Обговорення користувача:Clamor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Clamor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Як назвати статтю

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте та завжди не втрачайте надії на добрі наміри опонента.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що готові допомогти або ж можете розмістити оголошення на Порталі спільноти чи в Кнайпі.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків тільд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів учасників. Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Новинах.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Часті питання
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Dim Grits 13:41, 21 вересня 2010 (UTC)

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Модуль Нульової Точки[ред. код]

Вітаю. В такому вигляді стаття має дуже великі шанси на вилучення. Може краще зробити так як в англійській en:Ancient technology in Stargate та відповідній російській статті - об'єднати технології Древніх у одну статтю. --yakudza 15:07, 22 вересня 2010 (UTC)

Порожня стаття[ред. код]

Дякую Вам за створення статті Космічні кораблі у всесвіті зоряних брам, але потім Ви з певних причин видалили зміст статті. Якщо Ви збираєтеся працювати над статтею, будь-ласка, вставте шаблон {{редагую|[[Користувач:Clamor|Clamor]]}}. Якщо ж Ви створили статтю випадково, або з хибною назвою, або просто не маєте бажання працювати над статтею, проставте шаблон {{швидке вилучення|За запитом єдиного автора}}. Дякую. --Ліонкінг 09:40, 26 вересня 2010 (UTC)

Стаття[ред. код]

Вітаю, такого ж як я, шанувальника всесвіту Зоряних Брам! Сподіваюсь, що ми з Вами та іншими зацікавленими користувачами напишемо ще багато гарних статей з данної тематики. Я тут нещодавно переглядав ось цю категорію і виявив, що вже існує стаття про космічні кораблі (доречі, зі славною історією). Також я бачу, що Ви пишете аналогічну статтю. Тому пропоную вашу працю долучити до згаданої статті та дати оновленій статті загальну назву Космічні кораблі (Зоряна брама). Оновлена назва вже знаходиться у шаблоні Зоряних брам. Сподіваюсь, Ви погодитесь.--Sodmy обг 04:43, 8 жовтня 2010 (UTC)

Якщо у Вас не буде заперечень, то я пізніше зроблю потрібні перенаправлення (бо там важливо не втратити назву «Космічні кораблі (Зоряна брама)»).--Sodmy обг 04:51, 8 жовтня 2010 (UTC)

Зроблено (дивіться тут і мою відповідь тут).--Sodmy обг 09:52, 9 жовтня 2010 (UTC)

Статус зображення Зображення:Дедал на орбіті Лантії.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження зображення Зображення:Дедал на орбіті Лантії.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожне невільне зображення повинне відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного зображення не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. yakudza 17:16, 10 жовтня 2010 (UTC)

Це зображення має неправильну ліцензію, бо це скриншот, авторськими правами на який володіє студія, і для нього портібно обґрунтування доброчинного використання. --yakudza 17:16, 10 жовтня 2010 (UTC)

Додав ліцензію, може ця підійде. З повагою --Consigliere Обг 13:39, 9 грудня 2010 (UTC)


Звернення до львів'ян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний львів'янину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Львова? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Зважте, Львів - єдине місто, яке має унікальний шанс випередити Київ і стати першим великим містом, готовим до конкурсу пам'яток!

Статус Файл:Virus Replication.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Virus Replication.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 15:34, 17 травня 2014 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:26, 10 березня 2015 (UTC)

Обговорення об'єднання проекту Біологія і порталу Біологія[ред. код]

Доброго дня. Оскільки Ви є (чи колись були) учасником проекту Біологія, інформую Вас що розпочалося обговорення пропозиції об'єднати проект:Біологія і портал:Біологія (оскільки портал:Біологія зовсім втратив свою активність). Будь ласка, візьміть участь в обговоренні цього питання тут. Дякую. --Helixitta (обг.)

Транскрипція (біологія)[ред. код]

Добрий день. Ви додали до статті про транскрипцію повністю дублікат тексту зі статті РНК-полімераза, тому я ці зміни не затверджую, а відкачую. Та і текст без джерел, що знову ж таки просто не бажано.

Плюс, при описанні механізмів транскрипції бажано було б відштовхуватися від ділення їх на прокаріотичну і еукаріотичну, бо вони досить таки різні. Але то так, побажання на майбутнє.

