Обговорення користувача:Atoly

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архів 1

Icon NoText.svg
Будь ласка, не присилайте мені запрошень до тематичних тижнів/проектів/обговорень, якщо вони є частиною масової розсилки і не стосуються конкретно мене.
PR icon.png
Якщо я видалив Вашу категорію

Чи Ви знаєте, що порожні категорії індексують пошукові системи?

Якщо я видалив категорію, яку Ви просто забули заповнити (і її є чим заповнювати), напишіть мені і я її відновлю (або просто створіть її знову)

Місяць Азії 2016[ред. код]

привіт! з 1 по 30 листопада триватиме місяць Азії. якісного внеску! ) --アンタナナ 18:02, 29 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю @Atoly: бачив що ви зареєструвалися, тож можливо в рамках місяника вас зацікавить створення таких статей:

.--Yasnodark (обговорення) 15:25, 3 листопада 2016 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:29, 10 січня 2017 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

28 — 30 січня 2017 відбудеться Вікімарафон 2017 до 13-річчя української Вікіпедії. Минулоріч ви організовували заходи в своєму місті. Чи не хочете повторити? З повагою, --Павло (обговорення) 19:21, 11 січня 2017 (UTC)

Дякую за запрошення. Скоріш за все візьмемо участь, але точніше буду знати за тиждень. --Atoly(обг) 19:48, 11 січня 2017 (UTC)
Якщо вирішиш — записуйся й сюди wmua:Проекти рішень Правління#Про проведення Вікімарафону до 16-річчя Вікіпедії. До речі, марафон припадає на Тиждень Дніпропетровщини — можна поєднати. Я планую проводити марафон у Кам'янському, якщо організуєш у Дніпрі — спробую приєднатись послідовно. Або навпаки, приєднуйся ти до Кам'янського :) --Павло (обговорення) 20:09, 11 січня 2017 (UTC) P.S. ТИждень Дніпропетровщини буде 19 — 30 січня, сподіваюсь як дніпровчанин підтримаєш. Це я щоб окремо не спамити )))
До Дніпра 130 км — не дуже зручно. Якщо не буду у відрядженні — то навряд чи проведу. А в себе спробую. Якщо народ зголоситься то керівництво заперечувати не буде. А тиждень тримаю в голові. Планую попрацювати до тижня і у Вікі і у Вікіджерелах повичитувати часопис "Дніпрові хвилі"--Atoly(обг) 20:16, 11 січня 2017 (UTC)
привіт! даруйте, що втручаюся. можна чи у себе, чи у дніпрі ) заповни форму, будь ласка. щоб ми відправили сувенірів [1] --アンタナナ 00:36, 12 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Atoly!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Екологія-Право-Людина[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Екологія-Право-Людина був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:01, 5 лютого 2017 (UTC)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Оргком вже наче набрався, треба людей в журі.

Від журі очікується:

  • перевіряти написані статті щотижня і потім після закінчення конкурсу
  • за потреби — писати зауваження і поради авторам
  • виставляти їм бали за якість

Дописуйся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й коментуй. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі чи журі )

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів, ще й то займатиме час, тому вибір суто за бажанням. -- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 10:09, 3 березня 2017 (UTC)