Обговорення користувача:Bunyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

LSP[ред. код]

Будь-ласка, додайте цю сторінку на Q924924: LSP, бо моє тутешнє виключення з блокування по IP там не діє :-), а поки блокування закінчиться — забуду. --ReAlв.о. 18:13, 12 січня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --Буник (обговорення) 06:22, 13 січня 2020 (UTC)

Різне[ред. код]

Доброго дня Bunyk! Досі перебуваю в шоці від глибокого феншуя вашої сторінки, не можу прийти до тями) та все ж з глибоким сумом для себе пишу тут, бо мою сторінку для вас затабували кляті зелені рептилоїди (які ж вони злі...). Спочатку зосередився на творах великої форми, де я більше в матеріалі (тому і створив для початку сторінку проекту замість повноцінної статті), тому коротка повість Шеклі туди й не потрапила. Кінг та деякі інші перебуває законно, бо я додав у прев`ю фразу "про владу у фантастиці". Про утопії-антиутопії пасажу не зрозумів. Про інше написав там, де ви виступили з моїм викриттям (ніби не можна було це обговорити тут). І нащо вам той доступ взагалі здався? Хоча всі нормально й так відкривали, а й ще цільних 65 тищ послав у сховище.--Yasnodark (обговорення) 14:05, 13 лютого 2020 (UTC)

Та мені не треба ваша сторінка, я собі її заархівував на випадок якщо захочу почитати. Але коли я номіную ваші сиголоманські сторінки на вилучення, мені нагадують про формальність: "Тому, хто додав шаблон: зважте на те, щоб повідомити основних авторів статті про номінацію, додавши до їхньої сторінки обговорення такий текст: ...". Ну але так як це не можливо, то надалі просто ігноруватиму цю формальність до вас. Або використовуватиму швидке вилучення, там це не вимагається. --Буник (обговорення) 15:14, 13 лютого 2020 (UTC)
Ну нащо так? Минулого разу ви писали мені, що будете писати з цієї сторінки, хоча нічого про жодні номінації ви тоді не казали. І прошу вас, якщо є питання, питати особисто, пояснювати, і вирішувати такі питання в розмові, а не влаштовувати такі прилюдні слухання і нащо ці погрози? В усіх сторінка відкривається, я не винен, що у вас інакше.--Yasnodark (обговорення) 14:46, 14 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Z-критерій[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Z-критерій був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:59, 15 лютого 2020 (UTC)

Назва картини[ред. код]

Доброго дня! На основі якого джерела Ви дали статті нову назву? Мова йде про Вавилонська вежа (Брейгель). Artem Ponomarenko (обговорення) 15:09, 10 березня 2020 (UTC)

@Artem Ponomarenko: На основі інтервікі. Але думаю напевне правильніше буде відв'язати статтю статтей іншими мовами, оскільки в нас мова про одну картину, в інших вікіпедіях - про всі три. --Буник (обговорення) 15:19, 10 березня 2020 (UTC)
Є такий метод: створити перенаправлення в англомовній Вікіпедії, що відповідає висвітленому в нас поняттю, й додати його до нашого елементу Вікіданих. Тільки при додаванні воно мусить бути м'яким перенаправленням, бо Вікідані не дадуть додати, а після додавання треба зробити його звичайним перенаправленням. Тоді буде хоч якесь міжмовне посилання він нас через Вікідані. Приклад: d:Q84051264. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 06:18, 11 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 06:19, 25 березня 2020 (UTC)

Допомога[ред. код]

Привіт! Потрібна допомога. Щось поламалося тут. Я так розумію, що десь в Модуль:Autovirusbox або десь глибше... Але ж де? Де длубати? Кілька годин назад все відображалося нормально. Може, хтось десь навандалив і виліз такий глюк у шаблоні? Є якісь версії? Буду дуже вдячний за допомогу! Дякую.--Nickispeaki (обговорення) 20:30, 26 березня 2020 (UTC)

Бейз вже пофіксив. ;-) Там, Андрій поламав, Бейз пофіксив. Так що все вже ок. У нього на СО все є.--Nickispeaki (обговорення) 21:10, 26 березня 2020 (UTC)

О, ще якась нова зараза? Весело, я то думав що найгірше на найближчі 5 років - це режим Зеленського, а виявляється ні. Base крутий хлопець. --Буник (обговорення) 07:33, 27 березня 2020 (UTC)

