Обговорення користувача:Pohorynsky/Архів по 3.03.2010

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шаблон:Місто України[ред. код]

Ваші зміни збивають локатор. --Ilyaroz 02:09, 17 лютого 2010 (UTC) [1] Ваші зміни збивають локатор. --Ilyaroz 14:28, 18 лютого 2010 (UTC)

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Ігор з Києва 18:34, 10 листопада 2008 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ваші дії ([2], [3], [4]) носять неконструктивний характер. Будь ласка, уникайте подібних редагувань без додаткових пояснень та аргументації їх доцільності. Обговорюйте доцільність редагувань з зацікавленими користувачами, шукайте компромісу, уникайте воїн редагувань. В разі повторення подібних дій вони будуть вважатися вандалізмом. --Gutsul 17:59, 10 грудня 2009 (UTC)

посилання на шаблон у вікісховищі[ред. код]

Я розумію логіку ваших дій [5] і загалом, категоризація у коммонс "міста України" і "села України", напевне, була б логічнішою. Але зараз виходить так, що існує велика й наповнена категорія commons:Category:Cities and villages in Ukraine і започаткована вами і майже незаповнена commons:Category:Cities in Ukraine. І виходить так, що ви прибираєте посилання на категорію, в якій знаходяться всі міста України, посилаючить натомість у категорію, в якій лише одне місто. --yakudza 20:14, 12 грудня 2009 (UTC)

саме так. суть вашого звернення до мене будь-ласка. Bulka

Що це було???[ред. код]

Поясніть, будь ласка, ось це Ваше редагування. На мою думку, воно надзвичайно далеке від конструктивного — NickK 21:57, 18 грудня 2009 (UTC)

Тому Ви конструктивно його підчистили. Якщо Ви помітили формулювання я запозичив із попередньої пропозиції (це не заборонено), бо вважаю, що ці сторінки мало чим відрізняються, отже і аргументація для їхнього вилучення має бути однакова. Але ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на умовну причину вилучення стосовно Місійне товариство святого апостола Андрія: реклама секти. Це по-вашому конструктив. Чи може дільність А1 стосовно категорій міст і містечок конструктив? Чи може йдеться про ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ. Bulka
) я мав конфлікти і з Нікком, і з А1 і з вами (не буду всіх перелічувати). Кожен має право висловити свою думку. В світі не існує навіть двох однодумців. Тож залишаю за собою право секти ставити на вилучення--Kamelot 08:18, 19 грудня 2009 (UTC)
навіщо мені ваша історія конфліктів? ви не коректно висловлюєтеся видаючи це за аргументацію. Bulka
згоден. Проте побачене викликає ряд негативних емоцій як щодо змісту, так і щодо оформлення і значимості. Рядова секта, навіть не Біле братство--Kamelot 08:26, 19 грудня 2009 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з образами для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Причина: [6] --Gutsul 07:59, 24 грудня 2009 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ви ведете війну відктів у статті Сінкевич Діонісій [7], а також ряді інших статтей. Прошу припинити відкати і перейти до обговорення розбіжностей. У випадку продовження війни відкатів ваш доступ до Вікіпедії може бути обмежено. --yakudza 14:04, 25 грудня 2009 (UTC)

Емський указ[ред. код]

Ось за цей відкат пробачте. Тут я дійсно з гаряча зробив. Посилання мусить бути. А відносно Сторінки [8], то перечитайте її будь-ласка уважно. Якщо не згодні будем обговорювати :-) Gvozdet 14:24, 25 грудня 2009 (UTC)

?[ред. код]

У вас будуть якісь конструктивні аргументи на користь ваших варіантів правопису слів?--Microcell 14:44, 25 грудня 2009 (UTC)

Курцевичівна[ред. код]

Я розумію, можливо у перекладі з польської це так буде звучати. Але вона походила з українського роду Курцевичів. І в перекладах вона саме Курцевич. --Olympic 21:14, 26 грудня 2009 (UTC)

