Обговорення користувача:IgorTurzh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Адмінство[ред. код]

 • Ви виявили таке вагання, Вас можна номіновувати? — Alex Khimich 19:20, 24 липня 2018 (UTC)
Якщо Ви вийдете з вікі-відпустки ;)) --IgorTurzh (обговорення) 20:51, 24 липня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

IgorTurzh Вітаю! Хотів би у зв'язку з вашою номінацією дізнатися вашу думку щодо вилучення наступних статей: Тимочко Тетяна Валентинівна, Амелін Анатолій Ігорович, Рисіна Оксана Андріївна, Заміна паперових купюр на монети в Україні 2018—2020, Памела Конгрів (фільм, 1914).

Перші 3 я вже не бачу (видалені), четверта - як на мене, має бути (проголосував в обговоренні), п'яту (Вашу) годилося б дописати, адже в такому вигляді вона не несе багато інформації. --IgorTurzh (обговорення) 16:12, 31 липня 2018 (UTC)
IgorTurzh Дякую за відповідь, за четверту мабуть теж віддам голос. П'ята, як і інші, - не моя, проте і в такому вигляді несе певну корисну інформацію . Щоб ви зрозуміли, хто інші: Тимочко Тетяна Валентинівна - найвідоміша природоохоронниця країни, принаймні за медіаактивністю та тиском на владу http://eco-invest.org.ua/ua/present/prezezezy.htm#.W2CMD_kzZ9M , голова Всеукраїнської Екологічної ліги, найбільш дієвої природоохоронної організації; Амелін Анатолій Ігорович - фінансист, співзасновник та Директор економічних програм Українського інституту майбутнього, відомий та фаховий експерт дієвого інституту [1] та [2], Рисіна Оксана Андріївна - баскетболістка 3x3 (один з видів спорту, що найбільш стрімко розвивається у світі, отримав олімпійське визнання. Доказом цього є присутність цього виду спорту на 1-х Європейських ігор. Також проводяться чемпіонати світу та Європи), віце-чемпіон України зі стрітболу, член збірної України, учасниця чемпіоната Європи від України http://www.3x3planet.com/en/oksana.risina та кандидата до збірної на участь у Європейських іграх, http://dsmsu.gov.ua/media/2015/05/21/26/dod.pdf (тієї команди, що грала на рівних з РФ згодом у фіналі 1-х Європейських ігор, ставши срібним призером ігор).
Чи підтримуєте ви перенесення таких вилучених статей до інкубатора, якого у нас досі нема, щоб користувачі могли їх бачити?--Yasnodark (обговорення) 16:43, 31 липня 2018 (UTC)
Скажу/напишу щиро, я б відстоював статті і точно не видаляв... --IgorTurzh (обговорення) 17:07, 31 липня 2018 (UTC)

Та побачити думки чи голос на сторінках обговорення наступних критеріях 1, 2, 3. І яка ваша думка щодо можливості вдосконалення 4 чи не вважаєте занадто жорсткими окремі критерії значимості, наприклад науковців. Бо ми з вами не перетиналися і все ще мені складно визначитися.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 31 липня 2018 (UTC)

Спорт (Ви здійснили велику роботу!), футболісти і особи - підтримую; школи - особлива думка - як на мене, значимі ВСІ (без жодних винятків)! --IgorTurzh (обговорення) 16:21, 31 липня 2018 (UTC)
Сподіваюсь на ваші коментарі та голос у вільний час.--Yasnodark (обговорення) 16:43, 31 липня 2018 (UTC)
Чи згодні ви, що статті, які безперечно відповідають критеріям значимості, як от 1 та 2, мають зніматися адміністратором негайно без тижневого голосування, як голослівні номінації з сутнісним порушенням.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 31 липня 2018 (UTC)
Якщо б Ви глянули в історію (редагувань), то переконалися - як адмін, я завжди прибирав нікчемні номінації, що втім, провокувало деяке незадоволення деяких... --IgorTurzh (обговорення) 16:21, 31 липня 2018 (UTC)
Та завжди складно в цих історіях суть виокремити, тож вирішив познайомитись особисто. В цілому багато що зрозумів, згодом проголосую, у серпні, з повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:43, 31 липня 2018 (UTC)
пане Ігоре навіщо ви відкликали свою згоду (сподіваюсь не через певну мою самодіяльність)? Їм лише того і треба, щоб плодити клонів-адмінів, один на одного схожий. Чим більш відмінним буде склад адмін-корпусу, тим краще. У достойних людей противників завжди вистачатиме. Не звертайте на голоси "проти" і не здавайтеся. А там як буде - так і буде. Прошу вас переглянути ваше можливо емоційне чи імпульсивне рішення.--Yasnodark (обговорення) 15:51, 2 серпня 2018 (UTC)

Підтвердження згоди на ВП:ЗПА[ред. код]

Вітаю.

Підтвердіть свою згоду на номінацію особисто у ВП:ЗПА. Цього вимагають чинні правила. --VoidWanderer (обговорення) 16:24, 31 липня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Орест Сливинський.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Орест Сливинський.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 19:53, 31 липня 2018 (UTC)

адмінство[ред. код]

Шановний Ігоре, у 2-му питанні від Войдвандерер ви можливо не помітили другу частину редагування. Зверху було видалено нісенітницю про 2 тисячі, але унизу видалено важливу інформацію про злочини банди Гіркина проти мешканців Слов’янська. Хитра робота під завісою боротьби з вандалізмом .--Taromsky (обговорення) 21:50, 31 липня 2018 (UTC)

Хитра і ница, погоджуюсь... --IgorTurzh (обговорення) 04:28, 1 серпня 2018 (UTC)


Добридень. Ваша відмова від згоди на заявку щодо отримання прав адміністратора є зваженою чи емоційно-імпульсивною? Зауважте, голосування може тривати ще майже 4 дні і недостача лише у 1,5% щоб отримати цей статус. Тому або підтвердьте свою дію тут і тоді я закрию заявку і наступні 60 днів Ви не зможете знову подати заявку. Або скасуйте своє повідомлення, якщо трохи охолонули і зрозуміли що зробили це дарма ).--YarikUkraine (обговорення) 18:33, 2 серпня 2018 (UTC)

