Обговорення користувача:Augustus-ua

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4

Галицький Похід Ядвіги[ред. код]

Почитав твою статтю Галицький Похід Ядвіги. Тут Бест уже усе докладно розповів. І чого ти трактуєш цей похід нашою королеви Ядвіги Святої як Окупацію, а не як чергові династичні війни. Спробуй писати статті більш нейтрально, ось у як у цій статті, у тебе це чудово получається.--NOSFERATU (обговорення) 10:19, 31 грудня 2018 (UTC)

Де я там про окупацію написав? Я статтю буквально на основі Грушевського писав.--August (обговорення) 14:54, 31 грудня 2018 (UTC)
Ота його стаття дуже погана, я не знаю чим ти дивишся. Там по перше про саму війну сказано 2 речення, нема конкретики ні про які бойові дії, хоча у польській вікі про це багато є. Також там занадто часто акцентується увага на "королівстві руському" одного раз навіть названо "українським"(!), повний сюрреалізм, я б її переписав майже повністю.--August (обговорення) 15:00, 31 грудня 2018 (UTC)
  • Почнемо з того, що сама назва некоректна. Королівство Русі, яке перейшло по лінії спадкоємництва до Марії та Ядвіги - воно включало у себе не лише Галичину, а й Поділля і частину Волині.

Ось Короліство Русі часів Короля Казимира Великого:

Володіння Короля Казимира Великого. Червоним на карті позначено Королівство Польща, а білим карті позначено Королівство Русь

А ось Королівство Русі часів Людовіка Великого:

Володіння Людовіка напередодні його смерті

.

Як бачимо з карти, не лише Галіція/Галичина, а й Волинь/Володимирія, Поділля і навіть Буковина входили у Королівство Русь.--NOSFERATU (обговорення) 21:20, 1 січня 2019 (UTC)

NOSFERATU, карти то не джерело а ілюстрація, вони ні про що не свідчать, я загрузив сюда з десяток карт. Тим більше польські карти спекулятивні бо поляки намагаються довести одне - що Поділля належало їм одразу. А по факту Поділлям володіли Коріятовичі з 1350-х років, про це джерел і літератури багато. Буковина входила до складу Молдавського князівства, як мінімум з 1359 року. --August (обговорення) 22:31, 1 січня 2019 (UTC)

 • Август, я тут інакше звуся.
 • Ціллю моїх правок і поглядів якраз це і є: вибити з під ніг поляків їхні ж пропагандистські історичні міфи. Те, що поляки кажуть - правда (насправді напівправда), але це ще не значить, що ці землі є їхні. Бо що Казимир, що Людовік, що Марія і Ядвіга - вони правили цими землями як Королі саме Русі, а значить їх імперські претензії автоматично ідуть нафіг. А от ми якраз можемо заявити до них територіальні претензії.--NOSFERATU (обговорення) 18:41, 2 січня 2019 (UTC)
Та ладно з тим що вони були королями Русі ще можна погодитись. Але ти займаєшся такою самою пропагандою, йди книжку краще пиши, я думаю в тебе вийде, дерзай. --August (обговорення) 18:56, 2 січня 2019 (UTC)
 • Я хочу якби ностризації цих правителів. Відповідно усі статті у вікіпедії повинні бути так написані. З такої позиції. Що вони наші правителі, а ніякі не польські чи угорські чи литовські окупанти. На жаль більшість статей у вікіпедії на цю тему не написано достатньо нейтрально, а написано так, наче вони стають на чиюсь сторону конфлікту у тих подіях (на сторону Вітовта проти Ягайла, на сторону Марії проти Ядвіги і так далі). А мають бути написані з позитивом до тих правителів. А то виходить ми власних правителів зневажаємо.--NOSFERATU (обговорення) 20:51, 2 січня 2019 (UTC)
 • Кинь мені ще раз свою статтю про титули, але вже сюди у Вікіпедію.--NOSFERATU (обговорення) 14:08, 3 січня 2019 (UTC)

Ісаєвич Я. До історії титулатури володарів у Східній Європі Прошу, читай уважно. --August (обговорення) 07:42, 10 січня 2019 (UTC)

