Обговорення користувача:Atoly

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Архів 1

Icon NoText.svg
Будь ласка, не присилайте мені запрошень до тематичних тижнів/проектів/обговорень, якщо вони є частиною масової розсилки і не стосуються конкретно мене.
PR icon.png
Якщо я видалив Вашу категорію

Чи Ви знаєте, що порожні категорії індексують пошукові системи?

Якщо я видалив категорію, яку Ви просто забули заповнити (і її є чим заповнювати), напишіть мені і я її відновлю (або просто створіть її знову)

Шаблон[ред. код]

Добридень! Здається, посилання з шаблона «Список ОПЗФ України2» веде не туди. Можете виправити?--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 20:33, 4 січня 2018 (UTC)

Вітаю. Там на тій сторінці, якщо прокрутити вниз, є Запорізька область. Завантажуємо відповідну таблицю, і там містяться дані, такі як полоща та ін. які вказані у статті. Дякую за Вашу зацікавленість. Atoly(обг) 20:42, 4 січня 2018 (UTC)
Дякую, но додивився.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 20:52, 4 січня 2018 (UTC)

AtolyBot[ред. код]

У статтях написано Камігь-Каширський замість Камінь-Каширський.--Анатолій (обг.) 22:46, 30 січня 2018 (UTC)

дякую. бачив. завтра попідчищаю, бо вже з телефона. там ще якийсь район теж з помилкою.Atoly(обг) 22:50, 30 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Життя Галілея[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Життя Галілея був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 4 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Little Apple[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Little Apple був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:26, 10 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Життя Галілея[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Життя Галілея був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 18:52, 13 лютого 2018 (UTC)