Підтримую Yasnodark і YarikUkraine. Не солідно якось виходить, по-пацанськи ( --Павло (обговорення) 18:57, 2 серпня 2018 (UTC)
Не встиг підтримати на сторінці, тому тут приєднуюсь. --yakudza 20:02, 2 серпня 2018 (UTC)
Я теж звертаю увагу на те, що навіть ті, хто проголосував "проти", ще можуть змінити голос. Припускаю, що Вам ще багато з чим треба ознайомитись після тривалої перерви, а також обов'язково переглянути своє ставлення до АП у Вікіпедії. Тобто ставлення до авторського права як такого може бути негативним (наприклад, я дуже негативно сприймаю GDPR у Євросоюзі), однак у вікі його дотримуватись — обов'язково. Якщо пообіцяєте це врахувати, а також не підбивати підсумки без попереднього звіряння з необхідними правилами, я можу змінити свій голос. Можливо, й інші зроблять так само.--Piramidion 20:08, 2 серпня 2018 (UTC)
Ні-ні. Справді, можна закривати заявку. Я всім дуже дякую за підтримку. Я вперше пошкодував, що взагалі редагував Вікіпедію, витратив на це стільки зусиль і часу. Відчуття виявилось настільки глибоким і болючим, що вороття я не бачу... Напевне, Проект дійсно переріс мене, я не здатен осягнути його величі і самоцінності. Ще я зрозумів свою головну помилку - я дивлюсь на предмет статті, - напр., харківське видавництво «Око», а треба дивитись/оцінювати статтю про нього. Попри все, я все одно, крім власне 5-ти стовпів Вікіпедії, на всі оті правила і настанови УкрВікі дивлюсь, як на повну профанацію, що порушуються повсякчас, і лише надають привід карати, вилучати, повчати тощо. Повірте, цього вистачає в реальному житті. І це, як на мене, йде в розріз з вільною інформацією та вільним доступом до неї. В мене інші життєві пріоритети. Якщо напрямок, яким рухається Українська Вікіпедія, - правильний і єдино можливий, я не бачу себе в ній. Зрештою ж, я так розумію, консенсус присутній, і такі, як я - «тупо» одиночки, непотріб і відпрацьований матеріал. Створювати контент, «згідно з правилами і настановами», понад це — адмініструвати, «згідно з правилами і настановами», є кому і без мене. Тому — всім успіхів на вікіпедійній ниві! --IgorTurzh (обговорення) 00:37, 3 серпня 2018 (UTC)
Ігоре, вас класично затролили, можливо більшість навіть виходячи з добрих намірів. Хоча людина, яка знає ваші риси характеру, може спрогнозувти вашу реакцію на ті чи інші висловлювання чи дії. Хочу покаятись, що колись я вас теж був спровокував, при чому так, що ви досить образились, а для інших це було непомітно. Я такого практично ніколи не роблю але тоді дуже сильно за щось на вас розсердився. Це вікіпедія - сюди, на жаль, далеко не всі приходять лише писати статті. --yakudza 01:07, 3 серпня 2018 (UTC)
Все нормально... Дякую за підтримку. Страшенно був радий побачитись і поспілкуватись у Херсоні. --IgorTurzh (обговорення) 01:44, 3 серпня 2018 (UTC)
У нас недосконалі правила, і нам потрібна критична маса людей із тверезим мисленням, які б ініціювали їх зміну. Саме з цих причин я просив — «почитайте правила» — щоб ви відчули, наскільки вони кострубаті, і відчули потребу їх міняти. А не щоб вас повчати. Перечитайте увесь діалог з самого початку, тримаючи в голові думку, що він побудований саме на мотивації звернути вашу увагу на недосконалість нинішньої системи.
Ніхто не бажає вам нічого лихого.
З повагою, --VoidWanderer (обговорення) 01:11, 3 серпня 2018 (UTC)
Я звичайна людина. Дотепер дописувач в УкрВікі. Все чого хотів - з адмінповноваженнями - прошерстити видалені статті, включаючи свої (по пам'яті, якась каїрська мечеть), це злополучне «Око» (видавництво, Харків) (Боже, ну невже немає серед вікіпедистів знавців їх видавничої діяльності?!.), оперативно стежити за вандалізмом. Не пам'ятаю, щоб у минулі мої «адмінходки» я був аж такий активний з підбиттям підсумків. Легке робив легко, важке викликало оті самі війни редагувань... Не можна на людину взвалювати відразу все, особливо напрацьоване такою ретельною працею, і таке очевидно недолуге. І... я завжди писав, пишу і писатиму Проект. Проект не повинен стращати і відлякувати, а зацікавлювати й заохочувати. Вікімедія-Україна йде до людей і в люди, шукає різного роду спільноти в реалі - освітян, бібліотекарів, краєзнавців, а потім де тишком-нишком, де огульно (правила ж виписані!) У Вікіпедії видаляють статті про краєзнавчі спілки, видавництва, сільські школи, почесних людей на рівні села. Я не хочу бути частиною цього, все просто... --IgorTurzh (обговорення) 01:40, 3 серпня 2018 (UTC)
Не встиг підтримати на сторінці, тому тут приєднуюсь. Ігоре, повертайтеся - ви мені дуже допомогли освоїтися в укрвікі колись у 2009 році ще як ви були під ніком Igor, а я був під іншим ніком. Не звертайте увагу на хейтерів та злі язики. Як казала Тейлор Свіфт - хейтерс ґонна хейт, тобіш злі язики завжи будуть злими язиками (але це не причина занепадати духом!)--Piznajko (обговорення) 03:44, 4 серпня 2018 (UTC)
 • За результатами обговорення вам надано права адміністратора. Вітаю! --Acedtalk 08:05, 8 серпня 2018 (UTC)
  Дякую! --IgorTurzh (обговорення) 10:48, 8 серпня 2018 (UTC)
 • Лежу на морі у Затоці, заліз спеціально глянути, чи все у Вас добре. Дозвольте привітати, сподіваюсь, адмін-віник вам дасть більше впевненості. ;) — Alex Khimich 12:13, 9 серпня 2018 (UTC)
  Дякую, і не думав, що так усе (наскоком) буде... І все-таки, що Вас спонукало зініціювати номінування?.. Вам -Добре відпочи(ва)ти... Буду радий побачити вживу... --IgorTurzh (обговорення) 14:06, 9 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ободівський краєзнавчий музей[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ободівський краєзнавчий музей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:58, 16 серпня 2018 (UTC)

Моя сторінка[ред. код]

