Обговорення користувача:Brunei

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач! Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис ніколи не ставиться. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --BotCat 17:01, 3 грудня 2011 (UTC)

Забутий український науковець[ред. код]

Вітаю. Хочеться Вам розказати невелику вікіпедійно-детективну історію. Бачив, що тема напівзабутих українських науковців Вам не байдужа, то може і забутий зацікавить. Саме до таких віднесений на англомовному сайті біолог українського походження Григорій Григорович Бондар. Надибав на нього абсолютно випадково. Вирішив написати чергову статтю про парагвайського дослідника кактусів і в одному з джерел прочитав, що він протягом короткого часу займав посаду помічника доктора Грегоріо Бондара, начальника сільськогосподарського департаменту штату Баїя, Бразилія (якщо я правильно перевів з іспанської його посаду). Звичайно, пройти повз таке ім'я я не зміг, і почав шукати в мережі інформацію про нього. Все, що нарив, є у статті. Причому, що цікаво, не знайшов жодного джерела ані українською, ані російською. А людина описала кілька сотень комах, ще й декілька рослин. Єдине російськомовне джерело, де він побічно згадується — книга Миколи Вавилова «П'ять континентів». За неймовірним збігом обставин я почав читати її приблизно за тиждень до того, як натикнувся про Грегоріо Бондара в інтернеті. І через тиждень після написання статті про нього зустрічаю його ім'я (щоправда перекручене) в книзі Вавилова! Хіба не чудо? Ця історія так мене збудила, що я почав дописувати про Бондара в іспанський і португальський розділи (де вже були статті про нього), чого зроду не робив, тому що мовами цими не володію. Можливо, ця історія згодиться для «Моєї науки». А може «Моя наука» зможе знайти додаткову інформацію про непересічного українця, наприклад, точне місце його народження, щоб люди могли дізнатися про свого видатного невідомого земляка. --Олег (обговорення) 22:16, 16 березня 2015 (UTC)

Клас-клас! Дякую! Кайф від вікі в тому, що вона час від часу дарує такі чудові подарунки. Історію неодмінно візьму на озброєння, а заодно підкину знайомим ентомологам - може, хтось розкопає чи вже знає щось. Дуже цікаво, ще раз дякую! :-) --Brunei (обговорення) 19:47, 19 березня 2015 (UTC)
Дякую й Вам за додаду інформацію. Знайдений Вами вірш Вільяма Мервіна, присвячений Грегоріо Бондарю — дуже приємна несподіванка. --Олег (обговорення) 03:22, 20 березня 2015 (UTC)

Просто-так, наче мені треба a reason[ред. код]

Mantis Hymenopus coronatus 5 Luc Viatour.jpg Біологічна цікавинка-мантіс-орхідейна-штукенція
Просто так. І ще це тест додатку. І взагалі таку штуку ми не знайшли -- але шукали =) І просто доброго дня. І не змерзни, бо в лабі холодно.

А ще в укрвікі є стаття про орхідейних богомолів! =) Helixitta (обг.) 16:11, 20 березня 2015 (UTC)

Подяка[ред. код]

BoNM - Brunei Hires.png
За участь у тематичному місяці Азії
Дякуємо Вам за участь у місячнику Азії у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про Бруней. Brunei, ця зірка — вдячність за ваш внесок. Нехай вона надихає Вас на нові звершення. Наснаги Вам, пишіть ще!
--Dim Grits 12:24, 15 грудня 2015 (UTC)
Щиро дякую! --Brunei (обговорення) 14:13, 18 грудня 2015 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2015 року


З Новим Роком! --Олег (обговорення) 11:02, 1 січня 2016 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2016 року


З Новим Роком і Різдвом! --Олег (обговорення) 20:21, 8 січня 2017 (UTC)

Закрита залізниця Колпакове - Першозванівка[ред. код]

"Brunei (обговорення | внесок) вилучив сторінку Закрита залізниця Колпакове - Першозванівка (за запитом єдиного автора, єдиний автор: Antonyahu (обговорення)) (подякувати)". Як свідчить історія, єдиним автором був не Antonyahu, а Pavlo belytsky --Ілля (обговорення) 16:11, 5 січня 2019 (UTC)

Перепрошую, помилився. --Brunei (обговорення) 16:45, 5 січня 2019 (UTC)

видаліть дублюючий шаблон[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Сормовська-Мещерська_лінія --Панн (обговорення) 17:37, 5 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:14, 7 січня 2019 (UTC)

Тематичний тиждень Візантії[ред. код]

Вітаю, запрошу вас приєднатись до написання статей з історії Візантії Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Візантійський тиждень --August (обговорення) 12:36, 12 січня 2019 (UTC)

MUC16[ред. код]

Привіт! Завдяки Обговоренню про мінімальний розмір статті і лайфхака від буника (як створити майже порожню статтю із розміром в сотню кілобайт!) дізнався от про цю. Почав читати і .. майже нічого не зрозумів! Поліз глянув в історію правок і зацінив розміри! Але ж то ніяким чином не додало мені розуміння ПРО ЩО ВОНА! Ру-вікі і англо-вікі мають нормальні статті (до речі, названі інакше). А у нас якась нісенітниця від бота Сергенто... Мдя! Був би я біологом, може б взявся... А так це для мене так далеко, як і, наприклад, балет, або хірургія! От і що тут робити і казати? І зробити? Статті-то створюються, але які? На сотню кілобайт, а розуміння 0 після прочитання такої "статті"! ;-( Ок. То були роздуми в голос. Якщо можеш щось придумати - дай знати. :-) --Nickispeaki (обговорення) 18:19, 14 січня 2019 (UTC)

Привіт. Це стаб, з якого можна дізнатися наступне: (1) це мембранний білок, (2) він також є секретованим (виділеним) у порожнистий орган, (3) ген знаходиться на 19-й хромосомі, (4) білок належить до родини муцинів. В статті наявні всі посилання на головні бази даних та важливі наукові статті, з яких можна дізнатися основні факти про цей білок. Я зараз нічого не знаю про цей ген і білок. Але стаб дозволяє мені досить швидко дізнатися все, що потрібно. Таких стабів створено 18,5 тисяч. Раніше за 12 років було створено не більше 500 подібних статей про білки. Натомість червоних посилань на такі статті виявлено близько 2 тисяч. Статті про окремі білки створювати нудно, я за все вікі-життя створив одну. А от червоних посилань на такі статті вписав пару сотень. За півтора роки доповнено кілька десятків подібних стабів, з ними далі працює Вікіпедія:Проект:Молекулярна біологія. Це складна тема, можуть писати небагато людей. Проте підключаємо студентів, вони дивуються, що в УкрВікі існують статті майже про всі відомі гени людини. Доповнювати статті будемо й під час осіннього наукового конкурсу. --Brunei (обговорення) 07:36, 15 січня 2019 (UTC)
Не витримав, і трошки дописав. :-) --Brunei (обговорення) 12:34, 16 січня 2019 (UTC)

Запит про захист[ред. код]

Чи можна захистити статтю Православна церква в чеських землях і в Словаччині до вирішення питання про зміст одного з розділів? Два тижні намагаюся пояснити користувачу, проте він не слухає. Ніби одними джерелами користуємося, але чомусь різний результат виходить.--Анатолій (обг.) 17:11, 20 січня 2019 (UTC)

Той розділ дійсно треба перенести до статті Православ'я в Чехії та й поготів. Чого треба було 2 тижні воювати? Тепер і не знайти нормальної версії доконфліктної.--Brunei (обговорення) 17:40, 20 січня 2019 (UTC)