Обговорення користувача:Glorin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Glorin!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків тільд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Lexusuns 09:23, 26 серпня 2011 (UTC)

Триатлон[ред. код]

Правильно писати трИатлон, а не трІатлон. А спорсмен, що займається триатлоном - триатлет, а не тріатлоніст.

Я керуюся написанням цього виду спорту у Вікіпедії — трІатлон. Якщо Ви маєте достовірні джерела, що підтверджують вірність написання «триатлон» — запропонуйте їх будь-ласка. Всі будуть вдячні за виправлення цієї помилки. А з приводу триатлета чи трі(и?)атлоніста — теж суперечливе питання. Цей термін вживається навіть на сайті Федерації — [ось]. Причому якщо Ви там скористаєтесь пошуком, то знайдете щонайменше 17 статей зі згадуванням саме цього терміну. Тож хотілося б і тут мати якесь підтвердження того, що один з термінів вірний, а інший не має права на існування. Якось так… --Glorin (обговорення) 23:40, 11 липня 2012 (UTC)
Не помітив Вашої розмови щодо назви тут. Більшість новин на сайті НОК (десь 100 до 10), та на закон.рада.гов.уа (100 до 5) за трИатлон. Гугль дає порівну. --Divega (обговорення) 08:28, 12 липня 2012 (UTC)

Бережний Олександр Миколайович[ред. код]

Моє шанування. Стаття розпочата анонімом і не завершена. Навіть, якщо не Ви її започаткували (в чому я майже не сумніваюсь по стилю і тематиці), Вам неважко буде її завершити. --VPrypin (обг.) 08:31, 11 жовтня 2011 (UTC)

Доброго дня! Так, статтю започаткував я, проте тимчасово відклав її написання через значні розбіжності фактів у різних джерелах. Загальноприйнята інформація та статистика, що існує по цьому футболісту йде в розріз з його твердженнями в одному з інтерв'ю. Намагаюся хоч якось встановити, як було насправді. Якщо хтось би допоміг в цьому - було б просто чудово. --Glorin 09:27, 11 жовтня 2011 (UTC)
На жаль, у моєму загашнику немає нічого про цього футболіста, тому навряд чи зможу вам допомогти. Але є два виходи. Перший — написати тільки взаємоузгоджену інформацію, а решту відкласти на потім. Другий — викласти розбіжності із вказанням джерел (у вікіпедії таке навіть вітається) і тоді швидше знайдеться той, хто зможе пояснити ці розбіжності. Навіть зараз невідомо які у вас труднощі з цим футболістом і яка допомога вам потрібна. Я досить тісно співпрацюю з футбольним статистиком Віктором Хохлюком, при потребі він може спитати у інших статистиків. --VPrypin (обг.) 11:13, 11 жовтня 2011 (UTC)
Часом не це Олександр Бережний: Методами Лобановського не користуюся Вас хвилювало? Хохлюк на днях взяв інтерв'ю у Бережного. Тепер розбіжностей буде ще більше). І по-батькові неправильно, і місце народження трішечки не те. Почекаємо інтерв'ю. --VPrypin (обг.) 10:51, 1 червня 2012 (UTC)
Так, саме це інтерв'ю і стало причиною того, що я остаточно заплутався :) З нетерпінням чекаю на нову інформацію! Дякую, що тримаєте в курсі справи!:)--Glorin (обговорення) 19:30, 1 червня 2012 (UTC)
Вже є інтерв'ю Розмова з Олександром Бережним, і Хохлюк навіть сам написав статтю у вікіпедію. Оскільки наша з Вами започаткована анонімом, то поставлю її на швидке вилучення. Ні мені, ні Вам гірше від цього, думаю, не буде. --VPrypin (обг.) 18:39, 2 червня 2012 (UTC)

Євро 2012, збірна Росії[ред. код]

Вітаю. Вирішив звернутися до Вас як до наразі головного дописувача про футбольну збірну Росії і її гравців. Є амбіція до моменту початку Євро 2012 мати статті про всіх учасників цього турніру. Не певний, коли саме мають бути оголошені заявки збірних-учасниць, але до того часу було б добре мати статті про всіх (чи майже всіх) футболістів, які виступали за ці збірні в останніх контрольних матчах. На сьогодні для 14 з 16 збірних-учасниць Євро прописані принаймні відсотків 90 таких гравців. Виключеннями є поляки та росіяни. Поляків я планую «дожати» за тиждень-два, а ось щодо росіян вирішив звернутися до Вас. Справа у тім, що я заливаю статті на основі їх напівавтоматичного імпорту з італійського розділу, а імпортувати в італійців статті про росіян в принципі якось дивнувато, до того ж пов'язано з технічними складнощами (оригінали імен кирилічні та містять по-батькові, у моїй БД практично немає російських клубів тощо). Не дивився, скількох гравців потенційної «основи» ЗбР нам не вистачає, але здається, що, завдяки вже зробленій Вамі роботі не дуже багато. Тож, переходячи безпосередньо до суті, чи не могли б Ви, як матимете «час та натхнення», довести до розуму склад наших сусідів? Заздалегідь дякую! З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 08:40, 6 березня 2012 (UTC)

Спробую :) --Glorin (обговорення) 23:29, 6 березня 2012 (UTC)

Команди Хмельницького[ред. код]

Моє шанування. Хотілось би почути вашу думку Обговорення Вікіпедії:Проект:Український футбол#Команди Хмельницького. --VPrypin (обг.) 06:34, 20 квітня 2012 (UTC)

Заєць Сергій[ред. код]

На днях буду спілкуватися з хлопцями із «Динамо», запитаю в них...--Хохлюк віктор (обговорення) 01:03, 15 червня 2012 (UTC)

привіт)[ред. код]

і я перепрошую, що втручаюся не у свою справу) ту сторінку точно краще не читати. особливо останнім часом… хоча десь перед цим було якось наче й норм)) а якщо на Ваше питання ніхто не відповів - то краще персональніше питати. бо так спілкування відбувається не з абстрактним Хтосем, а з конкретним Кимось^^ п.с. мабуть теж розцінила б Ваш «запит» як запитання, яке б мало прозвучати у кнайпі)) --Antanana (обговорення) 20:08, 28 червня 2012 (UTC)

Якщо Ви не проти, то можна перейти на ти )... Дякую за пораду з приводу технічних сторінок та запитів. Я лише три дні тому взагалі вирішив зробити першу вилазку за межі сторінок, пов'язаних зі створенням статей... Тому й писав у темі про зустріч, що усе "лячно та незвично" :))) А стосовно самого запиту - продублюю у кнайпі (правда, туди я ще взагалі не дістався)). Просто у правилах для мене все чітко й зрозуміло, а на практиці виявилося не так :)--Glorin (обговорення) 21:30, 28 червня 2012 (UTC)
не проти. можна ) а я з цією сторінкою познайомилася трішки швидше. тижнів так на два (аж 8 червня^__^) --Antanana (обговорення) 04:45, 29 червня 2012 (UTC)

Пане Glorin, який запит від 26 червня ви мали на увазі. Вкажіть на ваше редагування, бо я нічого не знайшов (мабуть саме через це й висить на тій сторінці спочатку попередження червоним про недопущення «срачу»). Якщо вам простіше, продублюйте його будьте ласкаві на цій сторінці.--Dim Grits 13:16, 29 червня 2012 (UTC)

Вибачайте! Знайшов. Збили з пантелику датою запиту. На жаль не спеціаліст, не допоможу. Можу лише подати тут власну думку. Згідно правил іменування статей про осіб народжених в СРСР ми користуємось формулою ПІБ — Саакашвілі, Бурджанадзе. Якщо ж нам відомо з джерел лише сучасне прізвище та ім'я, то так і пишемо за природнім порядком слів Сосо Ліпартеліані. Але з такими питаннями краще на до адміністраторів (за адміністративними діями), а у Кнайпу (за порадою).--Dim Grits 13:29, 29 червня 2012 (UTC)

вікізустріч 30 червня[ред. код]

привіт) там же є номери телефонів. буде натхнення - дзвоніть^^ --Antanana (обговорення) 08:17, 30 червня 2012 (UTC)

Я, до свого сорому, зрозумів, що просто вимикаюсь і вирішив не псувати всім настрій своїм кислим заспаним виглядом :( Сподіваюся, що таке трапилося востаннє і наступна зустріч без мене не обійдеться :)))--Glorin (обговорення) 19:30, 30 червня 2012 (UTC)

Категорія:Олімпійські футбольні турніри[ред. код]

Вітаю, пане Glorin! Дякую, що долучились до Олімпійського місяця! Хотів привернути Вашу увагу до такого моменту. У на вже є 5 підкатегорій у Категорія:Види спорту на літніх Олімпійських іграх, та 7 у Категорія:Види спорту на зимових Олімпійських іграх. Як бачите, вони називаються за приципом «Вид спорту на Олімпійських іграх». Було б зручніше, якби всі категорії (та й статті теж) називались би за однаковим принципом. Тим більше вже 6 підкатегорій віднесені до нестворених поки категорій «Футбол на літніх Олімпійських іграх ХХХХ року». Як Ви дивитесь на те, щоб перейменувати Категорія:Олімпійські футбольні турніри на Категорія:Футбол на Олімпійських іграх? --Олег (обговорення) 08:52, 3 липня 2012 (UTC)

