Обговорення користувача:Dim Grits

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

«Один з найочевидніших недоліків Інтернету полягає в тому, що Мережа надала можливість дебілам спілкуватися з нормальними людьми…»

It is only managers—not nature or laws of economics or governments—that make resources productive.

Сторінку Шаблон:Прапор LBY1977-2011 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор LBY1977-2011, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 лютого 2019. Що ще можна зробити? --Unikalinho (обговорення) 17:30, 4 лютого 2019 (UTC)

З поверненням![ред. код]

Вітаю! З поверненням Вас! Я вже почав хвилюватись.. і, думаю, інші читачі і дописувачі, що слідкують за Вашим доробком, теж :) --Yuriz (обговорення) 15:34, 7 лютого 2019 (UTC)

Запрошую до організації конкурсу CEE Spring[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ти був членом оргкомітету CEE Spring минулих років. Якщо є бажання долучитися у 2019, запрошую переглянути сторінку обговорення проекту й дописатися та коментувати основні питання. -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 16:53, 7 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:08, 16 березня 2019 (UTC)

Гайана[ред. код]

Вітаю. Нагадати, за що Вас адміна позбавили? За просування ОД з Гаяною. Вона Гаяна, а не Гайана. При повторному порушені звернуся до адмінів. Сподіавюся на розуміння--DiMon2711 14:59, 25 березня 2019 (UTC)

Копівіо[ред. код]

Чому Ви в статті Плоска (Славутський район) відновили копівіо, яке я поставив на вилучення?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:06, 22 квітня 2019 (UTC)

Вітаю,@Oleksandr Tahayev:! Ви не вказали звідки там був, за вашими словами, скопійований текст.--Dim Grits 17:04, 22 квітня 2019 (UTC)
Справді, чомусь для інших сіл вказав був джерело, а для цього пропустив. Уже виправив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:47, 22 квітня 2019 (UTC)
Дякую за виправлення! Прохання: будь-ласка звертайтесь до адміністраторів для приховання версій з порушенням АП.--『  』 Обг. 14:36, 25 квітня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Каплін Павло Олексійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каплін Павло Олексійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 23:34, 23 травня 2019 (UTC)

Еони[ред. код]

Вітаю! А навіщо перейменовувати статті про еони на словосполучення (протерозой → протерозойський еон; фанерозой → фанерозойський еон і т.п.)?--Leon 18:09, 2 липня 2019 (UTC)

@Leon II: Вітаю! Протерозой перейменовано так як і усі інші. Та сама історія з періодами і ярусами, з відповідними категоріями. Спочатку потрібно уніфікувати, що нескладно, бо 90% подано за традицією ad Biletsky. Після призвести до якоїсь системи. Бо вже віки йдуть за стратиграфією, а не геохронологією — як яруси. Там давно назріло питання зробити все як одно. Проблема, що офіційний переклад сучасної шкали українською відсутній. Хоча латвійці з їхньої єдиною кафедрою і набором у 30, здається, абітурієнтів на рік це зробили. Різночитання зустрічаються не тільки для чогось новітнього, як для Мегхалаю, але й для великої кількості інших віків. Одні вводять через англійську, інші за латиною, в одних -ній, в інших . Якщо є бажання з цим розбиратись, можливо, варто розпочати обговорення на проекті.--Dim Grits 19:57, 2 липня 2019 (UTC)
Зрозуміло! Я, на жаль, долучитись наразі не можу через брак часу; можу лише підтримати Ваші зусилля :) Щодо джерел, я сюди заглядаю: https://geodictionary.com.ua (Геологічний словник, 2012, с доповненнями та оновленнями). --Leon 12:43, 3 липня 2019 (UTC)
Дякую! Бачив це джерело. По мегхалаю він і був прикладом різночитання тут і тут. Бачив і переклад таблиці від Helgi 2008 року. Сам я доробляю колись недороблену геохронологічну таблицю, усе інше, то просто побіжно-дотично. Трохи причепурити. --Dim Grits 13:00, 3 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Географія Сен-Мартену[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Сен-Мартену був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:46, 4 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Географія Сінт-Мартену[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Сінт-Мартену був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:46, 4 липня 2019 (UTC)


Щодо неприйнятних редагувань[ред. код]

Сумніваюсь, що інформація про час створення та членство комуністичних та комсомольських осередків у кожному селі є важливою інформацією. З таким же успіхом можна додадавати інформацію про створення осередків Батьківщини чи Свободи. Така ж значущість інформації. Slobozhanyn (обговорення) 3 серпня 2019 (UTC)

@Slobozhanyn: можете просто пінгувати на власній сторінці обговорення, як оце я зробив щойно. Для історії села це значна подія. Тим більше вона згадується в авторитетних джерелах. Щодо «батьківщин», то, мабуть, теж. Там єдине зауваження, щодо неможливості поки встановити історичної значущості такої події на відміну від однопартійного радянського періоду. А от поява «просвіт» та осередків Руху в радянську добу — безсумнівно. Погляньте як це зроблено було для селища Кострижівка — окремим розділом «Політика», присвяченому для сучасних подій (незалежність України). У такий розділ також додають результати політичних вподобань на місцевих та загальнодержавних виборах. --Dim Grits 18:52, 3 серпня 2019 (UTC)

Шаблон:Перехід[ред. код]

Вітаю.

