Обговорення користувача:IgorTurzh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Адмінство[ред. код]

  • Ви виявили таке вагання, Вас можна номіновувати? — Alex Khimich 19:20, 24 липня 2018 (UTC)
Якщо Ви вийдете з вікі-відпустки ;)) --IgorTurzh (обговорення) 20:51, 24 липня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

IgorTurzh Вітаю! Хотів би у зв'язку з вашою номінацією дізнатися вашу думку щодо вилучення наступних статей: Тимочко Тетяна Валентинівна, Амелін Анатолій Ігорович, Рисіна Оксана Андріївна, Заміна паперових купюр на монети в Україні 2018—2020, Памела Конгрів (фільм, 1914).

Перші 3 я вже не бачу (видалені), четверта - як на мене, має бути (проголосував в обговоренні), п'яту (Вашу) годилося б дописати, адже в такому вигляді вона не несе багато інформації. --IgorTurzh (обговорення) 16:12, 31 липня 2018 (UTC)
IgorTurzh Дякую за відповідь, за четверту мабуть теж віддам голос. П'ята, як і інші, - не моя, проте і в такому вигляді несе певну корисну інформацію . Щоб ви зрозуміли, хто інші: Тимочко Тетяна Валентинівна - найвідоміша природоохоронниця країни, принаймні за медіаактивністю та тиском на владу http://eco-invest.org.ua/ua/present/prezezezy.htm#.W2CMD_kzZ9M , голова Всеукраїнської Екологічної ліги, найбільш дієвої природоохоронної організації; Амелін Анатолій Ігорович - фінансист, співзасновник та Директор економічних програм Українського інституту майбутнього, відомий та фаховий експерт дієвого інституту [1] та [2], Рисіна Оксана Андріївна - баскетболістка 3x3 (один з видів спорту, що найбільш стрімко розвивається у світі, отримав олімпійське визнання. Доказом цього є присутність цього виду спорту на 1-х Європейських ігор. Також проводяться чемпіонати світу та Європи), віце-чемпіон України зі стрітболу, член збірної України, учасниця чемпіоната Європи від України http://www.3x3planet.com/en/oksana.risina та кандидата до збірної на участь у Європейських іграх, http://dsmsu.gov.ua/media/2015/05/21/26/dod.pdf (тієї команди, що грала на рівних з РФ згодом у фіналі 1-х Європейських ігор, ставши срібним призером ігор).
Чи підтримуєте ви перенесення таких вилучених статей до інкубатора, якого у нас досі нема, щоб користувачі могли їх бачити?--Yasnodark (обговорення) 16:43, 31 липня 2018 (UTC)
Скажу/напишу щиро, я б відстоював статті і точно не видаляв... --IgorTurzh (обговорення) 17:07, 31 липня 2018 (UTC)

Та побачити думки чи голос на сторінках обговорення наступних критеріях 1, 2, 3. І яка ваша думка щодо можливості вдосконалення 4 чи не вважаєте занадто жорсткими окремі критерії значимості, наприклад науковців. Бо ми з вами не перетиналися і все ще мені складно визначитися.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 31 липня 2018 (UTC)

Спорт (Ви здійснили велику роботу!), футболісти і особи - підтримую; школи - особлива думка - як на мене, значимі ВСІ (без жодних винятків)! --IgorTurzh (обговорення) 16:21, 31 липня 2018 (UTC)
Сподіваюсь на ваші коментарі та голос у вільний час.--Yasnodark (обговорення) 16:43, 31 липня 2018 (UTC)
Чи згодні ви, що статті, які безперечно відповідають критеріям значимості, як от 1 та 2, мають зніматися адміністратором негайно без тижневого голосування, як голослівні номінації з сутнісним порушенням.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 31 липня 2018 (UTC)
Якщо б Ви глянули в історію (редагувань), то переконалися - як адмін, я завжди прибирав нікчемні номінації, що втім, провокувало деяке незадоволення деяких... --IgorTurzh (обговорення) 16:21, 31 липня 2018 (UTC)
Та завжди складно в цих історіях суть виокремити, тож вирішив познайомитись особисто. В цілому багато що зрозумів, згодом проголосую, у серпні, з повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:43, 31 липня 2018 (UTC)
пане Ігоре навіщо ви відкликали свою згоду (сподіваюсь не через певну мою самодіяльність)? Їм лише того і треба, щоб плодити клонів-адмінів, один на одного схожий. Чим більш відмінним буде склад адмін-корпусу, тим краще. У достойних людей противників завжди вистачатиме. Не звертайте на голоси "проти" і не здавайтеся. А там як буде - так і буде. Прошу вас переглянути ваше можливо емоційне чи імпульсивне рішення.--Yasnodark (обговорення) 15:51, 2 серпня 2018 (UTC)

