Обговорення користувача:Ivan Borodin Verner

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ivan Borodin Verner!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:25, 6 листопада 2019 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 05:58, 18 червня 2020 (UTC)

Права[ред. код]

Вітаю! Надав Вам права автопатрульного, оскільки бачу Ваш позитивний внесок. Після підготовки можете подавати заявку на права патрульного, тоді зможете й перевіряти статті. --Yukh68 (обговорення) 10:05, 2 серпня 2020 (UTC)

Дякую, мені дуже приємно. Ivan Borodin Verner (обговорення) 10:35, 2 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 16:36, 27 серпня 2020 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю. Ви у мобільному режимі все-таки добачайте, що стоїть шаблон про те, що я пишу 2020 у літературі. Якось незрозуміло. Я ніколи не лізу під шаблон. --АВШ (обговорення) 16:24, 14 жовтня 2020 (UTC)

Доброго вечора! Прошу вибачення! Чесне слово, поспішав й не помітив. Наступного разу буду уважніше. Не сердьтеся, ми всі робимо одну справу й не повинні сваритися. Ще раз доброго вечора! Ivan Borodin Verner (обговорення) 16:49, 14 жовтня 2020 (UTC)

Дякую за розуміння. Ніякою мірою не серджуся, завжди радий знайти гарну людину у Вікі. Ваші редагування були слушними, просто просигналив, що треба почекати, поки буде знятий шаблон про редагування. Плідної роботи! --АВШ (обговорення) 23:28, 14 жовтня 2020 (UTC)

Жовтень 2020: Прохання припинити порушення ВП:Іншомовні джерела та ВП:УКР[ред. код]

Прохання припинити порушення ВП:Іншомовні джерела та ВП:УКР. Отакі редагвання як оце diff - неприпустимі в укрвікі! Існує ж сотні рівнозначних україномовних статей на цю тему, нащо було давати посилання на російськомовну статтю. Прохання припинити таку поведінко, оскільки це групе порушення правил укрвікі.--piznajko 06:25, 13 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:15, 12 березня 2021 (UTC)

Вікіпроєкт Транспорт[ред. код]

The How and Why Library 019.jpg
Шановний Ivan Borodin Verner, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:48, 13 березня 2021 (UTC)

Дати смерті[ред. код]

в мене до вас прохання, коли проставляєте дату смерті в тлі статті я вас дуже прошу також проставляти в картках. Бо там лишається порожнє місце і воно продовжує рахувати особу, як живу (так як дата смерті відсутня в картці особи, там лишається порожнє місце або воно взагалі відсутнє). Зверніть на це увагу будь ласка. От для прикладу → я додав замість вас ред.№ 31071548 --Jphwra (обговорення) 18:26, 25 березня 2021 (UTC)