Доброго дня! Якщо перейменовувати, то було б вірно зробити це зараз, поки написана невелика кількість статей про ці турніри (аж одна... Та ще одна загальна). Але тоді було б логічно перманентно перейменувати й основну статтю, яка називається Олімпійський футбольний турнір у Футбол на Олімпійських іграх ((або Футбол на літніх Олімпійських іграх) ну і похідні за роками відповідно). Так було б менше плутанити, мені здається. --Glorin (обговорення) 09:03, 3 липня 2012 (UTC)
Мабуть логічніше. Звернувся до основного редактора статті Олімпійський футбольний турнір. Та стаття Олімпійський футбольний турнір 1956 не одинока. Є, принаймні, ще дві: Футбол на літніх Олімпійських іграх 2012 та Футбол на літніх Олімпійських іграх 1980. --Олег (обговорення) 11:43, 3 липня 2012 (UTC)
Тим більше треба все врегулювати та звести до спільного знаменника. А то зараз, фактично, маємо три статті по рокам, дві з яких у шаблоні не відображаються через відмінні назви. Та й далі треба продовжувати писати вже за встановленим зразком. Навіть не знаю, чи варто виносити на обговорення це питання, чи просто перейменувати усі під один гребінець?!--Glorin (обговорення) 12:02, 3 липня 2012 (UTC)
Якщо від Френда заперечень не буде, то, думаю, можна перейменовувати, бо більше ніхто по цій темі поки не створював статей. Почекаємо трошки. --Олег (обговорення) 12:40, 3 липня 2012 (UTC)
Так, я згідний, бо в інших Вікіпедіях назви саме такі, як ви пропонуєте. --Friend 16:45, 3 липня 2012 (UTC)

В процесі «вивчення» існуючих статей наштовхнувся на ось такий шаблон Шаблон:Події на літніх Олімпійських іграх 2012. Це, в принципі, і є те, про що я питав раніше — «Види спорту…», «Дисципліни…», «Події…» чи щось інше?! Тож як чинимо у цьому випадку — перейменовуємо даний шаблон у «Види спорту на…» чи усі інші створюємо вже згідно з цим заданим вектором?--Glorin (обговорення) 20:40, 3 липня 2012 (UTC)

Так, я теж його бачив, тому звернувся до автора шаблону. Там йдеться і про категорії і про шаблон. Згідно його відповіді, вважаю, що він не заперечуватиме проти перейменування. --Олег (обговорення) 13:32, 4 липня 2012 (UTC)
Тоді чекаю Вашого повідомлення про його відповідь та почну створювати шаблони для Ігор інших років :) --Glorin (обговорення) 13:42, 4 липня 2012 (UTC)
Робіть спокійно, якщо готові за цим прикладом. Наснаги! --Олег (обговорення) 17:26, 4 липня 2012 (UTC)

Категоризація шаблонів[ред. код]

Вітаю, Glorin! Будь ласка, категоризуйте Ваші шаблони однією із категорій підкатегорій категорії Категорія:Шаблони. Дякую. --Baseобговореннявнесок 16:15, 4 липня 2012 (UTC)

пропозиція[ред. код]

привіт! а як щодо «дещо» спонтанної зустрічі цієї неділі?) --Antanana (обговорення) 22:35, 6 липня 2012 (UTC)

А чому б і ні?! ) Коли саме і де?--Glorin (обговорення) 11:11, 7 липня 2012 (UTC)
чудово. взагалі деталі тут. зустріч не обов'язково має бути тільки бадмінтонна. у будь-якому випадку поряд буде річка. а можна буде й просто посидіти-поговорити) первинна домовленість - 17:00, м. гідропарк ) --Antanana (обговорення) 11:17, 7 липня 2012 (UTC)
п.с. не так усе серйозно як попереднього разу… бо «дорослих» не буде))) --Antanana (обговорення) 11:17, 7 липня 2012 (UTC)
На жаль, я не плавець взагалі, до свого сорому:( Тож мене бадмінтон і розмови влаштовують значно більше, ніж купання =))) Ок, відмічуся зараз у зустрічах :) --Glorin (обговорення) 11:35, 7 липня 2012 (UTC)

Шаблони-картки[ред. код]

Вітаю, Glorin. Є такий чудовий шаблон для шаблонів {{Картка}} — бажано для створення карток використовувати його, а не плодити езотеричні шаблони… --Baseобговореннявнесок 08:50, 8 липня 2012 (UTC)

Ну, цей шаблон частково скопійований з шаблону у англ-вікі (за винятком деяких моментів). Як тут обійтися звичайною «Карткою» я не знаю. Він доволі багато там чого робить. --Glorin (обговорення) 08:56, 8 липня 2012 (UTC)

Бадмінтон на Олімпійських іграх[ред. код]

привіт) як гарно, коли обіцянки так швидко виконуються ) --Antanana (обговорення) 22:41, 9 липня 2012 (UTC)

Це все завдяки отриманому на тиждень вперед заряду гарного настрою ) --Glorin (обговорення) 22:56, 9 липня 2012 (UTC)
а «злий» дядя агонк казав, що тільки від праці під кондиціонером буде вікіпедії користь ))) --Antanana (обговорення) 23:13, 9 липня 2012 (UTC)
Він просто заздрив Face-devil-grin.svg) --Glorin (обговорення) 23:20, 9 липня 2012 (UTC)

віківідпустка[ред. код]

привіт) а се означає, що Тебе не буде в Києві? --Antanana (обговорення) 14:42, 12 липня 2012 (UTC)

На жаль, так… --Glorin (обговорення) 18:25, 12 липня 2012 (UTC)
менше партнерів для бадмінтону - звісно жаль. мені, наприклад. але різноманітніший позавікі часопростір - се ж кльово. для Тебе ) --Antanana (обговорення) 18:38, 12 липня 2012 (UTC)
Буду сподіватися… І чекати на бадмінтон по поверненню ) P.S. Можливо, нарешті висплюся хоч… )))--Glorin (обговорення) 18:47, 12 липня 2012 (UTC)
да… саме поняття «виспатися» іноді здається та-акою розкішшю) --Antanana (обговорення) 19:13, 13 липня 2012 (UTC)
Років 5-6 тому я думаю, що «сон — для слабаків» ))) Менше спиш — більше встигаєш… А виявилося все навпаки.--Glorin (обговорення) 19:55, 13 липня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Футбол на літніх Олімпійських іграх 1960[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Футбол на літніх Олімпійських іграх 1960 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:25, 20 липня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Німецько-радянська війна[ред. код]

Доброго дня, пане Glorin! Будь-ласка, не заважайте процесу оновлення статей. ВВВ - це лише термін, а Німецько-радянська війна - збройний конфлікт між Німеччиною та СРСР. Ця особа є учасником війни, а не терміну, тому і посилання повинно бути на війну. --Антон патріот (обговорення) 12:56, 29 липня 2012 (UTC)

З моєю точкою зору Ви можете ознайомитися тут. Я вважаю вірним саме застосування терміну ВВВ, тому до ухвалення офіційного рішення щодо найменування цієї історичної події буду використовувати у власних статтях саме цей термін, про що я попередив адміністраторів за посиланням, наведеним вище.--Glorin (обговорення) 13:02, 29 липня 2012 (UTC)

Голубєв Віталій Михайлович[ред. код]

Шановний пане Glorin, коли ВВВ, стане статею про війну, а не про термін, тоді без жодних зауважень, виправимо статтю, у відповідності до вашої версії --Антон патріот (обговорення) 13:37, 29 липня 2012 (UTC)

Що, у Вашому розумінні ховається за словом «термін»? Можете прочитати пояснення цього слова тут. Словосполучення, яке ТОЧНО і ОДНОЗНАЧНО окреслює спеціальне поняття суспільного життя. Тож я вважаю, що маю повне право використовувати у своїх стаття цей, яке ви кажете, термін.--Glorin (обговорення) 13:45, 29 липня 2012 (UTC)
Щодо узгодження: Обговорення:Велика Вітчизняна війна, Обговорення:Німецько-радянська війна. Ну і валсне, сам текст статей ВВВ та Німецько-радянська війна також узгоджений --Антон патріот (обговорення) 16:10, 29 липня 2012 (UTC)
Я там бачу тільки купу суперечок і обговорень. На жаль, висновку остаточного не бачу. Ще й з пропозиціями назвати боротьбу УПА «вітчизняною». Знаєте, Антоне, я думаю, ми (не особисто ми з Вами, а ефемерні «ми») не досягнемо згоди у цьому питанні. Для Вас ця війна не Вітчизняна (і для багатьох прибічників ваших ідей також), ви поважаєте «подвиг УПА». Для мене УПА — хлопці взагалі незрозуміли звідки, які билися з Червоною Армією, на боці якої воювали мої діди та прадіди. Таких як я багато. Дуже багато. Таких як Ви теж. Втім, це не місце для з'ясовування стосунків, та й взагалі мені усе це, правду кажучи, неприємно. Хотілося б почути від Вас відповіді на деякі питання. Яке на Вашу думку місце займає УПА саме у НРВ? Чому у багатьох розділах Вікіпедії термін ВВВ є, а НРВ — немає? У яких випадках ми вживаємо поняття ВВВ? буду вдячний за відповіді.--Glorin (обговорення) 16:50, 29 липня 2012 (UTC)
На офіційному державному рівні використовується лише ВВВ. НРВ — неофіційний термін, скалькований з німецької.

привіт. є пропозиція[ред. код]

пішли) Ти ж уже тут? було б добре, якби зміг і тенісні ракетки взяти ) --antanana 21:21, 3 серпня 2012 (UTC)

Привіт ) Та я вже давно тут…Приїхав з моря і валявся тиждень хворий. Я усім серцем і душею буду з вами, проте тіло моє, на жаль, буде марудитися у задушливому кабінеті на роботі :( --Glorin (обговорення) 21:29, 3 серпня 2012 (UTC)
ну, Ти й даєш))) у неділю? ніч на понеділок? трагічно --antanana 21:36, 3 серпня 2012 (UTC)
Хех… Мабуть немає вже жодного свята, у яке б я не працював… 8 березня, Великдень, День Незалежності. Ну, і ясна річ — Новорічна ніч. Так що працею з неділі на понеділок мене точно не злякати ))) --Glorin (обговорення) 21:41, 3 серпня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Перетягування канату на Олімпійських іграх[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Перетягування канату на Олімпійських іграх був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:48, 7 серпня 2012 (UTC)

За участь у Місячнику Олімпійських ігор[ред. код]

Olimpycs barnstar.png
Подяка
Пане Glorin, дякую Вам за плідну та корисну участь під час Місячника Олімпійських ігор.

