Обговорення користувача:K0zak1991

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, K0zak1991!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:40, 26 жовтня 2018 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Добридень! Дякую за Ваш унесок до Вікіпедії. Будь ласка, не забувайте ставити інтервікі до статей, які Ви перекладаєте. Наприклад, якщо Ви створили український переклад московської статті, у МосВікі зліва натисніть Языки Добавить ссылки і введіть назву мови й статті-відповідника. Це значно полегшить роботу патрульним, які перевіряють статті. Дякую! --Friend (обг.) 09:09, 29 листопада 2018 (UTC)

ВП:ЗПП[ред. код]

Доброго дня! Вас номіновано на права патрульного користувачем Alex Khimich, який Вас навіть про це не попередив виявляється. Ось посилання Вікіпедія:Заявки_на_права_патрульного#K0zak1991. Ваша задачалише погодитись чи не погодитись, що хочете, щоб Вашу кандидатуру розглянули.--DiMon2711 11:54, 13 грудня 2018 (UTC)

Агов![ред. код]

Чому Ви не відповідаєте? Вам неодноразово робилися зауваження про інтервікі. Де Ваша реакція? Робіть щось, бо це не серйозно абсолютно.--DiMon2711 23:15, 15 грудня 2018 (UTC)

Доброї ночі. Вибачте. Не побачив вчасно повідомлень. Гаразд. Я просто робив автоматичну прив'язку до статей іншими мовами, гадаючи, що автоматично "інтервікі" при цьому працює...

ВП:АД[ред. код]

Добрий день! Не забувайте, будь ласка, додавати джерела. Остання Ваша стаття взагалі без джелел. А перед остання лише з 1. І це при тому, шо в рувікі є джерела. Поставте їх там.--DiMon2711 21:59, 21 грудня 2018 (UTC)

Автопатрульний[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення у ВП:ЗПП, вам надано права автопатрульного. Перечитайте ВП:Патрулювання — якщо ваш внесок буде невідповідним описаним там вимогам, ці права будуть відкликані. --VoidWanderer (обговорення) 18:08, 29 грудня 2018 (UTC)

Без джерел[ред. код]

Вітаю, ви створили вже три статті, але жодна немає бодай символічних джерел. Зверніть увагу, це одна з основних вимог до відпатрульованих статей, будь ласка, усуньте цей недолік. Не сприймайте це за дорікання, це порада. :) — Alex Khimich 19:52, 2 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Вітаю, сьогодні стартував Вікімарафон. Пропонується для СО нових статей в цей період додавати шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую за участь!--Anntinomyобг 08:43, 26 січня 2019 (UTC)

Іменування архієреїв[ред. код]

З чого ви взяли, що там дужки не ставляться? Подивіться, наприклад, Категорія:Єпископи Української православної церкви Київського патріархату. Там усі архієреї так названі.--Анатолій (обг.) 22:56, 27 січня 2019 (UTC)

Тому що це не енциклопедична, а корпоративна практика попів. Ніхто їх у дужках не пише. Окрім московських кліриків.

Щодо реєстрації[ред. код]

Тимчасово відключив локально блокування 146.185.147.0/18 нехай зараз спробує, завтра відновлю. Ви намагались звернутись до стюарда, який тут не має облікового запису. А вийшло так тому, що вона анонімайзер якийсь використовує, не факт що після відновлення вийде редагувати. — Alex Khimich 20:54, 11 лютого 2019 (UTC)

Анонім[ред. код]

Вітаю. Щоразу після створення Вами статей їх підправляє якийсь анонім. Чи не знаєте Ви, хто то?--DiMon2711 22:31, 17 лютого 2019 (UTC)

Симеон Андреєв[ред. код]

