Обговорення користувача:Flavius1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Іриска

Iryska.png Іриска
Радий бачити знову тут, Ваша робота потрібна. Радий попри всі світоглядні неспівпадіння, які були й які будуть. ) Дякую за внесок! Brunei (обговорення) 23:38, 8 лютого 2020 (UTC)
дякую. --Flavius1 (обговорення) 18:45, 9 лютого 2020 (UTC)

Василинюк Олександр Михайлович

Прошу залишити статю про Василинюка Олександра Михайловича. Я не хочу видалення статі,а навпаки доповнення і покращення. Оскільки це видатна постать Національної Гвардії України і військової частини 3029. Ця особистість заслуговує на свою статю. Дякую за порозуміння!!! --— Це написав, але не підписав користувач Danilo Vasilinik 28 (обговореннявнесок).

@Danilo Vasilinik 28:, я вже побачив, що вашу статтю перенесли до особистого простору. Проте, на жаль, критеріям ВП:БІО, а точніше навіть ВП:КЗОМ, стаття не відповідає і навряд відповідатиме після доопрацювання. Ваше бажання мені зрозуміле, але Вікіпедія не може містити статей про всіх людей на світі. Можливо треба час, аби з'явилися якісь джерела, наприклад з часом про персону напишуть в якомусь довіднику. Але на сьогодні - значимість статті відсутня, на мою думку. --Flavius1 (обговорення) 17:59, 27 лютого 2020 (UTC)

Зарамо vs Вазарамо

Народи банту прийнято називати за коренем, ва- тут префікс, в АнглВікі і РосВікі це знають. Переназвіть, будь ласка. --IgorTurzh (обговорення) 14:19, 28 лютого 2020 (UTC)

@IgorTurzh: а джерела куди діти? у сучасному СУМ та в старій ВРЕ — вазарамо. У них нема навіть зарамо з приміткою див. вазарамо, як зазвичай робиться. Про десятки інших АД на вазарамо я мовчу. Тому і перейменував відповідно до АД. --Flavius1 (обговорення) 14:25, 28 лютого 2020 (UTC)
Ну Ви ж розумієте, що просто немає фахівців з цих мов і народів. І якщо в україномовних джерелах помилка, то її можна і не тиражувати. Зрештою, я писав статтю не за укр. джерелами. Тому, як на мене, можна було б і не хизуватися необізнаністю укр. вчених. --IgorTurzh (обговорення) 14:38, 28 лютого 2020 (UTC)
@IgorTurzh: Я побачив, що у статті не було україномовних джерел, от того і додав. Якби це один раз трапилась згадка - можна було би списати на помилку, але коли двічі [1], то я вже сумніваюсь у цьому. Я не фахівець з цих мов (і навряд такі фахівці знайдуться в укрвікі), але в той же час у мене немає підстав не довіряти виданню НАНУ (єдиному укарїномовному джерелу, яке має назву цього народу), а також радянським і російським, які практично суголосні з українським. П.С. на суахілі, між іншим, Вазарамо. --Flavius1 (обговорення) 14:49, 28 лютого 2020 (UTC)
Еге ж, Ви маєте рацію. Це в УкрВікі - правильно, а в РосВікі і АнглВікі - неправильно. Залізна логіка. --IgorTurzh (обговорення) 14:58, 28 лютого 2020 (UTC)
@IgorTurzh: Я не стверджував в якій із Вікі правильно, а в якій неправильно. Я діяв відповідно до правил Української Вікіпедії, а не англійської чи російської. Flavius1 (обговорення) 15:06, 28 лютого 2020 (UTC)
 • Думаю, дискусію варто продовжити на ВП:ПС, в російських і українських джерелах присутні обидві назви. А СУМ-20 - розчарував, приклад копіпаста з російської БСЭ, тобто в українському словнику наведено як приклад російськомовний текст, без посилання на джерело. --yakudza 15:01, 28 лютого 2020 (UTC)
  @Yakudza: Дивіться яка ситуація: якщо йти логікою IgorTurzh, то мова кізарамо, якою говорить цей народ, теж повинна називатися без префікса кі-, але ж, крім єдиного українського джерела СУМ (яке зазначає обидва терміна з префіксами) всі радянські, і російські теж пишуть кизарамо з префіксом [2], [3]. Де логіка, коли в рос. і ряд. джерелах мова кизарамо, а ось народ у них в двох варіантах трапляється - і зарамо, і вазарамо. Де логіка? Зі всіх вікі тільки суахілі пише з префіксами і як саму мову [4], так і сам народ [5]. Чого? А всі інші вікі - без префікса і як саму мову, так і сам народ. П.С. Припустимо, я зараз створю статтю про цю мову цих народів, то вона буде як називатися в Українській Вікіпедії? за українськими і за російськими джерелами, чи за вікіпедіями інших мов? --Flavius1 (обговорення) 16:15, 28 лютого 2020 (UTC)
  Наскільки я зрозумів, "ва-", "кі-" можна перекласи як "народ" і "мова". Тобто - це складене слово en:Compound (linguistics) (якщо я правильно вжив цей термін) і на інші мови воно перекладається зазвичай двома словами. Тобто у нашому випадку "народ зарамо" і "мова зарамо". Я можу помилятись, тому що цей висновок лише на підставі вашої дискусії і пари гуглінь. --yakudza 16:23, 28 лютого 2020 (UTC)
  Можливо ви не помиляєтеся. Я не про те пишу. Що робити конкретно в тому випадку, коли я зараз створю стаття про мову, на яку маю українські і радянські авторитетні джерела, які однозначно позначають це слово з префіксом - кізарамо. Чи повинен я закрити очі на ці АД і дивитись як там у англвікі? Чи на якісь інші умовиводи мені посилатися у статті і зазначити, що попри наявність джерел, це слово пишеться без префікса? А може там консесус в англвікі, закріплений правилом. Хто зна. Я не цікавився. Хоча я бачу зараз, що є джерела англійські і на назву з префіксами - kizaramo language, попри назву статті у вікі zaramo language. Чи мені ще й аналіз вживаності назви в англджерелах робити (та інших вікі), аби створити статтю в українській Вікі? --Flavius1 (обговорення) 16:45, 28 лютого 2020 (UTC)
  Думаю, що за умови обмеженої кількості джерел українською мовою, потрібно робити пошук й іншими. Ви, загалом, так і зробили, хоча обмежились лише російською. Це не буде ні оригінальним дослідженням, ні введенням неологізмів, бо це звична практика і в інших дисциплінах. Скажімо, коли я пишу про якусь хімічну речовину, то я орієнтуюсь на її систематичну назву за ІЮПАК, навіть якщо є пару джерел, які з якихось причин їй суперечать. Так само і з багатьма науковими термінами. Є випадки, коли при найменуванні потрібно враховувати лише українські назви, але тут, думаю, не такий. --yakudza 17:01, 28 лютого 2020 (UTC)
  Для мене звична практика, це коли я пишу статті відповідно до україномовних джерел і відповідно дотримуючись правил Української Вікіпедії. За умови коли таких джерел немає - це не страшно і можна завжди звернутися до іноземних, але перевага завжди надається українським джерелам. А в цьому випадку - це не простеньке джерело, а наукове видання НАНУ. --Flavius1 (обговорення) 17:42, 28 лютого 2020 (UTC)

