Обговорення користувача:Bunyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

(образа вилучена)[ред. код]

Це (образа вилучена). --Antiplagiat (обговорення) 21:50, 20 травня 2019 (UTC)

Відкриття Вікібібліотеки у Львові[ред. код]

Запрошую відвідати відкриття Вікібібліотеки у Львові ) Одна з ідей розвитку бібліотеки — стати осередком, де можуть збиратися вікіпедисти й вікіпедистки, проводити заходи тощо. Відкриття буде 17 червня з 16:00 по 19:00 (facebook). Її адреса: проспект Червоної калини, 58 (з центру найпростіше доїхати трамваєм №8 до зупинки «Центр Довженка»). Буду радий зустрічі! --Юрій Булка (обговорення) 13:10, 16 червня 2019 (UTC)

Створені шаблони[ред. код]

@Yasnodark: Мені прийшло повідомлення що на вашій сторінці мене згадали і запитали щось "По категоріях та шаблонах не". Але так як ваша сторінка обговорення не завантажується, пропоную вам вести її тут, тут вона архівується і завантажується на будь-якому пристрої без проблем. То що там по категоріях? --Буник (обговорення) 07:30, 19 серпня 2019 (UTC)

Буник вітаю та дякую за відповідь, можна редагувати окремі розділи сторінки, щоб не висло, та можна й тут. Свого час я писав вам і Ilya, що не працює сторінка зі статтям, ви обидва по черзі надали мені аналог на зразок цього [1], тепер мене цікавлять такі самі сторінки-аналоги щодо створених категорій та шаблонів. Хоча щойно перевірив і бачу, що зараз старі варіанти знову запрацювали та все ж непогано мати сторінки-страховки.--Yasnodark (обговорення) 12:20, 19 серпня 2019 (UTC)

@Yasnodark: Ось є форма для запиту: https://xtools.wmflabs.org/pages/uk.wikipedia.org Там вибирається користувача, простір імен (можна зразу всі) чи включати редиректи і діапазон дат (якщо треба). А щодо поради зберігати секцію, то це працює, якщо сторінку можна хоча б відкрити. Якщо сторінка не завантажується, то ніякі розділи з кнопкою [ред.] біля них не завантажуються. --Буник (обговорення) 12:39, 19 серпня 2019 (UTC)

І якщо не вмієте архівувати сторінку - то це робиться за кілька простих кроків:

  1. Перейменовуєте Обговорення користувача:Yasnodark на Обговорення користувача:Yasnodark/Архів1.
  2. (Не обов'язково). На сторінку Обговорення користувача:Yasnodark поверх перенаправлення переносите теми в яких ще йдуть якісь активні обговорення.
  3. Вгорі своєї сторінки обговорення додаєте посилання на Обговорення користувача:Yasnodark/Архів1.
  4. Через рік-два повторюєте пункти 1-3 ще раз. Назви для сторінок архівів можна придумати свої (приклад є на цій сторінці обговорення).

У вашому випадку архів поточної сторінки варто б розбити на дві частини, якщо маєте достатньо потужний комп'ютер, інакше його важко буде читати, якщо комусь захочеться. --Буник (обговорення) 12:39, 19 серпня 2019 (UTC)

Щодо першого дякую, що другого: в мене вже є одна сторінка архіву і плодити їх поки не хочу (згодом активізую другу), кому дуже захочеться почитати - це зробить, я ж редагую окремі розділи сторінки і проблем з цим не маю. Я доправляю туди лише те, що є для мене вже пройденим етапом і не згодиться у першу чергу. Тож на другу вашу пропозицію - у мене свій погляд: як бачите певні теми в мене зберігаються вже кілька років, а якихось більш нових вже нема. Я архівую поступово і на свій лад.--Yasnodark (обговорення) 12:52, 19 серпня 2019 (UTC)
@Yasnodark: Ок, я зрозумів, ваша сторінка обговорення важлива і ви ведете її на свій лад. Але тоді коли вам треба щоб хтось ще крім вас міг читати ваші повідомлення - пишіть їх не там. --Буник (обговорення) 14:40, 19 серпня 2019 (UTC)

Категорії[ред. код]

Вітаю. Хотів запитати, як Ви ті щомісячні категорії впорядкування для створення шукаєте? Тут не більше 5000 відображається. Дякую за відповідь. Oleg3280 (обговорення) 16:56, 26 серпня 2019 (UTC)

Я їх не шукаю. Коли бот додає дату в шаблоні впорядкування, стаття може категоризуватись червоною категорією, тоді він створює ту категорію. (Точніше спершу створює, а тоді додає дату в шаблон, але то вже технічні деталі) --Буник (обговорення) 19:46, 26 серпня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Long mode[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Long mode був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:02, 2 вересня 2019 (UTC)

За Long Mode ;)[ред. код]

Intel 4004.jpg Intel 4004, піонер важливої справи!
Дякую за вдосконалення статті! Yuriz (обговорення) 18:14, 3 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

А чого було прибрано було шаблон-попередження?[ред. код]

Вітаю! А чому ти прибрав шаблон-попередження? У статті й досі є порушення ВП:УКР / ВП:Іншомовні джерела. Як воно буде усунуто, тоді можна буде й прибрати.--piznajko 08:31, 19 вересня 2019 (UTC)

@Piznajko: Наприклад? Там 15 джерел, з них одне "типу українською" і 3 іншими мовами. Тобто 11 джерел українською. --Буник (обговорення) 09:30, 19 вересня 2019 (UTC)
Привіт. Ти СО бачив?, там одне джерело іншомовне на яке існує рівнозначне україномовне (ВП:УКР не працює на всі іншомовні джерела, лише на ті де є рівнозначні джерела українською - наприклад замість Gazeta.ua: Закон про імпічмент надіслали на підпис Зеленському у статті Gazeta.ua/ru/: Закон об импичменте послали на подпись Зеленскому--piznajko 14:30, 19 вересня 2019 (UTC)