Обговорення користувача:AntonProtsiuk (WMUA)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, AntonProtsiuk (WMUA)!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 14:49, 9 грудня 2018 (UTC)

Вікімарафон

Коли почнеться та закінчиться Вікімарафон 2019? При відповіді пінгуйте. Наперед д'якую ) --Андрійко 13:29, 4 січня 2019 (UTC)

@AndriiPigal: Вікімарафон пройде із 26 по 30 січня (хоча окремі заходи можуть також проводитися за кілька днів до цього і після цих дат). За оновленнями можете слідкувати на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2019 (а якщо будуть якісь конкретні запитання, можете також писати напряму мені). --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 15:32, 4 січня 2019 (UTC)
@AntonProtsiuk (WMUA): Для участі потрібно написати буль-яку статтю у визначений час, потрібні шаблони, реєстрація?--Андрійко 17:15, 23 січня 2019 (UTC)
@AndriiPigal: Так, напишіть будь-яку статтю в період з 26 по 30 січня і поставте на її сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Детальнішу інформацію можете знайти на сторінці Вікімарафону. --Acedtalk 23:49, 23 січня 2019 (UTC)

Коли будуть відправлятися сувеніри Новою Поштою? Також хотів би дізнатися чи дійшли мої дані з Google Форми до вас? Дякую наперед! ) (p.s. не можу дочекатися сувенірів) --Nikita.opanasiuk (обговорення) 06:52, 23 лютого 2019 (UTC)

Доброго дня. Дійшли, дякую. З початку наступного тижня будемо розсилати. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:29, 24 лютого 2019 (UTC)

про мовний контроль публічних об'яв

Доброго дня, колего!

Дуже прошу усі публічні об'яви надавати на перевірку учасникам, які добре знають український правопис та мову. У тоталітарні часи за публічні ляпи летіли голови. У демократичних країнах звільняють з роботи. Вікіпедія волонтерський проект, тому це прохання.

Маю на увазі помилки у об'яві diff 20 лютого (уточнення — Юрій Дзядик в) 21:26, 7 березня 2019 (UTC)) diff 28 лютого, перші дві ще з diff 20 лютого

  • (стиль) 1-3 березня проходить онлайн-марафон про видатних жінок в українській Вікіпедії
  • (мова) науковиць, підприємниць, мисткинь
  • (правопис) статтей

Їх дещо запізно (тому подія у минулому часі), виправлено diff 7 березня.

  • 1-3 березня в українській Вікіпедії відбувся онлайн-марафон про видатних жінок
  • науковців, підприємців, митців
  • статей

У публічних об'явах ще більш неприпустимими, ніж орфографічні чи стилістичні помилки, є неологізми, які велика жінок і чоловіків в Україні та світі сприймає (та, що гірше, використовує) як образливі, гендерні пейоративи. Причому не лише україномовні. Докладніше див. ВП:ЗА#‎Тиск з боку YakudzaВП:Вікізустрічі:Жінки у Вікіпедії (посилання у коментарях до правок Yakudza).

ВП:ПДН, Ви не помічаєте пейоративи, тому це не попередження, а прохання.

Це звернення є публічним, не приватним.

Дякую за розуміння.

З повагою,

Юрій Дзядик в) 13:28, 7 березня 2019 (UTC).

Пане Юрію, якщо подія проводиться для певної аудиторії, хіба не є виправданим використання саме тої мови, яку ця публіка вважає прийнятною? Зокрема, заходи 1 березня були успішними, а отже ті, для кого призначалося оголошення, не лише не сприйняли його мову як образливу, а навіть виявили бажання відвідати оголошений захід. --Ата (обг.) 13:38, 7 березня 2019 (UTC)
@Dzyadyk: Доброго дня. Спочатку щодо ваших конкретних зауважень:
  • Щодо першого — погоджуюся, що це звучить незграбно, дякую, що звернули увагу.
  • По-друге, щодо фемінітивів — це питання об'єктивно більше ідеологічне, ніж правописне. Особисто я (і, впевнений, переважна більшість людей, залучених у проект) не вважаю фемінітиви (принаймні саме ці фемінітиви, про які ви говорите) пейоративами. Звісно, не всі з цих слів є стовідсотково словниковими, але у цьому плані підписуюся під коментарем Ати. Можливо, у просторі статей ці слова не були б доречними, але для цього конкретного заходу вживання фемінітивів було доречним та потрібним.
  • Третє зауваження просто не відповідає дійсності. Слова «статтей» у вказаній вами версії немає, і це можна легко перевірити.
Щодо загальної ідеї «мовного контролю» — Вікіпедія завжди була колективним проектом, який ми розбудовуємо спільно. Жодна стаття (чи службова сторінка) не є досконалою, і інші користувачі завжди можуть долучитися до її покращення. Якщо ви, як людина яка чудово знає український правопис та мову, готові взяти на себе вдосконалення мови моїх «публічних об'яв», у вас є на це право. Але ідею давати комусь на контроль всі свої редагування не співпадає з ідеєю Вікіпедії. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 18:47, 7 березня 2019 (UTC)
Пане Антоне, найперше вибачте за неточність, третю помилку вніс Friend 28 лютого diff. Втім, після того до виправлення було 15 редагувань, з них 6 Ваших, 6 Anntinomy, 2 Ата. Мені подібне ріже око, я у тексті, ще не читаючи, бачу помилки, потім погано сприймаю зміст. Дякую за Вашу довіру, і згоду на вдосконалення мною мови «публічних об'яв». Але ж Ви не єдиний автор, і дехто рішуче проти, аж до запиту на ВП:ЗА#Тиск з боку Yakudza, заперечень diff. На жаль, на системний мовний контроль, чималу частку якого становлять подібні конфліктні погодження, у мене обмаль часу, та і здоров'я вони чимало відбирають. Якби була згода ВМУА, інша справа, тоді я мав би можливість вибирати і навчати помічників, можливо і офвікі, спочатку для виснажливої технічної роботи. — Юрій Дзядик в) 21:26, 7 березня 2019 (UTC).