Мені що, не можна редагувати власну сторінку? Чому ви скасували мої редагування?--Парус (обговорення) 05:34, 28 серпня 2018 (UTC)

Я ж потім вернув... Це сталось випадково. Не переживайте.. В списку спостереження не те натис... --IgorTurzh (обговорення) 05:40, 28 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:27, 30 серпня 2018 (UTC)

Арбітражний комітет 2018[ред. код]

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Робота невдячна, але потрібна. І її мають робити досвідчені користувачі, а головне — люди з великим життєвим досвідом. Вибір за вами. Якщо згодні — залиште автограф на сторіночці висунення кандидатів. З повагою, --Павло (обговорення) 19:33, 1 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 09:58, 5 вересня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:IgorTurzh за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою --visem (обговорення) 17:58, 3 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Комі (народ)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Комі (народ) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:30, 5 вересня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 16:25, 9 вересня 2018 (UTC)

Цікавинки[ред. код]

Ви не проти , щоб я використоував інформацію з Танзійського випуску цікавинок для порталу ? З мене штук 5 не менше.--Андрійко 15:15, 16 вересня 2018 (UTC)

Це якоюсь мірою Ваша робота, добровільна, звісно ;)) Беріть на здоров'я! --IgorTurzh (обговорення) 15:52, 16 вересня 2018 (UTC)
Спасибі вам велике)))--Андрійко 16:23, 16 вересня 2018 (UTC)

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex[ред. код]

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex — єдина назва для декількох продуктів, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 1st GIG — назва тільки першого сезону тільки аніме у серії цих продуктів. Тобто стаття повинна включати у себе дані про усі пов'язанні продукти. Ось елемент на Вікіданих: d:Q1776982. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex потрібно вилучити — або для перейменування, або як хибне перенаправлення. --WithUinH (обговорення) 05:15, 4 жовтня 2018 (UTC)

Дякую, що виправляєте... Але ж на це посилання посилаються статті, вочевидь, з шаблону. Якщо виправити в шаблоні, можна буде видалити це непотрібне, точніше неточне посилання... --IgorTurzh (обговорення) 20:28, 5 жовтня 2018 (UTC)

Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень азійської кухні[ред. код]

Вітаю! Чи не могли б ви мені допомогти з розміщенням Тиждень_азійської_кухні на головній сторінці Вікіпедії? Я розмістив пропозицію, проте не знаю як її далі процесити. --Sakateka (обговорення) 06:57, 8 жовтня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 11:50, 8 жовтня 2018 (UTC)
@IgorTurzh: Дуже дякую!--Sakateka (обговорення) 11:58, 8 жовтня 2018 (UTC)

Цікавинки[ред. код]

Вітаю, Ігоре! Ви писали, що готові повернутися. Зараз готові, чи ще ні? --Олег (обговорення) 14:33, 16 жовтня 2018 (UTC)

Пане Олеже, мова йшла, що ми попрацюємо разом... Випуск через випуск. І... подивимось, що з цього вийде... Якщо Ви не проти... --IgorTurzh (обговорення) 06:54, 17 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Щодо Файл:Пам'ятник Дмитру Бортнянському в Глухові на Сумщині.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Пам'ятник Дмитру Бортнянському в Глухові на Сумщині.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 16:10, 8 грудня 2018 (UTC)

Монофізитство[ред. код]

Доброго дня! Чи бажаєте вдосконалити свою статтю про "Монофізитство"? З 2008 року з'явилось багато джерел на цю тему. Якщо ні, то можу трохи допомогти з редагуванням.--Олександр Гаврик (обговорення) 21:47, 29 грудня 2018 (UTC)

Шановний Гаврику, ми сиділи поруч на ЗЗ, і навіть разом рахували... Що да питання від досвідче(ніш)ого вікіпедиста. Звісно, якщо маєте змогу і бажання, допишіть статтю, будь-яку, на свій розсуд... --IgorTurzh (обговорення) 07:20, 30 грудня 2018 (UTC)

Чонсі Біллапс[ред. код]

Добрий день! Я вирішив висунути сторінку Чонсі Біллапс на "добру статтю". Хотів би почути вашу думку тут. З повагою Андрійко 13:40, 4 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 5-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:28, 7 січня 2019 (UTC)

Дякую дуже... Планую, у цьому 2019-му вряди-годи брати участь у наповненні й навіть формуванні нових випусків... --IgorTurzh (обговорення) 19:52, 7 січня 2019 (UTC)

Калебасове дерево[ред. код]

Бачу, ви прийняли рішення залишити перенаправлення з "калебасове дерево" з мотивацією "є джерела на цю назву"? Які саме джерела, смію спитати? Mykola Swarnyk (обговорення) 22:39, 23 січня 2019 (UTC)

Не джерела, а посилання на цю назву в просторі УкрВікі. Так не можна, спершу приберіть посилання (власне повиправляйте), а тоді ставте намвидалення. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 09:15, 25 січня 2019 (UTC)
Добре, я переправив (рівно одне посилання). Можете тепер вилучити чи повторити процедуру? Mykola Swarnyk (обговорення) 16:35, 25 січня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 16:37, 25 січня 2019 (UTC)
Дякую! Mykola Swarnyk (обговорення) 18:53, 25 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки[ред. код]

Emblem of Sri Lanka.svg
Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки
Вітаю, IgorTurzh!
Хочу подякувати Вам за участь у Тижні Шрі-Ланки. Тоді спільними зусиллями були створені вибраний портал «Шрі-Ланка», 171 нова стаття, поліпшено 5 наявних статей та одну статтю на Вікімандрах, а також зроблено 11 шаблонів. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 21:32, 11 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Юрій Сергій Ілліч.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Юрій Сергій Ілліч.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 09:43, 6 березня 2019 (UTC)

Парламентські вибори в Україні 2024[ред. код]

Доброго вечора. Можна скинути мені бекап коду? Та на спираючись на що було проведене видалення сторінки? З повагою--UkrainianCossack (обговорення) 19:10, 14 березня 2019 (UTC)

В енциклопедіях пишуть про реалії - в даному разі про події, що відбулися, або новаторство в суч. світі і з огляду на е-варіант ресурсу - ті, що відбуваються, але про майбутні - це занадто. Нема гарантії, що подія відбудеться, та й сказати про неї наразі можна мало чого. В противному разі можна заполонити простір статтями про майбутні події... Сподіваюсь, Ви не проти. --IgorTurzh (обговорення) 05:28, 15 березня 2019 (UTC)
Бдлска, якщо можна пінгувати. А бекап коду якщо можна?--UkrainianCossack (обговорення) 07:02, 19 березня 2019 (UTC)
Звичайно... --IgorTurzh (обговорення) 07:50, 24 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:11, 17 березня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

