Обговорення користувача:Brandner

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Brandner!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«Teo» обг 06:23, 2 жовтня 2012 (UTC)

Зміст

Важливо про зображення[ред. код]

Вікіпедія:Критерії добропорядного використання дійсно не передбачають формально визначеної КІЛЬКОСТІ невільних зображень на статтю. тож користуємося здоровим глуздом:

 1. Немає вільної заміни. Невільний медіа-файл може використовуватися тільки в тому випадку, якщо вільна, відповідна умовам енциклопедичності, заміна (альтернатива) для нього не існує або не може з'явитися в найближчому майбутньому (наприклад, обкладинка книги, яка не стане вільною протягом місяця)[1]. Якщо невільний матеріал якимось чином може бути перетворений у вільний, це повинно бути зроблено замість застосування концепції добропорядного використання. Невільний матеріал завжди повинен замінюватися вільнішим, якщо такий стає доступним і має прийнятну якість, тобто якість, достатню для досягнення енциклопедичної мети. Для швидкої перевірки необхідно запитати себе: «Чи можливо замінити цей матеріал на іншій, що дає той же ефект?» — Якщо відповідь буде «Так», то використання медіа-файлу не відповідає умові сумлінності, і завантажувати його не можна.
  завантаження Файл:Terminator large.jpg не є обґрунтованим, бо такого ж типу зображення є на коммонз. так, то не кадр із фільму, бо то — фотографія воскової хвігури. але уявлення вона дає. і відповідає ОСНОВНОМУ принципові вікіпедії — вільним знанням
 2. (а) Мінімальне використання. Кількість невільних медіа-файлів в одній статті повинна бути мінімальною. Якщо для її ілюстрації необхідний тільки один невільний медіа-файл, їх не повинно бути більше.
  (б) Роздільність/якість відтворення. Роздільність/якість повинні бути мінімальним можливим для виконання поставленого завдання.
  стаття про персонаж, який має вільне зображення? (а повірте, не так багато персонажів можуть «похвалитися» такою величезною галереєю вільних файлів як тут commons:Category:The Terminator) то, дотримуючись формального трактування, можна вилучити зі статті УСІ невільні файли. адже є ж вільна заміна, яка дає можливість ідентифікувати ОСНОВНИЙ об'єкт статті
 3. Енциклопедичність. Матеріал повинен бути енциклопедичним і відповідати іншим вимогам Вікіпедії до матеріалів.
  використання у статті цього невільного файлу: Файл:Marcus Wright.jpg зовсім не відповідає цьому критерію
 4. Значущість. Матеріал повинен відповідати критерію значущості для відповідної статті — наприклад, ідентифікувати її основний об'єкт, або специфічно ілюструвати важливі її пункти або розділи, і не повинен застосовуватися в декоративних цілях. Використання невільних матеріалів у списках, галереях зображень, елементах інтерфейсу зазвичай розцінюється як декоративне.
  УСІ невільні зображення у статті повинні або «ідентифікувати її основний об'єкт» (самого термінатора), або «специфічно ілюструвати важливі її пункти або розділи». специфічно — без цього ніяк не можна обійтися. без Файл:Serie HK-Aerial1.jpg стаття не втратить
я замінила ті зображення, які вважаю, що просто неможливо обґрунтувать ред.№ 12353167. також забрала постер із термінатор:хроніки сари коннор у статтю про сам фільм. щодо тієї нереальної кількості невільних файлів, які ілюструють види термінаторів — уже ж пояснювала про колажі. раджу цим і скористатися --アンタナナ 21:19, 31 березня 2013 (UTC)

привіт)[ред. код]

ам… якщо є стаття ще у якомусь розділі, то я дивлюся які категорії є там. і чи мають вони «наші» відповідники. якщо ні — можна подумати про створення нової категорії. принаймні, категорія Арнольд Шварценегер не виглядає для мене повним абсурдом. ще варіянт — звернутися сюди Вікіпедія:Обговорення категорій. може порадять. чи до когось із цих користувачів прямо Категорія:Учасники проекту:Категоризація. якщо за аналогією — тут вхід у лабіринт Категорія:Головна. я рухаюся від якоїсь меншої. книга? тоді категорія Категорія:Книги, і дивлюся які підкатегорії там є. й вибираю ті, які мені підходять. намагаюся уникати створення нових категорій, якщо не перевпевнюсь, що дуже дуже тра --antanana 15:24, 29 жовтня 2012 (UTC)
угорі, біля кнопки редагувати, є кнопка «додати тему». треба користуватися нею. для вилучення файлу - на один із них треба поставити шаблон {{db-author}} --antanana 15:55, 30 жовтня 2012 (UTC)
Signature vector.PNG

вибачте, що турбую. будь ласка, підписуйтеся в обговореннях. для цього на панелі інструментів зверху є спеціяльна кнопка. у статтях, звісно, підписуватися не треба ) --antanana 23:24, 13 жовтня 2012 (UTC)

і щодо файлів. нагадую, що кожен файл, завантажений у вікіпедію, повинен мати ліцензію. якщо це — невільний файл, то він ще повинен мати і {{обґрунтування добропорядного використання}}. приклад такого оформлення тут. почитати про ліцензування зображень можна тут --antanana 00:29, 14 жовтня 2012 (UTC)
п.с. Файл:Aeonfluxgame.jpg а цей файл зайвий? --antanana 00:35, 14 жовтня 2012 (UTC)
п.п.с. спробуйте робити трохи меншу кількість редагувань. себто користуйтеся кнопкою «попередній перегляд» (вона справа від «зберегти сторінку»), тоді Ви побачите як будуть розташовані малюнки у статті. а вже як Вас усе влаштує (або буде більш-менш), тоді натискайте зберегти. буду дуже вдячна, якщо спробуєте таки ;) --antanana 02:23, 14 жовтня 2012 (UTC)