 • Ти писав, що після смерті Юрія ІІ спадкоємцями Романовичів визнали себе одразу 5 правителів (аж до Імператора Священної Римської Імперії). Які були їхні руські титули? Можливо від них ми можемо вивести лінію руського спадкоємства Казимира.--NOSFERATU (обговорення) 09:14, 2 лютого 2019 (UTC)
Я писав що це було б хорошим сюжетом для пригодницької книги. А спадкоємцем ГВК був Любарт. Казимир захопив Галичину. Я це вже неодноразово тобі писав. --August (обговорення) 18:49, 2 лютого 2019 (UTC)
  • Дивися до чого я веду: Казимир можливо справді був Королем Русі. Але лінія спадкоємництва у нього можливо не від Романовичів, а від титулярних Королів Русі: Земовита і Лотекета. Я тебе прошу знайти повні титули стосовно Русі усіх цих титулярних перелічених самопроголошених спадкоємців Русі. Скільки їх було окрім поляків, литовців і угорців? Пять? Назви мені кожного, а я пропоную разом шукати їхні титули.--NOSFERATU (обговорення) 20:30, 2 лютого 2019 (UTC)
Шо ти знову фантазуєш? Які титулярні королі Земовит і Владислав? Де ти це вже викопав? --August (обговорення) 20:49, 2 лютого 2019 (UTC)
  • То як усі можливі претенденти на трон після вимирання Романовичів себе титулювали?--NOSFERATU (обговорення) 19:38, 3 лютого 2019 (UTC)

NOSFERATU Що за дурацький шаблон? Є вже "правителі України" чим він тобі не вгодив? Що ти вже придумав які ще Рюриковичі Рогнедичі??? Оце ти вже фантазуєш жесть. --August (обговорення) 21:27, 3 лютого 2019 (UTC)

  • Ти розрізняєш поняття "Правителі" і "Монархи"? Правителі - ті, хто були при владі. Монархи - це князі, Королі і так далі. Нереспубліканська форма правління.--NOSFERATU (обговорення) 21:32, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Щодо Рюриковичі-Рогнедичі. Історія Київської Русі - це історія суцільних переворотів і змін династій. Починаючи від приходу до влади бастарда Святослава Володимира. Там постійно було скинення законних правителів на користь незаконних. Коротше, Гра Престолів віддихає. Спочатку були законні Рюриковичі (від Ігоря до Ярополка), потім незаконні Рабиничі (Володимир), потім начебто законні Порфігеронети (Борис і Гліб), потім Рогнідинський переворот (Ярослав чомусь у нашому народі прозваний Мудрий), потім війна законних Ізяславичів проти незаконних Мономаховичів, потім ще херову купу родів і так аж до Романовичів. Я хотів їх усіх вписати у цей шаблон, але ж тих Рюриковичів було херова купа. А ще розібратися хто з них якої династії. Ну його нахер. Може ти за це візьмешся?--NOSFERATU (обговорення) 21:40, 3 лютого 2019 (UTC)
Є правителі України. Твій потенційний шаблон просто дублює його частину. Не бачу сенсу в цьому, це просто захаращення сторінок інформацією яка і так вже є. Якшо що то я вже колись був створив шаблон Шаблон:Рюриковичі --August (обговорення) 22:04, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Я все таки не всі правителів вписав, а лише монархів і то відомих. Скіфських паралатів з незрозумілою формою правління (наскільки розумію, паралати - це щось середнє між монархами і теократією) не буде. Лише всіх відомі династії правителів. Мені лише цікаво - Романових слід додавати - чи ні? І якщо додавати, то як рахувати? Від Олексія Михайловича чи від Катерини ІІ?--NOSFERATU (обговорення) 22:16, 3 лютого 2019 (UTC)
Ти так і не пояснив в чому суть дублювання інформації --August (обговорення) 22:45, 3 лютого 2019 (UTC)
 • А ти так і не відповів на моє питання: хто ще були претендентами на спадщину Романовичів окрім Казимира, Людовіка і Любарта/Гедеміна?--NOSFERATU (обговорення) 14:41, 5 лютого 2019 (UTC)
 • Я пояснив. Вношу не правителів, а виключно монархів.--NOSFERATU (обговорення) 14:41, 5 лютого 2019 (UTC)
Історія Київської Русі - це історія суцільних переворотів і змін династій Ти відкрив для себе шкільну програму 7 класу чи що? --August (обговорення) 22:05, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Я тобі веду до того, що між Ярославом і Володимиром приблизно стільки ж спільного, як між Джофрі Баратеоном і Робертом Баратеоном.--NOSFERATU (обговорення) 22:16, 3 лютого 2019 (UTC)
  • Отже я таке знайшов. Спадкоємцями Романовичів оголосили себе:
 • Владислав Лотекет (Король Польщі). Лінія спадкоємництва - Андрій і Лев ІІ - рідні племінники/небожі Владислава.
 • Бела IV (Король Угорщини). Лінія спадкоємництва - рідний прадід Андрія і Льва ІІ
 • Генріх II (князь глоговський) та Ян (князь глоговський). Лінія спадкоємництва - правнучаті племінники Ярослава Осмомисла. Визнавали себе нащадками Ростиславовичів. Визнавалися Папою. Їх дід Конрад І був одружений з Саломеєю, дочкою Владислава Одоноча, чиєю матір'ю була Вишеслава, дочка Ярослава Осмомисла. Їхня сестра Агнеса була видана за баварського герцога Отто III. Що могло робити його їхнім нащадком і спадкоємцем.
 • Владислав Земовитович - син дочки Короля Русі Лева І Анастасії і рідний небіж Лотекета. Цілком по ньому можна провести лінію спадкоємництва Лотекета і Казимира.