Згущівка

Zguschene moloko.png Згущівка
Вітаю пане Flavius1)! Нарешті, завдяки Вашими зусиллями, сторінка ВП:ПС вперше за останні майже 3 роки не переповнена, та на ній підображаються повністю усі активні заявки. Дуже вдячний Вам за якісні підсумки та витрачений час на цю нелегку (навіть з емоційної точки зору) справу. Andriy.v (обговорення) 15:54, 4 березня 2020 (UTC)

Адміністрування

Чи не думали Ви податися в адміністратори? Ваші знання та компетентність, загалом і метапедична, би дуже пригодилися спільноті.--Andriy.v (обговорення) 16:00, 4 березня 2020 (UTC)

@Andriy.v: дякую за згущівку. Проте розвантаження ВП:ПС це і ваша заслуга ). Стосовно адмінства, то ні, я не хочу цього. Мені колись двічі вже пропонували. Але як тоді, так і зараз, я схильний вважати, що від мене буде більше користі у якості простого редактора. --Flavius1 (обговорення) 16:16, 4 березня 2020 (UTC)

Джек Річер

Дякую, що відредагували статтю Ворог (роман), проте, я навіть не встиг всі посилання зробити в інших статтях на неї. Хочу зрозуміти чому ви змінили назву статті і навіщо шаблон

{{мовні помилки}}

. Невже їх там настільки багато? Хоч визнаю інколи я погано пишу та особливо перекладаю. Liubomir G (обговорення) 18:17, 5 березня 2020 (UTC)

@Liubomir G: Вітаю! Назву змінив, тому що уточнення письменника в дужках зайве, оскільки у Вікіпедії більше немає романів з такою назвою, але в той же час є статті з назвою Ворог, тому уточнення слова роман тут потрібне, навідміну від уточнення імені письменника. Так. І мовних і лексичних, і стилістичних помилок, на жаль, багатенько в розділі: Річер їде до будинку генрала, Річер/Ричер, Він також виявляє і т.д. В кожному абзаці практично. В таких випадках ставиться відповідний шаблон, аби автор звернув свою увагу та привів статтю у відповідність. Успіхів! Flavius1 (обговорення) 18:31, 5 березня 2020 (UTC)
Щодо назви, то "ДЖек Річер" це не письменник, а персонаж твору, але логіку зрозумів, хоча в англовікі стаття називається "The Enemy (Child novel)". Щодо помилок, спробую вичитати.Liubomir G (обговорення) 18:48, 5 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кізарамо

