Обговорення користувача:Inflicted Voodoo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Обговорення користувача:Inflicted Voodoo/Архів 1Архіви
Архів 1

Шаблон Edited у статті Карл Лендрі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Карл Лендрі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:36, 22 січня 2019 (UTC)

Пісня льоду й полум’я ІМЕНА[ред. код]

Нещодавно ви змінили назву сторінки Джофрі-Джоффрі, хоча кілька днів перед цим один дописувач зробив та сказав наступне:

Подвійне перенаправлення я виправив. У навігаційному шаблоні теж замінив імена, щоб не було перенаправлень. Виправив імена у списку персонажів. На інших сторінках, звісно, теж варто замінити. Офіційні переклади традиційно мають перевагу над правописом, адже вони є АД (тому, наприклад, маємо Путівник по Галактиці для космотуристів, а не «Путівник Галактикою»). --ivasykus (обговорення) 00:36, 19 січня 2019 (UTC)

Виходить так що кожен користувач постійно змінює ІМЕНА персонажів так як йому подобається, тому ми маєму цю плутанину де на кожній сторінці Пісня льоду й полум'я свої власні імена геть не схожі на імена цих персонажів на інших сторінках. Може треба якось узгодити це питання та дотримуватись єдиних привил на всіх сторінках пов’язаних між собою цим твором??? --Innkeeper82 (обговорення) 17:32, 26 січня 2019 (UTC)

@Innkeeper82: Можна узгодити. Але в чому проблема, я так і не зрозумів? Згідно правил правопису, подвоєння переноситься при транслітерації імен. - Inflicted Voodoo (обговорення) 17:47, 26 січня 2019 (UTC)

Проблема в тому, що на одній сторінці вказано ім’я Джоффрі Баратеон на іншій Джофрі Баратеон. На одній Серсі Ланістер на іншій Серсея Ланістер або Серсі Ланністер (з подвійною Н). Десь вказано Тиріон, десь Тіріон, десь родина Тирел, десь родина Тайрел. Таких прикладів дуже багато. Як на мене, краще було б всі імена привести до єдиного стандарту у рамках всієї серії романів. ivasykus запропонував дотримуватись офіційного українського перекладу. Може якось ви б з ним переговорили та знайшли відповідь на це питання. Яке правило буде домінантним. ЗА ПЕРЕКЛАДОМ або ЗА ТРАНСЛІТЕРАЦІЇ ІМЕН. --Innkeeper82 (обговорення) 18:26, 26 січня 2019 (UTC)

@Innkeeper82: Ну я йому написав стосовно Еддарда Старка, оскільки він перейменував його на Едарда Старка. Стосовно транслітерації ніби все просто має бути. Проблема, на скільки я розумію, в українському перекладі, де перекладачі зайнялись "самодіяльністю". Але згідний, що потрібно все уніфікувати - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:34, 26 січня 2019 (UTC)

Хранитель Заходу і Лорд Кастерлі-Рок[ред. код]

Після смерті Тайвіна цей титул розділився між двома гілками претендентів: Ланістерами, які підтримують Таргарієнів (читай лише Тіріон) і Ланістерами, які підтримують Корону (читай усі решту Ланістери). Тіріон був якийсь час титулярний, хоча по ідеї він законний (законним мав бути Джеймі, але він у королівській гвардії, то ж апріорі позбавлений усіх титулів), але після відвоювання Дейнеріс цих земель він став повністю законним і повноправним правителем цих земель.--NOSFERATU (обговорення) 20:51, 8 лютого 2019 (UTC)

@NOSFERATU: Але ж це домисли. Про це ніде не вказано, ні в книгах (яких ще немає, і де Тиріона власне вже немає), ні в серіалі. В серіалі взагалі всі у стані війни, а Тіріон - правиця королеви, а не хранитель заходу чи лорд кастерлі. - Inflicted Voodoo (обговорення) 12:06, 9 лютого 2019 (UTC)
    • Книги до цього не дійшли, бо серіал опереджає книги, але і в книгах і в серіалі Тіріон висував претензії на ці титули Тайвіну. У серіалі те, що те, що Тіріон не відмовився від своїх прагнень доводить те, що він здійснив абсолютно непотрібний для Дейнеріс рейд по захопленню цих земель--NOSFERATU (обговорення) 19:22, 9 лютого 2019 (UTC)
    • Але заради вас піду на компроміс, оскільки історія у серіалі і книгах трохи відрізняється.--NOSFERATU (обговорення) 21:17, 9 лютого 2019 (UTC)
@NOSFERATU: Піду на компроміс, але правку свою поверну?))) -Inflicted Voodoo (обговорення) 08:48, 10 лютого 2019 (UTC)
А, ок. З Джеймі упустив цей момент. Роберт дійсно його призначив хранителем сходу після смерті Джона Аррена - Inflicted Voodoo (обговорення) 16:22, 10 лютого 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Кайл Корвер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кайл Корвер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:00, 18 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:36, 16 березня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Минулого року ви брали участь у конкурсі статей Скандинавська весна — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися. --Aced 11:34, 5 червня 2019 (UTC)

Місце народження[ред. код]

Вітаю колега!

Щось не зрозуміло, в статті Птушкін Антон Юрійович зазначено місце народження Луганськ, а в РуВікі - Ворошиловград. Все таки? -- Володимир Золотухін (Обговорення) 18:10, 28 липня 2019 (UTC)

  • @Vladimir Zolotuhin: Вітаю. Ворошиловград - назва Луганська до 1990 року. - Inflicted Voodoo (обговорення) 07:34, 29 липня 2019 (UTC)
    • @Vladimir Zolotuhin: До речі, бачу ви додали шаблон "однофамільці". Ви плануєте створити сторінку Птушкін? Якщо ні, то шаблон варто прибрати, адже читачі думають, що така сторінка є, будуть клікати на неї і отримувати порожню сторінку - Inflicted Voodoo (обговорення) 07:37, 29 липня 2019 (UTC)

@Inflicted Voodoo: YesТак Зроблено Дякуємо,сторінку створив.

Якщо не важко отпатруліруйте будь ласка сторінку -- Володимир Золотухін (Обговорення) 14:47, 29 липня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в Тиждні музики[ред. код]

Запрошую, Вас, взяти участь у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень музики --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 18:13, 28 серпня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:56, 11 жовтня 2019 (UTC)