Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/січень 2016

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Базалія

Прошу ознайомитися з правилами і не займатися війною редагувань. --Seniuta (обговорення) 19:10, 1 січня 2016 (UTC)

Вандалізм у тому, що я повернув вилучену інформацію чи як?--Анатолій (обг.) 19:13, 1 січня 2016 (UTC)
Я дотримуюся правила про сміливі редагування. Тобі щось не подобається? --Seniuta (обговорення) 19:17, 1 січня 2016 (UTC)
Не подобається, що ви вилучаєте інформацію, яка там необхідна. З історії слів не викинеш. Такий герб у селища був, тож ми маємо його подати.--Анатолій (обг.) 19:18, 1 січня 2016 (UTC)
Містечко має півтисячолітню історію і інформація про колоніальний знак міста є малозначимою. --Seniuta (обговорення) 19:23, 1 січня 2016 (UTC)
Якби в нього була сотня гербів, то можливо і так, але тут єдиний герб, який був. То чого ж він малозначимий? З історії слів не викинеш.--Анатолій (обг.) 19:25, 1 січня 2016 (UTC)
От і міце йому на Вікісховищі. У дикунів росіян не існувало поняття міського права ознакою якого і є міський герб. На тій підставі і малозначимий. --Seniuta (обговорення) 19:42, 1 січня 2016 (UTC)

Огуз\Добра стаття

Шановний пане, щодо звинувачень у плагіаті. Будьласка, подивіться на дати цього допису та дати публікації на яке йде посилання. Саме у статті плагіат. Там вкрали все із Вікі. Цей допис є надбання великої кількості осіб, які по крихтам збирали цей матеріал. Будемо дуже вдячні за зміну Вашої думки на статті голосування --Scythian group (обговорення) 02:38, 3 січня 2016 (UTC)

Не вірю. Відкрив перше ж зображення. Воно крадене з Панораміо. Там роздільність фото у Вікіпедії менша, ніж в оригіналі, тож тут очевидно, що оригінал не в нас.--Анатолій (обг.) 10:32, 3 січня 2016 (UTC)

Блокування 4 дні

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 4 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

.

За систематичні війни редагувань, зокрема [1]. --yakudza 20:12, 1 січня 2016 (UTC)

А в чому моя вина там? Користувач викидав без пояснень інформацію, підтверджену джерелами. Я скасував і подав запит на ВП:ЗА.--Анатолій (обг.) 20:14, 1 січня 2016 (UTC)
@Basio та Fessor: ви стверджуєте, що мої дії є правомірними, тож прошу розглянути питання щодо мого розблокування.--Анатолій (обг.) 20:28, 1 січня 2016 (UTC)
Звернувся до адміністратора, який заблокував. --Basio (обговорення) 21:08, 1 січня 2016 (UTC)
А щодо закидів Сенюти про різні городища — це одне й те саме городище, див. [2]. У 1979 році його взяли на облік, а 2012 року вилучили з того списку, бо включили до держреєстру.--Анатолій (обг.) 21:21, 1 січня 2016 (UTC)
Ваша вина в тому, що Ви замість того, щоб підтвердити свої факти влаштували ВР. На мою думку досить було послатися на на [3], що підтвердити свою правоту в суперечці. У ВР немає переможців. Я на Вашій стороні, вважаю, що покарання суворе, але є правила і не потрібно їх порушувати. Дотримуйтесь правил, навіть якщо ви маєте цілковиту рацію. Адже є різні способи донести свою думку в рамках правил. --Basio (обговорення) 22:13, 1 січня 2016 (UTC)
Ну так посилання ж було в тому редагуванні, а користувач ніяких претензій не висловив, а просто скасував. То власне в чому порушення? Я скасував редагування, потім написав на ВП:ЗА і далі не продовжував скасовувати.--Анатолій (обг.) 22:16, 1 січня 2016 (UTC)
Потрібно було послатися на додаток, бо не всі шукають дальше. І пояснити про це в ЗА. Запит з аргументами це підтвердження своєї правоти. --Basio (обговорення) 22:37, 1 січня 2016 (UTC)
Щоб шось контраргументувати, потрібно знати початкові аргументи. Він же просто скасовував, не аргументуючи. То звідки я знаю, яка причина? Може він просто ненавидить Агонка і навмисно провокує на війну? Аргументи про те шо це добра стаття, і її не можна змінювати, він написав вже після запиту на ЗА.--Анатолій (обг.) 22:46, 1 січня 2016 (UTC)--Анатолій (обг.) 22:46, 1 січня 2016 (UTC)

