Обговорення користувача:Andriyko UA/Попередження (10.03.2008—11.03.2008)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Повний архів: Обговорення користувача:Andriyko UA/АвтоАрхів
Обговорення: Обговорення користувача:Andriyko UA

Попередження[ред. код]

Ви порушуєте правила блокувань у перші ж дні свого адмінства. Перечитайте їх будь ласка. За причину Массове стоворення дрібних та неякісних статей можна й блокувати і Білецького. Чи ми робим винятки?--Albedo 21:36, 10 березня 2008 (UTC)

Шановний Albedo, я згоден з Вами в частині того, що я при блокуванні вказав не зовсім вірну причину. Але рекомендую перечитати Обговорення користувача:77.121.248.21. Там Ви знайдете відповідь на своє запитання. А вийнятків я ні для кого не роблю.) З повагою --Andriyko UA 19:56, 11 березня 2008 (UTC)
Так яка була причина блокування вами? Його можна заблокувати за 2.6, але ж ви не за це його блокували --Ілля 20:11, 11 березня 2008 (UTC)
Шановний Andriyko UA. Ви мене недооцінюєте, якщо вважаєте, що я не познайомився із дискусією перед тим. Передісторія мені відома.--Albedo 20:23, 11 березня 2008 (UTC)
Шановний Albedo, прошу вибачити мене якщо я своєю відповіддю Вас образив — я цього не хотів.
Щодо причини блокування, то я перш за все керувався п. 1.2 ВП:ПБ «блокування розглядається в першу чергу як превентивна, а не каральна міра, і служить лише для того, щоб запобігти можливій шкоді нормальному функціонуванню Вікіпедії і її співтовариства». Створення статей, які містять декілька слів, не йде на користь УКРВІКІ.
Щойно ще раз уважно перечитав правила блокувань — висновки зроблено. Дуже дякую. --Andriyko UA 20:57, 11 березня 2008 (UTC)
Повторю іще раз: Користувач Білецький теж попервах вимагав пристальної уваги Спільноти з огляду як на статті, персону, Ап тощо. Це спонукало широку дискусію. Не блокування. Ви повинні зробити висновки.--Albedo 21:27, 11 березня 2008 (UTC)

Шановний Адміністраторе!

Оскільки Ви не реагуєте на Вікіпедія:Запити до адміністраторів, змушений звернутись до Вас особисто. На сторінці, представленій Вашої уваги Вікіпедія:Запити до адміністраторів/Незя'сований статус від 8 березня числиться запит щодо fair-use медій без даних. Це питання частково оприлюднено у Обговорення користувача:Gutsul#Зображення з неясним ліцензійним статусом, а на запит я очікую від Вас відповіді: які Ваші дії щодо цього? Чому Ви конкретно не відповідаєте на запит? Що плянуєе робити із медіями з Категорія:Зображення з неясним ліцензійним статусом?Albbot 21:15, 11 березня 2008 (UTC)