Обговорення користувача:BogdanShevchenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @BogdanShevchenko:, запрошую вас до участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Починати можна -- вже зараз.--Yasnodark (обговорення) 16:45, 7 вересня 2016 (UTC)

стиль[ред. код]

Вітання! Що це за такий мовний викрутас «Згідно рівнянню Дірака»? Українською це звучить простіше: «За рівнянням Дірака». Ознайомтеся із цим посібником, будь ласка. --Микола Василечко (обговорення) 08:10, 15 серпня 2017 (UTC)

Думаю, старий-добрий русизм. Дякую, що виправляєте, бо в мене завжди проблеми з уважністю. -- BogdanShevchenko (обговорення) 09:25, 15 серпня 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вітаю, пане Богдане! Щира Вам подяка за Ваш доробок з фізики. З цікавістю стежу. Тримайте так і надалі! --Yuriz (обговорення) 20:05, 29 червня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:38, 1 листопада 2018 (UTC)

Права патрульного[ред. код]

Добрий день! Ви б не хотіли отримати права патрульного? Формальним вимогам Ви відповідаєте. Бо, станом на сьогодні, своїми правками Ви розпатрулювали сотні сторінок і створили додаткову роботу чинним патрульним :) --SteveR (обговорення) 18:37, 12 січня 2019 (UTC)

Ох, я зовсім забув, що шаблони теж патрулюються. Тоді мабуть дійсно є сенс, ви праві.--BogdanShevchenko (обговорення) 20:06, 12 січня 2019 (UTC)
Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Успіхів! --Олег (обговорення) 04:22, 27 січня 2019 (UTC)
Дякую! --BogdanShevchenko (обговорення) 17:58, 27 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Так, давно вже чекаю такого місячника, з задоволенням приєднаюся! --BogdanShevchenko (обговорення) 08:29, 5 березня 2019 (UTC)

Категорія:Навігаційні шаблони:Апаратне забезпечення[ред. код]

Доброго дня! Ви створили дану категорію (найменування, я думаю, за російським зразком), але забули додати її до wikidata. Через це я не знав, що категорія вже є, і створив дублікат: Категорія:Навігаційні шаблони:Комп'ютерне обладнання. На мій погляд, ця назва (і відповідна англійською — Computer hardware) більш вдала (радіопередавач чи осцилограф теж апаратне забезпечення, але категорія не про те). Отже, нам треба придумати, як вирішити цю проблему. Або від'єднати мою категорію від елементу даних і виставити на вилучення, а потім приєднати Вашу, або навпаки. Обговорімо! --Yuriz (обговорення) 19:10, 24 серпня 2019 (UTC)

Вітаю, пане @Yuriz:. По-перше, хотів би зазначити, що категорію я створив не за зразком будь-якої іншої вікіпедії, а лише у пандан до категорії "Програмне забезпечення". Втім, особливо за неї я не тримаюся, і назви здаються мені +- рівноцінними, тому пропоную такий варіант: якщо ви готові перенести сторінки з моєї в вашу — я не проти (бо, чесно кажучи, мій вікі-настрій зараз не категоризаційний). Якщо ж вам також лінь цим займатись, то я перенесу в свою і переставлю вікідані. Що скажете? --BogdanShevchenko (обговорення) 11:43, 26 серпня 2019 (UTC)
Вітаю і Вас, і дякую за відповідь! Я перенесу сторінки зі створеної Вами категорії (їх там небагато, дві чи три), і проблему буде вирішено :) --Yuriz (обговорення) 11:57, 26 серпня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:47, 11 жовтня 2019 (UTC)

Слони та метелики[ред. код]

Ну там написано, власне, про статеві атрактанти, вироблювані слонами. Ви знаєте, я вже і забув сам де я бачив.

Монархія[ред. код]

Вітаю. Я роблю статтю про усіх українських монархів, що коли небудь правили Україною, а не лише про Рюриковичів, тому не бачу доцільним їх у тій статті. Якби існувала б стаття у Вікіпедії типу "Український Монархізм" - я б охоче передав цей шаблон туди. А поки таких не існує, користуюся тією статтею, що є. Хочу нарешті зруйнувати цей міф в Україні буцімто "нами ніколи не правили монархи". Бо зробленому мною Шаблону видно: Нами завжди правили монархи.--NOSFERATU (обговорення) 20:50, 20 жовтня 2020 (UTC)--NOSFERATU (обговорення) 20:50, 20 жовтня 2020 (UTC)

@NOSFERATU:, то може просто зробіть статтю "Список монархів України", і розмістіть це там? Бо конкретно у статті "монархія" це все виглядає недоречно.--BogdanShevchenko (обговорення) 07:37, 21 жовтня 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний BogdanShevchenko, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:41, 21 листопада 2020 (UTC)