За рішенням Арбітражного комітету термін блокування скорочено до трьох діб --Максим Підліснюк (обговорення) 19:50, 3 січня 2016 (UTC)

Ясинувата та 1 питання

У Я.-Пасажирську треба перенести все зі станції Ясинувата. Ясинувата я так розумію в інших джерелах — це Ясинувата-Західна? І ще одне питання, про закриті або скасовані зупинні платформи статті створювати? --ДмитрОст 21:58, 30 грудня 2015 (UTC)

Наскільки я розумію — є велика сортувальна станція Ясинувата (кажуть раніше була найбільшою в Україні і однієї з найбільших в СРСР), на її території розташовані з.п. Ясинувата-Гірка і пасажирська станція Ясинувата-Пасажирська. Вона ж і вважається станцією місцезнаходження Ясинуватської дирекції. Тобто фізично це є однією станцією, але там кілька платформ, що мають різні назви, кілька постів централізації, пасажирський вокзал, можливо і окремі вхідні та вихідні світлофори в сортувальної і пасажирської станцій, тому офіційно їх ділять на дві. Щодо закритих моя думка — про станції можна писати, про з.п. — хіба якщо недавно закрили, про номерні з.п. (типу 12 км) мабуть не варто.--Анатолій (обг.) 22:21, 30 грудня 2015 (UTC)
Дивися, Ясинувата-Пас. — це велика пасажирська станція, тому більшість даних ідуть по цій станції, бо там величезний вокзал. Коротше, це кінцева усіх електропоїздів. Я. Гірка - це платформа. А далі станція Ясинувата-Західна, я так розумію, що це ж і є станція Ясинувата, тому оцей редирект має бути на Ясинувату-Пас., бо просто Ясинувата - це не така вже значуща станція. --ДмитрОст 22:33, 30 грудня 2015 (UTC)
Ясинувата до 1974 року носила назву Ясинувата-Західна. 73 колії — це незначуща станція? Як пасажирська вона не значуща, але значуща як сортувальна. Вузлом і транзитним пунктом вважається якраз сортувальна станція, від неї відраховуються відстані до інших пунктів.[4] А пасажирська станція займає 8 колій в північно-західній частині.--Анатолій (обг.) 22:49, 30 грудня 2015 (UTC)
Можливо, хай буде, проте у плані пасажирських перевезень саме Я.-Пасажирська є кінцевою, так що усі посилання та у шаблонах доведеться виправляти на Я.-Пас. --ДмитрОст 23:04, 30 грудня 2015 (UTC)
При тому, якщо гарно роздивитися на Гуглмепс, то чітко видно, що всі ті 73 колії та два парки по Ясинуватій-Пас., а власне Ясинувата на східному виїзді, щоправда, це вузлова станція. --ДмитрОст 18:33, 1 січня 2016 (UTC)
Сортувальні парки на пасажирській станції? З чого б це?--Анатолій (обг.) 18:37, 1 січня 2016 (UTC)
Я-Пас. - кінцева прим. поїздів південно-східного напрямку. з Донецька та Чаплиного поїзди ходили до Я.(- Захід). Може все це виходить на кшталт Харківський залізничний вузол ? --Avatar6 (обговорення) 15:08, 8 січня 2016 (UTC)

За ...ною головою і рукам нема спокою

Добрий. Ти можеш займатися чимось корисним, тому що видалення шаблону із зупинних пунктів — це маячня сивої кобили. Кому від того стало краще чи корисніше???? Я не полінуюся і відкину усі правки бота, якщо ти не вернеш все назад. ЯКА КОРИСТЬ ВІД ЦИХ ВИДАЛЕНЬ? ЧИМ ЗАВАЖАЛИ ЦІ ШАБЛОНИ? Немає чим зайнятися, я можу знайти тобі купу марудної важливої роботи. --ДмитрОст 16:10, 8 січня 2016 (UTC)