з Великоднем! :) смачної пасочки! запрошую Тебе до тижня ілюстрування — точно знаю, що у Тебе є купа світлин, які Ти ще не завантажив на Вікісховище, і вони ще досі не ілюструють статті Вікіпедії та інших вікіпроєктів… тож сподіваюся, що цей місячник Тебе спонукає підняти свої фотоархіви — як ініціятору проєктів тематичних тижнів, Тобі гріх не підтримать проєкт, правда? :) --アンタナナ 15:40, 28 квітня 2019 (UTC)

От вмієш переконати... ;)) --IgorTurzh (обговорення) 19:39, 28 квітня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Адаменко Олег Максимович.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Адаменко Олег Максимович.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 08:14, 21 травня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, IgorTurzh! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:43, 24 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Марко Цепенков[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марко Цепенков був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:39, 25 травня 2019 (UTC)

Тиждень Намібії[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до Тижня Намібії. З повагою, --visem (обговорення) 07:11, 3 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Марко Цепенков[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марко Цепенков був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:33, 10 червня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Хорольський районний краєзнавчий музей.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Хорольський районний краєзнавчий музей.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 09:10, 15 червня 2019 (UTC)

Сторінку Озірний Олексій Антонович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Озірний Олексій Антонович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 03:53, 4 липня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.

Статус файлу Файл:Красноярський тролейбус.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Красноярський тролейбус.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 22:26, 15 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Харцизький тролейбус.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Харцизький тролейбус.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 22:32, 15 серпня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Макіївський тролейбус.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Макіївський тролейбус.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 22:33, 15 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Слов'янський тролейбус.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Слов'янський тролейбус.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 22:33, 15 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Саранський тролейбус.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Саранський тролейбус.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 22:39, 15 серпня 2019 (UTC)

Файл Файл:Basilica st-sofia.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:Basilica st-sofia.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2019. Що ще можна зробити? --『 』 Обг. 05:20, 16 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:58, 5 вересня 2019 (UTC)

Вилучення[ред. код]

Вітаю IgorTurzh diff. Можете пояснити відкіт мого коментаря на СО статті про Шевченка? Ця стаття Куркова може бути корисним майбутнім оновлювачам статті, тому я повернув її.--piznajko 18:29, 18 вересня 2019 (UTC)

Вибачте, випадково --IgorTurzh (обговорення) 19:36, 18 вересня 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Карпець Ярослав Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Карпець Ярослав Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 00:07, 27 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:21, 3 жовтня 2019 (UTC)

?[ред. код]

Вітаю. Чому зняли шаблон на сторінці Інвазія? Вона ж тотожна сторінці Паразитарна інвазія. До речі, ваш колега по адміністраторському корпусу її зробив взагалі, як перенаправлення... --АВШ (обговорення) 23:54, 6 жовтня 2019 (UTC)

Дякую за уважність. Але ж вони не тотожні, я перевірив. Власне інвазія - більш широке поняття, ніж суто паразитарна інвазія. Це очевидно. Ще одне - саме на інвазія посилаються з десяток статей. Якщо Ви вже такі певні у тотожності - перш ніж ставити на видалення, позмінюйте цей термін у статтях, що посилаються на інвазію, у противному разі - вони всі стануть червоними посиланнями. --IgorTurzh (обговорення) 04:22, 7 жовтня 2019 (UTC)
Ви мені пояснюєте як першокласнику, але я про те, що написали, знав і без Вас. Хотів просто, щоб хтось з адміністраторів видалив сторінку, як практично тотожну, а потім одразу написати нову сторінку розв'язування неоднозначностей (створену саме мною, тому що певною мірою набридло переробляти за кимось), де б це все було б указане. Ще й там написано неправильно, що я переробив на сторінці Паразитарна інвазія. Все одно дякую. --АВШ (обговорення) 14:37, 7 жовтня 2019 (UTC)
Вибачте, діяв з найкращих спонукань. Головне, що результат зрештою більш-менш задовільний. Успіхів! --IgorTurzh (обговорення) 14:48, 7 жовтня 2019 (UTC)

Повне вилучення статті, яка була дублікатом[ред. код]

Вітаю.

Ви цілковито вилучили статтю Крутний момент, вочевидь через те, що вона є дублікатом Момент сили. Чи ви знаєте, що подібна адміндія є порушенням правил вилучення? Ви своєю дією перетворили на червоні лінки:

Це — дуже нерозсудливо.

За різних обставин, ви мали б або злити їх історії, або створити перенаправлення. В цьому випадку, кращим було б саме створення перенаправлення. --VoidWanderer (обговорення) 12:19, 11 жовтня 2019 (UTC)

Згоден. Не розібрався --IgorTurzh (обговорення) 15:04, 11 жовтня 2019 (UTC)
Добре, то відновіть перенаправлення, будь ласка. --VoidWanderer (обговорення) 20:16, 11 жовтня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 06:42, 12 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:55, 11 жовтня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 06:48, 12 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Буряченко Олексій Валентинович номіновано на вилучення[ред. код]

Салам Ігоре! Вибач, але я категорично проти розкрутки політиків 3-4 ешелонів в укрвікі. Тому на вилучення: обговорення номінацій за 16 жовтня 2019. --Zvr (обговорення) 16:13, 16 жовтня 2019 (UTC)

Це не політик 2-3 ешелонів, а політтехнолог і експерт, з послужним списком публікацій + з цікавою науковою теорією. Тому прошу зважити на це і змінити думку. Як і щодо моєї директриси - так співпало, що ти виставив 2 статті, дотичні до мене ;). Повір, Дарина Степанівна - досить значима фігура. --IgorTurzh (обговорення) 16:57, 16 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Дідовець Юрій Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дідовець Юрій Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 21:58, 18 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @IgorTurzh:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:39, 20 жовтня 2019 (UTC)

Дякую за запрошення! Постараюсь долучитись ;) --IgorTurzh (обговорення) 05:26, 21 жовтня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Дідовець Ю. В. у формі.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Дідовець Ю. В. у формі.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи 塩基Base 07:42, 23 жовтня 2019 (UTC)

Вилучення статті.[ред. код]

Доброго дня. Ви посність вилучили статтю про ВК "Наступ" і зазначили про рекламу і спам у той час, якщо жодної реклами ми не маємо і не мали від часу існування. Щодо спаму- взагалі необгрунтоване пояснення.

