Обговорення користувача:AlexusUkr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зміст

Проблеми Білої Церкви[ред. код]

Співчуваю. Розмістіть, будь ласка, джерела, які б вказували, що статистика злочинності у місті зашкалює. "Гопник" - це з жаргону, вікіпедія мусить мати енциклопедичний зміст.--Badacz

Я поспівчував всерйоз (у кожного мабуть були, яу у мене в дитинстві, неприємні історії). Однак "гопник" - це жаргонізм (слово, яке вживається у процесі спілкування людей, об'єднаних спільністю інтересів, діяльністю, соціальним станом та статусом, напр. читалка - бібліотека). Думаю, сленгових слів краще уникати в енциклопедії. Я сам мешкаю в Білій Церкві і вважаю, що проблема злочинності у нашому місті роздута, треба знайти відсотки правопорушень по містах і регіонах України для порівняння. --Badacz

Олександрія (дендропарк)[ред. код]

Шановний AlexusUkr! Поясніть, будь-ласка, чому відмінено останнє редагування сторінки дендропарку, де було додане посилання на info-bc.com/walk/aleksandria з унікальною підбіркою інтерактивних панорам парку, поданих у вигляді віртуальної прогулянки? Ви вважаєте це рекламою? Унікальна підбірка панорам по темі сторінки є рекламою? Тоді я вважаю, що рекламою є і всі інші посилання, крім офіційного сайту. Прошу пояснити Ваші дії, так як вони мені не зрозумілі. Вважаю, що посилання потрібно повернути.

"Death Valley Screamers"[ред. код]

Вітаю! У голосуванні щодо вилучення статті «Шон Карр» ви підтримали статтю. Прошу Вас взяти участь і в голосуванні по статті "Death Valley Screamers" (започаткованому того ж дня), де подається ідентична аргументація. З повагою, --Neon Knight

Герб Білої Церкви (скопійовано)[ред. код]

От навіщо радянський герб було виокремлювати з шаблона картки, розумні люди й зробили у картці графу для колишніх гербів. Давайте Ви не будете робити все по своєму, бо типу так краще, ну з відокремленням автора згоден, але решта виглядає дивно.--AlexusUkr (обговорення) 19:08, 4 травня 2012 (UTC)

Перепрошую пана, я якраз доходила до тої кондиції, щоб робити запит на реформу шаблону. Там ті зображення ні в тин ні у ворота. Значить, під зображенням радянського герба іде опис сучасного — і це нормально? -- Ата (обг.) 19:14, 4 травня 2012 (UTC) ПС. У шаблоні не вказано, що то для колишніх гербів.
І ще. Якщо Ви не підтримуєте мої погляди щодо зображень, навіщо виправляти все інше? Хіба ця стаття до мого втручання була еталоном, який побляк від мого редагування? -- Ата (обг.) 19:17, 4 травня 2012 (UTC)
Решту я поверну (один з офіційних , на мою думку повинен стояти попереду, бо місто має ще й прапор). Але не щодо еталону, то я не сам придумав таку структуру статті, я дивився попередні доробки.--AlexusUkr (обговорення) 19:40, 4 травня 2012 (UTC)
Зображення все таки менше і є підпис, що то не дійсний герб.--AlexusUkr (обговорення) 19:42, 4 травня 2012 (UTC)
Розмір зображення проставляється вручну, тому не аргумент -- Ата (обг.) 19:46, 4 травня 2012 (UTC)
Давайте ми не будемо вдаватися до впертості, потрібно звернутися до Дядька Ігора, щоб він врахував зауваження і зробив аналіз можливості реформи шаблону.--AlexusUkr (обговорення) 19:52, 4 травня 2012 (UTC)
Давайте -- Ата (обг.) 20:03, 4 травня 2012 (UTC)

Доведення статей до належного стану[ред. код]

Шановний новообраний патрульний (редактор), на сторінці у кандидати на статус патрульного, в розділі запитання, ви написали 4 травня, що все виправити в своїх статтях, в яких є недоліки із джерелами. Вже з того часу пройшло більше тижня, але змін немає. Скажіть, чи ви збираєтеся виправляти те, що обіцяли? Чи ні? І коли, адже ви вже редактор,і вам надали статус патрульного авансом. Коли очікувати на зміни? Заздалегідь дякую за відповідь. --Jeromjerom (обговорення) 12:23, 15 травня 2012 (UTC)