А яка користь від шаблону? ЩЕ раз повторю: три роки його вилучав вручну, ніхто претензій не виявляв.--Анатолій (обг.) 16:12, 8 січня 2016 (UTC)
Я перепрошую, для станцій є шаблон Роздільні пункти .... дирекції залізниць. Куди дівати зупинні пункти???? Он Avatar6 почав їх теж ставити у шаблон дирекції залізниць. На моє переконання, той шаблон надавав можливість перейти на будь-який інший зупинний пункт. Як тепер??? Якщо видалено шаблон із зупинними пунктами??? Ще раз повторюся, ВИДАЛИВШИ ЦЕЙ ШАБЛОН, СТАТТІ ВТРАТИЛИ І НІЧОГО НЕ ЗДОБУЛИ. Дякую за збіднення Вікіпедії. Я наполягаю на тому, що для зупинних пунктів цей шаблон має бути повернутий обов'язково. Для станцій ні. --ДмитрОст 16:21, 8 січня 2016 (UTC)
А що вони втратили? Якби ще ті списки були актуальні і мали правильні посилання, а так чим вони поможуть? Навігаційні шаблони використовуються для швидкого переходу між статтями. Хто вам сказав, що в статтях обов'язково мають бути навшаблони? Але якщо вас так бентежать з.п. без навшаблонів, можна зробити і шаблони про зупинні пункти дирекцій.--Анатолій (обг.) 16:25, 8 січня 2016 (UTC)
Ок, я пристаю на твою пропозицію. Ти вертаєш цей шаблон назад і створюєш навігаційні шаблони про зупинні пункти дирекцій, а тоді його видаляємо. Спочатку створюємо і покращуємо, а тоді знищуємо, а не навпаки. Чекаю на адекватні дії! --ДмитрОст 16:40, 8 січня 2016 (UTC)
Ні, повертати я не буду. Я он на вилучення номінував, якщо статті вилучать, то і шаблон не буде потрібен. Для зуп. пунктів зроблю спочатку для Південно-Західної, а там подивимось.--Анатолій (обг.) 16:47, 8 січня 2016 (UTC)
звичайно списки не будуть актуальні, якщо користувачі і не здогадаються про їх існування через відсутність шаблона у статтях--Avatar6 (обговорення) 16:53, 8 січня 2016 (UTC)
Для таких цілей можна додати лінк в див. також, але знову ж таки, якщо там буде на шо дивитися. Он вулиці Києва мають такий самий список за алфавітом, в статтях посилань нема, але списки все ж підтримуються актуальними. Тож це не панацея.--Анатолій (обг.) 16:55, 8 січня 2016 (UTC)
Я ще раз повторюю. Ти вертаєш назад до тих пір, поки не буде той шаблон замінений на шаблон про зупинні пункти дирекцій (до того ж він буде тоді замінений лише в зупинних пунктах Південно-Західної, а не Донецької чи Придніпровської). Інакше, я це розцінюю як вандалізм та завдання шкоди Вікіпедії, що тягне за собою покарання. НАГОЛОШУЮ. Спочатку створюємо покращене, тоді видаляємо застаріле. Не примушуй мене вертати все іншим ботом або допомогти тобі відпочити із прогресивним блокуванням... --ДмитрОст 16:54, 8 січня 2016 (UTC)
По-перше, не треба мені погрожувати, по-друге, за що блокування? Тим більше прогресивне. Я війн редагувань не влаштовував. У випадку блокування я тим більше не зможу створити шаблони. Ну і бот в мене має іншу IP-адресу. І зрештою, ви так і не пояснили: чому для Південно-Західної залізниці вони не були потрібні (я їх там уже давно поприбирав), а для Донецької раптом виявилися потрібними?--Анатолій (обг.) 17:02, 8 січня 2016 (UTC)
Блокування за вандалізм. Щодо цього шаблону, то я його додам в усі зупинні пункти не тільки Донецької, але і Південно-Західної залізниці. Вікіпедія — це не твоя приватна власність, а суспільний проект, тому розумні люди (сподіваюсь, що ти такий) перед тим, щоб щось зробити, спочатку обговорюють і радяться. От, коли ти почнеш дослухатися до чужих думок та зважати на думку опонентів і знаходити спільне рішення, а не нахабно та авторитарно протискувати власну думку, от тоді і буде користь від твоїх дій. --ДмитрОст 17:09, 8 січня 2016 (UTC)
Але ж і не ваша теж. Ви так само просуваєте свою думку, мало того погрожуєте застосувати інструменти адміністратора. Давайте вже дочекаємося, що спільнота скаже на ВП:ВИЛ, якщо вирішать, шо треба лишити, добре, поверну. Але зараз повертати, щоб через тиждень ви лучити ззнову я сенсу не бачу.--Анатолій (обг.) 17:12, 8 січня 2016 (UTC)
Ок. Я не погрожую, а попереджаю. Дай мені будь ласка лінк, з якого можна створити шаблон зупинних пунктів по тій чи іншій дирекції. --ДмитрОст 17:19, 8 січня 2016 (UTC)
Я зазвичай користуюсь Атласом залізниць «Картографії» 2008 року + довідник станцій УЗ (для актуалізації назв) + ТК4 (пояснив на ВП:ВИЛ). Хоча ви ж стверджуєте, що ті списки актуальні, то користуйтеся ними ;) Хоча для зп простіше, коли вже є шаблони для станцій, — берете список всіх рп і зп дирекції і викидаєте те, що є рп. Усі решта будуть зп.--Анатолій (обг.) 17:23, 8 січня 2016 (UTC)
Якось так: Шаблон:Зупинні пункти Київської дирекції ПЗЗ.--Анатолій (обг.) 18:34, 8 січня 2016 (UTC)

