Обговорення користувача:Andriy.vBot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Andriy.vBot!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:02, 16 квітня 2016 (UTC)

{{railway-station}}[ред. код]

Привіт! Можеш, будь ласка, зробити так, щоб цей шаблон додавався до шаблону стаба, а не після? На сторінках на кшталт Троєщина (зупинний пункт) виходить бутерброд з двох навігаційних шаблонів між двома шаблонами стабів, виглядає не надто привабливо. Дякую — NickK (обг.) 18:01, 31 серпня 2016 (UTC)

Спробую, але нічого не обіцяю.--Andriy.v (обговорення) 18:31, 31 серпня 2016 (UTC)

Портрет -> Зображення[ред. код]

Доброго вечора. Після заміни перестають відображатись у картках картинки, оскільки в шаблоні картки має бути "Портрет =" а не "Зображення =" --Shkod (обговорення) 19:41, 3 листопада 2016 (UTC)

Нічого страшного там досить поміняти параметр у шаблоні, зараз цим займуся.--Andriy.v (обговорення) 19:55, 3 листопада 2016 (UTC)
А для чого все це? --Glorin (обговорення) 06:07, 4 листопада 2016 (UTC)
див. ВП:ЗДБ.--Andriy.v (обговорення) 06:37, 4 листопада 2016 (UTC)

Перейменування[ред. код]

це і подібні. Скажіть будь ласка, на підставі чого Ви тут запустили бота? Це можна робити після відповідного звернення на ВП:Завдання для роботів або обговорення на ВП:ПС. Ні того, ні іншого я не бачу. Тож прошу або показати це звернення/обговорення, або ж повернути назад і почати обговорення на цю тему. Інакше це деструктивні дії--Unikalinho (обговорення) 16:30, 20 січня 2017 (UTC)

Поясніть вилучення категорії[ред. код]

Доброго вечора, поясніть це редагування. Стаття належить до обов'язкових, як і раніше. --Юрій25031994 Обговорення 00:04, 27 лютого 2017 (UTC)

Адаптування шаблонів до html5[ред. код]

Привіт! А що дає адаптування шаблонів складів команд НБА до html5? Окрім того, що їхня читабельність стала гіршою. Наприклад Шаблон:Індіана Пейсерз поточний склад - Inflicted Voodoo (обговорення) 08:53, 1 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Це технічні зміни синтаксу коду HTML, який зараз називається HTML5. Зміни були зроблені у звязку з тим, що зараз тег <span> не терпить більше "розривів у рядку" і має зовсім іншу інтерпретацію ніж у попередні версії, яка працювала місяць тому (див. mw:Help:Extension:Linter/html5-misnesting). Зміни були зроблені мною за цим запитом представника фонду Вікімедія. Сподіваюсь відповів на ваше питання. Звертайтеся щи якщо виникнуть інші.--Andriy.v (обговорення) 09:10, 1 серпня 2018 (UTC)
Зрозуміло, дякую. - Inflicted Voodoo (обговорення) 13:55, 1 серпня 2018 (UTC)

Архів. бот[ред. код]

Чи не маєте бажання замінити конфіги мого бота на свого, щоб мені вже не потрібно було запускати бота для архівації? P.S. Якщо придиратися до авторських прав, то на сторінці Користувач:Andriy.vBot/config або в історії, або на сторінці обговорення ми мали б вказати звідки ви скопіювали текст ;) --DixonD (обговорення) 21:10, 23 листопада 2018 (UTC)

@DixonD: Вибачаюся що так пізно Вам відповідаю. Я поки-що боюся замінювати конфігурації Вашого бота на мого у зв'язку з тим що я не маю впевненості в моїй активності в цьому проекті. Вибачаюся також за те що не вказав автора тексту, якого я скопіював на підсторінку бота, тепер зазначив це і також хочу подякувати за Вашу працю в технічній сфері Вікі.--Andriy.v (обговорення) 21:45, 28 січня 2019 (UTC)

Проблеми з перенаправленням, зокрема на ЛІГА.net[ред. код]

Привіт!
Бот наразі перенаправляє зі статті ЛІГА.net
Де зокрема, написано:
„ЛІГА.net — діловий новинний портал, що являється ключовим проектом Медіа-холдингу Лігамедіа та частиною Групи компаній "ЛІГА".”
ПРОБЛЕМАТИКА:

  1. Якщо переходити через посилання ЛІГА.net, як зареєстрований учасник Вікіпедії, то перехід до статті нормальний.
  2. Якщо переходити через посилання ЛІГА.net, як НЕ зареєстрований учасник Вікіпедії, то перехід до статті глючний. Наприкінці перекидає до Ligamedia

