Обговорення користувача:Artem Ponomarenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Artem Ponomarenko!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:23, 16 січня 2016 (UTC)

Погляд(об'єднання)[ред. код]

Доброго дня! Питання з приводу статті https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4(%D0%BE%D0%B1%27%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F)

Я розумію вимагання до статей в Вікі але не розумію що не так в моєму випадку. Скани документів пітверджують дані що надані в статті. Єдине що я бачу як проблему це відсутність лінків але мова йде про Радянський Союз...

  • Мої вітання! Проблема статті в тому, що вона не відповідає критеріям значимості. Фотографічне об'єднання "Погляд" не залишило значного сліду своєю діяльність, що підтверджується відсутністю широкого висвітлення в авторитетних джерелах. Якщо ви маєте посилання на відгуки про діяльність "Погляда" - будь-ласка надайте і стаття буде залишена. Artem Ponomarenko (обговорення) 10:10, 28 вересня 2018 (UTC)

Порядок написання імен[ред. код]

Добрий день. В українській Вікіпедії, на відміну від російської, прийнято писати спочатку ім'я а потім прізвище без коми. Виняток це країни СНД, якщо люди мають слов'янські прізвища. Тоді ми пишемо прізвище, ім'я, по-батькові, але, на відміну від російської, без коми. Іще для японських імен у нас обернений порядок, як записують самі японці.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:27, 15 березня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Чи не маєте бажання подати заявку на патрульного? --Jphwra (обговорення) 11:06, 9 червня 2018 (UTC)

Вітаю! Так, звичайно маю бажання. Читав правила та вимоги ВП:ПАТ україномовної вікіпедії і окрім незначних нарікань на мої орфографічні та пунктуаційні помилки, скоріш за все, інших не буде. Artem Ponomarenko (обговорення) 11:16, 9 червня 2018 (UTC)
Значить подавайте заявку на сторінкуаявок на патрульного. --Jphwra (обговорення) 11:19, 9 червня 2018 (UTC)
Дякую, подаю. Artem Ponomarenko (обговорення) 11:31, 9 червня 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. За підсумками обговорення вам надано права патрульного та відкочувача. Вдалих редагувань. --Jphwra (обговорення) 18:13, 16 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:57, 27 серпня 2018 (UTC)

  • Вітаю! І долучився би та написав декілька десятків, але не маю змоги наразі, бо перебуваю в морському плаванні, працюючи в Нідерландах. Дякую за запрошення! Artem Ponomarenko (обговорення) 12:59, 27 серпня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:53, 4 вересня 2018 (UTC)

Щодо статті Сифіліс(значення) з-за Вашого шаблону на ШВ[ред. код]

Сконтактуйтесь з АВШ(користувачем),-- стаття зроблена за його настановою.--Rpvmlviv (обговорення) 15:57, 26 вересня 2018 (UTC)

  • В такому вигляді статті не бути в вікіпедії. Якщо ви хотіли зробити сторінку зі списком значень - то ось вам приклад, як це потрібно оформити. Переробіть і зніміть шаблон ШВ, нічого складного чи страшного. Artem Ponomarenko (обговорення) 16:03, 26 вересня 2018 (UTC)
Дякую. Я писав йому саме про сторінку значень (неоднозначності). Пробачте, що вліз, він мені про Вас написав на моїй СО. З повагою, --АВШ (обговорення) 17:26, 26 вересня 2018 (UTC)
Мої вітання Вам! Не переймайтесь про те! Сторінку значень будь-коли можна написати знову дотримуючись правил вікіпедії! Я б і сам допоміг, але трішки зайнятий наразі))) Artem Ponomarenko (обговорення) 18:01, 26 вересня 2018 (UTC)

Статтю вже вилучила Nina Shenturk;в росвікі,до якоі ви скеровуєте,літ.твори в основній статті,а тут не можна.Я зробив з абзацами,а воно потім звело разом,не хотіло пропустити,бо закоротка стаття.Чомусь в моєму внеску не зафіксувалась ця стаття,а в журналі і створених статтях є.Я не знаю як робити синіми,червоними літери,сумніваюсь що при такій довжині автоматика іі пропустить,а як пройде то все одно Ніна знайшла причину видалити і знайде,--она вже купу статей моіх видалила,дивно як 4 лишились,-- теж короткі,я статті вже не пишу,-- дурного робота,раз видаляють,-- просто АВШ підбадьорив,що проблем не буде(почитайте обговорення на його сторінці).Або розпишіть мені покрокову програму для цієі статті,або скеруйте тому в кого в шаблоні,що радий допомогти новачкам. Підпис не поставив,ставлю:--Rpvmlviv (обговорення) 17:31, 26 вересня 2018 (UTC)

