Обговорення користувача:Augustus-ua

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за Вашу роботу з оцінювання у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:36, 4 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA) Та не треба нічого я там парочку статей лише оцінив. --August (обговорення) 14:42, 4 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Традиція і порядок номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Традиція і порядок, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 08:36, 24 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:31, 1 листопада 2018 (UTC)

Гаразд. --August (обговорення) 19:29, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:30, 15 листопада 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю пан Augustus-ua! Допоможіть будь ласка перемалювати карту Файл:Caesar in Hispania Ulterior pro praetore.png українською мовою. Я не знаю як залишати і заповнювати заявки в Вашому проекті, тому написав особисто. Мені вона потрібна для переробки ст. Юлія Цезаря. Сподіваюсь Ви допоможете. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 10:54, 22 листопада 2018 (UTC)

Professor Senkler Добре, тільки там png а не svg тому її малювати з нуля треба--August (обговорення) 13:48, 22 листопада 2018 (UTC)
File:Caesar_in_Hispania_(ua).svg прошу --August (обговорення) 14:22, 22 листопада 2018 (UTC)
Вельми дякую, дуже допомогли. Якщо що, буду звертатись до вас :)

--Professor Senkler (обговорення) 17:34, 22 листопада 2018 (UTC)

Ще раз вітаю, пан Augustus-ua. Допоможіть мені ось тут упорядкувати титулку та добавити карти як в рос. зразку. Завчасно дякую. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 09:02, 23 листопада 2018 (UTC)
Не зрозумів добре що ви хотіли, якщо шо то я поставив туди шаблон картку гірської системи. --August (обговорення) 13:11, 23 листопада 2018 (UTC)
Все файно, дякую --Professor Senkler (обговорення) 15:00, 23 листопада 2018 (UTC)
Знову вітаю, колего! Я вже у Вас як постійний клієнт :) Прошу Вас ось тут, перемалювати та зробити 2 карти укр. мовою. Ви дуже об'єктивно мені допомагаєте в реконструкції даної особистості, тож буду радий Вашій роботі. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 07:50, 1 грудня 2018 (UTC)
На жаль цього разу я вам не допоможу. З анімаціями я ніколи не працював, а другу карту не бачу сенсу перемальовувати.--August (обговорення) 10:27, 1 грудня 2018 (UTC)
Чому немає сенсу? Якщо є укр. прототип, то надішліть мені. А з 1 до кого мені звернутись? --Professor Senkler (обговорення) 12:12, 1 грудня 2018 (UTC)

Борис і Гліб[ред. код]

Щодо Бориса і Гліба. Вони справді були першими у черзі на престол, бо вони були законними дітьми християнської царівни Анни, а відтак для Європи вони стояли перші у списку на трон Русі, аніж Язичницькі Бастарди Володимира. Саме тому любі братчики їх першими і убили. Ну а герби я поскасовував, бо геральдика з'явилася тільки після Хрестових Походів--NOSFERATU (обговорення) 13:05, 23 грудня 2018 (UTC)

