Обговорення користувача:Avatar6

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Шаблон:Картка:Факультет[ред. код]

Вітання! Що вже тут нахімічено, що проблеми з рядком «Декан»? --Микола Василечко (обговорення) 05:51, 18 квітня 2017 (UTC)

Вітаю! Перепрошую за технічну помилку, але Ви самі вже розібралися, дякую. --Avatar6 (обговорення) 11:26, 18 квітня 2017 (UTC)

Disambig[ред. код]

Не видаляйте цей шаблон ред.№ 19974732 із сторінок багатозначних термінів, т.я. лізе туди SOMBot ставити шаблони, що стаття є сиротою. — Alex Khimich 15:51, 21 квітня 2017 (UTC)

це не сторінка багатозначних термінів — це сторінка прізвища. Див. обговорення неоднозначностей і критерії вікіданих. Проблеми бота заважають користувачам.--Avatar6 (обговорення) 16:32, 21 квітня 2017 (UTC)
Ну і яка різниця, прізвища, чи неоднозначності? На свіх сторінках прізвищ як раз перераховуються неоднозначності. — Alex Khimich 17:37, 21 квітня 2017 (UTC)

Така ж, як між стільцем (тощо) і окремими його конструкціями, варіантами і представниками. Така ж, як і між ім'ям Петро і усіма Петрами.--Avatar6 (обговорення) 19:02, 21 квітня 2017 (UTC)

Дивно. en:Łagowski«This disambiguation page lists articles associated with the title Łagowski.», pl:Łagowski«To jest strona ujednoznaczniająca. Poniżej znajdują się różne znaczenia hasła: Łagowski.» і тільки uk:Лаговський«Див. обговорення неоднозначностей і критерії вікіданих». --ReAlв.о. 20:31, 21 квітня 2017 (UTC)

Я розумію, що далі цих повідомлень ніхто не читає: pl:Łagowski - polskie nazwisko, en:Łagowski or Lagowski is a Polish surname or an adjective meaning from Łagow. Жодна з трьох мовних сторінок не містить жодного посилання із точно таким написанням, окрім як на носіїв прізвища, інші написання — похідні від прізвища чи тотожного прикметника. То "polskie nazwisko" чи "jest strona ujednoznaczniająca"? — панам сусідам, і не тільки, треба або труси надіти, або хрестик зняти. Як це зробили зі сторінкою Джекобс (Q1158566: Джекобс) — знайдете принципову різницю? Мільйони сторінок вікіпедій усіма мовами водночас не переробити, тим більше через певні звички як користувачів, так і їх ботів. Адже вони не знайомі з Q27924673: прізвище повинно мати окремий елемент Вікіданих, який відрізняється від сторінки значень. Див також Обговорення Вікіпедії:Неоднозначність#Прізвища. --Avatar6 (обговорення) 03:33, 22 квітня 2017 (UTC)

Заняття херньой[ред. код]

Що саме Ви мали на увазі під тими слова? ) Вам не подобається схема категоризації Підприємства → Виробники? --Олег.Н (обговорення) 06:23, 23 квітня 2017 (UTC)

@Олег.Н: виробники, якщо підприємства — то "підприємства первинного сектору економіки". Але не усі "виробники" є підприємства. Порушення онтології і класифікації знань.
І мої претензії до Вашої категоризації, яка викликае мою емоційну реакцію, не тільки в поточному випадку. — не треба декатегоризувати в неіснуючі категорії, щонайменше. категорії можна видалити, коли буде усталена більш точніша підкатегорія.--Avatar6 (обговорення) 17:53, 30 квітня 2017 (UTC)

Чекаю відповіді[ред. код]

ред.№ 20213925 --Basio (обговорення) 04:48, 30 квітня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Зважаючи на те, що блокувань у Вас ще наразі не було, висловлюю Вам останнє попередження про неприпустимість порушення ВП:НО. Будь ласка, припиніть ображати інших користувачів — незалежно, робите Ви це безпосередньо із зазначенням імен або через персональне звернення, чи опосередковано. Сподіваюсь на розуміння.--Piramidion 14:22, 30 квітня 2017 (UTC)

Старий цвинтар (Грайфсвальд)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зробіть переклад решту статті, бо Ви є її автор і вона майже місяць ніким не доробляється (не зроблений переклад). В іншому випадку стаття буде вилучена, і вже запропонована на швидке вилучення. -- Анатолій Мітюшин (обговорення) 04:46, 4 травня 2017 (UTC)
@Анатолій Мітюшин: Вітаю. Стаття значніша за будь-якого інкубаторського футболіста бо мае власну К:Поховані на Старому цвинтарі у Грайфсвальді (2). Вмісту українською цілком достатньо для існування у якості незавершеної статті. Іншомовний, досі неперекладений вміст ховаеться між теґами коментарів - це не довше ніж додати шаблон {{шв}} (і·о·д·р··#). Сподіваюсь, Ви відновите статтю так само як і видалили.--Avatar6 (обговорення) 06:20, 7 травня 2017 (UTC)
Привіт! Перегляньте будь ласка історію сторінки Старий цвинтар (Грайфсвальд) — Ви все побачите, що я не не ставив шаблон на швидке вилучення і відповідно не вилучав статті Ста— not рий цвинтар (Грайфсвальд). Попередження повинен був би Вам написати той, хто поставив шаблон на ШВ, оскільки він цього не зробив, то я лише Вас попередив, що ймовірно буде вилучена, оскільки вже місяць не виправляється, переклад не робиться, і таке інше... Мені хотілось вберегти статтю, тому Вас і попередив... Пишіть тому, хто вилучив, виправляйте текст статті, порадьтеся, знайдіть консенсус і відновлюйте статтю. -- Анатолій Мітюшин (обговорення) 17:04, 7 травня 2017 (UTC)
@Анатолій Мітюшин: тисячі перепрошень від мене до Вас особисто! Неодноразово виникало бажання допомогти Вам з оформленням шаблонами шахових статей, але мене виштовхують. Я сприйняв Ваше попередне повідомлення (вибачте, і дякую Вам сторазів!) за повідомлення від автора-номінатора на вилучення — що (повинно бути!) цілком природньо у спільноті (again — sorry for misunderstanding people's nature :-/(, for my personal reaction intended to be for author of deletion) Дії адміністраторів просто не лишають можливостіи відслідковуатии історію вилучених сторінок неадміністраторами - ще раз - дякую Вам за Ваше повідомлення і сто разів перепрошую за турботу щодо теми - Ви зробили усе, як поважний користувач!--Avatar6 (обговорення) 19:59, 7 травня 2017 (UTC)

Шаблон:Футболіст[ред. код]

Зараз така ситуація, що в Категорія:Футболісти за алфавітом є тільки 70 осіб, а в Категорія:Спортсмени за алфавітом практично нема футболістів (ну хіба що якраз тих 70, яким ці категорії було проставлено вручну). Все це тому, що статті з шаблоном {{футболіст}} не потрапляють автоматично в ці категорії. Ви могли б налаштувати цей шаблон так, щоб цю проблему вирішити? Але так, щоб це реально працювало -- тобто щоб відкривши вищезазначені категорії, можна було б ці статті в них знайти--Unikalinho (обговорення) 14:23, 6 травня 2017 (UTC)

Це через те, що комусь недовподоби 1) ред.№ 19361350 2) шаблон використовуеться і для футбольних тренерів, які не обов'язково футболісти, десь обговорювали цю ситуацію.
@Unikalinho: Ваше останне редагування чудово працюе — лише треба почекати оновлення кешу. --Avatar6 (обговорення) 06:20, 7 травня 2017 (UTC)
Не знаю, я тоді вручну оновив кеш, але нічого не змінилося. Тому повернув назад, подумавши, що це ні до чого--Unikalinho (обговорення) 09:07, 7 травня 2017 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Зокрема, за це редагування: ред.№ 20256220--Piramidion 19:21, 6 травня 2017 (UTC)

Дякую. Зрозуміло. Не цікавився політикою блокувань, але навіщо ір блокувати — бо корисний внесок зробити зовсім неможливо. Втім, не звик вдавати з себе ображеного, бігаючи до АК, як онучок з Ералашу "Бабушка!" :=)
@Piramidion: виправте, будь-ласка: Категорія:Шаблони Китаю Категорія:Іспанські співачки, Категорія:Співачки за країною.--Avatar6 (обговорення) 05:45, 7 травня 2017 (UTC)
Наче повиправляв. Щодо IP – його блокують, щоб не було обходів блокувань, бо далеко не завжди заблокований користувач старається робити корисний внесок. Блокування — засіб запобігання подальшим порушенням, в тому числі й з IP-адрес.--Piramidion 08:22, 7 травня 2017 (UTC)

@Piramidion: Тут ви даремно так. Одне порушення ВП:Е (на ВП:НО це не тягне) не варте блокування--Unikalinho (обговорення) 09:09, 7 травня 2017 (UTC)

Цілком тягне. Вам сподобається, якщо я Вас назву гальмом? І це не одне порушення. Вище я давав попередження не з власної забаганки.--Piramidion 09:16, 7 травня 2017 (UTC)

Виправити[ред. код]

Доведіть до ладу, будь ласка, статтю CNET, бо Ваші останні редагування її дещо зіпсували. Дякую. -- Green Zero обг 16:55, 7 травня 2017 (UTC)

@Green Zero: що саме? висловтеся зрозуміліше для спільноти. ред.№ 20245918 (мое редагування), бо Ваша реакція на це редагування незрозуміла, і мені особисто. --Avatar6 (обговорення) 20:08, 7 травня 2017 (UTC)
Проблеми з категоризацією. -- Green Zero обг 20:12, 7 травня 2017 (UTC)

Шаблон:Надмірне цитування[ред. код]

Доброго здоров'я, колего! У ред.№ 20442338 замість * Special:PrefixIndex/Wikipedia articles needing style editing та * К:All articles needing style editing (0), мабуть, мало би бути щось інше? З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 06:33, 24 травня 2017 (UTC)

@Olexa Riznyk: Вітаю. Поки це щось містить єдину статтю Вікіпедії, імхо, воно корисніше у вигляді оригінальних за задумом автора назв. Я лише додав інструменти посилання на оригінальні назви на сторінці шаблона.--Avatar6 (обговорення) 00:57, 25 травня 2017 (UTC)
Я маю на увазі переклад. --Olexa Riznyk (обговорення) 08:16, 25 травня 2017 (UTC)
@Olexa Riznyk:, я розумію. Але створювати категорію (задля единої статті) — це ще і привязувати інтервікі через Вікідані, з редагуванням Тверджень (statements) яких у мене технічні обмеження. А улюблений (і единий, дякуючи ревнощам до інших мов і вікіпроектів) шаблон {{нп}} все одно викликае непорозуміння з категоріями:[en] (як бачите категорія опинилась внизу сторінки а посилання тут), а написання з двокрапкою (Категорія:Всі статті, які потребують виправлення стилю[en]) викликае інщі нерозуміння, як от в попередній темі ціеї сторінки.

--Avatar6 (обговорення) 10:27, 25 травня 2017 (UTC)

Шаблон:Архітектор[ред. код]

Вітаю, подивіться будь ласка, звідки в картці в статті Дубровський Павло Андрійович лізуть коми в рядках Місце народження та Місце смерті? І як це виправити? --AMY (обговорення) 13:21, 25 травня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено. Був закоментував поля "Місце народження/смерті" і просто забув потім виправити ті апострофи. Дякую що нагадали. Як на Вашу думку — чи потрібно виводити окремі назви для полів "Дата народження/смерті", "Місце народження/смерті", чи достатньо як зараз: тілки назви " Народження" і "Смерть" із значеннями дати і місця?--Avatar6 (обговорення) 06:45, 26 травня 2017 (UTC)
Дякую. Особисто мені — більш ніж достатньо. --AMY (обговорення) 10:26, 26 травня 2017 (UTC)
Але подивіться ще, будь ласка, відступи в картці. Чомусь Тула на один знав правіше, ніж Москва. А в статті Меленський Андрій Іванович — місце народження/смерті попливло вліво від інших параметрів. --AMY (обговорення) 11:52, 26 травня 2017 (UTC)
@AMY 81-412: так, це одразу помітив — рядок центруеться на всю ширину картки. Це зручно для довгого переліка адмінодиниць (з Вікіданих наприклад), але погано для коротких рядків. Кращім варіантом буде вирівнювання праворуч. Я подивлюсь що можна зробити.
І з громадянством/підданством і Вікіданими там також ще недороблено — зроблю.--Avatar6 (обговорення) 06:36, 27 травня 2017 (UTC)

Щодо відкатів на СО[ред. код]

Вітаю. В укрвікі (власне як і в англійській та інших) вважається, що якщо користувач витер якесь повідомлення зі своєї сторінки, то це означає лише те, що він із ним ознайомився. Нагадувати знову вважається поганим тоном. --yakudza 14:56, 29 травня 2017 (UTC)

вітаю і дякую @Yakudza:

це за замовчанням вважаеться зрозумілим усім користувачам поточного вікіпроекту — як і те що вони практично не мають ніяких авторських прав на твори в вікі

Нагадувати знову вважається поганим тоном

це виключно мій поганий тон відносносно уквікі і спільноти уквікі, який направлений на організацію діяльності уквікі — miss... —

але цей тон призначений саме для читачів, які вперше потрапили на цю сторінку, щоб зекономити їх майбутній час витрачний на співбесіди з цим.--Avatar6 (обговорення) 20:54, 29 травня 2017 (UTC)

Параметр Карта в шаблоні Пам'ятник[ред. код]

Вітаю. Щось не працює (див. у картці: Помилка Lua у Модуль:Location_map у рядку 438: Модуль:Location map: Не можу знайти зазначений параметр назви карти: ні "Модуль:Location map/data/Україна, Союз Радянських Соціалістичних Республік" ні "Шаблон:Карта розташування Україна, Союз Радянських Соціалістичних Республік" не існують (див. Модуль:Location map/документація та Шаблон:Карта розташування/документація). Скоріш за все, то не після ваших правок, але… --AMY (обговорення) 08:35, 8 червня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено AMY, довелося редагувати і статтю і обидва {{визначна пам'ятка}} (і·о·Д·р··#) і {{пам'ятник}} (і·о·д·р··#). Також корисно підглядати в категорію К:Сторінки з помилками скриптів (787/770/) - там багато чого потрапило через мої правки в шаблонах. ) --Avatar6 (обговорення) 05:44, 9 червня 2017 (UTC)
{{визначна пам'ятка}} (і·о·Д·р··#) - швидше всього ще є якийсь глюк. Десь у готелях використовувався, там і побачив. Вилазить червона категорія щось типу Спеціальна категорія... ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 08:46, 23 червня 2017 (UTC)
@Nickispeaki: якщо про {{карта розташування}}, то він перехоплюе більшість помилок в К:Модуль:Location map:Службова (450) або перенаправляе на {{Карта розташування/стара}}. Якщо помилка в подвійне виведення координат в шапці статті - то не до шаблону, такі помилки можна перехоплювати і блокувати їх вивід в шаблоні {{coord}}. Ааа, може червона категорія К:Шаблон:Карта розташування:Помилки виклику (4) - то так, категорія в самих шаблонах-картках.--Avatar6 (обговорення) 09:36, 23 червня 2017 (UTC)

Знову про Шаблон:Письменник[ред. код]

Подивіться будь ласка, щось не так із зображенням у картці. На вікісховищі повидаляли багато портретів, ось варіант із прямим посиланням в картці на видалене зображення — замість зображення виводиться червоний напис 250px. Після прибирання з коду статті посилання на видалене зображення в картці з’являється червоний напис 250x350px. Якось поправити це можливо? --AMY (обговорення) 09:14, 8 червня 2017 (UTC)

це, звісно, недоробка commons. Там е бот CommonsDelinker, чи як там його, який вилучае лінки на вилучені в коммонз файли з вікіпроектів. Як часто, оперативно і в яких вікі він це робить я не цікавився. Але 2 доби посилання на фото вісить у Вікіданих — отже і в нас. Рішення:
 1. найкомпромісніше: перейти за бічною панеллю на Елемент Вікіданих і видалити з нього Властивість P18: зображення — у таких випадках, якщо вона знову буде додана то її зображення знову відобразиться в картці. Але це видалення повинна робити commons-видалянська спільнота
 2. найпростіше: я зробив в останьому редагуванні статті, а саме замість назви файла в параметрі |зображення= додав звичайний дефіс (мінус, тобто "-") — че символ, призначений подавляти вивід будь-яких значень з Вікіданих.
 3. todo в далеких перспективах: додати перехоплення посилань на неіснуючі файли в обробники зображень. Хоча медіавікі це робить — він все одно додае посилання на сторінку для завантаження.