От Вам я чимось дорогу перейшов, прямо переслідування якесь (є таке правило). Зміни є, бо суб'єктивність не дає змогу бачити зміни. Лише у статтях Жанто і Цзинь-Чжоу я не зміг нічого поліпшити, бо не можу нічого знайти. Взагалі б особисто Ви, могли б допомогти у джерельному оформленні тих статей, я їх не для себе тільки писав, та й не затверджував як редактор. Я бачив Ваші екзальтовані викиди щодо лівості посилань і катастрофічної помилки щодо підведення підсумків щодо мене. Є позбавлення статусу патрульного. І проблем нема! --AlexusUkr 13:54, 15 травня 2012 (UTC)
Шановний, переслідування почали вести Ви, після того, як я проголосував Проти вас на статус патрульного. Це можна побачити хоча б з того, що одразу ж після того як я проголосував ви, номіновану мою статтю на добру, почали критикувати, хоча до цього вас на голосуваннях цих статей ніколи не бачив. це свідчить про те, що ви мститеся мені, а це не правильно!! Стосовно ваших статей без джерел, якщо ж ви пишете, що цитую: у статтях Жанто і Цзинь-Чжоу я не зміг нічого поліпшити, бо не можу нічого знайти., то тоді питання, а як ви написали ці статті??? Якщо не було джерел, то виходить ви придумали їх?? ----Jeromjerom (обговорення) 07:23, 16 травня 2012 (UTC)
Це Ви переслідуєте мене, у найбрутальніших традиціях політруків-регіоналів. Ваші висловлювання на сторінці Оллоддіна, дискримінація мене по моїх поглядах, при чому Ви зробили не одну репліку. Цзинь-Чжоу - це моя рання стаття, яку переклав з російської, бо це місто побратим Білої Церкви, з якої я родом, у РуВікі немає посилань, англійський розділ сайту міста не працює, я не знаю китайської і не можу поставити його як посилання. Жанто - майже у всіх розділах без джерел. Критика Вашої статті обгрунтована, спочатку підгонка загального поняття під унікальне, потім зображення явища в українській мові через призму досліджень російських лінгвістів, деякі з яких у свій час вважали українську мову малоросійським діалектом. І якщо Ви розбираєтесь в українській мові, то пишіть слово "ви" з великої букви.--AlexusUkr 11:09, 16 травня 2012 (UTC)
Шановний користувач, навчіться стримувати свої емоції!! У вікіпедії емоціям не місце! Це по-перше. По-друге, звинувачувати мене у переслідуванні, та й ще порівнювати мене з якимись партіями та їхніми керівниками Ви не маєте права!!! Вас вже за образи блокували, а ви знову порушуєте правила вікіпедії...По-третє, стосовно ваших вже статей, виходить елементарного ви не знаєте: якщо стаття перекладена з іншого розділу, то обов’язково потрібно на сторінку обговорення цієї статті вкласти шаблон, про те що вона перекладена з іншого розділу. Елементарне ви не знаєте. --Jeromjerom (обговорення) 11:30, 16 травня 2012 (UTC)
Тобто Ви сумніваєтесь у моїх інтелектуальних здібностях? Оце нахабство з великої літери. Якщо Ви інтернаціоналіст чи хто там, то нічого мені говорити, що я неповноцінна людина через любов до своєї землі. Я емоції стримую, а от велика кількість знаків оклику у Ваших повідомленнях говорить, що Ви дійсно перейшли межу від конструктивної критики до емоційних звинувачень.--AlexusUkr 12:17, 16 травня 2012 (UTC)
Тобто Ви сумніваєтесь у моїх інтелектуальних здібностях?.....в інтелектуальних я аніскільки не сумніваюсь, а в ваших технічних здібностях навіть дуже суніваюсь. Я ще раз наголошую на тому, що ви елементарного не знаєте, а саме поставити шаблон, про те, що стаття перекладена! (це стосується технічних здібностей, а не ніяк не інтелектуальних). Про те що ви неповноцінний я навіть не обмовився, а ось ви самі про себе так сказали. --Jeromjerom (обговорення) 13:20, 16 травня 2012 (UTC)
Я тут довше за Вас, так що не треба говрити про мою технічну необізнаність.--AlexusUkr 13:51, 16 травня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Саул[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Саул був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:51, 20 травня 2012 (UTC)

Погоня[ред. код]

Друже, св. Юрій жив ще в єдиній Римській Імперії. Це раз, а два - Православ'я це віра не одних греків. Якщо залишиш старе формулювання, то люди можуть спокушатися, думаю, знаєш, що зараз неоязичників розвелося.--Щит (обговорення) 21:02, 25 травня 2012 (UTC)

Розумієте, Георгій Переможець, то жив у Римській імперії, але переважно у Східній її частині, яка вже за Діоклетіана почала відокремлюватися у культурному плані та й були спроби поділу адміністративно. Слід вказати, те що у Православній церкві, яка сформувалась у Візантії, Юрій (Георгій) більше поважався, свідченням чого стало широке використання його образу у легендах, повір'ях, геральдиці, топоніміці, я наприклад з Білої Церкви яка раніше мала назву Юр'їв (Гюргев) та й сучасна назва походить від білих одіянь св. Юрія від сполучення Церква Білого (тобто Юрія чи Георгія). Ви можете відкотити я не буду особливо проти, але прислухайтесь до моїх аргументів.--AlexusUkr 23:08, 25 травня 2012 (UTC)

Ірландська міфологія[ред. код]

Вітаю пане Алексе! Цю статтю редагував досить довгий час. Якщо це Вас зацікавить то зверніть свою увагу на Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті. --Масіму (обговорення) 18:00, 4 червня 2012 (UTC)

"Заїзд" чи Торгові ряди?[ред. код]

[1] = [2]??? --Zozula (обговорення) 14:39, 28 червня 2012 (UTC)

Оригінальна польська назва збережена.--AlexusUkr 14:41, 28 червня 2012 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 доба.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

[3] --ASƨɐ 21:41, 28 червня 2012 (UTC)

Раніше ви лише мене сварили, а зараз навіть похвалили. Загалом, це прогрес у наших стосунках... --yakudza 22:17, 28 червня 2012 (UTC)

Відповідь на коментар[ред. код]

Дякую за комплементи[4]! А щоб були протеже (хоча я не знаю, кого ви маєте на увазі): треба працювати, а не займатись безглуздим редагуванням ключових статей та без толку базікати! А вразливі нехай відпочивають. В адміни не пнуся, бо спілкуватись з такими як ви - треба саме залізних нервів і витримки. А я набагато ніжніша натура. Скільки, люди, у вас злості і ненависті до інших! Не зрозуміло тільки чого! Я ж не винна у всіх ваших позавікіпедійних бідах, включаючи і вікіпедійні блокування. Та є для цього інший суд.--Учитель Обг 11:51, 3 липня 2012 (UTC)

Регіонал?[ред. код]

Маю чуйку, що тебе таємно фінансує ПР для дискретитації опонентів. Так грубо діють лишень для того, щоб тебе відкотили, попередили і забули. 11:12, 8 липня 2012 (UTC)

Май чуйку далі, а я тут один з тих хто підтримує патріотизм і любить Україну, а ти обмежений анонім, який заливає проект вандалізмом, стираючи працю людей, хочеш писати по своєму йди на Луркомор'є, а тут інформація для інтелігентів і з джерелами.--AlexusUkr 14:16, 8 липня 2012 (UTC)

Висловіть думку[ред. код]

До речі, про Лурк. Яке ваше ставлення до оповідання, опублікованого на lurkmore під назвою Копипаста:Котёнок Мурчик?