Треба ще усі їхні галицькі чи руські титули пошукати. Можеш цим зайнятися?--NOSFERATU (обговорення) 18:38, 6 лютого 2019 (UTC)

Носферату ти як завжди путаєш тепле з холодним. Ти пишеш "оголосили себе спадкоємцями" - але це цілковита брехня і нісенітниця. Те що якісь правителі були родичами Романовичам не робить їх спадкоємцями Русі. Не було у них галицьких чи руських титулів і не треба шукати бо цього немає. Займись чимось корисним. --August (обговорення) 23:40, 6 лютого 2019 (UTC)

 • Усе ж вважаю, що якщо уважно дослідити цю тему (зокрема їх титули), то у нас нарешті буде повна картина нашої історії, а не теперішня уривчаста.--NOSFERATU (обговорення) 14:05, 7 лютого 2019 (UTC)
 • А взагалі які були їхні повні титули? Що там у папській буллі сказано щодо них, як законних королів?--NOSFERATU (обговорення) 23:47, 8 лютого 2019 (UTC)
Чиї титули?
  • Усіх цих вище перерахованих мною претендентів.--NOSFERATU (обговорення) 17:56, 11 лютого 2019 (UTC)
 • Чо скасовуєш? Я ж не від фонаря придумав цю назву. Використовується істориками.--NOSFERATU (обговорення) 23:47, 8 лютого 2019 (UTC)
З якого джерела ти то взяв і чи воно авторитетне? Чому не додав рефлінк?--August (обговорення) 00:15, 9 лютого 2019 (UTC)
@NOSFERATU: Давай домовимся так - ти кидаєш сюди джерело звідки ти взяв назву "Довга війна" я гляну, і якщо дійсно така назва була то в статті залишаємо з рефом на джерело, ок? А поки я відкочую твою правку, і надіюсь ти не збираєшся займатись війнами правок. --August (обговорення) 00:52, 9 лютого 2019 (UTC)

http://litopys.org.ua/dynasty/dyn69.htm

http://likbez.org.ua/ua/shop

Бачу, тоді нехай буде! --August (обговорення) 12:27, 9 лютого 2019 (UTC)

На Захист Казимира Першого. Я у статті Предслав Лянцкоронський таке знайшов:

«Року 1506 гетьманом війська запорізького був Прецслав Лянцкоронський, людина з сенаторського роду. Він багато разів щасливо воював з козаками землю османську. У часи цього гетьмана, за польського короля Сигізмунда І Старого, за вислуги козакам виділено землю коло Дніпра (вона була відбита в 1340 р. польським королем Казимиром Першим у руських землях) і даровано їм всякі вольності.»