Вікіпедія:Шаблони:Авторські права

Файл:Total recall vir6.jpg[ред. код]

привіт. потрібен менший розмір. і нагадую про {{обґрунтування добропорядного використання}} ;) --antanana 18:18, 24 жовтня 2012 (UTC)

Націоналізм[ред. код]

Я відхилив ваші правки в статті Націоналізм оскільки вони містили багато оціночних суджень не підкріплених посиланнями на авторитетні джерела інформації--vityok (обговорення) 14:21, 25 жовтня 2012 (UTC)

Я знову відкинув вашу правку в статті. Будь ласка, користуйтесь сторінкою "обговорення статті" для висловлення своїх зауважень та міркувань до її вмісту. Також, при зверненні до користувачів слід користуватись сторінкою "Обговорення", а не сторінкою користувача.--vityok (обговорення) 13:33, 26 жовтня 2012 (UTC)

щодо шаблонів на вилучення)[ред. код]

таке треба ставити на сам файл чи на саму статтю, а не на сторінку обговорення YesТак Зроблено --antanana 17:06, 30 жовтня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Часовий парадокс[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Часовий парадокс був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:36, 5 листопада 2012 (UTC)

Щодо цієї статті та інших перекладених — треба в її обговоренні ставити шаблон «Перекладена стаття».--ROMANTYS 20:22, 17 грудня 2012 (UTC)

 1. Стосовно прапорця — я обома руками за використання національної символіки. Тим більше, що й сам в когось скопіював.
 2. Щодо шаблону. Його ставити варто хоча б задля поваги до автора (-ів) статті, котру взяли за основу при перекладі, та й авторське право. Більше того, дещо з оригіналу може мати джерела, Вам недоступні. Шаблон ніби вказує на оригінал, як своєрідне джерело, відповідальність за перекладену інформацію, її точність, також лягає на авторів оригіналу. Я ставлю шаблон навіть у випадку, коли використав лише один абзац. Наприклад, українські села Закерзоння. Англ.вікі дає дуже часто тільки відстань до центрів гміни, повіту, воєводства. Щоб не провіряти кожен раз, ставлю шаблон з посиланням. Польська вікі пише про історію села — ще один шаблон. Ну й доповнюю, чим можу.
 3. Ще одне.Включіть свої «Налаштування» (вгорі сторінки). Під рядком «Конфігурація» крайній справа значок «Додатки». Натисніть. Підрозділ «Перегляд». Третє знизу «Виділяє червоним тлом посилання на неоднозначності». Поставте «галочку». Тепер внизу сторінки «Зберегти конфігурації». Гляньте на власну статтю Часовий парадокс на розділ «Гіпотеза "спотворення часової лінії"». Й покращіть її ... ) Сприймайте це як навчання, а не повчання. Сподіваюсь, налаштування залишите. — ROMANTYS (обговорення)--ROMANTYS 04:58, 18 грудня 2012 (UTC)
ух ти - круто! Підсвічує червоним! Дякую! --Brandner (обговорення) 06:47, 18 грудня 2012 (UTC)
Це так, випадково попалось на очі... Сподіваюсь, знайдете вільний час і переглянете ще раз власні статі. Можна й в процесі писання при «»попередньому перегляді».--ROMANTYS 19:54, 18 грудня 2012 (UTC)
 1. Тепер те, з чим я не згоден. «Якщо моє творіння виправить хтось грамотний (наприклад, професор-фізик-- то це на користь. А якщо якийсь студент-неук, щоб понти поганяти - то що тут сказати...» Що таке «понти»? Зрозумійте, автор статті дуже часто пише статтю «під себе», тобто вважає, що читати її буде особа з таким самим рівнем знань та інтелекту, як у нього. А це в 99,5% випадків не так. У когось вищий, у більшості — нижчий. І стаття має бути інформативною для всіх. І стаття Матриця не така й погана. Маститий математик справді з неї нічого не візьме. А от початківець зможе навчитись, наприклад, перемножати матриці. Я при потребі обновлю знання 25-річної давності та, споглядаючи, відчую ностальгію за студентськими роками. А підлітку, який перейшов на статтю, бо дивився фільм «Матриця» й зацікавився, що це слово означає, достатньо визначення «Матриця — математичний об'єкт, записаний у вигляді прямокутної таблиці чисел». І ВСЕ. Зрозуміє, що це табличка з рядками та стовпцями, як в грі «Морський бій» — для нього досить. Таких, які читають лише визначення, принаймі в точних науках — абсолютна більшість. Вікіпедія — це розширений вікісловник. Аналогічно Часовий парадокс. Хіба тут написане професором для професора казенною мовою визначення «Таке мало б трапитися, якби ... парадокс» більшості читачів нічого не дасть. А от другий абзац, про «парадокс дідуся» студенту-неуку на пальцях пояснює: якщо хтось на машині часу переміститься в минуле, вб'є там дитину-свого діда, то він в майбутньому не народиться. Перефразовуючи Біблію, професору — професорове, студенту — студентове. Хороша стаття повинна мати кілька рівнів сприйнятя. Та Ви й самі так інтуїтивно робите — це Ваш «Сюжет». І тут деколи допитливий неук корисніший за професора. Це як в розповідях про Шерлока Холмса. Він-«професор» видає результати, а Ватсону й іншим нічого не зрозуміло. Треба розжувати.--ROMANTYS 21:24, 18 грудня 2012 (UTC)
Стаття про Матрицу непогана. Вона не інформативна. Там є початок (визначення) і опис принципів. Бо статтю узяли із гіперакадемічного мат.словника. Отож, 99% і не зрозуміють — що це і для чого вона, і ще більшій кількості нічого взяти із такої статті. Ваш приклад із фільмом "Матриця" - показовий. Я і сам не розумію, з якого дива Вачовські використали поняття "матриця" у контексті фільму. Приміром, я не знав про матриці у алгебрі раніше. Зайшов у Вікі: "О, табличка якась. Нічого не зрозуміло!" Вийшов із Вікі. Ось на що я звернув увагу. А моє зауваження стосувалося не САМОЇ СТАТТІ, я проілюстрував статтею цією ситуацію із багатьма статтями в укрВікі — вони ніби і є, але малоінформативні. Таке враження — їх написали просто, щоб були. Я ж гадаю, окрім того, щоб стаття містила найповнішу на всьому глобалВікі інформацію, варто зробити її доступною для "середньостатистичного" українця (тоді він на російську ходить не буде: російська Вікі не просто іншомовна, вона ворожа до української у історичному і пропагандистському смислі. Маю підозру, що їхня держава спонсорує їхніх вікі-авторів, бо дуже вже вони одностайні у тлумаченні реальності стосовно нас. Українцям треба запропонувати ЯКІСНУ і доступні альтернативу, чим я уперто і наполегливо займаюся).
А стаття про матрицю — довершена з т.з. принципів академічної енциклопедичної статті: мінімум слів, які не стосуються предмету, відповідна структура, лексика і т.д. — все правильно. Мені, наприклад, потрібно було згадати, нашо ми "обертали" матриці на семінарах із курсу лінійної алгебри. Іншими словами — у чому її суть і призначення, чому ми ці таблички узагалі використовуємо — адже для нематематичного мозку простіше кожне рівняння окремо розв'язувати (ми ж не ЕОМ). Я не лише нічого не почерпнув зі статті, а навіть не отримав доступного посилання на нет-джерело, де ДОСТУПНО це викладається для... ну, хоча б студента-гуманоїда. Ну і т.д. От я би трохи більше додав туди, хоча б у вигляді кнопки, яка розкривається, коли на неї натиснути: "Матриця корисна для: 1)... 2)... 3)... А прийоми із матрицею практичне значення мають таке: 1)..., 2)... а означають логічно вони таке. Я учив це 20 років тому, однак через недофінансування кафедри політології ми не проводили матмоделювання процесів уже бозна скільки часу. А от я підозрюю, що ці матриці посідають чільне місце в математиці. А для більшості (у школі їх же не вчать!) -- це щось незбагненне. --Brandner (обговорення) 06:38, 19 грудня 2012 (UTC)
Ну «простіше кожне рівняння окремо розв'язувати» не вийде. Там, як правило система N рівнянь з N невідомими і N більше 2. Спробуйте систему 6 рівнянь з, скажімо, невідомими x, y, z, m, k, f. Для того й створювали матриці... Щодо авторів фільму, то. думаю, мали на увазі інше значення — штамп, форма, з допомогою якої відливають, пресують однотипні деталі, записують комп'ютерні диски.МАТРИЦЯ – Академічний тлумачний словник української мови

