Обговорення користувача:Andriy.v

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


прошу співробітництва[ред. код]

Дуже прошу, переглянув, і раптом з'явилося відчуття, що на мене ідуть лови. Диктат, засідки. Зверхні принизливі оцінки моєї праці. Це неприємно. Тому diff. Я прошу дружнього співробітництва для досягнення спільної мети. Дякую за розуміння. — Yuriy V Dz в) 19:31, 9 січня 2020 (UTC).

Пане Dzyadyk, я Вам дам одну дуже гарну пораду насамперед: перед тим як писати щось в обговореннях — подумайте уважно двічі, та чи те що Ви пишите порушуватиме ВП:НДА і чи ображатиме когось. Мені здається що Ви не розумієте суть того правила (точніше настанови), або просто дієте імпульсивно. ВП:НДА створене для тих моментів, коли певний користував пробує усіма можливими способами довести свою правоту, й деколи це призводить до абсурдних тверджень останнього. Але інколи це застосовується й коли певні користувачі творять "обструкціонізм" у процесі обговорення, стараючись або забалакати те обговорення, або просто постійно оскаржувати підсумки. Прикрасний приклад цього — Вікіпедія:Перейменування статей/Мангеттен → Манхеттен, обидві назви мають багато АД і як одна так і друга отримала багати аргументів у свій захист, але Ви на тій сторінці призвели до абсурду, оскаржуючи постійно підсумки. Чи Мангеттен має бути назвою статті? — можливо ні, але цитую ВП:В: "Критерієм для включення у Вікіпедію є саме перевірність (тобто, можливість перевірки за наведеним джерелом), а не істинність." Не завжди у Вікіпедії все має бути вірно, зате у Вікіпедії все мало би бути відповідно до ВП:5О.
Тепер повертаємось до того обговорення. Ви стверджуєте, що мій підсумок базувався на новому джерелі — це не так. Мій підсумок базувався на 2 аргументах: правопис та рід назви "Колки". Про правопис все було б ясно якби не одне "але", слова із суфіксом -к у чоловічому відмінюютья в родовому через -ів (приклади в підсумку). Щодо роду назви, то в обговоренні були представлені тільки твердження на те, що слово чоловічого роду. Я не міг підбити підсумок на необґрунтованому твердженні, отже рішив знайти АД які б підтверджували, або спростовували це — знайшов ЕСУ — енциклопедію НАН України, одне з найавторитетніших АД (всі видання НАН України є вкрай авторитетними — це беззаперечно) і ніякий сайт (навіть самого села) проти таких джерел не витримує. В енциклопедії є назва "Колк" — чоловічого роду. В результаті ясно, що має бути "Колків". Що тут не ясного? Є логіка, є АД, що підтверджують цю логіку, є користувачі, що з цим погоджуються. Щоб стверджувати, що в ЕСУ є помилка, потрібно мати справді вагомі і головне письмові аргументи. І логічний алгоритм дій мав би передбачати спершу відкриття обоворення для встановлення помилки в ЕСУ, і аж потім змінення підсумку обговорення. Але ні — Ви спершу оскаржуєте не перевіривши джерела в обговоренні і в підсумку, і аж потім визначаєте хто правий. Так не робиться і теж є неповагою до моєї праці (того хто підбиває підсумки).--Andriy.v (обговорення) 21:07, 9 січня 2020 (UTC)
  • 1. Пане Andriy.v, прошу зрозуміти. Коли вчитель втретє підряд ставить двійку за те, що учень не може довести теорему Піфагора, він не оскаржує теорему Піфагора. Не є ворогом учня. (Коли маркіз Лопіталь дав чесне слово, що його теорема вірна, Бернуллі уїдливо сказав, що цього досить, чесне слово маркіза вище за все). Коли контролер ОТК не приймає запороту деталь літака, він не зриває план, а піклується про безпеку майбутніх пасажирів. Коли я аналізую підсумки, чи не суперечать вони правилам та нормам Вікіпедії, я піклуюсь про якість укрвікі. Це не є ВП:НДА. Прошу підтвердити згоду.
  • 2. Ваш «підсумок базувався на 2 аргументах: правопис та рід назви "Колки"». Ви знайшли у статті в УСЕ слово "Колк". Після цього Ви мали надати тиждень на обговорення цього нового аргументу. Ви вважаєте, що стаття в УСЕ не може мати помилок. Це дуже наївна точка зору. Колись кожна академічна книжка мала паперову вклейку зі списком знайдених помилок. У підсумку Вікіпедії джерела, якщо вони суперечать одне одному, мають бути зважені, перевірені тощо. Цього Ви не зробили, і навіть не розумієте, що це необхідно було зробити. Ви мені не лише не подякували за те, що я почав це робити, а назвали ВП:ОД. Прошу підтвердити хоча би бажання, нарешті, зрозуміти це.
  • Поки обмежуся цим, найважливішим. — Yuriy V Dz в) 13:30, 10 січня 2020 (UTC).
1. Не УСЕ, а ЕСУ. 2. Ось звичайний приклад порушення ВП:НДА:

