Обговорення користувача:Dim Grits

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

«Один з найочевидніших недоліків Інтернету полягає в тому, що Мережа надала можливість дебілам спілкуватися з нормальними людьми…»

It is only managers—not nature or laws of economics or governments—that make resources productive.

Сторінку Шаблон:Прапор LBY1977-2011 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор LBY1977-2011, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 лютого 2019. Що ще можна зробити? --Unikalinho (обговорення) 17:30, 4 лютого 2019 (UTC)

З поверненням![ред. код]

Вітаю! З поверненням Вас! Я вже почав хвилюватись.. і, думаю, інші читачі і дописувачі, що слідкують за Вашим доробком, теж :) --Yuriz (обговорення) 15:34, 7 лютого 2019 (UTC)

Запрошую до організації конкурсу CEE Spring[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ти був членом оргкомітету CEE Spring минулих років. Якщо є бажання долучитися у 2019, запрошую переглянути сторінку обговорення проекту й дописатися та коментувати основні питання. -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 16:53, 7 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:08, 16 березня 2019 (UTC)

Гайана[ред. код]

Вітаю. Нагадати, за що Вас адміна позбавили? За просування ОД з Гаяною. Вона Гаяна, а не Гайана. При повторному порушені звернуся до адмінів. Сподіавюся на розуміння--DiMon2711 14:59, 25 березня 2019 (UTC)

Копівіо[ред. код]

Чому Ви в статті Плоска (Славутський район) відновили копівіо, яке я поставив на вилучення?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:06, 22 квітня 2019 (UTC)

Вітаю,@Oleksandr Tahayev:! Ви не вказали звідки там був, за вашими словами, скопійований текст.--Dim Grits 17:04, 22 квітня 2019 (UTC)
Справді, чомусь для інших сіл вказав був джерело, а для цього пропустив. Уже виправив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:47, 22 квітня 2019 (UTC)
Дякую за виправлення! Прохання: будь-ласка звертайтесь до адміністраторів для приховання версій з порушенням АП.--『  』 Обг. 14:36, 25 квітня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Каплін Павло Олексійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каплін Павло Олексійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 23:34, 23 травня 2019 (UTC)

Еони[ред. код]

Вітаю! А навіщо перейменовувати статті про еони на словосполучення (протерозой → протерозойський еон; фанерозой → фанерозойський еон і т.п.)?--Leon 18:09, 2 липня 2019 (UTC)

@Leon II: Вітаю! Протерозой перейменовано так як і усі інші. Та сама історія з періодами і ярусами, з відповідними категоріями. Спочатку потрібно уніфікувати, що нескладно, бо 90% подано за традицією ad Biletsky. Після призвести до якоїсь системи. Бо вже віки йдуть за стратиграфією, а не геохронологією — як яруси. Там давно назріло питання зробити все як одно. Проблема, що офіційний переклад сучасної шкали українською відсутній. Хоча латвійці з їхньої єдиною кафедрою і набором у 30, здається, абітурієнтів на рік це зробили. Різночитання зустрічаються не тільки для чогось новітнього, як для Мегхалаю, але й для великої кількості інших віків. Одні вводять через англійську, інші за латиною, в одних -ній, в інших . Якщо є бажання з цим розбиратись, можливо, варто розпочати обговорення на проекті.--Dim Grits 19:57, 2 липня 2019 (UTC)
Зрозуміло! Я, на жаль, долучитись наразі не можу через брак часу; можу лише підтримати Ваші зусилля :) Щодо джерел, я сюди заглядаю: https://geodictionary.com.ua (Геологічний словник, 2012, с доповненнями та оновленнями). --Leon 12:43, 3 липня 2019 (UTC)
Дякую! Бачив це джерело. По мегхалаю він і був прикладом різночитання тут і тут. Бачив і переклад таблиці від Helgi 2008 року. Сам я доробляю колись недороблену геохронологічну таблицю, усе інше, то просто побіжно-дотично. Трохи причепурити. --Dim Grits 13:00, 3 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Географія Сен-Мартену[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Сен-Мартену був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:46, 4 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Географія Сінт-Мартену[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Сінт-Мартену був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:46, 4 липня 2019 (UTC)

Привіт, я тут помітила ці статті — вони плачевні, ти згоден? Будеш допрацьовувати ще? До речі, pl:Geografia Saint-Martin i Sint Maarten — одна стаття на двох, як думаєш, це доцільно? --Ата (обг.) 19:14, 7 лютого 2020 (UTC)

Щодо неприйнятних редагувань[ред. код]

Сумніваюсь, що інформація про час створення та членство комуністичних та комсомольських осередків у кожному селі є важливою інформацією. З таким же успіхом можна додадавати інформацію про створення осередків Батьківщини чи Свободи. Така ж значущість інформації. Slobozhanyn (обговорення) 3 серпня 2019 (UTC)

@Slobozhanyn: можете просто пінгувати на власній сторінці обговорення, як оце я зробив щойно. Для історії села це значна подія. Тим більше вона згадується в авторитетних джерелах. Щодо «батьківщин», то, мабуть, теж. Там єдине зауваження, щодо неможливості поки встановити історичної значущості такої події на відміну від однопартійного радянського періоду. А от поява «просвіт» та осередків Руху в радянську добу — безсумнівно. Погляньте як це зроблено було для селища Кострижівка — окремим розділом «Політика», присвяченому для сучасних подій (незалежність України). У такий розділ також додають результати політичних вподобань на місцевих та загальнодержавних виборах. --Dim Grits 18:52, 3 серпня 2019 (UTC)

Шаблон:Перехід[ред. код]

Вітаю.

