Обговорення користувача:Iskatelb

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Iskatelb!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

Щодо ВП:ВК та ВП:Е[ред. код]

Вітаю. Вікіпедія є не тільки енциклопедією, але й спільнотою авторів, які спільно працюють над її розширенням та покращенням. В ВП:ВК є гарна рекомендація - не дати простій розбіжності в поглядах перерости в серйозний конфлікт. Щодо ВП:Е та ВП:НО - за жодних умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії. Бо це суперечить духу співтовариства. За основну літературу я перепросив. Подивився історію редагувань і зрозумів, що був не правий. Сподіваюсь на цьому інцидент вичерпаний щодо оформлення. --GPV (обговорення) 14:35, 14 жовтня 2021 (UTC)[відповісти]

Galkinletter коли ви розпачали вносити інформацію (наче для впорядкування розділів) яку було до того вже скасовано 2 рази, то мені вважається, що зауваження вам про правила не є ніяким персональном випадом, а було нагадуванням, що вам ще й в статусі арбітра не слід порушувати правила та настанови Вікіпедії. Тож, сподіваюсь на майбутнє взаєморозуміння.) --Iskatelb (обговорення) 14:57, 14 жовтня 2021 (UTC)[відповісти]

Юечжи[ред. код]

Дякую за виправлення. Є сенс звернутися до ботовласників, аби пройшлися автозаміною по текстах.--Citizen X 05:42, 12 листопада 2021 (UTC)[відповісти]

Будь ласка SitizenX, але я не в курсі чи така заміна «чжі=чжи» підійде для корейців, японців чи монголів тощо. Окрім того, я у Вікіпедія:Завдання для роботів звертався останні два рази і реакції й досі нема... --Iskatelb (обговорення) 09:23, 12 листопада 2021 (UTC)[відповісти]