Обговорення користувача:AtUkr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розпочався Тиждень Чернігівщини 2020 (нове), тривають Проект «Голос Криму», Тиждень ентомології, завершується Тиждень Вінниччини 2020

Вікізустрічі: всі заходи онлайн, зокрема й Вікічетвер (13 серпня)
Завершується обговорення щодо застосування нового правопису у Вікіпедії
Завершується обговорення щодо прийняття настанови про канвасинг
Тривають обговорення щодо змін до критеріїв значимості осіб
Триває обговорення щодо процедури виставлення статті на вилучення
Триває голосування щодо нового проєкту дизайну головної сторінки
Завершується голосування щодо позбавлення прав адміністратора: IgorTurzh

Подяка за Мімонь[ред. код]

Та, нема за що! Я взагалі, якщо стаття має значимість, я її стараюсь або сам довести до ладу, або хоча б поставити відповідний шаблон "Чистити", щоб це зробив хтось інший. А щодо мого коментарю (жахливо), то я їх час від часу ставлю, бо буває, що люди заходять почитати, а замість статті бачать "крокозябру":) Але я все-одно радий допомогти новачкам. Успіхів вам! З повагою --ВікіPEDист (обговорення) 19:20, 15 березня 2012 (UTC)

Імператор Австрії[ред. код]

Доброго дня! Вдячний Вам за те, що долучилися до тижня Австрії і створюєте дуже потрібні статті. Проте ви створили статтю Імператор Австрії, яку зробили редиректом на Список правителів Австрії, хоч у німецькій вікіпедії, та й у багатьох інших, є стаття власне про сам інститут влади — Emperor of Austria. Чи не могли б Ви змінити редирект на власне статтю?--Шиманський Василь (обговорення) 14:12, 3 квітня 2012 (UTC)

Стаття Національний банк Австрії[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Національний банк Австрії. Проте, ця стаття надто мала або недооформлена, щоб називатися повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), то статтю вилучать. Якщо ви вирішите все-таки доробити статтю, то приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{у роботі}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Kharkivian (обг.) 20:12, 3 квітня 2012 (UTC)

Прохання про допомогу[ред. код]

Сів писати статтю про 66-у гвардійську Полтавсько-Буковинську дивізію, яка дислокувалася в Чернівцях. В складі ЗС України вона на початку 2000-х числилася як 110-й гвардійський окружний навчальний Полтавський Червонопрапорний центр. Чи не підкажете, як чернівчанин, коли він був розформований (певно 2004-го але джерел не маю). Якщо знайдете джерела буду ще більше вдячний. Дякую за допомогу, --Pavlo1 (обговорення) 15:09, 23 квітня 2012 (UTC)

Не думаю, що чимось допоможу. Уточнюю: живу не в Чернівцях, а на околиці. Спробуйте пошукати в інших Вікіпедіях, хоча б у російській. З повагою, AtUkr (обговорення) 15:27, 23 квітня 2012 (UTC)
І на тому дякую. --Pavlo1 (обговорення) 15:40, 23 квітня 2012 (UTC)

Щодо населених пунктів[ред. код]

Доброго дня! У рувікі складений повний перелік населенних пунктів Вологодської області. Якщо є бажання, можете долучитись до перенесення його до нашого розділу. Якщо правильно зробити загатовку, подальша робота із створення статті, займає 5-10 хв. Подивиться, як це виглядає на прикладі Борисовського сільського поселення Бабаєвського району:

Змінюються, буквально декілька параметрів, у карточці: к-сть населення, код, пошт. індекс, координати. У тексті: попереднє утворення, кілометраж, найближчі населенні пункти та посилання. З повагою --Geohem 07:30, 2 липня 2012 (UTC)

Величезне дякую за пораду! AtUkr (обговорення) 17:58, 2 липня 2012 (UTC)

Місяць Буковини №2[ред. код]

— Шиманський હાય! 13:46, 15 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Одланьєр Соліс Фонте
  2. Карл-Маркс-Хоф

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:49, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 09:06, 9 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Dmytro Lomonosov (обговорення) 21:12, 9 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії[ред. код]

--SteveR (обговорення) 10:54, 10 березня 2013 (UTC)

Вікізустріч в Чернівцях[ред. код]

Запрошую вас на вікізустріч у Чернівцях. --«Teo» обг 12:28, 31 серпня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Вікі любить Землю/Чернівецька область[ред. код]

привіт! чи можна було б попросить Вас про допомогу? треба у списках пам'яток природи проставить категорії сховища (себто прописать їх у параметрі галерея): ред.№ 14103105. Ilya написав бота, який автоматично проставить цю категорію для зображень із відповідним ідентифікатором на вікісховищі. ідеяльно було б проставить усі-усі категорії, але пріоритетні — там де уже є зображення у списку. це допоможе навести лад із завантаженими зображеннями на коммонз. допоможете? алгоритм дій такий: 1) прописуєте назву категорії ред.№ 14103134; 2) бот додає червону категорію [1]; 3) згодом можна її створити [2] --アンタナナ 22:16, 3 квітня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику «Буджак»[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії AtUkr!

В минулому ви створили 49 статей Вікіпедії та додали 242 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:44, 28 січня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії AtUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AtUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AtUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AtUkr!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)