Обговорення користувача:Dim Grits

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

«Один з найочевидніших недоліків Інтернету полягає в тому, що Мережа надала можливість дебілам спілкуватися з нормальними людьми…»

It is only managers—not nature or laws of economics or governments—that make resources productive.

Зміст

Шаблон Edited у статті Географія Джибуті[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Джибуті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:30, 31 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом![ред. код]

Вітаю, колего! Дякую за вітання! Прийміть і мої! Гарного настрою, року і натхнення писати гарні статті! Всього найкращого! :-)--Nickispeaki (обговорення) 20:02, 31 грудня 2017 (UTC)

Дякую за вітання! От якби ще зняли персональне обмеження :-)
Shynkar (обговорення) 08:22, 1 січня 2018 (UTC)

Приєднуюсь до поздоровлень. Щасливого Нового Року! --AndriiK (обговорення) 02:23, 5 січня 2018 (UTC)

З Новим роком![ред. код]

Шановний друже!
Вітаю з Новим роком! Щиро бажаю міцного здоров"я, удачі у всьому, свіжого вітру у Ваші вітрила, ясного сонця і вранці і вдень, удачі-удачі-удачі, Всього найкращого!!!
Orestsero (обговорення) 31 грудня 2017 (UTC)

На взаєм[ред. код]

Дуже вдячний за вітання! Нехай і Вам Новий рік принесе тільки позитивні емоції та нові звершення! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 18:51, 1 січня 2018 (UTC)


Щиро вітаю Вас з Новим роком!
Бажаю наснаги і творчих успіхів! Нехай у Новому році у Вас буде більше приємних днів, а негаразди залишаться в минулому!
Нехай радість і щастя, любов і удача ідуть з Вами поруч по життю! Нехай збудуться ваші заповітні мрії і надії на краще! --Roman333 (обговорення) 18:55, 1 січня 2018 (UTC)

Щиро дякую![ред. код]

Вас також з Новим Роком та Різдвом Христовим! Всіх благ, всього Вам найкращого!--Сергій1992 (обговорення) 22:16, 1 січня 2018 (UTC)

Консультації[ред. код]

Вітаю, зі святами! питання: не можу розібратися з кольорами, там де ХХХ бажано зробити інший колір.

Хронологічна таблиця
Десятиріччя Царі царів Камуйя
Північні кшатрапи
Кшагарата
Апракараджі Головні події Джерела
110-101
до н. е.
? ХХХ ХХХ ХХХ 109 — після низки вдалих війн проти саків Мітрідат Великий інкорпорує їх у Парфянську державу та приймає титул цар царів
110-101
до н. е.
? ХХХ ХХХ ХХХ 109 — після низки вдалих війн проти саків Мітрідат Великий інкорпорує їх у Парфянську державу та приймає титул цар царів

дякую--SitizenX (обговорення) 12:38, 3 січня 2018 (UTC)

@SitizenX: Отак. Отут кольори.--Dim Grits 12:45, 3 січня 2018 (UTC)
неймовірно. дякую--SitizenX (обговорення) 13:16, 3 січня 2018 (UTC)
@SitizenX: Додав вертикальні заголовки. Можливо знадобиться і вам.--Dim Grits 13:47, 3 січня 2018 (UTC)
Дякую, Чи можливе об'єднання клітинок після створення таблиці (не в процесі, не colspan-rowspan)? Дякую--SitizenX (обговорення) 13:59, 3 січня 2018 (UTC)
Ні. Вікі-розмітка — це текстовий процесор, отже текст може бути представлений у вигляді таблиці, але він залишиться текстом, а не математичною матрицею. Відповідно, й подальша робота з ним як із текстом, не як з математичним масивом даних. Отже через colspan-rolspan і власну уяву як воно буде виглядати.--Dim Grits 14:06, 3 січня 2018 (UTC)
Чи можете зайти до мене у чернетку?--SitizenX (обговорення) 14:01, 3 січня 2018 (UTC)
@SitizenX: Що там потрібно Вам зробити? Там багато чого.--Dim Grits 14:06, 3 січня 2018 (UTC)
Якщо Ви бачите чернетку, то поглянте на тут таблицю, фрагмент якої я Вам вислав. довільно дві клітинки по вертикалі. Дякую--SitizenX (обговорення) 14:16, 3 січня 2018 (UTC)
Зробив. Якщо подрібнити рядки по роках, то було б більш красиво і наочно. Проте більше коду і мороки. --Dim Grits 14:43, 3 січня 2018 (UTC)
та з задоволенням дрібнив би з десятиліть на окремі роки. Але окремих років (чітко датованих) майже немає. Дякую--SitizenX (обговорення) 05:15, 5 січня 2018 (UTC)
хронологічна лінійка подобається. скоріше за все використаю її. Дякую--SitizenX (обговорення) 19:42, 5 січня 2018 (UTC)


Dim Grits, вітаю. Якщо можна тезово: Як створюються категорії? Дякую--SitizenX (обговорення) 11:28, 8 січня 2018 (UTC) P.S. З минулими святами!