Та ні, то не найгірше! Найгірше буде, коли усвідомлять, що за боротьбою проти короновіруса угробили економіку! До мене це ще у лютому дійшло, але до більшості тільки через місяць два дійде. А може, то просто (корона) була димова завіса, а все набагато серйозніше.--Nickispeaki (обговорення) 14:22, 27 березня 2020 (UTC)

Судячи зі статистики переглядів сторінки рецесія - до багатьох щось дійшло 9-го березня, напевне через нафту. --Буник (обговорення) 14:57, 29 березня 2020 (UTC)
Бунику вітаю! тут у шаблоні дві країни, це — ваш "профіль"?--Yasnodark (обговорення) 13:28, 25 липня 2020 (UTC)
Якщо - це ваша робота, то дякую!--Yasnodark (обговорення) 13:16, 27 липня 2020 (UTC)

Моделювання змінних[ред. код]

Привіт! Можеш трохи доробити свою статтю, хоча б додати джерел, та/або зв'язати з інтервіками. Бо тема цікава, хочеться почитати ще, а стаття тупікова у сенсі пошуку інфи. Але дякую і за таку, це краще ніж нічого. --Rilrp (обговорення) 14:46, 28 березня 2020 (UTC)

Привіт. Більшість моїх статтей з 2010-го які не мають джерел - переписані з конспектів. Але я тут знайшов книжку en:Numerical Recipes, і в ній пише що модель випадкової змінної називається en:Random variate, і для нерівномірно розподіленої випадкової змінної методи описуються в en:Pseudo-random number sampling. @Rilrp: Може пізніш гляеу, зараз трох нема коли --Буник (обговорення) 15:36, 28 березня 2020 (UTC)
Пане Тарасе, в поточному вигляді стаття Моделювання змінних є чудовим номінантом на вилучення. Тим більше, що вона вже створює проблеми: ред.№ 27581065.
Поки що відчепив її від en:Random variate. Коли в Вас знайдеться час додати до неї щось про зв'язок із тим поняттям, тоді можна буде причепити назад.
З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 05:48, 31 березня 2020 (UTC)
переніс до іншого номінанта на вилучення, так можна буде одним махом дві номінувати. --Буник (обговорення) 05:57, 31 березня 2020 (UTC)

Категорія:Статті з прикладами коду[ред. код]

Доброго здоров'я, пане Тарасе!

Я тут, оновлюючи переклад статті Theano, був зопалу створив Категорія:Статті з прикладами коду Python. Зиркнув, що сторінок за пошуком insource:"syntaxhighlight lang python" небагато, і створив, додавши до неї ті сторінки. А потім подивився, скільки їх за пошуком insource:"source lang python", і замислився.

Як на мене, Категорія:Статті з прикладами коду та її підкатегорії мають сенс лише якщо належність статей до них підтримуватиме автоматично якийсь бот на підставі ярликів source та syntaxhighlight (можливо, якихось іще), інакше це не працюватиме. Не знаю, як це робить en:User:InverseHypercube, але робити це вручну сенсу немає.

Яка Ваша думка з цього приводу?

З повагою,

--Olexa Riznyk (обговорення) 09:52, 29 березня 2020 (UTC)