Підтвердження згоди на ВП:ЗПА[ред. код]

Вітаю.

Підтвердіть свою згоду на номінацію особисто у ВП:ЗПА. Цього вимагають чинні правила. --VoidWanderer (обговорення) 16:24, 31 липня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Орест Сливинський.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Орест Сливинський.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 19:53, 31 липня 2018 (UTC)

адмінство[ред. код]

Шановний Ігоре, у 2-му питанні від Войдвандерер ви можливо не помітили другу частину редагування. Зверху було видалено нісенітницю про 2 тисячі, але унизу видалено важливу інформацію про злочини банди Гіркина проти мешканців Слов’янська. Хитра робота під завісою боротьби з вандалізмом .--Taromsky (обговорення) 21:50, 31 липня 2018 (UTC)

Хитра і ница, погоджуюсь... --IgorTurzh (обговорення) 04:28, 1 серпня 2018 (UTC)


Добридень. Ваша відмова від згоди на заявку щодо отримання прав адміністратора є зваженою чи емоційно-імпульсивною? Зауважте, голосування може тривати ще майже 4 дні і недостача лише у 1,5% щоб отримати цей статус. Тому або підтвердьте свою дію тут і тоді я закрию заявку і наступні 60 днів Ви не зможете знову подати заявку. Або скасуйте своє повідомлення, якщо трохи охолонули і зрозуміли що зробили це дарма ).--YarikUkraine (обговорення) 18:33, 2 серпня 2018 (UTC)