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кізарамо був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:38, 9 березня 2020 (UTC)

Федорович

Цікавий ви вибрали спосіб поздоровити людину з 8 березня ред.№ 27419479! Щоб бути таким певним чийогось членства у якійсь структурі, треба бачити а) заяву про вступ; б) резолюцію керівних органів організації; в) членський квиток (якщо такі існують). Адже доволі поширеними є випадки запрошення (і навіть включення без згоди) відомих/знакових/активних людей у списки для їх розкрутки/збалансування/покриття якихось тем чи сфер без жодних членських зобов'язань. Законодавство це дозволяє і це доволі масова практика у наших квазі-партійних структурах, які практично завжди ліпляться під вибори і потім розчиняються. Тим більше, ніяких публікацій на підтвердження чи спростування інформації з наведеного сайту мені не відомо. Сама @Natalka Fedorovych: (наскільки можна зрозуміти з обурених реплік) цю інформацію заперечує. І, зрештою, партія Свобода не є аж такою авторитетною структурою, щоб можна було їй вірити беззастережно. Тому закликаю вас стриматись і не доводити до абсурду цю ситуацію. Хіба що справді є якісь вагомі публікації (не сумнівні сайти). Дякую. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:55, 10 березня 2020 (UTC)

читайте уважно [6]. Flavius (обговорення) 07:08, 10 березня 2020 (UTC)
Ну і це помилка. Тим більше, це первинне джерело. А для Вікіпедії потрібні вторинні. Тим більше, для БЖЛ. Тим більше, якщо є пряме заперечення. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:25, 10 березня 2020 (UTC)
Ні, це не помилка. Це відомості з державного органу, який подає інформацію у відповідності з цим [7]. П.С.Якщо не вірите держорганам влади, то хоч Тягнибоку повірте [8]. Він ніколи не бреше. --Flavius (обговорення) 07:31, 10 березня 2020 (UTC)
Послухав вашого правдомовця. Суть у нюансах. "Представники політсили" - це не значить "члени партії". Навіть якщо людина подала документи в список, це не значить членства. Поцікавтеся скільки позапартійних членів у інших фракціях. Наскільки цей короткочасний епізод включення в списки є знаковим для біографії? Почитайте ВП:БЖЛ. Там трохи дивне посилання на англійський текст, але ви зорієнтуєтесь: Zero information is preferred to misleading or false information. (Краще нічого аніж щось сумнівне). І далі:...it is particularly true of negative information about living persons. Сама «living person» заявляє що інформація не відповідає дійсності - це достатня підстава не вести війну відкотів. Почитайте що таке вторинні джерела. Списки і дані комісій явно до них не належать. Mykola Swarnyk (обговорення) 08:31, 10 березня 2020 (UTC)
Так в тому й то справа, що у мене немає сумнівів. Бо я довіряю органам влади, які подають інформацію у відповідності з законом. Це вторинне джерело, бо первинним буде членський квиток. Якщо б ЦВК подали неправдиву інформацію, то особа подала би до суду, а суд би зобов'язав би прибрати недостовірні відомості. Того не відбулося. Зараз особа, яка редагує статтю про саму себе - в конфлікті інтересів. Вона не бажає, щоби була ця інформація в статті про неї (те саме роблять ті, хто був в партії регіонів - не хочуть, аби така інформація фігурувала в статтях про них). І на сам кінець, мені все одно, що особа заявляє в описі редагування до статті про себе. Вона (можна припустити), що вже вийшла з партії, але станом на 2014 рік вона тим членом була. --Flavius (обговорення) 08:39, 10 березня 2020 (UTC)
Єдине, що можна припустити - це що особа була внесена в списки. І списки, і елементи передвиборчої агітації - це все суто первинні джерела. Але оскільки вторинних джерел - (численних!) узагальнень сторонніх осіб, аналітиків і т. ін. у нас нема - все, далі таке джерело можна відкинути. Ніхто (з журналістів, політологів, аналітиків) не звернув великої уваги на факт внесення Федорович до списків третьорядної політгрупи. Про це можна забути. Це не кримінал, не скандал, не червона лінія. Це банальна, тривіальна інформація, не суттєва (але заявлена, як неправдива). За БЖЛ така інформація ігнорується. Там ще жорсткіше є, але ми до цього не будемо опускатись. Там всю статтю цькували як незначиму, а тут за кому війни. Не вартує. Mykola Swarnyk (обговорення) 08:53, 10 березня 2020 (UTC)
Як це ніхто не пише? Писали. Купа джерел [9], [10], [11]! Та й сам Тягнибок пише член Політради ВО "Свобода", заступник Міністра соціальної політики України [12]. Не доводьте до абсурду. П.С. Інакше трактуєте слово "представники Свободи" від Тягнибока, то він прямо заявляв: "У списку всі мають бути «свободівцями», у нас нікого зі сторони не буде" [13]. І о чудо! Так і вийшло [14], [15]. Всі у списку були - свободцівцями, членами політсили! Більше того, всі вони були присутні на тому 29 з'їзді членів партії, на якому сформували виборчий список, в тому числі і та Федорович, яка ще й в кадр двічі потрапила [16], [17]. Але за вашою логікою всі брешуть: і Тягнибок бреше, і партія Свобода бреше, і ЦВК бреше, і ЗМІ. І тільки Федорович говорить правду, редагуючи про себе статтю у Вікіпедії... Ну да, ну да. --Flavius (обговорення) 08:59, 10 березня 2020 (UTC)
запит був, що вона вже не є член ВО Свободи, можливо це і так, можливі й ні. Якщо я не помиляюсь, то категорія не видаляється в будь-якому разі, бо в неї входять й минулі учасники. Я помітив, що всі джерел з 2014. Узагалі, пробачте, але обговорення в нікуди. Тут потрібно не сваритися між собою, а детальніше дізнатися в Natalka Fedorovych і пояснити їх правила Вікіпедії. ЦВК є надійним джерело, якщо припустити його ненадійність, тоді просто буде крах. А первинні джерела дозволені ВП:АД щодо таких фактів (хоча можливо я й помиляюсь), та й вторинних вистачає. Одне питання, замість тисячі слів. А щодо номінації на вилучення, то залишилась «остання межа». --Fosufofiraito Обг. 12:25, 10 березня 2020 (UTC)
@AlexKozur: припускаю, що з 2015 року не член, бо тоді прийняли закон про держслужбу [18], яка офіційно заборонила бути членами партії в т.ч. заступникам міністрів, але станом на 2014 була на всі 300% і це підтверджується не тільки ЗМІ, але й самою Свободою і ЦВК. І да, ви праві, категорія не видаляється, навіть якщо вже не членкиня. Що дізнаватися у Natalka Fedorovych? Якщо ми почнемо у всіх питати, то може й умовно Лукаш спитаємо про те, що вона хотіла би прибрати, а що додати до статті про себе? Їхня думка, як зацікавлених осіб, нічого не вартує. Зараз у статті конкретно вказано рік членства - станом на 2014. --Flavius (обговорення) 12:36, 10 березня 2020 (UTC)
ред.№ 27428812 дивлячись на диф, я розумію чому вона видаляла інформацію. Дата початку лише вказана. Submajstro зробив більш правильні редагування. Нам же потребується перевіряти факти на достовірність нинішнього стану та реагувати на них. Я ніде не знайшов щодо виходу з партії, а тому логічніше рішення для мене це запитати користувача та допомогти йому щодо внесення змін. --Fosufofiraito Обг. 17:01, 10 березня 2020 (UTC)