Естонська[ред. код]

Доброго вечора. А чи можна джерело на те, що в естонській літера H передає звук /x/? З усіх джерел, які я зміг знайти, випливає, що ця літера читається так само, як і в фінській, а в фінській звуку /x/ немає, через що ми пишемо Гельсінкі та Гямеенлінна, а не Хельсінкі та Хямеенлінна. То на основі якого джерела ви встановили, що в естонській інакше? — NickK (обг.) 20:15, 19 липня 2012 (UTC)

Щодо фінської то є такий актор Віллє Хаапасало, у якого прізвище починається з літери Х, хоча у фінів вона йде з придихом і спочатку виникає ілюзія букви г. У естонців чіткий, але слабший за український звук х. Про це написано у підручниках, а найпростіше у Гугл перекладачі увімкнути прослухати якусь власну назву - там теж х. Шукайте краще і не по споріднених мовах, а по суті.--AlexusUkr 20:35, 19 липня 2012 (UTC)
Якщо по суті, то краще глянути en:Estonian_language#Phonology.--yakudza 05:44, 20 липня 2012 (UTC)
Я не знаю, де там чіткий звук х, якщо в естонській мові звуку /x/ взагалі немає. В естонській є лише звук /h/, який є найближчим саме до українського г — NickK (обг.) 11:18, 20 липня 2012 (UTC)
Будь ласка, всі дальші перейменування з г на х через ВП:ПС. --Igor Yalovecky (обговорення) 13:13, 20 липня 2012 (UTC)
По моєму ви обидва не естознавці, я написав одній естонці і чекаю відповіді. Щодо англійської статті, то вони крізь ліплять звук h у транскрипціях тоді як самі читають його як Х. Чи я не правий? Другий аргумент: чого греки, серби, болгари також пишуть через Х, а українці як білі ворони посилаючись на англійців пишуть Г.--AlexusUkr 14:54, 20 липня 2012 (UTC)
У Таллінні є навіть вулиця Ехітатаяте - вулиця будівельників. На якій жив мій родич.--AlexusUkr 15:03, 20 липня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Псковська ТЕС[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Псковська ТЕС був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:25, 19 липня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Памятник бензовозу[ред. код]

Ответьте, пожалуйста, где находится памятник бензовозу в Белой Церкви? --Artemka (обговорення) 18:59, 22 серпня 2012 (UTC)

Дякую! --Artemka (обговорення) 07:25, 24 серпня 2012 (UTC)

Проект «Критерії значимості вулиць» автоматичне сповіщення[ред. код]

Привіт! Будь ласка, гляньте ще раз свіжим оком на Проект «Критерії значимості вулиць». Можливо у Вас є (чи з'явилися) якісь суттєві зауваження. Через три дні обговорення (нарешті) завершиться, і будуть формуватися підсумки (сповіщення відповідно до обговорення у Вікічаті)--BaseBot (обговорення) 20:37, 21 листопада 2012 (UTC)

Файл:Станція Устинівка.jpg[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. на коммонз знайшлося краще зображення станції Файл:Вокзал ст. Устимівка.jpg. якщо хочете, щоб Ваше зображення збереглося — перемістіть його на коммонз, будь ласка. для перенесення файлів є такі інструменти як:

у commons:Category:Train stations in Kiev Oblast --アンタナナ 22:52, 8 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:41, 25 січня 2013 (UTC)

ВП:ЗСП[ред. код]

привіт! даруйте, а чому саме Ви проти ред.№ 11607852 там не голосування, відповідно потрібно уточнити, які зауваження до внеску користувача у Вас є. буду дуже вдячна --アンタナナ 15:55, 6 лютого 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Білорусь[ред. код]

Запрошую взяти участь у розвитку Вікіпедія:Проект:Білорусь. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 18:01, 6 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії[ред. код]

--SteveR (обговорення) 11:09, 10 березня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Інтер'єр білоцерківського вокзалу.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Інтер'єр білоцерківського вокзалу.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 19:21, 10 березня 2013 (UTC)

Коли файл був на Панораміо, то я попросив автора встановити вільну ліцензію, фото перевірялося адмінами і проблем не було, коли ж його видалили з Панораміо чи він чогось зник, то хіба за правилами це означає, що файл без дозволу.--AlexusUkr 19:27, 10 березня 2013 (UTC)
на жаль, так. має бути можливість перевірить «вільність» ліцензії на певний момент часу. саме тому вільні зображення треба на Вікісховище завантажувать. там цим підтвердженням займаються. тут — ні, оскільки Вікіпедія — енциклопедія, а не сховище файлів (себто файли тут — не основний об'єкт для роботи) --アンタナナ 11:37, 17 серпня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:15043.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:15043.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

дописала {{обґрунтування добропорядного використання}} і перейменувала файл. не варто називать файли циферками --アンタナナ 11:43, 17 серпня 2013 (UTC)
Бачу взялись Ви з друзями за мене конкретно. Я відчуваю, що Ви хочете ще й застосувати до мене правило зворотнього характеру і за старі, нібито проколи, зняти мене без попередження, так як затвердили вирок, Ейседа, який він висмоктав з пальця, посилаючись на якісь правила ніцшеанські волюнтаристські правила власного духу, які він бачив в РУВікі.--AlexusUkr 11:42, 18 серпня 2013 (UTC)
привіт. уже пояснила на ВП:ЗА, але зауважу ще тут — виправлянням недоліків оформлення файлів та вказуванням Вам на них? у Вас на СО написані зауваження. я їх виправила. чи хтось уже Вам дорікнув «старими» файлами? --アンタナナ 18:00, 18 серпня 2013 (UTC)
Ви їх видалили, і наприклад, в моїй добрій статті червоне посилання є, бо Ви як завжди не вставили туди альтернативне фото. Красно дякую! А потім віроломно додасте це до обгрунтування репресій.--AlexusUkr 19:24, 19 серпня 2013 (UTC)
не зрозуміла. у нас є бот, який прибирає посилання на видалені файли. тож червоного не мало б бути. якщо Ви знаєте про наявність вільних фото — чому не замінили після одержання зауваження? і навіщо наговорювати? у підсумку, який зробив Aced, конкретно написано, що мають значення Ваші наступні дії, а не ті, які були до цього. і «закон» не має зворотної сили, і навіть якщо я зараз сяду і переберу УСІ завантажені Вами файли, й напишу Вам тут усі зауваження, якщо ці файли було завантажено Вами ДО підведення підсумка Aced-ом — нема причин позбавляти Вас прапорця --アンタナナ 21:10, 20 серпня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 13:17, 16 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Augusts Kirhenšteins.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Augusts Kirhenšteins.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:06, 23 березня 2013 (UTC)

