Обговорення користувача:Andriy.vBot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Andriy.vBot!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:02, 16 квітня 2016 (UTC)

{{railway-station}}[ред. код]

Привіт! Можеш, будь ласка, зробити так, щоб цей шаблон додавався до шаблону стаба, а не після? На сторінках на кшталт Троєщина (зупинний пункт) виходить бутерброд з двох навігаційних шаблонів між двома шаблонами стабів, виглядає не надто привабливо. Дякую — NickK (обг.) 18:01, 31 серпня 2016 (UTC)

Спробую, але нічого не обіцяю.--Andriy.v (обговорення) 18:31, 31 серпня 2016 (UTC)

Портрет -> Зображення[ред. код]

Доброго вечора. Після заміни перестають відображатись у картках картинки, оскільки в шаблоні картки має бути "Портрет =" а не "Зображення =" --Shkod (обговорення) 19:41, 3 листопада 2016 (UTC)

Нічого страшного там досить поміняти параметр у шаблоні, зараз цим займуся.--Andriy.v (обговорення) 19:55, 3 листопада 2016 (UTC)
А для чого все це? --Glorin (обговорення) 06:07, 4 листопада 2016 (UTC)
див. ВП:ЗДБ.--Andriy.v (обговорення) 06:37, 4 листопада 2016 (UTC)

Перейменування[ред. код]

це і подібні. Скажіть будь ласка, на підставі чого Ви тут запустили бота? Це можна робити після відповідного звернення на ВП:Завдання для роботів або обговорення на ВП:ПС. Ні того, ні іншого я не бачу. Тож прошу або показати це звернення/обговорення, або ж повернути назад і почати обговорення на цю тему. Інакше це деструктивні дії--Unikalinho (обговорення) 16:30, 20 січня 2017 (UTC)

Поясніть вилучення категорії[ред. код]

Доброго вечора, поясніть це редагування. Стаття належить до обов'язкових, як і раніше. --Юрій25031994 Обговорення 00:04, 27 лютого 2017 (UTC)

Адаптування шаблонів до html5[ред. код]

Привіт! А що дає адаптування шаблонів складів команд НБА до html5? Окрім того, що їхня читабельність стала гіршою. Наприклад Шаблон:Індіана Пейсерз поточний склад - Inflicted Voodoo (обговорення) 08:53, 1 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Це технічні зміни синтаксу коду HTML, який зараз називається HTML5. Зміни були зроблені у звязку з тим, що зараз тег <span> не терпить більше "розривів у рядку" і має зовсім іншу інтерпретацію ніж у попередні версії, яка працювала місяць тому (див. mw:Help:Extension:Linter/html5-misnesting). Зміни були зроблені мною за цим запитом представника фонду Вікімедія. Сподіваюсь відповів на ваше питання. Звертайтеся щи якщо виникнуть інші.--Andriy.v (обговорення) 09:10, 1 серпня 2018 (UTC)
Зрозуміло, дякую. - Inflicted Voodoo (обговорення) 13:55, 1 серпня 2018 (UTC)

Архів. бот[ред. код]

Чи не маєте бажання замінити конфіги мого бота на свого, щоб мені вже не потрібно було запускати бота для архівації? P.S. Якщо придиратися до авторських прав, то на сторінці Користувач:Andriy.vBot/config або в історії, або на сторінці обговорення ми мали б вказати звідки ви скопіювали текст ;) --DixonD (обговорення) 21:10, 23 листопада 2018 (UTC)

@DixonD: Вибачаюся що так пізно Вам відповідаю. Я поки-що боюся замінювати конфігурації Вашого бота на мого у зв'язку з тим що я не маю впевненості в моїй активності в цьому проекті. Вибачаюся також за те що не вказав автора тексту, якого я скопіював на підсторінку бота, тепер зазначив це і також хочу подякувати за Вашу працю в технічній сфері Вікі.--Andriy.v (обговорення) 21:45, 28 січня 2019 (UTC)

Проблеми з перенаправленням, зокрема на ЛІГА.net[ред. код]

Привіт!
Бот наразі перенаправляє зі статті ЛІГА.net
Де зокрема, написано:
„ЛІГА.net — діловий новинний портал, що являється ключовим проектом Медіа-холдингу Лігамедіа та частиною Групи компаній "ЛІГА".”
ПРОБЛЕМАТИКА:

  1. Якщо переходити через посилання ЛІГА.net, як зареєстрований учасник Вікіпедії, то перехід до статті нормальний.
  2. Якщо переходити через посилання ЛІГА.net, як НЕ зареєстрований учасник Вікіпедії, то перехід до статті глючний. Наприкінці перекидає до Ligamedia

„Ligamedia (укр. Лігамедіа) — незалежний медіа-холдинг України, який є невід’ємною частиною Групи Компаній «ЛІГА». Сьогодні Лігамедіа об'єднує комплекс інформаційно-комунікаційних та рекламних проектів: новинний портал ЛІГА.net, Інформаційне агенство "ЛІГАБізнесІнформ", Рекламне агенство "ADLOVE" та компанія Bprofit.”
ЯК БАЧИМО ЦЕ РІЗНІ СТАТТІ.
Рекомендую тестувати з двох браузерів: із першого як НЕ зареєстрований користувач, а із другого як зареєстрований користувач — тоді зручніше буде все побачити.
Отже, будь ласка, виправте баг.) --Khoma Brut (обговорення) 09:53, 27 липня 2019 (UTC)

Виправлено. Тут мій бот ні при чім, просто Ви дивилися невідпатрульовану версію, де сторінка є перенаправленням. Зараз це за замовчуванням для незареєсторваних.--Andriy.v (обговорення) 11:10, 27 липня 2019 (UTC)
Зрозуміло, тоді вважаю, зараз доволі некоректно працюватиме Вікіпедія... Оскільки тепер навіть виправлені помилки чи якісь удосконалення або поліпшення статті, будуть залишатися невиправленими, доки їх не відпатрулюють. Утім, заявлена мною проблема дійсно виправлена, дякую! --Khoma Brut (обговорення) 11:55, 27 липня 2019 (UTC)