Обговорення користувача:Durantas

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вітаю. Вам впроваджено обмеження на редагування сторінок ВП:ЗПП та ВП:ЗПВ строком на 1 місяць через неодноразово подані заявки всупереч регламенту.--Andriy.v (обговорення) 20:11, 26 березня 2021 (UTC)

До цього додаю обмеження на редагування на сторінці Вікіпедія:Перегони. При подальших порушеннях до Вас будуть застосовані суворіші обмеження.--Стефанко1982 (обговорення) 17:08, 9 квітня 2021 (UTC)

Дякуємо за вашу участь у Місяці культурної дипломатії![ред. код]

− -- Automatic welcomer (обговорення) 16:36, 29 січня 2021 (UTC)

Привіт, Durantas!


UEWikipedia.png

Дякуємо дуже за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України! Прошу пробачення, що це повідомлення не знайшло вас раніше — не сумнівайтеся, ваш внесок у Вікіпедію справді важливий.

Організатори раді, що ви взяли участь. Сподіваємося, вам було цікаво! Деякі користувачі зіткнулися з проблемою недостатньої значущості статей із запропонованого списку; ми визнаємо, що список був недосконалим.

Проєкт не завершено, поки усі достойні учасники не отримали свої сувеніри! Невдовзі буде розіслано інше повідомлення від організаторів щодо цього.

+ Бережіть себе; ми раді бачити вас у Вікіпедії -- ViraMotorko (WMUA) (обговорення) 09:58, 5 квітня 2021 (UTC)

+

+


+

Місяць культурної дипломатії України[ред. код]

+


+ Вітаю! Ще раз дякую за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України. Скоро плануємо починати сертифікати участі від організаторів. Якщо ви хотіли б його отримати, напишіть мені, будь ласка, листа вікіпоштою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:57, 21 квітня 2021 (UTC)