--Avatar6 (обговорення) 20:07, 8 червня 2017 (UTC)

Відносно спортивних модулів[ред. код]

Вони тепер полегшать мені роботу з таблицями, я правильно зрозумів? І на які види спорту вони впливають насамперед? --Jphwra (обговорення) 10:40, 12 червня 2017 (UTC)

@Jphwra: види спорту — будь-які, таблиці настроюються параметрами: я там понакидав документацію, нажаль не переклав. Наприклад, за замовчанням виводить "Голи", але можна задати параметром "Шайби" (Очки тощо). В модулях трохи адаптував (локалізував) текстові рядки (треба перевірити). Там з формулюванням деяких рядків питання, бо не знаю як краще формулювати переклад. Просте копіювання таблиць з локалізацією рядкових параметрів повинно працювати, назви нерядкових (системних) параметрів залишені оригінальними.--Avatar6 (обговорення) 11:04, 12 червня 2017 (UTC)
Спробую і дам знати що з того вийшло. --Jphwra (обговорення) 11:05, 12 червня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Online-dict-stub номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Online-dict-stub, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 червня 2017. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 20:43, 12 червня 2017 (UTC)

Сторінку Категорія:Вікіпедія:Модулі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Категорія:Вікіпедія:Модулі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 червня 2017. Що ще можна зробити? PsichoPuzo (обговорення) 07:55, 13 червня 2017 (UTC)

Попрад і ко.[ред. код]

Попрад - вилазить червона категорія К:Шаблон:Населений пункт Словаччини:Службова (727/655/). Я так розумію, що через шаблон {{Населений пункт Словаччини}} (і·о·Д·р··#). БО їх там 200 штук (уточнення - 655, 200 - то перші 200 ;-) ). І та помилка у Замок Бодіам теж лишилася. Глянете? --Nickispeaki (обговорення) 16:21, 23 червня 2017 (UTC)

 1. в категорії шаблон із застарілими параметрами lat.../lon... — практично всі координати у Вікіданих, але питання в тому, що імпорт з англ/фр. Вікіпедій дав там координати з точністю до мінут, а в нас часто заповнені до секунд.
 2. {{Список країн}} (і·о·Д·р··#) - Англію додав для Бодіума.--Avatar6 (обговорення) 07:49, 24 червня 2017 (UTC)

Ех!

 1. Тепер 642 статті в Категорія:Шаблон:Населений пункт Словаччини:Службова;
 2. {{Список країн}} (і·о·Д·р··#) - а що там? Там ТАААкенний список, що.... Чесно кажучи, вже забув, що там було. Але зараз наче все добре. :-) --Nickispeaki (обговорення) 21:54, 1 липня 2017 (UTC)
  там список країн, кодів країн, шаблонів країн з прапорцями — тобто це селектор для отримання сирої назви країни з форматованого значення параметра картки (тобто параметра {{{країна}}}) для використання в викликах інших шаблонів за країнами (наприклад карти країни або прапора країни) або категоризації за країною тощо.--Avatar6 (обговорення) 05:37, 2 липня 2017 (UTC)

Будь ласка, уважніше і акуратніше. І щодо категорій і щодо шаблонів. От {{Культова споруда}} (і·о·д·р··#) там повно червоного. І ота назва поля " | назва(офіційна) = " точно має бути БЕЗ пробіла між назва і (? У росіян немає дужок (і я так пропоную зробити), англійська із нижнім підкреслюванням, що не дуже зручно... --Nickispeaki (обговорення) 21:54, 1 липня 2017 (UTC)

То кому треба бути уважніше? Тому хто автоперекладае шаблони, автоперекладае (або вставляе без перекладу взагалі) параметри виклику шаблонів? Вона ВЖЕ створена у такому вигляді. В шаблоні без бота не замінити — але можна додати синонім "офіційна назва". В категорії К:Шаблон:Культова споруда:Службова (180/172/) — 39 випадків позиційних (під номером 1 тощо) параметрів. То зайві пайпи у виклику шаблона (часто у параметрі {{{зображення}}} — рудименти вікі-форматування теґу виведення зображення). --Avatar6 (обговорення) 05:37, 2 липня 2017 (UTC)

Обов'язкові поля в шаблонах[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, не робіть обов'язковими поля в шаблонах, якщо вони раніше такими не були: через це в статтях виникають порожні незаповнені поля. Наприклад, у {{Академічна установа}} ви зробили обов'язковою дату заснування, яка раніше такою не була, через що вийшло порожнє поле, наприклад, у статті Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій НТУУ «КПІ». Будь ласка, виправте це та не робіть такого надалі. Дякую — NickK (обг.) 15:14, 29 червня 2017 (UTC)

@NickK:, так, там справа у розповсюдженому 'форматі оформлення прикладу вигляду картки у самій картці ', яка відображае сама себе за умов, зкопійованих з польської тощо Вікіпедій: (<noinclude>pokaz</noinclude> — в умовах відображення) — але після умов сам параметр залишений без пайпу, який робить відображення його назви-виклику {{{назва параметру}}} при конвертації до формату картки, який потребуе існування пайпа для визначення існування вмісту в параметрі — це розповсюджена помилка _швидкої_ конвертації шаблонів, яку легко виправити/виправляти будь-кому, просто додавши пайп ("|") після назви параметра. Я виправляю свої "швидкі конверсії" — це не так складно.--Avatar6 (обговорення) 19:13, 29 червня 2017 (UTC)
На жаль, ви не зрозуміли, бо мова зовсім не про те. Приклад вигляду картки — питання смаку, але ви й тут свої зміни до кінця не довели (веб-сайт так і залишився без змін). Проблема в тому, що ви зробили поле дати заснування обов'язковим, у той час як у низці статей дата заснування невідома, і на Вікіданих її теж немає, через що виходить порожнє поле — NickK (обг.) 21:23, 29 червня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено це ненавмисно. Приклад вигляду картки також питання розуміння вмісту коду і логіки його роботи.--Avatar6 (обговорення) 09:50, 30 червня 2017 (UTC)

Шаблон:Infobox basketball draft[ред. код]

Вітаю. У цьому шаблоні забагато іноземного тексту. Знаю для Вас це рідна стихія. Автор просив змін. Чи можна їх зробити? --Jphwra (обговорення) 15:23, 29 червня 2017 (UTC)

Сторінку Категорія:Вікіпедія:Категорії, які мають основні статті номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Категорія:Вікіпедія:Категорії, які мають основні статті, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 липня 2017. Що ще можна зробити? MMH (обговорення) 11:25, 2 липня 2017 (UTC)

Обговорення шаблону:Прапорець[ред. код]

Доброго дня. Ви вже понад місяць не відповідаєте на моє повідомлення там. Чи могли б ви подивитися, будь ласка, й прокоментувати там? Дякую — NickK (обг.) 15:05, 3 липня 2017 (UTC)

Чи могли б ви відреагувати, будь ласка? За відсутності реакції я вважатиму, що нема підстав для розгляду запиту, і закрию його, бо вже більше місяця запит висить без відповіді. Дякую — NickK (обг.) 14:22, 5 липня 2017 (UTC)

Шаблон:Відмінки[ред. код]

Дякую за доповнення у шаблон {{Відмінки}}, але мені вони не зовсім зрозумілі. Навіщо виділяти курсивом три відмінки, що не утворюють специфічної групи? Навіщо поміщати в шаблон форму множини слова «відмінок», саму по собі зрозумілу й відому? До чого коментарі із згадуванням деяких користувачів? Сподіваюся на Ваше розуміння. --В.Галушко (обговорення) 16:24, 4 липня 2017 (UTC)

В.Галушко Будь-що у Вікіпроектах — суспільна праця. Якщо хтось додав щось незрозуміле/зайве на погляд інших — це треба виправити/доповнити. На цьому принципі і існує колективна співпраця.
 1. субелатив / сублатив[en]; суперелатив / суперлатив — для немовознавця ці назви неважко переплутати через різницю в едину додаткову літеру, виділенням курсивом мав бажання підкреслити увагу на цій можливості.
 2. З формами множини/однини української мови знайомі читачі, які знають українську на певному рівні. Я припустив, що статті з мовознавства можуть читати користувачі і без такого певного рівня знання української. Можливо це зайве перебільшення, але моя особиста думка — направляти на цільову назву сторінки все ж краще із відповідним відображенням її назви за перенаправлення (або за зміну відображення посилання після пайпу) через множину.
 3. Вміст коментарів без задніх помислів. Перепрошую, якщо це ...незручності.--Avatar6 (обговорення) 02:47, 5 липня 2017 (UTC)
На мій погляд, наводити в шаблоні форму множини — це зайве (як надмірна вікіфікація). Можна замінити заголовок на «Відмінки в мовах світу», не міняючи назви шаблону. Виділяти курсивом відмінки теж не варто, але якщо Ви звернули мою увагу на паронімічність назв деяких з них, я додам необхідні уточнення на сторінки (шаблон «не плутати»). --В.Галушко (обговорення) 13:49, 7 липня 2017 (UTC)
"На мій погляд, наводити в шаблоні форму множини — це зайве (як надмірна вікіфікація). Можна замінити заголовок на «Відмінки в мовах світу», не міняючи назви шаблону."
Все ж, як щодо іншого, я згоден. Але назва і фігурування слова "відмінок" (як назва цільової статті про (певні "граматичні категорії") (певного поняття; українською бажано) — суперечливе, тобто використання у будь-якій якості, окрім однини називного відмінку може викликати неоднозначність.. може, тільки в мене, хм...
за паронімічність — звичайно "за" (звична практика), але, цей нав-шаблон також може виділяти її (будь-яким чином, імхо), але ж сторінок-перекладів, або цільових сторінок нашою мовою нема щее — отже поки не знаемо що це - то вже знаемо, що відрізняемо....--Avatar6 (обговорення) 20:34, 7 липня 2017 (UTC)

{{Військовик2}}[ред. код]

Доброго дня. Ваші зміни в {{Військовик2}} зламали шаблон: зараз вилітає помилка Lua, наприклад, у статті Брановицький Ігор Євгенович. Якщо ви не хочете, щоб ваші зміни були відкочені (бо наразі вони очевидно шкідливі), будь ласка, оперативно виправте цю помилку. Дякую — NickK (обг.) 13:41, 7 липня 2017 (UTC)

{{Визначна пам'ятка}}[ред. код]

Доброго дня! Будь ласка, зверніть увагу, що ваші зміни до цього шаблону зламали щонайменше деякі статті. Я це помітив у статті Пам'ятники Карлові Марксу (Київ), де до ось цього редагування аноніма вилітало червоне повідомлення про помилку:

Помилка Lua у Модуль:Location_map/multi у рядку 13: Модуль:Location map: Ні "Модуль:Location map/data/Союз Радянських Соціалістичних Республік" ні "Шаблон:Карта розташування Союз Радянських Соціалістичних Республік" не існують (див. документацію Модуль:Location map та Шаблон:Карта розташування).

