Обговорення користувача:Hodzha

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з Вставка неправильної інформації: підрив нормального функціонування Вікіпедії, оригінальні дослідження для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 2 тижні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--yakudza 19:29, 4 серпня 2011 (UTC)

Статтю Категорія:Ординське царство номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Категорія:Ординське царство, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 вересня 2011. — NickK 19:44, 5 вересня 2011 (UTC)

Статтю Категорія:Чингізовичі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Категорія:Чингізовичі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 вересня 2011. — NickK 19:50, 5 вересня 2011 (UTC)

Блокування 8 вересня[ред. код]

Блокування
Вас заблоковано безстроково у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням.

Вас заблоковано за підрив нормального функціонування Вікіпедії, а саме систематичне додавання до різних статей Вікіпедії неправильної інформації, не підтвердженої авторитетними джерелами, за додавання оригінальних досліджень, ігнорування зауважень колег. На жаль, і після багатьох зауважень, попереджень і блокувань, ви продовжуєте подібні дії.

Вас буде розблоковано за умови наставництва, якщо хтось із користувачів погодить бути вашим наставником і ви будете узгоджувати контраверсійні редагування із ним. --yakudza 13:05, 8 вересня 2011 (UTC)

Ще один доказ того, що поняття Ординське царство повернуто в науковий обіг - те, що воно використовується в текстах наукових робіт, які схвалені науковим співтовариством. Напр. диссертація Нікітіна (Никитин Александр Николаевич. Улусная система в памятниках письмнности имперских центров чингизидских ханств в древней Руси. Автореферат диссертации на соискание ученой степени кандидата исторических наук. Работа выполнена на кафедре отечественной истории Древнего мира и Средних веков Историко-архивного института Российского государственного гуманитарного университета. Москва, 2006 г.). Напр. цитата з опису третьої глави роботи "Ордынские цари": "Исследуется династический аспект идеи ордынского царства.". Тому, у зв'язку з тим, що дане поняття використовується в науковому обігу, прошу перестати розглядати використання даного поняття на сторінках Вікіпедії як вандалізм і надати доступ до редагувань. Hodzha 10:05, 25 жовтня 2011 (UTC)

Може Вас зацікавить[ред. код]

Вітаю! Гляньте на цитату, додану у статтю Козаки. Ejensyd (обговорення) 17:36, 2 березня 2012 (UTC)

Спасибі, але на мою думку те, що написано в статті, не відповідає істині. По перше як мінімум частина предків сучасних українців - вільних степовиків, руськомовних християн, по моїм даним воювали на стороні ординських військ і брали участь у створенні царства Ординського з часу його поширення на наш регіон (так звані бродники, берладники і т.д.), по друге слово "козак" мало різні значення, але з XIII ст. одне з найбільш поширених - вільна людина. Можливо спочатку це слово було поширене у мовах тюркських народів Степу, але з XIII-XIV ст. це слово потрапило в мову-суржик цих самих вільних людей християнської віри руської мови україноруських степів. З цього часу ми маємо повне право вести мову про україноруських козаків, вільних людей Степу. А якщо брати вільних людей самих по собі, задаватися питанням, звідки у людини береться воля і свобода вибору, то є цілком очевидна відповідь на це питання - воля і свобода вибору людям дається від Бога (або в термінології сучасної науки - вона закладена в природі людини від народження). Тобто, якщо це пояснювати нашим степовим українським суржиком - всі люди світу є козаками (вільними людьми), до певної міри, хоч на жаль не всі це знають. Але наші люди це знали і передавали цю ідею від батька до сина - "пам'ятайте діточки, хоч би там що не трапилось, що ми - козаки (вільні люди) з діда-прадіда". І тому козаками на Україні в селах (особливо Наддніпрянщини і Лівобережжя) традиційно себе називали практично всі, разом з тим, одночасно, називаючи себе українцями і руськими. Козаки - це не лише військовослужбовці (хоч з вільних людей завжди виходили добрі військовики), козаки - це не лише реєстрові (хоч така штука як козацькі реєстри існувала), козаки - це не народ (спільнота вільних людей степів, а потім і всього світу, вільних людей різного походження, мов і вір - це дещо більше ніж народ, хоч більшість сучасних українців - нащадки людей, які себе так називали) і козаки - це не суспільна верства (хоч частину козаків і зробили суспільною верствою у Російській імперії і Речі Посполитій закріпачивши усіх інших). Одним словом, якщо україномовній громаді подобається, що в вікіпедійних статтях пишеться усіляка дурня про наших предків - ну що я можу сказати, най буде. Може з часом передумають. Стосовно мене - то права участі в україномовній вікіпедії я взагалі позбавлений і розбанювати мене ніхто не збирається (за принципову позицію по питанню козацтва - що одне з основних значень це "вільні люди" і за принципову позицію по Ординському царству - що це ніяка не держава сучасного монгольського народу, а Військо-держава яка від самого початку була багатонаціональною і створення якої в цілому дало багато позитивного народам центральної Євразії, а не лише негативного, особливо в перші кілька століть її існування). Тому наразі пишу в російськомовну Вікіпедію або взагалі на інших ресурсах. Hodzha (обговорення) 21:28, 4 березня 2012 (UTC)
Вітаю! Прочитав вашу версію. Є над чим подумати. З приводу внесеної мною цитати - трапилась, здалась цікавою, ще й тим, що вказувала на регіон діяльності українських козаків. Хоча, мабуть, теж одна з версій, як і викладена Вами. На жаль, усі питання дослідити, чи навіть з ними ознайомитися детально - неможливо. Дякую за відповідь. Думаю, буду повертатись до Вашої відповіді і звертати увагу на інформацію щодо козацькоїтематики. Ejensyd (обговорення) 23:43, 4 березня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Джаханґір
  2. Козаччина
  3. Калмицькі козаки
  4. Праведність

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:29, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Hodzha!

В минулому ви створили 53 статті Вікіпедії та додали понад 1,1 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:02, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Hodzha!

В минулому ви створили 55 статей Вікіпедії та додали понад 1,0 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:12, 28 січня 2016 (UTC)