@Olexa Riznyk: Цікава ідея, як знайду час - спробую написати.--Буник (обговорення) 15:09, 29 березня 2020 (UTC)
Ого, чудово! :) А чи є в нас статті з прикладами коду без зазначення мови? Якщо так, то мало би сенс відносити їх до Категорія:Статті з прикладами коду (складається враження, що в англвікі так і є). Була би годівничка для вікігномів. :) З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 19:18, 4 квітня 2020 (UTC)
Є багато з мовами які занадто екзотичні для того аби мати свою категорію. ) А ще бот категоризував деякі мови що схожі на інші трохи неправильно, як таке побачите, то HotCat має кнопочку "замінити надкатегорією", приклад: ред.№ 27714307 --Буник (обговорення) 17:10, 16 квітня 2020 (UTC)
Дякую дуже! )
Щось у ред.№ 27714410 не розпізналася мова C#.
А чи можна ще додати мову R, будь ласка? Це одна з двох передових мов у галузі машинного навчання. Наскільки я бачу за ред.№ 27714280 та ред.№ 27714309, їй відповідають принаймні rout та rsplus.
З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 19:26, 17 квітня 2020 (UTC)
І ще nasm до Категорія:Статті з прикладами коду мовою ассемблера. --Olexa Riznyk (обговорення) 20:51, 17 квітня 2020 (UTC)
Ох, мало не забув про це. Мова c# загубилася внизу рейтингу, я був створив категорії для мов для яких є хоч 3 приклади (я десь чув що категорія має містити хоч 3 сторінки, аби не вважатись порожньою), і там в топі був csharp, а не C#. ) Тепер питання щодо того як підтримувати список. Бо наприклад перекатегоризовувати сторінки з загальної категорії в точніші автоматично напевне не варто, бо вже були приклади коли їх вручну треба назад перекатегоризувати (як от LilyPond - не Latex). Думаю певне бота треба просто пускати по сторінках які ще не в цій категорії, а ті що вже там - залишити користувачам. --Буник (обговорення) 16:53, 21 квітня 2020 (UTC)
Розраховувати на те, що користувачі дбатимуть про ці категорії самі, мабуть, складно. --Olexa Riznyk (обговорення) 16:58, 21 квітня 2020 (UTC)
Доброго здоров'я, пане Тарасе!
Бачу, в деяких статей з'явилася Категорія:Сторінки, які використовують застарілі теги «source». Але бачу, що існує спеціальна Категорія:Сторінки, які містять помилки підсвітки синтаксису. Чи не має бути їх якось пов'язано?
Також, у статті Join (SQL) не очевидно, що саме там є застарілим. В описі категорії бажано би висвітлити критерії застарілості, щоби було зрозуміло, що саме виправляти.
Наперед дякую,
З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 10:32, 25 квітня 2020 (UTC)
@Olexa Riznyk: Я щось не в курсі що це і звідки взялось, напевне якісь нові функції mediawiki. Але раз категорія перекладена українською, то хтось в нас це локалізував і має знати що й до чого. --Буник (обговорення) 15:44, 25 квітня 2020 (UTC)

Вступ до алгоритмів[ред. код]

Пане Тарасе, стосовно ред.№ 27755130, зверніть, будь ласка, увагу на Шаблон:Вступ до алгоритмів. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 16:27, 21 квітня 2020 (UTC)

О, дякую! Добре що я його не створив а вирішив пошукати що вже посилається на цю книжку, просто випадково ткнув на Алгоритм Грехема і навіть недодивився що там нижче вже є шаблон. Я б ще хотів аби там було посилання на українську версію і можливість використовувати {{sfn}}, але то напевне трохи пізніше, бо я минулого року переїжджав, і цю книжку з собою не взяв (бо то було б забагато багажу )))). Поки що я просто хотів зменшити розмір Категорія:Статті без джерел з січня 2008. Коли руки доберуться до книжки то може займусь цим серйозніше і ще буду додавати зноски. --Буник (обговорення) 16:47, 21 квітня 2020 (UTC)

Прибирання старих посилань[ред. код]

Ку. Вкотре тішуся роботою BunykBot'а над {{нп}}, дякую! Бачу, бот спочатку ставить повідомлення про незнайдену сторінку для перекладу, а потім прибирає все це діло зовсім. Є два питання. Який час затримки між першим і другим? Ось тут, скажімо, вся проблема лише в одній літері в слові construstion, а так би посилання працювало. Підозрюю, такі випадки в меншості, переважно це будуть статті, які вилучили там, звідки їх пропонується перекладати. Щоб такого не допускати, це треба очищати Користувач:BunykBot/Сторінки з неправильно використаним шаблоном "Не перекладено" раніше, ніж бот, ага? -- Ата (обг.) 06:47, 28 квітня 2020 (UTC)

Привіт. Ну я десь три місяці чекав поки користувачі розгребуть, потім розгріб "бульдозером". Думаю може знову таке зроблю коли кількість сторінок з помилками зросте до 500. Там де вже були створені статті я залишив посилання. Деякі помилки які помітив - виправив сам: ред.№ 27743350. Але переважно це просто стаття видалена з іншої вікіпедії, або ще не створена, і що одне що інше викликає питання про значимість (червоні посилання стимулють до створення статттей, я думаю краще фокусувати людей на іншому). Але цей список я хотів розгребсти аби зекономити електрику і зменшити вуглецевий слід бота. Цих шаблонів так багато, що бот не справляється за одну добу. (Я підозрюю що PavloChemBot поламався якраз через це). Тому я його трохи переробив, і зараз обхід всіх шаблонів займає щось 5-6 днів. Але поки він повільно переглядає всі шаблони, я йому сказав двічі на добу робити перерву і переглядати ті сторінки де були помилки і Категорія:Вікіпедія:Статті з неактуальним шаблоном Не перекладено (яка мала б бути майже порожня, але ж помилки). --Буник (обговорення) 07:04, 28 квітня 2020 (UTC)

