Обговорення користувача:Dim Grits

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10

«Один з найочевидніших недоліків Інтернету полягає в тому, що Мережа надала можливість дебілам спілкуватися з нормальними людьми…»

It is only managers—not nature or laws of economics or governments—that make resources productive.

Сторінку Шаблон:Прапор LBY1977-2011 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор LBY1977-2011, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 лютого 2019. Що ще можна зробити? --Unikalinho (обговорення) 17:30, 4 лютого 2019 (UTC)

З поверненням![ред. код]

Вітаю! З поверненням Вас! Я вже почав хвилюватись.. і, думаю, інші читачі і дописувачі, що слідкують за Вашим доробком, теж :) --Yuriz (обговорення) 15:34, 7 лютого 2019 (UTC)

Запрошую до організації конкурсу CEE Spring[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ти був членом оргкомітету CEE Spring минулих років. Якщо є бажання долучитися у 2019, запрошую переглянути сторінку обговорення проекту й дописатися та коментувати основні питання. -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 16:53, 7 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:08, 16 березня 2019 (UTC)

Гайана[ред. код]

Вітаю. Нагадати, за що Вас адміна позбавили? За просування ОД з Гаяною. Вона Гаяна, а не Гайана. При повторному порушені звернуся до адмінів. Сподіавюся на розуміння--DiMon2711 14:59, 25 березня 2019 (UTC)

Копівіо[ред. код]

Чому Ви в статті Плоска (Славутський район) відновили копівіо, яке я поставив на вилучення?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:06, 22 квітня 2019 (UTC)

Вітаю,@Oleksandr Tahayev:! Ви не вказали звідки там був, за вашими словами, скопійований текст.--Dim Grits 17:04, 22 квітня 2019 (UTC)
Справді, чомусь для інших сіл вказав був джерело, а для цього пропустив. Уже виправив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:47, 22 квітня 2019 (UTC)
Дякую за виправлення! Прохання: будь-ласка звертайтесь до адміністраторів для приховання версій з порушенням АП.--『  』 Обг. 14:36, 25 квітня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Каплін Павло Олексійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каплін Павло Олексійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 23:34, 23 травня 2019 (UTC)

Еони[ред. код]

Вітаю! А навіщо перейменовувати статті про еони на словосполучення (протерозой → протерозойський еон; фанерозой → фанерозойський еон і т.п.)?--Leon 18:09, 2 липня 2019 (UTC)

@Leon II: Вітаю! Протерозой перейменовано так як і усі інші. Та сама історія з періодами і ярусами, з відповідними категоріями. Спочатку потрібно уніфікувати, що нескладно, бо 90% подано за традицією ad Biletsky. Після призвести до якоїсь системи. Бо вже віки йдуть за стратиграфією, а не геохронологією — як яруси. Там давно назріло питання зробити все як одно. Проблема, що офіційний переклад сучасної шкали українською відсутній. Хоча латвійці з їхньої єдиною кафедрою і набором у 30, здається, абітурієнтів на рік це зробили. Різночитання зустрічаються не тільки для чогось новітнього, як для Мегхалаю, але й для великої кількості інших віків. Одні вводять через англійську, інші за латиною, в одних -ній, в інших . Якщо є бажання з цим розбиратись, можливо, варто розпочати обговорення на проекті.--Dim Grits 19:57, 2 липня 2019 (UTC)
Зрозуміло! Я, на жаль, долучитись наразі не можу через брак часу; можу лише підтримати Ваші зусилля :) Щодо джерел, я сюди заглядаю: https://geodictionary.com.ua (Геологічний словник, 2012, с доповненнями та оновленнями). --Leon 12:43, 3 липня 2019 (UTC)
Дякую! Бачив це джерело. По мегхалаю він і був прикладом різночитання тут і тут. Бачив і переклад таблиці від Helgi 2008 року. Сам я доробляю колись недороблену геохронологічну таблицю, усе інше, то просто побіжно-дотично. Трохи причепурити. --Dim Grits 13:00, 3 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Географія Сен-Мартену[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Сен-Мартену був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:46, 4 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Географія Сінт-Мартену[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Географія Сінт-Мартену був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:46, 4 липня 2019 (UTC)


Щодо неприйнятних редагувань[ред. код]

Сумніваюсь, що інформація про час створення та членство комуністичних та комсомольських осередків у кожному селі є важливою інформацією. З таким же успіхом можна додадавати інформацію про створення осередків Батьківщини чи Свободи. Така ж значущість інформації. Slobozhanyn (обговорення) 3 серпня 2019 (UTC)

@Slobozhanyn: можете просто пінгувати на власній сторінці обговорення, як оце я зробив щойно. Для історії села це значна подія. Тим більше вона згадується в авторитетних джерелах. Щодо «батьківщин», то, мабуть, теж. Там єдине зауваження, щодо неможливості поки встановити історичної значущості такої події на відміну від однопартійного радянського періоду. А от поява «просвіт» та осередків Руху в радянську добу — безсумнівно. Погляньте як це зроблено було для селища Кострижівка — окремим розділом «Політика», присвяченому для сучасних подій (незалежність України). У такий розділ також додають результати політичних вподобань на місцевих та загальнодержавних виборах. --Dim Grits 18:52, 3 серпня 2019 (UTC)

Шаблон:Перехід[ред. код]

Вітаю.

На СО шаблону Перехід я задав вам вже друге запитання, з різницею у тиждень. Обидва запитання ви проігнорували, хоча активні у Вікі. Як я маю трактувати ваше мовчання? --VoidWanderer (обговорення) 22:23, 9 серпня 2019 (UTC)