Перейменування без перенаправлень

Привіт! Будь ласка, припини перейменовувати популярні статті без перенаправлень. Попереднє перейменування статті Вулиця Миколи Оводова (Вінниця) залишило десятки червоних посилань, а у випадку статті Філіпп IV Красивий на стару назву Філіп IV (король Франції) залишилося близько двохсот(!) посилань, які стали червоними. Як альтернатива, будь ласка, виправляй посилання на колишню назву вручну. Дякую — NickK (обг.) 11:10, 7 січня 2016 (UTC)

По Оводову там встигли виправити, тут так, забув галочку поставити, збирався виправити, але не встиг.--Анатолій (обг.) 11:13, 7 січня 2016 (UTC)
Власне на Вулиця_Миколи_Оводова_(Вінниця) зараз було лише одне посилання (крім цієї сторінки0 і воно виправлене, тому не розумію, нащо було створювати заново редирект.--Анатолій (обг.) 11:15, 7 січня 2016 (UTC)
Підтримую NickKа, те саме стосується залізничних станцій, обгінних постів тощо, коли зненацька виявляється, що статті, написані рік-1,5 тому, опиняються раптом червоними. --ДмитрОст 11:49, 7 січня 2016 (UTC)
Ви про Тавлу? Так там назва по суті неправильна. Обгінний пункт, а не пост.--Анатолій (обг.) 12:23, 7 січня 2016 (UTC)
А нашо села перейменовувати без виправляння посилань? воно вам заважало? ви порхаєте як метелик по вп і сідаєте на світло. Варто було підредагувати статтю і зробити посилання, як прилетіли ви і побили новостворенні посилання, бо "вам достатньо". хто повинен виправлят перенаправлення, як не автор перейменування? Я за Вас це робитиму? --Avatar6 (обговорення) 20:59, 9 січня 2016 (UTC)
Я виправив перенаправлення в шаблоні. А від наявності перенаправлень у статтях нема нічого страшного. Я ж старе перенаправлення залишив.--Анатолій (обг.) 21:03, 9 січня 2016 (UTC)

Привіт. Приєднуюсь до NickK'а. Через твоє перейменування ще 9 посилань (включно з перенаправленням) стало червоними. --RLuts (talk) 08:15, 16 січня 2016 (UTC)

Cossack Hetmanate

Hi Anatoliy,

I would appreciate if you would take a look at the talk page of the Cossack Hetmanate on the English wiki. Thanks, --Boguslavmandzyuk (обговорення) 04:37, 20 січня 2016 (UTC)