Обговорення:Хмільницька загальноосвітня школа № 4[ред. код]

Доброго дня! А навіщо потрібна стаття в обговоренні, якщо вона є в основному просторі?) --Mitte27 (обговорення) 13:22, 2 листопада 2019 (UTC)

Дякую!Видалено. --IgorTurzh (обговорення) 19:50, 2 листопада 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:15, 2 листопада 2019 (UTC)

Підсумок Богданович Андрій Якович[ред. код]

Вітаю! Прошу підвести підсумок Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/22_жовтня_2019#Богданович_Андрій_Якович. Дякую! --195.230.129.94 09:53, 7 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Батумський державний драматичний театр імені Іллі Чавчавадзе[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Батумський державний драматичний театр імені Іллі Чавчавадзе був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:58, 11 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Музей історії Козятина[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музей історії Козятина був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:58, 11 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Музей історії міста Бердичева[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музей історії міста Бердичева був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:58, 11 листопада 2019 (UTC)

Прохання про розгляд статті-кандидата на вилучення[ред. код]

Доброго дня! Я новенький користувач, тому прошу пробачення, якщо щось зараз роблю з помилками. Чи можу попросити Вас як адміністратора, котрий відстоює кожну українську статтю, долучитися до розгляду питання про статтю Мальцев Дмитро Валерійович? Сторінка обговорення за 24 липня 2019 року [3]

Мій внесок у цій статті — кардинальне доопрацювання відповідно до рекомендацій 『 』, який зараз перебуває у віківідпустці. Стартово вона складалася з двох абзаців, з яких справді було слабо видно внесок науковця, і замість джерел (теперішнього списку B), використаний перелік праць (теперішній список A). На даний момент, на мою думку, стаття пропрацьована вже краще, ніж у багатьох інших імунологів. Якщо справді потрібно доопрацьовувати, то готова доопрацьовувати, але ж не видаляти... Посилання на перемогу у міжнародному конкурсі на кращу університетську книгу в 2010 році коштувало мені цілого розслідування і листів до організаторів (через 9 років після події), однак і це вважається просто нічим :(((

Загалом я прийшла у Вікі, щоб зробити серію матеріалів про видатних лікарів — наших сучасників, і показати, що Україна мала і має потужні наукові школи. Для цього не обов’язково чекати, поки діяч помре. Найближчим часом планую статті про імунологів Андрія Курченка, Людмилу Чернишову, Віру Казмірчук (всі професори-імунологи з різних шкіл), також покійного Бориса Тихоновича Глухенького — дерматолога-легенду, ну і далі, швидше за все, знайдеться чимало гідних кандидатів. Заздалегідь вдячна --Knignik 2 (обговорення) 18:42, 14 листопада 2019 (UTC)

Розглянув, передивився, підбив підсумки, залишив, оформив. Обов'язково пишіть ще в Українську Вікіпедію! З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 15:05, 15 листопада 2019 (UTC)
Дякую!!!--Knignik 2 (обговорення) 16:35, 15 листопада 2019 (UTC)
Опонент щойно оскаржив підсумок. Я не знаю, як діяти в таких випадках. Прошу про допомогу--Knignik 2 (обговорення) 16:02, 16 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Новопечерські Липки номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Новопечерські Липки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 09:19, 20 листопада 2019 (UTC)

Повторне підбиття оскарженого підсумку[ред. код]

Вітаю. Склалася традиція не підбивати повторно підсумок одним і тим же адміном. Бо так же можна далеко піти, наприклад підбивати підсумок своїх же номінацій. Прошу скасувати його й відновити обговорення. В статтю додано сумнівні джерела, внесок цього діяча в науку незначний, наприклад тут тут. Від диплому конференції в ОАЕ за підписом Сепіашвілі в мене тут уже вся лаба сміється.--Brunei (обговорення) 14:07, 22 листопада 2019 (UTC)