??? Напрочуд просте і досить складне питання водночас. Філософське :-). --Dim Grits 13:31, 8 січня 2018 (UTC)
Ключові статті
Довідка:Категорія та Вікіпедія:Категоризація.
 • 0. Користуйтесь вже наявною системою, підбираючи найточніші наявні категорії для вашої статті. У вашому випадку, через нерозвиненість теми, майже порожня порада. Але її не оминути, бо вона наріжна для розуміння, як працює система на проекті з 10-річним віком.
 • 1. Вигадайте систему, знайдіть наявний аналог, каталогізації ваших статей. Аналоги: УДК, файлова система у комп'ютері. Детально продумайте як він буде розвиватись у майбутньому і як він вбудується у вже наявну систему. Тут Вам може допомогти шаблон {{Дерево категорій}}. Ость так він розкриє Вам категорію Скіфи. Все. 95 % роботи здійснено.
Дерево категорій (граф):
 • 2. Далі набираєте у полі пошуку назву вашої категорії, яка починається словом Категорія з великої літери після якої йде обов'язкова двокрапка, наприклад, Категорія:Апракараджі. Натискаєте пошук.
 • 3. Відкривається сторінка з найбільш релевантними результатами пошуку (можливо щось подібне вже створено) і червоним заголовком з посиланням на вашу, ще не створену, категорію угорі — Ви можете створити сторінку «Категорія: Апракараджі». Натискаєте його.
 • 4. Відкривається порожнє вікно редагування у яке Ви вписуєте мінімум одну категорію вищого порядку, до якої буде прикріплена ваша дочірня. Наприклад, [[Категорія:Скифські династії]]. Вона обов'язково повинна вже існувати, або її так само потрібно буде створити.
 • 5. Зберігаєте. Після чого проходите по статтям про тих царів і додаєте новостворену категорію внизу.
ні, не так глибоко. На рівні "тиць" (від 'тицяти'), тобто де та як. --SitizenX (обговорення) 14:39, 8 січня 2018 (UTC)
бачу. Зараз спробую. Дякую--SitizenX (обговорення) 14:44, 8 січня 2018 (UTC)

Передивився категорію давні народи. Біблійні народи серед історичних - це круто. Бажання щось робити вже немає. Перепрошую, що потурбував. Дякую--SitizenX (обговорення) 16:17, 8 січня 2018 (UTC)

@SitizenX: Нуу, якщо Ви, помітивши це, не виправите так ред.№ 21763468, то хто ж це зробить?--Dim Grits 18:14, 8 січня 2018 (UTC)
дякую, у мене вже був конфлікт з поціновувачами близькосхідного архаїчного фентезі, які ще й, на додачу, дуже раділи, що я ссавець, а вони ні. Я так й не зрозумів, хто вони. То таке. Я хочу додати гілку про давні іранські династії. Трохи пізніше звернусь з проханням перевірки. --SitizenX (обговорення) 19:03, 8 січня 2018 (UT

Попередньо дерево. Дякую--SitizenX (обговорення) 06:11, 9 січня 2018 (UTC)

Іранські народи
Давньоіранські народи Сучасні іранські народи
Іранські народи античності ІН Середньовіччя
ІЕ Авести Кочові Іранські племена ІН Середньовіччя Середньовічні етноси з іранською складовою
Осілі ІЕ Авести Кочові ІЕ Авести Племена Арало-Каспійського Кола Племена Скіфо-Сибірського Кола

Dim Grits, ми з Вами наразі батерфляєм до ядра землі.) Етнос=народ, етічні групи (етногрупи)=народність, плем'я. Етнос - українці, етногрупи - гуцули/лемаки/волиняки тощо. Передивіться дерево. Дякую--SitizenX (обговорення) 12:04, 9 січня 2018 (UTC)

@SitizenX: вже створюю. IE - розшифруйте. Етноси, етноніми? Друге питання, арало-каспійське коло = географічний ареал (Туран)? Навіщо тоді з великих літер, це ж не власна назва групи тих народів?--Dim Grits 12:10, 9 січня 2018 (UTC)

Арало-каспійський культурний ареал (на той час - значить й етнічний), скіфо-сибірський - те саме. Сармати, Алани, Мідяни, Парфяни - представники першого, скіфи європейські, індо-скіфи, тохари, усунь - другого. Є ще безліч племен, інших груп, які наразі краще подавати окремо - перси, різні саки... у мене закінчуються канікули, тому часу буде меньше.--SitizenX (обговорення) 13:54, 9 січня 2018 (UTC)
Дерево категорій (граф):
@SitizenX: Перевіряйте. 1. Сучасні іранські народи тотожна Іранські народи, тож створювати зайву ланку не потрібно. 2. Статті з цієї категорії потрібно розсортувати. --Dim Grits 14:47, 9 січня 2018 (UTC)
скіфо-сіб.коло: Скіфи, Саки Семиріччя, Юечжі, усунь
ар-касп.коло: сармати, сайї, алани (всі групи), парфяни, хорезмійці, мідяни
малі вечором погрупую
перси. Саки (племена), кімерійці поки не групувати. ДЯКУЮ)--SitizenX (обговорення) 15:27, 9 січня 2018 (UTC)

Dim Grits, доброго ранку. 1. пінгонув Вас на власній сторінці. Мені важлива Ваша думка. 2. Важливі нюанси у цьому тексті. Чи можете Ви його коректно перекласти. Дякую.--SitizenX (обговорення) 06:00, 11 лютого 2018 (UTC)