---Geohem 06:00, 8 серпня 2012 (UTC)

ТрИатлон/трІатлон[ред. код]

Добридень! Випадково я натрапив на суперечку про написання цього слова. Має бути, звичайно ж, "тріатлон". Правило "дев'ятки" не діє, коли наступним звуком після спірного "и/і" буде голосний. Пораджу Вам дуже хороший Тлумачний СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ON-LINE, якому можна довіряти (на відміну від усяких сумнівних джерел). Є також цілком авторитетний академічний довідник — Иностранные имена и названия в русском тексте. Справочник_Гиляревский, Старостин_1985 3-е изд -303с.djvu , яким я користуюся (з поправкою на українську фонетику). Рекомендую також довідники англійських імен та прізвищ Рибакіна. Ними я теж керуюся (знову ж таки, з поправкою на ґ/г/х та на інше).

З пошаною — Олег-літредобг. 04:06, 18 серпня 2012 (UTC)

Про тире[ред. код]

Добрий день, Glorin! Я дуже радий, що ви не байдужі до олімпійської тематики. В мене до вас виникло одне побажання, або хочеться просто звернути вашу увагу на це. Я вже писав це користувачу KuRaG, якого ви певно також знаєте, про тире. Довге тире я, наприклад, не можу поставити з клавіатури, і до того ж воно некрасиво виглядає у заголовках статей, які описують окремі дисципліни конкретного виду спорту. Можна вас попросити, заради уніфікації оформлення, використовувати тире, що ставиться комбінацією Alt+0150? Таке тире, яке англійці називають "en-dash" (на відміну від "em-dash"), виглядає естетичніше, а погодьтеся, якщо стаття гарно виглядає, то її хочеться читати. Сподіваюсь, ви приймете це до уваги і не станете вважати це нав'язуванням. Дякую.--Waylesange (обговорення) 16:13, 2 вересня 2012 (UTC)

Звичайно ) Жодних проблем! Найближчим часом все виправлю.--Glorin (обговорення) 22:27, 2 вересня 2012 (UTC)
Upd. Проблема лише одна… Коротше тире при обробці тексту вікіфікатором перетворюється на довше. Потрібно буде постійно слідкувати за цим…--Glorin (обговорення) 22:35, 2 вересня 2012 (UTC)
Як це у вас так виходить? В мене і дефіс, і мінус на цифровій клавіатурі дають відповідно дефіс та мінус. Середнє тире ставиться Alt+0150 в будь-якій розкладці, а як довге робиться, я навіть не знаю. Раніше копіював його у росіян, але згодом знайшов, що середнє тире можна ставити з клавіатури і виглядає воно краще, тому вирішив на нього перейти )--Waylesange (обговорення) 19:46, 3 вересня 2012 (UTC)
Блін, а фіг його знає :) Зараз ввів Alt+0150 - все нормально... Копіював з цим же кодом символ з "Таблиці символів" у Windows - змінювало його... В мене просто вдома немає цифрового блоку на клавіатурі :( --Glorin (обговорення) 20:27, 3 вересня 2012 (UTC)
І все-таки вікіфікатор перетворює коротше тире на довше, якщо воно оточене двома пробілами --Glorin (обговорення) 21:04, 5 вересня 2012 (UTC)
Дивно... Ось я зараз спробую поставити: - (дефіс), - (мінус), – (середнє тире, en-dash), — (довге тире, em-dash, поставилось комбінацією [Alt+0151]), зараз спробував набрати не на цифровому блоці клавіатури – не виходить... не знаю, що робити з цим. В мене вікіфікатор не змінив нічого. Взагалі, я такий, що змінював би все на середнє тире, бо довге виглядає некрасиво, як на мене.--Waylesange (обговорення) 10:29, 7 вересня 2012 (UTC)
Секундочку, зараз спробую. – (середнє тире, скопіював з Таблиці символів). Ні, не змінює...
Я вже пробував різними способами… Не розумію логіки — воно то змінює, то ні… Ось зараз скопіював Ваше середнє тире з попереднього поста — вікіфікатор його переробив… :/ --Glorin (обговорення) 10:36, 7 вересня 2012 (UTC)
Доброго ранку! А як ви хочете плавання писати? Там стільки учасників! Якщо їх всіх перераховувати, то так буде незручно читати статтю. На мій погляд, лише успіхи медалістів потрібно висвітити, їх і без того багато. Це в інших видах (не в плаванні і не в атлетиці) можна перераховувати всіх – в них мало спортсменів.--Waylesange (обговорення) 07:38, 8 вересня 2012 (UTC)
Ну, можна було б тих, хто медалі не отримував сховати під спойлер, як це зроблено зі списком учасників. Це як варіант…--Glorin (обговорення) 09:17, 8 вересня 2012 (UTC)
Так, хороша ідея ). Спойлер буде нормально.--Waylesange (обговорення) 09:49, 8 вересня 2012 (UTC)
Ось ви, пане Glorin, і попрацювали над плаванням так, як я раніше ). Вітаю! Ну що ж, спостерігаємо за останнім виступом – естафетою! А вже після вирішимо, якої ширини робити стовпчики.--Waylesange (обг. · внесок) 19:48, 8 вересня 2012 (UTC)
Невтішна естафета… :(Добре, що хоч австралійці «золото» не взяли…--Glorin (обговорення) 19:56, 8 вересня 2012 (UTC)
І все-таки Богодайко плив четвертим! І Калина плив другим. Так, невтішно, до останнього були надії, але мусимо документувати те, що маємо. А чому ви не хочете, щоб стовпчики зайняли природнім чином свою ширину, тобто без width?--Waylesange (обг. · внесок) 20:04, 8 вересня 2012 (UTC)
ну, це чисто естетичне побажання :) Хочеться, щоб хоча б в рамках плавання між жіночим та чоловічим реєстром була подібність... воно якось так справляє враження цілісності та довершеності )
P.S. Я незадовго до запливу дивився склади - у нас було вже 6 плавців, включаючи Богодайка та Калину... А у деяких збірних взагалі по 8...
P.P.S. Краще б може й не Богодайко плив :( --Glorin (обговорення) 20:19, 8 вересня 2012 (UTC)

Вікіпроект Одещина[ред. код]

Вітаю Вас друже! У лютому цього року ви були учасником Тематичного тижня Одещини. Тепер створено Вікіпроект Одещина. Сподіваюсь на вашу участь і допомогу у розвитку цього проекту, приєднуйтесь. З повагою! --Yuriy Kvach (обговорення) 05:53, 11 жовтня 2012 (UTC)

файли)[ред. код]

привіт! бачу Тобі сподобалося ;) keep it up. але як тільки Тобі дадуть прапорець патрульного — заставлю перевірити усі ці файли Face-devil-grin.svg --antanana 00:20, 14 жовтня 2012 (UTC)

Їх мало, тож я згоден ) --Glorin (обговорення) 15:07, 14 жовтня 2012 (UTC)
… а також статті, шаблони, категорії… ))) --antanana 18:22, 14 жовтня 2012 (UTC)
Все. Я видаляю акаунт… )))--Glorin (обговорення) 18:56, 14 жовтня 2012 (UTC)

патрульний[ред. код]

привіт! за результатами обговорення надано прапорець патрульного. нагадую, що буде дуже чудово, якщо, не забуваючи писати статті, створювати шаблони й категорії, й завантажувати файли, Ти ще й знайдеш час перевірити (затвердити версії) усіх свої раніше створених шаблонів/статей/категорій/файлів. звісно ж керуючись мінімальними вимогами ВП:ПАТ. успіхів! --antanana 17:39, 18 жовтня 2012 (UTC)

Буду намагатися :) --Glorin (обговорення) 19:16, 18 жовтня 2012 (UTC)

Карл Вильям[ред. код]

Здоров! Ви не не можеш написати про цього баксера, то мені складно перекладати з английського en:Carl Williams (boxer)--Many baks (обговорення) 12:41, 26 листопада 2012 (UTC)

Привіт. Спробую, але не обіцяю, що в мене це швидко вийде. --Glorin (обговорення) 14:45, 26 листопада 2012 (UTC)
YesТак Зроблено. Карл Вільямс --Glorin (обговорення) 00:07, 29 листопада 2012 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Fender 72 Telecaster Thinline.png
Нагорода
Шановний колего! Дякую за те, що Ви прийняли участь в Місяці рок-музики та зайняли друге місце за кількістю створених статтей

--Monolit (обговорення) 00:22, 31 грудня 2012 (UTC)

З наступаючим! --Monolit (обговорення) 00:23, 31 грудня 2012 (UTC)

Вибори-2012[ред. код]

Вітання. Скажіть, яку політичну партію та кандидата ви підтримали на останніх парламентських виборах?

