Обговорення користувача:Artem Ponomarenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Artem Ponomarenko!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:23, 16 січня 2016 (UTC)

Порядок написання імен[ред. код]

Добрий день. В українській Вікіпедії, на відміну від російської, прийнято писати спочатку ім'я а потім прізвище без коми. Виняток це країни СНД, якщо люди мають слов'янські прізвища. Тоді ми пишемо прізвище, ім'я, по-батькові, але, на відміну від російської, без коми. Іще для японських імен у нас обернений порядок, як записують самі японці.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:27, 15 березня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Чи не маєте бажання подати заявку на патрульного? --Jphwra (обговорення) 11:06, 9 червня 2018 (UTC)

Вітаю! Так, звичайно маю бажання. Читав правила та вимоги ВП:ПАТ україномовної вікіпедії і окрім незначних нарікань на мої орфографічні та пунктуаційні помилки, скоріш за все, інших не буде. Artem Ponomarenko (обговорення) 11:16, 9 червня 2018 (UTC)
Значить подавайте заявку на сторінкуаявок на патрульного. --Jphwra (обговорення) 11:19, 9 червня 2018 (UTC)
Дякую, подаю. Artem Ponomarenko (обговорення) 11:31, 9 червня 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. За підсумками обговорення вам надано права патрульного та відкочувача. Вдалих редагувань. --Jphwra (обговорення) 18:13, 16 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:57, 27 серпня 2018 (UTC)

  • Вітаю! І долучився би та написав декілька десятків, але не маю змоги наразі, бо перебуваю в морському плаванні, працюючи в Нідерландах. Дякую за запрошення! Artem Ponomarenko (обговорення) 12:59, 27 серпня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:53, 4 вересня 2018 (UTC)