Обговорення користувача:E-960

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, E-960!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:17, 9 квітня 2016 (UTC)

Попередження[ред. код]

Шановний користувач E-960 припиніть будь-ласка вандалістичні дії на сторінці Перемишль. Дотримуйтесь енциклопедичного стилю, та користуйтесь обговореннями, для узгодження своєї позиції з іншими користувачами.--Franko Lemberger (обговорення) 07:23, 14 липня 2019 (UTC)

Franko Lemberger, припинити вилучення з статті фактів про польську історію та поляків. Це вандалізм і пропаганда. --E-960 (обговорення) 05:31, 16 липня 2019 (UTC)
Е-960, припинити вилучення цілих абзаців про українську історію та русинів-українців. Це вандалізм і пропаганда. --MiskoGe (обговорення) 14:32, 16 липня 2019 (UTC)

Попередження 2[ред. код]

Привіт. Прошу не вдаватися до воєн редагувань та порушень ВП:НО. Так само є підозра на ОД, оскільки гіпотеза про лендзян, наскільки я зрозумів, є хай і вартою уваги, але лише гіпотезою, яка наразі наче не підтверджена. Тобто питання варто спокійно обговорити з відповідною аргументацією. А ось такі редагування ред.№ 25754435, на додачу до порушення ВП:ВР та ВП:НО, взагалі на безстрокове тягнуть. Тому прошу надалі діяти в межах правил Вікіпедії й не вдаватися до таких порушень.--Piramidion 18:09, 23 липня 2019 (UTC)

Інформація[ред. код]

Добридень! Dzień dobry!

Можливо, Ви не знаєте про тему ВП:К-А#Користувач:E-960, diff.

Повторюю свою думку: Нам потрібні здатні до діалогу зареєстровані користувачі поляки.

Юрій Дзядик в) 11:31, 25 липня 2019 (UTC).