Обговорення користувача:Andriy.v

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

Василенко[ред. код]

[1] Хтів би твоєї реакції на цей аргумент--Zvr (обговорення) 13:13, 27 лютого 2018 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Не забувайте ставити шаблони на сторінці обговорення та оновлювати преамбули статей.--ЮеАртеміс (обговорення) 10:15, 11 березня 2018 (UTC)

Дякую за нагадування. Майже все не пропускаю цих дій після перейменування, але у Володислав Опольський я цього не зробив бо здійснив перейменування через мобілку, як тільки адмін звільнив місце для перейменування, а потім так і забув зробити все інше.--Andriy.v (обговорення) 10:26, 11 березня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

подати свою кандидатуру на отримання прав адміністратора. --Jphwra (обговорення) 09:19, 9 червня 2018 (UTC)

Вітаю! Дякую за пропозицію. Можна спробувати, я не проти.--Andriy.v (обговорення) 12:13, 9 червня 2018 (UTC)
Заявка вже є, відповідайте на питання і тримайте руку на пульсі. Легкої вам номінації. --Jphwra (обговорення) 12:26, 9 червня 2018 (UTC)
Дякую! Я зараз трішки зайнятий, але постараюсь відповісти як найшвидше.--Andriy.v (обговорення) 12:32, 9 червня 2018 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Будь ласка, будьте уважні до шаблонів… Ви поламали Військовик2 через що текст статті відображався у картці. Якщо щось міняєте — перевіряйте, будь ласка, як воно виглядає у реальних статтях, причому в декількох. Заздалегідь дякую! --Glorin (обговорення) 02:39, 16 червня 2018 (UTC)

@Glorin: Вітаю! Дякую що повідомили. Че не могли б Ви вказати в які/яких конкретно статтях відбувалася помилка? Я коли робив ту дії перевірив вибірково деякі статті, і нічого дивного не побачив. Можливо просто це були погано оформлені картки окремих статей. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 05:58, 16 червня 2018 (UTC)
Так, я вже сам глянув, бо вчора щось руки не дійшли. Наприклад, тут і ще у низці статей. Потрібно буде написати @Леонід Панасюк:, аби закривав блок з нагородами, бо тут одного тегу не вистачає і через те все ламається. Я розумію, що Вам виловити ці сторінки випадково було доволі важко, але я їх вчора доволі багато побачив, тому на всякий випадок після змін шаблону дивіться декілька різних варіантів. У мене теж такий косяк був нещодавно з іншим шаблоном — у частині статей все норм, а в частині карта поїхала… Дякую! --Glorin (обговорення) 08:42, 16 червня 2018 (UTC)
Зрозумів. Зараз якось спробую настроїти бота щоб позакривав таблиці. Сподіваюся не доведеться робити все вручну.--Andriy.v (обговорення) 11:21, 16 червня 2018 (UTC)
Левківський Віктор Сергійович --Glorin (обговорення) 01:03, 19 червня 2018 (UTC)

Шаблони, артисти[ред. код]

Примогенов Олег Борисович. Після Вашого редагування не згортається і не розкривається перелік фільмів. --Glorin (обговорення) 21:50, 22 червня 2018 (UTC)

Дякую, що повідомили. Вже виправлено другим користувачем.--Andriy.v (обговорення) 10:16, 23 червня 2018 (UTC)

оформлення чи деформлення[ред. код]

Вікірозмітка викреслює / непомічає / зневажає будь-що == Вікірозмітка — розмічає те, що здатна помітити лише за задумом автора, який її розставляє, адже вона сподівається на повне співрозуміння із її "кавалером".--

'незначиме' для теї розмітки відбраження вмісту, відформатованого вже попередньо, саме для відображення, тобто — з неї, чи — від неї, чи — з-під неї..., — вікірушій не відрізняє, але вікірозмітка ніде окрім вікі нічого не робить. Тобто лише якщо явно перекриває, перезавантажує раніше заданІ стилі css, звісно лише під mediawiki-рушієм .

Зрештою, дякую, що висловився без дозволу. там потік...///.--Avatar6 (обговорення) 21:12, 25 червня 2018 (UTC)

Thank you for your help[ред. код]

Technical Barnstar.svg Banstar of HTML5 repairs
Thank you for your work to update thousands of Wikipedia articles before next week's HTML change. I very much appreciate your work with the templates. Whatamidoing (WMF) (обговорення) 17:06, 26 червня 2018 (UTC)

М[ред. код]

Доброго дня! Не знаете як позбутися Помилка Lua у Модуль:Wikidata у рядку 450: attempt to concatenate a nil value стаття Тицький Богдан Вікторович?--Чорний Кіт Обг. 00:05, 9 липня 2018 (UTC)

Думаю, що там виникає помилка через некоректно вставилину властивість (property) на Вікіданих. Я її забрав з Вікіданих і додав вручну через шаблон.--Andriy.v (обговорення) 07:10, 9 липня 2018 (UTC)

Завантаження[ред. код]

Привіт. Можете переглянути завантаження користувачів Igor3188 та Igorkhait? Мені здається, що там — суцільні копівіо, але я не знаю, що робити в такому випадку (оце трохи почав працювати з файлами, але бракує досвіду). Якщо підтвердиться, встановлю фільтр на завантаження.--Piramidion 09:44, 12 серпня 2018 (UTC)