Заміть - це не я придумав, а це написано у Літописі.--NOSFERATU (обговорення) 15:58, 17 лютого 2019 (UTC)

Про Гедвігу. Спершу глянь інші вікіпедії.--NOSFERATU (обговорення) 22:19, 18 лютого 2019 (UTC)

Це те саме ім'я просто в кожній мові є свої варіанти вимови.--August (обговорення) 23:28, 18 лютого 2019 (UTC)
  • Усе правильно. В українській мові одразу усі три форми цього імені зустрічаються.--NOSFERATU (обговорення) 20:47, 21 лютого 2019 (UTC)
Це те саме що писати Петро Порошенко (також Петр, Пйотр, Пітер). На мою думку абсурдно, не знаю чому ти цього не розумієш. --August (обговорення) 23:18, 21 лютого 2019 (UTC)
   • Дивися, на чому базуються мої чи Беста претензії щодо імен наших правителів того періоду. Ви використовуєте їхні польські імена, тобто імена, які їм дали у польській історіографії. Ми ж перекладаємо на українську мову їхні латинські імена, тобто так, як їх офіційно іменували у світі. Саме тому Гедвіґа Анжу чи наприклад Іоанн ІІ Казимир.--NOSFERATU (обговорення) 18:58, 3 березня 2019 (UTC)

Я використовую імена які є в авторитетних джерелах - енциклопедія історії України, монографії, статті. А ти фантазуєш --August (обговорення) 19:53, 3 березня 2019 (UTC)

Щодо Православна церква в чеських землях і в Словаччині[ред. код]

До вашого відома в Чехії офіційно зареєстровано мінімально дві православні Церкви. І я користувач під прізвиськом --Pavlo4 (обговорення) 03:45, 21 січня 2019 (UTC)вважаю цю інформацію доцільну на сторінках: 1/ Станом на 1 січня 2019 року в Чехії крім "Православної церкви в чеських землях" (чеськ. Pravoslavná církev v českých zemích), зареєстровані Міністерством Культури Чеської Республіки та фінансуються з державного бюджету ще дві окремі православні Церкви з офіційними назвами "Російська православна церква, подвір'я патріарха московського та всієї Русі в Чеській Республіці" (чеськ. Ruská pravoslavná církev, podvorje patriarchy moskevského a celé Rusi v České republice), Стара православна церква "Церква Святого Григорія Просвітителя" (чеськ. Církev Svatého Řehoře Osvětitele). Також в Чехії, зокрема в Празі та Карлових Варах, діють парафії РПЦ зі статусом ставропігії.

2/ Якщо на офіційних сторінках "Празької православної єпархії", вказано, що це сторінки "Празької православної єпархії", вважаю безпідставним дії користувача Ahonc.

3/ Якщо на офіційних сторінках "Православної церкви в Словаччині" написано "Вітаємо на Офіційних сторінках Православної церкви в Словаччині", не розумію чому користувач Ahonc вписує іншу інформацію та спотворює властні назви сторінок.

4/ Якщо на офіційних сторінках "Оломоуцько-Брнєнської єпархії Православної церкви в чеських землях і в Словаччині" написано, що це офіційні сторінки Оломоуцько-Брнєнської єпархії Православної церкви в чеських землях і в Словаччині, то згідно яких правил та яких інструкцій Ahonc все безкарно виправляє та спотворює на свій смак?

5/ Якщо літера Ґ на письмі латинськими літерами записується українською як "G", то згідно яких правил потрібно властні іноземні імена спотворювати російською транслітерацією, так як це любить робити "Ahonc" на сторінках української вікіпедії?--Pavlo4 (обговорення) 03:45, 21 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Augustus-ua!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:23, 17 січня 2019 (UTC)

прошу відредагувати репліку[ред. код]

Пане August-е!

Переконливо прошу замінити у вашій репліці тут (08:38, 6 лютого) кілька слів. А саме, "вже з початку смішно", "не аргумент" (ВП:Е), "маячня" (ВП:НО).