„Ligamedia (укр. Лігамедіа) — незалежний медіа-холдинг України, який є невід’ємною частиною Групи Компаній «ЛІГА». Сьогодні Лігамедіа об'єднує комплекс інформаційно-комунікаційних та рекламних проектів: новинний портал ЛІГА.net, Інформаційне агенство "ЛІГАБізнесІнформ", Рекламне агенство "ADLOVE" та компанія Bprofit.”
ЯК БАЧИМО ЦЕ РІЗНІ СТАТТІ.
Рекомендую тестувати з двох браузерів: із першого як НЕ зареєстрований користувач, а із другого як зареєстрований користувач — тоді зручніше буде все побачити.
Отже, будь ласка, виправте баг.) --Khoma Brut (обговорення) 09:53, 27 липня 2019 (UTC)

Виправлено. Тут мій бот ні при чім, просто Ви дивилися невідпатрульовану версію, де сторінка є перенаправленням. Зараз це за замовчуванням для незареєсторваних.--Andriy.v (обговорення) 11:10, 27 липня 2019 (UTC)
Зрозуміло, тоді вважаю, зараз доволі некоректно працюватиме Вікіпедія... Оскільки тепер навіть виправлені помилки чи якісь удосконалення або поліпшення статті, будуть залишатися невиправленими, доки їх не відпатрулюють. Утім, заявлена мною проблема дійсно виправлена, дякую! --Khoma Brut (обговорення) 11:55, 27 липня 2019 (UTC)

ПереЙменування[ред. код]

Вітаю! Бот зробив наступне:

Категорія:Статті проекту Медицина II рівня -> Категорія:Статті проєкту Медицина II рівня

(Категорія:Статті проекту * -> Категорія:Статті проєкту *)

А тепер, усі посилання на стару категорію залишились - скажіть як віднайти усі посилання які вели до старої категорії, і тепер їх ручками правити? Можливо, і Лінки таким чином виправити?

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:26, 19 листопада 2020 (UTC)

@Всевидяче Око: можливо ви про це Спеціальна:Посилання_сюди/Категорія:Статті_проекту_Медицина_II_рівня? Там посилання, мені здається, усі через шаблони, тож потрібно лише виправити пару шаблонів і все стане на свої містя. Зараз цим займуся.--Andriy.v (обговорення) 17:38, 19 листопада 2020 (UTC)
Вітаю, Andriy!
Вдячність, що відгукнулись!)
Категорія:Вибрані статті проекту Медицина (думаю є ще, це те що було на поверхні)
Заміна "поламала" Шаблон Статистика проекту (приклад) :
{{Статистика проекту|Медицина}}
{{Статистика проекту|Медицина}}
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:52, 19 листопада 2020 (UTC)
Я якраз виправив той шаблон. Там ще потрібно дещо поперейменовувати.--Andriy.v (обговорення) 17:55, 19 листопада 2020 (UTC)
Вдячність! Уже щось лічить) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 18:15, 19 листопада 2020 (UTC)
Дякую Вам, що звернули увагу на таке).--Andriy.v (обговорення) 19:06, 19 листопада 2020 (UTC)

Дужка[ред. код]

Доброго ранку! Я от таке редагування бота помітив. Там вандалізм був, то я вже почав думати, що і це хтось навандалив. То що там із тою дужкою? Що за обговорення? БО логічно оту дужку лишити і не міняти на круглу. --Nickispeaki (обговорення) 03:49, 22 грудня 2020 (UTC)

Доброго і Вам. В обговоренні я пояснив, що синтакс {{{!}} не є дуже правильним та створює пару проблем. 1. Цей синтакс не сумісний з гаджетом підсвітки синтаксу MediaWiki:Gadget-DotsSyntaxHighlighter.js, який інтерпретує пірші 3 відкриті дужки як вставлення параметра, а не як комбінацію { + |. 2. Використання таблиць таким методом майже неможливо прослідкувати, оскільки {{!}} перетворили на магічне слово. Натомість з використанням шаблона {{(!}} ми маємо список включень шаблона до якого можна й підчіпити бота та наприклад здійснити зміни на усіх сторінках, де використовуються таблиці в шаблонах.--Andriy.v (обговорення) 07:51, 22 грудня 2020 (UTC)

Телефони[ред. код]

Добрий день! Чому Ви забираєте телефони? Десь було обговорення? Я просто телефони багато де бачив у картках населених пунктів України, аж тут раптом інша тенденція, тому і питаю. --Nickispeaki (обговорення) 14:09, 8 січня 2021 (UTC)

На ВП:К-Р та як я вже казав є правило.--Andriy.v (обговорення) 14:11, 8 січня 2021 (UTC)

Виправлення в картці[ред. код]