Велика кількість помилок дуже сповільнює роботу бота, бо якщо позначити перевірку звичайної сторінки з шаблоном як "-", а перевірку сторінки з помилкою як "x", то бот працює приблизно за таким графіком:

xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----xxxx-----
пн        вт        ср        чт        пт

а міг би за таким:

x--------x--------x--------x--------x--------x--------x--
пн        вт        ср        чт

Ну і загалом так, якщо не хочеться щоб щось зробив я - треба зробити це за мене. ) Можна сильно не спішити, бо ми з ботом не такі вже й швидкі, але й відкладати на рік може теж не треба. Хоча б в "своїх" статтях. ;) --Буник (обговорення) 07:04, 28 квітня 2020 (UTC)

А, то це не регулярна штука, а одиничний рейд? Ясно-ясно, дякую :) Бульдозер в СС явно помітніший за будь-що інше ))). (Я нечасто заглядаю на сторінку з помилками, бо мене заганяють у ступор випадки «просили оце, а перекладено отак», я зависаю на роздумах, чи то одне й те саме, чи ні, і діло спиняється). Так, на благо бота і чистоти Землі треба б ту сторіночку порозгрібати. -- Ата (обг.) 07:21, 28 квітня 2020 (UTC)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── Таа, мене теж воно заганяє в ступор. А ще в мене є така штука як "турок" (спосіб додати в програму штучний інтелект для бідних). Тобто коли бот не знає що робити, він пише нотатку:

Сторінка [[:en:Russian Mennonite]] перекладена як [[Меноніти в Україні]], хоча хотіли [[Мнемоніти в Росії]]
 Що робити?
1) Створити перенаправлення і послатись на основну статтю.
2) Створити перенаправлення і послатись на перенаправлення.
3) Послатись на основну статтю.
4) Перейменувати і послатись на перейменовану назву.
5) Поки що нічого

Тоді я запускаю що редагує цю нотатку, і натискаю якусь цифру, вона позначає яка відповідь правильна. (тут я натиснув 5, я не знаю, Мнемоніти, меноніти, ой моя голова, що мав на увазі редактор який це додав?). Хоча Україна — не Росія і очевидно що 1, 2, і 4 - це не правильні відповіді. Після того при наступному запуску бот читає нотатку і якщо я дав якусь відповідь крім 5 - щось робить. Я ще думаю зробити якийсь веб інтерфейс до цього, де можна просто зайти з телефона і натиснути кнопочку в меню, але для того треба зареєструвати домен, а я таке слабо вмію. ) --Буник (обговорення) 07:49, 28 квітня 2020 (UTC)

Мені тут нагадуванням про специфічні перенаправлення, узаконені у Вікіданих, (ред.№ 27821694) нагадали, що в нас є такі випадки: український відповідник до іншомовної статті мав би існувати, але натомість зараз є лише перенаправлення, яке веде кудись-інде. Що цікаво, на Довідка:Перенаправлення такого їх виду — «цієї статті ще нема, але поки її створять, то хай люди хоча б про ширше поняття почитають» — я не бачу. Ти не в курсі, це десь внормовано? Такі перенаправлення зрідка заважають у нормальному читанні, але в стосунку до BunykBot'ової роботи вони заважають дужче. Хотіла б знати, ставити їх на вилучення чи викручуватись. --Ата (обг.) 10:27, 29 квітня 2020 (UTC)

Не знаю чи в нормовано, я роблю як наприклад тут: Tangomarkkinat. Просто десь побачив цей шаблон, от і додаю його. Він працює майже як червоне посилання, але при цьому ще дозволяє прочитати інформацію яка вже є, і подумати чи є що додати. --Буник (обговорення) 11:22, 29 квітня 2020 (UTC)

У мене свіже питання про Категорія:Вікіпедія:Статті з непідтримуваною мовою в шаблоні Не перекладено. Яку статтю не відкрию — там нп взагалі нема. Чого це вона? -- Ата (обг.) 10:16, 4 травня 2020 (UTC)

Судячи з вмісту - проблема в Шаблон:Веб-оглядачі. Або вже нема, але ж кешується то воно на місяці. --Буник (обговорення) 10:24, 4 травня 2020 (UTC)
Виправив тут. --Буник (обговорення) 10:34, 4 травня 2020 (UTC)

Бот[ред. код]

Вітаю! Перевірте, будь-ласка, налаштування свого бота: з 25 липня він перестав прибирати шаблони «Не перекладено». З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:47, 2 серпня 2020 (UTC)

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

́

Zguschene moloko.png
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали найактивнішим ботоводом в українській Вікіпедії у травні цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз, який ми надішлемо поштою: сувенір і реальну банку згущівки) Я напишу деталі вам вікіпоштою.