Сподіваюся, це було ненавмисно, і більше образ від Вас не буде.

Юрій Дзядик в) 10:32, 6 лютого 2019 (UTC).

Ок, маючню поміняв, але от фраза "вважаю назву ПЦУ ганбною" мене справді розсмішила, нікуди правди діти, не вважайте це образою. --August (обговорення) 11:33, 6 лютого 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Смоленське князівство[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Смоленське князівство був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:51, 24 лютого 2019 (UTC)

Україна (назва)[ред. код]

Вітаю! Щодо статті Україна (назва), пане Augustus-ua, Ви додали шаблон ВП:ОД але я прибрав лише для того, щоб прояснити - що саме, конкретно, на Вашу думку в цій статті є "орігінальним дослідженням" - можливо Вам краще проставити позначки "джерело?" щоб було зрозуміло де саме потрібно додати джерела на ВП:АД? --Rutheni (обговорення) 10:37, 2 березня 2019 (UTC)

Головні претензії я написав на ЗДА. Крім того мене дивує те що більшість статті написана по блогу байцара а не по науковим статтям. А їх щодо цієї теми дуже багато. --August (обговорення) 14:02, 2 березня 2019 (UTC)
Rutheni Я глянув статтю про Україну в ЕІУ, і по моєму вона в рази краща, і можна багато тексту взяти прямо звідти без заморочок, якщо ви маєте намір допрацювати дану статтю. --August (обговорення) 14:20, 2 березня 2019 (UTC)
Цитата: "більшість статті написана по блогу байцара". Мабуть Ви мали на увазі призвіще Андрія Байцара (не зрозуміло але ж призвіща прийнято писати з великої літери)? Щодо "більшості статті", то Ваша оцінка не зрозуміла, тому що за матеріалами А. Л. Байцара написано лише один розділ з п'яти тестових розділів статті, а саме - Україна» на географічних картах. Мені, особисто, Ваша думка зрозуміла але інформація з ЕІУ вже є застаріла, тому що в останні роки на цю тему були написані нові праці українських істориків, етнографів тощо. Також зверніть будь ласка увагу, що Вам було запропановано адміністрацією Вікіпедії викласти детальніше свої аргументи на СО статті. Тож до Вас прохання - обговорювати це питання на СО статті. --Rutheni (обговорення) 15:28, 2 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:33, 15 березня 2019 (UTC)

Правителі України[ред. код]

Нащо скасовуєш? Анна Ягеллонка справді була нашою правителькою, це все сказано у цій статті (факт коронації був). І вона була більш законніша (так як рідна сестра свого брата) королева, ніж ті ж Баторій і Валуа. Стефан Баторій походу був лише консорт. Щодо Габсбургів, то вони нам ціле Королівство подарували, а відповідно до правил монархії Королівство - це цілком незалежна держава.--NOSFERATU (обговорення) 12:41, 23 березня 2019 (UTC)

