Обговорення користувача:Halyna13

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Halyna13!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

Список науковиць до ХХ століття[ред. код]

Вітаю! Чи будете Ви далі працювати над списком? Якщо так, то поставте на його початку шаблон {{Пишу}}, якщо ж ні - статтю буде вилучено. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 10:23, 28 червня 2019 (UTC)

Сторінку Список науковиць ХХІ століття номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список науковиць ХХІ століття, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:47, 14 липня 2019 (UTC)

Дотримання мовних стандартів[ред. код]

Вітаю, будь ласка, зверніть увагу, що на сторінках Вікіпедії можуть вживатися лише поширені, широковживані слова. Вікіпедія не може бути використана як майданчик для просування новоствореної лексики, тих форм слів, що ще не набули популярності в українській мові. --yakudza 14:03, 31 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:44, 6 вересня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у конкурсі статей «Жінки у STEM»[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у конкурсі статей «Жінки у STEM». Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:18, 8 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:12, 20 вересня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у Тижні сучасної європейської літератури. Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:50, 29 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:50, 3 жовтня 2019 (UTC)

Про необхідність дотримання мовних стандартів[ред. код]

Вітаю, ще раз хочу звернути вашу увагу на необхідність дотримання мовних стандартів. На сторінках Вікіпедії можуть вживатися лише поширені, широковживані слова. Вікіпедія не може бути використана як майданчик для просування новоствореної лексики, тих форм слів, що ще не набули популярності в українській мові. --yakudza 09:41, 3 грудня 2019 (UTC)

Подяка і кілька підказок[ред. код]

Дуже вам вдячна за участь у Місяці Азії! Ви доволі продуктивно попрацювали Emojione 1F60A.svg
Хочу звернути вашу увагу на кілька дрібничок:

 • Ви багато перекладаєте, тож вам може допомогти інструмент перекладу. Можливо так буде зручніше (хоча він призначений лише щоб перекладати, і після створення перекладеної статті її все одно треба трошки дооформлювати).
 • Якщо у тексті є посилання на іншу статтю, то читач бачить нормальний текст у потрібному відмінку, але щоб це посилання працювало, воно має містити назву статті, тобто називний відмінок. Гляньте, наприклад, у статтю Гледіс Ейлворд: у реченні про «прогрес у вивченні китайської мови» посилання веде на статтю Китайська мова, і так має бути. Натомість «Північного Лондона» веде на сторінку Північного Лондона, якої не лише немає, але і не може бути, бо має бути «Північний Лондон». Це легко виправити, коли редагуєте статтю. Недобре допускати такі похибки, вони непомітні і підступні — читачеві статті не видно, що саме не так, а якщо створять статтю про Північний Лондон, то посилання не перетвориться з «червоного» на «синє», бо ж воно з помилкою.
 • Ще я часом помічаю англійські літери в українських словах, тож хочу звернути вашу увагу, що латинські літери E, T, I, O, P, A, H, K, X, C, B, M — це не ті самі, що й Е, Т, І, О, Р, А, Н, К, Х, С, В, М в українські кирилиці. Комп'ютер розрізняє ці букви, тому писати якісь слова мішано латинкою та кирилицею — неприпустимо. Наприклад, у фразі «основниx питань» у статті Люсі Шапіро x — не українська літера ) Це легко не помітити, але в збереженому тексті у Вікіпедії виявленню таких помилок дуже допомагає додаток KeybLayout, який можна і треба увімкнути у своїх налаштуваннях ось тут: Спеціальна:Налаштування § mw-prefsection-gadgets.

Прошу, не сприйміть за дріб'язковість. Ще раз дякую за ваш внесок! --Ата (обг.) 16:45, 21 грудня 2019 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:44, 18 березня 2020 (UTC)

Якщо не проти, візьмемо Констанція Арагонська в Португальський вікітиждень, як уродженицю Лісабона. --IgorTurzh (обговорення) 17:50, 31 березня 2020 (UTC)
Дякую! Взяв статтю в цікавинки, бо ця Констанца встигла побувати королевою багатьох країн :) --IgorTurzh (обговорення) 10:13, 1 квітня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 08:48, 1 квітня 2020 (UTC)

Translation request[ред. код]

Hello.

Can you create and upload the article en:Wildlife of Azerbaijan in Ukrainian Wikipedia? It certainly does not need to be long.

Yours sincerely, Karalainza (обговорення) 13:13, 2 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 09:13, 30 травня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 16:10, 17 серпня 2020 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Hi WAM organizers and participants!

Hope you are all doing well! Now is the time to sign up for Wikipedia Asian Month 2020, which will take place in this November.

For organizers:

Here are the basic guidance and regulations for organizers. Please remember to:

 1. use Fountain tool (you can find the usage guidance easily on meta page), or else you and your participants’ will not be able to receive the prize from WAM team.
 2. Add your language projects and organizer list to the meta page before October 29th, 2020.
 3. Inform your community members WAM 2020 is coming soon!!!
 4. If you want WAM team to share your event information on Facebook / twitter, or you want to share your WAM experience/ achievements on our blog, feel free to send an email to info@asianmonth.wiki or PM us via facebook.

If you want to hold a thematic event that is related to WAM, a.k.a. WAM sub-contest. The process is the same as the language one.

For participants:

Here are the event regulations and Q&A information. Just join us! Let’s edit articles and win the prizes!

Here are some updates from WAM team:

 1. Due to the COVID-19 pandemic, this year we hope all the Edit-a-thons are online not physical ones.
 2. The international postal systems are not stable enough at the moment, WAM team have decided to send all the qualified participants/ organizers extra digital postcards/ certifications. (You will still get the paper ones!)
 3. Our team has created a meta page so that everyone tracking the progress and the delivery status.

If you have any suggestions or thoughts, feel free to reach out the WAM team via emailing info@asianmonth.wiki or discuss on the meta talk page. If it’s urgent, please contact the leader directly (jamie@asianmonth.wiki).

Hope you all have fun in Wikipedia Asian Month 2020

Sincerely yours,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.10

Персоналії[ред. код]

 • Вітаю!
 • Прошу не розбивайте преамбули на абзаци; не вставляйте місця народження і смерті там, де стоять роки життя, як ви робите тут ред.№ 29896891.
 • Коротка преамбула, на відміну від біографічного розділу статті, не потребує абзаців; це коротка енциклопедична довідка сама по собі. Теоретично можна розбивати кожне 1-2 речення на абзац, але навіщо?
 • Місце народження і смерті можна спокійно прописати у самій преамбулі, з обставинами самого народження і смерті. Так роблять в історичних енциклопедіях типу ЕІУ (Тарас Шевченко, приміром). Крім того, до визначення особи добиратися швидше, коли місце народження смерті стоять після самого означення.
 • Дякую, -- (обговорення) 05:56, 1 листопада 2020 (UTC)

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Halyna13, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 14:04, 21 листопада 2020 (UTC)