невільні файли не повинні використуватися з декоративною метою. у статті про самого президента, Аугустс Кіргенштейнс, це зображення можна було б обґрунтувать як {{ФП}} --アンタナナ 11:47, 17 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торгова площа (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торгова площа (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:42, 24 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Площа Петра Запорожця (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Площа Петра Запорожця (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:24, 24 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вулиця Гординського (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вулиця Гординського (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:24, 25 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вулиця Славіна (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вулиця Славіна (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:24, 25 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вулиця Таращанська (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вулиця Таращанська (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:24, 25 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вулиця Ярослава Мудрого (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вулиця Ярослава Мудрого (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:24, 25 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Комсомольський бульвар (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Комсомольський бульвар (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:25, 25 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Проспект князя Володимира (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Проспект князя Володимира (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:25, 25 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у проекті[ред. код]

Черкащина-2 --MSha (обговорення) 10:55, 9 квітня 2013 (UTC)

Щодо "Димної суміші"[ред. код]

Вітаю. Ви не проти, якщо я заміню "рок" на "грандж"??? Бо цей стиль є невід'ємною рисою гурту, яку не можна опускати! І навіщо тоді повторювати "хардкор", якщо сам "гранж" включає в себе елементи скриму та хардкору?=)))--ВікіPEDист (обговорення) 19:28, 25 травня 2013 (UTC)

Вітаю! Просто на гранж стиль не схожий, так Димна Суміш зробила багато каверів на пісні Нірвани, але в психоделічному, панк та хард-роковому звучанні.--AlexusUkr 14:27, 26 травня 2013 (UTC)
Ну так, але ж "хардкор" та "хард-рок" це ДУУУЖЕ різні речі =)))) І щодо гранжу, то чомусь їхні альбоми користувачі вікіпедії охрестили, як гранж. І також у основній статті Пост-грандж є посилання на гурт "Димна Суміш". --ВікіPEDист (обговорення) 19:17, 26 травня 2013 (UTC)
Не знаю, я сам фанат Димної Суміші, але гранжу там не бачу. Гранж має повільніший ритм, не такий перегруз у піснях як у ДС. Якщо розпишете відмінності від класичного гранжу у роздіді про стиль заперечувати про пост-гранж не буду--AlexusUkr 13:04, 28 травня 2013 (UTC)
Ну добре, я намагатимусь дописати там ще відмінності. Але там і так написано три підрозділи цього стилю. Бо його іноді не можливо пізнати через те, що всі очікують лише звучання Нірвани=))) А після їх розпаду цей стиль досить змінився! --ВікіPEDист (обговорення) 20:33, 28 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кок-сагиз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кок-сагиз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:28, 30 травня 2013 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Розкидання голослівними звинуваченнями без серйозної на те підстави («Ви вносите деструктив у Вікіпедію») є грубим порушенням правил проекту. Прохання утриматися від таких реплік у майбутньому, інакше справа ризикує дійти до чергового блокування вашого облікового запису за порушення ВП:НО. --Acedtalk 15:09, 1 червня 2013 (UTC)

Звичайна підтримка друга. Самі порушуєте правило "Вікіпедія не ляльковий театр". Те що йде війна відкатів зі сторони Вашого френда, то Ви не реагуєте.--AlexusUkr 16:13, 1 червня 2013 (UTC)
Тобто, замість того, щоб відповісти мені по суті, ви продовжуєте кидати голослівні звинувачення. У вас є підтвердження того, що я мій аккаунт і аккаунт Pavlo1 належать одній особі? Якщо ні, то не кидайтеся посиланнями на правила, які не читали. --Acedtalk 17:24, 1 червня 2013 (UTC)
Я не кажу, про одну особу, у цьому правилі є пункт й про неприпустимість активного залучення друзів для переваги у дискусії та правках. Цей пункт Ви очевидно не прочитали і хамите мені тут.--AlexusUkr 17:28, 1 червня 2013 (UTC)
І де ви там такий пункт знайшли? Буду вдячний, якщо зацитуєте (якщо ви мали на увазі «залучення друзів та знайомих до створення облікових записів з метою підтримати якусь сторону дискусії», то йдеться саме про створення нових аккаунтів). Якщо ви побачили у моїй попередній репліці хамство, то перепрошую, але я його зовсім туди не вкладав. --Acedtalk 18:00, 1 червня 2013 (UTC)
Краще визнайте, що там не було образ у сторону Павло1, а я як християнин вже й так пробачив.--AlexusUkr 22:07, 1 червня 2013 (UTC)

Джерела[ред. код]

Вітаю! Шановний AlexusUkr, до чого тут консенсунс, якщо Ваша позиція не підкріплена ніякими посиланнями? Почитайте Вікіпедія:Консенсус: «У процесі пошуку консенсусу слід: вести дискусію, полеміку, без використання низки «заборонених прийомів» — пропонування у якості аргументу у дискусії власного оригінального дослідження». Ви, мабуть, не розумієте, чого від Вас просять. Вам потрібно лише навести конкретний пункт правила і посилання на джерела. Без цього — все, що Ви пишете — є Вашим власним оригінальним дослідженням. Будь-хто може проголосити себе великим тюркологом і написати, наприклад, що «Кримськотатарською мовою назва фільму звучить як Айтарма, через те, що літера Q взагалі не вимовляється». Стосовно консенсусу, то якщо виникла суперечка, логічніше за все повернутися до первинної доконфліктної версії і продовжувати його пошуки. Це при рівності позицій, у цьому ж випадку Ваша позиція, слабша, бо, повторюю нічим не підкріплена. Ніхто не зобов'язаний шукати підтвердження слушності Вашого редагування: «Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.» (Вікіпедія:Перевірність). Я нічого проти Вас не маю, навіть не здивуюсь, якщо у цьому питанні Ви маєте рацію, просто чомусь відмовляєтесь це довести, і Павло мені не друг, але, погодьтеся, було б краще досягати істини спокійно і за допомогою аргументів, а не істерики і впертості. --Олег (обговорення) 10:50, 2 червня 2013 (UTC)

Кая И.С. Руководство для обучения крымскотатарскому языку по новому алфавиту. Симферополь, 1928. Перероблений витяг з книги http://medeniye.org/node/631

Дані з сайту http://crimean.org/index.php/krim/sozluk?start=1 : возвратить

сов.