Яка різниця що вони були у черзі на престол? Реальну владу захопив Святополк вот і все. Ну а про герби це взагалі сюр. В школі певно в молодших класах вчать що тризуб це княжий знак Володимира Великого який він печатав на своїх монетах, а крім того тризуб виявлений на цеглі, прикрасах, печатках, та ін., тому викидання його це просто фальсифікація і неповага до своєї історії. --August (обговорення) 13:10, 23 грудня 2018 (UTC)
 • У ті часи це якби протогерб. Навіть у нашій конституції написано, що це знак Володимира І, а не його герб. А герби дійсно з'явилися після Хрестових Походів.
 • У то й річ, що можливо якихось пару місяців вони дійсно були цілком законними правителями.--NOSFERATU (обговорення) 14:03, 23 грудня 2018 (UTC)
Ну протогерб, у Вікіпедії здається є традиція залишати такі символи навіть якщо це не був герб в класичному значенні слова. МОЖЛИВО означає що ви самі визнаєте що це ваше оригінальне дослідження. Тому я вашу правку відкочую. --August (обговорення) 14:06, 23 грудня 2018 (UTC)
@NOSFERATU: ау перестаньте вандалити князів!--August (обговорення) 16:26, 23 грудня 2018 (UTC)
 • Я не вандалю. Я хочу нарешті нашу історію привести у порядок.--NOSFERATU (обговорення) 17:06, 23 грудня 2018 (UTC)
 • Про порядок. У мене якраз є порядок. Порядок важливості. На перше місце у шаблоні я ставлю найвищі посади людини, а далі уже по спаданні важливості посад. Також якщо людина якось пов'язана з Україною, то на перше місце у шаблоні я ставлю українські посади, а потім усі решту.--NOSFERATU (обговорення) 14:55, 24 грудня 2018 (UTC)
 • Все таки щодо українського імені Казимира буду наполягати на своєму, але запропоную Компроміс. Для українців він таки дійсно Казимир І Великий. Отой порядковий номер насправді має дуже велике значення для українців, бо наприклад у Шотландії коли приїзджала Єлизавета ІІ, то її емблему місцеві шотландські патріоти вандалили, бо для них вона Єлизавета І, Королева Шотландії а не Єлизавета ІІ Англійська (У Шотландії ніколи не існувало ще якоїсь Королеви Єлизавети). У нас та сама ситуація. Він для Казимир І, Король Русі, а не Казимир ІІІ, Король Польщі (до нього у нас не було при владі Казимирів). А компроміс мій такий: хоч і у нашій історіографії конкретно Казимир І не зустрічається, але у випадку монархія якщо монарх є Перший Його Імені, то порядковий номер автоматично опускається і правитель зветься просто по імені. Таким прикладом є Папа Римський Франциск І, якого усі іменують просто Папа Франциск. У нашому випадку це буде просто

Казимир або Казимир Великий. Обидва варіанти імені якраз і зустрічаються в українській сучасній історіографії.--NOSFERATU (обговорення) 15:09, 24 грудня 2018 (UTC)

1)Слухайте я вже вам колись писав що це не гра престолів, і ми беремо порядкові номера не такі які нам подобається а такі які є в Авторитетних джерелах
2) А я от буду наполягати на титулах в хронологічній послідовності я вже писав чому. По перше тоді не буде двозначностей - для когось головніше король угорський а для когось король польський - а якшо ставити по хронології то срачів не буде. По друге так роблять в усіх інших вікі. --August (обговорення) 15:33, 24 грудня 2018 (UTC)
 • Я кажу про те, що Казимир І можна скорочувати просто до Казимир чи Казимир Великий. Без згадки номера.--NOSFERATU (обговорення) 15:44, 24 грудня 2018 (UTC)
 • для української вікіпедії, 94% читатів якої знаходяться в Україні важливішим таки є Король Руський (Український). Щодо решти королів (польського, угорського і так далі) - байдуже. А як бути із тими королями, які отримали наприклад титули кількох країн одночасно?--NOSFERATU (обговорення) 15:44, 24 грудня 2018 (UTC)
Думаю можна і без номера але оце ваше І(ІІІ) це повний кобздец, такого ніде ніколи не бачено. Якшо номер буде відсутній то нехай, тільки не отаке от
А з чого ви взяли що для українських читачів є важливішим? Чому ВИ маєте вирішувати а не вони. Те що ви пропонуєте і робите це відверта маніпуляція фактами. Тому єдиним виходом залишається загальноприйнята практика - хронологічний порядок.
Якшо правитель носив кілька титулів водночас то їх всіх пишемо в одному місці а не розкидаємо. У тому порядку який використовувався самими правителями, логічно? --August (обговорення) 16:46, 24 грудня 2018 (UTC)
 • До речі на рахунок Казимир І(ІІІ) ви не праві. Оця і оця статті вам підтвердження. Та й того ж Владислава 4 литовці називають Владислав 2.--NOSFERATU (обговорення) 16:52, 27 грудня 2018 (UTC)
Тобто ви аргументуєте статтею яку самі і виправили? :)))))) Самому не смішно?--August (обговорення) 17:06, 27 грудня 2018 (UTC)