Їх два

Список залізничних станцій і роз'їздів України (4). До речі, я щось не бачу, повернення шаблонів у статті про залізничні пункти... Голосування передбачувано скінчилось. --ДмитрОст 20:02, 21 січня 2016 (UTC)

А я вам казав, що ті списки застарілі. Інший пост 4 км переведений у зупинні пункти ще в 2009 році.--Анатолій (обг.) 20:05, 21 січня 2016 (UTC)
Ну так ти виправив тут, скажімо, його назву абощо. Чи прийшов на.... і пішов? Для декого руйнування — це створення, а для декого створення — це створення. Займись створення-створенням, а не руйнування-створенням, якщо не хочеш бути поставленим у жорсткі конструктивні межі Вікіпедії. І ще одне, як мені написати статтю про Пост 4 Км і де його знайти, якщо не в цьому списки. Чекаю на шаблони для зупинних пунктів усіх дирекцій чи на базіканньо-руйнуванні усе і скінчилось? --ДмитрОст 15:39, 22 січня 2016 (UTC)
Так Вікіпедія не може бути джерелом для статей. Є ТК4, довідник станцій, Атлас залізниць. Цього вже достатньо, щоб написати невеликий стаб.--Анатолій (обг.) 19:22, 22 січня 2016 (UTC)
Мені так подобається ставлю запитання: де купити хліба, мені відповідають: пів на восьму............. Надлогіка
Підсумок підбито. Можна повернути Список залізничних станцій і роз'їздів України у статті про зупинні пункти. --ДмитрОст 20:41, 22 січня 2016 (UTC)
Це була відповідь на питання «як мені написати статтю про Пост 4 Км і де його знайти».--Анатолій (обг.) 20:45, 22 січня 2016 (UTC)
Я чекаю на виконання, взятих тобою обіцянок. Чи мені застосувати іншу більш зрозумілу мову, щоб у тебе була можливість прибігти і поплакатись, що тебе, нещасного, ображають, покаравши за вандалізм, і святошу пожаліли? --ДмитрОст 21:08, 22 січня 2016 (UTC)
Узагалі-то ваші дії наразі є порушенням ВП:НО. Вікіпедія — волонтерський проект, в якому користувачі роблять те, що їм подобається. Ви не можете змусити іншого користувача щось робити. Особливо, коли говорите таким тоном.--Анатолій (обг.) 21:21, 22 січня 2016 (UTC)
Я питання майже розумного видалення не підіймав. Деким 17:12, 8 січня 2016 (UTC) була сказана така фраза Давайте вже дочекаємося, що спільнота скаже на ВП:ВИЛ, якщо вирішать, шо треба лишити, добре, поверну. Відтак мені ось це розцінювати як слова відповідальної дорослої людини чи як не бажання відкидати власний вандалізм. Якщо це буде розцінене як останнє, я вивчу питання щодо обмежень дій твого бота, а також твоїх. Я наполягаю на тому, щоб усі грали за одними правилами, які цікаві не винятково одному користувачу, а спільноті Вікіпедії, тому будь ласкавий, виконай обіцяне. Мені дуже б не хотілось влаштовувати ігри в порушника та поліцейського. Але якщо тобі хочеться постраждати, побути заблокованим тощо, я не можу позбавити тебе твого вибору. Все у твоїх руках. P.s. І те, що вищезгаданий список буде стояти до певної пори у статтях про зупинні пункти, це лише питання твого сумління та людськості, оскільки він там буде в будь-якому разі. Так вирішила спільнота. Порушник може скасувати власні правки, якщо він сумлінний користувач, якщо ні, ну тоді, так би мовити усіх благ, на жаль. --ДмитрОст 21:49, 22 січня 2016 (UTC)
Блокування є не каральним, а превентивним методом, ви ж пропонуєте застосувати його як каральний. Окрім того, я не робив порушень під власним обліковим записом. ви можете заблокувати обліковий запис бота, але блокувати мій обліковий запис у вас підстав нема. Мало того, ви зараз фактично перебуваєте у конфлікті зі мною, що знову ж таки забороняє накладення блокування. А щодо шаблону я вам пояснював уже не один раз, ви ж слухати не хочете і стоїте на своєму.--Анатолій (обг.) 21:56, 22 січня 2016 (UTC)
Добре, я зрозумів... Прикро, що є такі ............ і, на превеликий жаль, я з тобою особисто знайомий. Хай Бог помога у всіх відомо яких починаннях. --ДмитрОст 22:00, 22 січня 2016 (UTC)
Найбільше не люблю користувачів, які не розуміються в темі, на яку намагаються писати статті. Ви називаєте колійний пост зупинним пунктом, не знаєте, як перевірити, чи є такий зп/рп, чи нема, проте вважаєте себе експертом і просуваєте свою позицію.--Анатолій (обг.) 22:46, 22 січня 2016 (UTC)
Точно! Щодо колійного поста, елементарна помилка пізно вночі. Перевірити можна за кодом ЄМР на довіднику Укрзалізниці. Але найголовніше зробити всупереч, не допомогти колегам та не прийняти позицію опонента заради компромісного рішення. Якби оці б три домінували у Вікі, її б ніколи б не було, бо переважна більшість користувачів, на щастя, мають мудрість та flexible mind, чого і всім бажаю. --ДмитрОст 22:56, 22 січня 2016 (UTC)
Ну он я перевірив за довідником і знайшов обидва, а потім і на Вікімапії знайшов їхні координати.--Анатолій (обг.) 23:09, 22 січня 2016 (UTC)