Також прошу оцінити завантаження Usik64. Користувач стверджує, що його завантаження є його власними перемальовками інших зображень. Але особисто мені здається, що це просто зображення, відредаговані в графічному редакторі з накладенням відповідних фільтрів, що створюють враження, наче це — картини. Я можу помилятися, але в будь-якому разі — хіба перемальовування зображення нівелює авторське право на оригінал? Якщо підтвердите мої підозри, користувач теж отримає персональне обмеження.--Piramidion 15:46, 12 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Щодо Igor3188/Igorkhait (ймовірно одна й та сама особа) там справді є всі ознаки свідомого чи несвідомого плагіату (брак метаданих в більшості файлів, присутність зображень в неті на момент його завантаження, фото дуже різних місцевосцей та часів, та інше). Деякі фото підпадали під ВП:КДВ, і я, оформивши їх, залишив. Фото Файл:Аль Капоне1930.jpg думаю слід залишити, бо це виглядає як обробка через комп'ютерну програму файлу File:Al Capone in 1930.jpg. Файл:Тов «бартнік» логотип.jpeg теж слід залишити, оскільки підпадає під {{PD-UA}}. Решта, на мою думку, слід вилучати. На завантаження користувача Usik64 — ще не дивився.--Andriy.v (обговорення) 20:31, 12 серпня 2018 (UTC)
Дякую, пізніше перегляну, й спробую вирішити, що з тим всім робити. Щодо Usik64 — прошу переглянути, коли будете мати час і можливість. Це нетерміново, бо користувач і так давно завантажує файли. Просто щоб я знав, що маю робити. Шкода, до речі, що Ви ще не отримали права адміністратора — так би Ви самі вирішували, що слід робити в таких випадках, і не треба було б втручання такого "нуба" як я )--Piramidion 20:47, 12 серпня 2018 (UTC)
Щодо Аль Капоне — обробка (кольоризація) фото в цьому випадку не створює нового авторського права? Бо цей файл є на Вікісховищі, але в монохромній версії.--Piramidion 09:57, 13 серпня 2018 (UTC)
Щодо файлів Usik64, то я абсолютно погоджуюсь з Вами, що використання будь якого фільтру на захищене АП зображення — не робить це нове зображення оригінальним твором і відповідно не знімає АП автора первинної роботи. Користувач зробив там справді багато завантажень і справді дуже багато з них були просто відредаговані через фільтр якогось графічного ПЗ (ймовірно Paint), не дивлячись навіть, що в деяких випадках оригінал зображення можна використовувати через ДВ (як Файл:ГрачовВіталАнлрійов Мал02.png). Є, втім, файли які здається не порушують АП (Приклад: Файл:Памятник Братська могила Гатне 412.jpg та Файл:Гатне Церква 2018 535.jpg). Щодо адмінства то Ви праві — мати ці права мені б дещо полегшило здійснення деяких дій, але і без цих прав у цьому проекті є багато роботи, та й деякі користувачі, що проголосували проти, праві — в мене досить малий внесок як дописувач, а це не збільшить до мене довіру спільноти. Щодо "нуба" то я тут з вами не погоджусь — Ви один з найосвіченіших адміністраторів цього проекту і Ваші знання, я думаю, яж ніяк не поступаються моїми, ймовірніше навпаки).--Andriy.v (обговорення) 10:08, 13 серпня 2018 (UTC)
Про Аль Капоне я вже Вам пояснив вище. На мою думку обробка (кольоризація) не створює нового АП, але повністю я не впевнений. Думаю наразі його слід залишити.--Andriy.v (обговорення) 10:14, 13 серпня 2018 (UTC)
Добре, ще раз дякую. Я видам користувачам попередження, і якщо продовжать завантажувати файли з порушенням АП — вже тоді поставлю обмеження.--Piramidion 10:30, 13 серпня 2018 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
дякую дуже за допомогу! Sonjashnyk (обговорення) 14:03, 14 серпня 2018 (UTC)

Підсумки на добрі статті[ред. код]

Доброго дня. Зі святом Вас! Ви сьогодні підбили підсумок доброї статті, проте хочу звернути Вашу увагу, що є певна процедура підбиття підсумків, що передбачає архівацію номінації, визначення категорії, до якої належить стаття (що зазначається на окремій сторінці), створення позначки щодо автора доброї статті і, зрештою, розміщення доброї статті на головній сторінці Вікіпедії. Прошу Вас наступного разу, якщо захочете підбити підсумок, звернути увагу на ці нюанси (прописані в правилах згори сторінки). З повагою, --SW (обговорення) 16:55, 24 серпня 2018 (UTC)

Дякую. Буду мати на увазі, якщо візьмуся підбивати там підсумки на наступний раз.--Andriy.v (обговорення) 12:01, 25 серпня 2018 (UTC)

Арбітри[ред. код]

Треба ще оповістити кандидатів. --Jphwra (обговорення) 09:05, 1 вересня 2018 (UTC)

Думав, що повідомлення до користувачів автоматично прийде через те, що я згадав їх на сторінці, але оскільки майже ніхто ще не відповів, тому гадаю, що ймовірно воно не спрацювало. Зараз порозсиляю повідомлення. Дякую що повідомили мене ).--Andriy.v (обговорення) 09:57, 1 вересня 2018 (UTC)
Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 10:03, 5 вересня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:30, 15 листопада 2018 (UTC)