Галицький Похід Ядвіги[ред. код]

Почитав твою статтю Галицький Похід Ядвіги. Тут Бест уже усе докладно розповів. І чого ти трактуєш цей похід нашою королеви Ядвіги Святої як Окупацію, а не як чергові династичні війни. Спробуй писати статті більш нейтрально, ось у як у цій статті, у тебе це чудово получається.--NOSFERATU (обговорення) 10:19, 31 грудня 2018 (UTC)

Де я там про окупацію написав? Я статтю буквально на основі Грушевського писав.--August (обговорення) 14:54, 31 грудня 2018 (UTC)
Ота його стаття дуже погана, я не знаю чим ти дивишся. Там по перше про саму війну сказано 2 речення, нема конкретики ні про які бойові дії, хоча у польській вікі про це багато є. Також там занадто часто акцентується увага на "королівстві руському" одного раз навіть названо "українським"(!), повний сюрреалізм, я б її переписав майже повністю.--August (обговорення) 15:00, 31 грудня 2018 (UTC)
  • Почнемо з того, що сама назва некоректна. Королівство Русі, яке перейшло по лінії спадкоємництва до Марії та Ядвіги - воно включало у себе не лише Галичину, а й Поділля і частину Волині.

Ось Короліство Русі часів Короля Казимира Великого:

Володіння Короля Казимира Великого. Червоним на карті позначено Королівство Польща, а білим карті позначено Королівство Русь

А ось Королівство Русі часів Людовіка Великого:

Володіння Людовіка напередодні його смерті

.

Як бачимо з карти, не лише Галіція/Галичина, а й Волинь/Володимирія, Поділля і навіть Буковина входили у Королівство Русь.--NOSFERATU (обговорення) 21:20, 1 січня 2019 (UTC)

NOSFERATU, карти то не джерело а ілюстрація, вони ні про що не свідчать, я загрузив сюда з десяток карт. Тим більше польські карти спекулятивні бо поляки намагаються довести одне - що Поділля належало їм одразу. А по факту Поділлям володіли Коріятовичі з 1350-х років, про це джерел і літератури багато. Буковина входила до складу Молдавського князівства, як мінімум з 1359 року. --August (обговорення) 22:31, 1 січня 2019 (UTC)

 • Август, я тут інакше звуся.
 • Ціллю моїх правок і поглядів якраз це і є: вибити з під ніг поляків їхні ж пропагандистські історичні міфи. Те, що поляки кажуть - правда (насправді напівправда), але це ще не значить, що ці землі є їхні. Бо що Казимир, що Людовік, що Марія і Ядвіга - вони правили цими землями як Королі саме Русі, а значить їх імперські претензії автоматично ідуть нафіг. А от ми якраз можемо заявити до них територіальні претензії.--NOSFERATU (обговорення) 18:41, 2 січня 2019 (UTC)
Та ладно з тим що вони були королями Русі ще можна погодитись. Але ти займаєшся такою самою пропагандою, йди книжку краще пиши, я думаю в тебе вийде, дерзай. --August (обговорення) 18:56, 2 січня 2019 (UTC)
 • Я хочу якби ностризації цих правителів. Відповідно усі статті у вікіпедії повинні бути так написані. З такої позиції. Що вони наші правителі, а ніякі не польські чи угорські чи литовські окупанти. На жаль більшість статей у вікіпедії на цю тему не написано достатньо нейтрально, а написано так, наче вони стають на чиюсь сторону конфлікту у тих подіях (на сторону Вітовта проти Ягайла, на сторону Марії проти Ядвіги і так далі). А мають бути написані з позитивом до тих правителів. А то виходить ми власних правителів зневажаємо.--NOSFERATU (обговорення) 20:51, 2 січня 2019 (UTC)
 • Кинь мені ще раз свою статтю про титули, але вже сюди у Вікіпедію.--NOSFERATU (обговорення) 14:08, 3 січня 2019 (UTC)