... ммм, я спробувала зробити це повідомлення не таким суровим, але щось не виходить, за це прошу вибачення. Але дійсно, в статтях якось не прийнято мати дублікати інших статей. Якщо вам дуже цікава тема, рекомендую україномовний підручник Сиволоба по молбіол (в Бібліотеці проекту біологія є pdf) і якщо ви напишете по тому підручнику статтю про транскрипцію — буде просто дуже кльово! Наснаги вам. --Helixitta (обг.) 17:40, 28 квітня 2015 (UTC)

Запрошення до проекту Медицина[ред. код]

Шаблон[ред. код]

А чому шаблон Хіміотерапевтичні засоби не редагується та не переглядається із статей? Та й зміни мої (додав Ехінокандини, сам робив статтю) не відображаються безпосередньо в статтях. --Yukh68 (обговорення) 12:28, 3 травня 2015 (UTC)

Не знаю, створював у статті посилання, потім перейшов і вже тоді створював сам шаблон. Можливо він не перевірений --Clamor (обговорення) 12:32, 3 травня 2015 (UTC)
Та ні, не перевірений це не проблема. Треба запитатись у інших користувачів, які займаються шаблонами, у чому проблема, тому що я сам їх ще не робив. --Yukh68 (обговорення) 12:39, 3 травня 2015 (UTC)
Дивно... Можете спитати, бо я пишу про поліміксини.--Clamor (обговорення) 12:47, 3 травня 2015 (UTC)
Та вже працює. --Yukh68 (обговорення) 13:27, 3 травня 2015 (UTC)

Про шаблон Гр+ збудників[ред. код]

Вітаю. Добре, що ви зробили такий шаблон, однак хвороби не викликаються, збудники не викликають, це до шкільної дошки викликають. В медичному сенсі і вжитку правильніше буде застосувати «спричинюють, зумовлюють, породжують». І з точки зору вірного застосування - не «хвороба, спричинена збудником», а «хвороба, яку спричинює збудник». Це думка не тільки моя особиста, а й медичних коректорів двох видавництв. Подумайте. З повагою, АВШ (обговорення) 17:14, 9 травня 2015 (UTC)

Виправив. Якщо маєте, що додати до шаблона, з радістю внесу ці зміни. Дякую--Clamor (обговорення) 18:12, 9 травня 2015 (UTC)
Дякую! Може таке ж стосовно Гр-? Взагалі, західна практика розділяти по етіологічному принципу наших фахівців не дуже влаштовує, але все ж таки може такий шаблон зробити і на певні інші збудники. Я подумаю. АВШ (обговорення) 18:28, 9 травня 2015 (UTC)
Звісно зроблю, просто досить складно такі шаблони укладати. Можливо розподіл згідно етіології і не дуже влаштовує наших фахівців, але хіба не "знаючи етіологію хвороби, ми знаємо як з нею боротись"? ;)--Clamor (обговорення) 18:50, 9 травня 2015 (UTC)

Список найстарших романістів фантастики тощо[ред. код]

Якщо вам цікава фантастика чи важлива кількість цікавих статей у вікіпедії, прошу вас допомогти (проголосувавши ПРОТИ видалення) з рятуванням 5 статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015.Присвячені темам з розряду "Цікавої статистики" - довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастичних романів.Yasnodark (обговорення) 14:10, 15 липня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Clamor!

В минулому ви створили 14 статей Вікіпедії та додали 194 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:51, 28 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!


Замінити Махна[ред. код]

Вітаю Clamor, пропоную долучитись до обговорення! У фотоколлажі 11-12 історичних діячів-чоловіків. Це перекіс. Гадаю, що треба прибирати у фотоколажі статті Українці анархіста Нестора Махна, адже він для України не зробив жодної користі, навпаки лише шкоду, адже саме його діяльність стала на заваді нашій незалежності багато в чому. На жаль він досі є кумиром українців, тому ми і досі в болоті. Тож моя думка - треба міняти Махна, адже саме він (замість того, щоб пристати на бік України) допоміг перемогти більшовикам білих, що дало їм змогу нанести переможний удар по УНР, бо розпорошення сил вже не було. Замість того, щоб пристати на бік України.

Проте немає жодного медика та мінімум вчених, хоча ми є піонерами багатьох галузей: Юрій Дрогобич — перший хірург Європи, до того ж творець геліоцентричної концепції світоустрою, перший українець-книгопечатник та ректор знаменитого Болонського університету. Микола Стражеско - першодіагност інфаркта міокарда у світі - смертельної хвороби для мільйонів, Іван Пулюй - першовідкривач X-променів та неонівського випромінювання, Юрій Вороний - перший трансплантолог нирки у світі, Ігор Сікорський - творець гелікоптера, Микола Миклуха-Маклай - автор теорії рівності рас, Георгій Гамов - автор Теорії Великого вибуху та концепції генетичного коду тощо. Пропоную замінити спірну особистість на людину з беззаперечними досягненнями. Підтримайте одну з кандидатур.--Yasnodark (обговорення) 14:09, 1 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Clamor вітаю ще раз, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.

Медико-фантастичні твори:[ред. код]

{{#if:|

--Yasnodark (обговорення) 14:13, 3 вересня 2017 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Clamor прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу з метою урізноманітнення його особового складу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, мета змін - урівноваження представлення внеску осіб різного фаху та статі та збільшення кількості осіб з конкретними здобутками - передовсім вченими та митцями різного профілю світового рівня, попередні розділи захаращені і призводили до результату, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 16:51, 19 червня 2018 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Clamor:, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. Координатор проекту «Фантастика»-- --Yasnodark (обговорення) 16:40, 8 вересня 2018 (UTC)