Обговорення користувача:BogdanShevchenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @BogdanShevchenko:, запрошую вас до участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Починати можна -- вже зараз.--Yasnodark (обговорення) 16:45, 7 вересня 2016 (UTC)

стиль[ред. код]

Вітання! Що це за такий мовний викрутас «Згідно рівнянню Дірака»? Українською це звучить простіше: «За рівнянням Дірака». Ознайомтеся із цим посібником, будь ласка. --Микола Василечко (обговорення) 08:10, 15 серпня 2017 (UTC)

Думаю, старий-добрий русизм. Дякую, що виправляєте, бо в мене завжди проблеми з уважністю. -- BogdanShevchenko (обговорення) 09:25, 15 серпня 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вітаю, пане Богдане! Щира Вам подяка за Ваш доробок з фізики. З цікавістю стежу. Тримайте так і надалі! --Yuriz (обговорення) 20:05, 29 червня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:38, 1 листопада 2018 (UTC)

Права патрульного[ред. код]

Добрий день! Ви б не хотіли отримати права патрульного? Формальним вимогам Ви відповідаєте. Бо, станом на сьогодні, своїми правками Ви розпатрулювали сотні сторінок і створили додаткову роботу чинним патрульним :) --SteveR (обговорення) 18:37, 12 січня 2019 (UTC)

Ох, я зовсім забув, що шаблони теж патрулюються. Тоді мабуть дійсно є сенс, ви праві.--BogdanShevchenko (обговорення) 20:06, 12 січня 2019 (UTC)
Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Успіхів! --Олег (обговорення) 04:22, 27 січня 2019 (UTC)
Дякую! --BogdanShevchenko (обговорення) 17:58, 27 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Так, давно вже чекаю такого місячника, з задоволенням приєднаюся! --BogdanShevchenko (обговорення) 08:29, 5 березня 2019 (UTC)

Категорія:Навігаційні шаблони:Апаратне забезпечення[ред. код]

Доброго дня! Ви створили дану категорію (найменування, я думаю, за російським зразком), але забули додати її до wikidata. Через це я не знав, що категорія вже є, і створив дублікат: Категорія:Навігаційні шаблони:Комп'ютерне обладнання. На мій погляд, ця назва (і відповідна англійською — Computer hardware) більш вдала (радіопередавач чи осцилограф теж апаратне забезпечення, але категорія не про те). Отже, нам треба придумати, як вирішити цю проблему. Або від'єднати мою категорію від елементу даних і виставити на вилучення, а потім приєднати Вашу, або навпаки. Обговорімо! --Yuriz (обговорення) 19:10, 24 серпня 2019 (UTC)

Вітаю, пане @Yuriz:. По-перше, хотів би зазначити, що категорію я створив не за зразком будь-якої іншої вікіпедії, а лише у пандан до категорії "Програмне забезпечення". Втім, особливо за неї я не тримаюся, і назви здаються мені +- рівноцінними, тому пропоную такий варіант: якщо ви готові перенести сторінки з моєї в вашу — я не проти (бо, чесно кажучи, мій вікі-настрій зараз не категоризаційний). Якщо ж вам також лінь цим займатись, то я перенесу в свою і переставлю вікідані. Що скажете? --BogdanShevchenko (обговорення) 11:43, 26 серпня 2019 (UTC)
Вітаю і Вас, і дякую за відповідь! Я перенесу сторінки зі створеної Вами категорії (їх там небагато, дві чи три), і проблему буде вирішено :) --Yuriz (обговорення) 11:57, 26 серпня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:47, 11 жовтня 2019 (UTC)

Слони та метелики[ред. код]

Ну там написано, власне, про статеві атрактанти, вироблювані слонами. Ви знаєте, я вже і забув сам де я бачив.

Монархія[ред. код]

Вітаю. Я роблю статтю про усіх українських монархів, що коли небудь правили Україною, а не лише про Рюриковичів, тому не бачу доцільним їх у тій статті. Якби існувала б стаття у Вікіпедії типу "Український Монархізм" - я б охоче передав цей шаблон туди. А поки таких не існує, користуюся тією статтею, що є. Хочу нарешті зруйнувати цей міф в Україні буцімто "нами ніколи не правили монархи". Бо зробленому мною Шаблону видно: Нами завжди правили монархи.--NOSFERATU (обговорення) 20:50, 20 жовтня 2020 (UTC)--NOSFERATU (обговорення) 20:50, 20 жовтня 2020 (UTC)

@NOSFERATU:, то може просто зробіть статтю "Список монархів України", і розмістіть це там? Бо конкретно у статті "монархія" це все виглядає недоречно.--BogdanShevchenko (обговорення) 07:37, 21 жовтня 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний BogdanShevchenko, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:41, 21 листопада 2020 (UTC)

Категорія:Хата[ред. код]

Я повернув у ту версію, яка була чинною на момент початку відкритого Вами обговорення. На майбутнє, будь ласка, якщо вже відкриваєте обговорення на якусь тему, то до його завершення не робіть ніяких дій у цій царині. Інакше тоді втрачається сенс цього обговорення--Unikalinho (обговорення) 09:40, 27 січня 2021 (UTC)