But even if this is wrong and both -ι and -ει occurred in Aristophanes' original (which would make it more difficult to explain why the form with -ι once or twice stands in a long position), the basic point remains the same. An actor trying to imitate a foreign accent would hardly adjust the quality of his vowels to the metre: he would not pronounce them as [e:] in a long syllable, but as [i] in a short one. He would probably adjust the quantity of the vowels and pronounce them either as [i:] and [i] or as [e:] and [e] according to the metre. In our case, it must be [i:] and [i] because [e:] and [e] would not have been rendered by [ει] (ι) and [ι] but instead by [ει] and [ε]. Thus, the Scythian's universal verbal ending -i(s) further illustrates the lack of quantitative vowel-opposition, and it shows that his speech was characterized by an iotacizing pronunciation of long [e:].
Now, as early as the fifth century the Attic inscriptions present numerous examples of written for [e:] (i.e. in the Ionic alpha- bet <ei>), and even written for [E:] (i.e. <ij>, which the Scythian seems to retain, despite the isolated pun with 'arrow-case' and Karaflivfca 'to fuck away' at Thesm. 121 s 25). Because of this overlap between the epigraphic evidence and Aristophanes' foreigner talk, Brixhe concludes: 'L'etranger ne creedone pas. II s'empare d'une variation basse, a la generalisation de laquelle il va contribuer.' 26 25 The only good example of written for <•>;> is Thesm. 1108 fit — /J.TJ, against more than 40 counter-examples (e.g. Thesm. 1002, 1114, 1187 ^-f\, as well as all theforms of the feminine article). It is therefore dangerous to assume original <t>, and Thesm. 1108 ("' may be a scribal error (cf. the 'hypercorrect' Thesm. 1135 in R ante correcturam). 26 Brixhe (1988) 126; on early Attic iotacism see Teodorsson (1987) and Duhoux (1987).
@SitizenX: І Вам доброго! Без знання філологічної термінології та розуміння контексту, скоріше ні. Змістовно: «Навіть якщо це невірно і обидві -ι й -ει зустрічаються в оригіналі Аристофана (це ускладнює пояснення чому форма з -ι стоїть раз, або двічі у довгій позиції), основне твердження залишається незмінним. Актор намагається наслідувати іноземну вимову, стикаючись з проблемою підлаштування голосних до ритму. Він не ви вимовляє їх як [e:] у довгій стопі, але як [i] у короткій. Ймовірно, він коригує кількість голосних і вимову як [i:] та [i], або [e:] та [e] згідно з ритмом. У нашому випадку це має бути [i:] та [i], тому що [e:] та [e] не може перейти(?) у [ει] (ι) та [ι], але в [ει] та [ε]. Таким чином, універсальне скіфське закінчення слів на -i(s) далі ілюструє відсутність протиставлень голосних і показує, що його вимова характеризується йотованою вимовою довгого [e:]. Ще у V столітті античні написи представляють численні приклади написання [e:] (іонійські альфа- бет <ei>)(?) і навіть [E:] (тобто <ij>, котре здається зберігається у скіфів, не зважаючи на ізольовані каламбури(?) з 'сагайдак' та Karaflivfca 'йти до біса' у Thesm. 121 s 25). Тому, через цей збіг між епіграфічним доказом і аристофановою іноземною вимовою, Бріше(?) робить висновок: (французькою щось 'Іноземець не вірує. Він схоплює низьку варіацію, до узагальнення якої він внесе свій внесок.') 26 25 - є єдиним гарним прикладом написання <•>;> is Thesm. 1108 fit — /J.TJ, проти більш ніж 40 контр-прикладів написання інакше (наприклад, Thesm. 1002, 1114, 1187 ^-f\, так само всі форми жіночого артиклю). Тому небезпечно припускати оригінальність <t> і Thesm. 1108("' можливо одруг (порівняйте 'гіперкорекцію' Thesm. 1135 у R ante correcturam). 26 Brixhe (1988) 126; щодо ранньоантичного йотування дивіться Teodorsson (1987) і Duhoux (1987).»--Dim Grits 09:59, 11 лютого 2018 (UTC)
Стосовно, висловити власну думку. Про що саме? Про оте розлоге обговорення вище на вашій сторінці обговорення, чи десь в іншому місті було ще якесь обговорення (незрозуміла абревіатура ЗПА2017 не шукається)? Якщо якісь особисті питання, то можете написати мені листа (у меню ліворуч). --Dim Grits 09:59, 11 лютого 2018 (UTC)
)) В процесі "розлогого обговорення" ми прийшли до того, що підведено у резюме. Саме з цього приводу мені цікава Ваша думка. А я відпрацюю де скажете.) Чесно. Дякую.

SitizenXВибачаюсь, не було часу вчора дописати відповідь. Будь ласка. Потезово. 1. Можна розпустити усіх (люструвати), хто має прапорець довше року на переобрання. Проект, що загинається, від того враз не загибнеться. 2. Можна ввести строковість надання прапорця. 3. Можна ввести таємне голосування через скрипт (відверне голосування як у фільмі "Смерть Сталіна"). 4. Можна ввести, як на енциклопедичних проектах, тематичні редакції (підвищити кваліфікацію і знівелювати взаємодію фахівців з неуками), де прапорець буде надаватись членами проекту, учасникам цього тематичного проекту для роботи над статтями проекту (для усього іншого достатньо кількох бюрократів). Це усе вже пропонувалось і мною також. Проблема ж не в системі, яка є досить дієвою й у первісному вигляді. Проблема в моральних якостях окремої групи людей з Політбюро любих друзів, що, не досягши ніяких висот в самостійному управлінні або творенні чогось в реальному світі, самостверджують власну недолугість досить легким шляхом, через комп'ютерні ігри, вболівання за успіхи когось (та хоть у футболі), чати, форуми, Вікіпедії. І перетворили останню на власний клуб за інтересами. Просто запас міцності Вікіпедії, завдячуючи засновникам, вищий, ніж у Вікімедіа, що потрібна тим, хто в ній залишився лише для грантів. Проблема також в редакторах, що не згодні з таким положенням справ. Перші будуть продовжувати самостверджуватись, забалакувати важливі питання, брехати про "лише прапорець", але яким вони хизуються і використовують як "мандат"; дивуватись "потрібній підзвітності" й взбрикувати лише від однієї згадки про неї; киснути писком від єдиної репліки єдиного звичайного редактора; видатні тролі ображатись, коли їх тролять. Інші ж просто поповнювати мартиролог видатних дописувачів цього проекту, як відповідь на нахабство перших — і така картина влаштовує саме перших, бо їм так спокійніше, на чому вони, як за Фрейдом, постійно наголошують. Потрібні такі Геракли для цих Авгієвих стаєнь, як оце ті, хто голосував на останньому голосуванні (могли б і покликати :). І такі ж радикальні дії. Бо одні самі не підуть, інші можуть більше не прийти, уперше познайомившись з адмінами навіть на надцятому році праці на проекті. --Dim Grits 16:06, 12 лютого 2018 (UTC)