Детальніше про проект читайте тут. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:15, 6 серпня 2020 (UTC)

Доброго дня! Чи отримали ви листа від мене? Якщо так, то чи можете відповісти, будь ласка? Якщо ні, повідомте, і я перенадішлю. Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:41, 22 серпня 2020 (UTC)
@AntonProtsiuk (WMUA): В пошті приєднаній до вікіпедії 6000 непрочитаних, я пробував знайти, але десь пропало. Може пошліть комусь найактивнішому в липні, бо я зараз в такій глуші де навіть відділень Нової пошти нема. --Буник (обговорення) 19:47, 22 серпня 2020 (UTC)
Можна без проблем почекати до того часу, коли ви опинитеся у меншій глуші ) Тільки уточніть, будь ласка, куди вам краще відправити листа із деталями. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 08:29, 23 серпня 2020 (UTC)
Давайде вже після наступного майдану. --Буник (обговорення) 17:21, 25 серпня 2020 (UTC)

Попередження щодо ВП:ВР[ред. код]

Добридень! Вікіпедія:Добрі статті/Автори добрих статей - зупиніть будь-ласка порушення правил ВП:ВР, ВП:ШВ--Gouseru Обг. 21:59, 8 серпня 2020 (UTC)

Хто я такий аби зупиняти порушення? ) --Буник (обговорення) 22:02, 8 серпня 2020 (UTC)
@AlexKozur: - я (та й напевне ваш шеф Павло) очікував якихось радикальніших дій для запобігання подальшим порушенням. --Буник (обговорення) 19:47, 22 серпня 2020 (UTC)

Попередження щодо порушення ВП:НВМ і ВП:ВИЛ[ред. код]

Добридень! Ваші дії суперечать цілям ВП:НЕ ВИЛ: «Вилучення» з метою поліпшення та Ціле не відповідає за частку. З огляду на Вашу позицію я розглядаю це також як ВП:НВМ: «Не слід намагатися випробовувати правила Вікіпедії на міцність — такі експерименти порушують функціонування Вікіпедії й суперечать її цілям». І Ви прекрасно знаєте, що для цього є шаблон ред.№ 29347635. --Gouseru Обг. 05:15, 27 серпня 2020 (UTC)

Шановний, Bunyk! Стратегічну мету ще розумію - зробити Вікіпедію кращою, але тактика Ваших дій дивна!? Можна було виправити самому чи звернутися до автора, обговорити зі спільнотою. --Андрій Гриценко (обговорення) 06:37, 27 серпня 2020 (UTC)
Звернутися до автора? І що скаже автор? "Дякую, дуже дякую!"? А сенс? Сторінки обговорення номінацій на вилучення це якраз для обговорення зі спільнотою, хіба ні?

wmua[ред. код]

Вітаю!

До diff.

Які права у Вікіпедії має Kharkivian? Kharkivian у ВМУА то інше, спільнота Вікіпедії не має жодного засобу впливу на ВМУА, це wmua: (я так зрозумів після заяви Євгена Букета) прямує до монопольного впливу на Вікіпедію.

Yuri V. в) 19:08, 28 серпня 2020 (UTC).

Про семантичну контекстно-вільну структуру математики[ред. код]

Вітаю!

Натрапив на #Про що говорили 8 квітня 2010 року, твоя правка diff:

 • Про семантичну контекстно-вільну структуру математики.

Цікаво! Можеш докладніше?

Гугл "семантична контекстно-вільна структура математики" не допоміг.

З повагою,

Yuri V. в) 10:58, 11 вересня 2020 (UTC).