Щодо спонсорування — є й в мене така підозра. Читав, здається в Кнайпі, розмову про одного росіянина, що українською не володіє, проте горить бажанням допомогти й масово робить машинний переклад статей з рувікі. Про нашу владу промовчу, повинні самі давати раду. А до «ЯКІСНУ і доступну» я б ще додав «швидку альтернативу». І найкращий вихід — переклад з англійської, польської, німецької (ну кому яка мова зрозуміліша). Звичайно, з нашими доповненнями й правками.--ROMANTYS 17:07, 19 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пригадати все (книга)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пригадати все (книга) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:08, 12 листопада 2012 (UTC)

Петля часу[ред. код]

Мушу зізнатись ваш опис подій у фільмі мене дуже порадував. На жаль, він не енциклопедичний, та згодом його видалять, але дякую за такий творчий підхід. Мені сподобалось. --Divega (обговорення) 19:07, 14 листопада 2012 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BunykBot (обговорення) 22:49, 14 листопада 2012 (UTC)

Посилання на англ-вікі у статтях[ред. код]

Вітаю! Одне прохання - не залишати посилання на англвікі, а замінювати на посилання на статті в укрвікі, бодай навіть неіснуючі зараз. --DixonD (обговорення) 08:03, 15 листопада 2012 (UTC)

Супершаблон 2[ред. код]

Супершаблон (трєпєщіть, патрульні!) :)[ред. код]

Категорія:Канадійські кінооператори[ред. код]

Вітаю. Я перейменував Категорія:Канадійські кінооператори на Категорія:Канадські кінооператори. В принципі, правильно і так, і так, але у нас вже склалася така традиція називати категорії «Канадські...» Їх вже більше сотні, а «Канадійських» — жодної. Зручніше, щоб назви були уніфіковані. Сподіваюсь на розуміння. --Олег (обговорення) 17:04, 21 листопада 2012 (UTC)

)))[ред. код]

тільки збиралася писать, що то якась помилка ;) ред.№ 11077087 --アンタナナ 22:06, 2 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пригадати все (книга)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пригадати все (книга) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:31, 13 грудня 2012 (UTC)

Місяць Буковини №2[ред. код]

— Шиманський હાય! 13:40, 15 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пригадати все (книга)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пригадати все (книга) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:59, 20 грудня 2012 (UTC)

Файл:AGarland1.jpg[ред. код]

привіт! на жаль, це фото порушує резолюцію фонду. його використання не можна обґрунтувати як добропорядне… --アンタナナ 23:45, 26 грудня 2012 (UTC)

Привітик! Просвіти, що із ним не так? Бо це насправді половина фото, яку я в редакторі обрізав. --Brandner (обговорення) 23:51, 26 грудня 2012 (UTC)
залежить кому як зручніше ) у мене є скайп, вказаний на Вікіпедія:Адміністратори#Адміністратори української Вікіпедії. цей же нік — ґмейлівська пошта

AMakukha's help[ред. код]

Треба було створити MediaWiki:Cite link label group-lower-alpha та аналогічні (див. en:Template:Cite link label styles).