Українською буде Курцевичівна, якщо ви не розумієте. Тобто з Курцевичів. Bulka
Важливо, як воно є в перекладі твору ([9]) --AS 10:06, 27 грудня 2009 (UTC)
Переклад не править за авторитетне джерело. Крім того може бути безліч перекладів. Bulka
Гм, а що тоді править за АД? Береться найпопулярніший переклад чи найперший --AS 10:27, 27 грудня 2009 (UTC)
Так у Вікі ми намагаємося уникати поширених помилок. Чи не так? Bulka
Уникання поширених помилок полягає в тому, що з багатьох авторитетних варіянтів вибираємо найправильніший. Тут же авторитетний варіянт це офіційний переклад (здається єдиний) --AS 10:36, 27 грудня 2009 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війнами редагувань, провокуванням конфліктів, ігноруванням попередження для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Причини: [10], [11], [12], [13], [14]. --Gutsul 14:34, 27 грудня 2009 (UTC)

вважаю це блокування порушенням мої прав спричиненим упередженим ставленням користувача Gutsul, повного на мою думку МУДАКА !!!!!!!! Bulka
Корисна мантра--178.92.170.75 18:00, 15 січня 2010 (UTC)

Левицька Галина Олександрівна[ред. код]

А є якісь джерела на те, що письменниця живе саме на Волині? --Friend 16:16, 15 січня 2010 (UTC)

бачу на новий рік незле погасали. логічний ланцюжок: письменниця - мешканка - Заслав - Волинь. Bulka
Чому тоді в джерелі пише на Хмельниччині? --Friend 16:29, 15 січня 2010 (UTC)
За моїми джерелами лише матолки вживають озн. Хмельниччина стосовно Хм. обл. Сподіваюся ви до них не належите.Bulka
) --Friend 16:42, 15 січня 2010 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з образи для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Причини: образи у зв'язку зі статею "Голодомор" [15][16]. Через те, що образи здійснені не вперше і попередження були й раніше, потреби в окремих попередженнях немає. Одночасно буде заблоковано й інший аккаунт користувача.--Oleksii0 19:01, 15 січня 2010 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Навіщо Ви поперейменовували статті про газети? Для прикладу газета "Русско-украинский Собеседник" має лише російську мову і не перекладається. Ви і "The New Times" будете на українську перекладати і назвете статтю "Час Нью-Йорка"? Перед ти як перейменовувати подивіться, будь-ласка, у реєстр ЗМІ. Якщо там є українська назва видання називайте українською, а якщо лише російська, то і називайте так.--Бахтін 14:32, 20 січня 2010 (UTC)

Нью-Йорк Таймс перейменовувати не збираюся. Перейменував з метою встановлення спільного знаменника в окремо взятій категорії. Реєстр ЗМК на який ви посилаєтеся не є каноном для Вікі. Bulka
А що є канон для укрвікі у цій тематиці?--Бахтін 15:00, 20 січня 2010 (UTC)
Хотілося б взнати. Гадаю що немає. Перегляньте статті про газети. Bulka
Взагалі-то, в таких випадках вважаю за доречне спочатку написати свою думку в обговоренні сторінки. Я так роблю, аби уникнути війни правок.--Бахтін 15:04, 20 січня 2010 (UTC)
Хочу щоб ви зрозуиіли, що я не проти повернення до попередніх назв. Але гадаю що нам ліпше буде звернутися в цій справі до адміністраторів і вікітовариства. З метою встановлення канону. Bulka
Я лише за. Краще мати зрозумілі правила, ніж постійно сперечатися. Якщо маєте досвід, прошу поставте таке питання, бо я цим ніколи не займався. Дякую.--Бахтін 15:13, 20 січня 2010 (UTC)
 • Прошу звернути увагу на те, що в нас є прийняте спільнотою правило іменування статей про газети та журнали: ВП:ІС#Назви газет, журналів. Згідно з ним ЗМІ з кириличною назвою подаються мовою оригіналу, а некириличні — транслітеруються. Назви ЗМІ ніколи не перекладаються. у зв'язку з цим більшість Ваших перейменувань я скасував, оскільки вони не відповідали цьому правилу — NickK 17:09, 20 січня 2010 (UTC)
  • Вам ніколи не спадало на думку хоча б попередити когось чи бодай обговорити масові преейменування статей про газети? Просто із ввічливості? Не говорячи вже про правила спільноти щодо перейменувань. --Гриць 15:33, 21 січня 2010 (UTC)

Попередження[ред. код]

Востаннє прошу Вас не порушувати правило ВП:ІС щодо назв газет та журналів і не перейменовувати з правильного варіанту на неправильний. В разі продовження війн редагувань доступ до Вікіпедії Вам може бути обмежений — NickK 13:55, 21 січня 2010 (UTC)

Софроніївський монастир[ред. код]