 • Від диплому конференції в ОАЕ за підписом Сепіашвілі в мене тут уже вся лаба сміється. то у Вас таки є КОI?--Knignik 2 (обговорення) 14:15, 22 листопада 2019 (UTC)
  Ні, просто всі знають, хто такий Сепіашвілі. Ніхто не знає цього вашего Мальцева.--Brunei (обговорення) 14:17, 22 листопада 2019 (UTC)
Ви трішки гарячкуєте, знають * D.V. Maltsev's. Профіль науковця у ResearchGate ЧИ колектив з авторів, у яких вказана Асоціація сімейних лікарів в Огайо, які цитують дві праці Мальцева у рецензованому журналі, теж "ніхто"?Alibek K., Farmer S., Tskhay A., Moldakozhayev A., Isakov T. Treatment of Chronic and Latent Infections Combined with Nutritional Supplementation Positively Affects Quality of Life of ASD Children: Series of 30 Cases // Journal of Nutrition and Diet Supplements. — Volume 3, Issue 1.--Knignik 2 (обговорення) 14:30, 22 листопада 2019 (UTC)
Але в Скопусі він є, формально умову виконано. --IgorTurzh (обговорення) 14:20, 22 листопада 2019 (UTC)
Я зараз не про скопус, його нема в формальних умовах. Я про порушення правил адміністратором: повторне підбиття оскарженого підсумку.--Brunei (обговорення) 14:25, 22 листопада 2019 (UTC)
Стривай, ти сам написав «Склалася традиція не підбивати повторно підсумок одним і тим же адміном» - це практика, аж ніяк не порушення правил (?!). Є ж різниця (!) Ну чого ти так в'ївся на цього Мальцева і авторку статті про нього. От якраз ти на межі порушення. --IgorTurzh (обговорення) 14:31, 22 листопада 2019 (UTC)
Бо вона заангажована, це принципове питання. Ти порушив ВП:ТАТО прямо й недвозначно: «Спроби зміни консенсусу повинні базуватися на ясному зіставленні, і колишньої аргументації, що лягла в основу наявного консенсусу, і нових аргументів». --Brunei (обговорення) 14:45, 22 листопада 2019 (UTC)
Питання щодо ВП:ТАТО вже обговорювалося і я дала цілком зрозумілі пояснення — я не знала про його існування, дізналася, зрозуміла. Я ж тут не шість років, це моя перша стаття. Всі місця, які могли трактуватися як порушення нейтральності відповідно до зауважень Olvin були відредаговані або додані посилання.--Knignik 2 (обговорення) 14:49, 22 листопада 2019 (UTC)
Я не звинувачую Вас у порушенні ВП:ТАТО в данному випадку. Порушення припустилися не Ви, а адміністратор.--Brunei (обговорення) 14:52, 22 листопада 2019 (UTC)
Поясніть, будь ласка, трішки детальніше у який момент адміністратор порушив ВП:ТАТО. Я не хочу в майбутньому бути причиною таких явищ. Перший раз я звернулася до адміністратора з питанням про підбиття підсумків, коли Ви написали: "востаннє фіксую... для тих, хто підбиватиме підсумки". Я зрозуміла, що це повинна зробити третя людина з правами адміністратора. Бачила на сторінках адміністраторів багато таких прохань. Звернулася лише до одного адміністратора. Після оскарження Вами підсумку, повідомила адміністратора про факт. ВП:ТАТО порушувала я, потім, після оскарження підсумку, коли думала, що звернення до різних людей сприятиме вирішенню проблеми. Однак Submajstro на моїй сторінці вказав мені про порушення і саму наявність правила, тому я попросила пробачення на сторінці ВП:ЗА і далі все спілкування велося тільки через цю сторінку--Knignik 2 (обговорення) 15:36, 22 листопада 2019 (UTC)
Brunei Ще раз підтверджує свою причетність до галузі і, вочевидь, до конкурентів. За Інтернет-джерелами я бачу Сепіашвілі як організатора великих міжнародних конгресів протягом багатьох років. Чи Ви маєте іншу підтверджену не власним досвідом інформацію?--Knignik 2 (обговорення) 14:23, 22 листопада 2019 (UTC)
Я пишу про фізіологів світу тут уже 6 років. Звісно, я знаю президента товариства фізіологів СНД, слабкого вченого, але дуже плідного організатора конференцій.--Brunei (обговорення) 14:29, 22 листопада 2019 (UTC)
Досягнуто консенсусу. 1. Підбити підсумок (повторно) має інший адміністрації. 2. Бажаним є визнання причетності авторки статті до суб'єкта статті. --IgorTurzh (обговорення) 14:53, 22 листопада 2019 (UTC)--Knignik 2 (обговорення) 14:58, 22 листопада 2019 (UTC)
Дякую, але я не можу бути причетною до всіх суб’єктів статей, до яких встигла докластися (поки небагато). Наприклад Семенов Вячеслав Анатолійович, прошу зайти в обговорення статті, глянути. А також статті Багіров Ільгар Салехович --Knignik 2 (обговорення) 14:58, 22 листопада 2019 (UTC)

Відновлення вилученої статті[ред. код]

Вітаю. Я статтю про Скляренка переніс у Ваш особистий простір, якщо допрацюєте, то подавайте на ВП:ВВС, існування статті в основному просторі є порушенням правил. --Submajstro (обговорення) 14:10, 22 листопада 2019 (UTC)

я в принципі продовжую її редагувати. Шановний колего, ціную Вашу увагу й індивідуальний підхід, але прошу вказати пункт правил, за яким не можна "перестворити" статтю, що відповідно, є/буде порушенням. Так, планую дописати статтю, показавши значимість її суб'єкта. Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 14:17, 22 листопада 2019 (UTC)
Відновлення статті потрібно робити за запитом на ВП:ВВС, як там сказано. Відновивши статтю Ви тим самим ігноруєте рішення спільноти. Потрібно оскаржити підсумок або написати статтю в особистому просторі і показати її для відновлення. У Вікіпедії явно такого правила немає, але користуються здоровим глуздом і консенсусом який склався. А Ви, як адміністратор, цією вступили у війну адміністраторів. --Submajstro (обговорення) 14:58, 22 листопада 2019 (UTC)
я не вважаю це війною адміністраторів. Ви самі визнали відсутність правила. На підтвердження і для дотримання формальностей, я зараз видалю статтю, й перестворю її від себе. --IgorTurzh (обговорення) 15:01, 22 листопада 2019 (UTC)
Тут мова про правила.

Отже, створюючи наново статтю, я побачив: Попередження: Ви намагаєтеся створити сторінку, яка раніше вже була вилучена.

Перевірте, чи Вам справді потрібно створювати цю сторінку. Нижче, для зручності, наведений журнал вилучень і перейменувань:

А не : ви не маєте права створювати цю статтю [, бо вона раніше була вилучена]. --IgorTurzh (обговорення) 15:06, 22 листопада 2019 (UTC)

Стаття не повинна бути в основному просторі, я ж Вам переніс сюди Користувач:IgorTurzh/Скляренко Олександр Петрович, доопрацьовуйте її там і показуйте на ВП:ВВС--Submajstro (обговорення) 15:10, 22 листопада 2019 (UTC)
Шановний колего, повторюсь - покажіть, де написано, що не можна перестворити статтю. Або давайте приймемо чітке правило - не практика, не традиція, а саме правило. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 15:14, 22 листопада 2019 (UTC)
 • Я цілковито підтримую тут пана Submajstro. Якщо стаття була вилучена — це означає наявність консенсусу спільноти з приводу того, що стаття не відповідає критеріям значимості і має бути вилученою. Створення статті наново без обговорення є очевидним порушенням ВП:НДА, таким самим як, до прикладу, є повторне перейменування без нових аргументів. І так, це також можна розцінювати як війну адміністраторів. Бо підсумок на вилученні — це адміндія. Оскраження адміндії здійснюється або на сторінці ВП:ВИЛ (якщо пройшло десь до тижня часу з моменту вилучення), або на ВП:ВВС. --VoidWanderer (обговорення) 15:19, 22 листопада 2019 (UTC)
Я не думав, що мене стануть так цькувати?! Уявляю, навіть не уявляю, що відчувають початківці, бо навіть я відчуваю себе розмазаним. Я "пограюсь" у це відновлення, але проганяти через відновлення якусь очевидно значиму статтю, але вилучену чз погане написання, - повний дебілізм. Це одне, друге - якщо хтось хоче писати про щось/когось, що вилучалось, і не може через це - насправді є обмеженням прав користувачів. --IgorTurzh (обговорення) 19:02, 22 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Музей історії Козятина[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музей історії Козятина був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:44, 25 листопада 2019 (UTC)