  • У мене не має шаблона "радий допомогти новачкам", але я в силу свого досвіду Вам допоможу і все розтлумачу. 1. Не вважайте за особистий випад дії адміністратора Nina Shenturk. На її місці міг бути будь-хто. І видалення саме нею Ваших статей я розцінюю, як випадковість, а не переслідування. На протязі цілого дня я знаходжусь в режимі онлайн і бачу, що саме вона сьогодні активний адміністратор і виконує покладені на неї спільнотою обов'язки. 2. Відносно терміну сифіліс. Він майже є вичерпним і тому не потребує створення того, що Ви намагалися зробити. Оскільки керуючись положенням Вікіпедія:Неоднозначність не слід створювати сторінку багатозначності і в ній розписувати приклади зустрічі цього захворювання. Якщо хтось напише твір з назвою "Сифіліс" - ми включаємо його до багатозначності, якщо існує твір в якому йде мова про це захворювання - ми не включаємо його. Ви лишень обрали не досить вдалу тему для створення сторінки багатозначності. Оберить іншу тему та пишить собі. Як приклад Вам: сторінка значень Одесса з укр.мови та англ. мови. 3. Ви пишіть, не вважайте свою роботу дурною і самопідбадьорюйтесь! Почніть свою діяльність в вікіпедії з малих кроків, незначних редагувать і з часом опануєте вікі-розмітку, отримаєте якийсь із статусів та напишете свою першу добру чи вибрану статтю! Artem Ponomarenko (обговорення) 18:01, 26 вересня 2018 (UTC)
Та,звісно,що не слід створювати статтю неоднозначності.Але ж так вважа АВШ:якби писати було б багато,я б не став,а так не важко,-- й буду мати доказ,що це не безпроблемно.А створювати війну редагувань в медичній статті,звідки АВШ гнівно видалив інформацію,для мене кінчиться блокуванням,та й глупо.В Росвікі інформація про літературу в основній статті,-- й не кусаються,а тут де ж це допустимо,-- серйозна стаття,а тут "москальська тюремна " лірика"",-- це ж кощунство.Негайно контру розстріляти,--тобто видалити.--Rpvmlviv (обговорення) 19:39, 26 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Як з Вами можна контактувати? Я маю питання щодо розташування та створення сторінки текст якої захищено авторським правом як інтелектуальна власність автором якого є власник сторінки. — Це написав, але не підписав користувач Pavlo Chernyshov (обговореннявнесок).

Ось оригінал тексту автором якого я є і на сьогоднішній день має захист інтелектуальної власності .

питання;

чи може автор розмістити свою статтю навіть якщо це стосується новацій?

або будь ласка допоможіть, вкажіть порядок додавання статей безпосередньо авторам .

дякую за відповідь . — Це написав, але не підписав користувач Pavlo Chernyshov (обговореннявнесок).

1. Назва статті іншомовного походження. Вже існує україномовна стаття - Пляшка.
2. Матеріал (текст) статті повинен бути підкріпленний джерелами та посиланнями, що підтвердять написане - Вікіпедія:Авторитетні джерела.
3. Текст статті повинен відповідати критеріям значимості, що виключає будь-які оригінальні дослідження! Artem Ponomarenko (обговорення) 19:05, 26 вересня 2018 (UTC)
  • Дякую за Ваші рекомендації. Зараз стаття Людмила Калабуха знаходиться в роботі, на редагуванні. Чи можливо статтю залишити, адже ще було додано інформацію з джерелами?

Дякую. — Win7Win 19:23 22 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:28, 1 листопада 2018 (UTC)

  • Дякую за запрошення, але я зараз в Нідерландах працюю і паралельно подорожую містами та селами для збору світлин, щоб проілюструвати відповідні статті в вікіпедії. Artem Ponomarenko (обговорення) 13:45, 3 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:31, 15 листопада 2018 (UTC)

Архівування ел. джерел[ред. код]

Добрий день. Дякую за те, що робите у багатьох статтях дуже корисну справу — архівуєте електронні джерела. Можете, будь ласка, підказати, яким чином можна встановити такий додаток собі? Дякую! --ZxcvU (обговорення) 22:09, 23 січня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:57, 19 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:00, 11 березня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:14, 22 липня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в Тиждні музики[ред. код]

Запрошую, Вас, взяти участь у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень музики --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 18:14, 28 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:47, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:13, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:51, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:45, 11 жовтня 2019 (UTC)

  • Вітаю, @Ата:! Гарна ідея, підтримую! Однак, через особливості моєї професії я досить часто не маю доступу до інтернету і тому являюся не кращим варіантом для допомоги новачкам. --Artem Ponomarenko (обговорення) 10:03, 12 жовтня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у марафоні «Це зробила вона». Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 01:40, 13 листопада 2019 (UTC)