Обговорення користувача:Alex 1958

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Alex 1958!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:56, 23 листопада 2017 (UTC)

Питання[ред. код]

Чи не маєте бажання спробувати себе в статусі адміністратора проекту? --Jphwra (обговорення) 14:14, 6 червня 2018 (UTC)

Шановний Jphwra! Дякую, цього літа я не зможу багато часу приділяти Вікіпедії. Можемо повернутися до цього питання у вересні. --Alex 1958 (обговорення) 15:02, 6 червня 2018 (UTC)
Добре, але вже я в осені буду не дуже активний та все одно постараюсь згадати про свою пропозицію. --Jphwra (обговорення) 15:12, 6 червня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:17, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую, це справді важлива робота. По мірі можливостей акцентую на цьому свою увагу. --Alex 1958 (обговорення) 11:31, 1 листопада 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:40, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.


Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до мільйонної статті![ред. код]

@Alex 1958: Доброго вам дня! Мене звати Роман, і я приймаю участь в конкурсі щодо святкового логотипу: Вікіпедія - Мільйон статтей. Чи могли б ви, якщо вам до вподоби ці лого, проголосувати за один з мої варіантів.
Ось мої пропозиціїї:

Голосування відбувається тут. Мої варіанти з 16 по 19. Щиро вам вдячний і вибачте, що потурбував!!! --RomanKotlar (обговорення) 13:23, 20 березня 2020 (UTC)

Шановний патрульний Alex 1958! Нещодавно ви відкинули моє редагування статті "Термодинаміка", в якій я змінив слово "начало", яке було мною застосовано у попередній версії, на слово "закон" у зв'язку з критикою застосування слова "Начало", користувачем Oleksandr Tahayev у статті "Друге начало термодинаміки", на "Другий початок термодинаміки". Таке редагування без відповідних змін є гірше за вандалізм, тому що слово "начало" використовується у цій статті чимало разів, а також у статтях "Термодинаміка", "Перше начало термодинаміки", тощо. Я зробив спробу піти на компрміс і розпочав змінювати слово "начало" на "закон", але ви відкинули це редагування. І ще. Я був неспроможний самостійно (без адміна) відкинути редагування користовича Oleksandr Tahayev. З повагою, Thermokon 8/9/2020.

  • Шановний Alex 1958! Дякую за запрошення до української Вікіпедії, але я в ній майже 4 роки, як кажуть, обома ногами, в російскій — з 2015 року. Мої статті на обох мовах в основному стосуються класичної термодинаміки, її основних понять, фізики, механіки, тощо. Вони збереглися без суттєвих змін. Декілька слів про себе. Народився у Прилуках Чернігівської області, закінчив російскомовну середню школу з повним курсом української мови та літератури (як у україномовних школах). Закінчив Московський інститут нафти і газу (механічний факультет). Робив на різних посадах технологом і конструктором на Барнаульському котельному заводі, ОКБ пожежних машин (м. Прилуки), ПКБ вагонного господарства МШС (Харків). З 1992 року мешкаю в місті Нью-Йорк, де робив у системі метрополітена. З 2007р — пенсіонер. Зрозуміло, що моя українська мова поступає російскій і я дуже вдячний усім, хто мене поправляє. Що стосується підпису (чотири тільди),то я спершу їх не знайшов. З повагою --Thermokon (обговорення) 02:45, 9 вересня 2020 (UTC)