Однак у статті ніде не зазначено розташування в СРСР: у першій картці стоїть розташування в УСРР, у другій — в Україні. Ймовірно, шаблон неправильно робить дві речі:

 • бере країну з Вікіданих, а не з картки (якби брав з картки, принаймні в другому разі була б існуюча карта України)
 • не перевіряє існування карти країни (червоне повідомлення про помилку не потрібне читачу)

Можливо, причина в чомусь іншому, але це потребує виправлення, будь ласка, зробіть це. Дякую — NickK (обг.) 14:58, 8 липня 2017 (UTC)

@NickK: усі шаблони, які викликають {{карта розташування}} (і·о·д·р··#) (які редагував я) містять перехоплення (навіть подвійні) помилок виклику, якщо вони передаються шаблоном (модулем). Чому такі випадки не перехоплені — не можу миттево відповісти. Але додати |карта розташування=Київ (або відповідник місця) — швидкий вихід в окремих випадках.--Avatar6 (обговорення) 21:03, 8 липня 2017 (UTC)
Насправді причина «чому» очевидна щодо обох пунктів:
 • Бере країну з Вікіданих, бо ви берете параметри {{{карта розташування|}}} й {{{карта|}}}. Очевидно, в статтях вони не прописані, бо ви лише їх додали, там прописані лише країни окремим полем {{{країна|}}}. Отже, шаблон завжди братиме країну з Вікіданих, навіть якщо в картці написано інше (через це, наприклад, Володимирський собор (Херсонес) відправляє на карту Землі, хоча в картці Україна)
 • Перевірки існування карти немає. Якщо на Вікіданих написано СРСР (щодо пам'ятників Марксу це мабуть правильно, але карти СРСР нема), випадає помилка. Якщо на Вікіданих пропишуть якусь Російську імперію (Олександрівська фортеця), то шаблон теж намагатиметься взяти неіснуючу карту. Отже, потрібно не показувати карту, якщо її нема — NickK (обг.) 21:30, 8 липня 2017 (UTC)
  перевірка існування карти е в модулі — чому ця помилка не глушиться (не ловиться викликом з шаблону) — я невзмозі миттево відповісти одночасно виконуючи п'ять запитив.--
@NickK: ага. Перепрошую. Помилки перехоплені (були) в К:Сторінки з помилками скриптів (787) (стандартна рушія WikiMedia) і К:Модуль:Location map:Службова (450) (перехоплення ш. {{карта розташування}} (і·о·д·р··#) — чому він не вимикае відображення — розберемося...)... Але як Ви вважаете — чи хтось один здатен тримати усі технічні ньюанси? Власне для чого і створюються службові категорії спостереження — щоб користувачі (спільнота) розуміла і приймала участь в доробці недоліків.--Avatar6 (обговорення) 21:30, 8 липня 2017 (UTC)
Справа в тому, що до ваших змін цих помилок не було, а після ваших змін вони з'явилися. Інші користувачі зазвичай ставлять перевірки або не беруть з Вікіданих те, що може не працювати. Ви ж берете з Вікіданих без перевірки й отримуєте помилки. Коли ви робите помилки, будь ласка, виправляйте їх — NickK (обг.) 23:10, 8 липня 2017 (UTC)
беру саме з перевіркою, бо помилки і направлені в категорії спостереження — як для їх виправлення так і для вдосконалення коду шаблону! зрозуміло? користувачі, замість виправлення, цілком зрозуміло описаного в тексті помилки, просять мене їх виправляти (в шаблоні виправляти? — в шаблоні неможливо передбачити політ фантазії автора в параметрі {{{країна}}} — там що завгодно, від прапорців до років і приміток, на відміну від Вікіданих, які теж далеко не ідеальні в якості селектора країни...:-().--Avatar6 (обговорення) 09:24, 10 липня 2017 (UTC)

{{Населений пункт Білорусі}}[ред. код]

Доброго вечора. Будь ласка, зверніть увагу: я додав на сторінці обговорення Обговорення шаблону:Населений пункт Білорусі зауваження й пропозиції після вашої переробки. Дякую — NickK (обг.) 21:11, 8 липня 2017 (UTC)

{{Infobox Airport}}[ред. код]

Доброго вечора. Після ваших редагувань у статті Аеропорт Лос-Анджелеса два однакові зображення. Будь ласка, зробіть відповідні виправлення в шаблоні (а не в статті, щоб усунути причину, а не наслідок проблеми). Дякую — NickK (обг.) 23:25, 8 липня 2017 (UTC)

@NickK: Ви знаете, тримати співрозмовника за ідіота — не продуктивна практика. Якщо мені зрозуміло, що означае код виклику картки | image = | image-width = 200 | image2 = LAX LA.jpg | image2-width = 250

то чому Вам не зрозуміло, що параметр |image2= дублює P18: зображення сторінки Q8731: Аеропорт Лос-Анджелеса? Ви можете сказати чому в картці заповнений |image2=, а |image= ні? Чи запропонувати яким чином вирішити ситуацію, окрім улюбленого "ходу конем" з відкотом (останній раз півроку змін і 55 правок) і запитом в кнайпі в нікуди? На Ваш погляд, передбачені в попередньому реченні Ваші _технічні знання_ і _дії_ відповідають займаній Вамі _посаді_ ? Продовжуйте тренування в PR, поки інші роблять справу, яка Вам недосяжна.--Avatar6 (обговорення) 20:19, 9 липня 2017 (UTC)

Ви вічно скаржилися, що вам ніхто не вказує на вади ваших змін до шаблонів. То вам пощастило (чи мабуть не пощастило): мені останні два-три дні трапляється багато статей, де очевидні вади після вашох переробки.
Я вічно скаржився що нема кому навіть пропонувати рішення, не те щоб їх впроваджувати.--
Для мене неочевидно, що image2 має неодмінно дублювати зображення з Вікіданих. Але з точки зору людини це відбувається так:
 • Людина пише в image одне зображення, а в image2 — інше. Картка працює нормально й виглядає привабливо
 • в image — нема жодного.--
 • Зображення з image з якоїсь причини вилучають з Вікісховища.
 • Їх вилучають і з Вікіпедій і з карток, і з. Вікіданих, і міняють у всіх вищеперелічених місцях, то що передбачити? Вилучені з Вікісховища повинні вилучати з Вікіданих боти Вікісховища. Дублі відображення карток Вікіпедії — повинні вилучати боти Вікіпедії. Бо в картці можна задати і 100500 зображень.--
 • Після цього картка автоматично підставляє в image зображення з Вікіданих, яке виявляється тотожним image2. Картка працює ненормально, виглядає непривабливо.
Чи можна це було передбачити? Теоретично так. Чи можна це виправити, коли ця проблема вже відома? Сподіваюся, що ви в змозі це зробити.
Власне, я можу взяти на себе посаду штатного виправляча шаблонів слідом за вами, але мені на кожне виправлення потрібен час, і особливо, щоб ніхто за цей час не додава нових проблем, які потребують виправлення. Сподіваюся, ви розумієте, що я маю на увазі, але якщо це вас влаштовує — будь ласка — NickK (обг.) 20:28, 9 липня 2017 (UTC)
То може Вам потратмти час на вивчення розмітки шаблонів, щоб не витрачати час інших на балаканину... :-). Бо вона дійсно жере час... --Avatar6 (обговорення) 21:19, 9 липня 2017 (UTC)====
Дякую, я знаю розмітку шаблонів. Проблема в тому, що виправлення чужих помилок у чужому коді займає більше часу, ніж виправлення власних помилок, бо потрібен додатковий час на те, щоб зрозуміти, чого хотів автор, як він хотів це зробити й що саме пішло не так — NickK (обг.) 21:47, 9 липня 2017 (UTC)

mcat[ред. код]

↑ Ця сторінка має Властивість Вікіданих P910: основна категорія теми сторінки із значенням "Category:Los Angeles International Airport", але не маєназви українською мовою, яку треба додати за посиланням d:Special:SetLabelDescriptionAliases/Q8602732/uk. Це повідомлення можна вимкнути задавши параметр|mcat=- в картці.

@NickK: що саме з попередньої фрази Вам незрозуміло??? Мною вручну було додано близько 40 назв категорій, що становить 1% з 4000 статей в категорії. Поки Ви тренували власний pr у заявах на вилучення — могли б додати ще з десяток назв вручну. Але витратили час продуктивно, і свій і автора шаблону.--Avatar6 (обговорення) 21:19, 9 липня 2017 (UTC)

А який сенс у тому, щоб витрачати на це час? Я краще додам описи українською на Вікіданих, чи пошукаю елементи до об'єднання, де україномовна стаття не прив'язана. Ви ж пропонуєте робити роботу, яка:
 • малокорисна (ці категорії не існують, у багатьох випадках вони й ніколи не існуватимуть, тож пріоритет такої українізації дуже низький)
 • подекуди марна (іноді українські категорії існують і прив'язані до інших елементів, тож додавання опису вручну зайве — потрібно приєднати елемент, в якому вже є український опис)
 • подекуди шкідлива (українську категорію можуть потім створити або вона може вже існувати під іншою назвою, і потрібно буде ще раз виправляти назву елемента Вікіданих)
 • користь від якої непомітна (стаття все одно залишається в цій категорії)
Якщо особисто ви хочете це робити — будь ласка, робіть, і, як зробите, закрийте категорію. Якби було лише це, нехай би висіла категорія. Але ви хочете, щоб це робили інше, ламаєте заради цього розмітку та додаєте дуже помітні попередження, які можуть ввести в оману. Саме через це я й номінував на вилучення — NickK (обг.) 21:47, 9 липня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Mcat номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Mcat, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 липня 2017. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 00:17, 9 липня 2017 (UTC)

вилучений код доступний в історії редагування поточної сторінки.--Avatar6 (обговорення) 18:20, 21 липня 2017 (UTC)

{{Культова споруда}} та/або {{Mcat}}[ред. код]

Доброго дня. Один з цих двох шаблонів {{Культова споруда}} та {{Mcat}} (або обидва) мають помилки, через що статті виглядають очевидно неестетично. Детальніше пояснення тут: Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)#Якийсь шаблон зламали. Будь ласка, виправте, це очевидно ваші зміни. Я не знаю, які са#ме зміни винні, бо не маю зараз часу тестувати всі ваші зміни. Дякую — NickK (обг.) 13:12, 10 липня 2017 (UTC)

@NickK: я виправив, що в змозі (і відображення в картці), що не взмозі інші зрозуміти — в докі....:поки доці достатньо для розуміння осн. призначення ш., з боку претензій видалянта:

більше: шаблон виконуе головні функції, якщо може — то виконуе функції співпраці з Вікіданими — насамперед для авторів Вікіпедії — тобто полегшуе їх працю!!! — це додаткова функція, яка Вас збентежила., через те що вона корисна і мені і тим кому корисна може бути, але декому заважае... Приклад —категорія Категорія:Ейфелева вежа, створена за допомогою шаблону, який економить ~50% кроків зі створення і повязання вікіпроектами... (мені зекомив, але мова про {{mcat}}) К:Вікіпедія:P910:відсутня (657) ...ps...слухаю роспропаганду зараз... хреново... бо більш нема тут чого ...:-)))) — тож чекайте — таких як тут¡ ... pr...--Avatar6 (обговорення) 19:51, 15 липня 2017 (UTC)

Не маю жодних претензій до співпраці з Вікіданими. Маю претензії до роботи з шаблонами, внаслідок якої вони постійно ламаються, і маю претензії до просування співпраці, яка не допомагає Вікіпедії. Зараз {{Культова споруда}} все ще має ваду: порожні рядки на початку статей, раніше такого не було. Будь ласка, виправте й це. А роспропаганду не слухайте, у вас же Інтернет є, ви можете там послухати все, що захочетеNickK (обг.) 13:29, 16 липня 2017 (UTC)
емоції зайві, перепрошую. Порожні рядки треба виправити — це краще робити через 'розгортання шаблонів' — тобто побачити вигляд статей в html з розгорнутими шаблонами. Мій технічний стан мае складності це бачити. Я спробую зрозуміти... незрозумілі складності трапляються також з використанням ш. {{картка/р}} — нема кому відгукнутися щодо нього...--Avatar6 (обговорення) 19:27, 18 липня 2017 (UTC)

Шаблон:Вулиця України[ред. код]

Вітаю. А чи можна було б доробити шаблон {{Вулиця України}}, щоб він коректно обробляв параметр OSM ред.№ 20701292 з вікіданих? На вікіданих для OSM є два параметри: «ID відношення в OpenStreetMap (P402)» та «ключ або тег у OpenStreetMap (P1282)». Який саме треба використовувати? Я для тесту додавав значення «w55384908» в обидва параметри (діф), однак без явного зазначення в картці воно не працює. --AMY (обговорення) 12:31, 11 липня 2017 (UTC)

@AMY 81-412: тут непорозуміння-нерозуміння. Див. OpenStreetMap (і у Вікіпедії і сам проект). Властивість ВД P402: ідентифікатор відношення в OpenStreetMap призначена для посилання Елементу Вікіданих на його відповіник в ОСМ (як певного географічного об'екта), якщо і тільки цей відповідник мае власний певний "тип даних в OSM": "openstreetmap:relation - зв'язок" — але більшість вулиць наразі (ще, поки що, потребують створення...) не мають "зв'язків в ОСМ" (хоча осм-україна саме прийняла і використовуе зв'язкі для вулиць на території, принаймні, України, за приоритет, на відміну від росіян тощо). То специфічні відомості які складно передати в одному повідомленні. Якщо вулиця не мае зв'язку в ОСМ — в шаблон можна додати посилання на її лінію (openstreetmap:way), але Вікідані не будуть мати посилання на лінії осм ніколи — бо вони ще динамічніші за зв'язки.. і це треба мати на увазі також — це тимчасовий захід...
P1282: ключ або тег у OpenStreetMap - то властивість для загальних понять — такі поняття е класами (признаком, ознакою класифікації, не мають і не можуть мати власного единого відповідника на карті) об'ектів, самі поняття не відображаються на карті (бо то поняття класів або метадані: наприклад, 'це е залізнична станція', 'чисельність населення тут', 'дата заснування цього' тощо; як в картках Вікіпедій), відображаються лише представники класів, які містять відповідні ним ключі-теги осм, або певні відповідні ключі-теги певних геооб'ектів (як їх метадані) впливають певним чином на відображення цих геооб'ектів...--Avatar6 (обговорення) 20:04, 16 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Avatar6 вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).--Yasnodark (обговорення) 13:35, 21 липня 2017 (UTC)

Шаблон:Запозичений код[ред. код]

Перенесено до Обговорення шаблону:Запозичений код#"Власник шаблону".

Хто ж це «поламав» шаблони «школа» та «місто»?[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що так і не відповіли мені на претензії і запитання стосовно того, навіщо ви поламали шаблон "Школа"? Звертаю увагу на те, що тепер ви взялися ламати шаблон "Місто". Знову традиційно «плюєте на підлогу» створених мною статей повідомленнями стосовно того, що потрібно перевірити зроблені вам зміни. Мало того, загляньте до статті Аньтін (Шанхай) і поясніть, що то за інформація появилася у рядку «Поділ міста»? Заодно, і дайте пояснення стосовно волюнтаристських змін у попередньому шаблоні. Я не хочу виводити вас на чисту воду чи куди там у Вікіпедії належить – просто хочу, якщо не пояснень, то, хоча б, відповідей на запитання. Дякую (мабуть знову, традиційно, ні за що )) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 07:27, 4 серпня 2017 (UTC)

Звернувся до адміна аби перевірив правки за липень. Правда сам помилково затвердив але то не біда. --Jphwra (обговорення) 07:37, 4 серпня 2017 (UTC)


@Biletsky Volodymyr:: "Аньтін (Шанхай) і поясніть, що то за інформація появилася у рядку «Поділ міста»?"

До мене, власне, е питання з цього приводу? Я запланував створення проекту Вікіпедія:Проект:Вікідані, який і буде призначений відповідати на питання користувачів, у яких нема часу на вивчення питання самостійно (завдяки і вашому запито, про який я пам'ятаю)..., а тільки е час на відкоти без пояснення, з дефолтним "незрозумів" (дай поверчу..?-/)...... --Avatar6 (обговорення) 18:20, 4 серпня 2017 (UTC) @Avatar6: Перепрошую, але це не відповідь, бо я нічого з неї не зрозумів. Цікаво, а ви самі зрозуміли? По-перше, вибачаюсь беззвязними фразами, а по-друге, набором слів?