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:16, 16 березня 2019 (UTC)

Жінки у STEM

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 19:25, 22 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey

RMaung (WMF) 16:22, 10 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 20:10, 20 вересня 2019 (UTC)

Про можливість повідомлень

Доброго дня! На Ваше прохання я ввімкнув вікіпошту
Богдан Артемчук (обговорення) 16:27, 20 лютого 2020 (UTC)

@Богдан Артемчук: доброго дня. Дякую, перевіряйте пошту ) --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:33, 20 лютого 2020 (UTC)

Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Шаблон edited у статті Спікер Палати представників США

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Спікер Палати представників США був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:10, 25 серпня 2020 (UTC)

Повідомлення від Tkachenko_Timur

Привіт! Довго не міг відновити доступ до сторінки, але зараз все добре і продовжую брати участь у житті Вікіпедії. Ви пропонували банку згущівки в мене на сторінці обговорення. Я б з радістю взяв участь у цьому :) Вже додав Вікіпошту, тому якщо це ще в силі, будь ласка, зв'яжіться зі мною. Дякую, на все добре! — Це написав, але не підписав користувач Tkachenko Timur (обговореннявнесок) 13:56, 22 жовтня 2020‎.

@Tkachenko Timur: привіт! Так, ще актуально, звичайно. Написав вам на пошту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:08, 22 жовтня 2020 (UTC)

Зробіть можливим святкування 30-річчя української держави у Вікіпедії

Coat of Arms of UNR.svg
Stamp of Ukraine s18.jpg

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії AntonProtsiuk (WMUA)!

Запрошую, Вас взяти участь у Місяці 30-річчя Української незалежності, що проходитиме з 24 липня по 24 серня 2021 року. Якщо ви можете прошу вас поставити підпис на сторінці конкурсу, щоб він з ідеї переріс в реальний проект!) Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць 30-річчя Української незалежності

Ви зможете написати на теми запропоновані в списку , а також написати на будь-яку тему яка вам до вподоби. Будемо раді вашій участі!--Користувач:Ольжич Мушинський (обг.) 14:09, 4 лютого 2021 (UTC)

Євровесна: фіналізація списку на експорт

AntonProtsiuk (WMUA) вітаю! вітаю! Звертаюся до вас як до колеги, дотичного до конкурсу, є спірні питання по певних позиціях: допоможіть визначитись та оберіть двох з сучасних політиків, яких би хотіли бачити в остаточному варіанті української пропозиції та ще двох яких точно не бажали б: Сергеєв Юрій Анатолійович, Данілов Олексій Мячеславович, Кравчук Леонід Макарович , Арестович Олексій Миколайович , Ткаченко Олександр Владиславович , Кулеба Дмитро Іванович , Щербак Юрій Миколайович , Білецький Андрій Євгенійович, Кошулинський Руслан Володимирович, Притула Сергій Дмитрович, Рахманін Сергій Іванович, Забродський Михайло Віталійович, Стерненко Сергій В'ячеславович, Зінкевич Яна Вадимівна, Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна.--Yasnodark (обговорення) 13:05, 5 квітня 2021 (UTC)

Дякую, підбив підсумок обговорення оргкому на Меті. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 08:47, 10 квітня 2021 (UTC)