Я постарався вичитати статтю. Якщо Ви бачите ще якісь помилки, прохання повідомити про них, а не ставити бездумно шаблон. З повагою, --IgorT 18:09, 21 січня 2010 (UTC)

Vin sco vam oci mul`aje? Pomylky zalysylys` znacyt` i sablon povynen buty. Bulka
Ну то вкажіть на помилки, якщо вони залишилися. Невже такому шанованому користувачеві, що сам відомий статтями про архітектурні пам'ятки, не «муляють» помилки. До того ж шаблон про помилки, виходить, говорить про моє незнання української мови чи як ? --IgorT 18:19, 21 січня 2010 (UTC)
Побіжно оглянув Вашу добру статтю Костел Святого Йосипа та монастир отців Лазаритів, злету нарахував не менше 10 граматичних і декілька, як на мене, смислових помилок. Шаблон {{Помилки}} поки що не ставив... Якщо матимите час і бажання, вичитайте, будь ласка, ще раз свою статтю, бо є помилки... З повагою, --IgorT 11:11, 22 січня 2010 (UTC)
Я від всього серця дякую Вам за роботу над статею Софроніївський монастир. --IgorT 18:06, 22 січня 2010 (UTC)
Намагаюся вам віддячити. Проте, там ще лишилося слово пертуртації невиправленим. Може допоможете?))) Bulka
На Ваш розсуд... Мені можна «вичитати» статтю про костел і монастир в Ізяславі ?.. Щоправда, я боюся, що Вам знову доведеться переглядати після моїх виправлень :-). Але обіцяю бути уважним... З повагою, --IgorT 18:49, 22 січня 2010 (UTC)
Якщо ви розставите всі коми важче буде проконтролювати списування. Bulka
Ще раз дякую за потрібні правки. Схід — Центр — Захід навіки разом ! Одна держава — одна історія — ті самі люди ! --IgorT 19:15, 22 січня 2010 (UTC)
Але я не проти ком. Якщо вам це не буде обтяжливо. Bulka


Битва під Заславом[ред. код]

Впевнений. Маю автореферат дисертації з посиланням на першоджерела. З повагою --Homora 12:56, 24 січня 2010 (UTC)
Козаки не обороняли захоплене місто, вони просто не встигли його зайняти.--Homora 13:06, 24 січня 2010 (UTC) Якщо Ви мені не довіряєте, зробіть, будь ласка, виправлення самі. Я взагалі мешкаю в Полонному, можу якось, якщо хочете, надати інформацію про Заславщину козацьких часів.--Homora 13:13, 24 січня 2010 (UTC)

Нажаль я не мешкаю у Заславі. І дуже рідко там буваю.
Щодо битви. Я не проти ваших випралень, якщо вони будуть підтверджені джерелами. Bulka
Ну, взагалі-то це доповнення, а не виправлення. Джерела я вніс в "Джерела". Ярошинський посилається в авторефераті на Grabowski.A. Ojczyste spominki., T.2., S. 39-40., та ЦДІАУК. - Ф. КМФ-15. Оп.1 -Спр.8. арк.39, 70. Хоча, на Ваш розсуд. Я хотів би зробити по Полонщині щось таке, як ви по Заславщині. Але, на жаль, не завжди є час, та й я не вмію працювати з зображеннями (поки що). З повагою--Homora 13:48, 24 січня 2010 (UTC)

Прохання щодо підпису[ред. код]

Пане Bulka UA, ви в своїх дописах часто ставите підпис з посиланням на користувача Bulka ([[17]], [18], [19]). На сторінці користувача Bulka немає жодної згадки, що він має відношення до користувача Bulka UA. Цим самим ви вводите в оману інших користувачів. Тому, для уникнення можливих непорозумінь, прошу вас ставити в підписі посилання на того користувача, який робить внесок. --Gutsul 07:56, 25 січня 2010 (UTC)

Пане Bulka UA, я все ще чекаю вашої відповіді на моє прохання. --Gutsul 08:14, 26 січня 2010 (UTC)

Дистрикт Галичина[ред. код]

Деякі діячі з російськомовної вікіпедії десь дістали якось одного разу використаний синьо-жовтий прапор зі свастикою і намагаються тепер його закріптии, як потсійно використовуваний і навіть офіційний прапор Галичини під час окупації, явно не маючи достатньо доказів для цього. Чи не могли би ви теж висловитися стосовно цього питання. Прапор я поставив на видалення. [20]--Kern 15:48, 26 січня 2010 (UTC)

