Обговорення користувача:AndriiPigal

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, AndriiPigal!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:29, 27 січня 2018 (UTC)

Результати "Скандинавської весни"[ред. код]

Доброго дня. Від вчора на відповідній сторінці є доступна таблиця оцінювання. Судді поступово її будуть заповнювати. Ми очікуємо що вони зроблять це десь через місяць. Дякуємо за вашу участь!--Звірі (обговорення) 12:48, 7 квітня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Доброго дня! Для того, щоб передати сувенір за участь у конкурсі «Скандинавська весна», нам необхідно з Вами зконтактуватися. Будь ласка, активуйте для цього вікіпошту: необхідно увійти до Вікіпедії під своїм логіном та паролем, перейти на сторінку Налаштування (зверху сторінки), підтвердити свою електронну адресу, після цього знову зайти в Налаштування, поставити галочку біля «Дозволити електронну пошту від інших користувачів» і зберегти конфігурації. І відпишіть організаторам на eventsAt sign.svgwikimedia.org, що Ви це зробили. Дякуємо! --OleksandrKotliar (WMUA) (обговорення) 17:23, 21 травня 2018 (UTC)

Чи можу я отримати сувенір без прив'язування пошти ? AndriiPigal

Хаакен Християн Мазиесен[ред. код]

Я теж радий, що статті були об'єднані. Також зверніть увагу, що стаття і досі ізольована, тобто на неї не посилатися інші статті... --IgorTurzh (обговорення) 18:54, 30 липня 2018 (UTC)

На рахунок статей про Танзанію[ред. код]

Мої вам вітання! На рахунок статей про Танзанію, знайшов тут непоганий інструмент, він шукає статті з певної категорії котрі є в одній вікіпедії і котрих немає в іншій, так ось що в мене вийшло про Танзанію, список на англійській мові бо я шукав з ангвікі, якщо треба я думаю при потребі вам самому, або учасникам тематичного тижню про Танзанію не складе проблеми перекласти назву. Даю ось тут пряме посилання на те що я знайшов Користувач:Teodret/Танзанія/Статті про Танзанію без української інтервікі. Бажаю всього найкращого! --«Teo» обг 15:12, 13 серпня 2018 (UTC)

@Користувач:Teodret Дякую, але не зрозумів, ці статті до написання (їх немає в укр вікі) ?AndriiPigal (обговорення) 15:17, 13 серпня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується AndriiPigal за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Особлива подяка за організаторську та дизайнерську допомогу, а також за Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою --visem (обговорення) 17:50, 3 вересня 2018 (UTC)

Ще (один) цікавий факт[ред. код]

Тут натикнувся на ще один цікавий збіг - мовою суахілі тиждень буде wiki (від англ. week) ;))... --IgorTurzh (обговорення) 20:07, 16 вересня 2018 (UTC)

@IgorTurzh: Цікаво, доречі, бачите за 21 годину ми зробили новий спецвипуск, я не розумію, чому звичайні оновлюються 1 раз в тиждень-два, аби ще перемістити цікавинки на верх, я говорив про це Mr.Rosewater і він сказав , що для цього потрібно мінімум 2 року постійного та активного обновлення((--Андрійко 13:22, 17 вересня 2018 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Андрій вітаю ви розпочала свою участь у тематичнику дуже потрібними та непогано оформленими статтями, тож сподіваюся, що матимете час та бажання на продовження, зі свого боку пропоную наступні статті для створення:


. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:17, 18 вересня 2018 (UTC)

@Yasnodark: Наразі маю мало часу, але сподіваюся ще щось зробити. --Андрійко 13:41, 19 вересня 2018 (UTC)
Дякую Андрій, теж дуже сподіваюся, що вам вдасться викроювати час.--Yasnodark (обговорення) 13:50, 19 вересня 2018 (UTC)
@AndriiPigal: вітаю, сподіваюся, що ви повернетесь ще до участі "Фантастичній осені" та знайдете час на кілька статей про фантастичні твори чи приміром про Метью Шиля. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:25, 29 жовтня 2018 (UTC)

Вітаю :@AndriiPigal:, дякую за повернення та за початок цієї статті, проте ви зробили дуже складний вибір, адже створення статей про премії є дуже непростою та часомісткою правою, я дуже сподіваюся, що ви розумієте, що ваша стаття ще і близько не завешена: сутність статей про премії: повинен бути повний перелік лауреатів та номінантів. Перший обов'язково, другий дуже бажано для такої авторитетної премії. Також в інших стопцях мають бути присутні назва мовою оригіналу та дослівна в українському перекладі. Імена тпа прізища письменників мають бути представлені у таблиці українською мовою. Ось Приклад оформлення, або для початку бодай доведіть до ладу ситуацію з лауреатами, як у статті "Сейун (премія)". Бо від статті у нинішньому вигляді користі небагато. Під час можливої відповіді прошу пінгувати. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:39, 7 листопада 2018 (UTC)