Якушин Михайло Йосипович[ред. код]

дякую за перейменування статті, але я ще редагував саму статтю і виходить дарма??? --Jphwra 19 січня 2013

А у Вас стався конфлікт редагувань? :(Мені дуже прикро, що так вийшло — якщо зможу, давайте чимось допоможу у дописуванні… На майбутнє, ставте у створеній, але ще не дописаній, статті шаблон {{пишу}} — тоді ніхто не буде чіпати Вашу статтю, допоки Ви її не закінчите, та не приберете його. І ще одна порада… Замість того, щоб додавати величезний код шаблону тренерів збірної СРСР, Ви могли додати його у вигляді всього одного рядка — {{Тренери збірної СРСР з футболу}}. Ще раз перепрошую, що через моє втручання Ваша робота була даремною. --Glorin (обговорення) 17:23, 19 січня 2013 (UTC)
допомоги не треба, це для мене наука, та й ще раз потренуюсь в таблицях.... --Jphwra 19 січня 2013
Ще б я порадив на майбутнє розібратися зі складним варіантом шаблону {{Футболіст}}. Воно й красивіше виходить і зручніше для читаття та правок. --Glorin (обговорення) 18:40, 19 січня 2013 (UTC)
добре. --Jphwra 19 січня 2013

Шаблон Edited в статті Сльози крапали (фільм)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сльози крапали (фільм) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:09, 19 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чурсін Юрій Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чурсін Юрій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:22, 20 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:47, 25 січня 2013 (UTC)

)))[ред. код]

Smiley2.svg
Усмішка
бажаю успішного почину!
а ще краще — вдалого завершення.
і результативної й приємної праці
триматиму за Тебе кулаки, бо як (окрім моральної підтримки) долучитися — так і не придумала… %-[
щасти! --アンタナナ 17:31, 7 лютого 2013 (UTC)
Дякую! Моральна підтримка інколи навіть більш важлива за «матеріальну» ) --Glorin (обговорення) 23:36, 7 лютого 2013 (UTC)

Доброго дня![ред. код]

Хочу запитати. як ви сформували список потрібних статей до місяця Швеції? можливо існує спеціальний інструмент на тулсервері? --TheLotCarmen (обговорення) 12:24, 8 лютого 2013 (UTC)

Власноруч зусиллями декількох людей ). На тулсервері лише для «червоних посилань» знаю інструмент --Glorin (обговорення) 12:42, 8 лютого 2013 (UTC)
То трохи є мороки:) я просто побачив на порталі Україна в розділі "Допоможіть, будь ласка" посилання на сторінку в тулсервері де генерується список Статтей про Україну без українських інтервік у російській, польській, англійській, німецькій Вікіпедіях. Тобто я так зрозумів список статей по конкретній темі в даному випадку в категорії Ukraine в англ. вікі. Це дуже корисна річ, біда тільки втому що ці ссилки не працюють. Отак от. --TheLotCarmen (обговорення) 14:59, 8 лютого 2013 (UTC)

Шаблон[ред. код]

Вітаю! Тут появився ось такий шаблон: Користувач:Box/Інтерес:Швеція. Я порівняв із викладеними на Вікіпедія:Шаблони/Користувачі/Інтереси, то він мав би називатися Шаблон:Інтерес:Швеція (аналогічно: Шаблон:Інтерес:Ісландія та ін.). Здається, що й Категорія:Вікіпедія:Інтерес:Швеція також слід перейменувати на Категорія:Інтерес:Швеція. Прошу перевірити.--Herald (обговорення) 13:15, 11 лютого 2013 (UTC)

Herald'е, Шаблон:Інтерес:Швеція спокійно собі існує. А от як можна було знайти оцього геніального користувача Box з однією єдиною правкою, це уже цікаво. -- Ата (обг.) 13:49, 11 лютого 2013 (UTC)
Так виглядає, що цей Box скопійовано з російської версії. Чи можна це якось відредагувати, щоб не плутало людей?--Herald (обговорення) 16:02, 11 лютого 2013 (UTC)
Можна очистити підсторінку, а категорію поставити на вилучення (то нічого, що взагалі-то не мене питали? :)) -- Ата (обг.) 16:26, 11 лютого 2013 (UTC)
Нічого-нічого… ) --Glorin (обговорення) 16:34, 11 лютого 2013 (UTC)

Портал:Швеція[ред. код]

Прошу Вас для Порталу "Швеція" допомогти встановити точне число статей на шведську тематику на сьогодні, щоби зробити відповідний запис на порталі. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 14:33, 23 лютого 2013 (UTC)

З радістю допоміг би, проте яким чином? --Glorin (обговорення) 19:09, 23 лютого 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ян Юганссон[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ян Юганссон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:08, 26 лютого 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сванте Турессон[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сванте Турессон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:18, 26 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Dmytro Lomonosov (обговорення) 00:20, 8 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії[ред. код]

--SteveR (обговорення) 10:43, 10 березня 2013 (UTC)

Боббі Гелмс[ред. код]

Вітаю! Ви не могли б доповнити статтю--Many baks (обговорення) 20:02, 15 березня 2013 (UTC)

доповніть статтю, плзви до або ви допрацьовуйте тиждень--Many baks (обговорення) 16:08, 18 березня 2013 (UTC)
Спробую, якщо буде час --Glorin (обговорення) 20:34, 18 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Burst[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Burst був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:14, 29 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат України з боксу 2004[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат України з боксу 2004 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 2 квітня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат України з боксу 2005[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат України з боксу 2005 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 2 квітня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат України з боксу 2008[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат України з боксу 2008 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:22, 2 квітня 2013 (UTC)

Проект Біологія[ред. код]

Добридень! Запрошую Вас, як любителя кактусів, акваріумних риб та котів приєднатися до учасників проекту Біологія ). --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 10:12, 5 квітня 2013 (UTC)

Moloko-2011-06.gif
Згущівка поштою
Вітаємо! У нас для Вас хороші новини. Може Ви і забули, та й подумали: а за що ж згущівка? Але вікіспільнота завжди пам'ятає добро :)
За результатами жовтня 2011 Ви стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою» за найбільший баланс доданої інформації до Вікіпедії серед новачків.
Нових Вам звершень на теренах вікіпроектів!
-- Ата (обг.) 11:48, 29 квітня 2013 (UTC)
Зверніть увагу! Ми також написали Вам листа вікіпоштою. Будь ласка, прочитайте його і надішліть відповідь.

Шаблон Edited в статті Балакін Володимир Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Балакін Володимир Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:30, 1 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Бушман Юрій В'ячеславович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Бушман Юрій В'ячеславович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:00, 2 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Самохін Валерій Борисович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Самохін Валерій Борисович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:35, 4 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Бідненко Руслан Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Бідненко Руслан Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:01, 6 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Дашков Федір Федорович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Дашков Федір Федорович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:07, 9 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Мглинець Віктор Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Мглинець Віктор Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:07, 9 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Соботюк Сергій Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Соботюк Сергій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:54, 9 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Юдін Андрій Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Юдін Андрій Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:51, 20 травня 2013 (UTC)

Футбол у Закарпатті[ред. код]

Футбол у Закарпатті[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за Ваші зауваження щодо моїх нових статей на футбольну тематику.

З повагою:

--Mihalina László (обговорення) 17:10, 22 травня 2013 (UTC)

Статтю Олещук Леонід Маркович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Олещук Леонід Маркович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2013. Kharkivian (обг.) 12:04, 30 червня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій НТУУ «КПІ»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій НТУУ «КПІ» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:32, 2 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ревут Сергій Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ревут Сергій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:33, 4 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Багмут Володимир Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Багмут Володимир Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:26, 13 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Городов Валерій Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Городов Валерій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:09, 24 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Полуницький Олександр Віталійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Полуницький Олександр Віталійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:38, 28 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Глазков Василь Антонович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Глазков Василь Антонович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:37, 16 серпня 2013 (UTC)

Пляжний футбол[ред. код]

Доброго часу, бачу класний шаблон складу збірної з футзалу, могли б зробити такий же для "пляжників" на ЧС-2011 [1] і заготовку на цьогорічний ЧС?--fed4ev (обговорення) 08:55, 24 серпня 2013 (UTC)

То я вчора чомусь «педалі сплутав» після робочого тижня і зробив для футзалу, хоча збирався саме для пляжників… Вже виправив свою помилку :) Є шаблон для ЧС-2011, буде зараз і для ЧС-2005. І для ЧС-2013 теж спробую, якщо склади є. --Glorin (обговорення) 08:58, 24 серпня 2013 (UTC)
Еге ж, уже бачу! здорово. Схоже, склад на 2013 іще не представлений. Тут на сторінці є склад на ЧС-2005--fed4ev (обговорення) 09:09, 24 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Death Destruction (гурт)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Death Destruction (гурт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:25, 27 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Брунько Віталій Петрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Брунько Віталій Петрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:46, 5 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Голоколосов Олександр Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Голоколосов Олександр Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:05, 21 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Лопаткін Артем Євгенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Лопаткін Артем Євгенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:58, 1 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Голоколосов Олександр Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Голоколосов Олександр Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:07, 6 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 04:28, 19 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Орландо Салідо[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Орландо Салідо був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:46, 22 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Огіря Владислав Леонідович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Огіря Владислав Леонідович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:01, 27 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Баблішвілі Гурам Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Баблішвілі Гурам Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:49, 31 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Жиган Анатолій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Жиган Анатолій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:46, 2 листопада 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кирюхін Олександр Григорович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кирюхін Олександр Григорович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:57, 8 листопада 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кулаєв Володимир Павлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кулаєв Володимир Павлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:43, 18 листопада 2013 (UTC)

Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:29, 1 грудня 2013 (UTC)

Статтю Скуратовський Анатолій Кирилович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Скуратовський Анатолій Кирилович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 грудня 2013. --Basio (обговорення) 09:52, 8 грудня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сезон ФК «Арсенал» (Київ) 2003—2004[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сезон ФК «Арсенал» (Київ) 2003—2004 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:44, 8 грудня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пінчук Дмитро Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пінчук Дмитро Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:09, 11 грудня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Телятников Олексій Леонідович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Телятников Олексій Леонідович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:51, 26 грудня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:4almaevas.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:4almaevas.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 15:37, 6 січня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Колдаков Анатолій Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Колдаков Анатолій Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:08, 21 січня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сезон ФК «Арсенал» (Київ) 2013—2014[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сезон ФК «Арсенал» (Київ) 2013—2014 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:05, 2 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Меморіал Олега Макарова 2014[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Меморіал Олега Макарова 2014 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:42, 8 лютого 2014 (UTC)

Спільна справа[ред. код]

Не бажаєте попрацювати над статтею про онанізм?