Софроніївський монастир[ред. код]

Дякую за доповнення статті. Я не написав у статті про Медведєва, бо вважав це за не потрібну інформацію, а от про донських козаків я не знав ) З повагою --А. Погодин 12:22, 28 січня 2010 (UTC)

Ви мене дивуєте. Байку про царицю втулили бо вона дуже потрібна. А от Медведєву місця не знайшлося. Bulka

Список філософських енциклопедій[ред. код]

Будь ласка, читайте Обговорення, помічайте також коментарі інших користувачів до відкотів ваших правок.--Wanderer 10:18, 29 січня 2010 (UTC)

Паркет[ред. код]

підстави для вилучення маєте навести ви, а не хто інший. Крім того автор зараз в процесі написання статті. Якщо у вас розбіжність із автором - зверність до посередника, як радить Вікіпедія:Вирішення конфліктів --Ілля 19:26, 31 січня 2010 (UTC)

Петер Слотердайк[ред. код]

Вітаю. Ви працюватимите над перекладом статті, як заявлено у шаблоні ? --IgorT 09:43, 1 лютого 2010 (UTC)

Так. А що? Bulka


Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війнами редагувань, провокуванням конфліктів у статті Паркет для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 5 днів.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--yakudza 23:55, 1 лютого 2010 (UTC)

це несправедливе рішення. Bulka UA
Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з вандалізм, обхід блокування для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 5 днів.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--Gutsul 14:04, 4 лютого 2010 (UTC)

Мапа України в селах[ред. код]

Навіщо змінюєте мапи. Шукати село на карті України всеодно що голку і скирді. Логічніше Київ і Севастополь на мапі України, як, міста державного значення, міста обласного підпорядкування на мапах областей, всі інші НП на мапах районів--Kamelot 07:53, 11 лютого 2010 (UTC)

1. Мапи позмінював ІлляРоз. 2. Я не згоджуюсь з вашим твердженням щодо голки в сіні. 3. То не мапа району, а л**но. Bulka
Щодо лайна згоден, проте на першому твердженні наполягаю. Я не воюю і не роблю відкатів, поки не будуть кращі мапи районів--Kamelot 08:08, 11 лютого 2010 (UTC)
Перше твердження, наскільки розумію, стосується складності пошуку? І це ви серйозно? Для того існують інші мапи. А ці мапи для демонстрації. Bulka
Демонстраціїї чого? Якась плямка на мапі України з похибкою у десятки кілометрів--Kamelot 08:23, 11 лютого 2010 (UTC)
Навіщо ви так? Здається у більшості вікі таким ніхто не париться. Поготів, що село в Україні. Це для мене найважливіше. В сенсі демонстрації. А для вас? Bulka

Колодій (свято)[ред. код]

Знову діалектизми. Можливо на Хмельниччині і Колодій, хоча вперше чую, а В Києві і Центральній Україні Масниця--Kamelot 11:36, 11 лютого 2010 (UTC)

Не треба шановний. На Наддніпрянщині цим означенням теж послуговуються. А те, що ви вперше чуєте, вас не прикрашає. Bulka
Будь ласка, ознайомтеся з цією статтею або з цією. Там описано, що Колодій — то язичницьке свято на Поділлі, а масниця — то християнське свято. Вони мають зовсім різні звичаї та походження та збігаються лише в часі, тому про ці свята повинні бути різні статті — NickK 12:40, 11 лютого 2010 (UTC)

Шаблон:Місто України[ред. код]

Ваші зміни збивають локатор. --Ilyaroz 02:09, 17 лютого 2010 (UTC) [21] Ваші зміни збивають локатор. --Ilyaroz 14:28, 18 лютого 2010 (UTC)

Ваші відкати[ред. код]

Хочу попередити, що у разі продовження війн відкотів, як у цих [22] [23] та багатьох інших випадках, які були сьогодні, ваш доступ до Вікіпедії може бути обмеженим. --yakudza 20:33, 18 лютого 2010 (UTC)

Категорія:Єврейська громада[ред. код]

Дякую вашій зацікавленості в питанні проте це історична категорія про НП що колись мали велику Єврейську громаду. підтвердження тут:

--Ilyaroz 03:54, 20 лютого 2010 (UTC)