попередження щодо ВП:НО

будь ласка, не переходьте на особистості. Не відповідайте образою на образу ред.№ 27446472. Так, важко, але все одно до цього не варто доходити. Дякую. --Helixitta (t.) 21:00, 12 березня 2020 (UTC)

@Helixitta:, вибачте, просто не зміг втриматися. --Flavius (обговорення) 21:51, 12 березня 2020 (UTC)

Репліки про «конфліктність»

Щодо моєї фрази про ваші, нібито, намагання комусь досадити - я зрозумів зауваження Nick і готовий був усю цю фразу прибрати з оскарження Вікіпедія:Перейменування статей/Мартинець Володимир Євгенович → Володимир Мартинець. Але накладене на мене обмеження, як виявилось, не дозволяє мені вносити будь-які правки в Вікіпедія:Перейменування. Якщо вам ця фраза якимось чином заважає - дозволяю її прибрати. І якщо вже про це мова - періоди добровільної чи вимушеної неактивності пройшли десятки користувачів - у тому числі й я. Успіхів. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:18, 15 березня 2020 (UTC)

@Mykola Swarnyk:, я щиро перепрошую. Я поясню. Я не знав конкретику арбітражних рішень (тільки вчора детально передивився ті два рішення) і, мабуть, зрозумів до чого була та репліка, особливо після зауваги Brunei. На момент написання своєї репліки на СО Helixitta, я просто детально не був знайомий з тими рішеннями АК. Тобто я знав (з вашої СО), що у вас обмеження було, потім його зняли, потім знову наклали (так виявилось, що одразу після мого підсумку на ВП:ПС), але не знав через що і через кого, бо не цікавився детально цим. І виходить так співпало, що після того коментаря, який ви залишили під час оскарження стосовно Мартинця на ВП:ПС (мабуть, ви те написали, бо були злі через мій підсумок), я подумав що вчорашня ваша фраза на СО Helixitta була цілком присвячена саме мені. От чомусь так подумав.... Тому ще раз перепрошую, якщо це не так. Мені новий виток конфлікту непотрібен. І не хочу стати зачинателем нового. Не ображайтесь на мене за ту вчорашню репліку. Мабуть, реально все співпало відразу. --Flavius (обговорення) 17:34, 15 березня 2020 (UTC)
І саме через Вашу репліку мене було заблоковано.--Юрко (обговорення) 11:50, 18 березня 2020 (UTC)