З Різдвянимим святами ;) --Α.Μακυχα 11:18, 31 грудня 2012 (UTC)

Суддя Дредд (фільм, 2012)[ред. код]

Доброго дня! Мені сподобалася Ваша стаття Суддя Дредд (фільм, 2012). Вона хоч наполовину перекладена з англвікі, але дописана, її розмір двічі більший. Якщо б їй ще надати привабливого вигляду, оформити гарно, то можна буде номінувати її на статус "доброї". Ви можете ще трішки прикласти до неї зусиль? (Для прикладу оформлення див. вибрані статті на порталі Кінематограф) З повагою, TheLotCarmen (обговорення) 17:59, 2 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Термінатор (серія фільмів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Термінатор (серія фільмів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 15:19, 3 січня 2013 (UTC)

Файл:MMMbox Headey.jpg[ред. код]

привіт! з новим роком)) обґрунтування добропорядного використання цього фото у статті про акторку не може бути, оскільки є вільні її фото на коммонз. але якщо Ви створите статтю про персонаж — з ліцензією {{персонаж}} — можна. якщо це, звісно, не якийсь другорядний персонаж, про який не можна написать статтю ;)) --アンタナナ 08:48, 6 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 13:37, 8 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пригадати все (книга)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пригадати все (книга) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 14:32, 18 січня 2013 (UTC)

Термінатор[ред. код]

Добридень. Любуюсь вашою роботою над даною статтею. Сподіваюсь ви потім висунете її на добру. Також сподіваюсь, що ваша робота продовжиттся у супутніх статтях про окремі моделі/ряди моделей як то ru:T-800, ru:T-1000, ru:Камерон Филлипс (персонаж).--KuRaG (обговорення) 09:19, 24 січня 2013 (UTC)

Відповідайте прям тут.
Ні не тільки адміни, висунути на добру може будь-хто, у вас є статті, які можна висувати на добру і окрім термінатора.--KuRaG (обговорення) 10:02, 24 січня 2013 (UTC)
про Т-1000 і Т-800 як про культові моделі думаю все ж таки варто написати статті, тим паче на кожну з них вже є 10-16 інтервік. В англ вікі стаття про т-800 досить таки велика, хоча і називається інакше en:Terminator (character).--KuRaG (обговорення) 10:02, 24 січня 2013 (UTC)
Гм. Ну тоді треба подумати ;))) Почну із Кемерон!
Тільки я боюся, оцю іще треба закінчити -- і вичитувати тиждень. Перестарався трохи ~;)))) --Brandner (обговорення) 10:06, 24 січня 2013 (UTC)
Нічого, гарно вийшло, та й помилок, наскільки я читаю, не багато. Така стаття фанатами швидко вичитається ;) --KuRaG (обговорення) 10:37, 24 січня 2013 (UTC)
Добридень, перечитував дещо у статті Термінатор (персонаж). Помітив, що ви у джерелах та примітках не ставити шаблони типу (англ.)(рос.). Впринципі це не принципово, але якщо буде не дуже важко. --KuRaG (обговорення) 17:03, 16 лютого 2013 (UTC)

Статус файлу Зображення:Paul Cameron.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Paul Cameron.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 07:14, 28 січня 2013 (UTC)

Категоризація шаблонів[ред. код]

Вітаю, Brandner! Будь ласка, категоризуйте Ваші шаблони однією із підкатегорій категорії Категорія:Шаблони. Дякую. --Baseобг.вн. 17:35, 2 лютого 2013 (UTC)

Актори[ред. код]

Вітаю! Я просто зачарований Вашими статтями з кінематографу. Нарешті у українській вікіпедії з'явилась людина, яка системно і плідно працює у сфері кінематографу. Бажаю Вам наснаги й натхнення для створення цікавих і якісних статей! Я люблю дивитись фільми, а тому, інколи, створюю статті про фільми чи акторів. Але мої знання англійської (на рівні Май нейм із..., Київ іс зе кепітал оф...) не дозволяють працювати з пластом інформації англійською мовою. Якщо у Вас буде час — гляньте на ці статті, і якщо щось зацікавить - допоможіть доповнити: Тахар Рахім, Роджер Мур. Буду вдячний за допомогу!

P.S. Висувайте статті на добру/вибрану — перебування на головній сторінці додає статтям відвідуваності + шліфує (інші користувачі і аноніми можуть додати якусь інформацію, виправити одруки, помилки і тд.).— Шиманський હાય! 10:51, 8 лютого 2013 (UTC)

Контроль[ред. код]

Доброго дня. Прохання: Обґрунтуйте зміни внесені Вами у статтю Контроль. --Shkod (обговорення) 07:19, 9 лютого 2013 (UTC)

не є запит до адміністраторів[ред. код]

привіт! будь ласка, не треба звертатися на сторінку запитів до адміністраторів із таким. на сторінці ЧІТКО написано для чого вона призначена. якщо нема реакції у кнайпі (насправді, це взагалі не запитання до адмінів), то мож було писать у Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування). хоча краще б написать комусь із адмінів персонально на сторінку обговорення, щоб він/вона відписалися у загальній кнайпі. у вже розпочатій темі. тепер (як своєрідне «дисциплінарне» покарання) - прошу перенести тему або у кнайпу первинну, або у Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування). на сторінці ВП:ЗА (у розділі) треба залишить шаблон про перенесення теми, зі вказанням куди та підписом. щоб було як тут Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Стаття "Ярослав Гранко". буду вдячна за розуміння ) --アンタナナ 11:03, 14 лютого 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:PTravis.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:PTravis.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 10:14, 21 лютого 2013 (UTC) アンタナナ 10:14, 21 лютого 2013 (UTC)

Кайл Риз (персонаж)[ред. код]