1) (отдать взятое) къайтарып бермек, кери къайтармакъ

возвратить книгу — китапны къайтарып бермек

2) (вернуть с дороги) къайтармакъ, къайтарып кетирмек

P.S. Я думаю тепер Ви зміните думку. З повагою --AlexusUkr 12:10, 2 червня 2013 (UTC)

Дякую за посилання. Виходить — і не Хайтарама і не Кхайтарама, а К'айтарама (чи як російський твердий знак передати)? --Олег (обговорення) 13:03, 2 червня 2013 (UTC)
То просто невдала робота радянських розробників кириличного алфавіту. Це стандартний звук [к] з придихом, який вживається перед і після "твердих" голосних згідно правила сингармонізму. У казахській мові наприклад вживається буква қ, подібні вживали і в інших тюркських кириличних алфавітах, але часто з тою чи іншою модифікацією. Це було частиною політики роз'єднання тюрків у СРСР, яку започаткував Сталін, побачивши наслідок функціонування яналіфу. Чим більше алфавітів у братніх народів, тим менше спільної мови вони можуть знайти. Башкири і татари, наприклад, дуже близькі один до одного, але за літературну норму у башкирській, було взято діалекти з більшим розмаїттям фонем, які виникли під впливом фінно-угрів, а це в свою чергу вимагало більшої кількості кириличних букв. Тепер на письмі ці народи не дуже й то зрозуміють одне одного, а будуть користуватись краще російською, хоча коли будуть говорити вживу, то проблем не буде.--AlexusUkr 14:47, 2 червня 2013 (UTC)

Амет-Хан Султан кримськотатарською[ред. код]

Доброго дня.
Цікаву Ви задачку задали. Спочатку я думав — одні плюси: і статті в укрвікі не завадять посилання на джерела кримськотатарською, і в статтю кримськотатарської вікі скину. Але, я так розумію, ви, на відміну від мене, з самого початку знали, що розлогі матеріали кримськотатарською про Амет-Хана, якщо і є, то вони кириличні.
Ваші пропозиції? --Pavlo1 (обговорення) 13:45, 4 червня 2013 (UTC) P.S. Раз Ви вже кажете, що на кримськотатарській знаєтесь — відпатрулюйте мої незначні правки crh:Amet-Han Sultan. Дякую.

Так кириличні, бо кримські татари перейшли подібно до азербайджанців, гагаузів, туркменів та казанських татарів на турецьку тюркську латиницю, але там нічого такого складного немає: къ - q, ш - ş , ч - ç, гъ - g , нъ- ñ , дж- с, ю - ü, ё - ö. У Ваших правках все правильно. Щодо моїх знань, то знаюся на фонетиці трохи, але саму мову знаю на початковому рівні, бо вчив трохи турецьку.--AlexusUkr 20:59, 4 червня 2013 (UTC)

Спортивне ядро, Піщаний масив (Біла Церква)[ред. код]

Верніть назад моє редагування, будь ласка. Ця інформація є вірною.212.2.129.253 16:26, 7 червня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Отто Аммон[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Отто Аммон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:06, 9 червня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торгові ряди (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торгові ряди (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:07, 9 червня 2013 (UTC)

Помилка =)[ред. код]

Добрий день, пане! Не хотів би писати із-за такої дрібниці, але все ж напишу.

У Вас на сторінці написаний переклад багатьма мовами "Я українець", але по-корейському у Вас написано 내가 우크라이나어, що перекладається як "Я - українська мова", взагалі чомусь немає дієслова-зв'язки, яке не опускається...Тобто на англійському це звучить так "I ukraine language"...Звичайно це ніхто не зрозуміє =)

Тим більш в таких виразах можна опускати займенник, але якщо ви його хочете зберегти, то потрібно його узгоджувати з рівнем ввічливості, який ви використовуєте.

우크라이나 사람이에요 укхираіна сарам іейо - це ввічливо неофіційно. Найбільш доцільно було б додати займенник 내가 нега або його визначену форму 나는 нанин, що в свою чергу має скорочену форму 난 нан , тобто вираз би набув такого виду 내가 우크라이나사람이에요

Якщо ж ви хочете підкреслити особливу почесть до співрозмовника, тоді застосуйте ввічливий офіційний стиль:

우크라이나 사람입니다 укхираіна сарам імніда. Тут вже найбільш підходящий займенник це - 제가 чега, тобто вираз з займенником набув би вигляду 제가 우크라이나 사람입니다. Тут також можна додати не 제가, а 저는 або 전

А взагалі, оскільки ми в українській вікі, то можна скористатись формою на 지요, що має скороченний варіант 죠. Ця форма підкреслює очевидний факт, тобто оскільки мовець в українській вікі, то відповідно користувачі повинні бути українцями, тобто 우크라이나 사람이죠 перекладається "(Як ти вже зрозумів/знаєш) я українець". Взгалалі кореєць так не скаже, але граматично це правильно, і сенс він зрозуміє.

І на під кінець, Ви можете не змінювати зв'язку, а вжити її в формі інфінітива: 난 우크라이나 사람이다 нан укхираіна сарам іда. Це буде виражати нейтральне ставлення.