Розпалювання старих конфліктів

Прошу Вас не розпалювати старих конфліктів, до котрих Ви не маєте жодної дотичности. Дякую.--Юрко (обговорення) 11:49, 18 березня 2020 (UTC)

Пародіювання попереджень якраз і є «підробкою та введенням в оману щодо дій інших користувачів». Не робіть так, будь ласка. --Brunei (обговорення) 12:19, 18 березня 2020 (UTC)
Brunei, прошу попередити користувача про неприпустимість розпалювання старих конфліктів - це підриває нормальне функціонування Вікіпедії. Дякую.--Юрко (обговорення) 12:47, 18 березня 2020 (UTC)
Пане Юрку! Я про ваші старі чи нові конфлікти не знаю. Мене довго тут не було. І написав я вам про те, що не стосується теми піднятого там обговорення чи теми якихось конфліктів, це питання у площині культури, етикету тощо. І тому не розумію як тема зміни імені, до якої ви маєте відношення в тому обговоренні, може стосуватися старих ваших конфліктів. Мене цікавить лише одне: ви або дозволяєте змінювати імена, або ні. Якщо дозволяєте - тоді незрозуміло чому зробили користувачу Piramidion недавно зауваження, аби він не змінював ваше ім'я, а якщо не дозволяєте - тоді і самі не робіть того. Різниці який відмінок використовується - немає. Зміна імені відбувається. Тому требу бути послідовним у діях на майбутнє. Ось шо істинне мене цікавило. А все інше мене не цікавить. П.С. Звинувачувати у підриві? Серйозно? За елементарне запитання і прохання? Ну, ви переходите межу і доводите до абсурду. --Flavius (обговорення) 12:50, 18 березня 2020 (UTC)
Це питання абсолютно не стосується теми, котру там обговорюємо - для цього і є СО, Ви могли написати на моїй СО. Я ніколи нікому не забороняв використовувати відмінки в іменах; те, що було, то стосувалось лише одного адміна, котрий заперечував відмінювання та транслітерацію і це вже обговорювалось. Пізніше ж той адмін вжив щодо мене неповну назву, тобто змінив її і не поставив у квадратні дужки. Ще раз повідомлю, що Ви до того не маєте жодної дотичности. Прошу дотримуватись етикету. Дякую за розуміння.--Юрко (обговорення) 13:01, 18 березня 2020 (UTC)
Так, мабуть, ви праві. Мені треба було звернутися на СО вашу одразу. Перепрошую, що того не зробив. Але дякую, нарешті, що відповіли безпосередньо на питання, якого я торкнувся, і стосовно якого звернув увагу. Ви прояснили трохи картину. Це можна було одразу зробити, оскільки я хоч і не звернувся на СО до вас (визнаю, помилково), але в той же час вже залишив там коментаря і потребував відповіді, а не ігнорування і заперечення. Питання тепер неактуально. Дякую за відповідь. П.С. Треба було одразу припускати добрих намірів. На жаль, ви цього чогось не зробили. Flavius (обговорення) 13:16, 18 березня 2020 (UTC)
Дякую.--Юрко (обговорення) 13:36, 18 березня 2020 (UTC)

Щодо статті

Доброго вечора! Не мала жодного наміру шкодити і була впевнена, що "забронювала" цю статтю кілька днів тому, коли почала її перекладати. Далі просто заходила і перекладала ті статті, що "у процесі". І ні, я не бачила, що ця стаття вже існує. Навіть коли натиснула "опублікувати" інформація про те, що вона вже існує, не висвітилася. І ще, я нічого не змінювала, просто опублікувала свій переклад. Я невеликий спеціаліст у написанні Вікіпедії і мені шкода, що мимоволі я Вам нашкодила. Після таких ситуацій взагалі більше не хочеться витрачати на це свій час. Ще раз перепрошую. Успіху --Мандрівниця (обговорення) 22:32, 21 березня 2020 (UTC)

Мандрівниця Ви переприв'язали сторінки на wikidata. Коли переприв'язуються сторінки там, то людина вручну видаляє існуючу (Воскресенська Зоя Іванівна) і додає свою замість неї (Зоя Воскресенська), змінюючи таким чином загальну прив'язку всіх вікістатей. І ви не могли не бачити цього! Бо переприв'язка - це не автоматичний процес. Ви просто "тихо" видалили існуючу статтю, додавши новостворену свою. Але ви не мені нашкодили. Я не автор статті. Я просто це помітив, бо нещодавно перейменовував її. Просто не робіть так більше. Побачили вже існуючу статтю після того, як створили випадково свою з такою ж назвою - ставте на видалення її, звертайтеся до адміністраторів, але не робіть того, що ви зробили вчора. Це неетично по відношенню до тієї людини, яка створила статтю раніше за вас. --Flavius (обговорення) 09:07, 22 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Дебре-Зейт