@Avatar6: Перепрошую, але це не відповідь, бо я нічого з неї не зрозумів. Цікаво, а ви самі зрозуміли? По-перше, вибачаюсь незв’язними фразами, а по-друге, набором слів, деякі з них мені незрозумілі (запито, з дефолтним "незрозумів", ...)? З таким же успіхом вашу відповідь можна було написати отак: «………..» - самі її почитайте. Якщо таки дійсно щось серйозне робите – то поясніть зрозуміло, може чимось і допоможу, або, хоча би терпітиму ваші «вибрики» і чекатиму, коли ж там у вас щось вийде з того.
А питання? Звичайно, є! І їх багато, але для початку оці два (а про ті, на які не відповіли, не забувайте):
1. Гляньте у статтю Аньтін (Шанхай), у шаблоні невідомо чому появився рядок «Поділ міста» (у шаблоні) і на дурню, яка там появилася (хоча у шаблоні я нічого не писав).
2. Ви написали: «(завдяки і вашому запито, про який я пам'ятаю)» - я розумію так, що ви пам’ятаєте, що так і не відповіли на мої попередні запитання і пам’ятаєте про це. Ви то пам’ятаєте, але, цікаво, скільки ж так пам’ятатимете? Може й не дочекаюсь на відповідь, а ви все пам’ятатимете? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:15, 5 серпня 2017 (UTC)


Пане Володимере,звісно ненавмисна плутанина. Я Спромігся створити як чернетку поки що Вікіпедія:Проект:Вікідані (в обговоренні хочу надати чапи і описи), де хочу дати пояснення користувачам, саме 'розумним користувачам' — що це саме таке і як з ним і з його допомогою співіснувати Вікіпроектам усіма мовами. Перепрошую за лексичні помилки — тут не до виправлення, коли ні клава ні час не працюють в достаток... —--Avatar6 (обговорення) 18:43, 6 серпня 2017 (UTC)

@Biletsky Volodymyr: пане Володимире, ну я спілкувався зі спільнотою загалом ... — мені цікавіше спілкуватися з розумними її представниками, перепрошую усіх. Я накидав проект наразі за тим що спромігся знайти у пам'яті власній. Там можна знайти ще і ще багато посилань. Але як власні питання — то кидайте до сторінки обговорення проекту — сторінка вікіпроекту — то лише метасторінка думок користувач(а, ів) щодо того що треба, начебто... Створимо чапу (FAQ), якщо. питання, ні.сам їх знаю....--Avatar6 (обговорення) 19:56, 6 серпня 2017 (UTC)


ага, щодо Аньтін (Шанхай) — ну то млін перегляньте у цей час ще раз.. там лише мої дії супротив китай-ботів, але то лише у Вікіданих... Втім — це лише приклад. --Avatar6 (обговорення) 22:05, 6 серпня 2017 (UTC)

Вітаю і дякую, що хоч якось спромоглися відповісти, хоча, знову для мене незрозуміло. Мабуть, тут не тільки клавіатура винувата? Намагаюся вірити, що таку «плутанину» ви робите ненавмисне, хоча усе це мені страшенно не подобається. Не подобається і результати ваших дій, і судження, які тут проскакували і мовні та стилістичні помилки (мабуть і в кодах ваших «поліпшених» шаблонів твориться отака капость, і через це вони приносять і мені і іншим користувачам проблеми або незручності. Судження ваші не чіпатиму, хоча трішки пожартую: Ви дивитеся на людей як на «хом’ячків», хочете дати пояснення «саме 'розумним користувачам'», відпрацьовані шаблони з англомовної Вікіпедії вам не подобаються, … Мені також багато чого не подобається, напр., «надто зарозумілі користувачі». Ви написали «ну я спілкувався зі спільнотою загалом ..» – а я щось про це не знаю! Було десь обговорення? Може у Кнайпі, чи десь ще. Чи так «ми тут з кентами перетерли і я вирішив»? Коли звинувачуватимете пана Миколу у волюнтаризмі, гляньте у дзеркало. Робите ж що тільки вам заманеться! Ну а поки потерплю – ану у вас щось путнє з того вийде? А «путнє» – це таке, щоб було дійсно зручне і не створювало проблем ні користувачам, ні читачам Вікіпедії. А поки що у статті Аньтін (Шанхай) «кака була - кака єсть». Зробіть ро-людськи, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:24, 7 серпня 2017 (UTC)
@Biletsky Volodymyr: ця "кака" — сира тривіальна структурована інформація, яка потребує пережовування для споживання немовлятами... Але деякі користувачі не потребують "пережовування такої каки для немовлят". Звісно їх можна ще більше обмежити, задля тих кому "це каки". Якщо вам це каки — задавайте у відповідному параметрі картки значення "-" (мінус) — це видалить будь-які "тривіальні структуровані дані з Вікіданих поточного параметру", інакше — давайте українські назви відповідним Елементам (тобто за посиданнями Qxxxxxxx; в картці тоді будуть українські червоні назви і посилання на Вікідані — [d]), чи ще краще створюйте для них відповідні статті-стаби (бо китайці не сподобалися — багато їх, нема кому...)..!..--Avatar6 (обговорення) 17:00, 6 вересня 2017 (UTC)
Читайте і рахуйте уважніше: "Має статус муніципалітету, до складу якого входять 20 територіальних спільнот та 42 села." — 20+42= — саме 62 елементи Вікіданих і перелічені в параметрі "поділ міста"! --Avatar6 (обговорення) 17:00, 6 вересня 2017 (UTC)

Вітаю. Буду відвертим – як же ви, і ваш внесок, мені надоїв!

Якщо зможете, то спробуйте глянути на нього очима пересічного читача Вікіпедії. Відкриває він цю сторінку Аньтін (Шанхай) і в «покоцаному» вами шаблоні бачить таке:

«

Поділ міста

Йінгчун[d], Хонгмей[d], Q13684257?, Q13684263?, Q13684268?, Q13684273?, Q13684277?, Q13684281?, Q13684286?, Q13684290?, Q13684295?, Q13684300?, Q13684305?, Q13684311?, Q13684317?, Q13684321?, Q13684324?, Q13684328?, Q13684334?, Q13684338?, Q13684344?, Q13684352?, Q13684356?, Q13684361?, Q13684365?, Q13684370?, Q13684375?, Q13684380?, Q13684386?, Q13684391?, Q13684396?, Q13684401?, Q13684406?, Q13684410?, Q13684415?, Q13684420?, Q13684424?, Q13684429?, Q13684434?, Q13684439?, Q13684443?, Q13684450?, Q13684455?, Q13684459?, Q13684463?, Q13684467?, Q13684473?, Q13684479?, Q13684484?, Q13684489?, Q13684494?, Q13684499?, Q13684504?, Q13684508?, Q13684513?, Q13684517?, Q13684524?, Q13684528?, Q13684534?, Q13684540?, Q13684546?, Q13684551? і Q13684556?

»

Будь-який читач, глянувши на цю абракадабру, (між іншим, ви у своїй репліці чомусь назвали її «кака» - я так не писав, а моє «кака була – как єсть» означає лише те, що від моїх до вас звернень нічого не змінюється – хоча це слово – дуже влучний вираз для того, що ви робите), втратить інтерес до статті у цілому.

Скажіть, навіщо цю «структуровану інформацію» подавати читачеві, тим паче, що вона як ви сказали «сира»?

Припустімо, що ви далі справитеся і оті усі «Q…» заміните на україномовні назви, як перші дві (Йінгчун, Хонгмей)? У Китаї таких громад у різних містах – як у Сірка бліх! Це читачеві абсолютно не потрібно. Ці назви ви не знайдете у жодному серйозному виданні та і у Інтернеті. Якби ще китайською, але ж ви мабуть зробите і надалі те ж саме? Що читачеві дасть ці українська транслітерація? Тим паче, ваша транслітерація, напевне, як у анекдоті (я навіть і перевіряти цю непотріб не хочу). Самі подумайте – «місто» Аньтін – це фактично мікрорайон Шанхая із 50 000 жителів (ще менше, ніж, скажімо, район Святошино). Місто поділене на 20 громадських комітетів та 43 «сільські» общини. У середньому у кожному з них менше 800 жителів – це десь так, як у Києві одна «гостинка» на три під’їзди. Одна громада називається «чорний нефрит», інша – громада «перших магнолій», ще інша – «велика» (мабуть на чотири під’їзди), наступна – «нове джерело» і т.д. Скажіть, ці громади мають якусь енциклопедичну суттєвість для Вікіпедії?, чи важливість для українського читача?, десь кожна з них записана у АД? Може ще почнете у статтях про українські міста структурувати і перелічувати назви кооперативів, які розташовані у кожному мікрорайоні?

Ви сказали, що це «сира тривіальна структурована інформація, яка потребує пережовування для споживання немовлятами...» Це ви написали на повному серйозі? По-перше, немовлятам такого ніхто не пережовує, по-друге, немовлята такого не споживають, - ви мене лякаєте. А якщо ці ваші слова – це не що інше як самоспоглядання самолюбування буцімто власної «величі», що це ви таку, як ви написали, «каку» умієте робити в шаблонах, то ви мене лякаєте ще більше. І для мене – це не «каки», як ви висловилися, а чистої води непотріб. Зрозумійте, що навіть китайці такого непотребу у Вікіпедії не писатимуть – а ви їх «і в хвіст і в гриву», що вони не написали статті про кожну із громад ). Подивіться – вони просто для кількості тексту просто перелічили ці громади. Добре, що ви у них не можете такого напартачити. Ще раз вам повторяю, що якщо щось хочете зробити корисне для Вікіпедії то спершу порадьтеся із громадою а не приймайте волюнтаристські рішення. Чи «піджарите» цю «сиру структуровану інформацію» та й засядете писати статті про кожну із громад, раз китайці «не сподобилися»? Шукатимете прізвища голів громад, їх заступників, секретарів, і т.д, які можуть змінюватися по декілька разів на рік? Уй, і суттєва енциклопедична інформація! Гугл вам в руки! А може ще й перелічите кожного жителя цього «міста»? І не давайте більше мені порад писати стаби, посилання на які ви понастворювали.

Ще подумайте, навіщо у шаблоні та карта світу із «горошком», який підписаний Аньтін? Той горошок «закриває» кусок Китаю разом із Шанхаєм! Що та карта дає пересічному читачеві? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:17, 6 вересня 2017 (UTC)

P.S. Перепрошую за стиль і надіюсь, що не образив. Що хочу від вас? Намагайтеся, щоб ваш внесок не створював ні читачам, ні редакторам проблем чи незручностей, а для цього, дійсно, радьтеся із спільнотою. Якщо зрозуміли мене у попередньому «гвалті» і поділяєте мою думку, що таке розбивання цього «кишенькового» міста на райони недоцільне (не розбиватимете ж ви таке місто, як Новоград-Волинський на 64 райони?), то поставте самі «мінус» у своєму шаблоні, щоб не позоритися перед китайцями. Ще гляньте на вашу «брошку» у «чуприні» шаблону в статті Товариство з обмеженою відповідальністю "Навчально-виховний комплекс "Золоче". Ну, невже це так гарно? І не діліть користувачів на «розумних» і ... - відносьтеся до кожного з них як до самого себе. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:01, 6 вересня 2017 (UTC)

На запитання відповідати будете? Щось робити із тими нікому непотрібними «вікіданими» у статті Аньтін (Шанхай) будете? «Мінус» самі поставите, раз самі напартачили? Я вважаю такий внесок у цю статтю вандальним, а тому запитую: запит на ваші дії подавати (бо моє терпіння вичерпується)? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:11, 10 вересня 2017 (UTC)

Шаблон:Картка:Лідер[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, зверніть увагу на зауваження щодо ваших дій на Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)#Пусті рядки та виправте шаблон. Дякую — NickK (обг.) 15:17, 4 серпня 2017 (UTC)

Вітаю. Після останніх Ваших редагувань в усіх статтях з цим шаблоном з'явились зайві дужки «}}». Виправте це, будь ласка, негайно. Чому Ви відразу не виправляєте такі очевидні косяки, які псують тисячі статей? --Олег (обговорення) 22:27, 5 серпня 2017 (UTC)

До того ж проблема порожніх рядків не зникла, зараз досі два порожні рядки, тільки один із них навіщось з дужками }}, а другий як був порожній, так і лишився — NickK (обг.) 22:34, 5 серпня 2017 (UTC)
Я Вам подякував за відгук і спромігся виправити недоліки (через зникнення inet це відбулося невчасно для сердечників вікіпедії) - втім мої дії вже зайві з погляду фільтра редагувань. — безтурботної відпустки фільтру!) і їх турботливим хазяям. Перемкнуся на балаканину — за Вашим приуладом.--Avatar6 (обговорення) 18:59, 6 серпня 2017 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Доброго вечора. З огляду на скарги на ваші дії в Шаблон:Картка:Лідер та невиправлення зауважень у розумний термін (скарга Perohanych від 3 серпня з пінгом у той самий день, нагадування 4 серпня, виправлення сьогодні лише погіршило ситуацію, що призвело до нової скарги PsichoPuzo) у відповідності до ВП:ПЗВ92 на вас накладено персональне обмеження у вигляді обмеження редагування простору Шаблон на 3 дні — NickK (обг.) 23:11, 5 серпня 2017 (UTC)

хм. складно сказати — кому і навіщо' вітер в бандеру. Я Вам вже подякував за відкот, але треба більше вам.... Або скаргуйтеся на мене, або я бачу і усім вашим "хомячкам" повідомлю: накладання персональних обмежень поза правилами, пане спостерігач-адміністратор з претензіями..., будьте послідовним, якщо не у відпустці. :-)

чому не надали? — надайте посилання на правила швидкого накладання персональних фільтрів редагувань (яке саме за персональним Вашим рішенням і накладено, емоційно-швидко — без аргументів і з купами "помилок автора фільтра" через незнання медіавікі — вивчаете?) персоналом Вікіпедії, будь-ласка. --Avatar6 (обговорення) 19:37, 6 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Гора[ред. код]

Зверніть увагу, що ваші редагування картки Шаблон:Гора призвели до недопустимих наслідків у статтях, в яких застосовується ця картка. --ValeriySh (обговорення) 12:13, 12 серпня 2017 (UTC)

Основні недоліки Ви усунули, а ось опція «карта розташування1» не працює. --ValeriySh (обговорення) 08:11, 14 серпня 2017 (UTC)--ValeriySh (обговорення) 08:11, 14 серпня 2017 (UTC)
Дякую. --ValeriySh (обговорення) 04:55, 19 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Кратер[ред. код]