Підтримую Yasnodark і YarikUkraine. Не солідно якось виходить, по-пацанськи ( --Павло (обговорення) 18:57, 2 серпня 2018 (UTC)
Не встиг підтримати на сторінці, тому тут приєднуюсь. --yakudza 20:02, 2 серпня 2018 (UTC)
Я теж звертаю увагу на те, що навіть ті, хто проголосував "проти", ще можуть змінити голос. Припускаю, що Вам ще багато з чим треба ознайомитись після тривалої перерви, а також обов'язково переглянути своє ставлення до АП у Вікіпедії. Тобто ставлення до авторського права як такого може бути негативним (наприклад, я дуже негативно сприймаю GDPR у Євросоюзі), однак у вікі його дотримуватись — обов'язково. Якщо пообіцяєте це врахувати, а також не підбивати підсумки без попереднього звіряння з необхідними правилами, я можу змінити свій голос. Можливо, й інші зроблять так само.--Piramidion 20:08, 2 серпня 2018 (UTC)
Ні-ні. Справді, можна закривати заявку. Я всім дуже дякую за підтримку. Я вперше пошкодував, що взагалі редагував Вікіпедію, витратив на це стільки зусиль і часу. Відчуття виявилось настільки глибоким і болючим, що вороття я не бачу... Напевне, Проект дійсно переріс мене, я не здатен осягнути його величі і самоцінності. Ще я зрозумів свою головну помилку - я дивлюсь на предмет статті, - напр., харківське видавництво «Око», а треба дивитись/оцінювати статтю про нього. Попри все, я все одно, крім власне 5-ти стовпів Вікіпедії, на всі оті правила і настанови УкрВікі дивлюсь, як на повну профанацію, що порушуються повсякчас, і лише надають привід карати, вилучати, повчати тощо. Повірте, цього вистачає в реальному житті. І це, як на мене, йде в розріз з вільною інформацією та вільним доступом до неї. В мене інші життєві пріоритети. Якщо напрямок, яким рухається Українська Вікіпедія, - правильний і єдино можливий, я не бачу себе в ній. Зрештою ж, я так розумію, консенсус присутній, і такі, як я - «тупо» одиночки, непотріб і відпрацьований матеріал. Створювати контент, «згідно з правилами і настановами», понад це — адмініструвати, «згідно з правилами і настановами», є кому і без мене. Тому — всім успіхів на вікіпедійній ниві! --IgorTurzh (обговорення) 00:37, 3 серпня 2018 (UTC)
Ігоре, вас класично затролили, можливо більшість навіть виходячи з добрих намірів. Хоча людина, яка знає ваші риси характеру, може спрогнозувти вашу реакцію на ті чи інші висловлювання чи дії. Хочу покаятись, що колись я вас теж був спровокував, при чому так, що ви досить образились, а для інших це було непомітно. Я такого практично ніколи не роблю але тоді дуже сильно за щось на вас розсердився. Це вікіпедія - сюди, на жаль, далеко не всі приходять лише писати статті. --yakudza 01:07, 3 серпня 2018 (UTC)
Все нормально... Дякую за підтримку. Страшенно був радий побачитись і поспілкуватись у Херсоні. --IgorTurzh (обговорення) 01:44, 3 серпня 2018 (UTC)
  • Наскільки я бачу, практично все каміння — в мій город. Даремно ви так, пане IgorTurzh. Ви пишете про велич, самоцінність, проект з великої букви, ніби подібним хтось вихвалявся. Навпаки. У нас безліч проблем, і навколо цих проблем — безліч конфліктів. Це було перше моє запитання до вас ред.№ 23039751, і я навколо цього запитання я будував кожне своє наступне.
У нас недосконалі правила, і нам потрібна критична маса людей із тверезим мисленням, які б ініціювали їх зміну. Саме з цих причин я просив — «почитайте правила» — щоб ви відчули, наскільки вони кострубаті, і відчули потребу їх міняти. А не щоб вас повчати. Перечитайте увесь діалог з самого початку, тримаючи в голові думку, що він побудований саме на мотивації звернути вашу увагу на недосконалість нинішньої системи.
Ніхто не бажає вам нічого лихого.
З повагою, --VoidWanderer (обговорення) 01:11, 3 серпня 2018 (UTC)
Я звичайна людина. Дотепер дописувач в УкрВікі. Все чого хотів - з адмінповноваженнями - прошерстити видалені статті, включаючи свої (по пам'яті, якась каїрська мечеть), це злополучне «Око» (видавництво, Харків) (Боже, ну невже немає серед вікіпедистів знавців їх видавничої діяльності?!.), оперативно стежити за вандалізмом. Не пам'ятаю, щоб у минулі мої «адмінходки» я був аж такий активний з підбиттям підсумків. Легке робив легко, важке викликало оті самі війни редагувань... Не можна на людину взвалювати відразу все, особливо напрацьоване такою ретельною працею, і таке очевидно недолуге. І... я завжди писав, пишу і писатиму Проект. Проект не повинен стращати і відлякувати, а зацікавлювати й заохочувати. Вікімедія-Україна йде до людей і в люди, шукає різного роду спільноти в реалі - освітян, бібліотекарів, краєзнавців, а потім де тишком-нишком, де огульно (правила ж виписані!) У Вікіпедії видаляють статті про краєзнавчі спілки, видавництва, сільські школи, почесних людей на рівні села. Я не хочу бути частиною цього, все просто... --IgorTurzh (обговорення) 01:40, 3 серпня 2018 (UTC)
Не встиг підтримати на сторінці, тому тут приєднуюсь. Ігоре, повертайтеся - ви мені дуже допомогли освоїтися в укрвікі колись у 2009 році ще як ви були під ніком Igor, а я був під іншим ніком. Не звертайте увагу на хейтерів та злі язики. Як казала Тейлор Свіфт - хейтерс ґонна хейт, тобіш злі язики завжи будуть злими язиками (але це не причина занепадати духом!)--Piznajko (обговорення) 03:44, 4 серпня 2018 (UTC)
  • За результатами обговорення вам надано права адміністратора. Вітаю! --Acedtalk 08:05, 8 серпня 2018 (UTC)
    Дякую! --IgorTurzh (обговорення) 10:48, 8 серпня 2018 (UTC)
  • Лежу на морі у Затоці, заліз спеціально глянути, чи все у Вас добре. Дозвольте привітати, сподіваюсь, адмін-віник вам дасть більше впевненості. ;) — Alex Khimich 12:13, 9 серпня 2018 (UTC)
    Дякую, і не думав, що так усе (наскоком) буде... І все-таки, що Вас спонукало зініціювати номінування?.. Вам -Добре відпочи(ва)ти... Буду радий побачити вживу... --IgorTurzh (обговорення) 14:06, 9 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ободівський краєзнавчий музей[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ободівський краєзнавчий музей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:58, 16 серпня 2018 (UTC)

