Обговорення користувача:Kengurukroshka

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Kengurukroshka!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:29, 7 серпня 2018 (UTC)

Посилання на джерела[ред. код]

Вітаю! Дякую за участь в Українській Вікіпедії і за доповнення до статей. Проте, необхідно звернути Вашу увагу на одну з основних вимог Вікіпедії — підтверджувати інформацію посиланнями на надійні джерела. Матеріал без джерел може бути підданий сумніву і вилучений. З повагою --В.Галушко (обговорення) 16:08, 17 серпня 2018 (UTC)

Дякую. Вас зрозуміла. --Kengurukroshka (обговорення) 11:46, 9 жовтня 2018 (UTC)
Я приєднаюся до колеги. Ваш внесок може бути максимально корисним, але його необхідно підтверджувати ВП:АД. В іншому випадку Ваш внесок є деструктивним і підлягає вилученню, на превеликий жаль. --GC 007 (обговорення) 19:18, 20 серпня 2018 (UTC)
Дякую. Вас зрозуміла. --Kengurukroshka (обговорення) 11:46, 9 жовтня 2018 (UTC)

Словозаміна[ред. код]

В принципі, словозаміна на "більш правильні" форми сама по собі нібито нікому не шкодить. Можна навіть сказати, що вона корисна. Але набагато корисніше вичитування всього тексту підряд чи, принаймні, того фрагменту, в якому трапилось "неправильне" слово. В будь-якому разі, як мінімум, слід хоча б уважно прочитати речення, - чи така правка доречна. Адже "криве" слово часто-густо сигналізує, є маркером невичитаного автоматичного перекладу. Механічна заміна його на "правильне" знімає цей "маркер", залишаючи інші, менш помітні, нісенітниці в тексті. Не хочу бути нав'язливим порадником, але направду було б корисно глянути на весь текст - чи є там неузгоджені закінчення, неправильне керування в реченнях чи інші "хвости" автоперекладу. Якщо ви бачите це, але не хочете вбивати ваш час на густе і марудне суцільне редагування - поставте на всю статтю чи на виявлений вами недороблений розділ шаблон "Помилки" чи інший відповідний, і хтось наступний прийде за вами і прочеше решту. З найкращими побажаннями - Mykola Swarnyk (обговорення) 00:36, 11 жовтня 2018 (UTC)

Дякую. Вас зрозуміла. --Kengurukroshka (обговорення) 07:30, 16 жовтня 2018 (UTC)
Ну і... де ваш наступний крок? Чи я вас розхолодив? Я сподівався, що після моєї «гіпер-мудрої» поради ви почнете, як косарка, строчити цілими галявинами! То в чім річ? Mykola Swarnyk (обговорення) 02:27, 17 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Пишу у статті TCL 55DC760[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті TCL 55DC760 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:10, 2 березня 2019 (UTC)