Вітаю. Перейменуйте, будь ласка, цю статтю на Кайл Різ (персонаж) за правилами англійської мови (збіг ee ніколи не передається як и). Сам цього не робитиму, бо на статті стоїть шаблон {{Edited}}. --Acedtalk 19:39, 1 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Робот-гуманоїд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Робот-гуманоїд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 18:15, 12 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Суперсімейка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Суперсімейка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 10:24, 26 березня 2013 (UTC)

Статус[ред. код]

потрібно подавать заявку сюди Вікіпедія:Заявки на статус патрульного, але перед тим потрібно ознайомитися із правилами патрулювання (вимогами до статей, перевірити свої редагування, особливо найстаріші, оскільки практика свідчить, що це може стати на заваді (не треба обмежуватися тільки статтями — потрібно переглянути також і шаблони, і завантажені файли, створені категорії) --アンタナナ 10:46, 26 березня 2013 (UTC)

Стаття Термінатор[ред. код]

Доброго дня! З приводу статті в мене є невелике зауваження/пропозиція. Можливо варто створити окрему статтю на базі розділу «Розвиток термінаторів», а наявний розділ скоротити, видаливши надлишкові деталі/уточнення. Це дозволить зменшити об'єм статті, а також дещо покращити її стиль, при цьому не втрачаючи зібраного матеріалу. --Geohem 07:23, 6 квітня 2013 (UTC)

Примітки[ред. код]

 1. Невільні зображення можуть бути обґрунтованими для «(…) ілюстрування подій, що мають історичне значення, на включення захищених знаків, що ідентифікують, таких як логотипи, чи на доповнення (у дуже вузьких межах) статей про захищені твори сучасного мистецтва. ПДВ не повинна дозволяти розміщення матеріалів у випадках, коли ми можемо обґрунтовано очікувати завантаження кимось файлів, що слугують тій самій меті, але відповідають вільній ліцензії, як у випадку майже усіх портретів сучасних визначних людей» (див. Рішення Фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 (англ.))

Вітання![ред. код]

Привіт! Дуже класна сторінка! Я взагалі-то тут, бо відчув вікі-силу ще у статті про термінатора. Здається, т-800. Клас! Пиши, твори ще! І … там таки про т-800 треба таки доперекласти. Або, принаймні, сховати у коменти той англійський текст. І забрати шаблон «редагую». ВСе ж таки часу вже чимало минуло! ;-0

Удачі! ;-) З побажанням подальших успіхів — --Nickispeaki (обговорення) 22:45, 19 квітня 2013 (UTC)

Ага, тільки мені треба нагадувати. Добре? ;-) Нагадаєш, коли можна буде і мені приступати? ;-0 ;-) --Nickispeaki (обговорення) 06:42, 20 квітня 2013 (UTC)

en:Medical cannabis[ред. код]

Добрий день. У групі в ВК я просив когось перекласти статтю про Медичну марихуану і мені порадили Вас. Якщо вас ця тема зацікавить, чи не могли б ви перекласти. Стаття цікава і, я вважаю, необхідна.--Prokop94 (обговорення) 17:05, 20 квітня 2013 (UTC)

наприклад мені було б цікаво про це почитати. зараз багато хто дискутує з цього питання. Близько місяця назад у Чехії дозволили лікувальну марихуану, тому гадаю, що її повна чи часткова легалізація це питання часу. Стаття інформує про наслідки її вживання. Хоча ви праві, що там усе медичними термінами, тому з перекладом можуть виникнути проблеми. Загалом я лише запропонував і це не є аж так важливо. Якщо ви дуже зайнятий і ця тема вас не цікавить, тоді спробую читати англ. версію)) Дякую)--Prokop94 (обговорення) 07:00, 21 квітня 2013 (UTC)
Тема мене абсолютно не цікавить — як і більшість тем, на які я статті писав. ;) Проте, якщо це важлива тема, і вона має бути у Вікі — то її треба зробити. Чи подужаю я медичну статтю? Не впевнений. Я повернуся ідеї з цією статтею на травневі свята, а поки медика запитаю, чи варто цю тему зачіпати — чи це все частина тихої пропаганди алкоголю, тютюну, наркотиків і т.ін., яку нам нав'язують як одну зі сторін геноциду. --Brandner (обговорення) 08:35, 21 квітня 2013 (UTC)
Не розумію нащо писати статті про теми, які Вас не цікавлять?--ТутБувКоля (обговорення) 19:31, 25 квітня 2013 (UTC)
Щоб бути максимально безпристрасним. Крім того, часто не цікавить щось саме тому, що не знаєш щось. Приміром, я не люблю коміксів. І другий фільм про Суддю Дредда в кіно проіґнорував. А потім поцікавився англійською рецензією. Продивився трейлер (людською мовою), знайшов піратський фільм про нового Дредде у рузґе-версії (екранка). Хм... Разів 7 чи й більше цей фільм дивився. Зацікавився лише після того, як півстатті написав. Один із моїх улюблених фільмів тепер. --Brandner (обговорення) 20:17, 25 квітня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Термінатор (серії роботів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Термінатор (серії роботів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 20 днів. — KrBot (обговорення) 18:05, 27 квітня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Суперсімейка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Суперсімейка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 17:35, 5 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Термінатор (серії роботів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Термінатор (серії роботів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 08:59, 19 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Суперсімейка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Суперсімейка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 04:51, 20 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Т-800 (термінатор)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Т-800 (термінатор) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 20:54, 26 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Термінатор (серії роботів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Термінатор (серії роботів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 20:15, 2 червня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Суперсімейка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Суперсімейка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 20:55, 3 червня 2013 (UTC)

Список асів-пілотів Другої світової війни[ред. код]

Просто так, без чатів і форумів. [1] --Pavlo1 (обговорення) 18:34, 10 червня 2013 (UTC)

Східним ділектом великобілорускої[ред. код]

Вот так свидомизм и ест мозговую кору :)Ім'ярек (обговорення) 11:34, 14 червня 2013 (UTC)