Ви знайшли у статті в УСЕ слово "Колк". Ви мали надати тиждень на обговорення цього нового аргументу. Ви вважаєте, що стаття в УСЕ не може мати помилок."

Уявіть тільки якщо кожна людина буде таке робити для будь-якого слова — матимемо абсурд. У вікіпедії є такі правила як ВП:В, ВП:АД та ВП:БР, я ними й керувався при підбитті підсумку. Якщо ж Ви маєте докази помилки в ЕСУ — наведіть їх, бо все що я бачу це непідтвердженні джерелами твердження з Вашого боку, неукраїномовні джерела, які ніяким чином не можуть бути застосовані у даній ситувації, та використання джерел, які далеко не рівнаються до авторитетності ЕСУ. Ви замість того щоби спростувати аргументи у підсумку, просто хочете побалакати, бо на Вашу (особису думку) там є помилка. Оскаржувати підсумок на базі власних тверджень, які не можуть бути належним чином обґрунтованими — якраз і є порушенням ВП:НДА.--Andriy.v (обговорення) 17:06, 10 січня 2020 (UTC)
Обґрунтування має бути абсолютно переконливим для всіх. Це потребує часу, тому прошу трохи зачекати. — Yuriy V Dz в) 23:03, 10 січня 2020 (UTC).
Ну ось і до чого я веду. Назбирали переконливі та добре обґрунтовані докази? — оскаржуйте. Ні? - значить нема чого оскаржувати.--Andriy.v (обговорення) 23:10, 10 січня 2020 (UTC)

wikidata/p373[ред. код]

Привіт! Нащо потрібен {{wikidata/p373}}, якщо є {{Картка/Вікісховище}}? Я замінив [1] і стало праіювати краще, відображає піктограму. І код значно простіше. --Eondie (обговорення) 11:07, 13 січня 2020 (UTC)

Вітаю! Частково погоджуюсь з Вами щодо простоти {{Картка/Вікісховище}}, але аналізуючи його код, бачу, що він має деякі недоліки. По-перше у нього немає функції, яка додає статті до службових категорій Категорія:Вікідані:P373:відрізняється,Категорія:Вікіпедія:P373:ігнорується, Категорія:Вікіпедія:P373:використовується та Категорія:Вікідані:P373:відсутня. По-друге, там у разі вказання назви категорії Сховища українською вручну (тобто через другий параметр шаблону) вказується повна назва сторінки (включно з випадковими уточненнями), чого в {{wikidata/p373}} немає. Загалом тримати два такі шаблони — безглуздо, оскільки виконують ту саму роль. Зараз ще раз перевіру коди обох і постараюсь обєднати їх.--Andriy.v (обговорення) 13:05, 13 січня 2020 (UTC)
Дякую вам! Не побачив ці категорії раніше. --Eondie (обговорення) 14:26, 13 січня 2020 (UTC)
Звертайтеся ще, якщо виникають питання. Буду радий допомогти).--Andriy.v (обговорення) 14:38, 13 січня 2020 (UTC)

Добридень. Щось Ви там явно серйозно наплутали і від Ваших редагувань поламалась купа шаблонів-карток, що використовують wikidata/p373. Наприклад статті з різники шаблонами-картками Долен (Благоєвградська область), Ед Вествік, Фройлан Ледесма, усюди поломка. Навіть універсальна картка перестала працювати — Сан-Тельмо (корабель). Не хочеться робити повний відкіт усіх Ваших правок до стабільної версії, щоб не пропала уся Ваша робота, тому пишу тут і сподіваюсь що знайдете помилку і виправите її. Інакше доведеться все відкочувати, бо десятки, якщо не сотні тисяч статей в такому стані існувати довго не можуть. --YarikUkraine (обговорення) 18:39, 13 січня 2020 (UTC)