дякую, я так розумію, що на цьому етапі я можу пиставити за Вас "зміни потрібні". Так? За яке голосування Ви говорите? Дякую --SitizenX (обговорення) 17:36, 12 лютого 2018 (UTC)
SitizenXМожете ставити як хочете, використовувати мої слова у будь-якому вигляді й частині на власний розсуд під ліцензією public domain :-). Проте вибачайте, тут доречні слова нашого байкаря. Хоч десять раз пересідайте, немає хисту — от і все. Квач притикою не буде і причина невелика, якая ж із квача притика, коли він квач. Я як раз тут наочний графік такого майстерного «курування» додав на сторінку. Кормчий торік спитав: «Чому так добрих мало?». Челядь заметушилась, заметушилась, та з Корольовими й Вавіловими вже якось запізно вийшло. :-) Це я під впливом від перегляду вищеназваної кінострічки, сатири на місцевих героїв.--Dim Grits 18:09, 12 лютого 2018 (UTC)
))) дякую за довіру, але для мене важливо максимально точно не тільки слова, але й зрозуміти Ваше ставлення. Отже, "зміни потрібні, але без надії та сподівань". Так краще? Дякую--SitizenX (обговорення) 18:50, 12 лютого 2018 (UTC)
Зміни потрібні, зміни можливі, але цілі у редакторів і тої групи адмінів різні.--Dim Grits 19:45, 12 лютого 2018 (UTC)
Вітаю, я настирний), то ж які саме пропозиції щодо усього того обговорення НАРАЗІ Ви б запропонували? Дякую--SitizenX (обговорення) 22:07, 14 лютого 2018 (UTC)
SitizenX Вітаю! Пронумерував тези вище. Використовуйте на власний смак і розсуд.--Dim Grits 12:15, 15 лютого 2018 (UTC)
Вітаю, є такий собі дописувач AlexKozur, хочу запропонувати йому адмінство. Цікавить Ваша думка.Дякую--SitizenX (обговорення) 21:10, 16 лютого 2018 (UTC)
Ще, я висловив там власне бачення, хотілося б почути Вашу думку. P.S. Наразі у мене найжахливіша статистика редагувань за усі роки дописування. Обговорень - 1/2. Це мене вбиває.--SitizenX (обговорення) 10:51, 17 лютого 2018 (UTC)
SitizenXВітаю! Дописувач мені майже невідомий, отже нічого путнього Вам ні за, ні проти аргументувати не можу. Є сумніви, то тягніть, там і перевірите, побачите.--Dim Grits 14:05, 17 лютого 2018 (UTC)
Стосовно вашої найнижчої пропозиції на вашій сторінці обговорення? Підтримую будь-які зміни. Але стосовно доцільності тасування наявного, я вже висловлювався вище. Хочете тасувати, я підтримаю, жодних проблем. Хочете плюси-мінуси вашої пропозиції? Добре.
(+) Модерація. Але такий самий, але жирніший (+) для наявного адмінського "несвавілля". Приклад, любий друг з вікімедіа не вміє читати червоним і дописує на сторінці запитів, не призначених для цього. Толерують. А не побачили й викуси, чим докажеш? Конструктивна ж критика того любого друга на іншій сторінці просто вилучається. Так обговорення вже закрите. Не помічається, не виноситься за рамки, а цілковито вилучається. Вилучили, щоб і духу не було. Йдемо далі.
(+) Обговорення окремо, голосування окремо.
(+) Збільшення голосування до місяця й більше.
(?) 66 % й більше «не підтверджую». Найбільш незрозуміле. У нас більше 50% за йде на позбавлення. Навіщо це додаткове "неголосування" городити, щоб потім знову голосувати? Набрав за місяць 50% проти себе, тебе зняли. Розумію, що тест. Але навіщо городити зайве? Цирульник Вільям негодує. Усіх прописали, місяць-два "за" та "проти" позбирали і досить для прийняття остаточного рішення. Немає правила, уперлись барани, не хочуть йти? Ну й не городіть голосування, зробіть таке собі соцопитування (на основі рушія для голосування за арбітрів, здається робив російський користувач kalan, зверніться за технічною інформацією до якогось арбітра, наприклад, Yakudza) у Кнайпі прямо від сьогодні з вивішуванням результатів, наприклад вже у березні-квітні. З аналізом, хто має підтримку редакторів, а хто лише від адмінської братії. Нормальний науковий підхід. Буде хоч за що ухопитись, або про що у ЗМІ написати. :-)
(+) Один рік та з внеском. Але якщо для соцопитування, то не важливо. Там можна самостійно проаналізувати частки проголосувавших за будь-яким параметром.
(-) Починаючи з другого кварталу... тестово... січень. Та зробіть тестово вже зараз, прямо зараз. Збирайте голоси на всіх адмінів, набирайте нормальну статистику (за сотню голосів), а не три десятки голосів з десятка незадоволених, але впертих, і двох десятків задоволених, що пустили вже й коріння з одного місця, а потім аналізуйте. Не в пропорції 40 адмінів і 1000 активних, як 2/3 до 1/3 голосів. Бо такі голосування — посміховисько. Щоб було що аналізувати.
(+) Ідея Alex Khimich-ROMANTYS. Повністю підтримую. Краще без обмежень на переобрання. Сам факт переобрання вже є і виявом довіри, й можливістю незадоволених щось змінити. Малий строк каденції автоматично витребує одномоментного розгляду усіх кандидатів на єдиному голосування. Обираємо місяць в календарі. Й він стає для нашої спільноти традиційним обговорювально-голосувально-підсумковим.
(+) Ідея Basio-Yakudza. В тій частині, де пропонується доповнити правило про зняття прапорця можливістю виносити на голосування через недовіру. Колективна пропозиція незадоволених (5-10 осіб). Довге голосування. Голоси адмінів не враховуються. Це ж номінація на довіру саме до адміністратора. Саме на довіру. Не щось інше. Та й статистично 40 голосів адмінів замала величина напротивагу думці 3259 активних редакторів. Щодо імунітету, то його достатньо й у 60 діб, які є зараз.