NOSFERATU Я зараз ще твої родоводи в статтях про анжу поскасовую. А в шаблоні як бач не я один то скасовую. Тому виставляй претензії до KHMELNYTSKYIA
  • Ну тоді вибачай за наїзд, я не спеціально, не зі зла. А щодо монархів, то я справді розібрався. Стефан Баторій ніколи не правив нашим народом, він лише був консорт. Після Сігізмунда ІІ Августа нашою законною правителькою була Анна Ягеллонка. Сестра успадковує трон, а не зять.--NOSFERATU (обговорення) 22:14, 23 березня 2019 (UTC)
Думаю ти помиляєшся. Правителі РП були не спадковими а виборними, їх обирав і затверджував сейм, тому говорити про законність і легітимність тут не варто. --August (обговорення) 00:39, 24 березня 2019 (UTC)
  • Власне вона і вибраною була. Там у її статті про це написано. Спершу елекційний сейм обрав Максиміліана Габсбурга Королем, бо він по матері Ягеллон. Через два дні той же Елекційний Сейм обрав Анну Ягеллонку, тому що вона сестра Ягеллона. В ході перемовин їх хотіли одружити, що зєднати дві гілки роду Ягеллонів (він їй походу кузеном приходився). Але потім вона була проти (вона тоді мала реальну владу в державі), то елекційний сейм обрав по черзі двох королів, спершу Генріха Валуа (нащадка Анни Ярославни), а потім і Стефана Баторія, за умови, що він одружиться з Анною. Таким чином виходить в один прекрасний момент у нас було аж чотири законні королі. Це все у статті Анна Ягеллонка написано.--NOSFERATU (обговорення) 09:13, 24 березня 2019 (UTC)
   • Щодо не спадковості, а виборності, то ти правий лише на половину. Вони справді були виборними, але їх не могли обрати на королівське правління без власне королівської крові в жилах. Усі правителі РП були королівської крові.--NOSFERATU (обговорення) 09:13, 24 березня 2019 (UTC)
   • Навіщо ти прибрав родовід Анжу? Там же пряме обгрунтування законного правління на наших землях і ліквідація міфу про окупантів. Заходять так люди у вікіпедію, дивляться і розуміють «ага, ніякий не окупант, а прямий нащадок нашої Анни Ярославни».--NOSFERATU (обговорення) 09:08, 24 березня 2019 (UTC)
   • А ні, вибач, ти не прибирав. Я не побачив спершу. Може краще варто родовід на початок статті, щоб люди зразу бачили обгрунтування претензій на наш трон?--NOSFERATU (обговорення) 11:35, 24 березня 2019 (UTC)
Навіть твій ідеологічний друг бест родоводи розміщує в кінці статтей. Та й в багатьох інших статтях різних вікі вони розміщуються вкінці. А взагалі ти міг б і нормальну табличку намалювати. --August (обговорення) 13:28, 24 березня 2019 (UTC)
Якби ж я вмів би малювати ті родоводи, то я б намалював би. До того ж у мене і є зараз така нова ідея: виводити у таблиці родоводи їхні руські корені. Бо якщо пошукати, то вони усі дійсно мають законні підстави на правління нами. Наприклад ті ж Анжу по мамці є Пястами-Рюриковичами.--NOSFERATU (обговорення) 16:41, 24 березня 2019 (UTC)
Вікіпедія не є джерелом сама для себе коли ти це зрозумієш --August (обговорення) 14:02, 30 березня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Підтримайте Європейську весну, будь ласка[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ви надзвичайно допомогли конкурсу CEE Spring 2018, долучившись до перевірки й оцінювання статей. Нам так само бракує рук для перевірки результатів цьогорічного конкурсу, тож я хочу поцікавитися, чи маєте бажання допомагати знову? Якщо так, дайте мені знати — будемо дуже вдячні! -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 19:44, 22 червня 2019 (UTC)

Карта Слобожанщины (Подонья)[ред. код]

Здравствуйте! Заранее прошу прощения за то, что я пишу вам на русском языке, - я не знаю украинского языка настолько хорошо, чтобы писать на нем. Я занимаюсь долгое время статьей, посвященной истории города Валуйки Белгородской области (https://ru.wikipedia.org/wiki/История_Валуек). Мне очень понравилась ваша удивительная карта Слобожанщины (Подонья): https://uk.wikipedia.org/wiki/Файл:Межі_Слобожанщини.png Но нельзя ли ее залить в формате SVG? В формате SVG она не будет терять в качестве. Я очень хотел бы ее использовать, и я был бы вам очень благодарен, если бы у вас было время и желание залить карту в формате SVG. Еще раз извините за то, что пишу по-русски. С уважением к вам, --Samokhotkin (обговорення) 08:38, 23 червня 2019 (UTC)

Добре попробую --August (обговорення) 16:58, 23 червня 2019 (UTC)

File:Lugansk province location map.svg[ред. код]

Доброго дня! Ви останній редагували цей векторний файл. Чи могли б Ви його відкоригувати його ще раз? За основу можете узяти File:Troitskyi-Lug-Raion.png. Додано території населених пунктів міських рад, виправлено Ровеньківську та деякі інші значні помилки. Файли районів не так часто використовуються, тож самостійно залив у форматі .png, але цей досить популярний. Дякую!--Dim Grits 14:34, 17 серпня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:46, 11 жовтня 2019 (UTC)