Обговорення користувача:Bunyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

LSP[ред. код]

Будь-ласка, додайте цю сторінку на Q924924: LSP, бо моє тутешнє виключення з блокування по IP там не діє :-), а поки блокування закінчиться — забуду. --ReAlв.о. 18:13, 12 січня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --Буник (обговорення) 06:22, 13 січня 2020 (UTC)

Різне[ред. код]

Доброго дня Bunyk! Досі перебуваю в шоці від глибокого феншуя вашої сторінки, не можу прийти до тями) та все ж з глибоким сумом для себе пишу тут, бо мою сторінку для вас затабували кляті зелені рептилоїди (які ж вони злі...). Спочатку зосередився на творах великої форми, де я більше в матеріалі (тому і створив для початку сторінку проекту замість повноцінної статті), тому коротка повість Шеклі туди й не потрапила. Кінг та деякі інші перебуває законно, бо я додав у прев`ю фразу "про владу у фантастиці". Про утопії-антиутопії пасажу не зрозумів. Про інше написав там, де ви виступили з моїм викриттям (ніби не можна було це обговорити тут). І нащо вам той доступ взагалі здався? Хоча всі нормально й так відкривали, а й ще цільних 65 тищ послав у сховище.--Yasnodark (обговорення) 14:05, 13 лютого 2020 (UTC)

Та мені не треба ваша сторінка, я собі її заархівував на випадок якщо захочу почитати. Але коли я номіную ваші сиголоманські сторінки на вилучення, мені нагадують про формальність: "Тому, хто додав шаблон: зважте на те, щоб повідомити основних авторів статті про номінацію, додавши до їхньої сторінки обговорення такий текст: ...". Ну але так як це не можливо, то надалі просто ігноруватиму цю формальність до вас. Або використовуватиму швидке вилучення, там це не вимагається. --Буник (обговорення) 15:14, 13 лютого 2020 (UTC)
Ну нащо так? Минулого разу ви писали мені, що будете писати з цієї сторінки, хоча нічого про жодні номінації ви тоді не казали. І прошу вас, якщо є питання, питати особисто, пояснювати, і вирішувати такі питання в розмові, а не влаштовувати такі прилюдні слухання і нащо ці погрози? В усіх сторінка відкривається, я не винен, що у вас інакше.--Yasnodark (обговорення) 14:46, 14 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Z-критерій[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Z-критерій був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:59, 15 лютого 2020 (UTC)

Назва картини[ред. код]

Доброго дня! На основі якого джерела Ви дали статті нову назву? Мова йде про Вавилонська вежа (Брейгель). Artem Ponomarenko (обговорення) 15:09, 10 березня 2020 (UTC)

@Artem Ponomarenko: На основі інтервікі. Але думаю напевне правильніше буде відв'язати статтю статтей іншими мовами, оскільки в нас мова про одну картину, в інших вікіпедіях - про всі три. --Буник (обговорення) 15:19, 10 березня 2020 (UTC)
Є такий метод: створити перенаправлення в англомовній Вікіпедії, що відповідає висвітленому в нас поняттю, й додати його до нашого елементу Вікіданих. Тільки при додаванні воно мусить бути м'яким перенаправленням, бо Вікідані не дадуть додати, а після додавання треба зробити його звичайним перенаправленням. Тоді буде хоч якесь міжмовне посилання він нас через Вікідані. Приклад: d:Q84051264. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 06:18, 11 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 06:19, 25 березня 2020 (UTC)

Допомога[ред. код]

Привіт! Потрібна допомога. Щось поламалося тут. Я так розумію, що десь в Модуль:Autovirusbox або десь глибше... Але ж де? Де длубати? Кілька годин назад все відображалося нормально. Може, хтось десь навандалив і виліз такий глюк у шаблоні? Є якісь версії? Буду дуже вдячний за допомогу! Дякую.--Nickispeaki (обговорення) 20:30, 26 березня 2020 (UTC)

Бейз вже пофіксив. ;-) Там, Андрій поламав, Бейз пофіксив. Так що все вже ок. У нього на СО все є.--Nickispeaki (обговорення) 21:10, 26 березня 2020 (UTC)

О, ще якась нова зараза? Весело, я то думав що найгірше на найближчі 5 років - це режим Зеленського, а виявляється ні. Base крутий хлопець. --Буник (обговорення) 07:33, 27 березня 2020 (UTC)

Та ні, то не найгірше! Найгірше буде, коли усвідомлять, що за боротьбою проти короновіруса угробили економіку! До мене це ще у лютому дійшло, але до більшості тільки через місяць два дійде. А може, то просто (корона) була димова завіса, а все набагато серйозніше.--Nickispeaki (обговорення) 14:22, 27 березня 2020 (UTC)

Моделювання змінних[ред. код]

Привіт! Можеш трохи доробити свою статтю, хоча б додати джерел, та/або зв'язати з інтервіками. Бо тема цікава, хочеться почитати ще, а стаття тупікова у сенсі пошуку інфи. Але дякую і за таку, це краще ніж нічого. --Rilrp (обговорення) 14:46, 28 березня 2020 (UTC)

Привіт. Більшість моїх статтей з 2010-го які не мають джерел - переписані з конспектів. Але я тут знайшов книжку en:Numerical Recipes, і в ній пише що модель випадкової змінної називається en:Random variate, і для нерівномірно розподіленої випадкової змінної методи описуються в en:Pseudo-random number sampling. @Rilrp: Може пізніш гляеу, зараз трох нема коли --Буник (обговорення) 15:36, 28 березня 2020 (UTC)