Ісаєвич Я. До історії титулатури володарів у Східній Європі Прошу, читай уважно. --August (обговорення) 07:42, 10 січня 2019 (UTC)

 • Ти писав, що після смерті Юрія ІІ спадкоємцями Романовичів визнали себе одразу 5 правителів (аж до Імператора Священної Римської Імперії). Які були їхні руські титули? Можливо від них ми можемо вивести лінію руського спадкоємства Казимира.--NOSFERATU (обговорення) 09:14, 2 лютого 2019 (UTC)
Я писав що це було б хорошим сюжетом для пригодницької книги. А спадкоємцем ГВК був Любарт. Казимир захопив Галичину. Я це вже неодноразово тобі писав. --August (обговорення) 18:49, 2 лютого 2019 (UTC)
  • Дивися до чого я веду: Казимир можливо справді був Королем Русі. Але лінія спадкоємництва у нього можливо не від Романовичів, а від титулярних Королів Русі: Земовита і Лотекета. Я тебе прошу знайти повні титули стосовно Русі усіх цих титулярних перелічених самопроголошених спадкоємців Русі. Скільки їх було окрім поляків, литовців і угорців? Пять? Назви мені кожного, а я пропоную разом шукати їхні титули.--NOSFERATU (обговорення) 20:30, 2 лютого 2019 (UTC)
Шо ти знову фантазуєш? Які титулярні королі Земовит і Владислав? Де ти це вже викопав? --August (обговорення) 20:49, 2 лютого 2019 (UTC)
  • То як усі можливі претенденти на трон після вимирання Романовичів себе титулювали?--NOSFERATU (обговорення) 19:38, 3 лютого 2019 (UTC)


NOSFERATU Що за дурацький шаблон? Є вже "правителі України" чим він тобі не вгодив? Що ти вже придумав які ще Рюриковичі Рогнедичі??? Оце ти вже фантазуєш жесть. --August (обговорення) 21:27, 3 лютого 2019 (UTC)

  • Ти розрізняєш поняття "Правителі" і "Монархи"? Правителі - ті, хто були при владі. Монархи - це князі, Королі і так далі. Нереспубліканська форма правління.--NOSFERATU (обговорення) 21:32, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Щодо Рюриковичі-Рогнедичі. Історія Київської Русі - це історія суцільних переворотів і змін династій. Починаючи від приходу до влади бастарда Святослава Володимира. Там постійно було скинення законних правителів на користь незаконних. Коротше, Гра Престолів віддихає. Спочатку були законні Рюриковичі (від Ігоря до Ярополка), потім незаконні Рабиничі (Володимир), потім начебто законні Порфігеронети (Борис і Гліб), потім Рогнідинський переворот (Ярослав чомусь у нашому народі прозваний Мудрий), потім війна законних Ізяславичів проти незаконних Мономаховичів, потім ще херову купу родів і так аж до Романовичів. Я хотів їх усіх вписати у цей шаблон, але ж тих Рюриковичів було херова купа. А ще розібратися хто з них якої династії. Ну його нахер. Може ти за це візьмешся?--NOSFERATU (обговорення) 21:40, 3 лютого 2019 (UTC)
Є правителі України. Твій потенційний шаблон просто дублює його частину. Не бачу сенсу в цьому, це просто захаращення сторінок інформацією яка і так вже є. Якшо що то я вже колись був створив шаблон Шаблон:Рюриковичі --August (обговорення) 22:04, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Я все таки не всі правителів вписав, а лише монархів і то відомих. Скіфських паралатів з незрозумілою формою правління (наскільки розумію, паралати - це щось середнє між монархами і теократією) не буде. Лише всіх відомі династії правителів. Мені лише цікаво - Романових слід додавати - чи ні? І якщо додавати, то як рахувати? Від Олексія Михайловича чи від Катерини ІІ?--NOSFERATU (обговорення) 22:16, 3 лютого 2019 (UTC)
Ти так і не пояснив в чому суть дублювання інформації --August (обговорення) 22:45, 3 лютого 2019 (UTC)
 • А ти так і не відповів на моє питання: хто ще були претендентами на спадщину Романовичів окрім Казимира, Людовіка і Любарта/Гедеміна?--NOSFERATU (обговорення) 14:41, 5 лютого 2019 (UTC)
 • Я пояснив. Вношу не правителів, а виключно монархів.--NOSFERATU (обговорення) 14:41, 5 лютого 2019 (UTC)
Історія Київської Русі - це історія суцільних переворотів і змін династій Ти відкрив для себе шкільну програму 7 класу чи що? --August (обговорення) 22:05, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Я тобі веду до того, що між Ярославом і Володимиром приблизно стільки ж спільного, як між Джофрі Баратеоном і Робертом Баратеоном.--NOSFERATU (обговорення) 22:16, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Отже я таке знайшов. Спадкоємцями Романовичів оголосили себе:
 • Владислав Лотекет (Король Польщі). Лінія спадкоємництва - Андрій і Лев ІІ - рідні племінники/небожі Владислава.
 • Бела IV (Король Угорщини). Лінія спадкоємництва - рідний прадід Андрія і Льва ІІ
 • Генріх II (князь глоговський) та Ян (князь глоговський). Лінія спадкоємництва - правнучаті племінники Ярослава Осмомисла. Визнавали себе нащадками Ростиславовичів. Визнавалися Папою. Їх дід Конрад І був одружений з Саломеєю, дочкою Владислава Одоноча, чиєю матір'ю була Вишеслава, дочка Ярослава Осмомисла. Їхня сестра Агнеса була видана за баварського герцога Отто III. Що могло робити його їхнім нащадком і спадкоємцем.
 • Владислав Земовитович - син дочки Короля Русі Лева І Анастасії і рідний небіж Лотекета. Цілком по ньому можна провести лінію спадкоємництва Лотекета і Казимира.