Вітаю. Так, була справді помилка (досить нерозумна з мого боку), вже виправив, перевірив Ваші посилання — тепер все добре. Тільки в Ед Вествік була залишилася помилка через погано написаний код картки (або просто через присутність двох назв у параметрі ім'я). Виправив. Дякую, що повідомили і вибачте за складнощі.--Andriy.v (обговорення) 21:01, 13 січня 2020 (UTC)
І Вам дякую за оперативне реагування ). --YarikUkraine (обговорення) 21:39, 13 січня 2020 (UTC)

Про авторські права[ред. код]

Добрий день. Вибачте, що турбую. Я з приводу дискусії про авторські права на завантажені мною фото. За кілька днів на сайті УПЛ зявиться значок про те, за якою ліценцією тут розповсюджуються права. Сподіваюся, тоді питання буде закрите. Причому я готовий до будь-якого варіанту -- й до того, що ця версія ліцензій не підійде Вікіпедії, тож усі мої фото доведеться видалити.--Volodymyr VB (обговорення) 15:26, 22 січня 2020 (UTC)

Доброго дня і Вам. Зрозумів, дякую, що сповістили мені про це. Чекатиму на рішення сайту. Якщо після 1 місяця нічого не вирішать, або ліцензія не співпадатиме з вимогами Вікіпедії — доведеться ставити на видалення. Вікіпедія один з найвідоміших і більших сайтів інтернету, і тому політика щодо захисту авторських прав має бути досить строгою щоби у неї не виникло проблем із законодавством, інакше сайт втратить престиж, і його можуть закрити. Вдячний Вам, що ставитесь до цієї ситуації з розумінням. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 12:16, 23 січня 2020 (UTC)
Добрий ранок. Вибачте за нове турбування. Вчора, якщо сказати стисло, ситуація ускладнилась -- є ймовірність, що потрібний значок про ліцензію на сайті УПЛ таки не зявиться. Якщо це буде так, маю запитання: влітку я отримав письмовий дозвіл від УПЛ, де йшлося про ліцензію, на якій сайт розповсюджує інформацію. Якщо відповідний дозвіл я прикріплю до кожного завантаженого мною файла, чи врятує це принаймні деякі з них? Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 04:27, 24 січня 2020 (UTC)
Доброго ранку і Вам. Якщо Ви маєте можливість, надішліть той дозвіл на info-uk@wikimedia.org, тоді я зможу переглянути його і визначити чи сумісний він з вимогами Вікіпедії.--Andriy.v (обговорення) 10:13, 24 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Питання від Vasyl Motruk (09:31, 7 лютого 2020)[ред. код]

Доброго дня! Як змінити назву сторінки? --Vasyl Motruk (обговорення) 09:31, 7 лютого 2020 (UTC)

@Vasyl Motruk: Добрий день! Прочитайте Довідка:Перейменування сторінки. Також перейменування може бути здійснене через комбінацію клавіш Alt+Shift+m.--Andriy.v (обговорення) 10:03, 7 лютого 2020 (UTC)

Імпортна згущівка[ред. код]

BandW condensed milk.jpg Імпортна згущівка
За те, що закрили нарешті (!) обговорення трирічної давнини на ВП:ПС! Так тримати! Flavius1 (обговорення) 11:29, 12 лютого 2020 (UTC)
Flavius1 Дякую за згущівку)! В першу чергу хочу Вас привітати з поверненням до редагування Вікіпедії. Я побачив допис пана Brunei і хотів до нього долучитися, але так і не знайшов часу. Також взаємно відсилаю і Вам мою вдячність за повернення до підбиття підсумків обговорень на ВП:ПС. Я хоть не завжди поділяю Ваші погляди та інколи й підсумки (як от в Вікіпедія:Перейменування статей/Анексія Криму (2014) → Окупація Криму Росією (з 2014)), але ціную Ваш внесок та Ваше бажання підтримувати Вікіпедію, особливо там де це вкрай потрібно.--Andriy.v (обговорення) 12:51, 12 лютого 2020 (UTC)

Фото[ред. код]

Вітаю! Перенесіть будь ласка ще декілька моїх фото на Вікісховище. Дякую!--Максим Огородник (обговорення) 07:28, 22 лютого 2020 (UTC)

Перенесено всі інші фото конкурсу Wiki Loves Love 2020.--Andriy.v (обговорення) 18:13, 22 лютого 2020 (UTC)

