Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/січень 2015

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Новий Рік.

Так чому не більшість країн?

Вітаю в Новому році! :-) --Nickispeaki (обговорення) 00:00, 1 січня 2015 (UTC)

Хіба Китай, Корея, Японія і мусульманські країни складають БІЛЬШІСТЬ країн світу? ;-0 А де АД? ;-) --Nickispeaki (обговорення) 00:03, 1 січня 2015 (UTC)

Ну, по-перше, в назві свята Новий рік тільки перше слово пишеться з великої літери. По-друге, я пишу зазвичай перевірену інформацію. Простіше написати те, про що ми точно знаємо, ніж зараз сидіти рахувати всі країни, де його святкують.--Анатолій (обг.) 00:13, 1 січня 2015 (UTC)

Ну так, ДЕ ж відповідь на моє запитання? Чому тоді твоє бачення версії "правильніше", якщо тобі навіть ліньки порахувати? ;-0 Ну і заціни - Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/1 січня там версія, що я написав. ;-0 ;-) А про р маленьку - добре. Я чомусь з великої написав. Ну типу свято велике. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 00:28, 1 січня 2015 (UTC)

Мені не ліньки рахувати, я не знаю, в яких країнах його святкують. От скажи мені, в Ефіопії святкують? А на Мальдівах? А на Домініці?--Анатолій (обг.) 00:34, 1 січня 2015 (UTC)

Подяка за участь у проекті

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2014 року


З Новим Роком! --Олег (обговорення) 09:29, 1 січня 2015 (UTC)

Iasynuvatskyi.jpg

А координати розміщення населених пунктів для нової мапи району в картках цих н.п. змінити не бажаєте? Уважнішим треба бути — мапи зовсім не ідентичні. --Pvladko (обговорення) 01:28, 3 січня 2015 (UTC)

Для цього треба знати, як їх рахувати.--Анатолій (обг.) 01:31, 3 січня 2015 (UTC)
Тоді, пропоную повернути стару мапу до того часу, як дізнаєтесь. А взагалі там відносні координати від лівого верхнього кута зображення. Спробуйте. --Pvladko (обговорення) 02:22, 3 січня 2015 (UTC)
Ну то виправте, якщо знаєте. А старі карти підлягають вилученню, оскільки не є вільними.--Анатолій (обг.) 02:24, 3 січня 2015 (UTC)
Для Пісків виправив. Все інше за Вами. Допоможу вдень, як буде час. Йду спати. --Pvladko (обговорення) 02:30, 3 січня 2015 (UTC)

Шаблон:Фербенкс-Норт-Стар (округ, Аляска)

Привіт! Глянь, будь ласка! Так вже краще? ;-) --Nickispeaki (обговорення) 22:48, 4 січня 2015 (UTC)

Воно то краще, але там ще роботи й роботи ;) Хоча б за алфавітом відсортували.--Анатолій (обг.) 22:52, 4 січня 2015 (UTC)
Це як? І що воно дасть? --Nickispeaki (обговорення) 23:03, 4 січня 2015 (UTC)
O_O Facepalm3.svgFace-surprise.svg--Анатолій (обг.) 23:12, 4 січня 2015 (UTC)

Лозино

Відповідь: --Ahonc (обговорення) 23:21, 4 січня 2015 (UTC)

  1. Файл:2. Розташування с.Слобода.JPG був сканований з паперової мапи автомобільних доріг Житомирської області періоду СССР та обрізаний в межах привязок Слободи Вислоцької до найближщих районних центрів. Прошу допомоги - Як правильно завантажити мапу у данному випадку?
  2. Вищевказані фотографії належать до сімейного альбому користувача PPavloP. Ці фотографії та ще багато фотографій, що передаються з альбомів сімей - вихідців з Слободи Вислоцької, скануються, реставруються та будуть завантажуватися до Вікіпедії користувачем PPavloP. Фотографій буде багато різних історичних періодів. Починаючи з дореволюційного періоду і закінчуючи 80-ми роками ХХ ст. Тому прошу допомоги - Як правильно завантажувати фотографії у данному випадку?

--PPavloP (обговорення) 09:39, 6 січня 2015 (UTC)

UWCTransferBot

Добрий день! Я хотів би для латиської вікіпедії створити щось схоже на Ваш UWCTransferBot. Чи можливо отримати від Вас код бота або якусь інформацію про нього? З повагою, Voll (обговорення) 21:00, 4 січня 2015 (UTC)

Ви PHP знаєте?--Анатолій (обг.) 21:12, 4 січня 2015 (UTC)
Досить непогано. --Voll (обговорення) 22:53, 5 січня 2015 (UTC)
Тоді можу вам переслати код. Скажіть емейл.--Анатолій (обг.) 22:56, 5 січня 2015 (UTC)
Моє_ім'я_користувача + собака + yahoo.com
Дякую. --Voll (обговорення) 21:38, 6 січня 2015 (UTC)
Надіслав код бота на емейл.--Анатолій (обг.) 14:07, 7 січня 2015 (UTC)
Дякую, отримав. --Voll (обговорення) 11:19, 9 січня 2015 (UTC)

Вандалізм користувача Ahonc

Для того, щоб правити залізничні напрямки, зокрема Шаблон:Чернівці-Івано-Франківськ", пане Ахонц, поцікавтеся, які станції є вузловими, а які ні (Лужани не вузлова, а лише розгалуження).