Вітаю! Сподіваюсь, Ви не збираєтесь полишати статтю в такому вигляді. Якщо так, поставте на її початку шаблон {{Пишу}}, бо ледь рука не піднялась вилучити (жартую). --Mcoffsky (обговорення) 20:23, 24 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:52, 17 березня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Богдана Гайворонська1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Богдана Гайворонська1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『 』 Обг. 12:06, 11 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Богдана Гайворонська. Творчий Ковчег.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Богдана Гайворонська. Творчий Ковчег.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『 』 Обг. 12:06, 11 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Богдана Гайворонська.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Богдана Гайворонська.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『 』 Обг. 12:07, 11 квітня 2019 (UTC)

Стосовно статті «Карльос Монтенеґро»[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили статтю Карльос Монтенеґро. Я перейменував її на Карлос Монтенегро та вніс певні правки відповідно до Правопису. Ви ж без обґрунтування відкотили все. Крім того, подивився Ваш внесок - Ви неправильно перекладаєте іспанські імена. Українською Carlos передається як Карлос (а не Карльос), Pablo як Пабло (а не Пабльо), Eugenia як Еухенія (а не Евхенія) і т.д.

Крім того, українською слід писати "твір перекладено англійською мовою", а не "твір перекладено на англійську мову".

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 19:29, 16 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Світами (громадська організація) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Світами (громадська організація), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:44, 20 квітня 2019 (UTC)

Вітаю! Прибирання службового шаблону, що повідомляє про номінацію статті на вилучення, не допомагає врятувати статтю від вилучення. Потрібно працювати над змістом і джерелами, що надають значимості предмету статті. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 18:15, 5 травня 2019 (UTC)

Сторінку Ярослав Карпець номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ярослав Карпець, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 квітня 2019. Що ще можна зробити? Ата (обг.) 08:15, 22 квітня 2019 (UTC)

Ґордон Ґудвін[ред. код]

чому саме так? Де правила на таке написання. --Jphwra (обговорення) 20:02, 13 червня 2019 (UTC)
я поставив питання перед адмінами через зловживання літери Ґ та ігнорування звернень інших користувачів. --Jphwra (обговорення) 20:14, 13 червня 2019 (UTC)

Файл:Богдана Гайворонська.png і патрулювання[ред. код]

Вітаю.

Звернув увагу, що ви вже діставали нотифікацію про те, що файл Файл:Богдана Гайворонська.png має бути вилученим через порушення авторських прав. Файл було вилучено 20 квітня 2019, проте ви знову його завантажили 22 квітня 2019.

Маю вам повідомити, що ВП:КДВ не передбачає використання фотографій живих осіб як добропорядне. Добропорядне використання чужих фотографій припускається за низки умов, зазвичай — якщо особа померла.

Додатково маю повідомити, що недотримання авторських прав є порушенням вимог патрулювання. Я майже авансом надав вам права автопатрульного у грудні 2018 року (постійна версія № 24071131), проте якщо подібні порушення від вас продовжаться, цих прав ви будете позбавлені.

Дякую за розуміння. --VoidWanderer (обговорення) 12:22, 14 червня 2019 (UTC)

Безбатьківщина[ред. код]

Вікіпедія:Іменування статей#Персоналії. Перестаньте перейменовувати статті з енциклопедичним іменуванням.--ЮеАртеміс (обговорення) 09:54, 4 липня 2019 (UTC)

Прошу привести до виду ПІБ усі перейменовані Вами статті.--ЮеАртеміс (обговорення) 10:23, 4 липня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Андрій Луб'яний.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Андрій Луб'яний.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи --VoidWanderer (обговорення) 23:23, 4 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Андрій Луб'яний2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Андрій Луб'яний2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи --VoidWanderer (обговорення) 23:24, 4 серпня 2019 (UTC)

Іменування статей про людей[ред. код]

Вітаю.

З якою метою ви перейменовуєте статті, назви яких цілком відповідають ВП:ІС-П на короткі назви? До прикладу:

І таких перейменувань з добрий десяток: Спеціальна:Журнали/K0zak1991.

Чим ви керуєтеся? --VoidWanderer (обговорення) 23:40, 4 серпня 2019 (UTC)

Неконсенсусні перейменування[ред. код]

Вітаю.