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дебре-Зейт був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:44, 22 березня 2020 (UTC)

Купцова Тетяна Михайлівна

Вітаю. …очевидно, що статтю не слід відносити до категорії і, одночасно, до підкатегорії цієї категорії. Тобто, якщо стаття належить до категорії:Уродженці Омська, всі батьківські категорії цієї категорії вже зайві, тому я їх поприбирав. --Олег (обговорення) 16:50, 30 березня 2020 (UTC)

Вітаю. Ну, прибрали, то й прибрали. Дякую. --Flavius (обговорення) 16:55, 30 березня 2020 (UTC)

Щодо Вишневецького

1. Ярема - то є просто скорочення імені Ієремія. Таке ж як "Вася" є скорочення імені Василій. 2. Прізвище його родини не Вишневецькі, а Корибути Вишневецькі. Підсумок того обговорення непереконливий, він був українським князем, і імена щодо українських діячів в українській вікіпедії мають повну форму. Є дві повні форми українських імен: або річпосполитинська (імя і прізвище) або сучасні (прізвище, імя та по батькові).--NOSFERATU (обговорення) 14:04, 2 квітня 2020 (UTC)

NOSFERATU, Ви ж бачили підсумок щодо статті? Бачили. То чого ви це зробили? Ви ж досвідчений користувач і знаєте, що статті, до яких вже були підсумки, не змінюються без повторного обговорення, а саме таке повторне обговорення повинно бути з новими вагомими аргументами. П.С. щодо "Василь"...Я бачив ваші перейменування, де ви людей з "Василь" перейменовували на Василій, попри те, що ці особи в АД (енциклопедіях) саме Василь, а не Василій. Більше того, вони навіть по паспорту Василь, але ви всерівно їх перейменовували. Не робіть такого більше. --Flavius (обговорення) 15:12, 2 квітня 2020 (UTC)
 • Якщо по паспорту, то не буду. Вікіпедія використовує саме ті імена, що у документах.--NOSFERATU (обговорення) 15:17, 2 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Любаєв Павло Кирилович

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Любаєв Павло Кирилович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:23, 9 квітня 2020 (UTC)

Просто

Вітаю. Вам би адміном... --Юрко (обговорення) 11:58, 12 квітня 2020 (UTC)

Вітаю. Приєднуюсь. Вам би адміном... --Fosufofiraito Обг. 14:54, 12 квітня 2020 (UTC)

Прохання

Чи не могли би ви перевірити статті Бровар'а, які він створив у Категорія:Українська Далекосхідна Республіка та Категорія:Зелений Клин? Там ще залишились повністю скопійованы тексти, наприклад - Конституція національно-культурної автономії українства на Далекому Сході. --Wanderer777 (обговорення) 18:35, 18 квітня 2020 (UTC)

Це називається ПЕРЕСЛІДУВАННЯ - акцент не на статті, а на користувачеви. "Видалячеви файлів" доступ вже заблоковано. --Юрко (обговорення) 19:14, 18 квітня 2020 (UTC)
Wanderer777, можливо у деяких статтях і є проблеми, проте вони повинні вирішуватися дещо інакше, і відповідно до інших правил/настанов українського розділу Вікіпедію, пов'язаних з порушенням АП (у кнайпі вже про це вам сказали). Але, як на мене, каталізатором вчорашньо-сьогоднішньої вашої пильної уваги до статей Бровар'а стала гаряча дискусія з ним на першій виставленій вами його статті на вилучення (за 20 березня). І це реально трохи на помсту схоже зараз. Я би радив оминути поки ці статті увагою. І переключитися на щось інше. У Вікіпедії більше мільйона статей, і ви один усі статті не передивитеся на дотримання АП. Це нереально. І не тільки в українській вікі. Тому, якщо ви (принаймні на деякий час) охолонете і забудете про них, то конфлікт згасне. А я гляну ці категорії після Великодня. Сьогодні вже пізно. Із прийдешнім Вас святом. --Flavius (обговорення) 19:36, 18 квітня 2020 (UTC)
Я вже відповів там, де ви перший раз попросили, що не буду займатися його статтями. :) --Wanderer777 (обговорення) 19:40, 18 квітня 2020 (UTC)
І вас зі святом. --Wanderer777 (обговорення) 19:40, 18 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Патриція Кеннеді Грімстед

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Патриція Кеннеді Грімстед був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:20, 23 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Эрьмезь (поема)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Эрьмезь (поема) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:09, 3 травня 2020 (UTC)

Бляшана Катедра

Привіт Flavius1,Коли у вас є час, ви можете видалити цей тег? Зміни шаблонів/файлів цієї версії очікують на перевірку. Стабільна версія була перевірена 7 січня 2020.? Nicola Mitchell (обговорення) 20:57, 3 травня 2020 (UTC)