На СО шаблону Перехід я задав вам вже друге запитання, з різницею у тиждень. Обидва запитання ви проігнорували, хоча активні у Вікі. Як я маю трактувати ваше мовчання? --VoidWanderer (обговорення) 22:23, 9 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 10:09, 6 вересня 2019 (UTC)

Арбком[ред. код]

Вітаю Dim Grits! Номінував вас (хотів підібрати колектив з людей різних поглядів та різних сфер), та не знаю, чи це доречно і чи вам це буде цікаво, тож висловіться будь ласка тут. Також запрошую вас на Фантастичну осінь 2019, що розпочинається цього місяця.--Yasnodark (обговорення) 13:26, 6 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Список птахів України[ред. код]

Добридень! Щиро дякую за допомогу в оформленні статті. 1) Не можу зрозуміти, чому декілька доданих мною посилань є у примітках, проте вони не перенапрявляють до списку літератури. Наприклад, Chovan A. A., 2015. 2) Статус видів та поширення я пишу на основі праці Фесенка, Бокотея (2002); якщо є більш нові дані - додаю посилання. Тому вказувати як джерело працю Марисової (1984) недоцільно, оскільки воно застаріле.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:45, 14 вересня 2019 (UTC)

Добрий вечір, Maxim Gavrilyuk! Джерела зараз подивлюсь і виправлю. Були висунуті заперечення щодо відсутності верифікації, тому допомагаю чим можу. «Птахи України» Марисової і Талпоша досить популярний визначник й досі на природознавчих спеціальностях в університетах (звісно, не в орнітологів :-) ). Не сперечаюсь щодо його віку. Я додам з нього коротеньки ремарки про ряди, верифікую загальну інформацію. За можливості додам трохи з рос. версії статті. Піду згори донизу. А Ви вже, як фахівець, йдіть слідом додавайте уточнення, розширюйте, виправляйте — сміливо правте. Так і я вам полегшу роботу, й вам буде легше покращувати цю статтю.--Dim Grits 19:12, 14 вересня 2019 (UTC)
Щодо верифікації - треба буде написати, що статус та поширення - за Фесенком. Тому не треба буде кожного разу додавати посилання. Я зараз виправляю статуси "зверху вниз". Прохання за мною вже не виправляти, другий раз перевіряти все у мене не буде сил. У росіян є помилки, тому раджу не переписувати. Крім того, не хотілося б, щоб потім додали шаблон перекладеної з росвікі статті.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:20, 14 вересня 2019 (UTC)
Maxim Gavrilyuk, здається, ніде за вами не виправляв, не могло й у голову таке прийти, лише міг доповнити, розширити. Прошу вибачити. Може тоді підемо від загального-популярно до уточненого-оновленого. Я розширю сьогодні інформацію, а ви вже виправите й уточните як фахівець. Щоб не було неочікуваних й небажаних непомітних втрат. Інформацію знайдену в російської версії я додав лише за джерелами, інформацію щодо уточнення місць реєстрації, спостережень, тож шаблону про переклад з росвікі там не може бути. --Dim Grits 19:32, 14 вересня 2019 (UTC)
Maxim Gavrilyuk, подивіться це редагування ред.№ 26095196. Так як ви задаєте авторів у один рядок, а не через окремі «гарвардські» параметри |last1= |first1= |last2= |first2= , то й якірці потрібно задавати специфічно, так як ви будете на них посилатись і як вони будуть виглядати. 2. Оце видання Фесенка? --Dim Grits 20:11, 14 вересня 2019 (UTC)

Добридень! Загалом роботу зі списком завершив. Будуть ще уточнення, доповнення, але це процес перманентний. Прошу допомогти - хотілося б, щоб через посилання на шаблон «Cite web» (використав у примітках двічі) працювало посилання через Джерела → Примітки, як у випадках із статтями/книгами.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 13:30, 25 вересня 2019 (UTC)

Добридень! Не працюють посилання на: Жмуд М. Е., 2003 та Жмуд М. Е., 2004. Прохання допомогти.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 20:33, 26 вересня 2019 (UTC)
Вечір добрий! Виправив суміш розкладок — працює. Maxim Gavrilyuk, відразу питання: чи якось зветься по-особливому стосовно птахів те, що в ботаніці кличуть габітусом?--Dim Grits 21:15, 26 вересня 2019 (UTC)
Дякую за правки. Для птахів інколи застосовують термін «статура».--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 05:30, 27 вересня 2019 (UTC)

Повертання сумнівних джерел до статті[ред. код]

Пропозиція[ред. код]

Вітаю @Dim Grits:, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:14, 17 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Позбавлення прав патрульного[ред. код]

Вітаю! Маю намір номінувати Вас на позбавлення прав патрульного: за просування ОД і війни редагувань. Див. ОД на сторінці Бусоль. --В.Галушко (обговорення) 20:23, 24 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 6,9 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:20, 4 січня 2020 (UTC)