стількі ж! Face-smile.svg. Бо наша влада - вона виходить із нас, з народу, ми її (їх) виносимо на вехні щаблі соціальної драбини. Із усього цього слідує наступний висновок: вибачайте, друже Анатолію, але коли Ви перед іноземцями принижуєте власну владу/країну, Ви у першу чергу принижуєте себе самого. Тому правду каже пан Юрій Пероганич: без сумніву, Ви можете пп. ВАЮ та ЮВТ хоч ненавидіти, але негоже виносити це за межі своєї власної хати! P.S.: і перепрошую за "многа букав" - накипіло... --Nestor 21:12, 31 липня 2009 (UTC)
Давайте краще закриємо цю тему. Дискутувати можна довго, але не тут, бо Вікіпедія — не трибуна.--Анатолій (обг.) 21:48, 31 липня 2009 (UTC)