Вулиці

Вітаю! Скажіть, будь ласка, для чого і на якій підставі ви перейменували статтю Вулиця Тиха (Рівне) на Тиха вулиця (Рівне)? --Maximaximum (обговорення) 23:23, 17 січня 2016 (UTC)

Згідно з правилом ВП:ІС-В вулиці іменуються за контекстом. Тобто якщо в назві прикметник і іменник, то пишеться прикметник першим (Тиха вулиця, Виноградна вулиця, Петропавлівська вулиця, Контрактова площа, Голосіївський проспект), якщо ж два іменники — то знову ж природний порядок  — вулиця кого/чого (вулиця Шевченка, вулиця Дружби, вулиця Тулузи, проспект Перемоги, площа Слави). Тут маємо перший варіант.--Анатолій (обг.) 23:29, 17 січня 2016 (UTC)
В наведеному вами правилі написано залежно від контексту. А твердження якщо в назві прикметник і іменник, то пишеться прикметник першим є вашим суб'єктивним трактуванням цього правила. Реально я ніколи не чув, щоб рівняни цю вулицю називали Тиха вулиця, натомість завжди - вулиця Тиха. В цьому й полягає контекст, на мою думку. В Києві, наприклад, ніхто не каже площа Контрактова, всі кажуть Контрактова площа, тому й назва статті відповідна. А тут якраз протилежний випадок. --Maximaximum (обговорення) 11:32, 18 січня 2016 (UTC)
У Києві всі вулиці якраз за таким принципом названі: Велика Васильківська вулиця, Голосіївська вулиця, Березнева вулиця, Преображенська вулиця, Сирецька вулиця, Інститутська вулиця, Оболонська площа. Хоча мало хто їх саме так називає. Якщо ж говорити про ваш приклад Контрактової площі — то в тексті рішення якраз було написано навпаки.--Анатолій (обг.) 11:43, 18 січня 2016 (UTC)
Те, що так статті називаються в Києві, не є достатнім аргументом, щоб так само називати статті про вулиці в інших містах. Якби цей принцип, про який ви кажете, був загальним правилом української вікіпедії - тоді так. А зараз правило говорить лише про контекст, кожен його може тлумачити як хоче. У Львові, наприклад, статті називаються по-іншому: Вулиця Авіаційна (Львів), Вулиця Аґрусова (Львів) тощо. Чому назви статей про вулиці Рівного повинні мати за взірець назви статей про вулиці Києва, а не того ж Львова, наприклад? --Maximaximum (обговорення) 16:18, 18 січня 2016 (UTC)
Він і є загальним, бо правило затверджене спільнотою. Чому його не дотримуються львів'яни — питання до львів'ян. У нас із ними наразі пакт про ненапад — львів'яни не перейменовують київські вулиці, а кияни — львівські.--Анатолій (обг.) 16:53, 18 січня 2016 (UTC)
Як я писав вище, я не бачу, щоб таке правило було затверджене спільнотою. В правилі написано іменуються за контекстом, роз'яснення щодо того, що слід мати на увазі під контекстом, немає. Або потрібно уточнити правила, організувати їх обговорення і ухвалити, або ж поширити пакт про ненапад на інші міста. --Maximaximum (обговорення) 19:42, 18 січня 2016 (UTC)
Власне в прикладах при голосуванні була львівська Руська вулиця, що говорить проте, що правила мали на увазі саме таке іменування всюди.--Анатолій (обг.) 19:45, 18 січня 2016 (UTC)
Не можу погодитися. Правила мали б чітко вказувати, що вони мають на увазі. На те вони й правила, що створюються для того, щоб уникати неоднозначностей. На жаль, наведене правило не містить формулювання, яке однозначно свідчило б про те, що ви пишете. --Maximaximum (обговорення) 20:32, 18 січня 2016 (UTC)
Так, у нас є правила, які погано прописані, хто ж знав, що будуть різні трактування при складанні.--Анатолій (обг.) 20:38, 18 січня 2016 (UTC)
Дещо цікаве з теми Користувач:Вальдимар/Іменування урабнонімів--Avatar6 (обговорення) 07:52, 23 січня 2016 (UTC)