відповіла[ред. код]

привіт. перепрошую, що так довго «мовчала». тільки на коммонз же вантажте одразу ) --アンタナナ 17:00, 17 червня 2013 (UTC)


Термінатор (персонаж)[ред. код]

Пройшовся по статті - мілкі помилки виправив. Правда, більшість помилок знайшла Плюма - простий текстовий редактор у Лінуксі. Так що Термінатора редагує прога! :-) Там ще він у мене БАААГАТО чого підкреслював. Ще одна проблема була - він не розуміє змішаного українсько-англійського тексту... Задовбався всьо у словник додавати вручну... ;-0 ;-( Може ще якось пройдуся, бо червоного НАСТІЛЬКИ багато було, що, може й що пропустив. Що сподвинуло саме на Термінатора? Ну, мені скажімо, більше Матриця подобається... ;-) Щоправда, стільки терпіння у мене не було... ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 11:06, 16 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Термінатор (серії роботів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Термінатор (серії роботів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 17:59, 17 вересня 2013 (UTC)

Руський Каганат[ред. код]

Вітаю. Чому гіпотетична та чому у східних джерелах? А у руських?--SitizenX (обговорення) 10:02, 18 вересня 2013 (UTC)

Вітаю. Каган, безумовно, тюркське слово. Цар має іранську етимологію. Титул правителя закарпатських білих хорватів — латина. Культурний вплив степу на певному етапі розвитку зробив українців такими, якими ми є. Якщо у Бертинських аналах та у Руських літописах застосовувався термін каган, а не великий князь (до речі, москва завжди виправляла на великий князь щодо Святослава, Ярополка, Володимира тощо), то мені не потрібні висновки академіків будь-якої країни.--SitizenX (обговорення) 16:40, 21 вересня 2013 (UTC)
Вітаю. термін "руський каганат" не має наукового змісту - теза поза логікою. Чи має науковий зміст термін "Британська імперія" чи "російська імперія"? На певному етапі історії найпрестижнішою назвою держави на межі Степу і Лісостепу була назва "каганат". Ослаблення хазарів дало підстави для декларації своїх амбіцій Русі, що вони (тогочасні правителі) і зробили, абсолютно не вважаючи що для цього треба зміти форму господарювання. Наслідуючи Вашу логіку треба оголосити бойків, гуцулів та лемаків не українцями, бо вони ще донедавна вели напівкочове господарювання. Не розумію, чим визване таке несприйняття степу та його народів. Етимологія слова "козак" хоча й тюркська, але жодного відношення до етноніму "хозари" не мало й не має. Етнонім черкеси зберігся у назві міста Черкаси, але їхній етнічний чи культурний вплив був мізерний (хоча московські попи й досі щорічно клянуть "диавольскіх черкасов" - козаків Сагайдачного). "відсутність тюркської складової в українському державотворенні" - яка ж іноетнічна складова присутня в українському державотворенні?. Скандинавське походження Рьоріка та Хелге наразі не відмінили. Але, якщо уважно читати літописи, то можна побачити, що наступні за каганом Осколдом-Миколою правителі у Києві до Св’ятослава мали титул князів київських (не каганів Руських) (ось воно, кляте НКВС!).
Щодо Майдану. Вселенського щастя не чекав, дивився на трибуну й думав: "як багато засранців так швидко на неї повилазило". Доречі, кажу як його прихильник в минулому та націоналіст у сьогоденні: Майдан - найбільша й найжахливіша брехня у новітній історії України. З повагою, --SitizenX (обговорення) 22:49, 9 жовтня 2013 (UTC)
Брехня ;( Дивилися на нас і думали, мабуть: "Тільки б це бидло не розбіглося".--Brandner (обговорення) 20:53, 12 жовтня 2013 (UTC)


Шаблон Edited в статті Суперсімейка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Суперсімейка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 19:45, 19 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Університет монстрів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Університет монстрів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 20:37, 22 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 10:02, 23 жовтня 2013 (UTC)

а Ви з якого міста? --Nickispeaki (обговорення) 10:43, 26 жовтня 2013 (UTC)
На "ти". Із Києва. Це на найближчий час у мене робота (вимушена і неприємна). А у майбутньому — цілком можливо — я зможу вириватися в інші міста. --Brandner (обговорення) 19:26, 26 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Т-1000 (термінатор)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Т-1000 (термінатор) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 23:38, 4 листопада 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Суперсімейка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Суперсімейка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 15 днів. — KrBot (обговорення) 03:42, 7 листопада 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список асів-пілотів Другої світової війни[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список асів-пілотів Другої світової війни був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 89 днів. — KrBot (обговорення) 20:19, 7 листопада 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Т-1000 (термінатор)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Т-1000 (термінатор) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 07:45, 2 грудня 2013 (UTC)

Війна редагувань[ред. код]

Прошу вас на деякий час утриматись від редагувань сторінки Хатинь (Білорусь), оскільки я перепишу спірну частину статті, зробивши її нейтральною.

Те саме стосується і вашого опонента.