Треба ще усі їхні галицькі чи руські титули пошукати. Можеш цим зайнятися?--NOSFERATU (обговорення) 18:38, 6 лютого 2019 (UTC)

Носферату ти як завжди путаєш тепле з холодним. Ти пишеш "оголосили себе спадкоємцями" - але це цілковита брехня і нісенітниця. Те що якісь правителі були родичами Романовичам не робить їх спадкоємцями Русі. Не було у них галицьких чи руських титулів і не треба шукати бо цього немає. Займись чимось корисним. --August (обговорення) 23:40, 6 лютого 2019 (UTC)

 • Усе ж вважаю, що якщо уважно дослідити цю тему (зокрема їх титули), то у нас нарешті буде повна картина нашої історії, а не теперішня уривчаста.--NOSFERATU (обговорення) 14:05, 7 лютого 2019 (UTC)
 • А взагалі які були їхні повні титули? Що там у папській буллі сказано щодо них, як законних королів?--NOSFERATU (обговорення) 23:47, 8 лютого 2019 (UTC)
Чиї титули?
  • Усіх цих вище перерахованих мною претендентів.--NOSFERATU (обговорення) 17:56, 11 лютого 2019 (UTC)


 • Чо скасовуєш? Я ж не від фонаря придумав цю назву. Використовується істориками.--NOSFERATU (обговорення) 23:47, 8 лютого 2019 (UTC)
З якого джерела ти то взяв і чи воно авторитетне? Чому не додав рефлінк?--August (обговорення) 00:15, 9 лютого 2019 (UTC)
@NOSFERATU: Давай домовимся так - ти кидаєш сюди джерело звідки ти взяв назву "Довга війна" я гляну, і якщо дійсно така назва була то в статті залишаємо з рефом на джерело, ок? А поки я відкочую твою правку, і надіюсь ти не збираєшся займатись війнами правок. --August (обговорення) 00:52, 9 лютого 2019 (UTC)

http://litopys.org.ua/dynasty/dyn69.htm

http://likbez.org.ua/ua/shop

Бачу, тоді нехай буде! --August (обговорення) 12:27, 9 лютого 2019 (UTC)


На Захист Казимира Першого. Я у статті Предслав Лянцкоронський таке знайшов:

«Року 1506 гетьманом війська запорізького був Прецслав Лянцкоронський, людина з сенаторського роду. Він багато разів щасливо воював з козаками землю османську. У часи цього гетьмана, за польського короля Сигізмунда І Старого, за вислуги козакам виділено землю коло Дніпра (вона була відбита в 1340 р. польським королем Казимиром Першим у руських землях) і даровано їм всякі вольності.»