Моя сторінка[ред. код]

Мені що, не можна редагувати власну сторінку? Чому ви скасували мої редагування?--Парус (обговорення) 05:34, 28 серпня 2018 (UTC)

Я ж потім вернув... Це сталось випадково. Не переживайте.. В списку спостереження не те натис... --IgorTurzh (обговорення) 05:40, 28 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:27, 30 серпня 2018 (UTC)

Арбітражний комітет 2018[ред. код]

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Робота невдячна, але потрібна. І її мають робити досвідчені користувачі, а головне — люди з великим життєвим досвідом. Вибір за вами. Якщо згодні — залиште автограф на сторіночці висунення кандидатів. З повагою, --Павло (обговорення) 19:33, 1 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 09:58, 5 вересня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:IgorTurzh за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою --visem (обговорення) 17:58, 3 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Комі (народ)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Комі (народ) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:30, 5 вересня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 16:25, 9 вересня 2018 (UTC)

Цікавинки[ред. код]

Ви не проти , щоб я використоував інформацію з Танзійського випуску цікавинок для порталу ? З мене штук 5 не менше.--Андрійко 15:15, 16 вересня 2018 (UTC)

Це якоюсь мірою Ваша робота, добровільна, звісно ;)) Беріть на здоров'я! --IgorTurzh (обговорення) 15:52, 16 вересня 2018 (UTC)
Спасибі вам велике)))--Андрійко 16:23, 16 вересня 2018 (UTC)

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex[ред. код]

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex — єдина назва для декількох продуктів, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 1st GIG — назва тільки першого сезону тільки аніме у серії цих продуктів. Тобто стаття повинна включати у себе дані про усі пов'язанні продукти. Ось елемент на Вікіданих: d:Q1776982. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex потрібно вилучити — або для перейменування, або як хибне перенаправлення. --WithUinH (обговорення) 05:15, 4 жовтня 2018 (UTC)

Дякую, що виправляєте... Але ж на це посилання посилаються статті, вочевидь, з шаблону. Якщо виправити в шаблоні, можна буде видалити це непотрібне, точніше неточне посилання... --IgorTurzh (обговорення) 20:28, 5 жовтня 2018 (UTC)

Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень азійської кухні[ред. код]

Вітаю! Чи не могли б ви мені допомогти з розміщенням Тиждень_азійської_кухні на головній сторінці Вікіпедії? Я розмістив пропозицію, проте не знаю як її далі процесити. --Sakateka (обговорення) 06:57, 8 жовтня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 11:50, 8 жовтня 2018 (UTC)
@IgorTurzh: Дуже дякую!--Sakateka (обговорення) 11:58, 8 жовтня 2018 (UTC)

Цікавинки[ред. код]

Вітаю, Ігоре! Ви писали, що готові повернутися. Зараз готові, чи ще ні? --Олег (обговорення) 14:33, 16 жовтня 2018 (UTC)

Пане Олеже, мова йшла, що ми попрацюємо разом... Випуск через випуск. І... подивимось, що з цього вийде... Якщо Ви не проти... --IgorTurzh (обговорення) 06:54, 17 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Щодо Файл:Пам'ятник Дмитру Бортнянському в Глухові на Сумщині.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Пам'ятник Дмитру Бортнянському в Глухові на Сумщині.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 16:10, 8 грудня 2018 (UTC)