@Nicola Mitchell:. Зробив. --Flavius (обговорення) 08:47, 4 травня 2020 (UTC)

фобії

джерело слова не дорівнює джерело явища. --AS 12:11, 5 травня 2020 (UTC)

відкривайте посилання і читайте. На кожне твердження є джерела. Flavius (обговорення) 12:11, 5 травня 2020 (UTC)
Пане, ви самі ті "джерела" читали?) Там навіть та сама качкофобія подається як реальна, хоча це вигаданий термін з комікса. --AS 12:13, 5 травня 2020 (UTC)
Пане, я читав, тому і додав джерела. Все, що ви можете зробити - це подати поруч шаблон неАД. А не повністю відкидувати джерело. Flavius (обговорення) 12:14, 5 травня 2020 (UTC)
Тобто ви наводите завідомо неавторитетні джерела? --AS 12:16, 5 травня 2020 (UTC)
Не перекручуйте слова. я навожу те, що я знайшов. Якщо у вас виникли сумніви в авторитетності - ви можете додати той шаблон. І не більше --Flavius (обговорення) 12:18, 5 травня 2020 (UTC)
Це... цікавий підхід до джерел. --AS 12:21, 5 травня 2020 (UTC)
Цікаво те, що ви порушили правило трьох відкотів і затіяли війну редагувань, неправомірно прибираючи джерела. --Flavius (обговорення) 12:27, 5 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Діалекти ерзянської мови

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Діалекти ерзянської мови був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:49, 10 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Шаблон {{КОІ}} у статті Магалецька Ольга Ігорівна

Вітаю. Ви поставили шаблон {{КОІ}} на сторінку Магалецька Ольга Ігорівна 14.04.2020 о 11:46. Опис до редагування ви залишили порожнім

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 13:18, 19 травня 2020 (UTC)

@Dimon2712:, я не розумію навіщо писати на СО те, що зазначено у шаблоні: Особа або особи, які активно редагують цю статтю, за всіма ознаками мають безпосередній стосунок до її предмета.. Стаття про Ольгу Магалецьку редагувала ... Ольга Магалецька. Тобто мені на СО треба фактично продублювати те саме, що вказано у шаблоні? --Flavius (обговорення) 15:59, 20 травня 2020 (UTC)
Мені здається, що правильним було б написати на СО проблеми статті. Якщо зауважень немає, то, можливо, є сенс зняти шаблон, або перемістити його в кінець статті, просто для галочки. Хоча я напевно приберу його зі списку--Dimon2712 (обговорення) 19:17, 20 травня 2020 (UTC)
@Dimon2712: а ваш бот вільний? можете запустити, щоби позмінював у деяких статтях (більше 100 таких статей) включення з Горинь (річка) → на просто Горинь.? Уточнення вже зайве. Flavius (обговорення) 12:22, 27 травня 2020 (UTC)
@Dimon2712: бот не у всіх зробив. Чогось зупинився й не продовжив. Ще треба, а то на пів дорозі, то не діло. Чи у нього якийсь ліміт? П.С. вибачте, що турбую. Flavius (обговорення)

Уельський саміт НАТО

Вітаю. Я прочитав Вашу статтю, дещо відредагував. Але це я не зміг збагнути: У спільній декларації по закінченню засідання Комісії лідери засудили російську незаконну та самопроголошену анексію Криму і умисну дестабілізацію на сході України, яка триває, порушуючи міжнародне право, а також закликали Росію відкликати самопроголошену анексію Криму, якої члени Альянсу ніколи не визнають. Що значить ...російську незаконну та самопроголошену анексію Криму...? Анексія в принципі не буває законною, щоб вказувати на її незаконність. Але самопроголошена анексія — такого я ще не чув :) — Q (обг.), 21:50, 29 травня 2020 (+3 UTC)