Нажаль наведені вами джерела не авторитетні. Крім того, якщо ви додаєте категорію до статей про оселі, де історично мешкали великі жидівські громади, то категорія мала б мати відповідну назву. Наразі назва не відповідає меті, а лише додає плутанини. Bulka
Вважайте що прикметник жидівський вже давно не є нормою в українській мові і вважається за образу. Пересвідчитися можна у статті Жид. У обговореннях бажано його не використовувати щоб не ображати інших користувачів. --Гриць 17:36, 20 лютого 2010 (UTC)
Будь-ласка без бла-бла-бла. Те, що написано у тій статті справа тих хто її писав. Етнонім жид нічим не відрізняється від інших слів української мови. Bulka
Може і так але будь ласка не забирайте нічого поки не обсудимо це з адміністраторами. Добре? --Ilyaroz 15:16, 20 лютого 2010 (UTC)
Ви можете вирішити це питання й без обговорення з адміністраторами. Напр. змінивши формулювання категорії. Bulka
Змінити формулювання категорії на яку? Тоді хтось ще буде незадоволений новою формулировкою. Я розумію ваші почуття до мене, але, будь ласка, не забирайте нічого поки не обсудимо це з адміністраторами? --Ilyaroz 15:25, 20 лютого 2010 (UTC)
Які почуття? Вище ви написали на яких підставах додаєте категорію. Формулювання самої категорії не відповідає підставам. Отже треба змінити формулювання. Виходячи з повище наведених вами підстав, логічніше б формулювання категорії звучало б як Історичний гебрейський кагал. Bulka
кагал?--Ilyaroz 15:37, 20 лютого 2010 (UTC)
Кагал. Ви що вже й слова такого не знаєте? Bulka
Знаю, хай буде кагал. Може містечко? --Ilyaroz 15:48, 20 лютого 2010 (UTC)
Ви спочатку виправіть, а потім відкидайте мої редаґування. Bulka
Так вікіпедия не працює, якраз навпаки --Ilyaroz 15:28, 20 лютого 2010 (UTC)
Шановний Булка - будь ласка почекайте. як вирішать — ботом заберуть або замінять --Ilyaroz 15:48, 21 лютого 2010 (UTC)

Прохання[ред. код]

Шангвний пан Булка! Замість того, щоб вести війну правок у статті Історичні назви Кіровограда, Ви краще б повиправляли деякі унтиукраїнські дурниці в РуВіки. Мене, нажаль, заблоковано там саме за відстоювання правдивої історії України. Наприклад в статті "Украинская повстанческая армия". Там стільки підтасовок! Допоможіть краще там. Або почитайте текст із статті "Галиция" (яка малаб називатись Галичина!)

народонаселение Галиции до начала XX века было в главной массе славянское; оно разделяется почти поровну на малороссов (русинов) и поляков. Русины, или, как они сами себя называют на западной этнографической границе, русняки, принадлежат к малорусскому племени, но язык их во многом отличен от малорусского. Религиозные, этнографические и даже социальные условия вызвали антипатию между двумя главными народностями в Галиции. Поляки занимают западную, гораздо меньшую часть страны, до реки Сана в низменности и только до Попрада — в горах. Все остальное пространство (3/4 страны) заселено русскими, но и здесь помещики, большая часть чиновников, жители Львова и, в меньшей мере, других больших городов, а также население нескольких деревень в окрестностях Львова и в Подолии — поляки.

Допоможіть мені боротися за україну там!

Ну, навіщо просто відкочувати? Найдіть якісь джерела. Давайте не будем провокувати конфлікти!!!! Я вас дуже поважаю, ви розумна, та патріотична людина. Gvozdet 10:24, 22 лютого 2010 (UTC)

Доречі, давайте спілкуватись не у коментарях до відкотів, а на якийсь сторінці обговорення. На моїй, чи Вашій.