Якось склалося враження, що більшість обговорень категорій не завершуються ніяким сформульованим рішенням, а просто всі говорять якісь думки з якогось приводу.--BogdanShevchenko (обговорення) 13:02, 27 січня 2021 (UTC)
Бачите, яка штука... категоріям в укрвікі приділяється мало уваги, тому й нема кому підбити формальний підсумок. Але в такій ситуації, перш ніж щось робити, варто зачекати десь тиждень після останньої конструктивної репліки (під такою мається на увазі подача ідеї або висловлення оригінальної думки). Або можна спочатку сказати про свій намір, а потім ще хоча б кілька днів зачекати, перш ніж його здійснювати. Залежно від ситуації, буває доцільно пінгнути всіх учасників обговорення про те, що Ви от реалізовуєте свій намір. Можливо, після пінгу треба ще зачекати десь із добу-дві (ну щоб усі запінговані мали змогу висловитися). Залізних правил, як діяти, нема. Але в будь-якому випадку, для ВП:ОК три дні, чи навіть чотири -- це явно замалий термін. Це навіть недостатній термін, щоб формально можна було підбити підсумок. Вважається, що для обговорення категорій мінімальний термін обговорення -- вдвічі довший, ніж для статей, тобто два тижні. А Ви дочекалися першої не дуже путньої думки, і тут же взяли й зробили дію, яка в обговоренні навіть не звучала як ідея (тільки вже як остаточне рішення звучало). Іншими словами, Ви прийняли самостійне рішення і навіть не обговорили його, а тут же реалізували--Unikalinho (обговорення) 08:03, 28 січня 2021 (UTC)
Ок, зрозумів, буду чекати довше, це не проблема --BogdanShevchenko (обговорення) 08:11, 28 січня 2021 (UTC)
І взагалі, бувають і такі випадки, коли топікстартеру взагалі недоцільно щось самому робити, а треба просто змиритися з тим, що по його обговоренню так і не підбито підсумок, і залишити все як є на невизначений термін--Unikalinho (обговорення) 08:12, 28 січня 2021 (UTC)

Конкретно в цьому випадку, мені здається, що, якщо не буде більше ніяких думок, то можна буде десь за 5-7 днів зробити те, про що ми там домовилися (написавши про це в тому обговоренні)--Unikalinho (обговорення) 08:21, 28 січня 2021 (UTC)

Результати Транспортного марафону[ред. код]

Transport Project Barnstar.png Транспортний марафон
Шановний BogdanShevchenko,

Щиро вдячний вам за поліпшення трьох статей впродовж першого Транспортного марафону! Особливо хотів би подякувати вам за статтю таксі. Сподіваюся, що ви продовжите й далі працювати над транспортною тематикою й у наступному році також візьмете участь в конкурсі. Крім того, запрошую вас записатися до участі в Вікіпроєкті Транспорт. На все добре!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:28, 19 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:19, 12 березня 2021 (UTC)

Добрі статті[ред. код]

Привіт! Після підбиття підсумку на статус Доброї статті, будь ласка, заповнюйте ще сторінку Архів. --Стефанко1982 (обговорення) 17:19, 9 квітня 2021 (UTC)

Ок, дякую. Пропустив цей пункт в інструкції --BogdanShevchenko (обговорення) 17:27, 9 квітня 2021 (UTC)

Доброго дня. З загальних сторінок взагалі не витирають інформацію. Я поверну ваш допис, якщо бажаєте — можете його потім закреслити. --Roman333 (обговорення) 18:11, 9 квітня 2021 (UTC)

О, дякую що помітили. Взагалі, не збирався її видаляти, мабуть просто кілька вкладок редагування одночасно відкрив, і затер через це. --BogdanShevchenko (обговорення) 18:13, 9 квітня 2021 (UTC)

Сувеніри за активну участь у WikiGap 2021[ред. код]

Вітаю! Дякую за активну участь у марафоні WikiGap 2021. У квітні я надсилав вам посилання на форму для збору адрес для надсилання сувенірів. Якщо ви хотіли б отримати сувеніри, заповніть ту форму, будь ласка. Якщо не отримали листа, можете написати мені за цим посиланням: Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA). --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:58, 24 травня 2021 (UTC)

Дякую за нагадування, вибачте, забув відписатися. Заповнив анкету. --BogdanShevchenko (обговорення) 18:06, 24 травня 2021 (UTC)

Проєкт по модерації[ред. код]

Вітаю. Можливо перенесемо проєкт з модерації для спільного доопрацювання? --GPV (обговорення) 19:43, 5 червня 2021 (UTC)

Так, зроблю це протягом тижня. Хочу додати ще пару необхідних розділів, і планую виставити його на суспільне обговорення і доопрацювання. --BogdanShevchenko (обговорення) 20:02, 5 червня 2021 (UTC)
Ок. Пропінгуйте як зробите. Також долучусь при можливості. --GPV (обговорення) 20:38, 5 червня 2021 (UTC)
@Galkinletter: виставив. --BogdanShevchenko (обговорення) 12:02, 11 червня 2021 (UTC)
Дякую за пінг. --GPV (обговорення) 12:03, 11 червня 2021 (UTC)

Неточність[ред. код]

Добридень! Ви, дещо мабуть на емоціях, випадково написали неточність "20 проти". Перевірте будь ласка, насправді там у нього було "10-15". --Iskatelb (обговорення) 14:41, 20 червня 2021 (UTC)

Так, дякую, ви праві, я зачепився оком за число 20 у тексті, а це ж було "усього". --BogdanShevchenko (обговорення) 14:50, 20 червня 2021 (UTC)