Не подобаються така критика на покращення, то не звертайте на неї увагу. Використовуйте мій голос на підтримку власної редакції пропозицій. Я її цілковито підтримую. Найкраще — ворог доброго. Ви ж вибудовуєте компроміс. Хоч він й буває савченківсько-амністувальним. --Dim Grits 14:05, 17 лютого 2018 (UTC)

дуже незручно писати з цією вікірозміткою. У Вас є яка є-скринька? Дякую--SitizenX (обговорення) 15:24, 17 лютого 2018 (UTC)
Вітаю, у моїй чернетці розділ з кулінарною назвою. Прикольно порівняти з тим, що декларується тут.--SitizenX (обговорення) 11:49, 18 лютого 2018 (UTC)
Вітаю! Дякую за інформацію, матиму на увазі. Таких засланих видно й так... "етнографічний дух". Для мене колись було достатньо його "втрачають здоровий глузд не лише українці". --Dim Grits 12:14, 18 лютого 2018 (UTC)
Таки доконали... Як мені поштову скриньку показати/внести тощо? Дякую--SitizenX (обговорення) 22:54, 18 лютого 2018 (UTC)
SitizenX Угорі стрічка меню, пункт «Налаштування». Перша ж вкладка «Особові дані», гортаєте донизу, там розділ «Параметри електронної пошти». Вносите, натискаєте кнопку «Зберегти» у самому низу. Все має з’явитись. Якщо ні, то вийдіть та зайдіть знов до власного облікового запису Вікіпедії.--Dim Grits 08:01, 19 лютого 2018 (UTC)

Уряд Хорватії[ред. код]

Вітаю зі Свят-вечором! Вибачте, але я так і не зрозумів, чому Ви продовжуєте подавати дані попереднього уряду замість нинішнього? --Словолюб (обговорення) 13:31, 6 січня 2018 (UTC)

@Slovolyub: Усьому свій час, особисто не однією Хорватією дихаю. :) І відразу висловлю Вам подяку за Вашу величезну і системну розробку даної тематики.--Dim Grits 13:36, 6 січня 2018 (UTC)
Дякую за поцінування. Комусь же треба "вести" в укрвікі Хорватію...--Словолюб (обговорення) 15:12, 6 січня 2018 (UTC)

про уряди і політику[ред. код]

Вітаю. Я бачу, що ви взялися робити статті про уряди різних країн. У мене є деякі зауваження до вашої роботи. По-перше, назви статей. Ви усі їх робите за шаблоном «Уряд NN». Більш того, наприклад, статтю Державна рада Китайської Народної Республіки ви перейменували на Уряд Китайської Народної Республіки, статтю Кабінет міністрів Аргентини — на Уряд Аргентини. На мою думку, це хибні перейменування. Стаття про уряд має називатися так, як цей уряд називається у конституції чи інших законах країни. Якщо там написано «Державна рада» чи «Рада міністрів» чи «Кабінет міністрів», то саме такою і має бути назва статті.

По-друге, у мене є зауваження до створених вами шаблонів з категорії Навігаційні шаблони: Політика за країною. В усіх шаблонах ви під написом «Виконавча влада» робите посилання на уряд країни, що не є вірним. Уряд — це лише один з органів виконавчої влади. Конкретно органи цієї гілки влади можуть різнитися у різних країнах, але все одно вони не обмежуються одним лише урядом, навіть якщо ми говоримо лише про центральні. До речі, голова держави, якого ви винесли в окремий розділ, — це в загальному випадку теж виконавча влада. Більш того, у деяких республіках голова держави і є головою уряду. Мені здається більш доцільним, щоб посилання «Виконавча влада» вело на сторінку «Виконавча влада NN», а не на статтю про уряд, бо нинішній варіант створює плутанину у поняттях. --UNICORN 18:14, 8 січня 2018 (UTC)

@RainbowUnicorn: Вітаю! Усьому свій час. Плутаниною є саме відсутність посилань з Уряд такої-то держави, а не процес уніфікації назв. Після створення статей про усі уряди країн світу можна буде, знову ж таки системно узгодити їхні назви відповідно до оригінальних. Уряди існують в усіх державах, а от назви їх дійсно відрізняються і змінюються в часі, тож тимчасова уніфікація та й за більш ширшим терміном, аж ніяк не є «помилкою». А в ситуації з 200 червоними посиланнями, так і зовсім — дріб'язок.
Стосовно «Уряд — це лише один з органів виконавчої влади», то все вірно, але найголовніший, без різниці його форми, назви, складу й посади її очільника. Якщо є бажання створювати статті саме про виконавчу владу країн, то чудово, хто ж забороняє! Здається, у Венесуелі низовою ланкою є тамтешні ЖЕКи. Особисто не знайшов у вікі статей, навіть про держкомітети, або посади губернаторів найбільших європейських країн на надцятому році її існування. Але поруч розлогі «списки»… Та й у англійців Executive Branch теж зустрічається лише у заголовках розділів. Тож до чого ділити на нуль? Вб'єте ведмедя, погукаєте, поділимо його шкуру. --Dim Grits 18:32, 8 січня 2018 (UTC)
Не побачив, що мова про шаблони. Додам. Там ще має значення компонування й юзабіліті (мінус одне зайве тицяння на розкриття списку). Законодавча влада у країнах також не лише парламент, але перше посилання йде саме на найвищий колегіальний орган, усе інше нижче за списком ({{Політика Швейцарії}}). Але коли з’явиться, може на п’ятому десятку існування проекту :-))), перша стаття Законодавча влада такої-то країни, то переробити шаблон й додати зайве посилання, у порівнянні із створенням такої статті, буде маленьким дріб’язком.--Dim Grits 18:49, 8 січня 2018 (UTC)
По виконавчій владі знайшов таки одну статтю, написану нашим японістом Alex K, якого з’їли наші г..жуї. Хоч і не стаття, а лише заготовка, і тільки про то й же уряд. Але в шаблоні {{Політика Японії}} буде виглядати доречно. --Dim Grits 18:59, 8 січня 2018 (UTC)
Доброго дня! Вибачте. І як тоді створити статтю про Уряд Аргентини? --くろねこ Обг. 09:29, 9 січня 2018 (UTC)
Вітаю! Ніяк. Вона вже створена. Навіщо її створювати? --Dim Grits 11:32, 9 січня 2018 (UTC)
Бо це стаття про Кабінет міністрів Аргентини (en:Ministries of the Argentine Republic), а не про Уряд Аргентини (en:Government of Argentina)--くろねこ Обг. 11:43, 9 січня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Бо Government, це влада загалом, а не уряд. У тій англійській статті описується державний лад. І англійська вікі внаслідок ряду еволюційних та інтернаціональних чинників не має єдиної системи та багатьох статей з циклів. Якщо є бажання створити ці три статті (політика, державний лад, виконавча влада), то у чому ж питання? Я займаюсь зараз урядами. Пізніше буде політика. Вам 500 статей про державний лад та виконавчу гілку влади країн світу :-). Є де розгорнутися. --Dim Grits 11:54, 9 січня 2018 (UTC)