Натрапила на ось це редагування, тут дарма вилучено цілий рядок; це був одиничний випадок чи масово? -- Ата (обг.) 11:02, 23 січня 2021 (UTC)

Шаблон Значущість[ред. код]

Вітаю. Заміна Значимість на Значущість проведена не повністю. Потрібно у шаблонах дата=, що у статтях, зробити заміну, бо перенаправлення формує категорії з відповідним словом, див. Категорія:Статті з сумнівною значимістю з жовтня 2019 --Submajstro (обговорення) 15:39, 30 січня 2021 (UTC)

Вітаю. Там просто затримка з оновленням кешу. Зробіть пусте редагування і переконаєтесь.--Andriy.v (обговорення) 15:46, 30 січня 2021 (UTC)

Архівація[ред. код]

А чому бот мою СО не архівує?--Анатолій (обг.) 12:22, 13 лютого 2021 (UTC)

Бо Ви поставили шаблон {{nobots}}.--Andriy.v (обговорення) 13:01, 13 лютого 2021 (UTC)
Діксоновому боту воно не заважало.--Анатолій (обг.) 23:05, 17 лютого 2021 (UTC)
Ну, його бот значить був написаний по-іншому. {{nobots}}, до речі, якраз для того й існує щоби забороняти ботам редагувати сторінку.--Andriy.v (обговорення) 23:18, 17 лютого 2021 (UTC)
Ну він забороняв усяким сповіщувачам, але архіватори це ігнорували. Зараз прибрав шаблон. Коли наступний запуск бота планується?--Анатолій (обг.) 23:01, 21 лютого 2021 (UTC)
Бота я поки-що запускаю вручну і немаю конкретної дати чи програми щодо його запуску. Наразі можу тільки для Вашої СО запустити.--Andriy.v (обговорення) 23:05, 21 лютого 2021 (UTC)
До речі, шаблон {{bots}} дозволяє вирішувати якого бота допускати на СО, а якого ні. Спробуйте скористатися тими опціями, якщо Вам так важливо не допускати інших ботів до Вашої СО.--Andriy.v (обговорення) 23:19, 21 лютого 2021 (UTC)

Видалення файлу, який не використовується[ред. код]

Вітаю. File:Gilyarov_MS_entomologist.jpg, дійсно не використовується, його можно видаляти. У згаданій статті стоїть вже інше портретне зображення, воно кращої якості. Дякую за повідомлення - --В. Николов (обговорення) 06:36, 26 лютого 2021 (UTC)

Вітаю. Якщо бажаєте пришвидшити процес вилучення поставти на сторінку файла шаблон {{db-u1}}. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 08:14, 26 лютого 2021 (UTC)

Добрий день. Не зрозумів причину вилучення Файл:Містеріум. Початок.jpg. Сторінка Містеріум. Початок використовує цей файл з 24 лютого.(Дмитро Христич (обговорення) 16:07, 27 лютого 2021 (UTC))

@Дмитро Христич: бот поставив на вилучення помилково через застарілість використованого ботом списку файлів, який був згенерований до Вашої правки у статті Містеріум. Початок. Шаблон про вилучення прибрав.--Andriy.v (обговорення) 17:30, 2 березня 2021 (UTC)

До поставлених шаблонів Без ліцензії[ред. код]

@Andriy.v: Що ще треба? --Ejensyd (обговорення) 19:08, 26 лютого 2021 (UTC)
У перших двох файлах відсутня ліцензія. Останні двоє використовували ліцензію, для якої у нашому розділі немає шаблона і який не внесений до списку самих ліцензій, тому бот номінував і їх. File:Вальдемар_Ерфурт,_1942.jpg вилучив через те що він не використовувався та через вкрай низьку якість. File:Віперт_фон_Блюхер,_4_червня_1942.jpg переніс до Сховища. File:IWM_London,_HU_39964-_THE_NAZI-SOVIET_NON-AGGRESSION_PACT_(THE_RIBBENTROP-MOLOTOV_PACT)_23_08_1939_3.jpg можливо порушує ВП:КДВ, схожа ситуація з File:Автограф_Чепіги_Інни_Петрівни.jpg, де ще потрібно зясувати ліцензійний статус.--Andriy.v (обговорення) 19:55, 26 лютого 2021 (UTC)
А що з'ясовувати у автографа? Його потрібно переносити на вікісховище і ставити шаблон PD-signature. Авторафи не є об'єктами авторського права. --Venzz (обговорення) 08:30, 27 лютого 2021 (UTC)
Не в усіх державах автографи не захищають АП. Я й для цього відкрив обговорення на ВП:К-АП. Не заглиблювався у законодавство, тому не знаю тонкощей у цьому питанні.--Andriy.v (обговорення) 12:30, 27 лютого 2021 (UTC)