Власне для мене найбільш приємлива форма це - 우크라이나 사람이에요.

P.S. На хінді теж неправильно написано=)

Хімік (обговорення) 08:19, 18 липня 2013 (UTC)

Дякую за зауваження. Можете самі виправити? Буду вдячний.--AlexusUkr 21:43, 19 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 08:01, 25 липня 2013 (UTC)

Статус Файл:Проект логотипу Галереї слави.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Проект логотипу Галереї слави.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 10:35, 27 липня 2013 (UTC)

Статус Файл:Лого конкурсу Галерея слави.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Лого конкурсу Галерея слави.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 10:43, 27 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кок-Тьобе[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кок-Тьобе був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:38, 27 липня 2013 (UTC)

Файл:Проект логотипу Галереї слави.jpg[ред. код]

привіт. будь ласка, вкажіть ліцензію створеного Вами файлу, адже його уже почали використовувать у похідних роботах Файл:Gloria-2013-v1.png. дякую --アンタナナ 16:15, 28 липня 2013 (UTC)

щиро вдячна! --アンタナナ 16:32, 28 липня 2013 (UTC)

Статтю Вулиця Петра Запорожця (Біла Церква) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Петра Запорожця (Біла Церква), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2013. Kharkivian (обг.) 09:53, 30 липня 2013 (UTC)

Номінація на добру[ред. код]

Доброго дня! Ви виставили статтю на номінацію, однак не дивитеся за нею. На даний момент рахунок 3 "за" і 2 "проти". Голоси "проти" стосуються лише одного – відсутності приміток. Думаю, що то не важко зробити, аби в п’ятницю стаття опинилася на головній. --TnoXX (обговорення) 14:10, 31 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вулиця Крижанівського (Біла Церква)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вулиця Крижанівського (Біла Церква) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:12, 1 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Колонада «Луна»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Колонада «Луна» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:13, 2 серпня 2013 (UTC)

Заявка на зняття статусу патрульного[ред. код]

Доброго дня! Повідомляю про подання заявки на зняття з вас статусу патрульного. Ви можете ознайомитися з зауваженнями та прокоментувати на сторінці Вікіпедія:Заявки на зняття статусу патрульногоNickK (обг.) 11:14, 3 серпня 2013 (UTC)

Голосуйте і Ви ЗА, захопіть з собою ще інших. Треба мене дотиснути до кінця.--AlexusUkr 15:19, 3 серпня 2013 (UTC)

Янукович і Російський світ[ред. код]

Добрий день. Верніть, будь ласка, мої редагування тут. Ця інформація вірна, підтверджена навіть джерелом. Та і відомо, що Янукович, який би він не був, але тримає курс на Захід і відносини з Росією в нього уже не ті, а гірші. Янукович 2004 р. та Янукович 2010 р. й пізніше - 2 різні людини!!! 212.2.129.253 14:13, 6 серпня 2013 (UTC)

На жаль про це ми зможемо судити лише після Вільнюського саміту. Святкування 1025 річчя хрещення Русі - показало, що Янукович підтримує одну з найбільш впливових організацій-будівничих Русміра - РПЦ.--AlexusUkr 14:39, 6 серпня 2013 (UTC)
Зважена дипломатія і солідарність. А ви очікували на жорстку критику Росії від нього? Була, не офіційно, правда. Путін казився з Кирилом. Ви ж дивитеся новини, треба додати хоча б інформацію, що він уже не той (хоча б за такої поведінки), дотримується курсу на Захід. Це все геополітика. Дійсно, на Україну їм начхати, але вони дотримуються курсу на Захід, самі бачать загрозу в Росії. І це треба відмітити. Бо здається враження, що він великий проросійський політик ще. У них теж свої інтереси. Зараз з Росією напружені стосунки в його оточення за виключенням незначної кількості людей в КПУ та Партії Регіонів. 212.2.129.253 15:06, 6 серпня 2013 (UTC)
Зареєструйтесь у Вікіпедії тоді зможете тут це обговорити і відслідковувати редагування у цікавих Вам статтях. Не хочу повторюватися - почекаємо до Вільнюського саміту, я особисто не бачу реформ у стилі Європи, а в стилі МС, тому не можу поки з Вами погодитись.--AlexusUkr 15:12, 6 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Svitlov k.gif[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Svitlov k.gif. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 22:18, 9 серпня 2013 (UTC)

Очікувано. По-перше це файл сайту Геральдика. У Вікіпедії багато файлів саме з цього сайту і дозволів не вимагають. Кому я маю писати про дозвіл? По-друге він має ліцензію суспільного надбання, створений Кене, ще у 19 ст., а репродукції підпадають теж під цю ліцензію. Вважаю це провокацією, Агонку, Ви мене продовжуєте переслідувати як і обіцяли, ще пару таких дій і буду подавати запит на порушення ВК:НПК. Ви не одного вже дратуєте своїм тролінгом і підступністю.--AlexusUkr 23:49, 9 серпня 2013 (UTC)
ліцензування має бути {{PD-old-100}}. позначила на перенесення на Вікісховище --アンタナナ 12:01, 17 серпня 2013 (UTC)

Щодо видалянців[ред. код]

Вітаю! Пане AlexusUkr, мені абсолютно байдуже на ваші висловлювання щодо видалянців. Ви можете мені тисячу разів написати видалянець. Це мене не засмутить. Просто хотів би порадити під час голосування висловлювати аргументи, а не просто голосувати через образи. Я теж можу голосувати проти якихось ваших номінацій, але я цього робити не буду, бо я поміркована і раціональна людина. Свої образи залишіть при собі і припиніть вашу хамську манеру спілкування. Якщо казати на чистоту, то краще засвойте правила патрульних, бо ваша деструктивна робота і поведінка тільки псує вікіпедію. Успіхів. --Bulakhovskyi (обговорення) 14:36, 12 серпня 2013 (UTC)

