Обговорення користувача:Helgi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Стаття у вікіновинах.[ред. код]

Добрий вечір!

Добре було б допомогти із оформленням статті у Вікіновинах. А то - ні категорій, ні згадки на Головній. Аби я не поліз у нові сторінки, то і я б не знав, що ТАКИ пройшла вікіекспедиція. ;-0 Я про цю статтю - https://uk.wikinews.org/wiki/Вікіекспедиція:_зимові_Мармароші - треба поправити. Ще таке - ЯК пройшла експедиція? Бо із статті це не ясно. І скільки днів? Які результати? Та й... Навіть сторінок користувачів немає в укр-вікі! Чи принаймні, з вікіновин посилання не працюють. Хотілося б побачити, як треба проводити вікіекспедиції, бо один наш спільний знайомий якось у Львові писав про це і розповідав. Ну то й мені захотілося це все побачити. Ок. Буду радий помічі. Любій! І у вікіновинах, і в укр-вікі і з вікіекспедиціями. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 23:24, 8 лютого 2016 (UTC)

Ага! Уже щось знайшов! Ось, наприклад, тутечки є більш-менш детальний звіт - https://ua.wikimedia.org/wiki/Вікіекспедиція/Мармароський_заповідний_масив Але ж добре було з нього і до вікіновин додати? А то якось ну дуже вже куцо вийшло. Ще таке - чи могли б Ви допомогти експедиторам із створенням власних сторінок? Воно то, звістно, наче не обов’язково, але, чесно кажучи, не очевидно потім їх внесок шукати.... Повторюся, із вікіновин всі посилання на користувачів ведуть ... в нікуди! ;-( І на Вікімандрах теж одну статтю бачив. Чи розповідали Ви про вікіфікацію? А то одним суцільним текстом воно читається не дуже.... От, якби це й вікіфікувати! :-) Ну і про КБЗ, який так згадували майже не зазнав впливу! Це чому ж? Чи найдішла інформація від співробітників КБЗ? Щоб оновити і поліпшити статтю? Вони ж дуже бідкалися, що укр-вікі має спотворену інформацію!

Ще таке - було 7 осіб 7 днів по Карпатах і тілько 70 фото? Це одне кожен учасник завантажив (зробив) за ЦІЛИЙ день? Чи будуть ще фото? Хоча, погоджуся, деякі фото досить гарно зроблені. Мені сподобалися. ;-) Ок. Це якщо коротко. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 23:46, 8 лютого 2016 (UTC)

І добре було б таки освітити подію у нашому блозі та розсилці. Я оце чекав на результати, а потім несподівано надибав у вікіновинах. Але ж більшість колег навіть цього не знають! То коли чекати в блозі і в розсилці? --Nickispeaki (обговорення) 23:48, 8 лютого 2016 (UTC)

привіт! я блогом не керую — просив про це Ату ще минулого тижня. Зараз за дорученням правління пишу детальну інструкцію по складанню кінцевого звіту вікіекспедицій --Helgi (обговорення) 14:35, 9 лютого 2016 (UTC)

КНПП/КДЗ[ред. код]

Шановний колего, на мою думку, розділ "див також" якраз і є для того, щоб відіслати читача до статей про близькі або споріднені поняття, в даному випадку КДЗ і КНПП є якраз такими поняттями. Чи може там є якась "генетична несумісність" чи смертельна ворожнеча і тому ці поняття непоєднальні? Не маю уявлення, чим може бути мотивоване подвійне скасування посилання на КНПП в статті про КДЗ? Mykola Swarnyk (обговорення) 18:10, 12 лютого 2016 (UTC)

