Обговорення користувача:G.N.C. inc

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. — NickK 16:48, 8 березня 2010 (UTC)[відповісти]

Будь ласка, не виправляйте та не вилучайте репліки інших користувачів. Також зверніть увагу, що в обговореннях щодо вилучення висловлюватись у секціях «за» або «проти» можуть лише зареєстровані користувачі з внеском не менше 50 редагувань у статтях — NickK 16:48, 8 березня 2010 (UTC)[відповісти]

  • У ваших коментарях на сторінках обговорень бажано ставити підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~) або за допомогою кнопки підпису , що розташована 12—тою зліва зверху вікна редагування.

Підпис, а також час і дата його створення з'являться після збереження сторінки обговорення. Ви можете потренуватись на сторінці Грамайданчик.

У статтях підпис ніколи не ставиться.