Обговорення користувача:Excellent health

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Excellent health!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:40, 13 квітня 2017 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Не вікіфікуйте так надмірно статті. Там вистачає одного разу. --Jphwra (обговорення) 13:23, 15 серпня 2017 (UTC)
Не вікіфікуйте так надмірно статті. Відкинув всі Ваші правки, бо вчора з ними намучився. --Jphwra (обговорення) 14:55, 16 серпня 2017 (UTC)

Jphwra пару дублів фікіфікації видалив і вже намучився, а нічого що ти видалив всі посилання, і багато виправлень помилок і редагувань? Ну реалько диваки в Вікіпедії, ну 2 рази продублював посилання на один і той же термін до статті, так видали одне - ні треба взяти все зіпсувати. Я в шоці!

Я Вас ще вчора просив: Не вікіфікуйте так надмірно статті. Відтепер так буде завжди. Читайте правила. --Jphwra (обговорення) 17:36, 16 серпня 2017 (UTC)
Ставите шаблон пишу, повертаєте після цього правку і виправляєте її (відкидаючи зайву вікіфікацію). Оце ви повинні зробити. --Jphwra (обговорення) 17:47, 16 серпня 2017 (UTC)

Ok, я вже зняв зайву вікіфікацію.

то це треба було зробити одразу, а не поки я відкинув всю Вашу роботу. Запишіть це собі і більше не повторюйте цих помилок. --Jphwra (обговорення) 17:59, 16 серпня 2017 (UTC)

Блокування 17 січня 2017[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з некоректними коментарями із нецензурною лексикою для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вікіпедія — не місце для нецензурної лексики в редагуваннях. Якщо ви маєте якісь проблеми із ЛГБТ-співтовариством, будь ласка вирішуйте ії за межами Вікі. Дякую. --Goo3 (обговорення) 12:51, 17 січня 2018 (UTC)

Повідомлення[ред. код]

Доброго дня, пане Excellent health. Знаєте, я вже не вперше бачу подібні речі[1]. Раніше намагався розібратись сам. Але тепер вирішив звернутись із цим до адміністраторів[2] і повідомляю Вам про це, бо припускаю, що Ви захочете долучитись і якось все ж пояснити свої дії. Вибачте, якщо раптом щось не так.--Aeou 16:00, 15 березня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Доброго дня! Останні ваші дії, як додавання непідтвердженої інформації, неконструктивне видалення підтвердженої інформації, а також образи. Це порушення правила Вікіпедії ВП:ОД, ВП:НО, ВП:НТЗ,ВП:БЖЛ. Також будь-ласка прочитайте ВП:ПРОТЕСТ (разів 10 краще). І більше такого не робіть, а особливо не ображайте користувачів. --Чорний Кіт Обг. 04:42, 16 березня 2018 (UTC)

Надмірна вікіфікація[ред. код]

не потрібна. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 18:42, 18 березня 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з погрозами судовим переслідуванням для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Погрози судовим переслідуванням, як-от у цьому редагуванні, категорично неприпустимі у Вікіпедії (Вікіпедія:Правила блокувань#2.3. Погрози). У разі продовження вами подібних дій до вас може бути застосоване тривале блокування, в тому числі й безстрокове — NickK (обг.) 15:12, 10 липня 2018 (UTC)

А Goo3 (обговорення) за видалення тексту у 12 000 знаків із статті без пояснення причини теж заблоковано?