вітаю! заповідники порівнюють із заповідниками, а національні парки - з парками. А не зелене з дерев'яним. Ці території мають різний статус. Василюк - еколог, що недавно був у вікіекспедиції на Мармаросах. він фахівець в цій темі. А якщо вже і див. також то на Асканію-Нову, Чорноморський... --Helgi (обговорення) 19:00, 12 лютого 2016 (UTC)
Щось ви недоговорюєте. «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини» - це ані не заповідник, ані не природний парк. Чому б його не викинути? І, подумати лише, включили до цих пралісів і парки, й заповідники - ганьба! А журнальчик, на який посилання - це заповідник чи що? Просто хтось, так мені здається, відчуває «приватницькі почуття» до статті і ревниво оберігає застовблену діляночку від найменшого втручання. Це суперечить правилам Вікіпедії. КНПП для читача - це суміжна територія. Чорногора по обидва боки під охороною, що не заважає цілі купи банок побачити і по один бік і по другий. Давайте це охороняти, а не статтю. Mykola Swarnyk (обговорення) 21:55, 12 лютого 2016 (UTC)
Я взагалі не чіпав би вашої «приватної» статті пальцем, якби не прохання Ата. Я не ходив по Мармарошу зимою - то що мені не редагувати статті про ПЗФ? Якийсь дитячий садок. Кубірка підключили... Mykola Swarnyk (обговорення) 06:26, 13 лютого 2016 (UTC)
До речі, там суцільне копівіо. Подивіться сторінку заповідника і побачите, що практично весь текст треба зі статті вилучати. Ось де треба енергію прикладати а не до організації воєн редагувань. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:56, 13 лютого 2016 (UTC)
ну то прикладіть енергію! покажіть клас роботи дітям, чи слабо? --Helgi (обговорення) 12:09, 13 лютого 2016 (UTC)
Спробую, як розгребусь у реалі. Mykola Swarnyk (обговорення) 15:29, 13 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:50, 7 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Штольневі комплекси Чорної гори[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Штольневі комплекси Чорної гори був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:27, 17 липня 2016 (UTC)

Дякую за номінацію моєї статті на "добру"[ред. код]

Дякую за номінацію моєї статті на "добру". Я, на жаль, був у відпустці або потім після відпустки зайнятий роботою і не зміг взяти участь в обговоренні номінації. Мене тішить, що хтось подав мою статтю на номінацію. Прикро, що там було багато негативних коментів, що, мовляв, стаття не вичитана, бо я давав цю статтю як мінімум двом людям вичитувати, і виправив усі помилки чи неточності, які ці люди знайшли. --Patlatus (обговорення) 11:15, 29 липня 2016 (UTC)

WikiPhysContest-2016[ред. код]

COMPASStokamak chamber.jpg Токамак Вам на сторінку
Мої запізнілі вітання з цією подією!

Порпаючись в проекті добрих статей, заради приведення до ладу і підготовки порталу Географія на вибрані, я надибав ваш внесок. Тобто ту працю, якої часто-густо не вистачає більшості конкурсів і тематичних тижнів - опрацювання результатів опісля. Ви цим зайнялись і за це Вам велика шана! Це потрібно ставити в приклад хазяйновитого ставлення до надбаного під час таких заходів. Три кити якісного проекту: підготовка, проведення, опрацювання результатів. Завдяки вашій наполегливості проект збагатився якісними статтями на астрономічну тематику. Дякую!

З повагою до Вашого внеску! Dim Grits 18:02, 11 серпня 2016 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Логотип[ред. код]

Привіт. Дуже прошу допомоги у створенні логотипу для Вікімарафону до 730-річчя міста Черкаси. Зможеш намалювати, але треба «на вчора»? --Вальдимар 12:44, 6 вересня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Helgi:, запрошую вас до участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Починати можна -- вже зараз.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 14 вересня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 1998 3.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:29, 6 січня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:31, 10 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Helgi!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Helgi вітаю! Щиро сподіваюсь, що вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 13:53, 23 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 10:00, 30 липня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:43, 31 грудня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Helgi!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Подяка (з "невеликою" затримкою)[ред. код]

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

Так, так, можна сумно похитати головою і запитати "а де ж була ця подяка всі ці роки?" але ми краще такого робити не будемо, натомість хоч трохи будемо радіти, що вона принаймні зараз прийшла :) --Helixitta (t.) 18:22, 20 лютого 2018 (UTC)

Конкурс логотипів Вікіконференції 2018[ред. код]

Розпочалась підготовка до Вікіконференції 2018, а разом з нею розпочався конкурс логотипів. Як автора логотипа однієї з попередніх Вікіконференцій, запрошуємо вас взяти участь в цьогорічному конкурсі. Будь ласка, пропонуйте свої варіанти на сторінці wmua:Вікіконференція 2018/Логотип. --Tohaomg (обговорення) 15:01, 30 червня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:27, 30 серпня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Бекеша Сергій.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Бекеша Сергій.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:08, 1 січня 2019 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

Добрий день! Маю намір номінувати Вас на позбавлення прав адміністратора у зв'язку з неактивністю. Ви зробили лише 8 редагувань за 2018 рік та не зробили жодної адміндії nf не відпатрулювали жодної сторінки. Це ненормально для адміністратора. Можливо, на це є якісь причини, але 2017 року Ви зробили лише 13 редагувань та 1 адміндію. Якщо Ви не дасте відповідь до вихідних, то це стане лише лишнім підтвердженням Вашої неактивності. Сподіваюся на розуміння--DiMon2711 16:22, 16 січня 2019 (UTC)