Питання від Черватюк Ярослава (11:21, 17 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Я не можу опублікувати статтю, натискаю на кнопку опублікувати і нічого не відбувається, що можна зробити? --Черватюк Ярослава (обговорення) 11:21, 17 березня 2020 (UTC)

@Черватюк Ярослава: Доброго дня і Вам. Чи пробували Ви спершу створити її у власній чернетці?--Andriy.v (обговорення) 11:42, 17 березня 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США[ред. код]

Вітаю! На вашій сторінці користувача вказано, що ви цікавитесь політикою. Можливо, вас зацікавить Місяць сучасної політики США.

На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом; при цьому це важлива й актуальна тема: як для України, так і загалом. Тож метою цього місячника є спробувати трохи виправити ситуацію.

Планується, що місячник триватиме із 28 березня по 28 квітня. Усі активні учасники отримають невеличкі пам'ятні сувеніри, а автори найбільш якісного внеску — окремі призи (детальніше читайте на сторінці місячника). Якщо вас цікавить, долучайтесь і підписуйтесь у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 23:08, 23 березня 2020 (UTC)

Виправлення помилок цитування[ред. код]

Вітаю. Я написав скрипт, який виправляє помилки цитування, коли, наприклад, є <ref name="dimon2712"/>, але визначення йому нема. DimonBot уже виправив їх у статтях про коронавірус, але хотілось би запустити його для всіх статей. Але для цього мені потрібно, щоби бот знаходив англійський відповідних статті (наприклад, статті Україна відповідає Ukraine). Чи можливо брати ці дані з Вікіданих і як? Скажіть, будь ласка, якщо знаєте. Дякую--Dimon2712 (обговорення) 14:20, 5 квітня 2020 (UTC)

Вітаю. Ніколи не стикався з таким, тому не зможу Вам допомогти наразі.--Andriy.v (обговорення) 16:19, 5 квітня 2020 (UTC)
добре, дякую. Може, тоді підкажете якийсь ресурс, де є перелік команд для pywikibot та їх призначення? Дякую--Dimon2712 (обговорення) 16:42, 5 квітня 2020 (UTC)
Ось.--Andriy.v (обговорення) 16:57, 5 квітня 2020 (UTC)

Питання від Duoss12 (15:44, 24 квітня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Як правильно створити англомовну версію уже існуючої україномовної статті? --Duoss12 (обговорення) 15:44, 24 квітня 2020 (UTC)

Вітаю Duoss12. Іншомовні статті потрібно створювати так само як тут, але в іншомовному розділі Вікіпедії. Якщо стаття, яку Ви створюєте, має іншомовні версії, то її просто потрібно приєднати через нажимання кнопки "додати посилання" у розділі "мови", який є у бічній панелі знизу. Детальніше про створення статей у англійській Вікіпедії ви можете прочитати тут, це посилання можете використовувати також для переходу до англійської Вікіпедії.--Andriy.v (обговорення) 15:57, 24 квітня 2020 (UTC)

Питання від Андрія стосовно вашого зауваження по фото Олеськевича[ред. код]

Я получил офіційний дозвіл від автора фото Олеськевич Ярослав, настільний теніс Україна 2020.jpg Олеськевич Ярослав, настільний теніс Україна 201.jpg. Копія листів відправлена на адресу, що була вказана в Вікіпедії: permissions-uk@wikimedia.org. Час відправлення 13.00 28 травня 2020. Прошу розглянути моє питання та дозволити статтю для оприлюднення. Адреса статті Олеськевич Ярослав Олександрович: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 З повагою — Це написав, але не підписав користувач Андрій Лукьяненко (обговореннявнесок) 10:02, 28 травня 2020 (UTC).

