Обговорення користувача:Andriy.v

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3

Шаблон:ЕСУ[ред. код]

Якщо хочете, то ось тут багато є статей, де можна ботом виправити посилання з окремих шаблонів ЕСУ/1, ЕСУ/2, ЕСУ/3 і т. д. на основний ЕСУ, який дає посилання на всі томи. --Микола Василечко (обговорення) 12:27, 18 липня 2017 (UTC)

Я ботом можу замінити тільки шаблон (наприклад {{ЕСУ/1}} на {{ЕСУ|1}}). Вставити номер сторінки в томі — мені це не вдастья.--Andriy.v (обговорення) 15:42, 18 липня 2017 (UTC)
Ну ось бачите, а ви кажете ботом. Теж маю бота і виправляти можна в напівавтоматичному режимі. На заміну треба ставити по кожному тому наступне (див. кодовий варіант цього прикладу): {{ЕСУ/1}} — С.  і міняти на {{ЕСУ|1|}}. Далі наявну сторінку переміщати вручну. --Микола Василечко (обговорення) 16:07, 18 липня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:25, 10 серпня 2017 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру було висунуто на виборах Арбітражного комітету наступного скликання. Вашу кандидатуру автоматично буде відхилено, якщо до опівночі 15 серпня ви не підтвердите згоду на участь у виборах у якості кандидата. Прошу висловитися тут. Дякую! --Lystopad (обговорення) 09:57, 15 серпня 2017 (UTC)

Помилки[ред. код]

Доброго вечора! Перевірте, будь ласка цю статтю на помилки.--Максим Огородник (обговорення) 19:32, 27 листопада 2017 (UTC)

Об'єднання мистців українців у Америці[ред. код]

Доброго дня! Андрій, я змінив згідно заголовку статті: він повинен бути перейменований? Джим Гаррісон (обговорення) 11:12, 14 листопада 2017 (UTC)

Частково так. Вибачте, що довелось скасовувати ваше редагування, але на перший погляд попередня назва мені здавалася цілком прийнятою, тай обговорення вже було. Тільки потім натрапив на це посилання і зрозумів що все-таки назва ймовірно (частково) й правильна.--Andriy.v (обговорення) 14:09, 14 листопада 2017 (UTC)

Київський академічний Молодий театр[ред. код]

Дякую за збереження чистоти у статтях ) У цьому випадку, до речі, можна натикати шаблонів {{не перекладено}} (про який новачки явно ж не знають) — є шанс, що так статті швидше українською з'являться. --Ата (обг.) 15:28, 16 листопада 2017 (UTC)

Дякую і Вам за те що цінуєте мій внесок. Так, Ви праві, я мав поставити шаблони "не перекладено", просто не мав багато часу коли побачив редагування, і тому вирішив просто його скасувати.--Andriy.v (обговорення) 15:34, 17 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 22:47, 24 листопада 2017 (UTC)

Перепрошую[ред. код]

За нестриману репліку на "бібліотечному обговоренні. --SitizenX (обговорення) 13:09, 28 листопада 2017 (UTC)

Приємно що існують користувачі, які хоть мають совість перепросити після того як відреагували емоційно на якись випадок. Я розумію вашу реакцію і прошу щоб і Ви зрозуміли що мені не подобається щоб Вікіпедія перетворювалася на "смітник", тобто місце де присутня інформація про всіх і про все. Я хочу щоб там була присутьня тільки "значима інформація", тобто та інформація, яка може заінтересувати певну кількість читачів. Це стосується всого, не тільки сільських бібліотек.--Andriy.v (обговорення) 15:02, 1 грудня 2017 (UTC)
навзаєм. Багато дописувачів з вами не погодяться (щодо моєї ввічливості). Щодо значимості. Колись ДімГріц сказав гарну річ : критерій значимості річ вельми умовна. Про те, що описано в періодиці? Ми часто можемо побачити медіаажіотаж, який за тиждень втрачає будь-який сенс й інформаційно гине назавжди. Інколи щось існує десятиліттями й залишається медійно постним. Це все умовності. Дякую--SitizenX (обговорення) 16:01, 1 грудня 2017 (UTC)

Маршмеллоу[ред. код]

Бодай одне друковане українське джерело, де вжито таку форму назви, навести можете? Тому що правила іменування статей прямо забороняють створювати перенаправлення з граматично неправильних форм: Перенаправлення слід застосовувати для означення одного й того ж поняття […], але не варто створювати для статей, де можливе порушення правопису. --Nina Shenturk (обговорення) 13:04, 9 грудня 2017 (UTC)

Вітаю і Вас пані. По-перше хочу Вас попросити бути більш ввічливою коли звертаєтесь до якогось користувача (особливо того з яким Ви не дуже знайомі), бажано починаючи з якогось "Вітаю", "Доброї пори доби", або просто "Привіт" (хоча можу зрозуміти емоції). По-друге хочу Вам подякувати за підбиті підсумки на ВП:ПС (Ви там чи не єдиний адміністратор що цим займається). Щодо перенаправлення створеного мною, то я приношу вибачення за те що створив його не повідомивши Вас на Вашій СО. І як аргумент на захист моєї дії можу сказати що в тому самому розділі ВП:ІС, яке Ви цитуєте, прописано: "При цьому можливий виняток у вигляді Ґете ххх і Гете ххх, де Ґете ххх — правильна передача прізвища, а Гете — дотепер звична (читай — усталена) передача". Отже "Гете" — правильний/правописний варіант, "Ґете" — правильна передача. Це те саме що "Маршмелоу" - правописний варіант і "Маршмеллоу" - правильна передача, крім цього ВП:П вказує що перенаправлення слід залишати, якщо: "3. Вони допомагають у пошуку.", я це може стосуватися нашого випадку — бо слово Маршмеллоу вживається в ЗМІ[1]. І накінець цей випадок не присутній у правилі ВП:КШВ (розділ "перенаправлення"). Щодо друкованих (авторитетних) джерел - то я вже про це відповів на обговоренні про перейменування: їх я не знайшов ні для першої ні для другої назви. Сподіваюсь що переконав, але звісно це дрібниці, над якими ІМХО не варто сперечатися, тому якщо його ще раз вилучете — я протестувати не буду.--Andriy.v (обговорення) 14:13, 9 грудня 2017 (UTC)

