Обговорення користувача:Heffalump1974

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Ігор з Києва 23:31, 19 січня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]

Конкурс «Європейська весна 2021»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що долучилися до конкурсу статей «Європейська весна». Кілька важливих нагадувань і новин від організаторів:

  • Нагадуємо, що цьогоріч конкурс триватиме до кінця квітня. До завершення конкурсного періоду ви можете покращувати створені раніше статті; чим якіснішою буде стаття станом на кінець 30 квітня, тим вищу оцінку журі вона отримає.
  • Якщо ще не бачили, зверніть увагу, що організатори створили для кожної країни списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення (списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни). Робота над цими списками не лише принесе вам додаткові бали при оцінюванні, а й забезпечить, що ваші статті читатиме більша кількість людей )
  • Наступного вівторка, 20 квітня, ми проведемо вебінар із редагування Вікіпедії до конкурсу. Він буде найбільш корисним користувач(к)ам, у яких немає великого досвіду у Вікіпедії. Долучайтеся самі або розповідайте друзям. Зареєструватися можна за посиланням (також доступний запис попереднього вебінару).

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2021» --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 14 квітня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Щиро дякую за уточнення і запрошення, може ще щось напишу (швидше за все перекладу, це не через лінощі, чи бажання отримати ще одну "зірочку", а тому що в uk-wiki ще є багато чого неперекладеного), але все ж таки хотілося б отримувати SMS чи push-повідомлення з анонсами подібних акцій, а не дізнаватися про них зайшовши на сайт. З повагою, Heffalump1974 (обговорення) 15:25, 14 квітня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Конкурс «Європейська весна» завершився: що далі[ред. код]

Привіт! Дякую, що долучилися до конкурсу «Європейська весна». За попередніми оцінками, маємо понад 1600 створених і поліпшених статей від 70+ учасників і учасниць. Станом на зараз це із великим відривом найбільше серед усіх мовних розділів, що беруть участь у міжнародному конкурсі )

Що далі
  • Основне — цього року організатори дають час до 31 травня на покращення статей, які ви започаткували протягом конкурсу. Тобто статті, створені у травні, подавати на конкурс уже не можна (хоча варто поставити конкурсний шаблон на статті, які ви започаткували у квітні, але забули чи не встигли подати на конкурс, якщо такі є) — але можна і варто поліпшувати уже створені статті. Статті оцінюватимуться станом на кінець травня, тому чим більше ви їх покращите протягом травня, тим вищими будуть ваші оцінки.
    • Організатори та журі спробують до середини травня проглянути внесок учасників та учасниць і надати пропозиції до покращення статей. Пріоритетними для цього будуть новачки конкурсу. Навіть якщо ми не зможемо надати зворотній відгук особисто вам, запрошуємо вас самостійно поліпшувати статті згідно з умовами конкурсу, загальними порадами до стилю статей та іншими правилами.
    • У червні почнеться безпосередньо оцінка статей членами журі. Після її завершення ми визначимо переможців та анонсуємо їх.
  • Якщо ви не претендуєте на перемогу в конкурсі, маєте великий досвід у Вікіпедії і хотіли б допомогти у покращенні якості статей та їхній оцінці, запрошуємо до 10 травня зголошуватися до журі.
  • Також можна і варто створювати статті про Україну іншими мовами. Стежте за нашими новинами (наприклад, сторінкою обговорення конкурсу чи Telegram-каналом «Вікімедіа Україна») — наступного тижня плануємо детальніший анонс щодо цього.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:43, 1 травня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

WRating — сервіс, який оцінює ваш внесок у відвідуваність Вікіпедії.[ред. код]

Привіт. Дякую, що наповнюєте українську Вікіпедію. Мене звати Андрій UkrFace і я розробник рейтингу WRating. Рейтиг зіставляє об'єм правок, які ви зробили, з відвідуваністю відповідних статтей.
Система вже оцінила ваш акаунт. Завдяки вашому внеску Вікіпедія у червні отримала 149 переглядів (детальніше).
Рейтинг оновлюється щомісяця, зазвичай до 5-го числа кожного місяця.
Також я розробив юзербокс: Шаблон:WRating

Код: {{WRating|wiki=uk|username=Heffalump1974}}

Його можна розмістити на своїй сторінці, посилання з нього веде прямо на ваш результат.
Буду радий бачити вас серед користувачів рейтингу.
UkrFace (обговорення) 17:10, 9 липня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Щиро дякую, сподіваюся, що такий підхід спонукатиме до подальшіх внесків не лише мене. На черзі ще багато перекладів ;) Heffalump1974 (обговорення) 12:34, 10 липня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Конкурс «Європейська весна» у 2022 році[ред. код]

CEE Spring 2022 Ukraine.png

Привіт! Ви брали участь у конкурсі статей «Європейська весна» у 2021 році — тож пишу, щоб розповісти вам про плани на конкурс цьогоріч.

