Обговорення користувача:Burrek2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Burrek2!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:22, 24 лютого 2018 (UTC)

Стосовно "Українських форм"[ред. код]

Доброго дня.

Ви зробили ряд редагувань у низці статей, зокрема Львівський національний університет імені Івана Франка, Жовква, Парк імені Івана Франка (Львів) і т.д., де робите невмотивовані заміни, називаючи це "українськими формами". Зокрема, використовуєте застаріле «сойм» замість літературного «сейм», «церква» замість «костел» на позначення польських католицьких храмів, польські імена передаєте як українські. Навіщо такі заміни, які не відповідають ні слоникам, ні АД ?

Я деякі Ваші зміни відкотив, але бачу Ви знову їх повертаєте. Якщо Ви і надалі продовжуватимете робити такі заміни без належного обґрунтування, я буду змушений звернутись із запитом до адміністраторів для вжиття відповідних адміндій. --V Ryabish (обговорення) 19:10, 25 лютого 2018 (UTC)

Приєднуюсь. Поламали посилання, і знову ламаєте навіть після відкоту, змушуючи інших витрачати час, щоб відкочувати знову. Прочитайте нарешті правила. --Madvin (обговорення) 10:21, 27 лютого 2018 (UTC)

«Ie»[ред. код]

Привіт. Вибачте, що втручаюсь. Хотів звернути Вашу увагу. Для прізвищ Собеський-Sobieski, Хмельницький-Chmielnicki і т. п., в українській і польській мовах діють «дзеркальні» норми. Незалежно від того, українське це прізвище, чи польське (власне, як це видно з прикладу). Пишучи «Собєський» замість «Собеський», ми навпаки, віддаляємось від української норми на користь польської.--Aeou 12:07, 26 лютого 2018 (UTC)

Костел чи церква?[ред. код]

Шановний колего @Burrek2:, ваша пропозиція не позбавлена сенсу і має свою логіку, однак гарантовано не буде сприйнята однозначно, принаймні напочатку. Думаю, ви й самі це відчуваєте. Отже, такі випадки, коли хтось із користувачів ймовірно матиме аргументи, протилежні до вашої пропозиції, слід обов'язково виносити на обговорення. Тоді є нагода продискутувати питання, висловити всі можливі аргументи і контраргументи і рухатись у бік консенсусу. Найкраще, якщо ви започаткуєте дану дискусію у мовній кнайпі. Ну, і якщо вже бути цілком акуратним, то до досягнення консенсусу не слід в односторонньому порядку вносити масові правки (в даному випадку костел на церква). Це тим більше неприпустимо, що на підтвердження вашої пропозиції не наведено жодної авторитетної статті, книжки, іншої публікації. Будь-чиї, в тому числі ваші, особисті міркування та ідеї у Вікіпедії не вважаються достатнім аргументом. Тому, будь ласка, покопайте принаймні інтернет на тему "як правильно - церква чи костел?" і прошу до Кнайпи! Так, і ще підписуйте ваші повідомлення в кінці чотирма тильдами (програма вставить замість них ваше ім`я і час повідомлення). Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 21:50, 26 лютого 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Привіт. Будь ласка, припиніть робити неконсенсусні заміни в статтях та спершу ознайомтеся з правилами, які діють у Вікіпедії. Зокрема, раджу звернути увагу на ВП:МОВА, ВП:АД, ВП:ОД та сторінкою ВП:ПС, де можна номінувати статтю на перейменування, якщо Ви не згодні з чинною назвою. Також прошу ознайомитися з чинним правописом, який діє у Вікіпедії: [1] — саме на нього слід посилатися, роблячи ту чи іншу заміну, та й навіть він містить суперечливі твердження, які слід обговорювати зі спільнотою. Сподіваюся на розуміння.--Piramidion 21:35, 27 лютого 2018 (UTC)

Попередження 2[ред. код]

Ще одне правило, про яке Вам треба знати — це ВП:ВР, і за його порушення теж можна отримати блокування.--Piramidion 23:25, 27 лютого 2018 (UTC)

Оk. Дякую! ) Воювати тут особливого бажання ні з ким немає... Але якщо Ви вже скасовуєте мої редагування, то я Вас попрошу навести на мої аргументи свої контраргументи (щодо імени Його Королівської Величности Михайла Вишневецького)... Будьте ласкаві... З повагою, Burrek2 (обговорення) 23:35, 27 лютого 2018 (UTC)
Це не моя справа, я лише стежу за дотриманням процедури й чинних правил. Мені байдуже, як називатиметься та стаття, бо такі теми мене загалом не цікавлять. На СО статті є посилання на колишнє обговорення — там і є оті контраргументи, включно з посиланнями на АД. Я вже казав, що рішення, прийняте шляхом обговорення на ВП:ПС можна змінити виключно шляхом іншого такого обговорення. У нас колись навіть адміністратора позбавили адмінправ за те, що він намагався обійти таке рішення і проштовхував свою точку зору.--Piramidion 23:41, 27 лютого 2018 (UTC)

Н-да... Зрозуміло... Сократ з Платоном тут би точно не мали що робити, адже голос натовпу був би вагомішим від їхнього... ((( Burrek2 (обговорення) 23:50, 27 лютого 2018 (UTC)

Редагування сторінки користувача[ред. код]

Вітаю.

Редагування сторінки користувача ред.№ 22167046 може розцінюватися як порушення ВП:Етикету, оскільки сторінку користувача веде сам її автор. Для повідомлення користувачу користуйтесь його Сторінкою обговорення, що прямо для цього призначена. Подробиці: Вікіпедія:Сторінка користувача. --VoidWanderer (обговорення) 11:17, 3 березня 2018 (UTC) Дякую за зауваження! Burrek2 (обговорення) 11:34, 3 березня 2018 (UTC)

Порада[ред. код]

Вітаю! Дам вам пораду. Якщо хочете щось (у доброму сенсі) змінити у Вікіпедії - дійте за чинним правилами та настановами (вони не для краси тут). Вище вам вже писали про них, в тому числі й адміністратори. Й перед тим, як діяти, вивчіть ці правила (тобто проаналізуйте). Одного бажання (навіть якщо воно хороше) просто замало. Потрібні вагомі аргументи. А ви їх не надаєте. Тому вся ваша праця зійде нанівець. Або як варіант - ініціюйте зміну правил. --Flavius (обговорення) 20:16, 3 березня 2018 (UTC)

Ще раз вітаю! Будь ласка, прошу Вас: якщо ви до когось з користувачів звертаєтесь на його особисту сторінку - перш за все дотримуйтеся етикету — це ознака ввічливості. Розмову треба починати принаймні словами "Вітаю", "Добрий день!" тощо. Дякую. П.С. подібні безпардонні звернення я або видаляю, або на них не реагую. --Flavius (обговорення) 11:57, 6 березня 2018 (UTC)