{{Вікідані}}[ред. код]

Доброго вечора. Будь ласка, будьте обережніші з шаблонами з такою великою кількістю включень: у цьому випадку через ваші дії зламалися картки в тисячах статей. Грубо кажучи, внаслідок ваших змін у всіх випадках, коли на Вікіданих є координати, підставлялася ця категорія на додачу до значення (навіть якщо запитувалося щось інше, наприклад, країна, і навіть якщо того, що запитувалося, на Вікіданих немає). Я не знаю, чого ви хотіли досягти, але на практиці ви зламали Вікідані в картках. У {{Вікідані}} 250 тисяч включень, будь ласка, будьте обережними, вносячи зміни до таких шаблонів. Дякую — NickK (обг.) 18:47, 10 грудня 2017 (UTC)

@NickK:. Вибачаюсь за скоїне. Запевняю, що злих намірів не мав. Створив категорію задля того щоб внести там усі сторінки що використовують P625: географічні координати (тобто координати) з Вікіданих, але вийшло не так як хотів. Зробив це щоб позабирати із статей, ботом, зайві шаблони {{Coord}},які у деяких випадках конфліктують з тими що взяті з Вікіданих, як ось тут. Я подивився що є ще Категорія:Сторінки з некоректно вказаними координатами, до якої можна причепитися щоб повидаляти зайві шаблони координат, але я не впевнений що бот не повидаляє й координати які потрібні. Що скажете?--Andriy.v (обговорення) 08:43, 11 грудня 2017 (UTC)
Дякую, тепер я розумію мету, але, на жаль, вона не спрацювала як слід. Насправді з координатами ботом дещо складно розробити механізм. Іноді координати і в статті, і на Вікіданих однакові (і параметри можуть бути в нас кращі або гірші, ніж за замовчуванням), іноді вони трохи відрізняються (різниця в метрах — наприклад, одні ведуть на вхід до будинку, а інші на його центр, і тут треба дивитися, які точніші), іноді вони сильно відрізняються (і там треба перевіряти чи не вручну, хто саме промазав). Я не думаю, що видалення ботом є оптимальним рішенням; наскільки мені відомо, в інших вікі є якісь інструменти для пошуку такого, але я не маю детальної інформації щодо того, як саме ці інструменти працюють — NickK (обг.) 15:20, 11 грудня 2017 (UTC)

Вітаю. Запрошую до проекту

Прохання не прибирати ботом координати зі статей без їх Порівняння з вікіданими, наприклад {{Населений пункт Словаччини}} (і·о·Д·р··#) порівнює координати самостійно і повідомляє різницю в попередньому перегляді сторінок. я тимчасово пофіксив {{Вікідані}} (і·о·д·р··#) щодо помилок первинних координат сторінки, але треба дорозробляти {{Модуль:Coordinates}} (і·о·д·р··#).

Використовуйте попередній перегляд включень шаблонів, щоб уникати помилок викликів найуживаніших шаблонів.--Avatar6 (обговорення) 11:14, 13 грудня 2017 (UTC)

Вітаю і Вас Avatar6. Так, заінтересований брати участь у проекті. Координати ботом я повидаляв тільки для того щоб уникнути конфлікту між ними у правій верхній стороні сторінки. Більше їх видаляти не планую так як вирішив усі (або майже) конфліктні ситуації. Закликаю і Вас бути обережнішим коли робите зміни у таких важливих шаблонах як {{Вікідані}}.--Andriy.v (обговорення) 11:32, 13 грудня 2017 (UTC)
Останнє його редагування перевіряв 5 разів. :-).--Avatar6 (обговорення) 12:36, 13 грудня 2017 (UTC)

Морські республіки італії[ред. код]

У мене була недоперекладена стаття (яку б я радо притримав публікацію, якби було очевидно, як правильно це зробити) Ви, замість приховати її, видалили все - у т.ч. й те, що я вже встиг перекласти. Як можна відновити мою працю?

Я нічого не видаляв, бо не адміністратор. Вашу працю Ви самі вже встигли зберегти на своїй підсторінці Користувач:Vmdrot/Морські республіки Італії.--Andriy.v (обговорення) 09:37, 16 грудня 2017 (UTC)

Архіватор[ред. код]

Привіт. На ВП:ЗА якась проблема: замість 14 днів він архівує старіше за 24 години. Таким чином багато ще свіжих запитів опиняються в архіві. Будь ласка, виправ бота так, щоб він враховував olderThan. Дякую — NickK (обг.) 17:10, 18 грудня 2017 (UTC)

Привіт. Замітив. Зараз спробую щось зробити. Вибачаюсь за несправність.--Andriy.v (обговорення) 17:12, 18 грудня 2017 (UTC)

Сак-Актун[ред. код]

Салам! Як в цій статті показати карту?--Zvr (обговорення) 21:22, 17 січня 2018 (UTC)

Вітаю! Наразі показати карту неможливо, бо в самому шаблоні її не вставлено. Я як тільки знайдеться час спробую її туди поставити. Прохання все-таки не ставити шаблон {{Гора}} тільки для того щоб відображати карту розташування. Якщо її немає у головному шаблоні дайте мені про це знати і я її туди поставлю. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 22:42, 17 січня 2018 (UTC)