Обговорення користувача:Gvinder

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Blocked user.svg Цей обліковий запис заблоковано безстроково у зв'язку з порушенням правила, що стосується використання додаткових облікових записів. Див. журнал блокувань.

== Ласкаво просимо! ==

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Gvinder!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:03, 8 жовтня 2018 (UTC)

Редагування[ред. код]

Шановний Gvinder! Ваші дії мають ознаки вандалізму. Прохання утриматися від видалення інформації та джерел зі сторінок Вікіпедії. Рекомендую додавати інші авторитетні джерела, а не видаляти існуючі. Для вирішення конфліктних ситуацій дописуйте на сторінках обговорення відповідних статей. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 12:34, 11 жовтня 2018 (UTC)

Повторні вибори Президента Замбії відбулися 11 серпня 2016 року (див., наприклад en:Zambian general election, 2016 із низкою джерел). Тому це не помилка, а вибори президента країни є цілком значимою подією.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:20, 11 жовтня 2018 (UTC)

Православ'я в Молдові[ред. код]

Навіщо джерела і посилання видаляєтеПетрущак Обг@ 14:11, 17 жовтня 2018 (UTC)

Блокування від 17 жовтня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з 12 годин для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — видаленням вмісту сторінок.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вас заблоковано через масове вилучення вмісту сторінок. Враховуючи, що ви вже діставали попередження від користувачів, і ви один-в-один відтворюєте поведінку відомого власника віртуалів Обговорення користувача:Shmurak, рекомендую не здійснювати ніяких дій до з'ясування обставин на ВП:ЗПК. --VoidWanderer (обговорення) 17:59, 17 жовтня 2018 (UTC)