Доброго дня. Наскільки я розумію, проблеми з посиланням на Вікісховище в статтях про кратери та зайве зображення внизу картки в Васко да Гама (кратер) — результат ваших редагувань у Шаблон:Кратер чи Шаблон:Геокар. Подивіться, будь ласка. Stas (обговорення) 00:49, 16 серпня 2017 (UTC)

Прохання робити тести в чернетці. Stas (обговорення) 22:38, 16 серпня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Avatar6 вітаю! У вас ще є шанс приєднатися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада. Не хочете трохи перемкнути фокус уваги і у зв`язку з початком Універсіади написати про якісь види спорту на цих змаганнях в рамках Неолімпіади чи про Всесвітні ігри?--Yasnodark (обговорення) 14:27, 20 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Особа[ред. код]

Привіт. Чому у всіх живих людей зараз в шаблоні позначка "помер"?--Lyubov Vit (обговорення) 11:43, 21 серпня 2017 (UTC) Lyubov Vit (обговорення) 11:43, 21 серпня 2017 (UTC)

Сторінку Топографічний кретинізм номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Топографічний кретинізм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 серпня 2017. Що ще можна зробити? --Олександр Гаврик (обговорення) 00:40, 26 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Картка:Парк[ред. код]

Прийшло, насрало і втекло--Kamelot (обговорення) 10:12, 26 серпня 2017 (UTC)

@Kamelot: Дякую, що втекло. У таких випадках я висловлюю такій сутності людські аргументи, адже маю надію, що воно здатне не тільки "срати і тікати", вигуковувати і робити суть власного вигуку, але й розуміти, не тільки власні емоції і вигуки, а й мову людей. --Avatar6 (обговорення) 09:12, 30 серпня 2017 (UTC)

гуглмепс та опенстрітмеп[ред. код]

Привіт, а ти не знаєш, як можна перемалювати маршрут автошляху? Бо оцей E58 на всіх мапах намальований, що він проходить через центр міста (Маріуполь), але всі фури (ну, раніше, бо зараз же кордон закритий) йшли околицями міста по об'їзду, бо так ведуть вказівники. --ДмитрОст 18:04, 25 серпня 2017 (UTC)

@ДмитрОст: Привіт, Дмитре. В гугл — самому не переробити, тільки запит до самого гугла; в осм можна самому через будь-який його редактор, але треба певний досвід редагування осм і, бажано, оф. державні джерела (або хоч дор. знаки де-факто), щоб він валідним був. Простіше звернутися на форум осм Україна — там допоможуть перемалювати, якщо це дійсно необхідно. Маршрути України затверджуються раз на три роки, останні затвердження повинні бути 2016. Як з уточненнями під час війни — не знаю, але валідуються маршрути за фактичною порахованою відстанню, яка вказана в цих оф. документах. Кожен автомаршрут — відношення (relation) осм, якеy складене з послідовності осм-номерів way-ів. Для зміни маршруту треба замінити відрізки (тобто їх ідентифікатори, внутрішньо-осмівські номери) через місто відрізками поза містом. Це складно без досвіду самостійно зробити.--Avatar6 (обговорення) 08:55, 30 серпня 2017 (UTC)
Ого!! )) Привіт, дякую. Добре, а в навігаторах, цікаво, як? Теж пропонує транзиту йти через місто? --ДмитрОст 04:07, 8 вересня 2017 (UTC)
@ДмитрОст: 90% усіх мап навігаторів збираються з бази осм самими осмерами. Їх не складно за досвіду самому створювати.--Avatar6 (обговорення) 12:54, 8 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Avatar6 вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:28, 28 серпня 2017 (UTC)

P571[ред. код]

О, Повелителю Шаблонів, чи не підкажете, як зробити, щоб виклик {{Wikidata|P571}} не вікіфікував дату?--Анатолій (обг.) 19:11, 4 вересня 2017 (UTC)

@Ahonc::{{wikidata|p571|plain=true}} або ще швидше {{#property:p571}}.--Avatar6 (обговорення) 05:13, 5 вересня 2017 (UTC)

Шаблон "Аеропорт"[ред. код]

Доброго дня. Прошу не видаляти (певно, випадково?) у шаблоні Аеропорт для типу поверхні посилання на PCN. З повагою, Євген Narkulome (обговорення) 10:06, 6 вересня 2017 (UTC) Narkulome (обговорення) 10:06, 6 вересня 2017 (UTC)

Уточню: Це Рядок 200: Постійно замінюється
"! rowspan="2" style="text-align:center; width:35%" {{!}} Тип поверхні ([[PCN]])"
на
"! rowspan="2" style="text-align:center; width:35%" {{!}} Тип поверхні"
- Для "Гелікоптерні площадки". Будь ласка, зверни увагу на різницю за цим посиланням Narkulome (обговорення) 12:49, 6 вересня 2017 (UTC)
зрозуміло.@Narkulome:, навряд чи я видаляв його саме з гелікоптерної таблиці, я перегляну і додам туди його, бо шаблон може використовуватися і для суто геліпортів (тобто без зпс, не бачив таких статей). В шаблон додано автокартурозташування країни, і в процесі "додавання відповідників Вікіданих до параметрів". Багато статей зараз будуть дублювати параметри з Вікіданих — треба все це виправляти і стандартизувати, бо в різних вікі різний ступень інтеграції сутностей і параметрів між собою.--Avatar6 (обговорення) 15:41, 6 вересня 2017 (UTC)
@Avatar6:, так, я розумію, якраз займаюся перекладом відповідних статей з англійської Вікі, бо бачу, що на авіаційну тематику в Українській вікіпедії поки трошки сумно. Буду коригувати, список аеропортів і геліпортів не такий великий, а інформація стосовно покриття - приміром, "асфальт" малоінформативна, для того і вводилося PCN, щоб розуміти параметри злітно-посадкової смуги (або площадки, у випадку геліпортів). І якщо у шапках шаблонів буде згадка про нього, будуть додавати відповідну інформацію (тому вважаю цей момент важливим). Дякую, що звернули увагу і за розуміння. Narkulome (обговорення) 16:09, 6 вересня 2017 (UTC)

Конкурсант. Смертоносне шоу[ред. код]

Шановний Avatar6, будь ласка, віддайте свій голос «ЗА» цю статтю у кандидатах у добрі статті. Сьогодні Ви допоможете мені, а потім з чимось допоможу Вам я. Заздалегідь дякую! Ilay007 (обговорення) 17:48, 7 вересня 2017 (UTC)

Шаблон:Японський замок[ред. код]

Доброго дня! Може краще його замінити на Шаблон:Замок? Всього 23 включення. Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 02:53, 9 вересня 2017 (UTC) @AlexKozur:там три+ спеціфічні тільки для 'яп. замків' параметри "прізвисько", "тенсю", "володар", тощо, може ще... Поки що план зробити шаблон-згортку, щоб не швидковтратити дані карток і "інтервікі параметри", але на перспективу треба додати специфічні параметри до ш. {{замок}} (і·о·д·р··#) (він сам згортка напевно, тож може до батьківського ш-ну).--Avatar6 (обговорення) 21:56, 9 вересня 2017 (UTC)

прізвисько має не тільки японські замки як і архітектурний стиль головної башти, а володар відповідає параметру власник. P.S: щодо стилю, подобається французький стиль оформлення шапочки. Я думаю, що можна до шаблону замок додати ці параметри. До архітектурний стиль додати параметри тип замку та тип головної башти. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 00:37, 11 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті ISO 3166-2:TR[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті ISO 3166-2:TR був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:54, 16 вересня 2017 (UTC)

Категорія:Французьке образотворче мистецтво[ред. код]

Вітаю! Ви поставили шаблон про перейменування, але не виклали своїх аргументів. Я створюю категорії, орієнтуючись на назви, що переважають. Для мене головне створення необхідних категорій і їх включення. Звичайно формування назви потрібно узгодити, щоб була уніфікація. Я бачив обговорення про це, але не знаю чи була якась домовленість. --Basio (обговорення) 18:40, 18 вересня 2017 (UTC)

Ось домовленість, яку буде викладено в розділі "іменування категорій", усіх сторінок довідки і Вікіпедії:
 1. категорії повинні мати назву відповідно назві основної статті
 2. категорії і усі статті за країною мають назву без прикметникових зворотів! (тобто саме без формулювання в родовому відмінку), оскільки прикметникові звороти створюють неоднозначність (яку завжди плутають з) by nationality, by ethnisity (національність, етнічне походження), а нам потрібно за громадянством, приналежністю країні! далі буде...--Avatar6 (обговорення) 00:32, 19 вересня 2017 (UTC)

@Basio:подивіться на останні редагування ВП:Категоризація#Назви категорій. Взяв сміливість відредагувати настанову. Із метою долучення мовознавців до розробки настанови звернувся до ВП:Кнайпа (мовна консультація). Але активність на сторінці ВП:ОК залишається мізерною — обговорення окремих назв тривають місяці і зливаються в архів, коли власноруч зроблені 'перейменування за здоровим глуздом' (коли ніхто зовсім не висловився щодо пропозиції) відкочуються авторами автоперекладів назв категорій.

'Французьке образотворче мистецтво' можна сприйняти як 'образотворче мистецтво Франції' так і як 'образотворче мистецтво французів'. Але французи — не тільки громадяни Франції, а ще етнос, національність, яка зустрічається по всьому світу, і походження осіб. Отже перший варіант — однозначний. 'Американське образотворче мистецтво' — сприймається ще неоднозначніше за 'образотворче мистецтво США', бо 'американський' означає і країна США, і два континенти, і їх жителі, і ті,що походять з Америки (загалом). А деякі країни не мають або мають складну для сприйняття прикметникову форму, і у всіх випадках прикметникового словосполучення викликає багатозначність.--Avatar6 (обговорення) 11:13, 6 листопада 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Отут Ви грубо порушили ВП:Е, якщо не ВП:НО. Хоч Ви й попередньо за це вибачились, це вибачення не можна розглядати як виправдання порушенню правил Вікіпедії. Тому прошу надалі від цих порушень утриматись. Ви чудово знаєте тутешні правила, а до того ще й образили іншого користувача, дії якого були цілком коректними. Щодо посилань на чинний правопис - у нас волонтерський проект, і якщо вважаєте за доцільне додати такі посилання до відповідних сторінок, таких як Кнайпа (мовна консультація) — ВП:БР, головне оформити належним чином, щоб в інших користувачів не було заперечень.--Piramidion 09:28, 19 вересня 2017 (UTC)

@Piramidion: скільки людей x (помножити) скільки думок у кожного. Я висловився там ще до того як побачив повідомлення Ваше тут. Видалянство за нерозумінням призначення діє усюди… продуктивно діє…. --Avatar6 (обговорення) 21:47, 19 вересня 2017 (UTC)
Шкода, що Ви не зрозуміли, про що написав Piramidion. Я Вам процитую дещо з ВП:Е. «Будьте ввічливі. Будьте цивілізовані.» А також те, що написано великими літерами у ВП:НО — «Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання.» Цей Ваш допис ред.№ 21108465 далекий від ввічливості і цивілізованості. --Олег (обговорення) 07:28, 20 вересня 2017 (UTC)

Шаблон:Острів[ред. код]

Я вибачаюсь, це в мене поламало шаблон картки острова, чи це після вашого редагування? --ValeriySh (обговорення) 12:38, 19 вересня 2017 (UTC)

@ValeriySh: перепрошую і приношу вибачення за тимчасові незручності, але зрозумійте — відлагодження шаблонів проводжу за прикладом (демо-викликом) шаблону на сторінці його документації. Як що не так дописуйте хоч сюди, хоч на обговорення шаблону з пінгом автора змін, але надавайте посилання на 'злами' для розуміння і виправлення. На сторінці док. працює нормуль.

--Avatar6 (обговорення) 22:03, 19 вересня 2017 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Вітаю! Не підкажете чому отутка не працюють інтервікі? Точніше працюють лише в один бік. Дякую за будь-яку допомогу. --Dctrzl (обг.) 22:52, 25 вересня 2017 (UTC)

@Dctrzl: напевно кеш не так швидко працює в більших і більш навантажених. Вікіпедіях. Час вирішує, або нульове редагування (збереження без змін) сторінки для оновлення. --Avatar6 (обговорення) 07:39, 26 вересня 2017 (UTC)
Дякую!--Dctrzl (обг.) 19:13, 26 вересня 2017 (UTC)

Мармароський масив[ред. код]

Привіт. Ви постійно додаєте другу картку до цієї статті. Якщо так наполягаєте, то будь ласка. Тільки ж при цьому не забувайте забирати стару картку і вдосконалити свою, тобто ту, яку ви додаєте. Бо виходить, що одна стаття має дві картки, а це конфуз. --MSha (обг.) 15:10, 26 вересня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Створив за вас заявку на статус патрульного. Прошу заглянути та погодитись. Тут було обговорення[1], ну і ви є одним з активних редакторів шаблонів. — Alex Khimich 11:49, 18 жовтня 2017 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з грубим порушенням ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 доба.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Так робити не можна в будь-якому разі: ред.№ 21377381. Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання.--Brunei (обговорення) 15:09, 5 листопада 2017 (UTC)

@Brunei: Ви не в курсі давніх віртуально-дружніх стосунків між користувачами. Вони не відбуваються ніде окрім сайту Вікіпедії українською. Це, власне, виялення емоцій щодо побачення знайомого після місяця самоблокування. З боку незрозуміло такі прояви.. Ви подивіться обговорення сторінки шаблону, щоб зрозуміти канву коментарів до відкотів (або редагувань з мого боку, бо тільки мої редагування додали користь, бо я не видалянт), а ще краще вивчіть історію наших із ним спілкувань :-)). Тарас — видалянт, Видалянт із єдиним аргументом "випилити усі інші мови у будь -якому вигляді" з Вікіпедії (саме це й має таку назву _мовний нцзм_ на відміну від націоналізм, бо націоналізм мовний - концепція, направлена на синергію, співпрацю мов задля спільної користі мов і спільнот). Я — роблю корисний внесок задля цього і задля саме цього не страждаю надтолерантністю щодо висловів в бік тих, хто цьому заважає, хоча у даному випадку "дурень", через давнє спілкуваня, є жорсткий "дурник". (аргументи нацистів - сравді?| геть звіздси, тощо- самознищення... Ваші дії цілком називаються нацизмом, мовним. дурень...)- текст мого коментаря. Вам розібрати? Навряд це збоку виглядає адекватно, втім вміст складений з контексту співспілкування між цими користувачами.. Тут складно зрозуміти посил. "Справді?" - беззмістовна, зневажлива фраза буника в обговоренні, тобто його єдиний аргумент,як , хм, "мовного нациста". "Геть звідси, тощо" - його дії щодо винищення тут інших мов, які і є (дії його) уособленням "самознищення" українукраїнською мови-Віеіпедії бо уособлюють самоізоляцію української Вікіпедії від іншомовних суспільств. Далі зрозуміло? Зауважте обмеження на довжину коментаря, яке вдвічі менше кирилицею. Лаконічність конфліктує з відсутністю сприцнятя попереднього контексту (у випадку сприйняття меседжу поза контекстом).--Avatar6 (обговорення) 16:52, 5 листопада 2017 (UTC)

Так, я не в курсі. Але я й не маю бути в курсі. Ви можете називати один одного будь-якими словами - але поза публічним простором Вікіпедії, в особистих повідомленнях, у пошті, фейсбуці, деінде. Тут ви можете хіба що вигадати кодові слова, які б не співпадали з обсценною лексикою. В даному випадку Ви продемонстрували спільноті зразок спілкування. Користувач звернувся до адміністраторів з проханням оцінити його: чи можна кожному тепер так спілкуватися? Відповідь адміністратора: ні, не можна, така поведінка буде зупинятися. Нічого особистого в даному випадку. (Щодо «видалянства» користувача, мій досвід спілкування з ним каже протилежне, тому я здивований: користувач часто виступає, на мій погляд, занадто поблажливо до коротких та неоформлених статей. Але, можливо, Вам видніше.)--Brunei (обговорення) 10:05, 6 листопада 2017 (UTC)

Прохання до видалянтів надалі аргументувати власні відкоти, бо неаргументовані відкоти призводять до (само)блокування опонентів - чого ви й прагнете наразі..

