Обговорення користувача:HutheMeow

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, HutheMeow!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:38, 10 червня 2018 (UTC)

Червоні посилання[ред. код]

Вітаю! Дякую за ваш внесок. Помітив, Ви прибираєте червоні посилання на відсутні шаблони в корейських статтях. Це не є досить корисним. Вікіпедія — це вавилонська вежа, що «застигла» в динамічній недобудові. Тобто вимагати доконаного вигляду завжди потрібно, але не потрібно намагатись робити з того фетиш. Червоні посилання спонукають до написання статей, створення відповідних шаблонів... Якщо створити той червоний шаблон, то він з'явиться в усіх статтях, де вже проставили на нього посилання. Тобто марудна робота буде вже виконана. Просто прибирати посилання замість творення шаблонів невдячно додавати праці іншим на майбутнє (обернено, скасовувати внесок інших). Крім того, суто технічно, той шаблон може існувати, але посилання на нього виправили автозаміною при неоковирному редагуванні статті після її перейменування. Та й просто, якщо щось може виконати автоматично бот, навіщо розумній людині то робити власними руками. Облиште ботове ботам.--Dim Grits 16:14, 11 серпня 2019 (UTC)

@ Dim Grits Я не розумію все шо ти горовиш? --HutheMeow (обговорення) 07:42, 12 серпня 2019 (UTC)

Don't delete red link on template. Let that task for bot.--Dim Grits 11:10, 12 серпня 2019 (UTC)

@ Dim Grits What exact red link are you talking about? --HutheMeow (обговорення) 11:24, 12 серпня 2019 (UTC)