Підведення підсумків[ред. код]

Вітаю. Прошу при підведенні підсумків коректно писати підсумок, вказувати конкретні пункти критеріїв значимості, якщо не проходять загальні. Для обговорення відводиться тиждень, тому не бажано робити це раніше. Адже за цей час статтю можуть покращити, бо після закриття номінації інтерес до неї втрачається, особливо для статей з неявною значимістю. Звичайно це не стосується статей, які можна швидко вилучити. Крім того потрібно перевіряти на порушення АП. --Submajstro (обговорення) 19:18, 25 листопада 2019 (UTC)

Дякую за пораду. Бачу, є адміни, а є старші адміни ;) Зі свого боку - прошу Вас писати нові статті. Українська Вікіпедія потребує активних дописувачів. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 19:22, 25 листопада 2019 (UTC)
Я не розумію Вашої іронії. На адміністраторів покладено дотримання правил, а не виконання дій з власного бачення. Адміністратор також повинні враховувати консенсуси, що склалися, інакше це створює непотрібні обговорення. Щодо написання статей, то це я роблю по змозі. На жаль часто доводиться займатися не потрібною роботою через порушення правил, на жаль і адміністраторами. --Submajstro (обговорення) 19:33, 25 листопада 2019 (UTC)
Шановний колего, я не розумію, про яку іронію йдеться. Скоріш, це Ваше сприйняття. Дякую за Вашу опіку, знання і дотримання правил. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 01:57, 27 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Прасол Михайло Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прасол Михайло Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:50, 25 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Михайленко Дмитро Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Михайленко Дмитро Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 20:28, 25 листопада 2019 (UTC)

Скляренко Олександр Петрович[ред. код]

Ігоре, чи хто ти там є, не грайся, то є кривда--Zvr (обговорення) 19:37, 26 листопада 2019 (UTC)

Шановний користуваче Української Вікіпедії, я Вам не тикав, та й "гратися" я ще не починав, а от Ваші пачкові виставляння статей і справді нагадують гру, але тільки нагадують. І Ви самі це прекрасно розумієте. --IgorTurzh (обговорення) 01:55, 27 листопада 2019 (UTC)
Ще одне до Вас, шановний користувачу Zvr, не треба, будь ласка, фамільярнічати, В УкрВікі я користувач:IgorTurzh, тому прошу не порушувати встановлених Спільнотою правил. Ми з Вами не знайомі, аби тим більше тут, мене іменувати. --IgorTurzh (обговорення) 02:46, 27 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Гришин Ярослав Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гришин Ярослав Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:58, 26 листопада 2019 (UTC)

Попередження: ВП:НО[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, пам'ятайте про ВП:НО а саме "Особистими образами вважаються: ... Загальні негативні оцінки внеску даного користувача у Вікіпедію («він — троль», «вона — поганий редактор» тощо), що не супроводжуються розгорнутою аргументацією (аналізом значної кількості конкретних виправлень тощо)." ред.№ 26645306. Користувач явно є не вандалом, і він не заблокований. На нього діє персональне обмеження на один тиждень. Такі ваші коментарі порушують ВП:НО.

Також, будь ласка, дайте відповідь у ВП:К-А, вас там пінгали багато разів в зв'язку з цією статтею. Ви їх ігноруєте. --Helixitta (t.) 18:08, 29 листопада 2019 (UTC)

Перепрошую, я у вікі-відпустці, і в справжній відпустці ;) --IgorTurzh (обговорення) 21:42, 30 листопада 2019 (UTC)
Хорошої Вам відпустки! )--Fosufofiraito Обг. 22:02, 30 листопада 2019 (UTC)
Дякую! Наша команда розмірковує про консолідовану позицію, яка влаштуваоа б усі сторони ;) --IgorTurzh (обговорення) 12:23, 1 грудня 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Ви можете, будь ласка, відпатрулювати цю статтю? ЗарегалсяДабыСделатьПравкуСтатьи (обговорення) 15:28, 5 грудня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 09:30, 6 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Головатенко Ірина Олександрівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Головатенко Ірина Олександрівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 12:45, 10 грудня 2019 (UTC)

Статтю Кабва необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Кабва, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 28 грудня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:04, 28 грудня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Лого ВАТ Чархи Гардун.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Лого ВАТ Чархи Гардун.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 11:25, 31 грудня 2019 (UTC)

Файли[ред. код]

Добридень і з Новим роком!

--Fosufofiraito Обг. 08:39, 1 січня 2020 (UTC)

Категорія:Освіта Київської області[ред. код]

Можливо варто перейменувати на Категорія:Освіта в Київській області? А то звучить як освітлення.--Kamelot (обговорення) 00:17, 3 січня 2020 (UTC)

Див. Категорія:Освіта за областю України - традиційно так іменуються ці категорії (зараз побачив, виняток - Черкаська область), за аналогією з Культура, Спорт. Якщо починати змінювати, то багато чого відразу ;) --IgorTurzh (обговорення) 14:04, 3 січня 2020 (UTC)

Щодо оскарження підсумків[ред. код]

Вітаю. Якщо підсумок оскаржений, то новий новий підсумок може підвести тільки інший незалежний адміністратор. Про це вже була розмова. --Submajstro (обговорення) 19:03, 27 січня 2020 (UTC)

Прошу уточнити[ред. код]

Які підстави Ви маєте стверджувати Якщо між іншим, Ви - не лялька одного відомого користувача. Якщо вони відсутні, то це образа. --Submajstro (обговорення) 06:33, 28 січня 2020 (UTC)

Ви мене дивуєте дедалі більше. Прочитайте уважно і вдумливо: Якщо між іншим, Ви - не лялька одного відомого користувача Тут нема ані твердження, ані ствердження, є мої сумнів і припущення з наступним Вашим реагуавнням. Якщо хочете твердження, маєте: Ви не звикли, що з Вами чинитимуть так, як чините Ви, і не готові поступатись. Це моє твердження, підкріплене цією ситцацією. --IgorTurzh (обговорення) 06:52, 28 січня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Українські народні казки (зібрання М. А. Зінчука)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Українські народні казки (зібрання М. А. Зінчука) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 3 лютого 2020 (UTC)

Видалення статті та швидкий відкіт[ред. код]