Зараз планую працювати над статтями про «Сочі 2014». Якщо онанізм включать до переліку олімпійських видів спорту, неодмінно допишу й про нього ) --Glorin (обговорення) 12:13, 10 лютого 2014 (UTC)

Тематичний тиждень/Місяць зимових Олімпійських [ред. код]

То Ви плануєте захід проводити? Якщо так — то слід внести його щонайменше сюди. А якщо вважаєте розпочатим — то ще сюди і сюди. Не забудьте своєчасно «закрити» захід. Якісних редагувань. --Pavlo1 (обговорення) 07:41, 12 лютого 2014 (UTC)

Дякую за поради! Ніколи цього не робив, а от тепер довелося… Ніби все виконав, шо потрібно було.--Glorin (обговорення) 11:56, 12 лютого 2014 (UTC)
Доброго вечора! Колись робив список хокеїстів — олімпійських чемпіонів (Вікіпедія:Проект:Хокей). Можливо є сенс додати його повністю або частково до Місяця Олімпіади? --Roman333 (обг.) 21:43, 16 лютого 2014 (UTC)
Так, звичайно :) Я відповід «дуже вчасно», але краще пізно, наж ніколи --Glorin (обговорення) 16:33, 18 лютого 2014 (UTC)
Перший раз активно беру участь у такому заході, і якщо щось вийде кривенько — вибачайте. --Roman333 (обг.) 21:22, 18 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Костінов Валерій Валентинович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Костінов Валерій Валентинович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:42, 16 лютого 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Маркус Гейберг[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Маркус Гейберг був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:30, 10 березня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Збірна кримських татар з футболу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Збірна кримських татар з футболу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:45, 25 березня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Воронченко Ігор Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Воронченко Ігор Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:35, 4 квітня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Stadion dnister kosmos.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Stadion dnister kosmos.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 14:34, 19 квітня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Драгунов Євген Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Драгунов Євген Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:32, 1 травня 2014 (UTC)

Тиждень статей з 34 і більше інтервікі посилань, яких немає в УкрВікі[ред. код]

--Kibeee (обговорення) 18:00, 3 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Меметов Ескендер Діляверович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Меметов Ескендер Діляверович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:14, 29 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Хряков Олександр Віталійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Хряков Олександр Віталійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:34, 31 травня 2014 (UTC)

Тиждень Нігерії[ред. код]

Доброго дня! Вітаю Вас із завершенням тематичного тижня Нігерії. Хочу подякувати Вам за Ваш внесок і побажати натхнення у всіх майбутніх починаннях. З повагою, — Шиманський હાય! 07:51, 16 червня 2014 (UTC)

P.S. І невеличкий гостинець із Нігерії від мене.)

Шаблон Edited в статті Гасанов Самір Назімович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гасанов Самір Назімович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 28 липня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Проти НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і активно виступаєте проти можливого приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 липня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. Свідомий вибір робить той, хто озброєний знаннями. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 18:53, 28 липня 2014 (UTC)

Старий шаблон. Обставини дещо змінилися. Хоча загалом, я був проти вступу України до будь-яких політичних чи військових блоків. Але дякую за запрошення. --Glorin (обговорення) 21:53, 28 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Акименко Олександр Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Акименко Олександр Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:40, 11 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Квач Орест Арсенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Квач Орест Арсенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:51, 12 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Лоріс Норстад[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Лоріс Норстад був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:51, 15 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Селімов Замір Фахрійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Селімов Замір Фахрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:52, 17 серпня 2014 (UTC)

Стадник Леонід Степанович[ред. код]

Вітаю. З чого Ви взяли дату смерті 24 серпня? За посиланням на сайті ТСН стоїть дата новини 25 серпня 2014 року. Перше слово статті — "Сьогодні". Звідки інформація? --Kovelman (обговорення) 11:41, 26 серпня 2014 (UTC)

Один, два, три (першоджерело). Я не знаю, як насправді… Якщо 25, то й 25… --Glorin (обговорення) 11:52, 26 серпня 2014 (UTC)
Ну тоді питання відпадає. Просто стаття дає єдине посилання, де вказано, що 25. Підправив. --Kovelman (обговорення) 11:58, 26 серпня 2014 (UTC)

Місяці українського війська[ред. код]

Добрий день! А чому саме така дата проведення? У нас просто он тільки місяць Закерзоння через два дні закінчується. А після ще тиждень-два підбивати результати! І це все при тому, що до 15 вересня буде Пишемо про Нато, де КОЖЕН тиждень підсумки підбивати. І ДО ТОГО ЩЕ Й ВЛП 15 вересня почнеться! ;-0 8-0 То як би... Ще один конкурс вже наче й забагато. А враховуючи, що чимало з членів журі в цих конкурсах - ОДНІ і ті ж люди.... Які до того ж, ще й адміни (!), уявляєте, яке на них навантаження?! То б то, я до чого - конкурс добре, але, може було б варто ОБГОВОРИТИ в Кнайпі всі деталі, той же час проведення? або на сторінці Обговорення проекту. Той же конкурс про Нато почали обговорювати ще за пів-року ДО проведення і то... я вночі за кілька хвилин до початку конкурсу ще кілька глюків виправив.--Nickispeaki (обговорення) 13:34, 29 серпня 2014 (UTC)

Це ж не конкурс. Це просто Місячник... Так що там рахувати нічого не потрібно. А дата проведення така, бо зараз це актуально ) --Glorin (обговорення) 14:04, 29 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Селімов Замір Фахрійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Селімов Замір Фахрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:48, 31 серпня 2014 (UTC)

Нагороди героям[ред. код]

Ви молодці, що додали усі нагороди Ігоря Момота. Чи могли ви так само додати усі нагороди Генералу Кульчицькому?--NOSFERATU (обговорення) 10:44, 2 вересня 2014 (UTC)

Дякую! Спробую завтра ввечері ) --Glorin (обговорення) 22:46, 2 вересня 2014 (UTC)
Там нагород дуже багато... І серед них купа відзнак управлінь, ветеранських фондів тощо. Я не думаю, що їх варто зазначати... В будь-якому випадку, я попросив фотографії з його похорону у великій роздільності, можливо там буде простіше ідентифікувати деякі...--Glorin (обговорення) 22:54, 4 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кулюкін Сергій Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кулюкін Сергій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:33, 4 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Гуменюк Олександр Леонідович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гуменюк Олександр Леонідович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:21, 10 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Грищенко Андрій Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Грищенко Андрій Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:44, 12 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Косік Сергій Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Косік Сергій Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 17 вересня 2014 (UTC)

Путін — хуйло[ред. код]

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що стаття повинна опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у добрі статті [2]. --Jeromjerom (обговорення) 08:11, 29 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Мишаковський Віктор Юрійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Мишаковський Віктор Юрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:36, 6 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Токовий Ігор Борисович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Токовий Ігор Борисович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:20, 11 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Петраков Олександр Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Петраков Олександр Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 13 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Радченко Артем Олегович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Радченко Артем Олегович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:22, 13 жовтня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Дякую, однак я на цьому не знаюся і статті даної тематики писати не планую. --Glorin (обговорення) 19:32, 28 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Голомша Ярослав Ярославович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Голомша Ярослав Ярославович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:33, 10 листопада 2014 (UTC)

Кульчицький Сергій Петрович - нагороди[ред. код]

Добрий день, спробував систематизувати інформацію щодо нагород - подивіться, будь ласка Обговорення:Кульчицький Сергій Петрович#Нагороди - можливо, є зауваження чи доповнення. --Reader85 (обговорення) 19:45, 16 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Задорожний Сергій Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Задорожний Сергій Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:34, 1 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список міністрів оборони Грузії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список міністрів оборони Грузії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:16, 14 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Бік Володимир Валентинович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Бік Володимир Валентинович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:14, 16 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Булатов Ісмаїл Булатович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Булатов Ісмаїл Булатович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:01, 21 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Красильников Іван Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Красильников Іван Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:47, 29 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Надєїн Ігор Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Надєїн Ігор Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:25, 6 січня 2015 (UTC)

Є питання[ред. код]

Вітаю! Я звертаюсь до Вас от з якого питання. Є стаття Чемпіонат світу з пляжного футболу 2013 яка вже довгий час не може відредагуватись до логічного свого завершення. Може Ви доопрацюєте?? Jphwra (обговорення) 11:51, 7 січня 2015 (UTC)

Вітаю! Я матиму на увазі цю статтю, хоча не обіцяю щось зробити у найближчі днів 5. Зараз немає натхнення про футбол писати. --Glorin (обговорення) 12:16, 7 січня 2015 (UTC)
То я просто перевіряю хто може взятись, бо вже вісить третій рік. З повагою Jphwra (обговорення) 12:18, 7 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Мозговий Олексій Борисович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Мозговий Олексій Борисович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:11, 16 січня 2015 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 17:16, 20 січня 2015 (UTC)

Сідельник Максим Олегович[ред. код]

Доброго дня А й справді не помітив. Хотів привести до ладу склад команди, багато гравців вже припинили ігрову практику. З пантелику збило те що на сайті вказано що він дебютант а отже мав зіграти хоч 1 матч. В будь якому разі ще раз ретельніше перевірю і у випадку невідповідності - відредагую. Дякую за зауваження)

--Користувач:Ukrainebestintheworld (обговорення) 14:58, 25 січня 2015 (UTC)

Військова справа (підсумки)[ред. код]

Привіт! Журі конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» продовжує працювати над оцінюванням статей. Підсумки очікуються 30 січня 2015 року, на день народження україномовного розділу Вікіпедії. Церемонія нагородження планується після 15 лютого 2015 року у місті Києві. Із додатковими запитаннями звертайтеся за militaryAt sign.svgwikimedia.in.ua чи на сторінку обговорення конкурсу на сайті «Вікімедіа Україна» --MediaWiki message delivery (обговорення) 21:33, 25 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Гіоргі Панцулая[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гіоргі Панцулая був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:08, 4 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Олефіренко Юрій Борисович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Олефіренко Юрій Борисович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:36, 9 лютого 2015 (UTC)

Статтю Коршунов Андрій Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Коршунов Андрій Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2015. --Анатолій (обг.) 10:41, 10 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Адам Осмаєв[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Адам Осмаєв був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:30, 14 лютого 2015 (UTC)

Іса Мунаєв[ред. код]