Поцікавтеся, звідки і куди ходять прямі вантажні поїзди і прямі електро- та дизель-поїзди. Так от, зміна пасажирів у дизелях "Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ" по станції Лужани становить 5 відсотків. Вантажопоток зі Стефанешт (глухий роз*їзд серед поля на Коломию через Лужани відсутній. Отже жодної ознаки вузлової станції в Лужан немає! Ваша правка призвела до того, що поставили раком півсотні посилань, виправляти не хочете! Створювати окремий шаблон Івано-Фраківськ-Коломия теж не хочете.

Я пропоную компромісний варіант: Два окремих шаблони Франик-Коломия і Чернівці-Коломия Якщо так хочеться урізати по Лужанах, то урізайте другорядний напрямок (Стефанештський, де обсяги руху не бий лежачого), а не основний (Коломийський Я починаю робити. А ви будь ласка почекайт години. Коли я закінчу - зміните що вам ще не подобається.

І взагалі, ви думайте головою! Пісял того, як я зробила якийсь шаблон, я може ще хочу його підправити - так дайте мені хоч годину, а тоді лізьте міняьти, бо зміни можуть збитися. І навчіться користуватися кнопкою "посилання сюди", а то як в дитсадочку!!!

Користувач:Лама1

Не я придумав вважати Лужани транзитним пунктом. Так вважає Укрзалізниця. А електропоїзди тут зовсім ні до чого. Шаблони дільниць створюються не за рухом електропоїздів.--Анатолій (обг.) 18:05, 10 січня 2015 (UTC)

{{Ст.}} и {{Пл.}}

Не понял, почему вдруг вы начали замещать включения этих шаблонов? Это достаточно стандартная практика на нескольких википедиях, на en.wp их вообще целое семейство: en:Template:Stnlnk/doc/other. {{ст.}} как раз и соответствует en:Template:rws и ru:Template:ст. . Их смысл — повышать читаемость кода для разнообразных таблиц, списков и маршрутных карт, ну и заодно сильно сокращать их размер в байтах. На произвозводительность они оказывают совершенно незначительный эффект. YLSS (обговорення) 12:01, 12 січня 2015 (UTC)

Потому что эти шаблоны используют не по назначению. Во-первых, у нас не платформы, а остановочные пункты (зупинний пункт). Используя этот шаблон в навшаблонах, создаются линки с суффиксом (платформа) вместо (зупинний пункт), потом приходится ходить и переименовывать всё… Во-вторых у нас не все станции имеют уточнения (станция). А шаблон бездумно добавляют в итоге {{ст.|Ржевуська}} даёт ссылку на несуществующую статью или редирект, а в навшаблонах ссілок редиректы не должно быть.--Анатолій (обг.) 12:37, 12 січня 2015 (UTC)
Ну так и не надо в таких случаях его использовать. Можете же наверное настроить бот так, чтобы он его в таких случаях заменял на обычную ссылку [[Ржевуська]], а в остальных не трогал? То же самое насчёт платформы: в ру.вп я создал ru:Template:о.п., можно его связать здесь с {{з.п.}} (или как обычно сокращается?). Опять же, ботом можно заменить одно на другое при необходимости. YLSS (обговорення) 13:52, 12 січня 2015 (UTC)

Вітання, Ahonc! У статті В'язники опис правильної вимови з приміток вилучили даремно. Будь-ласка, відновіть.

З повагою

--В.Галушко (обговорення) 21:11, 12 січня 2015 (UTC)

Не бачу потреби. Там же в дужках уже подана оригінальна вимова рос. Вязники́. Не бачу сенсу ще раз повторювати про це.--Анатолій (обг.) 21:14, 12 січня 2015 (UTC)
Анатолію, російська вимова Вя́зники. Це раз. У дужках подана не оригінальна вимова, а оригінальне написання з наголосом. Це два. Пояснення відмінності українського варіанта від російського Ви прибрали, усунувши з ним і ясність. Це три. Що далі?
--В.Галушко (обговорення) 21:23, 12 січня 2015 (UTC)
Так а яка різниця, яка російська вимова? У нас україномовна Вікіпедія, важливо українською правильно написати. Ми що для китайських чи індійських міст подаємо оригінальну вимову? Щось не бачив. Для пояснення вимови є Вікісловник.--Анатолій (обг.) 21:25, 12 січня 2015 (UTC)
P.S. А чому вас не бентежить, що італійський На́полі українською Неа́поль, австрійський Він українською Відень, чорногорська По́дгоріца українською Подго́риця? Там теж наголоси або навіть форма слова міняються, але ж ми не робимо ніяких приміток.--Анатолій (обг.) 21:45, 12 січня 2015 (UTC)
«Ми що для китайських чи індійських міст подаємо оригінальну вимову?» Перечитайте Українську Вікіпедію. Це раз. «Для пояснення вимови є Вікісловник». Географічної назви В'язники я там не знайшов, бо її поки нема, а значить, варто про це поки написати у Вікіпедії. Це два. «Там теж наголоси або навіть форма слова міняються, але ж ми не робимо ніяких приміток». Ви не робите, а я у створених мною статтях завжди зазначаю причини розбіжностей у назвах — інформація має бути найповнішою. На те і Вікіпедія! «Так а яка різниця, яка російська вимова? У нас україномовна Вікіпедія...» І правда, яка різниця? Будь-який українець все одне не буде читати цю статтю, а загляне у російську... Якщо Ви вважаєте, що Українській Вікіпедії треба залишатись недосконалою, не відновляйте мого матеріалу. На добраніч.
--В.Галушко (обговорення) 21:51, 12 січня 2015 (UTC)
І вам добраніч.--Анатолій (обг.) 21:53, 12 січня 2015 (UTC)