Хамством є те, що Ви пишете мені тут, по суті хочете мене спровокувати на порушення Вікіпедія:НО. Помірковані і раціональні люди не підтримують номінації відомих бюрократичних радикалів та кар'єристів. Ви занадто багато вже проголосували і я тепер знаю хто Ви, коментар я залишу при собі, але повірте він дуже негативний. І мені неприємно, що така людина пише на мою СО. Я сповідаюся дане повідомлення з Вашого боку було тут останнім.--AlexusUkr 15:21, 12 серпня 2013 (UTC)
Мені до вас діла немає, щоб вас провокувати. Просто прошу утриматися від подібних коментарів, бо це і є порушення правил.І хто я, ви не знаєте, бо ви зі мною не спілкувалися і не бачили мене. А голосування за грубі порушення не є показником мене як людини. Я б вам і не писав, якби не було вашої репліки на мою адресу. Дякую за розуміння.--Bulakhovskyi (обговорення) 15:32, 12 серпня 2013 (UTC)
 • Вітаю! Пане AlexusUkr, хотів би уточнити один момент. Ви вважаєте, що у Вас не було порушень, а всі голоси за Ваше позбавлення статусу — видумки «відомих бюрократичних радикалів та кар'єристів»? Мені здалося, що Ви усвідомили Ваші помилки і навіть почали їх виправляти. --Олег (обговорення) 16:56, 12 серпня 2013 (UTC)
Зважте на те, що я не коментував причини свого голосу Проти у тому голосуванні, пан Булаховський сам зачепив тему образ, зайшовши на мою СО, роздув її і вчинив явно не як джентльмен, тому я розписав, те що він хотів. Ви хочете сказати, що дані мої повідомлення тут можна зарахувати до моїх численних помилок у патрулюванні?--AlexusUkr 17:01, 12 серпня 2013 (UTC)
Прошу зауважити, що під час голосування проти я не переходив на вас. Я писав лише про правила. Образи розпочали ви. Інакше це назвати не можна. Що це за голосування. Ви проголосували за цю статтю лише тому, що серед тих, хто були за вилучення, були ті, хто голосував проти вас. Це ви вважаєте нормально. Порушення з вашого боку були, треба було взяти до уваги і виправити, а не починати на всіх вішати ярлики. Я тепер не маю права проголосувати проти? І я ніколи не голосував, щоб помститись, я завжди наводив аргументи. Тим паче не дозволяв собі ображати когось. Пан Олег має рацію. Ваша поведінка стосується і патрульного, патрульний має бути зразковим користувачем і дотримуватися правил. Це теж, до речі, ще один аргумент проти вас. Тому змініть вашу поведінку на краще. Ви псуєте свої відносини з вікіспільнотою. Потім вам будуть мстити. Поставте мою кандидатуру на позбавлення статусу і проголосуйте проти. Ви побачите, що мені буде байдуже, і нікого ображати не буду. --Bulakhovskyi (обговорення) 18:45, 12 серпня 2013 (UTC)
Я там образи не бачу, я в цих повідомлення я бачу те, що мені хочуть пришити ще щось ліве, посилаючись на свою психологічну вразливість чи завищене почуття гордості за самого себе. Це все здогадки, які завжди мають суб'єктивний характер, за них не варто чіплятися, бо це буде називатися УПЕРЕДЖЕНІСТЮ. Я там навів аргумент, що стаття стосується великої кількості людей як минулих поколінь так і теперішніх, а Ви, пане Булаховський, роздули її, параноїдально приписавши то до надуманої образи. Я Вам, пане Булаховський, раджу зменшити гординю, бо то є смертним гріхом. Щодо помсти, то я думав, що Вікіспільнота у нас базується на європейських ментальних цінностях, а не родоплемінних пережитках аля Кавказ чи Орта Азіа. Пишучи такі речі, Ви самі припускаєте їх застосування зі свого боку.--AlexusUkr 19:04, 12 серпня 2013 (UTC)
Ви самі себе заперечуєте. Ви у своєму аргументі згадали якихось видалянців. Крім того, причому тут люди з освітою. У мене теж є освіта середня. Чого це я до таких людей погано ставлюся. А статтю я поставив на вилучення, бо є стаття середня освіта, де про це написано. Слово параноя стосується радше вашої поведінки. Ви накинулися на адміна після зняття вашої статті з голосування на вибрану. Тут теж радикали і кар'єристи винні? Вікіспільнота має базуватися на правилах. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:12, 12 серпня 2013 (UTC)
Ваш адмін якраз і посилається на згадане Вами правило помсти, тому висловив свій голос в останній момент і я мусив вночі, виправляти його, деінде слушні зауваження або підтверджувати джерелами сумнівні чи суперечливі твердження. І це після того як стаття висіла в номінації 2 тижні. Але голос він не відкликав, бо подібно Вам, посилається на негативну людську рису - впертість. З Ніком я маю теж чималий досвід спілкування, ще до того як Ви стали активним користувачем тут, тому словосполучення «класичний стиль», я вжив посилаючись на цей досвід. Всі дуже багато хочуть від статті про короткочасне державне утворення (я про війська, економіку, фіскальну систему і т.д.). Щоб написати цю статтю я навіть казахську мову почав вчити. І в чому я сам собі заперечую, це називається написати, щоб викликати вигідну негативну реакцію. Щодо правил, то Ви майже самі його порушили - переслідуєте мене, зважаючи, що переключилися вже на обговорення нібито моїх випадів щодо інших користувачів, хоча зазвичай тут обговорюють питання статей, голосувань і т.д. Ми не на базарі, шановний. Краще пишіть статті!--AlexusUkr 19:34, 12 серпня 2013 (UTC)
Статті я пишу і не тільки. Просто облиште всіх у спокої: без ярликів і звинувачень. --Bulakhovskyi (обговорення) 19:55, 12 серпня 2013 (UTC)
Ви мене перші тут потурбували і ще я маю у спокої облишати на своїй же СО, дуже цікаво.--AlexusUkr 20:07, 12 серпня 2013 (UTC)

Статтю Вулиця Северина Наливайка (Біла Церква) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Северина Наливайка (Біла Церква), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 серпня 2013. Kharkivian (обг.) 20:25, 23 серпня 2013 (UTC)