Щирі вітання та побажання[ред. код]

Дорогий друже! Шановний колего!

Прийміть щирі вітання з усіма чудовими зимовими святами, які пройшли! Це були Андрій, Миколай, григоріанське Різдво, Новий рік, Різдво Христове, юліанський Новий рік, Водохреща / Богоявлення!

Пам'ятаю Вас як ревного захисника рідної мови у Вікіпедії. На жаль, гасло Пиши статті, а не базікай! інколи не дозволяло Вам висловлювати переконливі аргументи, знаходити правильні шляхи і рішення, чітко доводити дискусію до консенсусу. Тому я надзвичайно зрадів, отримавши Ваше вітання. Тепер є гаряча надія, що та Ваша невдача і поразка була тимчасовою.

Зараз Вікіпедії, як ніколи, загрожують корупціонери, манкурти, фальсифікатори та інші темні і злі сили, добре навчені і керовані. І, як ніколи раніше, є шанси на люстрацію (висвітлення) темних та злих сил, які існують лише у темріві, і зникають від Світла. Світло у те́мряві світить, і те́мрява не обгорну́ла його.

Будемо докладати усіх зусиль, не шкодувати часу, щоб уважно слухати, знаходити і передавати Слово! Слово є Бог (Ів. 1:1-5), і керує світом. Тоді завжди і скрізь ми переможемо!

Юрій Дзядик в) 11:14, 21 січня 2018 (UTC).

Дякую за привітання. Я не переслідую жодних особистих цілей на проекті, отже особистих невдач і поразок не може бути за визначенням — лише тимчасове пасування проекту перед поколінням xyZ, що впевнене в тому, що «вігласом» можливо не тільки померти, але й народитись.--Dim Grits

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Dim Grits! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 17:51, 24 січня 2018 (UTC)

Дякую за запрошення!--Dim Grits

Доброго вечора[ред. код]

В сповіщеннях написало, що Ви мені подякували за пости на СО Козленка. Оскільки тут треба припускати добрі наміри та не ображати інших (але я просто так нікого не ображаю), я спитаю: Ви це зробили свідомо? Ви згодні з тим, що я написав? --Володимир Ганджук 21:46, 30 січня 2018 (UTC)

Вітаю! Звичайно. Я не вбачаю там якихось особистих образ. Все до діла. Додати там нічого, отже залишилось виявити згоду з вашими думками.--Dim Grits 15:48, 31 січня 2018 (UTC)
Це не мої думки, це висновки з обговорень, які його стосуються й які мені, так чи інкаше, траплялось читати. Бо з одного боку Микола нагадує мені про те, що я робив колись (і не тут), а з другого - робить багатьох незадоволеними. Мені здається, що з Вами він теж колись щось зробив? --Володимир Ганджук 21:35, 1 лютого 2018 (UTC)

Острови Святої Єлени, Вознесіння і Тристан-да-Куньї[ред. код]

Назва території в англійській Вікіпедії Свята Єлена, Вознесіння і Тристан-да-Кунья. А острови Святої Єлени, Вознесіння і Тристан-да-Куньї є частиною географії.--Taromsky (обговорення) 17:22, 10 лютого 2018 (UTC)

Вітаю! Я зазначив в описі, можливо Ви не побачили. Офіційна назва території українською саме «Острови Святої Єлени, Вознесіння і Тристан-да-Кунья».--Dim Grits 17:26, 10 лютого 2018 (UTC)
Також вас вітаю. Я стикнувся з проблемою класифікації островів цієї теріторії як підкатегорії географії й островів Великої Британії. У англійській Вікіпедії як й інших ця проблема вирішена назвою території без "островів", а "острови" то вже чисто географічна підкатегорія. Отже вще не торкається чисто географії відходить до підкатегорій політичного утворення "Свята Єлена, Вознесіння і Тристан-да-Кунья"--Taromsky (обговорення) 17:34, 10 лютого 2018 (UTC)
@Taromsky: Стаття саме про населення британської території в україномовній назві якої було використана частка «Острови». Назви територій були залиті системно з одного джерела. Якщо в україномовних джерелах надцятих років тепер використовується саме «Свята Єлена, Вознесіння і Тристан-да-Кунья», то потрібно тоді все виправити системно, а не тільки в одній статті (включно з шаблонами і категоріями). Зараз я займаюсь статтею Населення України. Пізніше проаналізую новіші джерела й вирішімо це питання.--Dim Grits 17:42, 10 лютого 2018 (UTC)
Я не займався аналізом найновіших джерел. Проте чисто стикнувся з відділенням політичного утворення від географічого визначення островів. Якщо слідувати логіці української назви то географічна підкатегорія островів називалася би "Острови островів Святої Єлени, Вознесіння і Тристан-да-Куньї", що звучить каламбурно. Отже я звернувся до дерева категорій, як це вирішено у англійців. Подібно вирішили й росіяни. Я якраз системно перепрацьовую статті. Чи я правильно вас зрозумів, що ви хочете самі цим зайнятися?--Taromsky (обговорення) 17:47, 10 лютого 2018 (UTC)
@Taromsky: Деревами категорій країн я займаюсь системно і поступово вже котрий рік. Щодо назви ж території, то існують україномовні джерела, тож нічого свого вигадувати не потрібно. Ця колонія завжди звалась англійською Saint Helena, українською «Острів Святої Єлени». Saint Helena = Острів Святої Єлени. Це у будь-якому довіднику (УРЕ, ЮЕ, атласи). Проте останнім часом там відбулись зміни в статусі архіпелагів, вони отримали більші права, прапори, герби, щось таке. Тому як було в джерелі зазначено, так і перенесено. Стосовно як має бути, то питання не як має, а як воно традиційно в нас заведено. Щось у них без нічого (Bermuda), щось з усім (The Turks and Caicos Islands). Російською воно інакше (Бермудские Острова, Теркс и Кайкос), нашою рідною зовсім не так (Бермудські Острови, Острови Теркс і Кайкос). Головне, не творити оригінальних досліджень з перекладу, коли вже ті, хто цим професійно займається, його зробили, опублікували й затвердили.--Dim Grits 18:21, 10 лютого 2018 (UTC)