На жаль, з огляду на російську агресію в Україні ми змушені відкласти конкурс в україномовній Вікіпедії. Сподіваємося, що зможемо провести альтернативу пізніше цього року або ж повноцінний конкурс у 2023 році.

Водночас, якщо ви вільно володієте іншими мовами країн Центрально-Східної Європи, ви можете долучатися до конкурсів інших країн — та писати про Україну. Зараз особливо важливо розповідати про Україну світові, якщо у вас є така можливість.

Також можна долучатися до окремого мініконкурсу «Жінки CEE», де статті можна писати будь-якою мовою, зокрема й українською. Міжнародний конкурс триває до 31 травня. Ви можете змагатися за призи локальних конкурсів, а також отримати сертифікат участі від «Вікімедіа Україна», якщо напишете хоча б одну статтю про Україну.

Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:29, 21 березня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Щодо автомобілів[ред. код]

доброго дня! Який сенс від спаму ютуб-каналу, де інформації про автомобіль як крапля в морі. Я розумію, що важче взяти World Car Catalogue та зробити список автомобілів. Але й користі від таких відео я не бачу. --白猫しろ ねこОбг. 16:23, 1 жовтня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

@AlexKozur: Вітаю. Про "краплю в морі" я б не сказав, ось наприклад стаття Setra (добра, але не найкраща), де уся діяльність за півсторіччя 1951-91 рр - назви трьох серій автобусів та три фото. А нижче додане мною посилання на 19 хвилинне відео, де приблизно кожні десять секунд змінюють одна одну світлини з технікою тієї фірми (конкретно тому періоду присвячено хвилин 10-12). Може комусь воно дасть можливість узнати щось про оті моделі, роздивитися їх, а то й "зробити список автомобілів". Мені, власне, дало, але по свистку це не робиться, зачекайте трохи, буде як не список, так шаблон.
А ось інша стаття, про автівки компанії Simca, набагато краща за попередню, але у доданому відео є інформація про вантажівки (так, були й такі Simca Cargo, Simca SUMB, а в статтях української Вікіпедії, чи в "рідній" для них fr-wiki, ані в en-wiki вони не згадуються (власне, самі статті про конкретні моделі в наявності, але у профільній про них ані пари з вуст, тобто, щоб їх хоч якось знайти, треба спочатку знати, шо ця техніка взагалі існувала.) Що, як на мою думку, трохи нагадує пошуки чорної кішки в темній кімнаті.
І таких казусів ще багато, хоча може й не настільки багато, як вже доданих відео... а може й настільки; така от з них, як на мою особисту думку, користь
Отож, як вважаєте зроблене мною суто за спам, то сміливо видаляйте, а якщо мені вдалося Вас хоч трошки переконати — давайте залишимо як є і подивимся, чи будуть ще в когось подібні скарги.
А ще хотів би скористатися випадком та й запитати: якщо ви японську знаєте, може є хтось знайомий, що володіє китайською хоч трошки? З повагою, Heffalump1974 (обговорення) 19:00, 1 жовтня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
проблема цих відео в тому, що вони не дають повноти інформації, як це роблять подібні сайти-каталоги:
та можливо щось цінне знайдеться й в https://www.autolit.eu/
Загалом, якщо знайти гарну базу даних щодо автомобілів, то можна пододавати до статей про авто ботом. У нашій вікі є бази даних до кіно, футболістів, думаю для авто буде теж прийнятне; хоча ідентифікатора на Вікіданих я не бачу, щоби це відразу зробити через шаблон бібліоінфомація. Щодо рідкісних авто згоден, про них важко знайти інформацію, бо ця інформація в офлайн книгах.
Можливо Вас зацікавить більше і Ви поглибитесь. Може не сьогодні, так завтра з'явиться добрі та вибрані в транспортних темах, які запустілими стали. :)
На жаль, знайомих які знали би китайську не маю.
Наснаги Вам! :) --白猫しろ ねこОбг. 19:46, 1 жовтня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

@NickK: Щиро дякую за повідомлення, хоча в Одесі, де зараз знаходжусь, офлайн—зустрічей не буде, та й з електрикою не так щоб дуже добре, щоб гарантовано взяти участь в отих вебінарах. Отож, спробую зосередитися на статтях. З повагою, Heffalump1974 (обговорення) 23:37, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.

Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.

Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.

Встигніть долучитися!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]