Обговорення користувача:Inflicted Voodoo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Обговорення користувача:Inflicted Voodoo/Архів 1Архіви
Архів 1

Вікі любить музику[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:30, 19 грудня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:30, 19 грудня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:38, 15 листопада 2018 (UTC)

Майдан, Тисьменицький район[ред. код]

Там разом зі змінами було електронне посилання на карту Боплана.

@Volodymyr Kozak: А там є Майдан? Бо я не знайшов - Inflicted Voodoo (обговорення) 17:10, 11 грудня 2018 (UTC)

Звичайно, що є.

@Volodymyr Kozak: Ще раз проглянув. Виявляється карта обернена - в ній Карпати на півночі, а не на півдні. Ну і таким чином знайшов Майдан. Повернув Ваше редагування, але дещо відредагував, щоб відповідало стилю статті. Ну і зазначив дату 1650 рік, оскільки вона є у назві файлу. Якщо Ви впевнені, що то 1651 рік, то можете змінити дату. - Inflicted Voodoo (обговорення) 10:41, 12 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Карл Лендрі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Карл Лендрі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:36, 22 січня 2019 (UTC)

Пісня льоду й полум’я ІМЕНА[ред. код]

Нещодавно ви змінили назву сторінки Джофрі-Джоффрі, хоча кілька днів перед цим один дописувач зробив та сказав наступне:

Подвійне перенаправлення я виправив. У навігаційному шаблоні теж замінив імена, щоб не було перенаправлень. Виправив імена у списку персонажів. На інших сторінках, звісно, теж варто замінити. Офіційні переклади традиційно мають перевагу над правописом, адже вони є АД (тому, наприклад, маємо Путівник по Галактиці для космотуристів, а не «Путівник Галактикою»). --ivasykus (обговорення) 00:36, 19 січня 2019 (UTC)

Виходить так що кожен користувач постійно змінює ІМЕНА персонажів так як йому подобається, тому ми маєму цю плутанину де на кожній сторінці Пісня льоду й полум'я свої власні імена геть не схожі на імена цих персонажів на інших сторінках. Може треба якось узгодити це питання та дотримуватись єдиних привил на всіх сторінках пов’язаних між собою цим твором??? --Innkeeper82 (обговорення) 17:32, 26 січня 2019 (UTC)

@Innkeeper82: Можна узгодити. Але в чому проблема, я так і не зрозумів? Згідно правил правопису, подвоєння переноситься при транслітерації імен. - Inflicted Voodoo (обговорення) 17:47, 26 січня 2019 (UTC)

Проблема в тому, що на одній сторінці вказано ім’я Джоффрі Баратеон на іншій Джофрі Баратеон. На одній Серсі Ланістер на іншій Серсея Ланістер або Серсі Ланністер (з подвійною Н). Десь вказано Тиріон, десь Тіріон, десь родина Тирел, десь родина Тайрел. Таких прикладів дуже багато. Як на мене, краще було б всі імена привести до єдиного стандарту у рамках всієї серії романів. ivasykus запропонував дотримуватись офіційного українського перекладу. Може якось ви б з ним переговорили та знайшли відповідь на це питання. Яке правило буде домінантним. ЗА ПЕРЕКЛАДОМ або ЗА ТРАНСЛІТЕРАЦІЇ ІМЕН. --Innkeeper82 (обговорення) 18:26, 26 січня 2019 (UTC)

@Innkeeper82: Ну я йому написав стосовно Еддарда Старка, оскільки він перейменував його на Едарда Старка. Стосовно транслітерації ніби все просто має бути. Проблема, на скільки я розумію, в українському перекладі, де перекладачі зайнялись "самодіяльністю". Але згідний, що потрібно все уніфікувати - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:34, 26 січня 2019 (UTC)

Хранитель Заходу і Лорд Кастерлі-Рок[ред. код]

Після смерті Тайвіна цей титул розділився між двома гілками претендентів: Ланістерами, які підтримують Таргарієнів (читай лише Тіріон) і Ланістерами, які підтримують Корону (читай усі решту Ланістери). Тіріон був якийсь час титулярний, хоча по ідеї він законний (законним мав бути Джеймі, але він у королівській гвардії, то ж апріорі позбавлений усіх титулів), але після відвоювання Дейнеріс цих земель він став повністю законним і повноправним правителем цих земель.--NOSFERATU (обговорення) 20:51, 8 лютого 2019 (UTC)

@NOSFERATU: Але ж це домисли. Про це ніде не вказано, ні в книгах (яких ще немає, і де Тиріона власне вже немає), ні в серіалі. В серіалі взагалі всі у стані війни, а Тіріон - правиця королеви, а не хранитель заходу чи лорд кастерлі. - Inflicted Voodoo (обговорення) 12:06, 9 лютого 2019 (UTC)
    • Книги до цього не дійшли, бо серіал опереджає книги, але і в книгах і в серіалі Тіріон висував претензії на ці титули Тайвіну. У серіалі те, що те, що Тіріон не відмовився від своїх прагнень доводить те, що він здійснив абсолютно непотрібний для Дейнеріс рейд по захопленню цих земель--NOSFERATU (обговорення) 19:22, 9 лютого 2019 (UTC)
    • Але заради вас піду на компроміс, оскільки історія у серіалі і книгах трохи відрізняється.--NOSFERATU (обговорення) 21:17, 9 лютого 2019 (UTC)
@NOSFERATU: Піду на компроміс, але правку свою поверну?))) -Inflicted Voodoo (обговорення) 08:48, 10 лютого 2019 (UTC)
А, ок. З Джеймі упустив цей момент. Роберт дійсно його призначив хранителем сходу після смерті Джона Аррена - Inflicted Voodoo (обговорення) 16:22, 10 лютого 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Кайл Корвер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кайл Корвер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:00, 18 лютого 2019 (UTC)