--Максим Підліснюк (обговорення) 09:20, 28 грудня 2013 (UTC)

Номінація на вилучення статті Бог[ред. код]

Доброго вечора! Якщо Ви про корисність підходу деінде написали мені, то я знову наступив на ті ж самі граблі, про які вже десь писав — «коли користувач real пробує когось тролити (у даному випадку номінатора статті на вилучення), то часто виходить так, що він протролив самого себе». Мені здавалося, що речення «стаття Бог ... гірша, має менше авторитетних джерел і менш значима, ніж ... стаття місячника Світе_ясний!» не потребує уточнення мого ставлення до номінації. --ReAlв.о. 22:49, 8 січня 2014 (UTC)

Скасування[ред. код]

Вітаю! Прошу звернути увагу, що у Вікіпедії є чіткі правила щодо статей про персоналії (ВП:НТЗ, ВП:БЖЛ), тому прошу утриматися від подібних редагувань. --Bulakhovskyi (обговорення) 00:19, 30 січня 2014 (UTC)

Перше порушили Ви, приховуючи інформацію, друге — неможливо дотримати в принципі, це швидше рекомендація для запобігання зловживання. Зауваження явно не до мене, однак, не буду сперечатися. --Brandner (обговорення) 00:27, 30 січня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Saving Private Ryan poster.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Saving Private Ryan poster.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 19:14, 8 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Zerstorer[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Zerstorer був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 04:19, 23 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Т-1000 (термінатор)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Т-1000 (термінатор) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 01:10, 26 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Т-1000 (термінатор)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Т-1000 (термінатор) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 04:34, 17 березня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7.5 cm KwK 40[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7.5 cm KwK 40 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 03:07, 24 квітня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7.5 cm KwK 42[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7.5 cm KwK 42 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 03:07, 24 квітня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Штурмгешуц[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Штурмгешуц був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 03:07, 24 квітня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Zerstorer[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Zerstorer був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 07:04, 7 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7.5 cm KwK 37[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7.5 cm KwK 37 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 05:59, 10 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7.5 cm KwK 40[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7.5 cm KwK 40 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 05:59, 10 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7.5 cm KwK 42[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7.5 cm KwK 42 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 06:00, 10 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Т-1000 (термінатор)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Т-1000 (термінатор) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 06:00, 10 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Штурмгешуц[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Штурмгешуц був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 18:22, 24 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7.5 cm KwK 40[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7.5 cm KwK 40 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 05:29, 2 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Небельверфер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Небельверфер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 06:51, 15 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Небельверфер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Небельверфер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 06:01, 21 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кавалерійська тактика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кавалерійська тактика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 07:25, 6 січня 2015 (UTC)

Global account[ред. код]

Hi Brandner! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (обговорення) 11:41, 17 січня 2015 (UTC)

Військова справа (підсумки)[ред. код]

Привіт! Журі конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» продовжує працювати над оцінюванням статей. Підсумки очікуються 30 січня 2015 року, на день народження україномовного розділу Вікіпедії. Церемонія нагородження планується після 15 лютого 2015 року у місті Києві. Із додатковими запитаннями звертайтеся за militaryAt sign.svgwikimedia.in.ua чи на сторінку обговорення конкурсу на сайті «Вікімедіа Україна» --MediaWiki message delivery (обговорення) 21:33, 25 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кавалерійська тактика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кавалерійська тактика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 05:48, 19 лютого 2015 (UTC)

Автомат Вепр[ред. код]

Прошу надати авторитетне джерело вашому доповненні, яке ви зробили у даній статті. Словесник (обговорення) 05:50, 23 лютого 2015 (UTC)

Ударний вертоліт[ред. код]

Чому ж Ви незгідні? Зображення АН-64 біля рядку про нього, аналогічно — Ка-50. Що не так? --Fessor (обговорення) 17:23, 11 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:46, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Brandner!

В минулому ви створили 53 статті Вікіпедії та додали понад 3,0 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:48, 28 січня 2016 (UTC)

Фантастичні проекти[ред. код]

Вітаю @Brandner: ! Дуже вам дякую за створення важливих статей на фантастичні теми, перш за все, статей про фантастичні фільми. Де-факто ви давно стали учасником проектів Вікіпедія:Проект:Фантастика, Вікіпедія:Проект:Наукова фантастика та Вікіпедія:Проект:Фентезі, тому я вважаю несправедливим, що ви досі офіційно не зареєстровані в ньому. Тож я пропоную вам зареєструватися на сторінці проектів де-юре, долучившись до когорти його учасників офіційно. Можливо вас теж зацікавить братній проект Вікіпедія:Проект:Фантастика жахів. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 17:00, 30 січня 2015 (UTC)

Доброго дня Brandner! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
 2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (угор. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою.---Yasnodark (обговорення) 15:18, 7 лютого 2018 (UTC)

@Brandner:, вітаю! Пропозиція створення списку найкращих романів не зацікавила?--Yasnodark (обговорення) 13:27, 30 березня 2018 (UTC)
Зацікавила. Відреагую якнайшвидше. --Brandner (обговорення) 14:36, 30 березня 2018 (UTC)
Дякую Brandner за згоду, тож сподіваюся на створення означеної сторінки з першими двома романами сьогодні-завтра, а потім якнайшвидше поповнення вашого варіанту переліку у зручному для вас темпі.--Yasnodark (обговорення) 16:26, 30 березня 2018 (UTC)
Brandner ваше якнайскорше ще не настало?, адже головне почати. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:55, 12 квітня 2018 (UTC)
Доброго дня Brandner! Бачу, що ви активні, тож хочу запитати вас ще раз, адже ви казали, що плануєте створити ваш варіант переліку найкращих романів якнайшвидше, проте вже минуло кілька місяців, а ви ще не почали. Щось змінилося, не знайшли час чи ви просто забули? Прошу відповісти у разі складнощів чи питань або просто створити сторінку і розпочати формування списку за їх відсутності. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 12:34, 6 липня 2018 (UTC)
Привіт! Роботи тонна, і кінця не видно. Полегшати може у вівторок, тож почну. --Brandner (обговорення) 20:39, 6 липня 2018 (UTC)
Привіт! Brandner дякую! Ну як з початком, ви головне створіть означену сторінку з першими 2 романами, а потім додавайте 1-2 на добу в середньому, щоб не було обтяжливо за часом, проте справа рухалася вперед.
До речі, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь, хоча б обмежену.--Yasnodark (обговорення) 15:26, 31 серпня 2018 (UTC)
@Brandner: доброго дня, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:22, 20 вересня 2018 (UTC)
Brandner доброго дня, вітаю з Новим роком і хотів спитати, чи не надумали ви створити цю сторінку і розпочати участь в опитуванні щодо визначення найкращих фантастичних романів? Головне почати, можна спочатку навіть без оформлення. З повагою, координатор проекту.--Yasnodark (обговорення) 15:59, 3 січня 2019 (UTC)
Давайте на вихідні. Бо я щодня приповзаю додому опівночі. А тут -- свята будуть, спробую ;) --Brandner (обговорення) 22:29, 3 січня 2019 (UTC)
Brandner вітаю! Буду дуже вдячний, з нетерпінням чекатиму на ваш вибір, тож бажаю вам знайти час для початку і гарно відпочити взагалі. --Yasnodark (обговорення) 13:49, 5 січня 2019 (UTC)

