Перейти до вмісту

Обговорення користувача:Domalchuk

Вміст сторінки не підтримується іншими мовами.
Додати тему
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до українськомовної Вікіпедії, Domalchuk!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:11, 28 липня 2020 (UTC)Відповісти

Нові статті

[ред. код]

прохання не робити надлишкову вікіфікацію, почитайте що це таке. Прохання прочитати про оформлення статті (вся інформація на горі в таблиці перейдіть не полінуйтесь і поичтайте). Не треба все до купи і абияк. Це ж ніби енциклопедія, а не твір. --Jphwra (обговорення) 10:41, 13 березня 2025 (UTC)Відповісти

Доброго дня!
Дякую за ваше зауваження. Всі статті, які я додаю, є перекладеними з інших мов, і я намагаюся дотримуватись правил оформлення. Однак, я не зовсім розумію, чи можу під час перекладу додавати нові елементи або ж повинна обмежуватися лише тими, що вже є в оригіналі. Буду вдячний за роз'яснення, щоб покращити якість моїх дописів і відповідати вимогам щодо вікіфікації. --Domalchuk (обговорення) 10:47, 13 березня 2025 (UTC)Відповісти
от щодо перекладу, то вичитуйте будь ласка статті, бо часом читати не можна той машпереклад. Якщо не будете усувати машпереклад, то цілком можна отримати бан на створення статей. Це теж прийміть до уваги. Машина переклад не вичитує. І загалом почитайте правила вон вгорі. Ну без прочитання правил просто ляпсати статті це не діло абсолютно. --Jphwra (обговорення) 10:54, 13 березня 2025 (UTC)Відповісти
Дякую за ваші зауваження. Я завжди вичитую кожну статтю, щоб уникнути машинного перекладу, і намагаюся покращити якість тексту. Якщо є конкретні зауваження чи приклади, буду вдячний за вашу допомогу, щоб покращити роботу над статтями. Також обов'язково ознайомлюсь із правилами, щоб краще відповідати вимогам. --Domalchuk (обговорення) 10:58, 13 березня 2025 (UTC)Відповісти
слухайте ви продовжуєте кліпати статті без вичитки після мого вчорашнього зауваження. Мені звернутись до адмінів??? або ви починаєте більш вимогливо підходити до статей свого авторства або я звернусь до адмінів про накладання до вас персонального обмеження на створення статей. --Jphwra (обговорення) 12:57, 14 березня 2025 (UTC)Відповісти
Я максимально намагаюся вичитувати переклад і намагаюся переформулювати текст для кращого розуміння. Також прийняв ваші зауваження щодо надлишкової вікіфікації та враховую їх у подальшій роботі.
Зараз ще раз перегляну всі переклади, щоб покращити їх якість. Якщо ви вже помітили конкретні проблемні місця, буду вдячний, якщо вкажете хоча б сторінки — це допоможе виправити неточності швидше. --Domalchuk (обговорення) 13:05, 14 березня 2025 (UTC)Відповісти

Вікі любить фольклор 2025: завантажуйте фото, відео та аудіо нематеріальної культурної спадщини України!

[ред. код]

Цікавитеся традиціями та маєте фото чи відео народних святкувань, танців, записи співів чи майстрів традиційних мистецтв за роботою? Тоді запрошуємо до конкурсу «Вікі любить фольклор»!

З 1 лютого по 31 березня 2025 року завантажуйте світлини, відео та аудіо нематеріальної культурної спадщини у Вікісховище та долучайтеся до її популяризації.

«Вікі любить фольклор» — це міжнародний конкурс, метою якого є документування народних традицій, вбрання, танців, співів, святкувань та обрядів, щоб наповнити Вікіпедію якісними зображеннями для ілюстрування статей. Щоб взяти участь, перейдіть на сторінку «Вікі любить фольклор».

Три найкращі світлини отримають цінні призи та сувеніри на українському етапі конкурсу. Три учасники чи учасниці, які своїми фото проілюструють найбільше статей Вікіпедії та інших вікіпроєктів, також отримають призи в українській частині конкурсу. Всі фото, відео та аудіо будуть брати участь у міжнародному змаганні.

Цього року у конкурсі є спецномінація «Українська кухня», присвячена традиційним українським стравам. Авторів трьох найкращих фото буде відзначено окремо.

Важливо! Для участі в конкурсі необхідно вказати детальний опис фольклорної цінності матеріалів (назва події чи обряду, хто виконує/бере участь, місце, дата тощо).

Також з 1 лютого по 31 березня проходить конкурс статей «Фемінізм та фольклор 2025» — щорічна міжнародна ініціатива у межах кампанії «Вікі любить фольклор», що спрямована на висвітлення культурного розмаїття та гендерної інклюзивності у Вікіпедії.

Долучайтеся до конкурсу та допоможіть зберегти українську культурну спадщину для майбутніх поколінь!

Українська частина конкурсу відбувається за підтримки ГО «Вікімедіа Україна». Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсах організації раніше. --Олена Вінсент [ВМУА] (від імені організаційної команди конкурсу) 14:12, 14 березня 2025 (UTC)Відповісти