Обговорення користувача:K0zak1991

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, K0zak1991!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:40, 26 жовтня 2018 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Добридень! Дякую за Ваш унесок до Вікіпедії. Будь ласка, не забувайте ставити інтервікі до статей, які Ви перекладаєте. Наприклад, якщо Ви створили український переклад московської статті, у МосВікі зліва натисніть Языки Добавить ссылки і введіть назву мови й статті-відповідника. Це значно полегшить роботу патрульним, які перевіряють статті. Дякую! --Friend (обг.) 09:09, 29 листопада 2018 (UTC)

ВП:ЗПП[ред. код]

Доброго дня! Вас номіновано на права патрульного користувачем Alex Khimich, який Вас навіть про це не попередив виявляється. Ось посилання Вікіпедія:Заявки_на_права_патрульного#K0zak1991. Ваша задачалише погодитись чи не погодитись, що хочете, щоб Вашу кандидатуру розглянули.--DiMon2711 11:54, 13 грудня 2018 (UTC)

Агов![ред. код]

Чому Ви не відповідаєте? Вам неодноразово робилися зауваження про інтервікі. Де Ваша реакція? Робіть щось, бо це не серйозно абсолютно.--DiMon2711 23:15, 15 грудня 2018 (UTC)

Доброї ночі. Вибачте. Не побачив вчасно повідомлень. Гаразд. Я просто робив автоматичну прив'язку до статей іншими мовами, гадаючи, що автоматично "інтервікі" при цьому працює...

ВП:АД[ред. код]

Добрий день! Не забувайте, будь ласка, додавати джерела. Остання Ваша стаття взагалі без джелел. А перед остання лише з 1. І це при тому, шо в рувікі є джерела. Поставте їх там.--DiMon2711 21:59, 21 грудня 2018 (UTC)

Автопатрульний[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення у ВП:ЗПП, вам надано права автопатрульного. Перечитайте ВП:Патрулювання — якщо ваш внесок буде невідповідним описаним там вимогам, ці права будуть відкликані. --VoidWanderer (обговорення) 18:08, 29 грудня 2018 (UTC)

Без джерел[ред. код]

Вітаю, ви створили вже три статті, але жодна немає бодай символічних джерел. Зверніть увагу, це одна з основних вимог до відпатрульованих статей, будь ласка, усуньте цей недолік. Не сприймайте це за дорікання, це порада. :) — Alex Khimich 19:52, 2 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Вітаю, сьогодні стартував Вікімарафон. Пропонується для СО нових статей в цей період додавати шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую за участь!--Anntinomyобг 08:43, 26 січня 2019 (UTC)

Іменування архієреїв[ред. код]

З чого ви взяли, що там дужки не ставляться? Подивіться, наприклад, Категорія:Єпископи Української православної церкви Київського патріархату. Там усі архієреї так названі.--Анатолій (обг.) 22:56, 27 січня 2019 (UTC)

Тому що це не енциклопедична, а корпоративна практика попів. Ніхто їх у дужках не пише. Окрім московських кліриків.

Щодо реєстрації[ред. код]

Тимчасово відключив локально блокування 146.185.147.0/18 нехай зараз спробує, завтра відновлю. Ви намагались звернутись до стюарда, який тут не має облікового запису. А вийшло так тому, що вона анонімайзер якийсь використовує, не факт що після відновлення вийде редагувати. — Alex Khimich 20:54, 11 лютого 2019 (UTC)

Анонім[ред. код]

Вітаю. Щоразу після створення Вами статей їх підправляє якийсь анонім. Чи не знаєте Ви, хто то?--DiMon2711 22:31, 17 лютого 2019 (UTC)

Симеон Андреєв[ред. код]

Вітаю! Сподіваюсь, Ви не збираєтесь полишати статтю в такому вигляді. Якщо так, поставте на її початку шаблон {{Пишу}}, бо ледь рука не піднялась вилучити (жартую). --Mcoffsky (обговорення) 20:23, 24 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:52, 17 березня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Богдана Гайворонська1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Богдана Гайворонська1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『 』 Обг. 12:06, 11 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Богдана Гайворонська. Творчий Ковчег.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Богдана Гайворонська. Творчий Ковчег.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『 』 Обг. 12:06, 11 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Богдана Гайворонська.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Богдана Гайворонська.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『 』 Обг. 12:07, 11 квітня 2019 (UTC)

Стосовно статті «Карльос Монтенеґро»[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили статтю Карльос Монтенеґро. Я перейменував її на Карлос Монтенегро та вніс певні правки відповідно до Правопису. Ви ж без обґрунтування відкотили все. Крім того, подивився Ваш внесок - Ви неправильно перекладаєте іспанські імена. Українською Carlos передається як Карлос (а не Карльос), Pablo як Пабло (а не Пабльо), Eugenia як Еухенія (а не Евхенія) і т.д.

Крім того, українською слід писати "твір перекладено англійською мовою", а не "твір перекладено на англійську мову".