Прессекретар Білого дому

Чому ви видалили шаблон? Я поставив цей шаблон тому що останні чотири прессекретарів були жінками!--Nurtenge (обговорення) 04:53, 10 квітня 2021 (UTC)

@Nurtenge: вітаю! Так, але це все-таки не вписується в тему марафону; у рамках WikiGap створюються статті або про окремих жінок, або напряму на тему жінок. Стаття «Прессекретар Білого дому» згадує лише одним реченням факт, що останні чотири прессекретарі були жінками, але не містить детального огляду, чому це важливо, як це впливає на становище жінок в американській політиці / політичних комунікаціях тощо. Але дуже дякую за створення статті, вона корисна для Вікіпедії безвідносно до того, чи може вона бути врахована на WikiGap. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 08:45, 10 квітня 2021 (UTC)

Сертифікат

Доброго дня! Хочу сертифікат за у Місяць культурної диптоматії України --Durantas

@Durantas: вітаю! Напишіть мені, будь ласка, на електронну пошту anton.protsiukAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:04, 21 квітня 2021 (UTC)

Потішили подаруночками отримувача, дослівно "...тішусь як мала дитина..") Вдячність Вам). З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 08:56, 26 квітня 2021 (UTC)

Стаття

Допоможіть, будь ласка! Я писала дві години статтю про Непомнящого і в мене її викрали. Це тиждень Сумщини. Я не розумію як так можна зробити. --GrigorTa (обговорення) 17:58, 2 травня 2021 (UTC)


Подяка

Доброго дня шановний, AntonProtsiuk !

Дуже радий вашому листу на моїй сторінці обговорення та тим словам які там написані. Я підтримую проведення спільного місячнику вікімедії та Українського інституту національної пам’яті, двома руками щодо святкування 30-річчя української державності і якшо ви можете залучити ті інституції про які ви написали буде прекрасно! Вважаю що такі серйозні установи набагато краще справляться із такою важливою справою, аніж 1 студент - бакалавр. Проте маю два невеликиї прохання та хотів би трішки розповісти як даний захід я збирався організовувати. Отже в кінці січня в мене виникла ідея провести даний місячник власними силами. З 20 січня по 6 лютого я проробив поважний шмат робот: обрав тему, визначив статі які потрібно напиcати та доробити та створив сторінку, запросив учасників та подав конкурс на загальне обговорення. Приблизно 20 людей зголосилося прийняти участь. Це доволі приємний факт для нас українців які як хобі обрали написання статей у вікіпедію, але погано буле те що майже пів року з січня до травня ніхто не подав іншої ідеї проведення та допомоги. Згодом я думав залучити меценатів для проведення події.

Оскільки УІНП виразили свою зацікавленісь у проведені місячнику думаю професіонали і повині цим займатися, взати на себе організаторську ініціативу та довести мою задумку до кінця, тобто перейняти естафету та всі обов'язки з правами щодо проведення місячнику стати повноправними організаторами. На мою думку не потрібно створювати окрему нову сторінку для проведенння конкурсу, оскільки над тою яка існує зараз я грунтовно попрацював протягом трьох тижнів створивши її та 6 місяців доповнюючи її, продовжити роботу над місчником на цій сторінці. Можна я думаю повністю переробити статі на доповнення та історичні теми, додати ті які є на вважатимуться важливими, тобто робити все належне на думку організацій які цим заматимуться.

Буде чудово якшо ви та інститут запропонуєте свої теми та статі, доповне сторінку,займеться професіональним дизайнерським та науковим наповненням.

Просив би вас:

1 Зберегти вибір вже існуючих статей з тематики та доповнювати їх своїм списком : прав людини, економіки, релігії, екології, дипломатії та мистецтва.

2 Зберегти те що я є автором ідеї, що буде мені приємно. — Це написав, але не підписав користувач Ольжич Мушинський (обговореннявнесок) 15:58, 30 травня 2021.

  • @Ольжич Мушинський: вітаю! Дякую за ваше повідомлення і за корисну ініціативу. Я проаналізував сторінку пропонованого вами тижневика — і розумію, що нас із УІНП все-таки цікавить зовсім інша тематика. Ми хотіли б сконцентруватися саме на історії української незалежності, а у вас дуже широкий спектр тем, пов'язаних і непов'язаних з Україною. Якщо ви не хотіли б змінювати тематику (і я це повністю розумію, бо справді пророблена значна робота), то виглядає, що кращим варіантом буде справді провести два окремі місячники. Розведемо їх у часі, щоби вони не накладалися один на одний. При цьому зі свого боку я все одно зможу допомогти у дооформленні вашого місячника та у поширенні інформації про нього; кажіть, якщо буде потрібна якась конкретна допомога, із радістю допоможу. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 23:17, 1 червня 2021 (UTC)