Обговорення користувача:Andriy.v

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

Завантаження[ред. код]

Привіт. Можете переглянути завантаження користувачів Igor3188 та Igorkhait? Мені здається, що там — суцільні копівіо, але я не знаю, що робити в такому випадку (оце трохи почав працювати з файлами, але бракує досвіду). Якщо підтвердиться, встановлю фільтр на завантаження.--Piramidion 09:44, 12 серпня 2018 (UTC)

Також прошу оцінити завантаження Usik64. Користувач стверджує, що його завантаження є його власними перемальовками інших зображень. Але особисто мені здається, що це просто зображення, відредаговані в графічному редакторі з накладенням відповідних фільтрів, що створюють враження, наче це — картини. Я можу помилятися, але в будь-якому разі — хіба перемальовування зображення нівелює авторське право на оригінал? Якщо підтвердите мої підозри, користувач теж отримає персональне обмеження.--Piramidion 15:46, 12 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Щодо Igor3188/Igorkhait (ймовірно одна й та сама особа) там справді є всі ознаки свідомого чи несвідомого плагіату (брак метаданих в більшості файлів, присутність зображень в неті на момент його завантаження, фото дуже різних місцевосцей та часів, та інше). Деякі фото підпадали під ВП:КДВ, і я, оформивши їх, залишив. Фото Файл:Аль Капоне1930.jpg думаю слід залишити, бо це виглядає як обробка через комп'ютерну програму файлу File:Al Capone in 1930.jpg. Файл:Тов «бартнік» логотип.jpeg теж слід залишити, оскільки підпадає під {{PD-UA}}. Решта, на мою думку, слід вилучати. На завантаження користувача Usik64 — ще не дивився.--Andriy.v (обговорення) 20:31, 12 серпня 2018 (UTC)
Дякую, пізніше перегляну, й спробую вирішити, що з тим всім робити. Щодо Usik64 — прошу переглянути, коли будете мати час і можливість. Це нетерміново, бо користувач і так давно завантажує файли. Просто щоб я знав, що маю робити. Шкода, до речі, що Ви ще не отримали права адміністратора — так би Ви самі вирішували, що слід робити в таких випадках, і не треба було б втручання такого "нуба" як я )--Piramidion 20:47, 12 серпня 2018 (UTC)
Щодо Аль Капоне — обробка (кольоризація) фото в цьому випадку не створює нового авторського права? Бо цей файл є на Вікісховищі, але в монохромній версії.--Piramidion 09:57, 13 серпня 2018 (UTC)
Щодо файлів Usik64, то я абсолютно погоджуюсь з Вами, що використання будь якого фільтру на захищене АП зображення — не робить це нове зображення оригінальним твором і відповідно не знімає АП автора первинної роботи. Користувач зробив там справді багато завантажень і справді дуже багато з них були просто відредаговані через фільтр якогось графічного ПЗ (ймовірно Paint), не дивлячись навіть, що в деяких випадках оригінал зображення можна використовувати через ДВ (як Файл:ГрачовВіталАнлрійов Мал02.png). Є, втім, файли які здається не порушують АП (Приклад: Файл:Памятник Братська могила Гатне 412.jpg та Файл:Гатне Церква 2018 535.jpg). Щодо адмінства то Ви праві — мати ці права мені б дещо полегшило здійснення деяких дій, але і без цих прав у цьому проекті є багато роботи, та й деякі користувачі, що проголосували проти, праві — в мене досить малий внесок як дописувач, а це не збільшить до мене довіру спільноти. Щодо "нуба" то я тут з вами не погоджусь — Ви один з найосвіченіших адміністраторів цього проекту і Ваші знання, я думаю, яж ніяк не поступаються моїми, ймовірніше навпаки).--Andriy.v (обговорення) 10:08, 13 серпня 2018 (UTC)
Про Аль Капоне я вже Вам пояснив вище. На мою думку обробка (кольоризація) не створює нового АП, але повністю я не впевнений. Думаю наразі його слід залишити.--Andriy.v (обговорення) 10:14, 13 серпня 2018 (UTC)
Добре, ще раз дякую. Я видам користувачам попередження, і якщо продовжать завантажувати файли з порушенням АП — вже тоді поставлю обмеження.--Piramidion 10:30, 13 серпня 2018 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
дякую дуже за допомогу! Sonjashnyk (обговорення) 14:03, 14 серпня 2018 (UTC)