Ви діставали зауваження про перейменування і про правило Вікіпедія:Іменування_статей#Персоналії, проте ніяк на них не відповіли. Натомість, ви без жодних обговорень повернули деякі назви вже перейменованих статей:

Така поведінка у Вікіпедії не вітається. Всі непорозуміння мають вирішуватися через обговорення проблеми і аргументи, а не через настирливе повторення. Ваші перейменування я скасую.

Маю вас також попередити, що подальше порушення матиме наслідком адміністративні дії, які можуть мати вигляд блокування через систематичне порушення затверджених настанов, або персонального обмеження. --VoidWanderer (обговорення) 13:28, 19 вересня 2019 (UTC)

Про авторські права і ВП:КДВ[ред. код]

Ви до кожної створеної статті додаєте файл Файл:Микола Чабан. Діячі Січеславської "Просвіти".jpeg. Таке використання файлу є забороненим, оскільки він завантажений на умовах добропорядного використання.

Добропорядне використання означає, що файл має бути використаний тільки у статті про той об'єкт, який на ньому зображений. Тобто, якби існувала стаття Діячі Січеславської «Просвіти» про книгу авторства Миколи Чабана, там використання цього файлу було б обґрунтованим.

Якщо такої статті не буде, файл буде вилучений через 7 днів. --VoidWanderer (обговорення) 13:59, 19 вересня 2019 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Вам встановлене обмеження на можливість перейменування статей, так як ви не відреагували на двічі дане вам зауваження. Це альтернатива блокуванню, тобто статті редагувати можна. Рекомендую почитати ВП:ІС. Якщо ви ознайомилися з правилами та даєте обіцянку реагувати на зауваження — таке обмеження буде прибране. Нагадую, що Вікіпедія є спільним проектом, тобто, щоб проект не перетворився на базар тут передбачені базові правила, яких слід дотримуватись, якщо вам пишуть на сторінку обговорення, значить на те є причини. Якщо вас певні правила не влаштовують — ви їх будь-коли можете винести на обговорення та змінити у разі підтримки та консенсусу. — Alex Khimich 09:12, 24 вересня 2019 (UTC)

Сторінку Андрій Луб'яний номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Андрій Луб'яний, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 19:12, 22 листопада 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (3).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (3).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 15:34, 10 січня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (2).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (2).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 15:34, 10 січня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Леокадія Почиковська.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Леокадія Почиковська.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Fosufofiraito Обг. 03:50, 2 березня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Евеліна Белюц (Белюць).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Евеліна Белюц (Белюць).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Fosufofiraito Обг. 00:02, 6 квітня 2020 (UTC)

Щодо Файл:АТО. Назар Розлуцький.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:АТО. Назар Розлуцький.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Fosufofiraito Обг. 04:56, 11 квітня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Назар Розлуцький.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Назар Розлуцький.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Fosufofiraito Обг. 04:56, 11 квітня 2020 (UTC)

Оформлення статей[ред. код]