Додайте будь ласка у картку, що він брав участь у боях за Дебальцево, і боях за Грозний. Я намагався додати у картку, але у мене не виходило.--NOSFERATU (обговорення) 09:45, 17 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Адам Осмаєв[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Адам Осмаєв був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:19, 22 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Рауль Руїс Гонсалес Ріанчо[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Рауль Руїс Гонсалес Ріанчо був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:38, 27 лютого 2015 (UTC)

Місяць українського футболу[ред. код]

Доброго дня! Можна додати у місячник чемпіонати УРСР (1971—1990) — Шаблон:Чемпіонати УРСР з футболу. І по кубках УРСР 1975, 1976, 1990, 1991 є нормальна інформація [3] --Roman333 (обг.) 19:23, 28 лютого 2015 (UTC)

Навіть потрібно :) Долучайтеся до створення завдань на Місячник. Бо роботи ДУЖЕ багато, а я один не можу все охопити --Glorin (обговорення) 23:21, 28 лютого 2015 (UTC)
Доброго дня! Дещо додам. Можливо «динамівців» Києва (у поляків більше на 150 гравців) або по інших темах. А Ви, будь ласка, впишіться в таблицю учасників. Це можливо і формальність, але потім почнуть долучатися до проекту: хтось додасть червоних посилань, а інший — впише свою сторінку до розділу «Створені статті». Об'єм напрацювань уже нормальний і можна паралельно стартувати. --Roman333 (обг.) 19:23, 2 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чумак Євген Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чумак Євген Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:36, 9 березня 2015 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:26, 10 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Бєсєдін Артем Юрійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Бєсєдін Артем Юрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:38, 14 березня 2015 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 21:55, 23 березня 2015 (UTC)

Місяць укр. футболу[ред. код]

Доброго дня! Гравець «Зорі» Кузнецов Сергій Васильович (футболіст, 1950) і Кузнецов Сергій Васильович мабуть одна і таж людина? З повагою, Roman333 (обговорення) 15:35, 24 березня 2015 (UTC)

Так, один. Але треба буде перейменувати статтю, бо там є ще один футболіст Кузнецов Сергій Васильович, але 1963 року народження. --Glorin (обговорення) 16:12, 24 березня 2015 (UTC)
Можна залишити і так. Старший Кузнецов виступав за збірну і відовідно значимість більша. А при появі сторінки про гравця «Металіста» можна скоротити уточнення — (1963) або (футболіст). З повагою, Roman333 (обговорення) 16:37, 24 березня 2015 (UTC)

Груповий етап Ліги Європи УЄФА 2013—2014[ред. код]

Glorin прошу долучитись до редагування статті Груповий етап Ліги Європи УЄФА 2013—2014, там лишається сім груп у сирому вигляді. З повагою --Jphwra (обговорення) 09:14, 13 квітня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Верезубова Тетяна Олександрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Верезубова Тетяна Олександрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:26, 2 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Супса (річка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Супса (річка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:18, 3 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Самсарі (гора)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Самсарі (гора) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:26, 8 травня 2015 (UTC)

Пам'ятна відзнака[ред. код]

Barnstar Geography Compass Rose Hires.png Учасник тижня географії 27 квітня — 17 травня 2015 року
Вітаємо із закінченням Вікітижня географії! Дякуємо за активну участь в написанні нових і покращенні вже існуючих статей. Вашими зусиллями Вікіпедія збагатилась цікавою енциклопедичною інформацією про нашу планету. Glorin, нехай цей знак буде виявом поваги до вашої праці. Не зупиняйтесь на шляху розвою українського розділу Вікіпедії. Пишіть ще!
--Dim Grits 09:19, 18 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пічугін Володимир Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пічугін Володимир Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:16, 23 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:55, 27 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пічугін Володимир Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пічугін Володимир Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:29, 31 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Гедеон Буркгард[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гедеон Буркгард був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:25, 7 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Коваленко Віктор Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Коваленко Віктор Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:33, 8 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат України з футболу серед жінок 2015: вища ліга[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат України з футболу серед жінок 2015: вища ліга був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:33, 8 червня 2015 (UTC)

Кандидати[ред. код]

Доброго дня! Поставив кандидатами у добрі статті дві сторінки про український футбол: Чемпіонат УРСР з футболу 1987 і Динамо (Київ) у сезоні 1975. Можливо знайдете час переглянути і оцінити зроблене. З повагою, Roman333 (обг.) 10:34, 9 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Маслов Віктор Борисович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Маслов Віктор Борисович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:05, 11 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Гедеон Буркгард[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гедеон Буркгард був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:26, 15 червня 2015 (UTC)

127-а бригада[ред. код]

Вітаю! Що воно за звір такий, 127-а механізована бригада? --Fessor (обговорення) 16:11, 15 червня 2015 (UTC)

Ясно, ігнор. Відкидаю ваше «виправлення». --Fessor (обговорення) 16:26, 15 червня 2015 (UTC)
Вибачте, але в мене є життя окрім Вікіпедії і якщо я не відповів протягом 15 хвилин - це не значить, що я Вас ігнорю. Я не знаю, що це за звір, однак у джерелі, з якого я брав інфу, тричі вказано саме 127-му бригаду, тобто це не одруківка... Я не маю нічого проти 128-ї бригади, однак жодного підтвердження того, що саме вона там має бути, я не знайшов. Якщо Вам така інфа трапиться - додавайте до статті! --Glorin (обговорення) 21:13, 15 червня 2015 (UTC)
Ні-ні, я такого не мав на увазі... Просто, коли хтось робить редагування, то швидше за все залишається у вікі на пару хвилин, а я написав сюди доволі оперативно. --Fessor (обговорення) 05:27, 16 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список матчів ФК «Ворскла» (Полтава) у єврокубкових турнірах[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список матчів ФК «Ворскла» (Полтава) у єврокубкових турнірах був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:16, 19 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Шаблон Edited в статті Климов Микола Семенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Климов Микола Семенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:54, 20 липня 2015 (UTC)

Список найстарших романістів фантастики та Список довгожителів серед романістів фантастики тощо[ред. код]

До 78.111.187.118 (обговорення) 10:27, 29 вересня 2013 (UTC). Вітаю! Якщо вам цікава тема довгожителів та найстарших у різних галузях, фантастика чи важлива кількість цікавих та нешаблонних статей у вікіпедії, прошу вас допомогти з рятуванням 5 статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015. Користувач Pavlo1 поставив мої статті всупереч правилам, незважаючи на шаблон "в роботі". Статті присвячені темам з розряду "Цікавої статистики" - довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастики. Він аргументував, не є значимою. Проте ось інші статті на подібні теми: Список найстаріших університетів, Список найстаріших банків, Список найстаріших дерев, en: https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of oldest ships, fr: Liste des plus vieux édifices du Québec,en:https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_Russian_icons, ru:Список старейших женщин,en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_Catholic_bishops, en:List of oldest church buildings, en:List of longest-living organisms, en:List_of_oldest_and_youngest_National_Basketball_Association_players, en:List of the oldest buildings in Rhode Island,en:List of oldest living Academy Award winners,en:List of last surviving World War I veterans by country, en:List of oldest ships, en:List of last surviving Canadian war veterans тощо.
Найбільш широко подібна статистика щодо довгожителів представлена на https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_centenarians.
Усі статті написані на основі даних найавторитетнішого літературного порталу у світі

даних найавторитетніших джерел у світі фантастики

 • http://argo-unf.at.ua/ «Аргонавти Всесвіту» - популяризація україномовної фантастики

Інформація про романістів, почерпнута з 15 англійських, американських, французьких, російських, аргентинських, шотландських, фінських та українських авторитетних джерел літератури та фантастики зокрема, узагальнена мною. Проте подібною статистикою займається також один з найавторитетніших та найбільший за обсягом інформації англомовний ресурс фантастики: http://www.isfdb.org/cgi-bin/stats-and-tops.cgi у рубриці Authors by Age. Це одне з джерел. На нього посилається ще одне джерело https://www.sfsite.com/. В інших джерелах теж є важливі факти, широко використані мною, проте подібна статистика не ведеться. У вікіпедії є подібна статистика щодо різних категорій, зокрема щодо реслерів, - в англомовній. Наявність таких статей підвищить інтерес до україномовного розділу шанувальників фантастики, яких в Україні та СНД - тисячі. А зараз навіть в нашій державі популярність уквікі становить лише 33%, бо там майже все - повтори та переклади, незавжди доповнені, окрім історичних статей і географічних об'єктів, а також статей щодо вітчизняних персоналій та деяких інших окремих статей. Я вважаю подібні дії геноцидом української вікіпедії, роботою на РФ, щоб користувачі з України - дивилися більш розвинуту вікіпедію за рахунок винищення нашої, адже до його поля зору потрапило море інших статей, зокрема про футбольну команду зірок "Маестро". Серед інших статей не мого виробництва, що на мій погляд заслуговують бути врятованими у першу чергу Конобродська Валентина Лаврентіївна, Третя світова: битва за Україну, Акацієвий гай, Магнолія Кобус, Трохнюк Руслан Васильович ,Красненська бібліотека ім. І. Тиктора, Сценарії майбутнього України та інші.---Yasnodark (обговорення) 13:50, 23 липня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Климов Микола Семенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Климов Микола Семенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:00, 29 липня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Богачик Сергій Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Богачик Сергій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:40, 2 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Богачик Сергій Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Богачик Сергій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:45, 9 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Уралан (футбольний клуб)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Уралан (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:06, 17 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ейтутіс Георгій Дмитрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ейтутіс Георгій Дмитрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:10, 9 вересня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До @Glorin:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 13:02, 12 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сезон ФК «Арсенал» (Київ) 2012—2013[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сезон ФК «Арсенал» (Київ) 2012—2013 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:02, 28 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2015—2016[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2015—2016 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:57, 11 жовтня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Розвиток спроможностей спільноти[ред. код]

привіт ) за результатами обговорення вирішили зосередитися на розв'язанні конфліктів і залученні та підтримці нових редакторів. долучитися до робочої групи тут. там же і треба написати те, з чим Ти міг би допомагати. дякую! --アンタナナ 14:18, 20 жовтня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вікізустрічі#31 жовтня, Київ[ред. код]

привіт! дякую, що брав участь у місячнику. чи зможеш Ти прийти на вікізустріч завтра? Крим.Реалії передав дещо для учасників конкурсу/місячника ) --アンタナナ 14:09, 30 жовтня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Атаманчук Орест Богданович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Атаманчук Орест Богданович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:08, 27 листопада 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат України з боксу 2015[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат України з боксу 2015 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:14, 28 листопада 2015 (UTC)

Невмивака Дмитро Васильович[ред. код]

Вітаю! Звідки дані що він грає за Бухару? У інших мовних версіях інформація, що гравець виступає за білоруський клуб Граніт (Мікашевичі). --visem (обговорення) 23:10, 25 січня 2016 (UTC)

Така якась новина була... --Glorin (обговорення) 13:38, 26 січня 2016 (UTC)
Дякую! Дивно якось виходить. --visem (обговорення) 20:33, 26 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Glorin!