Вітаю Андрій Лукьяненко. Дякую, що повідомили. Замінив повідомлення у файлі. Звертаю Вам увагу, що у Вікіпедії можна писати тільки статті про осіб, які відмовідають критеріям значимості. Стаття Олеськевич Ярослав Олександрович таким критеріям, здається, не відповідає — отже її можуть вилучити, а разом з нею й файл через політику ВП:НЕКАТАЛОГ, навіть якщо є дозвіл від власника авторських прав. З повагою --Andriy.v (обговорення) 17:14, 28 травня 2020 (UTC)

Питання від Dmytro Stret (15:45, 1 червня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Прошу підказати, як діяти в ситуації коли отримав попередження на завантажені фото та логотип і як це можна виправити? https://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Deletion_requests/Files_uploaded_by_Dmytro_Stret --Dmytro Stret (обговорення) 15:45, 1 червня 2020 (UTC)

Dmytro Stret Вітаю. Файли, які Ви завантажили були номіновані на вилучення через те, що один користувач піддав сумніву Вами задеклароване авторство цих фото. Номінація ґрунтується на двох аргументах: 1. Фото Вами завантажені не містять метаданих, які загалом присутні у майже усіх фото створеними сучасними фотоапаратами. 2. Фото, які Ви завантажили, присутні в неті, а це в багатьох випадках означає, що такі фото були просто скопійовані з нету, тобто їх автором не є завантажувач.
Якщо Ви справді автор тих фото (фотограф), то щоб їх не видалили Вам потрібно поставити на сайтах, де вони присутні, вказівку про їх вільну ліцензію, або просто попросити їх звідти прибрати.--Andriy.v (обговорення) 19:28, 1 червня 2020 (UTC)
Andriy.v Дякую. За фото зрозумів. Чи є тоді можливість завантажити чи відобразити такі фото не порушуючи правил? Можливо не туди завантажив. Тобто такі, які вже опубліковані на інших сайтах?
І ще, що можна зробити з логотипом (останній в списку), автором якого я є? Як це підтвердити і зняти номінацію на видалення? https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%9E%D0%9E%D0%9D_%D0%B2_%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%97.png --Dmytro Stret (обговорення) 22:40, 1 червня 2020 (UTC)
Dmytro Stret фото не Вашого авторства можна завантажити тільки якщо їх автор надав на це дозвіл, про це детальніше прописано на ВП:Дозволи. Щодо логотипа — його теоритично можна було б і залишити, але тут справа в тому, що Ви використовуєте це лого у статті, яка на перший погляд є незначимою (див. ВП:КЗ). Одже, якщо статтю вилучать — прийдеться вилучати й лого. Раджу Вам додати (якщо вони існують) незалежні від організаторів події та академії вторинні джерела, які б підтвердили значимість даної події.--Andriy.v (обговорення) 10:03, 3 червня 2020 (UTC)

Перейменування категорій[ред. код]

Доброго ранку! Ваш бот перейменовує категорії без перенаправлення, хоча, на мою думку, деякі користувачі будуть все ще вказувати назву неіснуючої категорії. Тобто буде дві однакових катагорії. Якби ж бот залишав перенаправлення і відповідний шаблон, то мій бот міг би попереносити всі сторінки з категорій-перенаправлень, як він це вже робив раніше. Яка ваша думка?--Dimon2712 (обговорення) 05:56, 25 червня 2020 (UTC)

Доброго і Вам! Це з одного боку корисна ідея, але з другого я не впевнений що вона доречна для нашого мовного розділу. У нас не настілько великий об'єм читачів та дописувачів, щоб потрібно було залишати ще й перенаправлення на категорії. Раджу спершу таке обговорити десь у кнайпі щоб Вашу ідею оцінили й інші користувачі.--Andriy.v (обговорення) 07:16, 25 червня 2020 (UTC)

Мовний шаблон[ред. код]

Вітаю! Дякую за поліпшення коду в шаблоні Lang-crh, але маю повідомити, що зміни викликали розладження кількох похідних шаблонів (наприклад, на сторінці Скриня). Якщо Ви знайдете спосіб вдосконалити шаблон без негативних наслідків в основному просторі, можете повернути Вашу версію. З повагою --В.Галушко (обговорення) 14:50, 29 червня 2020 (UTC)

Дякую, що вказали на проблему. Як буду мати час спробую її вирішити.--Andriy.v (обговорення) 07:52, 30 червня 2020 (UTC)

Питання від Viktoria Miller (02:40, 7 липня 2020)[ред. код]

Добрий день, хочу зробити нову статтю але не дуже розумію як це зробити. Дякую. --Viktoria Miller (обговорення) 02:40, 7 липня 2020 (UTC)

@Viktoria Miller: Добридень, прочитайте Довідка:Створення нової статті. Також на Вашій сторінці обговорення є привітальний шаблон, де ви можете знайти багато корисної для праці у Вікіпедії інформації. Якщо виникнуть ще якісь питання, звертайтеся.--Andriy.v (обговорення) 07:25, 7 липня 2020 (UTC)