Доброго дня! Бачу, ви багато перекладаєте через Переклад вмісту, вмієте працювати з картками, шаблонами цитат і таке інше. Будь ласка, не зупиняйтеся на цьому, і зверніть увагу на інші шаблони та на оформлення посилань.
Інструмент перекладу не завжди добре працює з усіма шаблонами, тож можуть залишатися якісь зайві шаблони (як у статті Юрі Гякяміес в кінці примітки вилазить червоне «п», задане шаблоном перевірки {{V|12|11|2012}}, якого в уквікі немає) чи криво показуватись посилання (як у статті Тривімі Веллісте — у примітках до цитати одне й те ж джерело вказане тричі і без заголовка; так само оптимізувати примітки можна і в Сомов Орест Михайлович). Познайомтеся із шаблоном {{sfn}}, яким зручно робити посилання на різні сторінки однієї книжки — навіть якщо вихідна стаття, яку ви переклали, цього не робила (оформлення вашої торішньої статті зайняло мені трохи часу).
Про джерела. Ви знаєте, що перевірність Вікіпедії — одна з її засадничих правил; без джерел ніяк. Джерела можуть втрачатися під час переносу інформації між мовними розділами — тож якщо переклали статтю з російської, гляньте, чи не була вона в свою чергу перекладена з якоїсь іншої мови і чи не втратились примітки. Також в усіх мовних розділах є недобросовісні редактори, які не вказують джерел від початку — утримуйтеся від перекладу статей, які не мають джерел зовсім, або виділіть трохи часу, щоб їх підшукати і вказати.
І наостанок. Я так розумію, що ці численні статті про росіян-болгар-естонців мають піти на конкурс «Європейська весна»? Думаю, знаєте, що для подання статей на конкурс треба позначити їх шаблоном (зараз для цього є кнопка у випадному меню поруч із переглядом історії).
Гарних вам редагувань. -- Ата (обг.) 12:02, 13 квітня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Андрій Букін.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Андрій Букін.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:26, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Вадим Рибачук.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Вадим Рибачук.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:30, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Єлизавета Жарікова5.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Єлизавета Жарікова5.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 10:41, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Єлизавета Жарікова.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Єлизавета Жарікова.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:41, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Єлизавета Жарікова1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Єлизавета Жарікова1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:41, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Єлизавета Жарікова3.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Єлизавета Жарікова3.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:41, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Єлизавета Жарікова4.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Єлизавета Жарікова4.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:42, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Жильвінас Падайґа.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Жильвінас Падайґа.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 10:42, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Катерина Павленко (співачка)1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Катерина Павленко (співачка)1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 11:02, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Катерина Павленко.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Катерина Павленко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 11:02, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Наталія Дніпренко.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Наталія Дніпренко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 11:13, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Ярослав Карпець.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ярослав Карпець.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 11:20, 9 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Selo Bazaltove.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Selo Bazaltove.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 11:43, 9 червня 2020 (UTC)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/5/51/Євген_Богуславський.jpg[ред. код]

Доброго дня

Ви додали фото і підписали джерело "Книга реабілітованих. Інститут національної пам"яті. ТОМ 7.". Так ось, тут посилання на книгу і там немає ЖОДНОГО його фото. Фото ж у свою чергу взято звідси: Go!Foretime. Не гарно посилатися на що небудь.

Статус файлу Файл:Zymosis і co.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Zymosis і co.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 07:07, 19 липня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Zymosis і Катя Chilly.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Zymosis і Катя Chilly.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 07:07, 19 липня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Zymosis (музичний проєкт).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Zymosis (музичний проєкт).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 07:08, 19 липня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Zymosis (музичний проект).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Zymosis (музичний проект).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 07:09, 19 липня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Zymosis, Ольга Троян, Вікторія Грего.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Zymosis, Ольга Троян, Вікторія Грего.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 07:09, 19 липня 2020 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Привіт. Зважаючи на велику кількість проблем із завантаженнями, на які вам вказували ще минулого року, і над вирішенням яких ви зовсім не працюєте, вам встановлено персональне обмеження на завантаження файлів.--Piramidion 07:17, 19 липня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:56, 18 серпня 2020 (UTC)

Іменування статей[ред. код]

Добрий день.

Вам вже з цього приводу робили зауваження. Перегляньте будь ласка Вікіпедія:Іменування статей#Персоналії, та виправте ваш доробок. Наприклад,

Навіщо уточнення, якщо інших подібних статей немає. Прізвище попереду має бути. Імен таких українською мовою немає. У вас все навпаки правилу. --Artem Lashmanov (обговорення) 12:24, 13 вересня 2020 (UTC)

Ще раз щодо іменування статей[ред. код]

Ви порушуєте офіційне правило Вікіпедії ВП:ІС-П. Постійно. Я вам зробив зауваження. Реакції ніякої. Ви далі продовжуєте. Прочитайте нарешті те правило.