На правах того вуйка з чубом, котрий теж полюбляє розмахувати шабелюков, спробую якось знайти для таких патріотів України спільне ристалище для залучення їх інтелектуальних сподвигів не для міжусобиць, а спільної роботи (мо́ вдасться, а нє то схилю свого чуба-оселедця та козакуватиму далі)
 • Спершу скажу, що Ви обидвоє намарно шабелюками махаєте за то-той Новокозачин-Єлисаветград. Адже обидвоє бачу усвідомлюєте, що сі обидві назви не матимуть юридичної фіксації, то надаремне гацюєте. Просто позначте таку позицію та грець на тому. Треба дочекатися зо два покоління котрі й доходитимуть до тої думки, що ходити під назвов чужоземців-катів - грішно. Тому ваша участь лише зафікувати всі позиції і.....плодитися («кохайтеся чорноброві», аби більше вас було патріотів).
 • Тепер панові Булка, там реально, навіть самі козаки, усвідомлюють, що Новокозачин - це їх одвіт «чемберлену», оскільки там є зо три-чотири козацьких і казачіх «організацій». Наші спонтанні й гуманітарні - инші організовані й фінансовані просувают свою культуру (на шо мают підтримку єдної церкви і тіпа святой Єлисавети - з якого боку її до цього клаптя степу приклали, тільки скудним умом можна дойняти, але то їх вум - не наш). А ще є новосерби, що теж пробуют самоорганізуватися. Раджу Вам дійти з гвоздетом спільної й нейтральної думки (трохи по вашому й по його - знайдіт середину й йдіт далі). Оскільки заради УКРАЇНИ ви повинні дійти спільного знаменника й усвідомити, що коли небудь то буде українська назва того міста - але се рішат покоління наших внуків. Запамятайте - тихою сапою кращі справи робити, а чим більше гром тим менше здобутків й ще привертаєте увагу ружних недалеких люда, котрі ладні погарцювати згодом по ваших костях та ідеях - насміхаючись з нас.
 • Пане Gvozdet, нарешті й до мене дійшло, щодо Ваших принципів та букви «Ґ», але тота наше «ґ» совсєм нє чита іхней «г» (в нашої хвіст догори стоїт, у них всох до низу - фільологи розкладуть по поличкам краще). А тепер до Кіровограду. Розумію Вас, як вихідця з цього міста, але зважте (сам мешкаю в переназваному місті), що в цьому є ще й певна користь, оскільки символізує живість інтелекту та думок сесеї громади, адже кожний послідовник старається доказати необхідність такої назви як писаниною так й поступками тим самим стимулюючи громаду до суспільних сподвигів (не загнивати в содомії). Просто поставтеся до цього пофілософськи (розумію, як людині з математичними здібностями й з потребами фактажу се важко), але зважте на людей іншого складу мислення, ну подобається їм назва Новокозачин, хай собі пишут, навік на стінах (лиш би не матюки - хоч їх в тисячу раз більше там). Ви ж теж усвідомлюєте, що така назва не буде, ну є така гіпотеза - навіть не доказана, най буде (в математиці, особливо вищій такі випадки теж стрічаються, й чомусь всім саме на них цікаво звертати увагу). А з часом Ваші внуки чи мо́ діти таки виберуть придатну назву.
 • Щодо рассєйскаї писанини щодо України - «не мечите бисер перед свиньямі» - просто наша участь має бути в покращенні саме наших статей, адже тільки в порівнянні різних матеріалів та іх цікавості ми зможемо здолати тих супостатів що упосліджуют наші народи з політичних міркувань. Тому простий їх інтелектуальний люд коли захоче знайде фахову інформацію й від нас (достатньо лише клікнути на інші вікі-кнопки). Але треба постаратися її подати на наших сторінках, білоруських.... (не заангажованих).
 • Як на мене, Тобілевичі - ідеальний варіант, адже ся геніальна родина зробила для РОЗВОЮ УКРАЇНИ на рівні Шевченка, але ця назва - се теж лише гіпотеза.
 • Зичу Вам обидвом творчих успіхів!!!!--Когутяк Зенко 14:42, 22 лютого 2010 (UTC) Слава України!!!(коли матиму час, та побачу що чуба не смикаєте один-одному, розкажу, як перейменували село Лєнінське на полтавщині, та назви вулиці Лєніна, або вулицю Джохара Дудаєва з експортними на Росію заводами - на прикладі «тихої сапи»)

Дякую за щирі слова. Поки-що оголошую Ґвоздету мир. Bulka Пропозиція приймається :) Gvozdet 14:52, 22 лютого 2010 (UTC)

Герб Звенигородки[ред. код]

Будь ласка, ознайомтеся з зазначеними у статті джерелами, передовсім з відкрийте http://zvenyhorodka.org.ua/page.php?id=36, а потім ставте позначки про брак джерел — NickK 20:33, 23 лютого 2010 (UTC)