{{перекласти}} (і·о·Д·р··#)[ред. код]

@Bunyk::

 1. думка англійської вікіпедії в коді та документації шаблону шаблонів:
 1. наразі, якщо у вас погане розуміння англійської, шаблон "перекласти" в моїй версії допоможе вам зрозуміти де саме англійська вікіпедія підтримує посилання на автопереклад машинний переклад Гугл.
 2. інструмент "переклад вмісту", яким користуються редактори Вікіпедії (от і спитайте в них - чи користуються) офіційно використовує 'машинний переклад' для 'автоматичного перекладу користувачами' іншомовних статей, але це, звичайно, погана ідея...

@AlexKozur:Ви змінили акцент з 'шаблон надає посилання на перегляд автопереклад версії статті іншою мовою' на 'існування статті у вікіпедії із текстом повністю автоперекладеним з іншої мови. Це абсолютно різні речі!!!

@AlexKozur: Будь ласка, прочитайте статті машинний переклад та автоматизований переклад. Між посиланням на текст МП (яку й додає як моя версія шаблону, так і англійська версія) та автоперекладеною статею існує така вкрай важлива прокладка, як людина-редактор Вікіпедії із власним мозком людини. Тож Ваш попередній коментар в обговоренні шаблону не містить жодного аргументу стосовно шаблону.

Машинний переклад пише:

Проте термін автоматизований переклад має зовсім інше значення — в такому випадку програма просто допомагає людині перекладати тексти.

Це — інструмент, в доступі до якого спільні зусилля редакторів (видалянтів) цього шаблону категорично відмовляють користувачам. Саме тому в українській вікіпедії меншає активних користувачів, на відміну від англійської (як Ви саме й зазначили, див. статистику віківісника). Велика подяка учасникам цього процесу. Пішов в англовікі.:-)

з.і. створити перенаправлення автопереклад > автоматизований переклад.

@Brunei: Тут мали на увазі видалянт в тому розумінні що для мене коротка словникова стаття має більшу цінність ніж 50кб машинного перекладу, чи взагалі з домішками іншою мовою як от тут: Старий цвинтар (Грайфсвальд) --Буник (обговорення) 11:57, 6 листопада 2017 (UTC)

Словникові статті в словнику, хто тут постійно впнесловникував нещодавно. ))

Не перекручуйте факти про машинний переклад і розмір. Не в тому, а: • видалянство інструментів (тут посилання на машинний переклад) на комплексі ревнощів до інших мов, • видалянство закоментованого вмісту іншою мовою, призначеного для продовження перекладу наступним редактором або наступним редагуванням, • видалянство посилань на вікіпедії іншими мовами і інші вікіпроекти, коли вони вставлені іншими редакторами і вважаються ними доречними, напр. {{smiths}} - сплюндровано купою перенаправлень на єдині кирилічні форми прізвищ, коли в статтях куди вони посилаються, кирилічних формах прізвищ у Вікіпедії українською, інші такі ж грамарнаці-видалянти повидаляли латинічні оригінали прізвищ в переліках носіїв прізвищ (Ферейра); • також у статтях, які використовуються редакторами для координації робіт над темами (де саме автопереклад зкоректований і використовується), ¶ усе й усюди, що стосовно інших мов. І це замість перекладу або донесення інформації мовою оригіналу користувачу/редактору за його (перекладу) неможливості.--Avatar6 (обговорення) 13:06, 6 листопада 2017 (UTC)

А, ну так, раз вікіпедія не словник, тому ми таки стараємось писати не про слова, а про поняття. --Буник (обговорення) 13:46, 6 листопада 2017 (UTC)

Aavatar6: якщо в рядку з пінгом немає підпису цей пінг чомусь не спрацьовує, як показує практика. Якщо в людини погане розуміння мови, їй краще за переклад не братися, якщо звісно метою не є поповнити ВП:Гумор. Читати через гугл-транслейт - будь ласка. Копіювати його сюди - ні, дякую. Щодо автоматизованого перекладу - то його не роблять з допомогою Google Translate, його роблять наприклад в OmegaT - і це вже зовсім інший рівень роботи. --Буник (обговорення) 11:57, 6 листопада 2017 (UTC)

Ну так. Я бачив як Ви посміялися, редагуючи сторінку із автоперекладеною назвою Питально-відповідальна система. :-) Ви знаєте багатьох редакторів із 'непоганим або гарним' розумінням мови з якої вони перекладають, але не використовують машинний переклад для власних автоматизованих перекладів? Чи не користуються тим самим "перекладом вмісту" взагалі?? Отже Ви вирішили заборонити їм займатися перекладом взагалі або максимально ускладнити їм процес автоперекладу, тобто перекладу за допомогою машинного перекладу. --Avatar6 (обговорення) 13:06, 6 листопада 2017 (UTC)

Питально-відповідальна система краще відповідає суті ніж ваш "усталений"де усталений? термін "питання-відповідь". Хоча, якщо знайти джерела - то обидва варіанти неправильні. --Буник (обговорення) 13:46, 6 листопада 2017 (UTC)

Звісно інший, бо не такий швидкоуніверсальний і офлайн.--Avatar6 (обговорення) 13:06, 6 листопада 2017 (UTC)

Те що ви говорите і те що ви робите різні речі. Пан Bunyk Вам уже все сказав. Щодо назви уж вибачайте, цитую: "Замість «машинний» іноді вживається слово автоматичний, що не впливає на сенс." За не зрозуміння, вибачаюсь. А для перекладу статей рекомендують вікіпедистам додаток, що перекладає вміст. Уж точно не Гугл.--くろねこ Обг. 13:40, 6 листопада 2017 (UTC)
Ні, вони різні, бо Омега - не перекладає, вона лише автоматично розбиває на сегменти перекладу і запам'ятовує вже перекладені сегменти для повторного використання. Перекладає людина. --Буник (обговорення) 13:47, 6 листопада 2017 (UTC)

Категорії шаблонів[ред. код]

Автопереклад назв категорій шаблонів

Шаблони Вікіпедії не можуть бути Українськими шаблонами, шаблонами України, політичними шаблонами, шаблонами політики тощо, бо вони Шаблони Вікіпедії (або вікіпедійні шаблони), які присвячені вищезазначеним темам. Тобто повне означення поняття буде "Шаблони Вікіпедії на тему «Україна»". Скорочення із використанням класифікації двокрапкою і префікса простору назв виглядають наступним чином:

Шаблон:Річка[ред. код]

{{Річка}} (і·о·Д·р··#) Вітаю! У результаті Ваших редагувань цього шаблону у листопаді минулого року мапа не вписується у картку. Приклад: Короча (річка), Нежеголь. Подивіться причину. --Basio (обговорення) 20:01, 11 листопада 2017 (UTC)

@Basio: YesТак Зроблено, дякую, перевірте Шаблон.--Avatar6 (обговорення) 06:35, 12 листопада 2017 (UTC)

Шаблон:Замок[ред. код]

Привіт! Виправляти «Виявлена петля» та Спеціальна:Посилання_сюди/Шаблон:Назва_країни, будь ласка. Джим Гаррісон(англ.) 20:45, 16 листопада 2017 (UTC)

Координати на мапі[ред. код]

Доброго дня! Довго шукати буде мені, а Вам швидше знайти так як код ви писали. Помилка відображення координат на карті Шаблон:Визначна пам'ятка, Шаблон:Coord/довгота, Шаблон:Об'єкт Світової спадщини. Можливо ще десь. Десь похибка у коді після ваших змін. Будь-ласка передивіться всі інші зміни такого типу! Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 02:04, 18 листопада 2017 (UTC)

Категорія:Доктори наук України з соціальних комунікацій[ред. код]

День добрий! Я скасував ваше редагування на сторінці "Категорія:Доктори наук України з соціальних комунікацій (к:0 с:5)" оскільки вважав недоречними посилання на соціологію, і зазначив "Соціальні комунікації - це журналістика, а не соціологія".

Ви скасували моє редагування при тому, що не повернули до Вашої попередньої редакції, а додали зовсім інші дані. Я не заперечую доцільність Вашого нового редагування, але не розумію, чому ви здійснили не просто редагування, а редагування шляхом скасування редагування.

Чи не могли б ви прокоментувати?-Kossa b (обговорення) 15:45, 20 листопада 2017 (UTC)

@Kossa b:, дякую за внесок.

і перепрошую за власні незнання класифікатора спеціальностей українських. Подивіться як воно зараз, з Вікіданих (P971: пов'язані з категорією теми.Скасування — то лише зручний інструмент швидко повідомити автора внеску,, жодних образ не передбачено цим інструментом.--Avatar6 (обговорення) 04:56, 21 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сонна лощина (кладовище)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сонна лощина (кладовище) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:28, 22 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Arnold (прізвище) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Arnold (прізвище), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 листопада 2017. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 08:53, 23 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Легенда сонного виярку[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Легенда сонного виярку був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:57, 23 листопада 2017 (UTC)

А мене ще цікавить шаблон перейменування: адже ви його виставили ще коли-коли, а на сторінку перейменувань не внесли? Хто ж його буде перейменовувати й коли, якщо ніхто нічого не знає? Просто питаю. Mykola Swarnyk (обговорення) 09:04, 28 листопада 2017 (UTC)
@Mykola Swarnyk: нема технічної можливості виставляти на Обговорення такі речі. Єдина мета виставлення — сподівання на колег, у яких є зацікавлення і можливість це зробити, тобто виставити, обговорити чи прийняти рішення, хоч за результатами, хоч самостійно. Втім, якщо ніхто нічого, то хай так і буде. :-) Перепрошую за засмічення статті і категорії шаблоном, вимоги дії якого не взмозі виконати.--Avatar6 (обговорення) 20:54, 7 грудня 2017 (UTC)
Та ні, навпаки, я зацікавлений і маю свою думку щодо назви цієї і пов'язаних статей. Але це, здається, дуже елементарно для такої технічно грамотної людини, як ви - внести пропозицію про перейменування на сторінку перейменувань. Що, у вас якесь персональне обмеження щодо сторінки перейменувань? Не можу повірити. Mykola Swarnyk (обговорення) 22:54, 7 грудня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю! Звертаю увагу на Ваш опис редагування у статті Коутс (ред.№ 21534803). Такі Ваші дії межують з порушенням правил ВП:НО. За подібні дії у майбутньому до Вас можуть бути застосовані адміндії. Дякую за увагу.--Стефанко1982 (обговорення) 08:04, 1 грудня 2017 (UTC)

W[ред. код]

Де документація шаблону? У цій версії вона була наявна --Yuriy Urban (обговорення) 18:13, 2 грудня 2017 (UTC)

@Yuriy Urban: ось документація: {{Князь}} (і·о·д·р··#) Там (в шаблоні) нічого і не змінилося з тої версією. Усі зміни я практично завжди відображаю в документації. Що саме вам незрозуміло, що відкотили тк що не зрозуміли?--Avatar6 (обговорення) 13:03, 3 грудня 2017 (UTC)
Зара, опісля об'єднання шаблонів, норм --Yuriy Urban (обговорення) 13:23, 7 грудня 2017 (UTC)

Сторінки особистого простору в основному просторі й шаблонах[ред. код]

Доброго вечора. Будь ласка, зверніть увагу, що сторінки з простору користувача не можуть включатися до шаблонів (як-от тут) чи до основного простору (як-от тут). Зокрема, це суперечить тому, що всі повинні мати змогу вільно редагувати вміст простору статей чи шаблонів, у той час як сторінки користувачів не повинен редагувати ніхто крім їх власника (див. Вікіпедія:Сторінка користувача). Будь ласка, не додавайте посилань або включень сторінок простору Користувач до статей або шаблонів. Дякую — NickK (обг.) 19:23, 5 грудня 2017 (UTC)

Шаблон:Театр[ред. код]

Щось Ви, молодий чоловіче, запороли {{Театр}}. Тепер в усіх статтях, що мають Шаблон:Театр відображається прихована категорія. Приклад: у Театр одного актора «Крик» таке:

Категорії (++): Шаблон:Театр:Службова | Театри Дніпра (−) (±) (↓) (↑) | Академічні театри (−) (±) (↓) (↑)

Неуважненько. Непорядок ( Виправляйте --Павло (обговорення) 09:19, 6 грудня 2017 (UTC)

Збірки творів України[ред. код]

Див. Обговорення категорії:Збірки творів України --Perohanych (обговорення) 10:51, 6 грудня 2017 (UTC)

Можливо назва Категорія:Українські збірки не є найвдалішою. Можливо її варто перейменувати в Категорія:Українські збірки літературних творів ? Що скажете? --Perohanych (обговорення) 20:32, 9 грудня 2017 (UTC)

{{Замок}}[ред. код]

Погляньте, будь ласка, цей шаблон. Виникає петля, наприклад тут. Виникла після цього редагування ред.№ 3835019 (не Вашого).

