Обговорення користувача:Brunei

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач! Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис ніколи не ставиться. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --BotCat 17:01, 3 грудня 2011 (UTC)

Забутий український науковець[ред. код]

Вітаю. Хочеться Вам розказати невелику вікіпедійно-детективну історію. Бачив, що тема напівзабутих українських науковців Вам не байдужа, то може і забутий зацікавить. Саме до таких віднесений на англомовному сайті біолог українського походження Григорій Григорович Бондар. Надибав на нього абсолютно випадково. Вирішив написати чергову статтю про парагвайського дослідника кактусів і в одному з джерел прочитав, що він протягом короткого часу займав посаду помічника доктора Грегоріо Бондара, начальника сільськогосподарського департаменту штату Баїя, Бразилія (якщо я правильно перевів з іспанської його посаду). Звичайно, пройти повз таке ім'я я не зміг, і почав шукати в мережі інформацію про нього. Все, що нарив, є у статті. Причому, що цікаво, не знайшов жодного джерела ані українською, ані російською. А людина описала кілька сотень комах, ще й декілька рослин. Єдине російськомовне джерело, де він побічно згадується — книга Миколи Вавилова «П'ять континентів». За неймовірним збігом обставин я почав читати її приблизно за тиждень до того, як натикнувся про Грегоріо Бондара в інтернеті. І через тиждень після написання статті про нього зустрічаю його ім'я (щоправда перекручене) в книзі Вавилова! Хіба не чудо? Ця історія так мене збудила, що я почав дописувати про Бондара в іспанський і португальський розділи (де вже були статті про нього), чого зроду не робив, тому що мовами цими не володію. Можливо, ця історія згодиться для «Моєї науки». А може «Моя наука» зможе знайти додаткову інформацію про непересічного українця, наприклад, точне місце його народження, щоб люди могли дізнатися про свого видатного невідомого земляка. --Олег (обговорення) 22:16, 16 березня 2015 (UTC)

Клас-клас! Дякую! Кайф від вікі в тому, що вона час від часу дарує такі чудові подарунки. Історію неодмінно візьму на озброєння, а заодно підкину знайомим ентомологам - може, хтось розкопає чи вже знає щось. Дуже цікаво, ще раз дякую! :-) --Brunei (обговорення) 19:47, 19 березня 2015 (UTC)
Дякую й Вам за додаду інформацію. Знайдений Вами вірш Вільяма Мервіна, присвячений Грегоріо Бондарю — дуже приємна несподіванка. --Олег (обговорення) 03:22, 20 березня 2015 (UTC)

Просто-так, наче мені треба a reason[ред. код]

Mantis Hymenopus coronatus 5 Luc Viatour.jpg Біологічна цікавинка-мантіс-орхідейна-штукенція
Просто так. І ще це тест додатку. І взагалі таку штуку ми не знайшли -- але шукали =) І просто доброго дня. І не змерзни, бо в лабі холодно.

А ще в укрвікі є стаття про орхідейних богомолів! =) Helixitta (обг.) 16:11, 20 березня 2015 (UTC)

Подяка[ред. код]

BoNM - Brunei Hires.png
За участь у тематичному місяці Азії
Дякуємо Вам за участь у місячнику Азії у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про Бруней. Brunei, ця зірка — вдячність за ваш внесок. Нехай вона надихає Вас на нові звершення. Наснаги Вам, пишіть ще!
--Dim Grits 12:24, 15 грудня 2015 (UTC)
Щиро дякую! --Brunei (обговорення) 14:13, 18 грудня 2015 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2015 року


З Новим Роком! --Олег (обговорення) 11:02, 1 січня 2016 (UTC)Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2016 року


З Новим Роком і Різдвом! --Олег (обговорення) 20:21, 8 січня 2017 (UTC)Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:14, 7 січня 2019 (UTC)Золота зірка Цей користувач — 3-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2019 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 07:49, 10 січня 2020 (UTC)

Дякую, навзаєм! --Brunei (обговорення) 08:57, 10 січня 2020 (UTC)


Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2020 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:32, 2 січня 2021 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2018
У 2018 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 17:52, 28 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Тижні азійської кухні[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської кухні.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2018
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської кухні! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із смаколиками Азії. Brunei, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями. Наснаги Вам!

--Sakateka (обговорення) 11:58, 23 березня 2019 (UTC)

За Ваш екстраординарний внесок до біологічних тем[ред. код]

Maiasaura BW.jpg Маязавр! :)
Дякую Вам! Тримайте планку якості високо і надалі! Успіхів і натхнення! Yuriz (обговорення) 21:30, 29 січня 2020 (UTC)
Неочікувано й приємно. Дякую! --Brunei (обговорення) 22:12, 29 січня 2020 (UTC)

Відзнака[ред. код]

CEE Spring 2020 Bronze barnstar en.svg Європейська весна 2020

Вітаю із довгоочікуваним оголошенням результатів найбільшого конкурсу статей і з перемогою у двох категоріях, доведенні двох статей до статусу Добрих, а також за активність у Вікімандрах! ) Зичу невгасимого ентузіазму та ідей для нових звершень у вікіпроєктах! --Ольга М. (обговорення) 20:59, 17 грудня 2020 (UTC)

Ukraine Libre[ред. код]

Нещодавно ви редагували статтю Ukraine Libre, у якій на той час йшлося про журнал, який у 1953—1954 роках виходив у Парижі (з посиланням на Енциклопедію українознавства). Ви додали у статтю інформацію, що цей журнал виходив у 1950—1961 рр. в Аргентині. Як на мене, інформація, яку ви додали, стосується іншого журналу зі схожою назвою — Ukrania Libre, про який теж є стаття. Можливо також, що це один і той же журнал, який переїхав з Парижу до Буенос-Айреса та фігурує у різних джерелах під різними назвами, але тоді варто об'єднати ці дві статті. Якщо ж ні, то варто перенести додану вами інформацію у правильну статтю. --UNICORN 20:13, 27 грудня 2019 (UTC)