Є чи немає

Як перевірити, чи діє цей зупинний пункт, чи ні? Код 489412, у довіднику станцій ЗУП. ПУНКТ 48 КМ. Проте на останньому довоєнному розкладі Донзалізниці немає. То він є чи його немає? Я спираюсь на розклад електричок, знаєш кращий, буду вдячний за допомогу. --ДмитрОст 16:02, 23 січня 2016 (UTC)

Схоже, що від Іловайська наразі рух поїздів є в напрямку Криничної, Моспиного і Кутейникового, в напрямку Тореза нема.[5]--Анатолій (обг.) 19:24, 23 січня 2016 (UTC)

Попередження

У випадку, якщо ти не вдасися до правил та норм прийнятих у Вікіпедії (тобто фактично ігноруєш та зневажаєш їх) щодо тебе можуть бути вжиті адміністративні засоби, ледь не до повного заблокування. Досвідчені та виховані користувачі спочатку радяться та обговорюють свої правки, проте вандали та варвари роблять зворотнє та не виконують своїх обіцянок. Тому виникає питання, чи місце не гідним користувачам у Вікіпедії. --ДмитрОст 19:34, 23 січня 2016 (UTC)

Про які саме правки йдеться? Власне вас теж же попереджали про недопустимість порушень ВП:НО.--Анатолій (обг.) 19:36, 23 січня 2016 (UTC)

Блокування

Користувач не взяв до уваги демократичність як головне правило Вікіпедії та продовжує авторитарні деструктивні дії, які сприяють погіршенню роботи Вікіпедії та відваджують користувачів від роботи, тому Ahonc може відпочити на півдоби та подумати над тим, як сприяти тому, щоб у Вікіпедії був мир та злагода, а не так, як я зробив, бо я Агонк. --ДмитрОст 19:40, 23 січня 2016 (UTC)

Ви так і не навели дифів, що я порушив. А після попередження я не здійснював ніяких редагувань, тому ваше блокування є незаконним.--Анатолій (обг.) 19:43, 23 січня 2016 (UTC)

Нельгівка

Вітаю Ahonc. Не зрозуміло, чому ви скасували сторінку?

