Обговорення користувача:FotoSklad

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, FotoSklad!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:40, 13 квітня 2017 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Не вікіфікуйте так надмірно статті. Там вистачає одного разу. --Jphwra (обговорення) 13:23, 15 серпня 2017 (UTC)
Не вікіфікуйте так надмірно статті. Відкинув всі Ваші правки, бо вчора з ними намучився. --Jphwra (обговорення) 14:55, 16 серпня 2017 (UTC)

Jphwra пару дублів фікіфікації видалив і вже намучився, а нічого що ти видалив всі посилання, і багато виправлень помилок і редагувань? Ну реалько диваки в Вікіпедії, ну 2 рази продублював посилання на один і той же термін до статті, так видали одне - ні треба взяти все зіпсувати. Я в шоці!

Я Вас ще вчора просив: Не вікіфікуйте так надмірно статті. Відтепер так буде завжди. Читайте правила. --Jphwra (обговорення) 17:36, 16 серпня 2017 (UTC)
Ставите шаблон пишу, повертаєте після цього правку і виправляєте її (відкидаючи зайву вікіфікацію). Оце ви повинні зробити. --Jphwra (обговорення) 17:47, 16 серпня 2017 (UTC)

Ok, я вже зняв зайву вікіфікацію.

то це треба було зробити одразу, а не поки я відкинув всю Вашу роботу. Запишіть це собі і більше не повторюйте цих помилок. --Jphwra (обговорення) 17:59, 16 серпня 2017 (UTC)

Адольф Гітлер[ред. код]

це констатація факту розвитку держави під час його правління, тож він має на там знаходитись. --Jphwra (обговорення) 09:26, 24 серпня 2017 (UTC)

Чому в інших версіях Вікіпедії такого немає? Цей факт не вноситься в преамбулу.
Чому немає? І енвікі є, в болгар є. Там просто навіть більше написано ніж в нас. В одному з абзаців (наприкінці) цілих два речення. Тож це варто розширити, а не відкидати. --Jphwra (обговорення) 09:34, 24 серпня 2017 (UTC)
Я розширив інформацію про нього.
То можна і економічну складову розширити? Бо в енвікі там цілий абзац присвяченій економіці. --Jphwra (обговорення) 09:47, 24 серпня 2017 (UTC)
Навіщо в преамбулу? Він же прославився не як великий державний діяч, а як військовий злочинець (по факту вчинених дій (див. Нюрнберзький процес)). Ніхто ж не пише, що він великий винахідник, тому що придумав автобани?

Попередження[ред. код]

А нащо в Вікіпедії ці статті взагалі? Це статті про культових дияволопоклонників. В мене є безліч доказів, що за цими компаніями стоять культові дияволопоклонники.

Якщо у Вас є претензії на існування цих статтей, ставте їх на номінацію ВП:ВИЛ з відповідними аргументамм. А ті дії що Ви вчинили розцінюються як вандалізм.--Стефанко1982 (обговорення) 10:49, 25 серпня 2017 (UTC)
Ок, я зрозумів. Їх треба не вилучати, а розказувати правду про них.
Звичайно правду. Але правда не повинна бути вашим ОД. Наприклад, у даних випадках потрібно подати авторитетні джерела, якщо студії були звинувачені у дияволопоклонстві чи був скандал у пресі. Також подавати інформацію не у такому вигляді і не замість преамбули.--Стефанко1982 (обговорення) 11:47, 25 серпня 2017 (UTC)
Так вони і не відкидают факту поклоніння нечистій силі, а всіляко в своїй продукції це підкреслюють, сама порнографія - це прославлення розпусти і нечистої сили. Ну і ще вони звичайно дебіли - назвати фільм дослівно "Поклоніння дупі. Дупа - це бог." - і випустити ще більше 20 продовжень цього маразму, це яку треба мати степінь "адекватності")

Блокування 17 січня 2017[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з некоректними коментарями із нецензурною лексикою для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вікіпедія — не місце для нецензурної лексики в редагуваннях. Якщо ви маєте якісь проблеми із ЛГБТ-співтовариством, будь ласка вирішуйте ії за межами Вікі. Дякую. --Goo3 (обговорення) 12:51, 17 січня 2018 (UTC)

Повідомлення[ред. код]

Доброго дня, пане FotoSklad. Знаєте, я вже не вперше бачу подібні речі[1]. Раніше намагався розібратись сам. Але тепер вирішив звернутись із цим до адміністраторів[2] і повідомляю Вам про це, бо припускаю, що Ви захочете долучитись і якось все ж пояснити свої дії. Вибачте, якщо раптом щось не так.--Aeou 16:00, 15 березня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Доброго дня! Останні ваші дії, як додавання непідтвердженої інформації, неконструктивне видалення підтвердженої інформації, а також образи. Це порушення правила Вікіпедії ВП:ОД, ВП:НО, ВП:НТЗ,ВП:БЖЛ. Також будь-ласка прочитайте ВП:ПРОТЕСТ (разів 10 краще). І більше такого не робіть, а особливо не ображайте користувачів. --Чорний Кіт Обг. 04:42, 16 березня 2018 (UTC)

Надмірна вікіфікація[ред. код]

не потрібна. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 18:42, 18 березня 2018 (UTC)