Вітаю. Я знайшов опис цих двох журналів як одного в цій статті 2011 року. Можливо, в ній помилка, треба дослідити питання детальніше. Як тільки буде трохи часу, подивлюся. Дякую, що звернули увагу! --Brunei (обговорення) 20:20, 27 грудня 2019 (UTC)
Подивився. Чесно кажучи, поки зрозуміти не можу, чи там помилка, чи в ЕУ.--Brunei (обговорення) 22:53, 29 грудня 2019 (UTC)

Кандидатура на приховувача[ред. код]

Вітаю! Висунув Вашу кандидатуру на статус приховувача. Прошу підтвердити згоду на сторінці позову.--Andriy.v (обговорення) 21:33, 30 грудня 2020 (UTC)

Вітаю! То, що Ви вирішили?) --Mykola Обг 10:43, 6 січня 2021 (UTC)
Нічого не вирішив, як бачите. Брати на себе додаткову роботу не хочеться. Хоча хтось це має робити. --Brunei (обговорення) 17:03, 6 січня 2021 (UTC)

Знову[ред. код]

Із минулого в майбутнє (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування) --Artem Lashmanov (обговорення) 01:24, 3 січня 2021 (UTC)

приховайте вже версію і у статті Чумак Іван Володимирович, там також користувач хвалиться своїм заміським будинком --Artem Lashmanov (обговорення) 01:39, 3 січня 2021 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Dear Participants, Jury members and Organizers,

Congratulations!

It's Wikipedia Asian Month's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2020, the sixth Wikipedia Asian Month. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the Wikipedia Asian Month International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2020. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

  • This form will be closed at February 15.
  • For tracking the progress of postcard delivery, please check this page.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team, 2021.01

БУПР-2[ред. код]

Добридень! Інформацію про БУПР-2 поширив києвознавець Михайло Кальницький. Щоправда повідомив про нього в газеті "Киевские ведомости" за березень 2000 року. Стаття називалась "Маленький ГУЛАГ у центрі Києва". З повагою,--Rasal Hague (обговорення) 19:25, 9 січня 2021 (UTC)

Дуже-дуже дякую!--Brunei (обговорення) 19:50, 9 січня 2021 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for Wikipedia Asian Month postcard 15/02/2021 UTC 23:59. If you haven't filled the Google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team, 2021.01

Питання[ред. код]

Доброго дня! Мені приходила звістка, щодо ВП:ВИЛ. Потрібно вставляти шаблон "Поліпшити" чи ні?

Уточніть питання, будь ласка. Яка звістка?--Brunei (обговорення) 14:29, 12 січня 2021 (UTC)

Гагаузія[ред. код]

Вітаю, правку про російську мову слід повернути, тому що російська — одна з офіційних там мов! Chuuuvak (обговорення) 18:15, 18 січня 2021 (UTC)

Доброго вечора. Російська й румунська є в інтервікі, можна легко подивитися. Про існування гагаузької мови знають не так багато людей, тому, на мою думку, може бути гагаузький варіант назви в українській статті.--Brunei (обговорення) 18:42, 18 січня 2021 (UTC)

Маків[ред. код]

прошу захист на довгий термін від анонімів --Jphwra (обговорення) 20:57, 18 січня 2021 (UTC)

Питання від Ростислав Бучель (22:09, 19 січня 2021)[ред. код]

Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, яким чином можна було б не публіковаті статтю в процесі редагування. Я нічого не знайшов в налаштуваннях, можливо, пагано шукав. Просто мені ще треба шалену купу інформаціі опрацювати і шкода буде, як що її видалять. --Ростислав Бучель 22:09, 19 січня 2021 (UTC)

Вітаю, @Ростислав Бучель:. Ви можете зберегти текст у чернетці, яка лежить за оцим посиланням. Його там ніхто не побачить. А посилання на чернетку завжди лежить на верхній панелі, там де список спостереження, налаштування та інше. --Brunei (обговорення) 23:10, 19 січня 2021 (UTC)

Печериця[ред. код]

Наукова назва не є латинською.
Дуже цікаво. І що ж це за мова — agaricus? — QAtlantic.mn (обг.) 18:01, 20 січня 2021 (UTC)

Доброго вечора. Види, роди та інші таксони живих організмів мають наукову назву, яка записується латинськими літерами, але формується не за правилами латинської мови. Наприклад, Archaeopteryx - де з давньогрецької «давньокрил» (латинською мовою не має сенсу, було б щось на кшталт «altales»), а Artemidia motanka є українським словом мотанка, записаним латиницею. Більше можете прочитати у настанові Вікіпедія:Біологічні статті.--Brunei (обговорення) 18:19, 20 січня 2021 (UTC)

Питання від Ростислав Бучель (20:59, 22 січня 2021)[ред. код]

Велике дякую за поради. --Ростислав Бучель 20:59, 22 січня 2021 (UTC)

ไม่เข้าใจ[ред. код]

Вітаю.
Якщо ви витерли із моєї СО звернення із Су-нгайського оздоровчого центру Руен-Арун, то:
- велике вам дякую, якщо то був вандалізм;
- велике вам не дякую, якщо то було просте звернення, яке я тепер не можу прочитати.

Маєте можливість, то прошу пояснити. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 02:44, 26 січня 2021 (UTC)