В минулому ви створили 912 (!) статей Вікіпедії та додали понад 9,7 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:08, 28 січня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Лесик Борис Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лесик Борис Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:22, 1 лютого 2016 (UTC)

Шаблон:Склад збірної Росії U21 на чемпіонаті Європи 1994[ред. код]

Добрий вечір. Де ви взяли такий дивний склад? Він не відповідає дійсності. Погляньте хоча б сюди Франція - Рос 2:0, Рос - Фр 0:1 -ХЕндрюХ (обговорення) 22:17, 28 лютого 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Рева Володимир Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Рева Володимир Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:20, 4 березня 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:55, 7 березня 2016 (UTC)

Мякушко Сергій Володимирович[ред. код]

Вітаю. Чого не поставили після Києва Україна (преамбула), а совок повторюєте? У нас совок у 1990 де-факто вже приказав довго жити. Дякую за відповідь.--Бучач-Львів (обговорення) 12:18, 14 березня 2016 (UTC) Судячи по інших статтях, шукаєте ґудза. Дарма.--Бучач-Львів (обговорення) 12:20, 14 березня 2016 (UTC)

Де Ви там «совок» побачили? Я крім кількості матчів взагалі нічого не редагував в цій статті... --Glorin (обговорення) 12:29, 14 березня 2016 (UTC)
Можна подумати, неясно, про що мова. Пердута. черговий відкіт і пропихання совка.--Бучач-Львів (обговорення) 15:22, 14 березня 2016 (UTC) А правда, жи масквічь - не машина? --Бучач-Львів (обговорення) 15:29, 14 березня 2016 (UTC)
Якщо мова про Пердуту, то про нього й пишіть. А Мякушко тут ні до чого. На той час, коли Пердута народився — Теребовля була у складі СРСР. Я так само зазначаю і Третій Рейх, і Російську імперію, і Югославію і інші зниклі державні формування. СРСР нічим від них не відрізняється. --Glorin (обговорення) 15:34, 14 березня 2016 (UTC)
От коли Glorin про своїх всіх земляків з Києва напише, що вони «борн ін юесеса», тоді й хай береться до Теребовлі. --Бучач-Львів (обговорення) 07:29, 15 березня 2016 (UTC) А стосовно дії Glorin у статті про М'якушка - зразу видно, що Glorin не дуже хоче [4], щоб була затверджена версія, що той народився в Україні. Факт. Про декомунізацію Glorin чув? --Бучач-Львів (обговорення) 07:38, 15 березня 2016 (UTC)
А Ви взагалі хто такий, аби вказувати мені, що робити? До чого тут взагалі декомунізація? Вона забороняє згадку про існування СРСР в енциклопедіях? Тоді поздоровляю Вас, ми так скоро докотимося незрозуміло до чого і будемо переписувати історію як наші східні сусіди. А стосовно Мякушка, то я не змушений ходити за Вами по вікі і затверджувати якісь правки... Редагування Вікі - справа добровільна. Отримайте статус патрульного і піклуйтеся про себе самі. Це нескладно. --Glorin (обговорення) 08:16, 20 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Баранова Надія Андріївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Баранова Надія Андріївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 6 квітня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Найкраща футболістка України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Найкраща футболістка України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 6 квітня 2016 (UTC)

Як щодо побути членом журі конкурсу статей?[ред. код]

Привіт. В повітрі від першого тижня CEE Spring 2016, за яких на конкурс написали 222 статті, витала ідея, що нам треба більше членів журі, ніж ті четверо, що є. Зараз статей 634, але я не збираюсь тебе лякати )
Ти хотів би / міг би приєднатися до оцінювання статей? То не є заскладно, але було би зручніше нам. Крім того, після підбиття підсумків конкурсу журі отримають свої відзнаки теж. Чекаю на твою думку --Ата (обг.), яко організатор конкурсу, 21:14, 11 квітня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сирота Максим Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сирота Максим Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:40, 15 травня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Іванов Дмитро Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іванов Дмитро Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:06, 27 травня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пучков Сергій Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пучков Сергій Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 11:53, 12 червня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Остання адреса (меморіальний проект)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Остання адреса (меморіальний проект) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:43, 15 червня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Беккер Сергій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Беккер Сергій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:22, 2 липня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ісаєв Анатолій Костянтинович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ісаєв Анатолій Костянтинович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:25, 22 липня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гетьман Вадим Валерійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гетьман Вадим Валерійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:41, 6 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Glorin вітаю, запрошую до участі у вересні та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 11:28, 14 серпня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Першин Олександр Валентинович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Першин Олександр Валентинович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:19, 19 серпня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Логутенкова Інна Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Логутенкова Інна Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:21, 28 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Glorin:, запрошую вас до участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Починати можна -- вже зараз.--Yasnodark (обговорення) 14:15, 5 вересня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Костюченко Максим Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Костюченко Максим Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:33, 23 вересня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дзиба Сергій Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дзиба Сергій Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:42, 3 жовтня 2016 (UTC)

Шаблон:Військовик2[ред. код]

Доброго дня! У чому проблема? --Glovacki (обговорення) 09:06, 9 жовтня 2016 (UTC)

Хех ))) Ви мене на декілька секунд випередили ))) В принципі, я на Вашій сторінці обговорення все написав :) --Glorin (обговорення) 09:07, 9 жовтня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Джо Рікард[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джо Рікард був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:40, 10 жовтня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Колінс Нгаха[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Колінс Нгаха був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:56, 6 листопада 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гуванчмухамед Овеков[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гуванчмухамед Овеков був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:33, 10 листопада 2016 (UTC)

Українство[ред. код]

Якщо вже хтось каже про себе, що українець, то принаймні не забуває, що УНР існувала до 1992 року. Уряд Української Народної Республіки в екзилі--Бучач-Львів (обговорення) 10:19, 20 листопада 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Чемпіонат України з футболу серед жінок 2016: вища ліга[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чемпіонат України з футболу серед жінок 2016: вища ліга був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:33, 24 листопада 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон жіночої збірної України з футболу 2013[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон жіночої збірної України з футболу 2013 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:18, 28 листопада 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Battles (альбом In Flames)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Battles (альбом In Flames) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:35, 13 грудня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Котик Валентина Петрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Котик Валентина Петрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:37, 17 грудня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Король Євген Григорович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Король Євген Григорович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:20, 4 січня 2017 (UTC)

Скляр Сергій Миколайович[ред. код]

Там є Друга ліга українська зона, так що можна вікіфікувати досягнення в нього. --Jphwra (обговорення) 20:01, 7 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Прохання[ред. код]

Доброго вечора! вертаюся до Вас з питанням: можете створити статті Суперкубок Київської області з футболу та Меморіал Олександра Щанова (на них багато червоних посилань) ? З повагою, --Дми88 23:36, 17 лютого 2017 (UTC) Вибачайте, що там на Вашій сторінці без Вашого ж дозволу вніс деякі правки, просто ті примітки примикали до цього повідомлення. З повагою, --Дми88 23:41, 17 лютого 2017 (UTC)

Та все добре! Спробую створити, як буде час! ) --Glorin (обговорення) 07:09, 17 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Шаблон Edited у статті Джеймс Бовен (письменник)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джеймс Бовен (письменник) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:10, 25 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Суперкубок Київської області з футболу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Суперкубок Київської області з футболу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:10, 25 лютого 2017 (UTC)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Але не в українському розділі, а в кримськотатарському. На відміну від українського буде простіше, бо очікування зводяться до формування списку зі ста статей про кримських татар для написання іншими спільнотами і слідкуванням, щоб усе працювало.

Я згадувала про це на СО visem. Нехай навіть конкурс не буде в кртвікі об'ємним, як деінде, але це дасть можливість а) порекламувати кртвікі і б) дописати її в m:Wikimedia CEE Spring 2017/Participants — а значить, створити список зі ста статей про кримських татар, які будуть запропоновані до написання для всіх. НМД, це чудова нагода.