Россия[ред. код]

Доброго дня! Відпатрулюйте перенаправлення будь ласка, а то я щось не можу. --Shmurak (обговорення) 08:22, 25 лютого 2018 (UTC)

 • Вже зробив сам, там достатньо було зробити будь-яке мале редагування, і тоді стало можливо відпатрулювати. --Shmurak (обговорення) 12:59, 25 лютого 2018 (UTC)
  @Shmurak:Вітаю! Не можу сказати конкретно, що там було не так. Ви, начебто, патрульний, а не тільки автопатрульний (що може перевіряти лише власні редагування). Сторінку відпатрулював (власне минулорічне редагування) без проблем. Після чого Ви зробили редагування і перевірили вже версію сторінки на власному редагуванні. У будь-якому разі зертайтесь за потреби.--Dim Grits 13:09, 25 лютого 2018 (UTC)
  Гм, Ви її сьогодні патрулювали вже двічі, о 10:21 та 14:58. Можливо, власноруч мимоволі зняли затвердження, або кеш не оновився.--Dim Grits 13:14, 25 лютого 2018 (UTC)

Консультації (побільше, побільше!!!)[ред. код]

Вітаю, є така вельми хвайна картинка: [1] Отже, як зрозуміти - вільна/невільна/ взагалі ніяка? Дякую--SitizenX (обговорення) 11:52, 3 березня 2018 (UTC)

SitizenX Вітаю ! Давайте посилання не на фото, а на сторінку, звідки її взято. Якщо звідси, то невільна, бо жодних вихідних даних під нею немає. Або авторське, або, ймовірніше через її розміри, скановане з друкованого мистецького музейного каталогу, чи праці про археологічні розкопки тої пам’ятки. Ось тут теж без вихідних даних. Завантажте до нашої вікі з обґрунтуванням добропорядного використання для конкретної статті. Якщо потрібна допомога, можу допомогти з цим.--Dim Grits 13:46, 3 березня 2018 (UTC)
О, ще... На моїй сторінці користувача наразі гасло. Дуже хтілося, аби це мало вигляд на кшталт цей користувач інклюзіанець, або володіє мовою мапуче на базовому рівні. Дякую--SitizenX (обговорення) 11:59, 3 березня 2018 (UTC)
щось там на моїй сторінці не ліпиться й не тулиться. Виправте, будь ласка. Дякую.--SitizenX (обговорення) 18:58, 8 березня 2018 (UTC)
SitizenX На цій сторінці усе гаразд, чи Ви про школу?--Dim Grits 19:08, 8 березня 2018 (UTC)
Обговорення моє. Приховано інші теми з низу. Дякую--SitizenX (обговорення) 19:11, 8 березня 2018 (UTC)
На кожен {{collapse top}} свій {{collapse bottom}}. Кількість других шаблонів повинна дорівнювати першим.--Dim Grits 19:30, 8 березня 2018 (UTC)

Привіт. Хочу зробити шаблон, який мав би вигляд щось на кшталт такого:

Правителі Кушан
Доімперський період
(близько/до 41 р. до н.е. - близько/до 78/79)
Великі Кушани
близько/до (78/79 - 232/233)
Постімперський період
(після 232/233)
царі Кушаншахру Ірану царі Пурушапуру
Санаб Кушан - Кудзула Кадфіз Кудзула Кадфіз - Віма Такту - Віма Кадфіз - Канішка Великий - Васішка - Хувішка - Канішка - Васудева

Можливо з ролерами у певних вікнах (трьох останніх). Ваші поради? Дякую--SitizenX (обговорення) 09:10, 11 березня 2018 (UTC)

Вітаю, SitizenX! Якщо потрібен саме (навігаційний)шаблон у ряд статей, то хронологічну лінійку розвернути вертикально і використати звичайний navbox. Якщо потрібна саме така структура, але не таблицею та ще з прокруткою, то вкажіть на приклад (краще в українській Вікіпедії). Особисто уявляю собі це через вкладені шаблони, але воно буде виглядати на різних моніторах неоднозначно.--Dim Grits 13:31, 11 березня 2018 (UTC)
О, клас, дякую. Я з ним трохи погрався. Перегляньте. Якщо щось не так - виправте. Дякую.--SitizenX (обговорення) 15:40, 11 березня 2018 (UTC)


Вітаю.

