Обговорення користувача:Halyna13

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Halyna13!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

Список науковиць до ХХ століття[ред. код]

Вітаю! Чи будете Ви далі працювати над списком? Якщо так, то поставте на його початку шаблон {{Пишу}}, якщо ж ні - статтю буде вилучено. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 10:23, 28 червня 2019 (UTC)

Сторінку Список науковиць ХХІ століття номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список науковиць ХХІ століття, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:47, 14 липня 2019 (UTC)

Дотримання мовних стандартів[ред. код]

Вітаю, будь ласка, зверніть увагу, що на сторінках Вікіпедії можуть вживатися лише поширені, широковживані слова. Вікіпедія не може бути використана як майданчик для просування новоствореної лексики, тих форм слів, що ще не набули популярності в українській мові. --yakudza 14:03, 31 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:44, 6 вересня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у конкурсі статей «Жінки у STEM»[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у конкурсі статей «Жінки у STEM». Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:18, 8 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:12, 20 вересня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у Тижні сучасної європейської літератури. Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:50, 29 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:50, 3 жовтня 2019 (UTC)

Про необхідність дотримання мовних стандартів[ред. код]

Вітаю, ще раз хочу звернути вашу увагу на необхідність дотримання мовних стандартів. На сторінках Вікіпедії можуть вживатися лише поширені, широковживані слова. Вікіпедія не може бути використана як майданчик для просування новоствореної лексики, тих форм слів, що ще не набули популярності в українській мові. --yakudza 09:41, 3 грудня 2019 (UTC)

Подяка і кілька підказок[ред. код]

Дуже вам вдячна за участь у Місяці Азії! Ви доволі продуктивно попрацювали Emojione 1F60A.svg
Хочу звернути вашу увагу на кілька дрібничок:

  • Ви багато перекладаєте, тож вам може допомогти інструмент перекладу. Можливо так буде зручніше (хоча він призначений лише щоб перекладати, і після створення перекладеної статті її все одно треба трошки дооформлювати).
  • Якщо у тексті є посилання на іншу статтю, то читач бачить нормальний текст у потрібному відмінку, але щоб це посилання працювало, воно має містити назву статті, тобто називний відмінок. Гляньте, наприклад, у статтю Гледіс Ейлворд: у реченні про «прогрес у вивченні китайської мови» посилання веде на статтю Китайська мова, і так має бути. Натомість «Північного Лондона» веде на сторінку Північного Лондона, якої не лише немає, але і не може бути, бо має бути «Північний Лондон». Це легко виправити, коли редагуєте статтю. Недобре допускати такі похибки, вони непомітні і підступні — читачеві статті не видно, що саме не так, а якщо створять статтю про Північний Лондон, то посилання не перетвориться з «червоного» на «синє», бо ж воно з помилкою.
  • Ще я часом помічаю англійські літери в українських словах, тож хочу звернути вашу увагу, що латинські літери E, T, I, O, P, A, H, K, X, C, B, M — це не ті самі, що й Е, Т, І, О, Р, А, Н, К, Х, С, В, М в українські кирилиці. Комп'ютер розрізняє ці букви, тому писати якісь слова мішано латинкою та кирилицею — неприпустимо. Наприклад, у фразі «основниx питань» у статті Люсі Шапіро x — не українська літера ) Це легко не помітити, але в збереженому тексті у Вікіпедії виявленню таких помилок дуже допомагає додаток KeybLayout, який можна і треба увімкнути у своїх налаштуваннях ось тут: Спеціальна:Налаштування § mw-prefsection-gadgets.

Прошу, не сприйміть за дріб'язковість. Ще раз дякую за ваш внесок! --Ата (обг.) 16:45, 21 грудня 2019 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:44, 18 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03