Файли що порушують ВП:КДВ[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження ряд файлів, список яких знаходиця нижче. Однак при перевірці виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

У вашому випадку всі файли суперечать пункту 8 ВП:КДВ. Ось список файлів:

 1. Файл:1 schw.png
 2. Файл:2 schw.png
 3. Файл:3 schw.png
 4. Файл:4 schw.png
 5. Файл:5 schw.png
 6. Файл:6 schw.png
 7. Файл:11 schw.png
 8. Файл:18 schw.png
 9. Файл:19 schw.png
 10. Файл:21 schw.png

--Andriy.v (обговорення) 09:50, 9 квітня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Brandner!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Статус файлу Файл:Brave pic2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Brave pic2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 15:44, 10 березня 2018 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Статті не можна перейменовувати просто скопіювавши текст, бо це порушення авторських прав і інших правил вікіпедії. Для цього є кнопка перейменування. Але, судячи зі сторінки обговорення, щодо перейменування нема консенсусу, тому вам потрібно або обговорити питання на сторінці обговорення або подати заявку на перейменування. Вікіпедія:Перейменування статей --Буник (обговорення) 09:27, 28 березня 2018 (UTC)

Вагінізми[ред. код]

З описів останніх ваших редагувань я роблю висновок що вас ця проблема чомусь турбує, тому хотів би вам запропонувати написати про це статтю: вагінізм[en]. --Буник (обговорення) 10:03, 28 березня 2018 (UTC)

для цього я маю монографію з філології написати, де піддав би аналізу і нищівній критиці практику лівих активістів, котрі цілеспрямовано укорінюють в літературну мову терміни-"хуки" типу "мисткиня", "членкиня" і іншу гидоту. Але я є кандидат політичних наук, а не філологічних. Якщо я вчиню наукову підтасовку, то вийде стаття в такому ключі, як т.зв. "роми", і мене перестануть поважати колеги. Зависока ціна, щоб утерти соплі якимось ображеним долею невдахам-лівакам, Вам не здається? --Brandner (обговорення) 18:39, 28 березня 2018 (UTC)
Ех, шкода, я був подумав що ви медик, який щось знає про вагінізм. --Буник (обговорення) 18:52, 28 березня 2018 (UTC)
Політолог і антимарксист, тому оті збочення-штучнотвори типу "псевдофемінітивів" я би волів називати якнайнеадекватнішим терміном, аби лишень привернути увагу до проблеми. Досвід Європи показує, що неомарксизм — це не ігри.--Brandner (обговорення) 19:04, 28 березня 2018 (UTC)
Ну ваше ставлення до того хто там з якого боку в парламенті сидить - це ваше ставлення, але якщо ви говоритимете про яку-небудь мовну норму, чи щось інше обираючи терміни на зразок "вагінізм", чи "хера", то в кращому випадку до ваших аргументів ставитимуться з підозрою, а в гіршому - усунуть вас від дискусії. Бо тут знаєте не тільки кандидати політичних наук, а й комунальні сантехніки можуть редагувати, які можуть бути не звичними до такої лексики як політологи. --Буник (обговорення) 19:22, 28 березня 2018 (UTC)
"Ну ваше ставлення" ← моє ставлення до царини моєї наукової діяльності науково аргументоване і не може бути об'єктом обговорення з боку аматорів. Тож я можу собі дозволити усі засоби, аби привернути увагу до проблеми лівого реваншу в Україні, особливо, якщо під прицілом наш етнос, а не якась філософська маячня якогось там фріка. Адекватна людина завжди знайде зі мною спільну мову. Неадеквати — плювати на них.--Brandner (обговорення) 20:00, 28 березня 2018 (UTC)
Ну я просто попереджаю, що вживаючи неадекватні терміни ви самі виставляєте себе неадекватом. Але взагалі то це мають робити адміністратори. --Буник (обговорення) 08:07, 29 березня 2018 (UTC)
"Ну я просто попереджаю" ← Перепрошую, у Вас нема ні компетенції, ні авторитету, щось мені говорити. Ви навіть пишете з помилками, отже, не маєте жодного авторитету. Не хочу сказати, що Ви є неосвіченим індивідом, але свої судження тримайте при собі, вони не мають жодного значення. --Brandner (обговорення) 10:29, 30 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:20, 29 березня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Привіт! Під час обговорень неприпустимо використовувати ненормативну лексику. Маю на увазі редагування ред.№ 22381717 в обговоренні Вікіпедія:Перейменування статей/Роми → Цигани. Будь ласка, стримуйте свої емоції, бо такі дії можуть бути причиною блокування або інших адміндій. Дякую за увагу.--Стефанко1982 (обговорення) 08:37, 8 квітня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:18, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Сторінку Охоронник номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Охоронник, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2018. Що ще можна зробити?--Юрко (обговорення) 08:52, 16 листопада 2018 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:17, 17 березня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Kobian3.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Kobian3.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 02:39, 10 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Nathan+Johnson.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Nathan+Johnson.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи 『 』 Обг. 04:19, 22 липня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Brave-cast-crew.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Brave-cast-crew.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 03:09, 16 листопада 2019 (UTC)