Заміть - це не я придумав, а це написано у Літописі.--NOSFERATU (обговорення) 15:58, 17 лютого 2019 (UTC)


Про Гедвігу. Спершу глянь інші вікіпедії.--NOSFERATU (обговорення) 22:19, 18 лютого 2019 (UTC)

Це те саме ім'я просто в кожній мові є свої варіанти вимови.--August (обговорення) 23:28, 18 лютого 2019 (UTC)

Щодо Файл:Володіння князів на Україні.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Володіння князів на Україні.png. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:15, 1 січня 2019 (UTC)

Щодо Православна церква в чеських землях і в Словаччині[ред. код]

До вашого відома в Чехії офіційно зареєстровано мінімально дві православні Церкви. І я користувач під прізвиськом --Pavlo4 (обговорення) 03:45, 21 січня 2019 (UTC)вважаю цю інформацію доцільну на сторінках: 1/ Станом на 1 січня 2019 року в Чехії крім "Православної церкви в чеських землях" (чеськ. Pravoslavná církev v českých zemích), зареєстровані Міністерством Культури Чеської Республіки та фінансуються з державного бюджету ще дві окремі православні Церкви з офіційними назвами "Російська православна церква, подвір'я патріарха московського та всієї Русі в Чеській Республіці" (чеськ. Ruská pravoslavná církev, podvorje patriarchy moskevského a celé Rusi v České republice), Стара православна церква "Церква Святого Григорія Просвітителя" (чеськ. Církev Svatého Řehoře Osvětitele). Також в Чехії, зокрема в Празі та Карлових Варах, діють парафії РПЦ зі статусом ставропігії.

2/ Якщо на офіційних сторінках "Празької православної єпархії", вказано, що це сторінки "Празької православної єпархії", вважаю безпідставним дії користувача Ahonc.

3/ Якщо на офіційних сторінках "Православної церкви в Словаччині" написано "Вітаємо на Офіційних сторінках Православної церкви в Словаччині", не розумію чому користувач Ahonc вписує іншу інформацію та спотворює властні назви сторінок.

4/ Якщо на офіційних сторінках "Оломоуцько-Брнєнської єпархії Православної церкви в чеських землях і в Словаччині" написано, що це офіційні сторінки Оломоуцько-Брнєнської єпархії Православної церкви в чеських землях і в Словаччині, то згідно яких правил та яких інструкцій Ahonc все безкарно виправляє та спотворює на свій смак?

5/ Якщо літера Ґ на письмі латинськими літерами записується українською як "G", то згідно яких правил потрібно властні іноземні імена спотворювати російською транслітерацією, так як це любить робити "Ahonc" на сторінках української вікіпедії?--Pavlo4 (обговорення) 03:45, 21 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Augustus-ua!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:23, 17 січня 2019 (UTC)

прошу відредагувати репліку[ред. код]

Пане August-е!

Переконливо прошу замінити у вашій репліці тут (08:38, 6 лютого) кілька слів. А саме, "вже з початку смішно", "не аргумент" (ВП:Е), "маячня" (ВП:НО).

Сподіваюся, це було ненавмисно, і більше образ від Вас не буде.

Юрій Дзядик в) 10:32, 6 лютого 2019 (UTC).

Ок, маючню поміняв, але от фраза "вважаю назву ПЦУ ганбною" мене справді розсмішила, нікуди правди діти, не вважайте це образою. --August (обговорення) 11:33, 6 лютого 2019 (UTC)