Питання: а це все можливо об'єднати? Дякую--SitizenX (обговорення) 21:42, 19 березня 2018 (UTC)

Країнознавство[ред. код]

Вітаю. Каталогізую всі наші забуті проекти, то знайшов таку заготовку Вікіпедія:Проект:Країнознавство. Чи плануєте з нею щось робити? --Brunei (обговорення) 18:24, 5 березня 2018 (UTC)

@Brunei: То поки чернетка.--Dim Grits 18:28, 5 березня 2018 (UTC)
Я бачу. :-) Тоді я її до каталогу поки не додаю, добре? --Brunei (обговорення) 18:30, 5 березня 2018 (UTC)
@Brunei: Здається сам я її нікуди ще не додавав. Якщо це зробив хтось інший, можете вилучити.--Dim Grits 18:31, 5 березня 2018 (UTC)

Гайворонська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №3[ред. код]

Вітаю. Перегляньте, будь ласка, зображення. Які вони тут. Вилучати / не вилучати. Дякую--SitizenX (обговорення) 17:51, 7 березня 2018 (UTC)

Оформлення категорій[ред. код]

Вітаю, колего, Діме! Наразі {{портали}} в категоріях автоматично дає ваш улюблений) колір тла, вказання колір=1 надлишкове. Також як щодо використання замість {{catmore}} тощо (і їм подібних купи зкомканих нечітких перенаправлень на catmain) шаблону {{категорія за}} (і·о·д·р··#), який слідкує за станом категорії у вікіданих? Там на його підсторінці почалося обговорення любителями обговорювати, якщо цікаво, перепрошую.--Avatar6 (обговорення) 18:03, 10 березня 2018 (UTC)

@Avatar6:Вітаю! Дякую за інформацію і доопрацювання шаблона. Параметри до нього не я вигадував, лише традиційно використовую як було заведено — блакитний у категоріях, прозорий у статтях. І поки не виправлю усі шаблони, той параметр буде ще з'являтись часто. Щодо cat_more, то там якась помилка, воно використовується в інших вікі як аналог {{main}}, тільки веде не на статтю, а на категорію. У той час як {{catmain}} застосовується чітко для позначення головної статті для категорії (замість довгої преамбули в самій категорії з описом множини входження елементів до такої категорії, як це робилось колись з давніх-давен). Він потрібен завдяки власній простоті й зрозумілості застосування. Щодо {{категорія за}}, то Вікідані безумовно чудова річ, тому подивлюсь що саме він робить на прикладах у категоріях і, можливо, зможу подати якийсь аргумент за, чи проти.--Dim Grits 18:30, 10 березня 2018 (UTC)
Щобо catmore і же з ними. Та повний хаос з перенаправленнями / призначенням / інтервікі / назвами-синонімами в різних вікі, щодо назви-використання-назв шаблонів (і їх перекладами-перенаправленнями), і в нашій також. Я з рік тому намагався його порішити, але сама назва-призначення із впровадженням купи властивостей вікіданих, імхо, суттєво застаріла, бо не співставлена до конкретного інтервікі-поняття (є означення теми-предмету, є список носіїв поняття-назви, є дотичні те и...) в нас всюди притулк=ені catmain/catmore/докладніше, що в категоріях зведене до catmain, навіть якщо нема статті-сторінки, на кшталт "Працівники н-ського закладу", але однозначне співставлення статті і її категорії є назва "н-ський заклад", а "працівники н-ського.." - то вже дотична-похідна тема... Якось так.--Avatar6 (обговорення) 19:41, 10 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Рудий Олексій Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Рудий Олексій Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 13 днів. — KrBot (обговорення) 12:06, 12 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Енергетика Норвегії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Енергетика Норвегії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:51, 21 березня 2018 (UTC)

Дизайн головної[ред. код]

Доброго. Я бачу ви позмінювали кольори блоків головної. Нагадайте, будь ласка, посилання на обговорення спільнотою цих змін, яке було належно оголошене через Загальне оголошення. Дякую. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:31, 6 квітня 2018 (UTC)


Вітаю![ред. код]

Христос Воскрес! Вітаю зі святом, всього самого найкращого! --Yukh68 (обговорення) 14:15, 8 квітня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю, думаю про Вашу номінацію на адміна. Чи є бажання? --SitizenX (обговорення) 18:25, 3 травня 2018 (UTC)

Цілком підтримую! Залучати до спільноти Dima треба.--18:47, 3 травня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. Ольжич Мушинський (обговорення) 09:39, 25 травня 2018 (UTC)

Ольжич Мушинський (обговорення) 09:39, 25 травня 2018 (UTC)

112 Україна http://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/how-to-keep-the-kremlin-and-the-oligarchs-out-of-the-ukrainian-white-house https://ukrainian.voanews.com/a/aslund-perepoviv-rozmovu/4435441.html заявлено про начебто закуп Медведчуком 112 каналу ЗІК НЬЮС news One--Bohdan Bondar (обговорення) 19:37, 9 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Dim Grits вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:40, 31 серпня 2018 (UTC)

Арбітражний комітет 2018[ред. код]

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Робота невдячна, але потрібна. І її мають робити досвідчені користувачі, а головне — люди з великим життєвим досвідом. Вибір за вами. Якщо згодні — залиште автограф на сторіночці висунення кандидатів. З повагою, --Павло (обговорення) 19:33, 1 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 09:59, 5 вересня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:34, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Dim Grits!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Сторінку Шаблон:Прапор LBY1977-2011 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор LBY1977-2011, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 лютого 2019. Що ще можна зробити? --Unikalinho (обговорення) 17:30, 4 лютого 2019 (UTC)

З поверненням![ред. код]

Вітаю! З поверненням Вас! Я вже почав хвилюватись.. і, думаю, інші читачі і дописувачі, що слідкують за Вашим доробком, теж :) --Yuriz (обговорення) 15:34, 7 лютого 2019 (UTC)

Запрошую до організації конкурсу CEE Spring[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ти був членом оргкомітету CEE Spring минулих років. Якщо є бажання долучитися у 2019, запрошую переглянути сторінку обговорення проекту й дописатися та коментувати основні питання. -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 16:53, 7 лютого 2019 (UTC)