Вибачте, ви можете пояснити, чому в цій статті нема джерел, якщо вони зазначені нижче. Чи треба проставити обов'язково виноски. Якщо вам потрібні саме виноски, то мені неважко проставити п'ять однакових виносок. А щодо статті Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Камбарка), будь ласка, прочитайте §104 правопису. Згідно з правописом після приголосних в російських іменах ставиться лише е — NickK 09:20, 24 лютого 2010 (UTC)
Я бачу що це ви не можете пояснити причину скасування мої редаґувань у статті про герб Звенигородки. Проте я на вас не ображаюся. У вас робота така. Щодо джерел унизу статті, якщо ви з ними ознайомилися, то знаєте, що це не зовсім джерела. Пане Нікк гадаю вам саме час відповідально додати до статті джерела на те що щит герба Звенигородки має дійсно "древньословянську форму". Що на гербові зображено саме "древньоруського воїна". Що "хрест зображений на щиті воїна боронить древньоруське християнське воїнство". Що Звенигородщина "один із центрів землеробства, що сягає витоками Трипільської культури". Тощо. Ви ж відповідаєте за скасування моїх редаґувань. Гайда. Bulka
Так, справді стаття з місцевого сайту була не надто авторитетним джерелом, але сканована версія «Малої енциклопедії Звенигородки», гадаю, є таким джерелом. Якщо помилка в джерелі, будь ласка, виправляйте її, а не проставляйте шаблони. Така в нас специфіка міської геральдики, що кожна місцева громада надає своїй символіці певного значення. Міська влада Звенигородка надала своїй символіці саме таке значення, і не нам його змінювати, якщо автор герба зобразив давньоруського воїна, а хрест, зображений на щиті воїна, має боронити древньоруське християнське воїнство, то принаймні таке значення вкладене в місцеві символи — NickK 09:38, 24 лютого 2010 (UTC)
Таке значення не вкладене у місцеві символи. Є герб (будь-який) і його можна прочитати. Ви ж не будете читати мою репліку задом на перед бо так вам захтілося? Ви прочитаєте зліванаправо. А зараз ви мені тлумачите що прочитавши зправаналіво ви в усьому переконалися а вчому ні то там є (посилаєте). Ну та це ще пів біди. Ви постійно гудносите крім того що тре зміни вносити коли обговорення завершилося. А самі не найкращий приклад. Подивіться ви увесь час скасовуєте мої зміни і паралельно ніби з якогось малоусвідомлюваного обовязку додаєте репліки. Не утруднюйте себе пане Нікк. Bulka

Попередження[ред. код]

Вас попереджено через образи в коментарі до правки [24].--vityok 07:44, 26 лютого 2010 (UTC)

Кого я образив? Bulka
Ви написали: Брехуни дешеві.
Дивіться ВП:НО:Особистими образами вважаються негативно забарвлена лексика, що характеризує користувача і його поводження: оцінки типу «дурень», «ідіот», «несамовитий», «істерика», «словоблудство», а також будь-які нецензурні вислови (у тому числі із пропуском і заміною букв тощо).
Дивіться «Російсько-український академічний словник» 1924-33рр.: Брехать, (сов. брехну́ть) – (о собаке) бреха́ти, га́вкати (сов. брехну́ти, га́вкнути); (о человеке): а) (браниться) ла́ятися (сов. лайну́тися); б) (лгать) бреха́ти (сов. брехну́ти). [Так йому́ брехну́ти, як ці́пом махну́ти.
Контролюйте себе і вживайте спокійніші слова. Суть не міняється, але сприймається краще: наприклад, не «брехня», а «неправда».—天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 08:01, 26 лютого 2010 (UTC)

Блокування 26 лютого[ред. код]

Вас заблоковано за порушення правил Вікіпедія:Етикет, війну редагувань та ігнорування обговорень у статті Фаріон Ірина Дмитрівна [25] --yakudza 11:48, 26 лютого 2010 (UTC)

Підпис[ред. код]

Будь ласка, виправте в своєму підписі посилання з користувача Bulka на Bulka UA. Посилання на Bulka вводить користувачів в оману. Инакше доведеться перенаправити --AS 20:13, 27 лютого 2010 (UTC)

Перенаправляти? На якій підставі. Досі жоден з користувачів не скаржився мені, що в нього якісь проблеми із моєю ідентифікацією. Либонь і в адмінів цих проблем немає. Блокують одразу два імені та ще й айпі адресу. Bulka
Повторюю: посилання на Bulka вводить в оману --AS 20:08, 2 березня 2010 (UTC)

Попередження[ред. код]