Якщо до цього зможе долучитися хтось іще, то буде ще гарніше. Що думаєш? --Ата (обг.) 06:07, 5 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Домбровський Андрій Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Домбровський Андрій Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:39, 28 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Федотов Андрій Євгенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Федотов Андрій Євгенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:25, 18 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Стефано Фаріна[ред. код]

Він народився в містечку Овада. Якщо я не правий, то виправіть. --Jphwra (обговорення) 11:07, 27 травня 2017 (UTC)

Там є примітка: Farina era nato nel capoluogo ligure ma di fatto aveva sempre vissuto a Ovada e faceva parte della sezione arbitri di Novi Ligure. Тобто, якщо я правильно зрозумів: "Фаріна народився в столиці Лігурії, але мешкав в Оваді. --Glorin (обговорення) 11:11, 27 травня 2017 (UTC)
Я вже побачив. Хоча в джерелах в одних йде Геную, а в більшості взагалі відсутнє місце народження. --Jphwra (обговорення) 11:15, 27 травня 2017 (UTC)
В мене до Вас питання. Ви зробили шаблон про суддів, може ще додасте статті про них? Бо я свого часу написав понад 40 статей і от тепер ще Ваша, а надалі жодного просування по арбітрам. Може у Вас є натхнення для цього? --Jphwra (обговорення) 13:10, 27 травня 2017 (UTC)
Ну, про всіх не знаю чи напишу, бо зараз часу немає... а от про декого можу :) Якщо хочете, можемо якось поділити їх і разом над тим попрацювати --Glorin (обговорення) 13:39, 27 травня 2017 (UTC)
Без питань. Пишіть про яких зможете, решта за мною. --Jphwra (обговорення) 13:43, 27 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Войтех Христов[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Войтех Христов був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:36, 14 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пестриков Віктор Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пестриков Віктор Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:45, 22 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Носкова Катерина Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Носкова Катерина Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:53, 25 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Деркач Андрій Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Деркач Андрій Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 16:27, 13 липня 2017 (UTC)

Шаблон:Найкращі бомбардири вищої ліги чемпіонату України серед жінок[ред. код]

Вітаю! А чи не потрібно зазначити в назві шаблону, що це футбол? --Basio (обговорення) 11:32, 17 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Glorin вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:34, 21 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 09:55, 30 липня 2017 (UTC)

Тиждень Харківщини 2017[ред. код]

Food for energy by Merwebhotel Central Doha.jpg
За участь у Тижні Харківщини 2017
Шановний Glorin, дякую Вам за участь у Тижні Харківщини! Завдяки Вам з'явилось 5 чудових нових статей. Дозвольте у цей жаркий літній час пригостити Вас віртуальним морозивом ). Натхнення й наснаги Вам у подальшій роботі. З повагою, — Шиманський હાય! 13:28, 5 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ус Костянтин Маркович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ус Костянтин Маркович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:55, 6 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2017—2018[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2017—2018 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:05, 22 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Нікіта Контіні-Барановський[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нікіта Контіні-Барановський був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:44, 26 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вантух Роман Романович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вантух Роман Романович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:16, 8 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2017—2018[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2017—2018 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:54, 14 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вантух Роман Романович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вантух Роман Романович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:08, 16 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Блаж Слишкович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Блаж Слишкович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:46, 18 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2017—2018[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2017—2018 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:06, 2 листопада 2017 (UTC)


Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Вікі-орден Боснії і Герцеговини ІІ ступеня.png
Вікіорден Боснії і Герцеговини ІI ступеня
Нагороджується Glorin за активну участь під час Місяця Боснії і Герцеговини, що тривав з 25 вересня до 31 жовтня 2017 року. Під час Місяця здобуто 65 балів, причому всі – за створення нових статей.

З повагою Олесь Діброва (обговорення) 16:41, 4 листопада 2017 (UTC)

@Glorin: до речі, вітаю з вибраною статтею. Бажаю творчого натхнення ) Олесь Діброва (обговорення) 19:09, 6 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Новицький Павло Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Новицький Павло Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:03, 5 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Поштаренко Павло Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Поштаренко Павло Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:04, 21 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Шовковська-Фірсова Власта Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шовковська-Фірсова Власта Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:04, 29 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Светлана Китич[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Светлана Китич був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:53, 21 грудня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018[ред. код]

привіт! вибач, що турбую. чи вийде у Тебе долучитися до місячника? --アンタナナ 23:17, 23 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Glorin!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Про Кубок Києва з футболу[ред. код]

Д.Д. Не впевнений, чи це до Вас, та все ж... Є така стаття -- Кубок Києва з футболу. Я більш-менш професійно займаюсь історією футболу України 15 років, дещо зробив. Зокрема, знайшов, що булт розіграші Кубка Києва 1944 і 1947 років (раніше писали -- "не проводився"). Сьогодні з подивом побачив, що, зясовується, був розіграш цього турніру і 1946 року. Не підкажете, яке джерело про це свідчить? Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 18:29, 11 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Даценко Сергій Олександрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Даценко Сергій Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 18:52, 13 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Москаленко Олександр Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Москаленко Олександр Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:09, 30 травня 2018 (UTC)

Щодо статті Худоб'як Ігор Орестович[ред. код]

Вітання Вам, колего! Для чого Ви скасовуєте моє редагування шаблону {{Однофамільці|Худоб'як}} і виправляєте його на {{Однофамільці|Худобяк}} без апострофа? При тому, у назві статті залишається прізвище «Худоб'як» . . . Щось тут нелогічно. В результаті Вашої правки появилося червоне посилання на неіснуючий контент. Або, що логічно, поверніть мою версію шаблонеу, або ж перейменуйте статтю. Як зрозуміти Ваші дії, внесіть ясність, будь-ласка? З повагою, --Kasio67 (обговорення) 07:59, 30 травня 2018 (UTC)

Так, перепрошую. Хотів виправити все і забракло часу. --Glorin (обговорення) 08:08, 30 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гура Сергій Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гура Сергій Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:26, 6 червня 2018 (UTC)

Шаблон:Музикант[ред. код]

Вітаю. Вибачте за те, що повернув попередню версію шаблону. Мені важкувато розбиратись, що Ви хотіли поліпшити і через що, щось пішло не так. Думаю, у Вас краще вийде. Подивіться будь ласка, наприклад, вигляд статті Александр Аґрікола і через попередній перегляд шаблону цю ж статтю у Вашій його версії — дати і місця народження та смерті зникли. --Олег (обговорення) 04:45, 7 червня 2018 (UTC)

Шаблон: Військовик[ред. код]

Доброго дня. Чи не могли б ви, будь ласка, оформити шаблон Військовик подібно до того як ви створили Військовик2? Я б використав ваш шаблон, але він більше для сучасних військовослужбовців. --Popyk Roman (обговорення) 19:13, 9 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Бубісь Іван Антонович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бубісь Іван Антонович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:22, 26 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Супряга Владислав Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Супряга Владислав Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:22, 26 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Орельєн Нгейтала[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Орельєн Нгейтала був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:46, 28 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Марко Николич (футболіст, 1989)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марко Николич (футболіст, 1989) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:45, 29 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Іван Борна Єлич Балта[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іван Борна Єлич Балта був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:13, 1 серпня 2018 (UTC)

Владислав Дубінчак[ред. код]

Вітаю! Доповните вище вказану статтю (в першу чергу — розділ про збірну)? Завчасно дякую. З повагою, — Дми88 (обговорення) 14:02, 6 серпня 2018 (UTC)

Добре, спробую! --Glorin (обговорення) 09:59, 10 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Єва Чемерис[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єва Чемерис був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 09:31, 26 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дедяєв Андрій Юрійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дедяєв Андрій Юрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:19, 30 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пол Хуя[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пол Хуя був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:19, 30 серпня 2018 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Glorin:, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців.---Yasnodark (обговорення) 15:24, 6 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Соня Моніна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Соня Моніна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:38, 15 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гуменюк Владислав Віталійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гуменюк Владислав Віталійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:03, 14 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Грозний В'ячеслав Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Грозний В'ячеслав Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:40, 20 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2018—2019[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2018—2019 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 21 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Петренко Іван Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Петренко Іван Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:44, 27 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Відкіт[ред. код]

Вітаю. Можете пояснити чому ви відкотили мою правку у статті Котик Валентина Петрівна? Я видалив непотрібну інформацію, котра і так підтягується з вікіданних. Також через ваш відкіт особа перестала перебувати у категорії Уродженці Білого Колодезя. Я вже не згадую, що згідно правил використовувати відкіт для однієї правки не рекомендується.--КЛІК (обговорення) 05:32, 8 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2018—2019[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон ФК «Арсенал-Київ» 2018—2019 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 22:16, 11 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сезон жіночої збірної України з футболу 2018[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сезон жіночої збірної України з футболу 2018 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:52, 7 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Грекул Степан Ростиславович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Грекул Степан Ростиславович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:03, 13 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Стефанчук Олексій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:54, 14 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Фран Соль[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фран Соль був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:54, 15 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті 191 до н. е.[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 191 до н. е. був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:14, 17 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті 33[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 33 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:14, 17 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Стефанчук Олексій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:27, 21 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Стефанчук Олексій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:55, 30 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Стефанчук Олексій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:50, 6 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гринько Внучкевич[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гринько Внучкевич був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:31, 12 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Стефанчук Олексій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:01, 13 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пишний Василь Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пишний Василь Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:56, 17 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дроценко Олексій Євгенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дроценко Олексій Євгенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:50, 27 січня 2019 (UTC)

Пакір Алі[ред. код]

Вітаю! Ви не забули про вище вказану статтю? --Дми88 (обговорення) 15:14, 7 лютого 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Пакір Алі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пакір Алі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:53, 9 лютого 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Іванишин Мар'яна Юріївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іванишин Мар'яна Юріївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:29, 11 лютого 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Сулейманов Сервін Кудусович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сулейманов Сервін Кудусович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 22:43, 27 лютого 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Чемпіонат України з боксу 2007[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чемпіонат України з боксу 2007 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:44, 27 лютого 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Януш Орест Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Януш Орест Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:23, 8 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Мудрик Михайло Петрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мудрик Михайло Петрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:30, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.

Також запрошую взяти участь у Тижні жіночого футболу, який розпочався в українській Вікіпедії. Статті, створені в рамках тижня, можуть брати участь також у WikiGap-виклику. --Tespaer (обговорення) 02:28, 16 березня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Афремов Леонід Аркадійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Афремов Леонід Аркадійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:10, 22 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Гайова Оксана Василівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гайова Оксана Василівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:07, 25 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Поляков Тихон Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Поляков Тихон Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 17:54, 20 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Бескоровайний Данило Леонідович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бескоровайний Данило Леонідович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:33, 23 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Баронін Анатолій Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Баронін Анатолій Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:38, 9 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:55, 5 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:53, 11 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Клименко Світлана Валентинівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Клименко Світлана Валентинівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:06, 16 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Корнинське водосховище[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Корнинське водосховище був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:51, 18 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Клименко Світлана Валентинівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Клименко Світлана Валентинівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 04:30, 25 жовтня 2019 (UTC)