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 19:29, 16 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Світами (громадська організація) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Світами (громадська організація), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:44, 20 квітня 2019 (UTC)

Вітаю! Прибирання службового шаблону, що повідомляє про номінацію статті на вилучення, не допомагає врятувати статтю від вилучення. Потрібно працювати над змістом і джерелами, що надають значимості предмету статті. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 18:15, 5 травня 2019 (UTC)

Сторінку Ярослав Карпець номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ярослав Карпець, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 квітня 2019. Що ще можна зробити? Ата (обг.) 08:15, 22 квітня 2019 (UTC)

Ґордон Ґудвін[ред. код]

чому саме так? Де правила на таке написання. --Jphwra (обговорення) 20:02, 13 червня 2019 (UTC)
я поставив питання перед адмінами через зловживання літери Ґ та ігнорування звернень інших користувачів. --Jphwra (обговорення) 20:14, 13 червня 2019 (UTC)

Файл:Богдана Гайворонська.png і патрулювання[ред. код]

Вітаю.

Звернув увагу, що ви вже діставали нотифікацію про те, що файл Файл:Богдана Гайворонська.png має бути вилученим через порушення авторських прав. Файл було вилучено 20 квітня 2019, проте ви знову його завантажили 22 квітня 2019.

Маю вам повідомити, що ВП:КДВ не передбачає використання фотографій живих осіб як добропорядне. Добропорядне використання чужих фотографій припускається за низки умов, зазвичай — якщо особа померла.

Додатково маю повідомити, що недотримання авторських прав є порушенням вимог патрулювання. Я майже авансом надав вам права автопатрульного у грудні 2018 року (постійна версія № 24071131), проте якщо подібні порушення від вас продовжаться, цих прав ви будете позбавлені.

Дякую за розуміння. --VoidWanderer (обговорення) 12:22, 14 червня 2019 (UTC)

Безбатьківщина[ред. код]

Вікіпедія:Іменування статей#Персоналії. Перестаньте перейменовувати статті з енциклопедичним іменуванням.--ЮеАртеміс (обговорення) 09:54, 4 липня 2019 (UTC)

Прошу привести до виду ПІБ усі перейменовані Вами статті.--ЮеАртеміс (обговорення) 10:23, 4 липня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Андрій Луб'яний.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Андрій Луб'яний.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи --VoidWanderer (обговорення) 23:23, 4 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Андрій Луб'яний2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Андрій Луб'яний2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи --VoidWanderer (обговорення) 23:24, 4 серпня 2019 (UTC)

Іменування статей про людей[ред. код]

Вітаю.

З якою метою ви перейменовуєте статті, назви яких цілком відповідають ВП:ІС-П на короткі назви? До прикладу:

І таких перейменувань з добрий десяток: Спеціальна:Журнали/K0zak1991.

Чим ви керуєтеся? --VoidWanderer (обговорення) 23:40, 4 серпня 2019 (UTC)

Неконсенсусні перейменування[ред. код]

Вітаю.

Ви діставали зауваження про перейменування і про правило Вікіпедія:Іменування_статей#Персоналії, проте ніяк на них не відповіли. Натомість, ви без жодних обговорень повернули деякі назви вже перейменованих статей:

Така поведінка у Вікіпедії не вітається. Всі непорозуміння мають вирішуватися через обговорення проблеми і аргументи, а не через настирливе повторення. Ваші перейменування я скасую.

Маю вас також попередити, що подальше порушення матиме наслідком адміністративні дії, які можуть мати вигляд блокування через систематичне порушення затверджених настанов, або персонального обмеження. --VoidWanderer (обговорення) 13:28, 19 вересня 2019 (UTC)

Про авторські права і ВП:КДВ[ред. код]

Ви до кожної створеної статті додаєте файл Файл:Микола Чабан. Діячі Січеславської "Просвіти".jpeg. Таке використання файлу є забороненим, оскільки він завантажений на умовах добропорядного використання.

Добропорядне використання означає, що файл має бути використаний тільки у статті про той об'єкт, який на ньому зображений. Тобто, якби існувала стаття Діячі Січеславської «Просвіти» про книгу авторства Миколи Чабана, там використання цього файлу було б обґрунтованим.

Якщо такої статті не буде, файл буде вилучений через 7 днів. --VoidWanderer (обговорення) 13:59, 19 вересня 2019 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Вам встановлене обмеження на можливість перейменування статей, так як ви не відреагували на двічі дане вам зауваження. Це альтернатива блокуванню, тобто статті редагувати можна. Рекомендую почитати ВП:ІС. Якщо ви ознайомилися з правилами та даєте обіцянку реагувати на зауваження — таке обмеження буде прибране. Нагадую, що Вікіпедія є спільним проектом, тобто, щоб проект не перетворився на базар тут передбачені базові правила, яких слід дотримуватись, якщо вам пишуть на сторінку обговорення, значить на те є причини. Якщо вас певні правила не влаштовують — ви їх будь-коли можете винести на обговорення та змінити у разі підтримки та консенсусу. — Alex Khimich 09:12, 24 вересня 2019 (UTC)

Сторінку Андрій Луб'яний номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Андрій Луб'яний, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 19:12, 22 листопада 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (3).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (3).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 15:34, 10 січня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (2).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Фольк-гурт "Дивина" (2).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 15:34, 10 січня 2020 (UTC)