Скарга[ред. код]

Привіт! На Вас надійшла скарга до адміністраторів (див. ВП:ЗА#Avatar6 та шаблони). Будь ласка, візьміть до уваги аргументи в обговореннях Обговорення шаблону:Wikidata/p119 та Обговорення шаблону:Гора та виправте неузгоджені редагування. В іншому випадку я буду змушений виконати пункт 1 рішення ВП:ПЗВ92. Також звертаю увагу про неприпустимість переходу на особистості у вищезгаданих обговореннях. Такі дії розглядаються як порушення ВП:Е та ВП:НО. За подібне, у майбутньому, до Вас можуть застосувати адміндії. Дякую за увагу.--Стефанко1982 (обговорення) 08:34, 17 грудня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. На ВП:ЗА редактори скаржаться на Вашу поведінку. Наведені ними посилання, на жаль, це підтверджують. Мушу зауважити, що, зокрема, це редагування ред.№ 21620349 є грубим порушенням офіційного правила цього проекту про неприпустимість образ, погроз і агресії. Про всяк випадок я процитую, що там написано — «Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання.» «Ні за яких умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії. Обговорюйте не авторів, а зміст статей. Особисті образи й погрози ніяким чином не допоможуть вам відстояти свою точку зору — вони лише завдають шкоду співтовариству Вікіпедії й заважають іншим користувачам працювати над створенням високоякісної енциклопедії.» Я навмисно виділив окремі фрагменти цих цитат, щоб Ви зрозуміли, що безвідносно до того, праві Ви, чи ні в тих обговореннях, щодо суті проблем, що обговорюютьтся, Ви абсолютно не праві щодо форми спілкування, яку обрали. Я б іще виділив твердження, що «Особисті образи й погрози ніяким чином не допоможуть вам відстояти свою точку зору». Окрім того, що це нераціонально — будь ти хоч тричі правий, людині, якій ти завдав образи, буде на порядок важче з тобою погодитись, зважте також на правило ВП:БЛОК — «Блокування може застосовуватися до користувачів, що систематично ображають інших користувачів, якщо винесені з цього приводу попередження не роблять на них впливу». Ви, справді, робите багато корисного для цього проекту і не хотілося б, щоб до Вас застосовували обмеження, тому, будь ласка, змініть свій стиль спілкування з іншими редакторами. Будьте ввічливі. Будьте цивілізовані. Обговорюйте факти, не переходячи на особистості. Сподіваюсь, що Ваш розум візьме верх над емоціями. --Олег (обговорення) 08:50, 17 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пам'ятка архітектури національного значення[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пам'ятка архітектури національного значення був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:22, 19 грудня 2017 (UTC)

Шаблон:Гірська система[ред. код]

Колего, що це? Версія шаблону до вашого редагування працює нормально. Stas (обговорення) 18:03, 21 грудня 2017 (UTC)

@Stas000D:виправлено. Але я мучався з годину і так і не зрозумів звідки рушій починає вставляти купи тегів <p><br> при розгортанні меташаблонів в таблицях.--Avatar6 (обговорення) 05:32, 22 грудня 2017 (UTC)

Шаблон:Категорія шаблонів[ред. код]

Вітаю! Тепер воно не працює.--Dim Grits 19:00, 24 грудня 2017 (UTC)

@Dim Grits:, хм, так, воно не так працює, як бажано, і вже давно саме так працює, хоч і краще в рази за первинну версію. Що саме і де не те для вашого погляду зараз? просто давно не добирався до нього, але основні недоліки бачу неозброєним оком. Тож стороннє око, дайте напрямок зору, озбройте око точкою.-Avatar6 (обговорення) 19:43, 24 грудня 2017 (UTC)
Порожнє місце перед фразою «, пов'язані з»; недоречні розділові знаки. У різних категоріях по-різному. --Dim Grits 19:49, 24 грудня 2017 (UTC)
То так, я в курсі цього оком, яке неозброєно, саме це бачив і знаю давно. Адже, намагався якомога автоматизувати практично все, але ручні аргументи — просто не звертав уваги, через незначну кількість необхідності їх застосування, у більшості випадків їх можна прибрати для авто роботи шаблону. Наведіть, будь-ласка, окремі приклади, де неможливо/ незручно покластися на автоматику, але вона таки значно псує(-тся через...) ручне керування. І є щє рудіментарні, зокрема, випадки категорій шаблонів, названих не за "штучним простором назв Шаблони:", або якщо назва Категорії осн. простору відрізняється. Саме тому і намагався і ратував за стандартизацію назв категорій,- як і Ви - приводили до ладу назви категорій AWB для структуризації і автопосилання з шаблонів--Avatar6 (обговорення) 20:46, 24 грудня 2017 (UTC)
@Dim Grits: трохи пофіксив.--Avatar6 (обговорення) 06:23, 25 грудня 2017 (UTC)
Дякую, тепер трапляються наче з нормальним текстом. Окрім от такої — «знайдено маску», навіть без жодних параметрів.--Dim Grits 10:27, 25 грудня 2017 (UTC)
Ну проблема двокрапки в рушію відома, але не усім колись була, тому й настворювали розлогу гілку неправильних категорій. А інші просто роблять за прикладом. Ламати багато чого потрібно, але обережно й поступово. Ваші вставки до шаблонів з модулем Lua для відстежування помилок у шаблонах виду: Категорія : Шаблони : і так далі  : Службова теж не працюють без ручного створення потрібної категорії у правильному форматі. Зверніть увагу будь ласка. --Dim Grits 10:27, 25 грудня 2017 (UTC)
@Dim Grits:той рудимент я приберу. Ось приклади автороботи шаблона- Навігаційні шаблони:Румунія, Шаблони:Австралія (Див. історію редагувань, Шаблон автокатегоризує, і додає DEFAULTSORT, Я видалив те що Шаблон робить сам).
Рушій тут недочого. Рушій має єдиний "простір виміру" простору назв. Префікс просторів назв в просторі назв Категорія: то вже задум користувачів.--Avatar6 (обговорення) 15:18, 25 грудня 2017 (UTC)
Зрозуміло.--Dim Grits 15:45, 25 грудня 2017 (UTC)
То я не кричав, перепрошую, ; помилково додалися. ;-))) Дякую за співпрацю і розуміння. Наснаги і зі святами Вас!--Avatar6 (обговорення) 17:09, 25 грудня 2017 (UTC)

Проблеми у шаблоні Актор[ред. код]

Вітаю! Не могли би Ви розібратися, що там у шаблоні {{Актор}} за проблеми з блоками «Нагороди» та «Провідні ролі»? Після останніх 10-ти змін там щось «зламалося» і тепер вони не працюють ні з Вікіданими ні без них. Хотів виправити сам, але, як виявилося у шаблона якийсь нестандартний як для шаблонів-карток код, який я бачу вперше. Все ніби на місці, але не все функціональне. Дякую!--Leon Nef обг 20:22, 27 грудня 2017 (UTC)

відкотив усе, бо там ще додалося у тіло статті "}}". Прошу експерементувати у себе в чернетці, бо два дні ці дужечки висіли у відкритому доступі. --Andrei Kurbiko (обговорення) 00:12, 29 грудня 2017 (UTC)
@Andrei Kurbiko: невже 2 дні? Смілива заява... за швидкі відкоти.
Це звичайне робоче питання, яке нема кому Ще вирішувати окрім "самовпевнених відкотувальників" :-), без образ, злам мій був, але за кілька годин ночі за Ваш відкот, А не "два дні".-Avatar6 (обговорення) 21:01, 29 грудня 2017 (UTC)
До уваги, @Andrew J.Kurbiko: Ваш змінений підпис без існування перенаправлення призводить до фелзпінгів у Всесвіт неіснуючого. Такі експерименти із всесвітом.--Avatar6 (обговорення) 21:07, 29 грудня 2017 (UTC)
ну от знайшли до чого придратися - до дати :). а що за підпис? який ще підпис? --Andrei Kurbiko (обговорення) 11:01, 30 грудня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Ви ж досвідчений користувач, а таке робите, як у Обговорення шаблону:Підсторінка документації#Мультипосилання. Не можна при будь-яких умовах атакувати користувачів, навіть непрямими натяками та випадами. Всі користувачі мають власне бачення ідеального майбутнього Вікіпедії, але більшість прагне саме поліпшити енциклопедію. Ви робите багато, але інші теж докладаються до поліпшення, тому заслуговують якщо не на повагу, то на можливість спокійно займатися волонтерською працею. Будь ласка, перечитайте правило ВП:НО вдумливо й намагайтесь більше не порушувати права таких же людей, як і Ви. А заодно також правило ВП:ВР, бо війною редагувань теж зловживаєте. Сподіваюсь на розуміння та на більше задоволення в новому році від спільної праці. Всіляких гараздів. --Brunei (обговорення) 14:51, 31 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 17:44, 31 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Видання[ред. код]

Будь-ласка, зробіть ревізію останніх двох змін ред.№ 21660480 шаблону {{Видання}}, через них замість посилання на Вікіцитати сміття. Наприклад, в статті 1984 (роман) таке: [[[:Шаблон:Localurl:]] 1984] . --ReAlв.о. 00:08, 3 січня 2018 (UTC)

Айон-Орос[ред. код]

Добрий день! Не робіть так, це різні сутності. Ви додали до статті Айон-Орос інтервікі до Афон. Це різні сутності: одна гора, інша держава. Тут потрібно роботи дизамбінг. Тож ваше редагування вводити в оману читачів які б хотіли почитати про Айон-Орос, наприклад в ангвікі. --くろねこ Обг. 08:47, 4 січня 2018 (UTC)

День добрий! Не робіть так. Саме я додав інтервікі у Вікідані і саме після їх відновлення на сторінці. Кожного разу проставляти {{пишу}} для особистих патрульних, які відкочуни внеску у лічені секунди, і ще й не розуміють їх призначення, недоречно. Не робіть видалення корисної інформації наступним редакторам. Достатньо тегувати їх html-коментом.--Avatar6 (обговорення) 14:27, 4 січня 2018 (UTC)
закоментуємо усю Вікіпедію?--くろねこ Обг. 14:31, 4 січня 2018 (UTC)
Як скажете, якщо вона заважає.--Avatar6 (обговорення) 14:40, 4 січня 2018 (UTC)

Додаткова сторінка неоднозначності[ред. код]

Вітаю! Щиро зізнатися, був чимало спантеличений наявністю (при існуванні тільки одної російської) двох ідентичних сторінок неоднозначності Власова і Власова (значення) з посиланнями від обох (!) на російський розділ. Річ не тільки в безглуздості зайвого дизамбіга, але й у віртуозності техніки роботи з інтервіками. Як Вам це вдалося зробити? Тоді Ви природжений хакер! --В.Галушко (обговорення) 11:50, 4 січня 2018 (UTC)

@В.Галушко:. {{Interwiki extra}} (і·о·д·р··#)
Q101352: прізвище і Q4167410: сторінка значень у проекті Вікімедіа — різні онтологічні сутності, принаймні прізвище — власна назва, і використовується як окрема сутність. Саме це і є причиною його семантично відокремлювати в людських знаннях від сторінок навігації по цим знанням.
Докладніше: en:WP:SIA.--Avatar6 (обговорення) 14:53, 4 січня 2018 (UTC)

Обговорення шаблону:Видавництво[ред. код]

Прошу прочитати Обговорення шаблону:Видавництво. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:17, 5 січня 2018 (UTC)

Сторінку Власова (значення) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Власова (значення), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 січня 2018. Що ще можна зробити? В.Галушко (обговорення) 15:11, 7 січня 2018 (UTC)

Шаблон:Речовина[ред. код]

Шановний @Avatar6:, можна Вас попросити доповнити шаблон? В ідеалі зробити його ідентичним, і взаємозамінним, до відповідного із англійської? Зараз по можливості перекладаю статті про речовини із англійської. Полів значно більше. Частину даних воно взагалі бере із вікіданих. Сам пробував розібратися, але не зумів (. З повагою, --Dars (обговорення) 11:14, 10 січня 2018 (UTC)

Модулі для Вікшідати[ред. код]

У вас тут людно… Але якщо матимете хвильку — подивіться, будь ласка, en:Module:EditAtWikidata та en:Module:WikidataCheck. І створіть таке у нас, якщо можливо. Хотів просто скопіювати сюди, але раптом там якісь тонкощі будуть з перенесенням. --Yakiv Glück 03:56, 13 січня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, за умови непогодження з іншим користувачем не варто влаштовувати постійну війну правок, тут вже доходить до абсурду історія. Обговорюйте шаблон/просіть коментар запитах на поведінку іншого користувача/відкрийте обговорення в технічній кнайпі, зверніться в решті решт до адмінів з продовженням війни правок (все одно колись доведеться обговорити зміни). Ви знаєте, що за війну редагувань може бути блокування, тому будь ласка так більше не робіть. (попередження, однакове, обом користувачам) --Helixitta (ut) 19:30, 22 січня 2018 (UTC)

Пробіл[ред. код]

Після ваших редагувань тепер у картці між фотографією та підписом до неї внизу незрозумілий пробіл/пусте місце. Цього раніше не було. Наприклад, Міккі Рокер. В усих статтях. --AnatolyPm (обговорення) 23:18, 22 січня 2018 (UTC)

Сторінку Зело номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Зело, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 січня 2018. Що ще можна зробити? --В.Галушко (обговорення) 13:37, 24 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Avatar6! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 18:08, 24 січня 2018 (UTC)

Бойчукізм[ред. код]

Бойчукізм

Вітаю! Ви можете нормально пояснити, навіщо Ви видаляєте посилання? Не подобається, як оформлено — то оформіть краще, але для чого псувати, примітка ж втрачає свій сенс, не ясно на що вона посилається.--Ahatanhel (обговорення) 21:27, 24 січня 2018 (UTC)

Сподіваюсь пояснив діями. Там є семантичний конфлікт шаблонів вікі і статей-означень понять людських знань. Маємо статтю Вікіпедії, яка має два посилання на окремі дві статті ЕСУ, що не часто трапляється, але є правильним. Перепрошую за поспішні відкоти, але сподіваюсь, що наші спільні редагування до консенсусу ведуть. То здебільшого, технічне питання, воно Вам може бути нецікаве, і незрозуміле, перепрошую ще раз.. --Avatar6 (обговорення) 15:44, 26 січня 2018 (UTC)

Теорія категорій[ред. код]

@Avatar6: Доброго дня! Можна докладніше про позицію, що Вікіпедія:Проект:Категоризація і Теорія категорій мають настільки багато спільного, щоб перше повинно було бути згаданим у другому? Дякую. --Yuriz (обговорення) 01:34, 28 січня 2018 (UTC)

Фізична карта України[ред. код]

Шановний пане Avatar6! Ще раз дякую за карту. Я використав її для статті Левкомігус білосніжний (можете подивитись) і маю намір використати ще й для наукової статті, яку зараз готую. Чи нема у Вас щодо цього заперечень? У науковій статті я хотів би подякувати Вам, але для цього мушу знати Ваші реальні ініціали та прізвище. Аби не розголошувати їх, напишіть мені у приватному порядку: voseve@yahoo.com.В. Николов (обговорення) 15:47, 3 лютого 2018 (UTC)