QAtlantic.mn, вибачте, а ви одразу після мого звернення на вашій СО стосовно правопису пішли дивитися мою статтю чи вона була у планах? Я в такі співпадіння не вірю... Якось неетично вийшло з вашого боку. Тим більше, коли редагування не стосується првопису (в тому числі → зокрема, не пройшла поза увагою → не оминула увагу, зображено розу → зображена роза, зображено → зображений, були вжиті, було перекрито → вжили, перекрили, поліцейських → поліціянтів...і т.д. і т.п. Ви вважаєте мої варіанти порушенням правопису?) Я не заперечує про ваше "дещо відреагував", але мені не сподобалося, що ваше редагування мало примітку "правопис", до якого жодного відношення не мало, окрім, напевно, милозвучності, а також, що це було зроблено одразу після мого коментаря на вашій СО щодо правопису г/ґ в одній статті, що ви перейменували. Стосовно конкретного питання: кожна людина тут жива, і може допустити одруки чи неточності, які точно не зроблені СПЕЦІАЛЬНО, але звертатися до автора і питати про це, через такі дрібниці, які доречно виправити - це щось новеньке (сполучення "Незаконна анексія" вживається і в найвищих актах, заявах держави ...н-д, рішуче засуджується незаконна анексія Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя [19]. Не бачу нічого поганого в цьому слові. А от слово "самопроголошена" - сам не знаю як так вийшло... Але точно ненавмисно). Яку наступну мою статтю подивитеся? --Flavius (обговорення) 19:12, 29 травня 2020 (UTC)
Я поставив позначку правопис, я не писав власноруч. Ви знаєте, що при вказанні змін Вікіпедія пропонує швидкі варіанти. Ваші варіанти, які я змінив, вони дещо непритаманні нашій мові. Наприкад, у тому числі — зокрема. Щодо Вашої реакції на г/ґ — взагалі з цим не пов'язано. Я завжди дивлюся сторінки користувачів, які дописують до моєї сторінки обговорення. І Вашу глянув, і побачив позначку, що Ви перемогли в темі НАТО. Стало цікаво і я прочитав. Нічого такого. Ви трохи дивно тлумачите мої дії ;) Щодо одруків, я Вас ні в чому не звинувачував. Я навпаки намагаюсь з'ясувати, що Ви мали на увазі. Якщо інформація подана незрозуміло, не бачу нічого дивного в тому, щоб звернутися до автора за поясненнями, і щоб потім цю інформацію переписати. — Q (обг.), 22:23, 29 травня 2020 (+3 UTC)
QAtlantic.mn, Ну, я вище вже відповів: не бачу нічого поганого в словосполученні "незаконна анексія", яке вживається в авторитетних джерелах, в тому числі у найвищих актах України. Воно вжито, вочевидь, через те, що так було в оригіналі-джерелі, на яке є посилався. А от слово "самопроголошена", мабуть, невдалий переклад чи помилка, яка була зроблена ненавмисно. Чесно. Стосовно сполук. Вони притаманні нашій мові, інакше я би їх не вживав. Якщо академічні словники та енциклопедії, зокрема енциклопедія Українська мова, мають такі сполуки у прикладах, то я все правильно робив. Але це все суб'єктивне: "в тому числі" — коли я хочу акцентувати на цьому, "зокрема" — коли я хочу виділити це з-поміж усього, моє "поліцейських" чи ваш "поліціянт" - в чому різниця? І так далі. Це все стилістика. П.С. А стосовно звернутися до автора, коли дивно, чи чого я так відреагував...Просто станьте на моє місце і уявіть, що ви звернулися до якогось користувача, щось написали йому, а через годину він (той користувач) пише вам з приводу вашої статті. Вам не здасться це дивним? --Flavius (обговорення) 19:39, 29 травня 2020 (UTC)
QAtlantic.mn, якщо ви не дуже проти, то я повернув "поліцейських". Вибачте. Мені просто не подобається слово "поліціантів", бо воно, як на мене, має розмовну конотацію. П.С. порада: не виключаючи подібних моментів, раджу піднімати тему на СО тієї статті. Так буде етично. У цьому випадку точно ніхто не мати сумнівів щодо ваших добрих намірів. Бо в інакшому випадку - виглядає це досить дивно. Я пояснив чому. Не ображайтесь. --Flavius (обговорення) 21:04, 29 травня 2020 (UTC)
Щодо поліцейського див. тут, тут, тут — ютуб /watch?v=SWNz9jogFkg. — Q (обг.), 19:47, 30 травня 2020 (+3 UTC)
Знаю, дивився. Ну, Городенська колись і holding пропонувала писати через Г, або хоча би варіантно - і так, і сяк, але за правописом лише холдинг і тільки так. Тож...рекомендації провідних мовознавців це дуже добре, але вони повинні відобразитися у правописі чи орфографічних словниках. Станом на сьогодні в УОС-9 фіксуються лише поліція, поліцай, поліційний та поліцейський. Коли вийде 10 видання і там буде поліціа(я)нт, то тоді вже буде ясно точно --Flavius (обговорення) 17:38, 30 травня 2020 (UTC)

Іриска

Iryska.png Іриска
Дякую за ваші зусилля з розгрібання ВП:ПС. Ви фактично наодинці витягаєте ту сторінку з болота, велика подяка вам за бажання й вміння підбивати якісні підсумки. Сподіваюся, що ця відзнака дасть вам наснаги продовжувати! — NickK (обг.) 18:13, 31 травня 2020 (UTC)
щиро дякую, NickK. І за іриску, і за оцінку діяльності на ВП:ПС. Чесно кажучи, вже би давно я розгріб ту сторінку, але є досить багато обговорень там, у яких і сам виступаю стороною, тож не можу їх закрити через КОІ, хоча вже давно пора, бо деяким по два роки :-(. А так, звісно, продовжуватиму діло, хоч і з невеликим перервами, бо є і інші справи. --Flavius (обговорення) 19:07, 31 травня 2020 (UTC)