Андрію вітаю у Новому році! Під час фантастичної осені ви створили серед статтю про роман "Пурпурова хмара" Метью Шиля, не хочете створити також статтюі про автора твору. Також хочу запропонувати вам прийняти участь у навколовікіпедійному опитуванні (з додатковою прихованою метою для розширення фантастичного контекту вікі), яке я вже тривалий час проводжу з приводу анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. За домовленістю включати можна усі твори обсягом 100 і більше сторінок без різниці, як твір названо при виданні, а також окремі менші твори, проте в цьому випадку виключно, якщо твір названо романом. Також дозволяється включати цикли пов`язаних творів короткої форми у разі видання їх під однією обкладинкою. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманого від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, 50-й - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна інша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Зибучий пісок[fr]» (англ. «Quicksand», 1967) https://coollib.net/b/85154/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці подібно до цієї або цієї сторінки. Під час відповіді прошу пінгувати. Ваша згода дуже допоможе підвищити репрезентативність узагальненого списку. Пробачте за зливу тексту.--Yasnodark (обговорення) 14:12, 30 жовтня 2018 (UTC)

Наостанок AndriiPigal вітаю зі святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 15:43, 5 січня 2019 (UTC)

Тиждень азійської кухні[ред. код]

Доброго дня. Запрошуємо вас взяти участь у Тижні азійської кухні, що зараз триває. --Sakateka (обговорення) 19:19, 22 жовтня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Нагадуємо, що почався місячник статей присвячених Українськії революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

Шаблон місячника революції[ред. код]

Доброго дня, чи можна вважати вашу статтю Австралійський флот у Чорному морі (1918-1919) як створену в рамках місячника. Чи можна поставити відповідний шаблон? --Anntinomyобг 09:15, 11 грудня 2018 (UTC)

@Anntinomy: Д'якую, проте дехто вже поставив шаблон. --Андрійко 18:39, 12 грудня 2018 (UTC)

Портал:Шрі-Ланка[ред. код]

Добрий день! Номінував портал у вибрані. Ось посилання. Прошу Вашої підтримки. Дякую!--DiMon2711 22:04, 4 січня 2019 (UTC)

Чонсі Біллапс[ред. код]

Доброго дня! Аби не розводити демагогію у номінації, напишу Вам тут.

  • Розділ BIG3. У нас немає статті про цю лігу, то ж варто уточнити у статті про Біллапса, що змагання там відбуваються 3-на-3 і що це неофіційні змагання, де беруть участь переважно колишні зірки НБА. Не всі, на жаль, знають англійську і не всім допоможе посилання на ен-вікі.
  • Потрібно доповнити ось це, можливо. https://isport.ua/basketball/nba/664120-chonsi-billaps-mozhet-stat-prezidentom-klivlenda
  • Про ось цей факт нічого не згадано.

Заздалегідь дякую за увагу ! --Glorin (обговорення) 13:27, 5 січня 2019 (UTC)

@Glorin: Дякую! Саме про це зараз пишу. Зрозумів що рано подав заявку, тепер наздоганяю «хвости».--Андрійко 13:48, 5 січня 2019 (UTC) @Glorin: Додав, чи не хотіли б ви проголосувати ?--Андрійко 16:26, 5 січня 2019 (UTC)

Звичайно) Done! --Glorin (обговорення) 19:21, 5 січня 2019 (UTC)
Вибачайте, що пишу тут. Проте тема цього розділу підходить. Отож, трішки погуглив і знайшов декілька посилань, які вам допоможуть (їх у росіян немає): це та виберіть з цього. З повагою, --Дми88 (обговорення) 13:39, 5 січня 2019 (UTC)
@Дми88: Безмежно дякую! Перше посилання "свіжак", а от друге - так і не зрозумів, що там цікавого.--Андрійко 17:36, 9 січня 2019 (UTC)
Пояснення: відео № 1 - Баскетболіст Чонсі Біллапс повертається у "Детройт Пістонс" та № 3 - Баскетболісту Чонсі Біллапсу загрожує завершення кар’єри. Особливо про травму варто вказати. З повагою, --Дми88 (обговорення) 17:29, 9 січня 2019 (UTC)
@Дми88: Про це все вже було написано, але чим більше приміток - тим краще, то ж дякую )--Андрійко 18:38, 9 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 3-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:11, 7 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, AndriiPigal!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:04, 17 січня 2019 (UTC)

@Димон2711: Мені дуже приємно! Але тут таке діло... я не зробив жодного редагування для Тижня Польші )--Андрійко 18:13, 18 січня 2019 (UTC)

