Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/липень 2018

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Крим

Вся свита при владі після анексії є злочинці та коллаборанти, яких будуть судити і розшукувати. Те, що вона прокурор Криму, то точка зору Аксьонова, Путіна і всієї бандитської свити. Прокурором Криму є Мамедов Гюндуз Айдинович[1] і крапка, якщо у вас на це інші погляди, розпочинайте обговорення і наводьте докази що іхтамнєт. Також, з правил: НТЗ (Нейтральна точка зору враховує ідеї і факти у формі, з якою згодні і їхні прихильники, і супротивники, форма лапок є компромісним варіантом, що вказує на переносне значення слова. Що таке переносне значення слова читати тут. Напряму прокурором Криму вона в принципі називатись не може згідно з визнанням Росії як окупанта у українському суспільстві. — Alex Khimich 20:22, 1 липня 2018 (UTC)

У нас тут енциклопедія, а не преса. Покажіть хоча б одну енциклопедію, де б так писали.--Анатолій (обг.) 20:52, 1 липня 2018 (UTC)

Шаблон про станції Знам'янської дирекції Одеської залізниці

Вітаю! у відповідності до статті про обгінні пункти в Україні існує лише один - Сосонка. У статті ж про зупиночний пункт 309 км згадування про обгінний пункт міститься лише у заголовку, а сам він у визначенні іменується роз'їздом. Саме через це мною було виправлено шаблон про станції Знам'янської дирекції Одеської залізниці, де я відніс 309 км до роз'їзів. Можливо, я чогось не знаю? Sergey.chemkaev (обговорення) 08:31, 4 липня 2018 (UTC)

Але в ТК4 він обгінний пункт [1]. Окрім того, те, що написано в статті, — очевидно неправда. По-перше, Сосонка переведена в обп лише в серпні 2017 року[2], а до березня 2018 року ще існував обп Прокопівка [3]. Отже твердження, що станом на 2017 рік існував єдиний обгінний пункт, точно неправильне.--Анатолій (обг.) 18:04, 4 липня 2018 (UTC)
дякую за відповідь) Sergey.chemkaev (обговорення) 07:29, 5 липня 2018 (UTC)

Позбавлення Jphwra прав адміністратора

Ви проголосували проти позбавлення Jphwra прав адміністратора, вдумайтеся! Після того, як я написав у ВП:ЗА щире побажання і заклик до примирення: «Якби ще Jphwra та Когутяк Зенко помирилися», див. ред.№ 22889350, адміністратор, підкреслюю, адміністратор Jphwra відправляє мені лайку «не пішов би під три чорти???». І не витирайте, не ховайте, будь ласка, цю лайку, це ж не мої слова, якими я когось ображаю, це слова, які сказані на мою адресу, якими намагався образати мене не рядовий користувач, і навіть не патрульний, а адміністратор Jphwra! І ви хочете залишити його адміністратором!? Це не просто образа, це груба образа, на яку має бути адекватна реакція спільноти. --Perohanych (обговорення) 17:15, 9 липня 2018 (UTC)

Подумаєш, три чорти. Мені он такого листа писали. Це ще гірше, ніж Зенко написав Jphwra. Цього листа отримали 12 адміністраторів, і що ви думаєте, хоч би хтось заблокував? А Jphwra наважився за таке саме заблокувати. Оце мужик. А ви через трьох чортів такий ґвалт здіймаєте…--Анатолій (обг.) 17:31, 9 липня 2018 (UTC)
Ні Зенко ні Олекса в цей час не були адміністраторами. В цьому принципова різниця. --Perohanych (обговорення) 18:45, 9 липня 2018 (UTC)
І це дає їм право писати образи і погрози на адресу інших?--Анатолій (обг.) 19:05, 9 липня 2018 (UTC)
За це їх не можна позбавити прав адміністратора :) --Perohanych (обговорення) 08:45, 10 липня 2018 (UTC)

Попередження — порушення Етикету

Вітаю, пане Ahonc.

Ваш допис ред.№ 22923744 порушує настанови ВП:Етикету про ввічливе спілкування та персональні випади. Ви відверто втішалися із блокування користувачів та факту образ іншого користувача. Більш того, ви це подали у формі, яка заохочує до подібних дій. Детально про це — у Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування).

Подібна поведінка не буде толеруватися, оскільки вона є також провокативною — розпалює конфлікти: Обговорення користувача:SitizenX. З цих причиин допис буде вилучено. У випадку повторів подібних інцидентів ви можете очікувати на більш істотну адміндію, ніж попередження.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 09:58, 10 липня 2018 (UTC)

Щодо фотографії, поставленої на вилучення

Д.Д. Ви номінували на вилучення мою фотографію до статті Турнір Сочинського міськвиконкому. Я змінив її опис. Так підійде?--Volodymyr VB (обговорення) 04:33, 24 липня 2018 (UTC)
@Volodymyr VB: Ви не подали шаблон ліцензії файлу (потрібен один із цієї, або, радше, цієї категорії, наприклад, {{Історичне фото}}). В описі Ви вказали, що ліцензія — вільна. Звідки така інформація? Якщо це справді так, то потрібен дозвіл OTRS (див. ВП:Дозволи). Але сайт, який Ви вказали як джерело, містить значок копірайту, там ніде не зазначено, що ліцензія — вільна. Тому в таких випадках слід вказувати невільну ліцензію і додавати шаблон {{ОДВ}}, однак використання цього фото в тій статті навряд чи є виправданим у цьому сенсі. Див. ВП:КДВ.--Piramidion 06:22, 24 липня 2018 (UTC)

Yuriy Urban

Привіт! Колись Yuriy Urban влашував переслідування і видаляв всі мої завантаження з Commons. Деякі відновили, а деякі чомусь ні. Можна їх відновити?--Dgho (обговорення) 09:17, 25 липня 2018 (UTC)

Цей файл вилучений через «несвободу панорами». Просто так його відновити не можна.--Анатолій (обг.) 18:47, 25 липня 2018 (UTC)

Кількість матчів та кількість голів

Анатолій хотів дізнатися у вас, яких гравців ви хотіли б бачити значимими: з якою кількістю матчів у різних лігах та кубках і яких їх стадіях, а також вашу думку щодо врахування голеадорів та асистентів чемпіонатів і кубків і починаючи з якої кількості голів та передач? Буду вдячний за відповіді, щоб з'ясувати вашу думку.--Yasnodark (обговорення) 13:58, 27 липня 2018 (UTC)

Я б вважав значимими гравців, які зіграли хоча б один матч за професіональну команду.--Анатолій (обг.) 18:10, 27 липня 2018 (UTC)

Салам!

В іспансько-каталонських суперечках розібратись важко, тому це до тебе. Ейвісса (місто), Івіса чи то Ібіца (Ібіця)? --Zvr (обговорення) 18:54, 30 липня 2018 (UTC)

Ну оскільки я прихильник іспанського крила в цих суперечках, то я за Івіса або Ібіса.--Анатолій (обг.) 19:19, 30 липня 2018 (UTC)