Обговорення користувача:Ed1984

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Дякую![ред. код]

Спасибі, за підтримку Ed1984!

Шаблон {{Edited}} в статті Сачко Василь Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сачко Василь Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot 16:21, 12 лютого 2012 (UTC)

Шаблон {{Edited}} в статті Сачко Василь Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сачко Василь Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot 08:33, 21 лютого 2012 (UTC)

Тиждень Запорізької області[ред. код]

Доброго дня. У період з 13 березня по 8 квітня 2012 року в УкрВікі буде проводитись тематичний Тиждень Запорізької області. Запрошую вас до участі у даному проекті. --Сіверян (обговорення) 07:09, 4 березня 2012 (UTC)

Сачко Василь Вікторович[ред. код]

Доброго дня! Дочитав я статтю до кінця і повиправляв помічені недоліки. Єдине що не знаю як правильно було б написати, бо "команда виграла з рахунком 1-4" якось не зовсім коректно звучить, хоча, на мій погляд, значно зрозуміліше. Ще мені цікаво було б дізнатися деякі "пікантні подробиці", а саме чому вирішили проживати в Луцьку. Можливо жінка з Волині родом чи як, бо про неї мало сказано. А так рекомендую ставити статтю в номінацію на добру. Мабуть одна з найцікавіших статей в Вікіпедії! Так що я підтримаю статус як доброї так і вибраної! --visem (обговорення) 11:06, 7 березня 2012 (UTC)

Вітаю! Вибачаюсь що тільки сьогодні відповідаю. Дякую дуже за допомогу по статті та підтримку. В одному з інтерв’ю Василь казав що порівнюючи з Українськом у Луцьку більш чисто, природа гарніша, люди більш добріші й таке інше. Тому мабуть й вирішили жити там. Звідки жінка не знаю, але відомо що він з нею разом переїхав з Українська. Більше нажаль інформації немає, адже Василь доволі скромна людина, до того ж дуже мало дає інтерв’ю. Є версія щоб не втратити фарт. --Ed1984 10:23, 8 березня 2012 (UTC)

Команди Хмельницького[ред. код]

Моє шанування. Хотілось би почути вашу думку Обговорення Вікіпедії:Проект:Український футбол#Команди Хмельницького. --VPrypin (обг.) 06:35, 20 квітня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 11:41, 9 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:36, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб (у Дніпропетровську)[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Ed1984!

В минулому ви створили 18 статей Вікіпедії та додали 531 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:51, 24 квітня 2014 (UTC)

Шановний Ed1984!
Також запрошуємо на другу вікізустріч у Дніпропетровську, що відбудеться 27 квітня за сприяння «Вікімедіа Україна».
Зустріч присвячена Вікіфлешмобу. Усі учасники вікізустрічі зможуть отримати відшкодування за доїзд в межах Дніпропетровщини (і суміжних областей). Метою зустрічі є знайомство вікіпедистів регіону, участь у дні написання статей та допомога новачкам Вікіпедії, які, можливо, прийдуть на акцію.
Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 15:48, 24 квітня 2014 (UTC)

Global account[ред. код]

Hi Ed1984! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (обговорення) 11:48, 17 січня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у місяці українського футболу[ред. код]

--Glorin (обговорення) 17:21, 17 березня 2015 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред. код]

08:50, 20 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Фото[ред. код]

Вітаю. Чи не могли б ви зробити кілька фото доменних печей Дніпровського металургійного комбінату? Здається це можна зробити навіть з міста, хоча знадобиться оптичне збільшення. Бажано щоб хочаб одне фото було з всіма печами. Можливо можете зробити фото з лівого берега? Бажано лише при сонячній погоді. Я не кваплю. Blast furnace chip worker (обговорення) 21:47, 9 грудня 2015 (UTC)

Нажаль не маю такої можливості. Вибачаюсь. --Ed1984 20:42, 11 грудня 2015 (UTC)

Шкода. Доведеться їхати самому або спробую попрохати ще когось. Blast furnace chip worker (обговорення) 23:01, 16 грудня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Ed1984!

В минулому ви створили 18 статей Вікіпедії та додали 536 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:02, 28 січня 2016 (UTC)

Сачко[ред. код]

Вітаю! Якщо ви ще активні тут, то не хотіли б ви оновити статтю про Василя Сачка та виставити її у вибрані? Потрібн ише описати його тренерство. Дякую! --TnoXX parle! 10:06, 30 січня 2016 (UTC)

«Тиждень Дніпропетровщини — 2017» у січні. Долучайтесь[ред. код]

Large Coat of Arms of Dnipropetrovsk Oblast.svg Тиждень Дніпропетровщини — 2017
19 — 30 січня 2017 в українській вікіпедії триватиме Тиждень Дніпропетровщини — 2017 з написанні і покращення енциклопедичних статей про цей чудовий край. Долучайтесь. Хто ж як не ми ;) --Павло (обговорення) 18:04, 16 січня 2017 (UTC) P.S. До речі, взяти участь у вікі-тижні — гарний спосіб відзначити 13-річчя вікіпедії )

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Ed1984!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, здійснивши вже тисячі редагувань, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:23, 26 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Ed1984!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, здійснивши тисячі редагувань, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:05, 27 січня 2020 (UTC)