Підсумки на добрі статті[ред. код]

Доброго дня. Зі святом Вас! Ви сьогодні підбили підсумок доброї статті, проте хочу звернути Вашу увагу, що є певна процедура підбиття підсумків, що передбачає архівацію номінації, визначення категорії, до якої належить стаття (що зазначається на окремій сторінці), створення позначки щодо автора доброї статті і, зрештою, розміщення доброї статті на головній сторінці Вікіпедії. Прошу Вас наступного разу, якщо захочете підбити підсумок, звернути увагу на ці нюанси (прописані в правилах згори сторінки). З повагою, --SW (обговорення) 16:55, 24 серпня 2018 (UTC)

Дякую. Буду мати на увазі, якщо візьмуся підбивати там підсумки на наступний раз.--Andriy.v (обговорення) 12:01, 25 серпня 2018 (UTC)

Арбітри[ред. код]

Треба ще оповістити кандидатів. --Jphwra (обговорення) 09:05, 1 вересня 2018 (UTC)

Думав, що повідомлення до користувачів автоматично прийде через те, що я згадав їх на сторінці, але оскільки майже ніхто ще не відповів, тому гадаю, що ймовірно воно не спрацювало. Зараз порозсиляю повідомлення. Дякую що повідомили мене ).--Andriy.v (обговорення) 09:57, 1 вересня 2018 (UTC)
Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 10:03, 5 вересня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:30, 15 листопада 2018 (UTC)

Модуль:Team appearances list/data[ред. код]

Доброго дня! Я бачив, що Ви редагували цей модуль. Хочу Вас попросити, перекласти його повністю або хочаб для Олімпійських і Паралімпійських ігор. Саме вони мені зараз дуже потрібні. Якщо Ви не маєте змоги цього зробити, то скажіть, хто у цьому також розбирається. Дякую!--DiMon2711 20:20, 9 грудня 2018 (UTC)

Вже не потрібно. Я розібрався з модулем. Дякую!--DiMon2711 20:28, 15 грудня 2018 (UTC)

Мапа ПЦУ[ред. код]

Салют! Якраз перероблював і виник конфлікт редагування). Я так собі думаю, що розділити треба: там сусідні села все одно у масштабі країни зіллються у суцільну пляму (північ Хмельниччини, наприклад). Як тобі поточна? --Fessor (обговорення) 12:40, 12 січня 2019 (UTC)

Знаєш, твоя ліпша. Зараз скопіюю. Єдине, що для мого ноута (і не тільки мого, напевно) карта України заширока. Як тобі ідея прибрати загальну карту і залишити список областей + легенду? --Fessor (обговорення) 12:50, 12 січня 2019 (UTC)
Вітаю!) Дякую за розуміння. Мені чесно кажучи не хочеться забирати головну карту через те що мені подобається бачити усі НП які покинули МП на одні карті. Карту можна зменшити і за нею й маркери що позначають НП. Я зараз спробую це зробити і покажу результат.--Andriy.v (обговорення) 13:01, 12 січня 2019 (UTC)
Добре. --Fessor (обговорення) 13:02, 12 січня 2019 (UTC)
Тепер матимемо проблему з дублюванням... Але гарно. --Fessor (обговорення) 14:00, 12 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз триває Вікімарафон, і протягом наступних чотирьох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є доволі активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 23:41, 26 січня 2019 (UTC)

Волинь та ПЦУ[ред. код]

Салют! Може, знаєш, що треба зробити з позкартами Тернопільської/Хмельницької областей, аби села не «втікали» за межі? Я спробував покрутити координатами, але нічого не вийшло. До речі, якщо Радошівку додати на карту Хмельниччини, то вона стає якраз на місце... Не розумію. Допоможеш? --Fessor (обговорення) 18:57, 6 лютого 2019 (UTC)

Вітаю! Я це вже давно помітив, особливо це замітно на карті Києвської області, там невідповідність видна як і для крапок Києва так і наприклад для Рудого Села. Наразі я думаю що проблема тут тільки у самій карті області, мені здається що вони були зроблені "на око" і тому є наразі така невідповідність. Так що тут мабуть потрібно буде якось скоригувати ті карти, але звісно це буде не легко.--Andriy.v (обговорення) 19:32, 6 лютого 2019 (UTC)