На СО шаблону Перехід я задав вам вже друге запитання, з різницею у тиждень. Обидва запитання ви проігнорували, хоча активні у Вікі. Як я маю трактувати ваше мовчання? --VoidWanderer (обговорення) 22:23, 9 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 10:09, 6 вересня 2019 (UTC)

Арбком[ред. код]

Вітаю Dim Grits! Номінував вас (хотів підібрати колектив з людей різних поглядів та різних сфер), та не знаю, чи це доречно і чи вам це буде цікаво, тож висловіться будь ласка тут. Також запрошую вас на Фантастичну осінь 2019, що розпочинається цього місяця.--Yasnodark (обговорення) 13:26, 6 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Список птахів України[ред. код]

Добридень! Щиро дякую за допомогу в оформленні статті. 1) Не можу зрозуміти, чому декілька доданих мною посилань є у примітках, проте вони не перенапрявляють до списку літератури. Наприклад, Chovan A. A., 2015. 2) Статус видів та поширення я пишу на основі праці Фесенка, Бокотея (2002); якщо є більш нові дані - додаю посилання. Тому вказувати як джерело працю Марисової (1984) недоцільно, оскільки воно застаріле.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:45, 14 вересня 2019 (UTC)

Добрий вечір, Maxim Gavrilyuk! Джерела зараз подивлюсь і виправлю. Були висунуті заперечення щодо відсутності верифікації, тому допомагаю чим можу. «Птахи України» Марисової і Талпоша досить популярний визначник й досі на природознавчих спеціальностях в університетах (звісно, не в орнітологів :-) ). Не сперечаюсь щодо його віку. Я додам з нього коротеньки ремарки про ряди, верифікую загальну інформацію. За можливості додам трохи з рос. версії статті. Піду згори донизу. А Ви вже, як фахівець, йдіть слідом додавайте уточнення, розширюйте, виправляйте — сміливо правте. Так і я вам полегшу роботу, й вам буде легше покращувати цю статтю.--Dim Grits 19:12, 14 вересня 2019 (UTC)
Щодо верифікації - треба буде написати, що статус та поширення - за Фесенком. Тому не треба буде кожного разу додавати посилання. Я зараз виправляю статуси "зверху вниз". Прохання за мною вже не виправляти, другий раз перевіряти все у мене не буде сил. У росіян є помилки, тому раджу не переписувати. Крім того, не хотілося б, щоб потім додали шаблон перекладеної з росвікі статті.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:20, 14 вересня 2019 (UTC)
Maxim Gavrilyuk, здається, ніде за вами не виправляв, не могло й у голову таке прийти, лише міг доповнити, розширити. Прошу вибачити. Може тоді підемо від загального-популярно до уточненого-оновленого. Я розширю сьогодні інформацію, а ви вже виправите й уточните як фахівець. Щоб не було неочікуваних й небажаних непомітних втрат. Інформацію знайдену в російської версії я додав лише за джерелами, інформацію щодо уточнення місць реєстрації, спостережень, тож шаблону про переклад з росвікі там не може бути. --Dim Grits 19:32, 14 вересня 2019 (UTC)
Maxim Gavrilyuk, подивіться це редагування ред.№ 26095196. Так як ви задаєте авторів у один рядок, а не через окремі «гарвардські» параметри |last1= |first1= |last2= |first2= , то й якірці потрібно задавати специфічно, так як ви будете на них посилатись і як вони будуть виглядати. 2. Оце видання Фесенка? --Dim Grits 20:11, 14 вересня 2019 (UTC)

Добридень! Загалом роботу зі списком завершив. Будуть ще уточнення, доповнення, але це процес перманентний. Прошу допомогти - хотілося б, щоб через посилання на шаблон «Cite web» (використав у примітках двічі) працювало посилання через Джерела → Примітки, як у випадках із статтями/книгами.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 13:30, 25 вересня 2019 (UTC)

Добридень! Не працюють посилання на: Жмуд М. Е., 2003 та Жмуд М. Е., 2004. Прохання допомогти.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 20:33, 26 вересня 2019 (UTC)
Вечір добрий! Виправив суміш розкладок — працює. Maxim Gavrilyuk, відразу питання: чи якось зветься по-особливому стосовно птахів те, що в ботаніці кличуть габітусом?--Dim Grits 21:15, 26 вересня 2019 (UTC)
Дякую за правки. Для птахів інколи застосовують термін «статура».--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 05:30, 27 вересня 2019 (UTC)

Повертання сумнівних джерел до статті[ред. код]

Пропозиція[ред. код]

Вітаю @Dim Grits:, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:14, 17 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Позбавлення прав патрульного[ред. код]

Вітаю! Маю намір номінувати Вас на позбавлення прав патрульного: за просування ОД і війни редагувань. Див. ОД на сторінці Бусоль. --В.Галушко (обговорення) 20:23, 24 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 6,9 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:20, 4 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Dim Grits!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Сторінку Автоматична лінія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Автоматична лінія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 травня 2020. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 00:45, 2 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:01, 24 травня 2020 (UTC)

Стаття Географія Сен-Мартену[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Географія Сен-Мартену. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Piramidion 05:38, 21 липня 2020 (UTC)

Стаття Географія Сінт-Мартену[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Географія Сінт-Мартену. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Piramidion 05:43, 21 липня 2020 (UTC)