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 19:34, 19 грудня 2020 (UTC)

Статтю Крихкість програмного забезпечення необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Крихкість програмного забезпечення, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 30 грудня 2020. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

--Artem Lashmanov (обговорення) 21:19, 30 грудня 2020 (UTC)

Категорія:Почесні Лицарі-Командори Ордену Британської імперії[ред. код]

Привіт. Бачу, Ваш бот створив і наповнив категорію Почесні Лицарі-Командори Ордену Британської імперії. Там помилка у назві. Я колись давно з цим розбирався ще зі старим правописом. Якщо можна, прийміть на віру те, що написано у вікісловнику: «особливістю відмінювання слова орден є те, що згідно зі словником [1] орден (нагорода) в родовому відмінку має закінчення -a — ордена, а орден як організація має в родовому відмінку закінчення -y — ордену. : кавалер ордена Леніна; : лицар ордену Тамплієрів». Якщо треба, я розберусь знову, щоб прив'язати це до якогось підпункту §82 нового правопису. Чесно кажучи, дуже не хочеться — у мене від спроби розібратись з цим параграфом починається депресія. Мабуть, найдурніший параграф українського правопису, вибачте за святотатство. Ще одне — орден пишеться з маленької літери (§57. Назви орденів, медалей, відзнак, премій). Тому, я перейменував категорію на Категорія:Почесні Лицарі-Командори ордена Британської імперії. Може Ваш бот поміняти назву категорії у статтях? Якщо він створював інші подібні категорії і заносив до них статті, було б добре, якби він поміняв все й там. Тут ще таке питання. Зі статті видно: «Більшість членів Ордена — громадяни Великої Британії або інших держав Співдружності. Громадяни інших країн можуть бути прийняті в Орден як «почесні члени». Вони не можуть володіти званнями GBE, KBE або DBE». Я помітив, що багато почесних Лицарів-Командорів ордена Британської імперії в укрвікі занесені також одночасно до категорії Лицарі-Командори ордена Британської імперії, чого, мабуть, не може бути. Це, часто через те, що друга категорія часто йде до статті з вікіданих, де серед нагород цих людей помилково фігурує лицар-командор ордена Британської імперії (d:Q12201445). Напевно тому, що сторінка Honorary Knight Commander of the Order of the British Empire (d:Q104783495), яка дозволяє автокатегоризувати їх до категорії Почесні Лицарі-Командори ордена Британської імперії, створена лише цього року. Іноді друга категорія йде сюди вручну при перекладі статті з рувікі. Іноді, при виправлені нагороди на вікіданих я буду вилучати категорії, додані Вашим ботом, бо статті будуть автокатегоризуватись через вікідані. Я таке зробив вже зі статтями Жозеф Луї Анн Авеноль і Алі бін Абдалла Аль Тані. Не ображайтесь, будь ласка. --Олег (обговорення) 17:52, 20 січня 2021 (UTC)

Категорія:Екстенсіоністи життя[ред. код]

Привіт. Я теж прийшов скаржитися на категорію. Не дуже бачу сенсу від категорії, де є Брін і Богомолець. Крім того, такого слова з життям ніхто не робить. --Brunei (обговорення) 19:32, 22 січня 2021 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний дописувачу української Вікіпедії Bunyk!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)

Шаблон:Колонки[ред. код]

Додай йому документацію, будь ласка. Дяка! ) -- Ата (обг.) 15:56, 13 лютого 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення[ред. код]

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів 29—30 травня: запрошуємо до участі[ред. код]

Привіт! 29—30 травня 2021 року пройде перший форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Запрошуємо вас долучатися.

Захід складатиметься із практичних тренінгів та обговорень, корисних для адміністраторів Вікіпедії та інших вікіпроєктів. Хоча цільовою аудиторією події є адміністратори, вона відкрита для участі усім охочим активним користувач(к)ам вікіпроєктів за попередньою реєстрацією.

Захід пройде онлайн у формі дводенної події, по кілька годин на день. Час — попередньо із 11:00 до 16:00 кожного дня (точний час може незначно змінитися залежно від програми).

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим посиланням. Також будемо раді вашим пропозиціям власних виступів або ідеям тем, які варто підняти на форумі. Навіть якщо ви не зможете долучитися до події вживу, можете усе одно зареєструватися; після події організатори надішлють вам записи сесій, які будуть записуватися. Деталі — на сторінці події.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 07:58, 14 травня 2021 (UTC)

Привіт! Пишу, щоб нагадати про цю подію; вона пройде уже в цю суботу—неділю. Плануємо багато цікавого для адміністраторів вікіпроєктів — як практичні тренінги (на кшталт технічних порад чи вирішення конфліктів), так і обговорення. Якщо не вийде долучитися, але подія зацікавила, можете все одно заповнити реєстраційну форму; потім ми надішлемо записи усіх або більшості сесій. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 22:22, 26 травня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:Mocp.png

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 22:36, 30 травня 2021 (UTC)