Знову за старе? Стаття DIGIS видалена Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/29 жовтня 2019#DIGIS. Це вже привід вилучити статтю як раніше вилучену сторінку. Ось цей відкіт наштовхує мене на думку, що ви не знаєте ВП:ШВ. --Mitte27 (обговорення) 12:28, 8 лютого 2020 (UTC)

Дякую за повідомлення. Як на мене, стаття виглядає гідно, предмет статті - значимий. Відтак, Вашу настирність вважаю вандалізмом. --IgorTurzh (обговорення) 15:02, 8 лютого 2020 (UTC)
Перечитайте, що таке вандалізм. --Mitte27 (обговорення) 16:02, 8 лютого 2020 (UTC)
Ви теж, будь ласка. Не багато - буквально 2 перші речення. --IgorTurzh (обговорення) 17:26, 8 лютого 2020 (UTC)
Якщо адміністратор бачить вандалізм у шаблоні швидкого вилучення, який встановлений на статтю, яку вже вилучали, мені шкода УкрВікі. Що таке ВП:КОНС теж не чули? Ок. Творчої наснаги Вам! --Mitte27 (обговорення) 17:37, 8 лютого 2020 (UTC)
Сприймаю цей Ваш випад як порушення ВП:НО і упереджене ставлення до моєї участі в проєкті. --IgorTurzh (обговорення) 18:13, 8 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Українські народні казки (зібрання М. А. Зінчука)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Українські народні казки (зібрання М. А. Зінчука) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:00, 15 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Єфремова Людмила Олександрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єфремова Людмила Олександрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:43, 17 лютого 2020 (UTC)

Обов'язки адміністратора[ред. код]

Привіт. Бачу, виникла знову та сама проблема, що з Мальцевим. Нагадаю свою позицію. Не є критичним для розвитку енциклопедії наявність чи відсутність тієї чи іншої статті. Залишили її, хоч я й вважаю, що цьому не місце у Вікі - питання закрите, хай буде так. Моя думка тут - дрібниця.

Критичним є те, що спільнота продовжує описувати знання людства, оскільки є правила, які виконують усі користувачі, зокрема адміністратори. Статті вилучає та залишає саме частина спільноти, в якої є час та натхнення обговорювати конкретні випадки. Адміністратор може обговорювати та мати думку щодо конкретної статті: номінувати її на вилучення, захищати її залишення шляхом аргументів та доповнення статті, підтримати вилучення, висловлювати загальні міркування чи щось ще. Але тоді адміністратор не може підбивати підсумок, оскільки адміністратори мають бути безсторонніми. Безсторонній адміністратор, що не брав участі в обговоренні, приходить і підбиває підсумок. Але кожен адміністратор - людина, тому може помилятися. Вікіпедія не бюрократія, тому будь-хто може вказати на помилку адміністратора та оскаржити підсумок, апелюючи до спільноти. Тут спрацьовує спільний розум: якщо вже два адміністратори протягом відносно тривалого часу підбили один і той же підсумок, оскаржувати його не варто, бо явно терези думки спільноти схилилися на один бік. Так, можливі зловживання, але ми тут усі разом будуємо найбільшу україномовну енциклопедію, тому будемо припускати добрі наміри, допоки не доведено протилежне.

З Мальцевим ключовою проблемою було друге підбиття підсумку одним і тим же адміністратором. Коли безсторонній адміністратор підбиває підсумок, він чи вона припиняє бути безстороннім. Людина зважила всі «за» і «проти» й обрала сторону. Тепер аргументи інших користувачів адмін сприймає упереджено, має важкоперекладний українською психічний стан «bias». Це не погано, просто так є, так формується наш світогляд та досвід. Тому тут украй важливо, щоб у кожному випадку оскаржений підсумок підбивав інший адмін. Не можна робити так, як тоді було з Мальцевим, потім з книжкою, а тепер з особою. Не можна, це нехтування думкою спільноти від її імені. Можна сперечатися з думкою спільноти (й потрібно часто), але не прикриваючись прапорцем адміна.

Коли ж ти декларуєш упередженість щодо вилучення статей узагалі як «Я ГОТОВИЙ БОРОТИСЯ ЗА КОЖНУ ВИЛУЧЕНУ СТАТТЮ ;), а також битися за багато з цих!!!!», то, можливо, треба відмовитися від цього пласту адмінпраці. А може, й від прапорця, щоб не нервувати, як на новий рік. Коли в мене є явна упередженість (наприклад, щодо псевдонауковців тут чи тут), я ніколи не беруся підбивати підсумки, хто б не був номінатором. Буває, що вилучають те, що вважаю важливим, як тут. Але це життя, нервувати через це - кидати цю Вікіпедію. Краще не втручатися туди, де надто болісні теми обговорюються. Бо це важливий проєкт, але все ж волонтерський, заради задоволення. Принаймні, я так думаю. --Brunei (обговорення) 17:16, 18 лютого 2020 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з підривом нормального функціювання Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

ред.№ 27344453, ред.№ 27346963, ред.№ 27347037--Piramidion 20:37, 25 лютого 2020 (UTC)

Розблоковано, дане блокування є абсурдним. --visem (обговорення) 20:54, 25 лютого 2020 (UTC)

Позбавлення прав адміністратора[ред. код]

Я бачу, що крім мене нема кому цього зробити, хоча давно пора. Ви зловживаєте своїми правами, порушуєте цілу низку правил, ігноруєте безпосередні звернення від адміністраторів щодо повторного підбиття оскаржених підсумків, влаштовуєте війни редагувань. Я не бачу іншого способу окрім як позбавлення прав адміністратора. --Piramidion 20:59, 25 лютого 2020 (UTC)

Ну, це Ваше право. --IgorTurzh (обговорення) 21:00, 25 лютого 2020 (UTC)
 • За останню добу бачу по коментарях, що текст, написаний мною вище в розділі «Обов'язки адміністратора» не викликав розуміння. Адміністратор не має права робити адміндію там, де він очевидно упереджений (як-то взяв сторону чи підбив підсумок). Це прямо заборонено самим означенням ВП:А. Адміністратор має бути неупередженим. Упереджений адміністратор руйнує Вікіпедію, тому має бути позбавлений прав. Треба визначитися. Часу вже не лишилося. --Brunei (обговорення) 22:32, 26 лютого 2020 (UTC)
Що у нас з часом? Що Ви маєте на увазі? --IgorTurzh (обговорення) 01:22, 27 лютого 2020 (UTC)