Також зверніть увагу на надлишкову вікіфікацію. Не треба робити посилань на дати занадто багато. Почитайте ВП:НВ.

Будь ласка зверніть увагу на мої зауваження. --Artem Lashmanov (обговорення) 20:35, 17 вересня 2020 (UTC)

Позбавлення прапорця автопатрульного[ред. код]

Вітаю. Вас позбавлено прапорця автопатрульного за те, що незважаючи на зауваження, Ви неодноразово порушували і продовжуєте порушувати правила редагування статей, зокрема, правила Іменування статей. --Олег (обговорення) 06:32, 18 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Сумська загальноосвітня школа №18 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сумська загальноосвітня школа №18, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 00:57, 20 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, K0zak1991: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào K0zak1991: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Ви що свідомо ігноруєте правила іменування статей?[ред. код]

Вам вже неодноразово наголошували на необхідності правильного іменування статей згідно вимог Вікіпедії. Що че? Сяргей Павлович. Я буду ініціювати перед адміністрацією заборону для Вас на створення статей. --Artem Lashmanov (обговорення) 12:50, 8 жовтня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Через ігнорування правила ВП:ІС та за численних зауважень від користувачів щодо його нехтування Вас вже позбавили прав автопатрульного. Однак зауважень до уваги Ви не взяли, тому з подальшими порушеннями на Ваш обліковий запис можуть накласти персональне обмеження на створення статей та перейменування сторінок або ж взагалі заблокувати. Будь ласка, дослухайтеся до зауважень колег та ознайомтеся з основними правилами проєкту, особливо з ВП:ІС, оскільки Ваші дії підпадають під категорію деструктивних, за що правилами передбачені санкції — персональні обмеження або блокування. Сподіваюся на розуміння.--Кучер Олексій (обговорення) 18:00, 8 жовтня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Коливай Володимир Ілліч[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Коливай Володимир Ілліч був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:44, 10 жовтня 2020 (UTC)

Сторінку Коливай Володимир Ілліч номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Коливай Володимир Ілліч, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 16:59, 10 жовтня 2020 (UTC)

Сторінку Дзядек Остап Васильович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дзядек Остап Васильович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 18:18, 21 жовтня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Юлія Капшученко.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Юлія Капшученко.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 07:50, 29 жовтня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Вітання! Дуже втішився, коли зобачив як Пан перекладає сторінки дуже схожої тематики що і я. Могли би скооперувати зусилля. Хай живуть благородні флібустьєри! Зичу усього якнайслічнішого! Юрій Данилов (обговорення) 15:08, 21 листопада 2020 (UTC)

Доброго вечора! Буду радий дружбі і взаємопідтримці!

Для контакту[ред. код]

У фейсбуці я https://www.facebook.com/yuridanylov/. а в інсті @yuriydanylov --Юрій Данилов (обговорення) 15:41, 21 листопада 2020 (UTC)

Я надіслав заявку у друзі. На фейсбуці - https://www.facebook.com/sashkokucherenko/, в інстаграмі - @sashkoobriy

Про шаблон[ред. код]

Вітаю! Чи можна поставити шаблон Вікімарафон 2021 на статті створені вами 28-31 січня? --Anntinomyобг 14:21, 1 лютого 2021 (UTC)