Проїзд

Доброго дня! В чому сенс скорочувати слово «проїзд» до «пр-д»? Так не дуже зрозуміло, про що йде мова. Наведіть приклади, де саме «проїзд» скорочують до «пр-д», бо я такого не пригадую. І навіщо ви відкатили оцю правку? З повагою, Krupolsky (обговорення) 17:19, 17 січня 2015 (UTC)

Ну там же легенда є, яке скорочення що означає. Про Ділову редагування повернув.--Анатолій (обг.) 17:25, 17 січня 2015 (UTC)

Припиніть

Припиніть відкочувати подібні редагування ред.№ 15442326. Навіщо це робити??! — Green Zero обг 18:54, 17 січня 2015 (UTC)

А, ну там серед майже сотні поганих редагувань було і кілька корисних. Він повертав прапорці, всупереч рішенню спільноти про невикористання їх у картках населених пунктів.--Анатолій (обг.) 18:56, 17 січня 2015 (UTC)
Та ні, там не кілька, а дещо більший відсоток відкочених вами корисних правок. Тепер треба перевірити кожну правку. У Вас є час на це? — Green Zero обг 19:02, 17 січня 2015 (UTC)
Переглянув.--Анатолій (обг.) 19:09, 17 січня 2015 (UTC)

Пофігізм

Як, б..ть, зайве?????????!!!!!!!!!!! Чи мені їхать 20 хвилин, щоб сісти на поїзд, чи пхаться за 100 км через 25 блокпостів, щоб сісти у Бердянську на поїзд!!!!!!!! Ти ніби переважно розумна людина... --ДмитрОст 08:13, 21 січня 2015 (UTC)

Ну це стосується статті про Розівку. Там можна було просто написати, що внаслідок теракту під Розівкою припинено рух. Який сенс в кожній статті описувати теракт? Потім в разі змін всюди виправляти?--Анатолій (обг.) 08:23, 21 січня 2015 (UTC)
Логіка залізна!! Тобто для того, щоб дізнатися чи є поїзд із Сартани на Київ, я маю сходить у статтю про Розівку і там дізнатися, що поїзд сполученням Сартана-Київ відправляється з Бердянська... Можна не описувати деталі теракту, я згоден, але вказати, що поїзди не ходять з такого-то числа, а ходять звідти як варіант. --ДмитрОст 08:29, 21 січня 2015 (UTC)
Ну щоб дізнатися, чи є поїзд, варто користуватися спеціалізованими сайтами на кшталт сайту Укрзалізниці.--Анатолій (обг.) 10:47, 21 січня 2015 (UTC)
Оперативність і рейтовість яких аж зашкалює, плюс легкість у навігації. Вікіпедія, як на мене, давно у позитивному плані переросла рівень енциклопедії, з якої починала і до якої подекуди повертається. Хоча, можливо, варто зупинити хід еволюції?.. :-) --ДмитрОст 11:32, 21 січня 2015 (UTC)

Військова справа (підсумки)

Привіт! Журі конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» продовжує працювати над оцінюванням статей. Підсумки очікуються 30 січня 2015 року, на день народження україномовного розділу Вікіпедії. Церемонія нагородження планується після 15 лютого 2015 року у місті Києві. Із додатковими запитаннями звертайтеся за militaryAt sign.svgwikimedia.in.ua чи на сторінку обговорення конкурсу на сайті «Вікімедіа Україна» --MediaWiki message delivery (обговорення) 21:33, 25 січня 2015 (UTC)

Запит до адмінів

Навіщо Ви це зробили на мене? Хоч би спочатку написали мені особисто свої претензїї... могли б обговорити...--Unikalinho (обговорення) 21:14, 28 січня 2015 (UTC)

Якщо ви там ні до чого, то вам не ма чого боятися.--Анатолій (обг.) 21:16, 28 січня 2015 (UTC)
Просто знаєте як непиємно: ти ні сном ні духом, а на тебе вже кляузу пишуть...--Unikalinho (обговорення) 21:18, 28 січня 2015 (UTC)