Пояснив же на вашій сторінці обговорення.--Анатолій (обг.) 22:43, 24 січня 2016 (UTC)

Дирекції Донецької залізниці

Привіт, хочу почути пораду. Дивись, є ось такі шаблони Шаблон:Роздільні пункти Запорізької дирекції ПДЗ, Шаблон:Роздільні пункти Запорізької дирекції ПДЗ тощо. Мені цікаво, для Донецької залізниці створювати теж по дирекціям чи закинути все в один уже після усікання тих дирекцій. І ще одне, можливо, зробити, як Аватар6, створити шаблон по дирекціям, де вказати цифрами ті станції, які відійшли до Придніпровської та Південної? --ДмитрОст 16:15, 21 грудня 2015 (UTC)

Та воно толком не ясно з ними. Постанова Кабміну то була, але станції так і не перейшли у відання інших залізниць. Принаймні за наявною в мене інформацією.--Анатолій (обг.) 18:39, 21 грудня 2015 (UTC)
Просто я хотів би створити такі самі шаблони, як у Придніпровській залізниці, але ж частину Донецької залізниці ти вже закинув у шаблони Придніпровської, то як бути? Аватар6 зробив ось так. І ще одне, прохання, чи не підкажеш джерело в мережі, де можна було б нашвидку взять дані по станціях Донецької залізниці? --ДмитрОст 20:14, 21 грудня 2015 (UTC)
Див. [6].--Анатолій (обг.) 19:51, 26 січня 2016 (UTC)

Notice of removal of global bot status from one or various accounts of yours

Hello PAGENAME}}. You are being contacted as owner of one or more accounts flagged with global bot status. This is to inform you that pursuant §1.1.4 of the global bot policy as amended by this RFC one or various of the global bots which you operate are inactive in the terms laid out by the global bot policy. As such, global bot status from those account(s) have been removed. This message is being left on Meta-Wiki and on your homewiki. We thank you for your work as global bot operator. If you have any questions or concerns, you can raise them at the Stewards' Noticeboard on Meta-Wiki. Best regards. —MarcoAurelio ~~~
— This message has been automatically delivered by on behalf of MarcoAurelio.


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 21:10, 30 січня 2016 (UTC)

завод Мотор

Матрунчик Микола Іванович вже не є директором заводу "Мотор" : http://www.volynnews.com/news/society/na-lutskomu-zavodi-motor-novyy-dyrektor-ofitsiyno/

Відповів на сторінці обговорення статті.--Анатолій (обг.) 21:33, 30 січня 2016 (UTC)

Біляївська міська рада

Привіт! Я так зрозумів, що громада підпорядкована раді. Тобто рада існує, а не є "колишньою", як це вказали у статті, так? Тоді як відноситись до Майорівська сільська рада (Біляївський район)? Я просто заплутався у цих юридичних системах... хто кому підпорядкований? Можете навести лад на прикладі Біляївки із громадою і радою, щоб я міг використовувати це далі як взірець? Дякую! Yuriy Kvach (обговорення) 21:55, 30 січня 2016 (UTC)

Я оновлюю дані по громадах переважно після публікації у ВВР. З одеських громад у ВВР наразі тільки Тузлівську публікували. Власне про громади обговорення було тут і тут. Якщо коротко, то після виборів утворюється новий орган місцевого самоврядування — міська/сільська/селищна рада ОТГ. Попередні ж ради припиняють існування в день першої сесії новооброаної ради ОТГ. Тобто замість Біляївської міської ради і Майорської селищної рад утворилася Біляївська міська рада ОТГ. А от щодо того чи треба створювати нову статтю для ради ОТГ, чи використовувати статтю для старої ради центру громади, див. обговорення за першим лінком вище.--Анатолій (обг.) 22:02, 30 січня 2016 (UTC)
Дякую! Ну, більш-менш ясно... Громада - АТО, Рада - ОМС. Тоді поки що приставку "колишня" слід відкинути - бо міська рада залишиться і після перевиборів, а Майорівська поки ще існує, але зникне. Так? Yuriy Kvach (обговорення) 10:33, 31 січня 2016 (UTC)
Я так думаю, що вже засідання новообраної ради громади було, отже Майорівська с/р мала припинити існування. Просто у ВВР ці дані публікують не відразу, тому на сайті ВРУ це поки не відображено.--Анатолій (обг.) 10:37, 31 січня 2016 (UTC)
Я вже загубився у часі і просторі стосовно що було, а що не було... Нічого не буду переробляти. Почекаю, коли затвердять Біляївку як місто обласного рівня, тоді й перероблю, якщо за мене не зроблять. Yuriy Kvach (обговорення) 14:15, 31 січня 2016 (UTC)