Доброго дня! Це прохання до мене чи ви самі хочете це зробити? Я не проти.)
Дякую, я поставлю. --Anntinomyобг 15:27, 13 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Emblema_GO_SVITAMY.jpg
 2. File:Kaminne_selo.jpg
 3. File:Кобзарям_України.jpg
 4. File:Церква_Софія_Карпатська.jpg
 5. File:Ікона_Оранта.jpg
 6. File:Ікона_Оранта2.jpg
 7. File:Ікона_Оранта3.jpg
 8. File:Ікона_Козак_Мамай.jpg
 9. File:Дзвони_Церкви_Софія_Карпатська_(Свята_Софія_Премудрість_Божа)_.jpg
 10. File:Дзвони_Церкви_Софія_Карпатськаjpg.jpg
 11. File:Емблема_"Обійди_світ_з_українцями".jpg
 12. File:Світами_Софіївська_площа.jpg
 13. File:Світами_Санліс.jpg
 14. File:Світами_паром_Дунай.jpg
 15. File:ГО_"Світами"_у_Стамбулі.jpg
 16. File:Квіти._Василь_Легкий.jpg
 17. File:Дівчина_з_пензлями._Василь_Легкий.jpg
 18. File:Музики._Василь_Легкий.jpg
 19. File:Дівчина_у_вишиванці._Василь_Легкий.jpg
 20. File:Хлопець_у_вишиванці._Василь_Легкий.jpg
 21. File:Осінь_в_Карпатах._Василь_Легкий.jpg
 22. File:Озеро._Василь_Легкий.jpg
 23. File:Річковий_краєвид._Василь_Легкий.jpg
 24. File:Кам'янець-Подільська_фортеця._Василь_Легкий.jpg
 25. File:Вулиця_міста._Василь_Легкий.jpg
 26. File:Троїсті_музики._Василь_Легкий.jpg
 27. File:Вечір_біля_багаття._Василь_Легкий.jpg
 28. File:Українські_хати._Василь_Легкий.jpg
 29. File:Обличчя_жінки2._Василь_Легкий.jpg
 30. File:Скульптура_жінки._Василь_Легкий.jpg
 31. File:Скульптура_жінки1._Василь_Легкий.jpg
 32. File:Бандурист2._Автор_-_Василь_Легкий.jpg
 33. File:Бандурист3._Автор_-_Василь_Легкий.jpg
 34. File:Майстер-клас_із_дітьми._Василь_Легкий.jpg
 35. File:Майстер-клас_із_дітьми2._Василь_Легкий.jpg
 36. File:Майстер-клас_із_дітьми3._Василь_Легкий.jpg
 37. File:Майстер-клас_із_дітьми5._Василь_Легкий.jpg
 38. File:Олена_Тригуб_із_братом.jpg
 39. File:Андрій_Пацаль3.jpg
 40. File:Градирні_Рівненської_АЕС._Вікторія_Романчук.jpg
 41. File:Go_A_(український_музичний_гурт).jpg
 42. File:Леонід_Гаркуша.jpg
 43. File:Іркутська_духовна_семінарія.jpg
 44. File:Zymosis_(музичний_проєкт)_і_Катя_Chilly.png

--Andriy.vBot (обговорення) 02:08, 26 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Олександр Висоцький на Ше.Фест-2018.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олександр Висоцький на Ше.Фест-2018.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 02:04, 2 березня 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Олександр Висоцький у Каневі на Тарасовій горі.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олександр Висоцький у Каневі на Тарасовій горі.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи MGA73 (обговорення) 17:55, 7 березня 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Олена Тригуб.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олена Тригуб.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Andriy.v (обговорення) 15:15, 13 квітня 2021 (UTC)

Сторінку Смолій Андрій Валерійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Смолій Андрій Валерійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 травня 2021. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 12:35, 1 травня 2021 (UTC)

Статус файлу Зображення:Андрій Смолій.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Андрій Смолій.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Kharkivian (обг.) 21:46, 1 травня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:Назар_Розлуцький._Київська_набережна.jpg
 2. File:Назар_Розлуцький._Підкамінь.jpg
 3. File:Назар_Розлуцький_і_кішка_Маркіза.jpg
 4. File:Нотатник_мобілізованого_у_Світловодську.jpg
 5. File:Обличчя_жінки1._Василь_Легкий.jpg
 6. File:Розлуцький_автостоп.jpg
 7. File:Розлуцький_турпохід.jpg
 8. File:Ю._Капшученко._Ше.фест.jpg
 9. File:Юлія_Капшученко2.jpg
 10. File:Юлія_Капшученко3.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 22:58, 30 травня 2021 (UTC)