Але ж участь брали) Я не первіряв хто і скільки зробив редагувань а статей. Бо 387 статей створено, я навіть про 100 не мріяв, а тут! До речі, чи не хтіли б Ви взяти участь у Місячнику 10000 необхідних статей?--DiMon2711 18:29, 18 січня 2019 (UTC)
@Димон2711: Те що я підписався у спискі учасників, не означає , що я редагував. Сумніваюся, що зробив щось у рамках цього тижня--Андрійко 18:33, 18 січня 2019 (UTC)
У наступні тижні напишу декілька статтей

Шрі-Ланкійська[ред. код]

Вітаю. Я бачу, що Ви у цій статті вжили саме "Шрі-Ланкійська". Загалом-то це неправильно. Правильно тільки і тільки "ланкійська". Ви не один хто так помиляється. Я вже кілька сторінок сам поперейменовував, але інших користувачів. Також часто вживають "Шріланкська", "Шрі-ланкська", "Шріланкійська" і т п. Але знайте, "ланкійська" - правильно, усе інше - ніколи не варто вживати. Виправте. Буду вдячний!--DiMon2711 13:27, 20 січня 2019 (UTC)

@Димон2711: Дякую, сам не додумався б, виправив тут і тут. Користуючись нагодою, не хотіли б Ви написати статтю про мови Шрі-Ланки (у шаблоні залишилося ще 3)--Андрійко 17:27, 20 січня 2019 (UTC)
Я зовсім не проти. Але зараз краще займуся географією Шрі-Ланки. Ця тема мені більш др душі. Та й тим паче беру на кілька днів віківідпустку, тож залишу це для Вас та інших лінгвістів. Дякую за виправлення.--DiMon2711 17:30, 20 січня 2019 (UTC)
@Димон2711: Бажаю гарно відпочити!!! ) --Андрійко 17:32, 20 січня 2019 (UTC)

Баскетбольний інкубатор[ред. код]

Вітаю! То ви ще будете брати участь у житті баскетбольного інкубатора? Чи вирішили самостійно розвивати баскетбольну тематику? - Inflicted Voodoo (обговорення) 17:00, 8 лютого 2019 (UTC) @Inflicted Voodoo: взагалі я пишу на різну тематику, а про Луку вирішив не турбувати нікого, бо він тільки прийшов у НБА і здається бот не зміг би зробити статистику. Взагалі мене турбує, що у інкубаторі дають лишень короткі відомості - отже треба доповнювати, а це у мене займає 2-3 дні, я ж бо не живу Вікіпедією ). І ще стаття про Біллапса «вичавила з мене всі соки», от я й трішки відпочивав. Якщо потрібна допомога, я завжди радий до співпраці--Андрійко 17:09, 8 лютого 2019 (UTC)

Якщо вважаєте, що десь роботу бота по інкубатору можна покращити, завжди звертайтесь до Thevolodymyr'а. Він відкритий до нових ідей. - Inflicted Voodoo (обговорення) 12:14, 9 лютого 2019 (UTC)

Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки[ред. код]

Emblem of Sri Lanka.svg
Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки
Вітаю, AndriiPigal!
Хочу подякувати Вам за участь у Тижні Шрі-Ланки. Тоді спільними зусиллями були створені вибраний портал «Шрі-Ланка», 171 нова стаття, поліпшено 5 наявних статей та одну статтю на Вікімандрах, а також зроблено 11 шаблонів. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 21:21, 11 лютого 2019 (UTC)
@Димон2711: Дякую!--Андрійко 12:46, 12 лютого 2019 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень Карибських островів[ред. код]

Вітаю AndriiPigal, додав трохи фантастичного до цього тижня, хоча і не є його організатором. Сподіваюся на ваш внесок, якщо щось зацікавить.--Yasnodark (обговорення) 16:09, 13 лютого 2019 (UTC)

@Yasnodark: Ви вже вибачте мене, але наразі я надаю перевагу статтям про географічні об'єкти та фауну/флору, баскетболістів. З повагою --Андрійко 17:07, 13 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:41, 20 лютого 2019 (UTC)

Мови Шрі-Ланки[ред. код]

Вітаю. Вам ще цікаві мови Шрі-Ланки? Якщо так, то пропоную Вам написати (або перекласти) декілька розмовників на Вікімандрах. Приклади розмовників: англійський, російський, китайський. Буду вдячний!--DiMon2711 10:39, 8 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:07, 17 березня 2019 (UTC)

Тиждень Намібії[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до Тижня Намібії. З повагою, --visem (обговорення) 07:20, 3 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Минулого року ви брали участь у конкурсі статей Скандинавська весна — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися. --Aced 11:34, 5 червня 2019 (UTC)

Пропозиція тощо[ред. код]

AndriiPigal вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь,, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. На жаль вибачаюся за свій косяк - досі не дорахував минулорічну осінь, обсяги підрахунків переважали вільний час та наснагу, тож ще не все дорахував та намагатимусь найближчим часом дотягти цей камінь нагору.--Yasnodark (обговорення) 13:50, 2 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:17, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @AndriiPigal:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:20, 20 жовтня 2019 (UTC)