Редагувати сторінки користувачів без вагомих на те причин неприпустимо!--vityok 11:54, 1 березня 2010 (UTC)

я лише залишив панові комент, а ви вже галасуєте. Bulka
Я подав запит на тривале або довічне блокування користувача Bulka UA, ВП:ЗА--vityok 12:33, 1 березня 2010 (UTC)

Користувача заблоковано довічно[ред. код]

Користувача заблоковано довічно. Всьому є межа. [26].--vityok 16:33, 1 березня 2010 (UTC)

Розблокування і прохання пояснень[ред. код]

Шановний Bulka UA, я взяв сміливість на себе піти супроти вольового рішення мого колеги vityok, і розблокував Вас. Лише від Вас тепер залежить, чи про цей мій крок я не шкодуватиму, і мене не зацькують, що я розблокував вандала. Маю до Вас одне просте питання — чи існує можливість нам (УкрВікі) не втратити доброго дописувача Bulka UA, і водночас чи існує можливість, щоб цей добрий дописувач не накликав на свою голову більше стільки гніву й негативу, не в'язувався у війни правок та нікому непотрібні віртуальні «з'ясовування стосунків». Я щиро хочу вірити, що Ви здатні переосмилити всю оту «піну» й залишитись добрим вікі-другом для тих, хто Вас особисто (або створене Вами) поціновує, а тих, кого Ви вважаєте недругом, Ви спроможні просто не помічати, викресливши їх навіть зі списків спостереження. Не «рубайте з плеча» і не звинувачуйе світ. Абстрагуйтесь від неприємного, всі люди різні, навіть у межах однієї вулиці, міста, держави, зрештою планети. Не витрачайте ані свої, ані чужі нерви і зусилля даремно. Коли все-таки маєте суперечність з кимось з приводу чогось, пишіть у запити до адмінів або до того, кого вважаєте авторитетом. Не беріть більше на себе ініціативу з «наведення ладу». Визначте для себе коло осіб, з ким надалі хотіли б спілкуватися, а з ким мали/маєте неприємні ситуації. Останнім відпишіть з перепросинами, і або забудьте про них надалі, або спробуйте змінити своє ставлення до них, я впевнений у декого з них Ви викличете подібні ж емоції. Хай Вам буде за взірець мої «вікі-взаємини» з НікомК (суто персональна неприязнь, помножена на обопільні вади характера, переросла у подобу співпраці та реальну підтримку, коли думки збігаються), якими (відносинами), я впевнений, пишаємось ми обидва... Багато з написаного є особистими порадами, са́ме так їх і сприймате (нічого більше, до жодних «вікі-спокутувань» я Вас не схиляю). Пишучи це, мною рухали щирі бажання допомогти людині, і, звісно ж, зберегти цікавого регіонального дописувача. Я попросив би Вас про відповідь. --IgorT 09:52, 2 березня 2010 (UTC)

Ви вчинили вірно бо рішення про моє блокування було свавільним. Що ж до ваших запитань, то відповідь на них лежить у площині справ, а не слів. Важливіше тепер питання: чи відповість за свої дії адмін вітьок. Судячи з усього, що ні. Адміністратор мав би бути зразком для дотримання правил. Так, нажаль, не є. Отже ситуація буде повторюватися. Дякую за принциповість. --Реінкарнований Bulka
Прошу принаймні зараз заспокоїтися і не «роздмухувати» більше конфлікту. Ви — класний дописувач, добрий знавець укрмови, я просто впевнений, Ви можете знайти краще застосування своєму хисту ніж безперервні сварки. Бажаю успіхів і нагадую про прохання не встрягати у неконструктивні суперечки. Натхення ! --IgorT 11:49, 2 березня 2010 (UTC)
можете сказати чому? --Реінкарнований Bulka
 • http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Спеціальна:Log/block&user=Yakudza
 • 09:26, 2 березня 2010 Yakudza (обговорення | внесок) заблокував Raider (обговорення | внесок) на термін 1 місяць (заборонена реєстрація облікових записів, електронні листи заборонені) ‎ (порушення ВП:НО, прогресивне блокування у відоповдності із рішенням Арбітражного комітету)--178.92.246.99 14:36, 2 березня 2010 (UTC)


Щодо вашого питання[ред. код]

[27]. При розблокуванні залишилась заблокованою ваша IP, потім її було розблоковано окремо. --yakudza 22:36, 2 березня 2010 (UTC)