Альбер Камю[ред. код]

Вітаю! Потрібна Ваша допомога. Альбер Камю, в низу статті є лінки на гугл-книги але дуже "шкарадні". Усі книги мають назву та авторів, але як їх поправити - не знаю (в коді їх не видно). Підкажіть або спрямуйте будь ласка (підказав Brunei) . З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:29, 9 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Тризуб ФМ[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Тризуб ФМ був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 09:11, 19 лютого 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ще раз. Перенаправлення категорії вилучати не можна, доки вона має таку велику кількість включень. Включення можна повиправляти вручну, можна подати запит до ботів (ВП:ЗДР), можна попросити когось іншого їх повиправляти, і лише ПІСЛЯ ЦЬОГО додати шаблон про вилучення. Тому, якщо не хочете отримати блокування, прошу більше не повертати той шаблон, доки та категорія все ще міститиме сторінки. Дякую.--Piramidion 07:16, 20 лютого 2018 (UTC)

@Piramidion:, нащо ви пишете мені те, що призначене тим, хто здатний сам вирішувати за цим правилом?? Ви послідовність викладення завдань в категоріях, номінованих мною на вилучення, не зрозумили, або вирішили, що ваші колеги послідовності незрозуміють. Власне, це витрачання часу, або тих, хто не здатен розуміти, або на тих, хто не зрозуміє.--Avatar6 (обговорення) 21:07, 21 лютого 2018 (UTC)
Якщо Ви перепишете це запитання/зауваження так, щоб його можна було зрозуміти, — можливо, я знатиму, що на нього відповісти.--Piramidion 21:39, 21 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:НП[ред. код]

--Korystuvach (обговорення) 00:43, 21 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Авіакатастрофа[ред. код]

Привіт. Після змін коду у шаблоні він розсипався у статті Катастрофа Ан-148 у Московській областіAlex Khimich 12:29, 28 лютого 2018 (UTC) `Ні, не так. Після виправлення параметріа виклику шаблону зі статті вона перестала розсипатися Катастрофа Ан-148 у Московській області : ред.№ 22152887. Там некирилиця, яку непобачити неозброэним оком була--Avatar6 (обговорення) 21:06, 28 лютого 2018 (UTC)

Дуже дякую. ) — Alex Khimich 22:02, 28 лютого 2018 (UTC)

Властивості на вікіданих[ред. код]

Вітаю! Хочу додати в Q12097069: Городецький Тарас Йосипович властивість P106: рід діяльності або професія особи => Писанкарство, але воно упирається. Причина та ж, що з інтервікі — не стаття? Є якийсь людський спосіб, а не тимчасово відредагувати те писанкарство, закоментувавши перенаправлення, а потім повернути? --ReAlв.о. 20:27, 4 березня 2018 (UTC)

@ReAl: Доброго. Наразі мені невідомі інші методи, як 'розредиректити тимчасово' або створити статтю (сторінку-нередирект). Але писанкарство — то галузь, сфера, наука (P452: галузь або P2650: сфера інтересів). p106 повинна формулюватись як 'назва людини, яка створює дію чи продукт', тобто «писанкар» (або «писанкарствознавець», «писанкознавець» ?) Втім, елемент вікіданих, як формалізація знань, не повинен _обов'язково_ мати _одразу_ інтервікі, його можна описати твердженнями із посиланням на інші елементи..--Avatar6 (обговорення) 03:24, 5 березня 2018 (UTC)
Створив писанкаря Q50333861: писанкар, але зараз впнесловниківці заатакують.--Avatar6 (обговорення) 04:27, 5 березня 2018 (UTC)
Доброго дня! Чим? Все ж правильно [2]. От тільки країна походження точно Україна?--Чорний Кіт Обг. 11:32, 5 березня 2018 (UTC)
Я щодо статті писанкар мав на увазі вп-несловниковство.
Ви праві, неточно. Поставив що найближче, потребує перегляду, перекваліфікації, уточнення..., як традиційне ремесло українців, виникло на території сучасної України. Але то людська мова. Також ремесло — то писанкарство.--Avatar6 (обговорення) 12:10, 5 березня 2018 (UTC)
Банкіри з 2006. Взагалі про будь яку професію можна описати. Є ж письменник, актор, митець, коваль --Чорний Кіт Обг. 12:48, 5 березня 2018 (UTC)
Тоді пропоную створити {{profession-stub}}-статті (К:Незавершені статті про професії (108)) для діяльностей-професій, чи провести тижневик, щоб картки осіб посилалися на них замість чорних слів.--Avatar6 (обговорення) 15:07, 5 березня 2018 (UTC)
не думаю, що зацікавляться чим тижневиком. Але потрібно впихати такі статті у вже існуючі тижневики. --Чорний Кіт Обг. 03:37, 17 березня 2018 (UTC)

Категорія:Муніципалітети провінції Падуя[ред. код]

Вітаю! Може до кращих часів вилучити той шаблон:категорія за, бо букви українські, слова теж, а текст формується якийсь не зовсім. Бажаю успіхів! --Rar (обговорення) 21:13, 8 березня 2018 (UTC)

@Rar: Вітаю. Ні. Кращі часи створюють самі читачі-користувачі. Це вікіпедія для тих хто бажає отримувати інформацію українською, а не для тих, хто не володіє іншими, окрім української, і, через власні обмеження, бажає обмежувати доступ до інформації іншим читачам.--Avatar6 (обговорення) 04:18, 10 березня 2018 (UTC)
О.К. Але, якщо користувач дістався категорії Муніципалітети провінції Падуя, то яку додаткову інформацію українською дає (кострубата) фраза "Ця категорія містить "комуна Італії", для яких справедливе твердження Провінція Падуя." ?--Rar (обговорення) 20:37, 10 березня 2018 (UTC)
Інформацію про те, що назва цих сутностей неусталена українською, адже у першому словосполученні названа "комуна", у другому — "муніципалітет", що є природним на даному етапі розвитку мови, її стандартів. Не кажу вже про інтервікі, які семантично пов'язані саме через цей шаблон із відповідними сутностями і українською, і іншими мовами. Перепрошую, ці фрази, напевно, складно спрйняти.. У будь-якому разі, data mining таким чином в рази простіший, і пошуковики сприймають релевантніше. див. також обговорення {{Категорія за}} (і·о·д·р··#) Зрештою, можна запропонувати інше формулювання фрази-контексту, наприклад "Пов'язані теми: _, _,." Також я дещо пояснював ВП:Кнайпа (різне)#Дивне оформлення категорій.--Avatar6 (обговорення) 03:22, 11 березня 2018 (UTC)
Доброго дня! А хіба в Італії муніципалітети? Дивлюся по інтервікі скрізь комуни. Та й наче сам знаю, що там комуни. --Чорний Кіт Обг. 16:19, 11 березня 2018 (UTC)
Глянув на ВП:Кнайпа (різне)#Дивне оформлення категорій. Здається всі крім Вас там згідні, що такого тексту в категоріях бути не повинно. В обговоренні шаблону є питання про приклад "допомоги пошуковикам", Ви не відповіли. Повчальні фрази типу "Це вікіпедія для тих хто бажає отримувати інформацію українською", "Дякую що склали іспит, зкопіювавши текст зі шпаргалки" це не аргументи. --Rar (обговорення) 17:43, 11 березня 2018 (UTC)
@Rar: Краще будь-ласка долучіться до цього обговорення Обговорення шаблону:Категорія за--Чорний Кіт Обг. 18:01, 11 березня 2018 (UTC)
От якби там не стояв цей щаблон — це питання нікого не цікавило б ще наступне десятиріччя. Ось вам користь руйнування Вавілонської вежі в окремій мовній спільноті від цього шаблону, але це л ше користь для окремої мовної спільноти, яких сотні. Тож продовжуйте її будування "обговореннями недоречності", ваш рівень...

--Avatar6 (обговорення) 05:01, 12 березня 2018 (UTC)

Стиль написання шаблонів[ред. код]

Добридень! У мене питання щодо Вашого редагування ред.№ 22220998: чим уживання мета-шаблону, наприклад, {{ifempty|{{{назва|}}}|{{PAGENAME}}}} краще за рідну (англ. native) конструкцію, наприклад, {{{назва|{{PAGENAME}}}}}? --Рассилон 10:25, 11 березня 2018 (UTC)

То граблі :) , які треба розуміти. Якщо параметр виклику шаблону заданий як назва (тобто текст після пайпу має назву параметру і знак "рівно", тобто "=" після тексту, який при наявності в ньому "=" сприймається як назва параметру , до рівно, і значення його, після рівно ) — параметру присвоєне значення після "=" — будь-яке, коли воно порожнє — воно замінить будь-що після "дефолтного пайпу", бо дефолтний пайп розуміє "назву параметру" як boolean, тобто є значення / немає , порожнє значення також є, тобто true, як заданий, але порожній, коли параметр названо. втім, у виклику він порожній рядок (string, - інший тип даних), тобто | ім'я = в картці виведе порожній рядок замість того, для чого передбачаємо ifempty ( тобто коли він може бути заданий (як рядок-string, але порожній). і якщо він порожній рядок, що, здебільшого, в нашому випадку, означає "заданий як порожній"). --Avatar6 (обговорення) 15:37, 11 березня 2018 (UTC)
Тобто Ви хочете сказати, що виняток (англ. exception) типу «параметр заданий, але порожній» можна обробити винятково в модулях мовою Lua? Чи то просто мені завжди траплялися картки з уже заповненим параметром {{{ім'я}}} як назва сторінки? В ідеалі треба б, аби рушій MediaWiki сам трімив[ru] назви ключа та значення після їх розділення по знаку рівності. Тоді й не довелося б вигадувати всілякі костилі ). --Рассилон 18:25, 11 березня 2018 (UTC)
та ні, lua тут нідочого, це не виняток, а різниця типів даних string і boolean, то властивість парсера рушія. Неодноразово ступав на ці граблі, тому й намагаюсь пояснити. Виклики шаблонів з порожніми параметрами (тобто |ім'я = ), призведе до виводу порожнього рядка, замість назви сторінки. Зкопійований незаповнений приклад картки з порожнім параметром призведе до перекриття значення після пайпу у потрійних фігурних дужках, замінить на порожній рядок- заданий в параметрі. Складно одразу надати посилання на доки, як знайду доречні — пінгану Вас. Дотично — {{trim}} (і·о·д·р··#)
@Рассилон: дока {{ifempty}} (і·о·д·р··#) : The MediaWiki parameter default function doesn't return the default value for empty parameters. That is, {{{logo|default.svg}}} does not return "default.svg" if the template was called like this: {{template|logo=}}.--Avatar6 (обговорення) 15:00, 15 березня 2018 (UTC)

Категорія:Статті з посиланнями на неавторитетні джерела[ред. код]

Чи можна її перенести до прихованих? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:51, 13 березня 2018 (UTC)

Скорочення карток[ред. код]

Доброго вечора. Звертаю вашу увагу на обговорення Вікіпедія:Кнайпа (політики)#Скорочення карток, де я вас пінгував, але ви не відреагували на пінг, натомість продовжили вилучати порожні поля з карток, наприклад, тут. Вилучення полів призводить до того, що редакторам буде складніше їх додати. Будь ласка, більше не вилучайте порожніх полів, якщо ми можемо резонно очікувати, що користувачі їх можуть заповнити. Дякую — NickK (обг.) 20:35, 16 березня 2018 (UTC)

@NickK: Трохи вище ми з Аватаром обговорювали те, що парсер/рушій Медіавікі вважає порожні параметри як not null, і тому не підставляє замість них значення за замовчуванням ({{{parameter_name|default_value}}}). Ризикну припустити, що Аватар6 видаляє порожні параметри задля усунення потенційних місць виникнення цього недоліку. На мою думку, тут треба писати баг-репорт на Фабрикаторі (знати б, як це правильно робиться). --Рассилон 23:46, 16 березня 2018 (UTC)
То не баг, то фіча. Конструкція {{{name|{{{назва|}}} }}} в шаблоні, викликана з параметрами {{шаблон|name=|назва=ТОВ "Доброго ранку"}} виведе порожній рядок |name=.--Avatar6 (обговорення) 04:26, 17 березня 2018 (UTC)
@Рассилон: Якщо в картці прописаний параметр, він розглядається як такий, що прописаний, але порожній. Справді, в наведеному вище прикладі name візьме гору, але таке написання абсурдне й не використовується в картках за винятком якихось глюків. Тут же мова про те, що є незаповнені дійсні параметри, і ніяких недоліків не виникає — що при незаповненому, що при відсутньому {{{тип_компанії}}} однаково видає, що це «бізнес-підприємство». Натомість втратили параметри, які редактор цілком міг би заповнити, скажімо, ключових осіб. Ніякої технічної проблеми немає, є рішення користувача Avatar6 вилучати порожні параметри, от і все — NickK (обг.) 18:39, 17 березня 2018 (UTC)
Більшість працюють не з кодом а з Редактором 2017. Але я не завжди бачу у ньому всі параметри. Можливо це допоможе у роботі новачків з шаблон-картками. --Чорний Кіт Обг. 03:41, 17 березня 2018 (UTC)
@NickK: Ви бачите повідомлення шаблону тут? А параметри шаблону TemplateData Шаблон:Картка компанії/Документація#TemplateData — тут бачите? Призначення К:Шаблон:Картка компанії:Службова (1433/1434/) Вам незрозуміло. Тож будь-ласка, не витрачаєте час свій на балачки, і пожирання часу інших на увагу до ваших "зауважень", відволікаючи користувачів від внеску у вікі.--Avatar6 (обговорення) 04:26, 17 березня 2018 (UTC)
То ви самі цей синонім назви параметру й прибрали з шаблону, звісно, що він перестав працювати. Конструктивніше було б дати запит до ботовласників на заміну цих синонімів на одну з основних назв. Але нехай вже та кількість працівників так і буде, а от {{{ключові_особи}}} ви навіщо вилучили? Це типовий приклад поля, яке дуже просто заповнити в картці — новачкові легко знайти, що це пані Батракова, і таким чином поліпшити статтю. І натомість заповнення цього поля доволі складне навіть для досвідчених користувачів — замість червоного посилання потрібно створити новий елемент Вікіданих, належним чином оформити, щоб його не вилучили, і після цього приєднати — і то не відобразиться, бо пересічний користувач майже напевно обере P169 або P1037, а картка приймає лише P3342. Ось ви й штучно ускладнили заповнення картки. Чи можете ви, будь ласка, пояснити, для чого ви вилучили конкретно поле {{{ключові_особи}}}? — NickK (обг.) 18:39, 17 березня 2018 (UTC)