Статтю Вулиця Крижанівського (Біла Церква) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Крижанівського (Біла Церква), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 серпня 2013. Kharkivian (обг.) 20:50, 23 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Танк БЦ.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Танк БЦ.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 21:21, 24 серпня 2013 (UTC)

Я вже кидав дозвіл від НьюРок. Агонку досить знущатися.--AlexusUkr 21:31, 24 серпня 2013 (UTC)

"Я українець"[ред. код]

Перекладали всіма мовами в Гуглоперекладачі? --Здоровий глузд (обговорення) 12:57, 5 вересня 2013 (UTC)

Скопіював у іншого користувача, я знаю, що там є помилки, але може б замість того, щоб писати у тоні агресивної претензії спочатку привітались і ввічливо вказали на помилки.--AlexusUkr 12:11, 22 вересня 2013 (UTC)
Тоді нехай вам вкаже той, у кого копіювали! Привіт. :3 --Здоровий глузд (обговорення) 13:13, 2 жовтня 2013 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 доба.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

[5] --ASƨɐ 21:31, 18 січня 2014 (UTC)

Те, що повідомлення довго, то нічого. Типова провокація від слуги Агонка. Що конкретно я там порушив?--AlexusUkr 23:53, 19 січня 2014 (UTC)
Перехід на особистості, звинувачення в переслідуванні, звинувачення в русофільстві, образа "залишається непокараним за весь свій бруд". --ASƨɐ 07:54, 20 січня 2014 (UTC)
Агонк не одноразово заявляв, що українська мова це не вкрай важливо і що на ній акцентують увагу надто радикали, тобто обзивав патріотів ледь не фашистами. Особисто мене він переслідував слідкуючи за моїми файлами, які мали дозволи ще до впровадження ситеми перевірки, але він кричав, що я брехун навіть після скрінів. Як результат мене присудили до якогось умовного терміну на зняття статусу патрульного. Як Ви це прокоментуєте? Інші адміни там не побачили образи, а Ви побачили. Хіба це не суб'єктивність? Вам треба вибачитись переді мною, хоча б через те, що під моїми словами підпишеться багато людей з УкрВікі. Чекаю.--AlexusUkr 22:07, 20 січня 2014 (UTC)
Ніяк не прокоментую, я не знайомий з ситуацією. Я можу зрозуміти лише емоційні обази у відповідь, але Ви почали ображати першим, тому Ваше виправдання не сприймаю. Перепрошую, якщо Вас образив. --ASƨɐ 08:35, 24 січня 2014 (UTC)

Страйк[ред. код]

Вітаю! Чи не знаєте, сьогодні страйкували, а чи як вчора? --Lystopad (обговорення) 21:26, 23 січня 2014 (UTC)

Вітаю. Ви маєте на увазі 30-хв страйк?--AlexusUkr 22:50, 23 січня 2014 (UTC)
Саме його. У середу відміняли ж. --Lystopad (обговорення) 08:56, 24 січня 2014 (UTC)
Це можна самому подивитися --Ілля (обговорення) 11:23, 24 січня 2014 (UTC)

Пам'ятник Леніну[ред. код]

Треба поставити під кущем.

Що мається на увазі?--AlexusUkr 22:26, 21 лютого 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць «Вікі любить Землю»[ред. код]

привіт. хочу запросити Вас до участі у місячнику. під час проведення фотоконкурсу «Вікі любить Землю», вирішили провести і місячник написання статей про пам'ятки природи та заповідні території. звісно, що можна (і треба) дописувати і про дотичні теми до самого конкурсу — поняття, терміни, види --アンタナナ 10:07, 21 квітня 2014 (UTC)

p.s. також, оскільки там багато статей до створення, легко буде вибрати для флешмобу 27 квітня, якщо надумаєте брати участь у ньому --アンタナナ 10:07, 21 квітня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Я схожий на гоміка?--AlexusUkr 19:45, 28 жовтня 2014 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:26, 10 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 11:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Проблеми категоризації письменників та персоналій взагалі[ред. код]

Вітаю!Запрошую вас прийняти участь в обговоренні з питання недосконалості системи категоризації письменників на сторінці Вікіпедія:Обговорення категорій. Стоcовно державної,мовної та національної їх приналежністі, а також за жанром. --Yasnodark (обговорення).16:10, 4 травня 2015 (UTC)

Банки України[ред. код]

Доброго дня! Бачу Ви цікавитесь економікою) Я номінував статтю Банки України у вибрані списки. Запрошою Вас проголосувати за чи проти на відповідній сторінці. Дякую! На все Вам добре! --TheLotCarmen (обговорення) 18:58, 5 травня 2015 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Статтю Шаблон:Прапор Білої Церкви номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор Білої Церкви, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 22:59, 12 липня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Панорама площі Леніна 70-ті роки БЦ.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Панорама площі Леніна 70-ті роки БЦ.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 15:01, 20 липня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії AlexusUkr!

В минулому ви створили 154 статті Вікіпедії та додали понад 1,6 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:37, 28 січня 2016 (UTC)

Статтю Шаблон:Фотоколонка+ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Фотоколонка+, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2016. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 23:38, 8 лютого 2016 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснику AlexusUkr!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії AlexusUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AlexusUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. 22:08, 24 травня 2018 (UTC) Ольжич Мушинський (обговорення) 22:08, 24 травня 2018 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Вітання[ред. код]

Вітаю з поверненням та створенням нових і доповненням існуючих статей! --Елвіс (обговорення) 08:55, 5 жовтня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:29, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AlexusUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Статус Файл:39-rotok.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:39-rotok.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Piramidion 06:43, 3 лютого 2019 (UTC)

Щодо Файл:Річка Протока.jpeg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Річка Протока.jpeg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 22:50, 7 червня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Свято-Духівський Храм.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Свято-Духівський Храм.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 18:41, 8 червня 2019 (UTC)

Сторінку Тібла номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Тібла, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 червня 2019. Що ще можна зробити? --『 』 Обг. 04:58, 12 червня 2019 (UTC)